tT~ flinkeMeid-Huishoudster BÜT, Vrouwestraat 27. Te koop: Te koop: Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Hoop Te Koop Te koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Huur Te koop gevraagd Te Koop gevraagd: Een Dienstbode Te Koop Pieterse van Wijck, TE KOOP 7 kippen en 1 Haan Te Koop te Koop te koop. Jongen gevraagd Te Koop Te Koop Te Koop Te koop Flinke Werkvrouw, GEVRAAGD Pieterse van Wijck net Meisje Te koop 4 rood-Piuche stoelen Te Koop Te Hoop TE KOOP TE KOOP 1 en 2 Verdiep.hnizen Beursstraat no. 4 Een Dienstbode Met Duizend Gulden Pieterse van Wijck Te Koop Te koop GEVONDEN Te koop Te Koop Te koop Te koop Te koop: Te koop Te Koop Ter oïername aangeboden Te koop Te Koop Gevraagd aan huis Te Koop Te Huur aangeboden Te Hoop Dringend Te Koop Te Koop Te koop Te Koop Te Koop aangeboden Ter overname aangeboden Een Werkvrouw Slaepkamsr-Am^ublement nette Dienstbode Mantelcostnnm SPOED Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Flinke Loopjongen Te koop Verstel naaister Te koop Te Koop Te Koop Een Kostganger Te koop Te Koop Te koop Slaapgelegenheid Dagdienstbode GEVRAAGD Te koop aangeboden GEVRAAGD. Leerling-Kellner Te Koop Te Koop Te koop gevraagd GEVRAAGD: Rubriek VRAAG EN AANBOD Visch-boomtouwwerk en fuiken Arsenaalstraat 18. een Dobberman Pincher, 18mnd. oud, Koudek. weg 81. een Heerenrijwiel f50. Joost de Moorstraat 5 een Stoelwagentje Kleine Kerkstraat 17 2 x bellen Jonge dobberman Pincher Noordstraat 50 een paar Lakschoenen no. 36 Samaritaanslop 5 1 paar Schragen Bellamy park 14 een paar Broekstukken Zandweg C 31 W.-Souburg. Wegens plaatsgebrek 6 Kippen en een Haan. Leliënlaan 3 Een Luusterlamp Paul Krugerstraat 4 Een nieuw houten Ledikant voor f 15. Paardenstraat 39 mooie Koolplanten J. de Jong, Keersluis 5. een Gramaphoon met 25 platen bij S. Gabriëlse, Lambrechtsen- straat 20. een nieuwe zwarte geplaseerde Eliëne rok. Sarazijnstraat 1 1 persoons Ressor Scherminkelstraat 7. gem. Zit- en Slaapkamer ge bruik van keuken. Br. O. M. Coosje Buskenstraat 63boven een goeden staat zijnde La-tafel Hurgronjestraat 28. een keukenfornuis en te koop licht grijze fantasiehoed f 4. Bureau „Vraag en Aanbod". gevraagd voor halve dagen niet beneden de 16 jaar. Bureau „Vraag en Aanbod" Postduiven. Venduhuis, Groote Markt. Woning-Bureau Bellamypark 9. Telefoon 350 heeft te koop: Kanaalstraat en Piet Heinstraat en Prinsenstraat en Kom, huizen waar ik eerste en tweede Hypotheek voor disponibel heb. Album met ongeveer 3000 ver schillende postzegels, prijs f 25. Te bezichtigen tusschen 7-8 uur 's avonds. Palingstraat 6 boven. billijk te koop. Noordstraat 59. een groene lap stof voor man- tel-costuum. Breewaterstraat 45. compleet Teekengereedschap. Lelielaan 35. een halve Kilometerkaart 3e klas Vlissingen-Enkhuizen, geldig tot 12 Juni. Aagje Dekenstr. 115 ben. Sigarenfabriek I. L1GTHART SCHENK Co. Hobeinstraat. Zuivere Ras-konijnen. Venduhuis, Groote Markt. Konijnen, keur uit 18. Lelielaan 3. een modern crème wandelwagentje f25.