Servetten Klad schriften. Huisbewaarders of Huishoudster. Te Koop Meisje gevraagd Huizen te koop Te koop Te Koop Te koop Net Dagmeisje Te Koop te Koop GEVRAAGD te Koop Te Koop Terstond gevraagd Te Koop terstond gevraagd Te koop: Te koop Gevraagd Een Vlag te koop Te Koop Te koop gevraagd Te Koop Te koop gevraagd: Te Koop Te koop TE KOOP TE KOOP Nette Werkvrouw Te Koop Te Koop Te koop: Een Loopmeisje Te koop Te Koop Te Huur te Koop Gevraagd: Te koop gevraagd TE KOOP Te Koop Te Koop Verstelnaaster Te koop Te Koop C. H. MAAS Te Koop Te koop gevraagd Te Koop Te Koop Te Koop Te koop gevraagd Wasch gevraagd In ruil gevraagd Gem. Kamers te huur Te koop te Hoop Weet U dat Pieter8e van Wijck, Te huur gevraagd Te koop Te koop Te koop net Dagmeisje gevr. Flink Dienstmeisje TE HUUR Te koop gevraagd Melk wijk TE KOOP Te Koop Te huur gevraagd Te koop VERMIST te Koop NETTE PERSONEN Uit de hand te koop Te Koop Slaapkamers Pieterse van Wijck Salamanderkachel te koop gevraagd Te Koop Te koop Te Huur gevraagd: NOODHULP Mi H. HM, lloorilstraat 44 Net Dagmeisje Verhuisd Te Koop te koop gevraagd Te Koop Te koop te koop: To Koop Te Koop Te Koop 6 CENT. Hebt D een dienstbode) bediende, kellner, wascbvrouw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de band doen Hebt U een woning of kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja! Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tubriek. Tir overname aangeboden Te Koop aangeboden zéér fijne 6 a 10 ct. Rubriek VRAAG en AANBOD voor eerstbeginnenden een solieden piano voor aanneme lijk bod. Bureau Vraag en Aanbod 4 maal van 712 uur per week Donderdag en Vrijdag geh. dag. v. Dishoeckstraat 33boven. groote en kleine op het Eiland en in de oude en nieuwe stad, ook te West- en Oost-Souburg. But, Vrouwestraat 27. loopvarkens en geiten Durkstra, Koudekerksche weg. een groote vierkante tafel voor f 6. Bureau Vraag en Aanbod eenverdiepingshuis in de Glacis- straat. Brieven letter B M Bureau Vraag en Aanbod. gevraagd niet beneden de 16 j. Wagenaarstraat 37. een hooge hoed Bureau Vraag en Aanbod. een Canapé en twee fauteuils, groen pluche. Badhuisstraat 63. twee nette kostgangers. llrN f (Willi's ïrug n IuM. een Kaapsche kinderbijbel in prachtband. Kasteelstraat 38. Sierduiven. Schotsche hoek 3. net Loopmeisje. Schoenmagazijn Groenewoud 56 2e-Hands rijwielen. Slijkstraat 1 een flinke Dienstbode Mevr. Kuiler, Nieuwendijk 35 een Kinderstoel met telbord. Groenewoud 45 een Chineesch Thee-servies, voor spotprijs. Nieuwstraat 8 Gramaphoon met 24 nummers 75 gld. Bosselaar, Lampsenstr. 14 een 2-persoons Noten-imitatie ledikant met 2 matrassen. Adres: Verkuyl Quakkelaarstr. 12 beneden. een net Dagmeisje, zich te ver voegen bij Mej. Laernoes, Kasteel straat 69, 's avonds na 8 uur. Bankertstraat 17. Alleenwonend HEER te Vlis- singen vraagt zoo spoedig mo gelijk Huisbewaarders of Huishoudster tegen nader overeen te komen voorwaarden. Brieven onder No. 425, Bureau „Vliss. Courant." een groot Kippenhok Te bevragen Bellamvpark 23 een Belgische Vlag Alm Wtgdhfi fnitf biM. een groote open Haard en een Vogelkooistandaard met kooi Crocuslaan 16 Tuinstad 1 Kloek met kuikens Barnevel ders (rasecht) Ritthemsche straat 40b Souburg Twee mooie sierplanten Bureau Vraag en Aanbod een Handharmonica prijs f 12. Verkuyl Quakkelaarstraat 142, Een Ned. vlag met wimpel en vlaggestok met beugel Groenewoud 62. een groote hoeveelheid gemengd Stalmest Bankertstraat 4 geuraagd. Magazijn „De Vlijt" Walstraat 3 Een haan met vier kippen en jonge konijnen. Lange Zelke 52. een mooie nieuwe vlag en een nieuwe damesmantel. Molenstraat 20. een kinderwagen Van Galenstraat 4 gevraagd Firma Paterik. Pakkisten met hengsels a f 2. per stuk. Huijbrechtse, Groenewoud 55 partijtje brandhout bij Vader, Pluimstraat 16. gedurende de landbouwweek een slaapkamer. Bureau Vraag en Aanbod. Geit 6 m. oud prijs f 10 Oostelijke