BONBOEKJES „d. o. sr Crêpe Closet-Papier Te Koop Te huur gevraagd Nette Werkvrouw te koop Te huur gevraagd Woningruil te Koop Te koop Te Koop Ter overname aangeboden Bellamypark 9. WAAROM Annonce geplaatst ORGEL Te Koop Flinke Loopjongen Te Koop Te Koop Te Koop Te koop gevraagd Flinke Werkster TE KOOP Te koop: Naaihuizen gevraagd TE KOOP Te Koop Te Koop Te Koop Te Huur Te Koop Nette Dagdienstbode Te Koop AANGEBODEN Vrij Kust en Inwoning Te koop Te Koop Te Koop Goed tehuis gezocht Te Koop Te koop Te Koop Te Koop In pacht gevraagd Te huur gevraagd Te koop Te Koop Te koop Te Koop GEVRAAGD Boekh. H. Ml, MM 41 ESPERANTO TE KOOP Te koop Te koop TE KOOP Te koop Goed tehuis gezocht te koop: MISDRUK te Koop Meisje gevraagd Verstelnaaster GEVRAAGD P. Versluijs Te Koop Te huur gevraagd te koop gevraagd Te Koop te Koop Werkvrouw Nette Kostgangers GEVRAAGD Te koop Bellamypark 9 Te Koop te Hoop Te koop te Koop Mans-Merel te Koop Te Huur Kachel Te Koop aangebodoo Ter overname aangeboden Ta te koop Wieg te koop Nette kostgangers Platte Buiskachel te koop Wasschen gevraagd #Net Dienstmeisje Te Huur BELLAMYPARK is te koop Gevraagd. Een goeden Jekker Huis te koop Een kinderwagen Studie-piano 6 Keukenstoelen 4 kippen broed 1920 f 11 v. d. Swalmestraat 14 ongem. kamer met keuken of kamer met kookgelegenheid en aparte slaapplaats. Reinier Claeszenstraat 1 gevraagd. Bureau Vraag en Aanbod een teekentafel Bouwen Ewoudstraat 38 ruime benedenwoning tegen hoogen huurprijs. Droogdok 7bov. In ruil gevraagd een flinke bovenwoning voor benedenwo ning, nette stand. Bureau Vraag en Aanbod. een groote Vulkachel, een groot en een klein droogrekje Bellamypark 9. 6 mooie kamerstoelen Bureau Vraag en Aanbod op het Eiland 1 en 2 verdie pingshuizen, spoedigleegkomende But, Vrouwestraat 27 een bontstel, petit gris Bureau Vraag en Aanbod Met een paar honderd gulden kan men bij mij koopen een huis op het Eiland en een aan de Kom. Van zelf hiervoor zich vervoegen Qlj hebt iets ter overname of te verhuren? dan hier geen GRATIS Zorgt dat ze volgende week in dit blad staat en een onzer Lezers helpt U er af. te koop, zoo goed als nieuw voor de helft der prijs. Kleine Markt 5, zoo goed als nieuw Dekkleed voor een boot. KI. Kerkstraat 17, lxb. gevraagd. Breestraat 7. een mooie bekleede Wieg, zoo goed als nieuw. Te bevragen: Bureau Vraag en Aanbod 12 Am. Leghorns met haan. v. Oorschot, Keet, Primulalaan. een Slljpscheerapperaat. Prinsenstraat 38. Wielen en Vooras van een Boe renwagen of afzonderlijk. P. Jasperse, Koudekerkscheweg Vlisslngen. benoodigd voor Vrijdag of Zaterdag. Bureau Vraag en Aanbod mooie Vulkachel met plaat. Kasteelstraat 77, (boven) een partij gebruikte Kolenzakken tegen spotprijs. Noordstraat 56. Hebt U een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt D een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt U een woning of kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja! Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tubriek. voor verstelwerk. Zeemanserve 56 2 Wintermantels, 2 Inmaak- vaatjes en 1 groote Stolp Qroenewoud 20. Een witte Hondenmand Wilhelminastraat 12 Ameublement, Vogelkooi met tafeltje, Schilderijen, zilveren Tasch en Theelepeltjes. St. Jacobstraat 14 eenpersoons ijzeren Ledikant met matrassen en kapokbed en een paar gummi waterlaarzen (kleine maat) Te bevr. Badhuisstr. 68 boven aangeboden net Slaapkamertje. Bureau Vraag en Aanbod. Een Vulkachel «Red Star" zoo goed als nieuw Bellamypark 31 gevraagd. Adres Bellamypark 21 12 kippen en 1 haan Adres Bellamypark 21 aan burgerjuffr. in net gezin zon der kinderen of met hulp in de huish tegen nadere condities. Br. lett. W. Bur. Vr. en Aanb. een Keukenfornuis en een paar nieuwe fluw. Damesschoentjes. Nieuwstraat 6. 50 cent per stub DE BOKS- EN WORSTELCLUB oefent Donderdags om 8 uur en Zaterdags om 5 uur in het Gym nastieklokaal in de Veil. Glacis- straat. Eenige nieuwe leden kun nen nog aangenomen worden. :HET BESTUUR. Dagelij ksch mooie geslachte en ongeslachte Konijnen. Glacisstraat 174. 2e hands Hulsmeubelen en ook te knop gevraagd. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. voor lief hondje. Bevragen Boekh. v. d. Peijl, Souburg. groote pakkisten, waschmachine met wringer, waschtobben, grint, Zeeuwsche blauwe aardappelen, spekstander en petroleumlamp, bij W. KasteleQn, Souburg. een open haard 'met tegelplaat. Tuindorp D 56, Souburg. een stoelwagentje f 4. Tuindorp D. 43, Souburg. Burgerwoonhuizen. Adres Berm- weg 1, Souburg. een stukje aardappelland. Bevr. Boekh. v. d. Peijl, Souburg. een woning of ongemeubil. kamer Br. lett A boekh. v d Peijl Souburg een melkgevende geit. Middeib. str. A 284 Souburg. een mooi zwart bontstel. Bevr. Boekh. v. d. Peijl te Souburg een Kamer-Kookkachel en een Open Haard. Vlissingschestraat B 174, Souburg mooie Franklin kachel. Bevragen Boekh, v. d. Peijl, Souburg. natte of droge wasschen. Vliss. str. B 86, Souburg Rollen h 25 cent per stuk is het Latijn dlr democratie een platte buis-kachel Vrijburgstraat 91 Souburg een witte ijsbont kindermantel Burgstraat 345B Souburg een goed onderhouden stoel wagentje en Kindervouwstoel. Bellevu, Groote Abeele, Oude Vliss. weg een ijzer Dakraam, Noordstraat 11 2 fietsen, 1 voor 30 en 1 voor f45, in goeden staat Singelweg 27 voor een hond Scherminkelstraat 23 een Strandwagen en een Kin derwagen. Hobeinstraat 49 (inpakpapier voor winkels), 20 cent per KG. Boekhandel H. WEGELING, Noordstraat 44. een zwart laken mantel, leeftijd 60 jaar, St Jacobstraat 2, Maan dag na 11 uur Een aankomend Hobeinstraat 93 vraagt werk aan huis Molenstraat 38 flinke Werkvrouw of Meisje Lampsenstraat 7 Verkrijgbaar ZE1LDOEKSCHE SOKKEN in alle maten Glacisstraat 148 Vlissingen een Spoelbak en een Goud- vischkom Glacisstraat 30 tegen 1 November een Gemeub. Zit- en Slaapkamer met gebruik van keuken voor echtpaar zonder kinderen Lambrechtsenstraat 5 een Ketelpak J. Dorleijn Dijkstraat 2 een Wintermantel voor meisje van plm, 12 jaar en mahonie Tafel Joost de Moorstraat 3ben. GEVRAAGD een nette 2 middagen in de week. om de 14 dagen 3 middagen. Mej. Reijne Paul Krugerstraat 9 gevraagd. Mits iegeilag'i frul ei IuW vier Kippen met Haan en Slachtkonijnen Lange Zelke 52 een Meisje voor de morgenuren Verk. Quakkelaarstraat 101 Op de Koudekerksche weg een zeer gezellig en mooi gelegen Woning, bespreking hierover te voeren acht poeljes, buf orpitons Hyacintenlaan 2, tuinstad een jongenscape en legstoel Molenstraat 20 voor eerstbeginnende een solide Piano. Bur. Vraag en Aanbod. Keukenstoelen, Chiffoniere en Keukenkachel. Walstraat 55 boven met Kooi te koop Oude Markt 15 een Salonameubelement, Ledi kanten met Matrassen, mooie Tafels, Kamerzeil, Waschtafels, met en zonder Marmerblad, Nacht kastjes, Gaslampen enz, Molenstraat 24 2xbellen 2 ruime frissche Slaapkamertjes iim legqlln ïrag ti iuUi. te koop Vrouwestraat 11, boven jonge Konijnen bij J. Baljeu Padweg B 43 O.-Souburg een lange donkere Jas en een Gaskacheltje Um Veftlligi frul li luM. schoon gelegen, groote en kleine Huizen en Zaken In Scheldestraat, Kerkstraat, Ka steelstraat, Hobeinstraat, Eiland, Kom, Bellamypark, Spuistraat, Oprit, Boulevard, Badhuisstraat, Nieuwstraat, natuurlijk door BELLAMYPARK 9 bij inschrijving, een [perceel Bouwland 912 cA. Te aanvaarden met Dec. Briefjes in te leveren vóór 1 Nov. a.s. bij H. Schout, 's Heer- Arendskerke Slijkstraat 10 gevraagd iir:s Yegell^s ïrsafi SE &ubod te Koop Groenewoud 25 2 x bellen Demi-Saison leeftijd 14 15 jaar f8.— man-Demi-Saison f 20 Wintermantel nieuw f 16 Bureau Vraag en Aanbod Natte of droge aan huls Nieuwstraat 32 gevraagd Koudekerkscheweg 81 Gemeubileerde Kamer, liefst voor dame. Brieven onder letter Y Z Bureau Vraag en Aanbod. MOOI en GEZELyG wonen. Komt daarom even praten op Bellamypapk 9 want daar heeft men een LEEG-staand groot huis te koop in 't Bellamypark voor weinig geld en desverlangd op gemakkelijke conditiën en 't is beneden DIRECT bewoonbaar. Het is tevens voor ALLE zaken geknipt, wacht dus niet tot het te laat is. een paar rolschaatsen en een jongens winterjas Vrouwestraat 12 Tegen half October of 1 Nov. een nette DAGDIENSTBODE Mevr. van Boven, Walstraat 84 te koop, maat 42 of 44 lira legalises frug s: lubel Kanaalstraat. Vrije opgang, ruim, soiled, billijk, makkelijke condities Adres C. SANDERSE, Hobein straat 79 te kGop, Verk. Quakkelaarstr. 37. te koop, Rozengracht 12 te koop Hobeinstraat 21 Rubriek VRAAG en AANRDO

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1921 | | pagina 3