- en een loophek f3. Glacisstraat 121. goed onderhouden Kinderwagen. Bureau Vraag en Aanbod. Terstond gevraagd een loon f 2.25 per dag (voor vast). HARSVELD, „Oude Vriendschap" net Meisje voor halve dagen. Vrijdag den geheelen dag. f2.50 per week. Groenewoud 39. Clijverstraat, dus in de Nieuwe stad, heb ik te koop een Éénverdiepingshuis voor f 3750 en in de Hobeinstraat 2-verdie- pingshuizen met tuin en in de Glacissteaat een dubbel Één verdiepingshuis voor f 4500 en in het Bellamypark een mooi groot huis met fraai uitzicht* en nog vele andere groote en kleine huizen en zaken, natuurlijk weer by Bellamypark 9. Telefoon 350. Vertegenwoordiger van het Vereenigd-Assurantlekantoor te 's Gravenhage. MEVR. BR1EL, Boulevard Ban- kert 28 vraagt tegen 1 Juli een van 's morgens |8—12 en Vrijdags den geheelen dag. Boerenmanskleeren zoo goed als nieuw (3 vesten en 2 rokken) Boekh. v. d. Peljl, Souburg. te koop, voor 40 gulden. Paul Krugerstraat 12 boven. jonge fokhanen „Barnevelders" A 108, Koudekerke. een kip met 10 kuikens (Bar nevelders) 3 weken oud, ras zuiver. AdresA. Verhage, Zuid straat A 30, Westkapelle. vier speenlammeren. A 170 Koudekerke. 2 Arbeiderswoningen aan straat weg naar Koudekerke gemerkt no. B 142 en 143- Eén bij de week verhuurd en één te aanvaar den uiterlijk 1 Sept. Te bevragen B 143 Koudekerke. op verschillende standen der stad Te Koop gavraagd en Té Koop aangeboden. Kantoor van Vaste Goederen Makelaar POLAK, Rijksschatter. gevraagd voor halve dagen, niet beneden 18 jaar. Loon f 9.50 per mnd. 's Zondags vrij. Mm WsgMligl Vrug ei luM (of minder) kan men bij mij een huis in eigendom bekomen op IEDER gewenscht gedeelte van onze stad (of Walcheren) het spreekt van zelf dat men voor dit buitenkansje weer moet zijn bij VLISSING's WONING-ADVIES-BUREAU Bellamypark 9 TELEPHOONNUMMER 350. ALLE inlichtingen en hulp, ten ALLE tijden, natuurlijk GRATIS. 2e hands Hulsmeubelen en ook te koop gevraagd. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. een flinke Kinderkrib. Hobeinstraat 30. een zwart Hondje. Verkuyl Quakkelaarstraat 92. een Rieten Leuningstoel t 4.— Steenenpad 76, O.-Souburg. Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor. Verstelnaai- ster, ook genegen aan huis werk te verrichten. Lammenstraat 8. een Fornuis, f 25.—. Palingstraat 34. een Kinderwagen. Tulpenlaan 11. een Sleepnet en groote en kleine Kruisnetten, enz. Zandweg 13. een Koolschaaf. Hobeinstraat 1. 1 paar Schoenen met veters en 1 paar Pantoffels, met één bandje, zoo goed als nieuw, beiden maat 38. Mm VtgeBifi Vraag n luM, een Kloek met Kuikens en een broedsche Hen. Dijkstraat 14. een Jongensfiets, leeftijd 14 jaar. Te bevr. Oprit 21 boven van 7 tot 9 uur n.m. een Heerenfiets, billijken prijs. Mm HegeilRfi Vrug ti MbM 2 parasols. Oude Markt 27. Schrijfwerk of andere admini stratie, door iemand die over veel vrijen tijd beschikt (met boekhouding bekend.) Brieven letter V, Bureau dezer Courant. een sterk raam, 4 ruiten van 34 bij 45 cM. en een schuurdeur Clijverstraat 39. Net slaapkamertje. Bureau „Vraag en Aanbod." 