Bermweg 8 Een goed tehuis voor een lief zwart katje 7 weken oud G. v. Aken, Paul Kr.str. 12 een Vliegende Hollander J. Willemse, goudsmid,Souburg een witte wagen voor spotprijs Glacisstraat 98 een kinderwagen voor f 10 Papaverlaan 10 een Hollandsche Vlag Bellamypark 14 gevraagd, een dag per week Kanaalstraat 130 Vlag, 8 el lang. Adres te be vragen Boekh. v. d. Peijl Souburg Mooie Cadzandsche biggen bij C. H. Maas, Koudekerke is verhuisd naar A 41 NOORD STRAAT KOUDEKERKE. Een Handkar H. Botting, Koudekerke A 172 een paar Broekstukken bij J. Roelse A 36 Koudekerke Andijvieplanten, 30 cent per 100 bij A. Jobse A 92 bij de Begraafplaats Koudekerke goed onderhouden Phonograaf met 24 platen f38 H. Peute B 105 Koudekerke Een Kabinetkast B 13 Koude kerke Esperanto-lectuur Groote Markt 24 Adres Kanaalstraat 86 een heele Viool voor SU Viool. Van Speijkstraat 13. (ook voor tijdelijk) Beilamypark 9 Aan de Kom een huis op ge makkelijke conditiën. Bevragen Bellamypark 9 2 Kleerkisten ee meer Slabber Souburg in het Bellamypark een geheel „leeg" staand huis te koop is? dus direct te aanvaarden en dat in de Hobeinstraat eenhoekwin- kelhuis te kooo is met aparte bovenwoning en dat in de oude stad een „leeg" winkelhuis te koop is en een leeg eenverd. huis Koudekerksche weg Vanzelf moet men hiervoor zijn BELLAMYPARK 9 TELEFOON 350. een Arbeiderswoning. J.J.Franse Kanaalstr. 163, Souburg. een Foxhondje. Kanaalstraat A 80, Souburg. zoo goed als nieuw Lakensch Pak, uit den Boerenstand. Adres: Cevaalstraat B 207, Souburg. een paar Boeren Broekstukken en dubbele Strikken, Rozengracht 2, Tuindorp. Tegen October of November een niet ben. 16 j. Aan te melden na half acht 's av. Bur. Vraag en Aanb. Tegen 1 Oct. een gevraagd niet beneden 16 jaar Bureau Vraag en Aanbod. een groote Kelder Bellamypark 14 Kist met slot lires Vefilinfi frill u AuHi. ter overname gevraagd. Bureau Vraag en Aanbod. een Vlag, lang 3 M. met bijbe- hoorende Stok. Verk. Quakkelaarstr. 123. 65 roeden Aardappelen. Leliënlaan 3. voor vrouw alleen een Achter- of Bovenkamertje. Oude Middelburgscheweg. 3. een Jongensfiets, "voor jongen niet beneden 14 jaar. Arsenaaistraat 16. 4 jonge Duiven. Tegen be looning terug te bezorgen: Emmastraat 10, boven. Jonge Konijnen. Bouwen Ewoutstr. 5. welke in aanmerking wenschen te komen om gedurende de feesten alhier feestprogrammo's te ver- koopen kunnen zich aanmelden bij den uitgeverH. WEGELING Noordstraat 44 Een tweeverdiepingshuis ge legen in de Lange Zelke no. 4. Brieven letter B Bureau Vraag en Aanbod. 2e hands Hulsmeubalen en ook te koop gavraagd. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. per dag en per week zijn altijd te bekomen bij Pension-Bureau Bellamypark 9. Telefoon 350. waar ook ten allen'tijde kamers enz. kunnen worden ingeschreven. Een flmke (voor werkplaats) llrn ïtgtllif'i trui n iuM Dagelijksch mooie geslachte en ongeslachte Konijnen Glacisstraat 174 5 jonge Herdershonden Tuindorp D 68 Souburg tegen 1 Oct. gem. of ongemeub. Zit- en Slaapkamer met gebruik van keuken. Lambrechtsenstr. 5 Iemand biedt zich aan als Urn Vt|i!llf1 trui tl IuM gevraagd niet beneden 16 jaar. Joukes, Nieuwendijk 2 Bosjeslaan 14 naar HOBEINSTRAAT 22 J. J. DE LOOFF zoo goed als nieuwe wieg, nieuwe model. Slijkstraat 10 een handharmonika Palingstraat 23 een paar turnschoenen no. 43 weinig gebruikt. Nieuwstraat 6 twee eiken fauteuils, 2 stoelen massief pitch pine slaapkamer ameublement, mooie gaslamp en 2 groote koffers. Molenstraat 24 (2 x b.) hobbelpaard en atlas Lambrechtsenstraat 24 een spiegelkleerkast, een nacht tafel, een schouwstel, een thee tafel, een parapluiestandaard, een ronde tafel. Hm Wipiiaii Krui li 1«W, schilderij Stamboomhuis van Oranje. Oude Markt 27. jonge postduiven f 1.50 per kopptl Glacisstraat 63. Boekhandel H. WEGELING, Noordstraat

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1921 | | pagina 3