2 prlvaattonnen. Clijverstraat 53. De ondergeteekende beveelt zich beleefd aan om alle voor komend Tuinwerk te verrichten. W. Boone. Ridderspoorlaan 21 Mej. WANST, Groenewoud 47 vraagt 1 of 2 kamers te huur. paar gouden knoopen, broekstuk ken, klepstukken en een breede zilveren horlogeketting bij A. C. Maas. Zwanenburg 2, Vlissingen 300 ingebonden romans en tijdschrijften (Prinsen, Zondags bladen, enz.) h f 0.15 per stuk Wijma, Bellamypark een stoelwagentje Callenfelsstraat 27. een Damesrijwiel als nieuw. Walstraat 17 een tweede hands Motor-Rijwiel tegen billijken prijs Bureau Vraag en Aanbod. Theetafel, twee Schilderijen nieuw en 1 paar Waterlaarzen. Glacisstraat 35 Een Waschtafel met stel, Sche merlamp op standaard en geboend Penanttafeltje Mm Wetftlligi Vrug n Aisboó gevraagd voor den Vrijdag. Bellamypark 9 Wegens plaatsgebrek eikenhout te koop. Nieuwstraat 37 boven. Mevrouw Van Ockenburg, KI. Markt vraag een of een 2e Meisje tegen 1 Juli of eerder. nieuw te koop. Prins Hendrikweg 4 Te koop wegens vertrek naar Indië een vast Kleed, Penantspie gel, Looper, Kinderbad, onbe- kleede Wieg, Babykleertjes, 2 Keukenstoelen, Vloerzeil, Trap, Droogrek, pitch-piner Kaatje en Gastafeltje. Koudek. weg 42 een opvouwbare Kinderwagen Bureau Vraag en Aanbod. een Kinderwagen. Vrijdomsweg 18. Koolplanten. Rooze, Boschweg. 4 nieuwe waschtobbens. fl'nke handkar en 2 zinken waschku pen. Marinestraat 22. gevraagd Breestraat 7 Copleërpers met tafel Slepersstngel Q 310, Mid delburg. gevraagd. Mm Wegtlligi Vrug h IuM. een Heerenrijwiel. Walstraat 71 (Erve Bok) een bekkede schommelwieg voor f 15.—. Mm Iiullin ïrug ii luM Terstond gevraagd een nette Bureau „Vraag en Aanbod" een Heereniljwlel. Palingstraat 8. gevraagd. Groenewoud 33. Heerenkleederen. Oude Markt 1. een Vouwwagentje Verl. Glacisstraat 10 ben. Trappen en Ladders Lepelstraat 8 Gevraagd voor 14 dagen einde Juli begin Augustus, by eenvou dige menschen in Vlissingen of omstreken, met ontbyt en middagmaal, voor drie burgermeisjes, welke hun vacantie hier wenschen door te brengen. Brieven met prysopgaaf Walstraat 64.? Met 1 Juli gevraagd een nette Adres Timmerman, Bellamy park 54. Aanmelding 's avonds na 8 uur bovenhuis Nette Loopjongen J. J. Andriessen, Bellamypark. Een Heerenrywiel prys f25. Korte Nieuwstraat 72 Een flinke Dienstbode Bureau Vraag en Aanbod." tegen 15 Juni gevraagd Hotel Du Commerce. Wie een huis wil koopen hetzy een groot of klein wendt zich tot 1 paar Damesschoenen, solide afwerking Bureau „Vraag en Aanbod. 2 eiken Fauteuils en 4 Stoelen een 2 pers. Ledikant en een mooie Lamp voor electr. Molenstraat 24 een Poppenwagen of Sportkarretje Bureau „Vraag en Aanbod". Werkvrouw, voor de Zaterdag. Droogdok 7.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1921 | | pagina 3