Rubriek Vraag en Aanbod MoederDenk er om. VERMIST Te Koop Huisnaaister Te Hoop Te Koop Te Koop gevraagd: Te Koop Te koop: Te Koop Net Dagmeisje Te Koop Te koop Te Koop Te koop GEVRAAGD Te koop: Te koop Te Huur aangeboden Te Koop Te Koop Te Kóóp Jongen gevraagd Te Koop Te koop gevraagd Te Hoop Te Koop Te Koop Te Koop WEGGELOOPEN Werkvrouw gevr. GEZOCHT net Meisje Te Koop Te koop aangeboden GEVRAAGD TE KOOP Te Koop Een Dienstbode Aankomend Meisje Te Koop Te koop gevraagd Te koop aangeboden TE KOOP Te Koop Te Koop Te Koop gevraagd: Te Koop Te Koop Te Hoop Te koop TE KOOP Wegens vertrek Te koop KLAVERS Te koop gevraagd Medelezer gevraagd Te Koop Te koop gevraagd Te Koop Te koop Te Koop GEVRAAGD. Pieterse van Wijck Te Koop Te koop Te Hoop Pieterse vaii Wijck, Met Duizend Gulden Pieterse van Wijck Lap blauw-laken Stof Te koop gevraagd Te Koop 1 en 2 Verdiep.huizen Beursstraat no. 4 te koop gevraagd Te Koop TE KOOP een Pianist gevraagd GEVRAAGD Te huur gevraagd VILLA Pieterse van Wijck Te Koop Te koop Spoelknecht Flinke Loopjongen Flinke Werkvrouw POSTZEGEL VERZAMEL A A RS ilrei Vegeliagi Vraag ei Aaibsi Brieves lett. J Bereis vu dit Blad Adrei VegellBg'i Vriig luM Adres Wegeiiaf? Vraag eg Aanbod. Vrouwen dienen meer rust te nemen. Als volwassenen deden wat zij onderwijzen vroeg naar bed gaan zouden veel minder menschen lijden aan nierkwalen. Het is niet verstandig om na de inspanning overdag 's avonds nog laat te strijken, verstellen, stoppen enz. Denk er om, moeder 1 Laat naar bed gaan, zorgen, overwerking, en ongeregelde maaltijden overladen het bloed met urinezuur, en het filtreeren van zulk vergiftigd bloed ver zwakt de nieren. Die pijn in den rug, in de lendenen en zijden, is een waarschuwing van nier zwakte, die als niets gedaan wordt, kan leiden tot nieront steking, blaaskwalen, nierwater zucht, niergruis en -steen. Besluit zulke gevaren te ver mijden. Verminder de inspanning der nieren. Vermijd laat naar bed gaan en onverstandige gewoonten. Oeniet meer frissche lucht, wandel meer buiten, en zorg voor meer gezondheids-gevenden slaap. Laat Foster's Rugpijn Nieren Pillen u bijstaan in uw poging om gezond te worden. Dit ge neesmiddel voor de nieren bereikt zulke uitstekende resultaten, doordat het uitsluitend op de nieren en blaas werkt, doch niet op de ingewanden. Vroege be handeling is het best. Bijtijds genomen, kunnen Foster's Rugpijn Nieren Pillen de ontwikkeling van nier- en blaaskwalen voorkomen. Duizenden dankbare vrouwen danken haar geluk aan dit spe- ciaie niergeneesmiddel. De handteekening van James Foster komt voor op elke echte doos. Te Vlissingen verkrijgbaar bij A. C. Beniest, Lepelstraat 13 h fl.75 per doos. 50 Zoo juist ontvangen een groote collectie POSTZEGEL-ALBUMS tegen verlaagde prijzen, w. o. ook losbladige. FRANS TIMMERMAN. Ontvangen een zending A. J. P. PUDDING in diverse soorten en prijzen. Wed. G. GILLISSEN v/h J. G. v. Balen Groenewoud 68. Hebt U last van uit- en ingaan der lage schoentjes hetwelk niet alleen lastig maar ook slecht voor de kousjes is, loopt dan aan bij TIMMERMAN hoek Bellamypark die dit euvel verhelpen zal. MP"" Wegens plaatsgebrek moesten eenige Kleintjes blijven overstaan. een Koppel Duiven. Terug te bezorgen Koudenhoek 20. zoo goed als nieuwe Zomer hoed prijs f 4.—. Kanaalstraat 140 bov. gevraagd. een prachtig groot Amerikaansch Orgel. A 2, Serooskerke (W). Compleete Schoorsteenmantel met scherm. Bureau «Vraag en Aanbod." een privaatton en een ijzer Dak raampje. P. ,Jasperse, Crocus- laan 2, Tuinstad. een goed onderhouden Dames- rijwiel met dubbele rem en fhree- wiel. Badhuisstraat 74, ben. Jonge Geit 6 weken Tuindorp D 43 Souburg Nieuw Heerenrijwiel L. J. de Groot, Strand 106 gevraagd. Parklaan 106. Mahonie opgelegde Uittrektafel en andere Tafel Kanaalstraat 70. Eiken Theetafel (nieuw) voor f 12 en verschillende Bloemtafel- tjes. Groote Markt 3. een Damesfiets. Tuinstad, Primulalaan 8. een wit Palma's Hondje Bureau Vraag en Aanbod. twee Kostgangers Bouwen Ewoutstraat 62 Witte Kinderwagen f 32.50. Te bezichtigen na 8 u. Glacisstr. 98. een goed onderhouden Heeren- fiets. Tuindorp 85 Souburg Twee Kamers en Keuken voor menschen zonder kinderen. een Vulkachel, een Keukenfor nuis, een groot tweepersoons Ledikant en een ovale geboende Tafel. Oude Markt 1. 2 eiken Fauteuils met 4 Stoelen, 1 en 2 pers. Ledikant en een mooie Lamp voor gas of electr. Molenstraat 24 2 x bellen een zoo goed als nieuwe Ulster f25 en een modern rieten Wan delwagentje f25. Glacisstr. 121 ter opleiding in de Binderij N. V. v. h. De Vey Mestdagh Een zoo goed als nieuwe Kin- derwagenj Bureau „Vraag en Aanbod". 2 of 3 broeische Kippen M. Ovaa, Boschweg De ondergeteekende beveelt zich beleefd aan om alle voor komend Tuinwerk te verrichten. W. Boone, Ridderspoorlaan 21 een witte wollen Doek, een Kin derstoel en Hobbelpaard. Crocuslaan 72 een ijzer 1 persoons en een 2-persoons kinderledikant. Callenfelsstraat 27. Wegens vertrek naar elders een heeren- en damesrijwiel. Palingstraat 23. een prachtige groote Speeldoos met vijf bellen en een dubbelen Amezone Papegaai. Oude Markt 18. een gestroomd Poesje. Verzoeke terugbezorging. lira leieimi Yni| u luM Nieuwendljk 45. nette Slaapgelegenheid voor jong- mensch, P.G. Brieven met prijs opgaaf lett. N S Bur. Vr. en Aanb. MEVR. BRIEL, Boulevard Ban- kert 28 vraagt tegen 1 Juli een van 's morgens |8—12 en Vrijdags den geheelen dag. een Driehoekkachel. Oranjeplein 176, Souburg. een driekwarts Zomermantel. Bureau „Vraag en Aanbod". een net Meisje, voor de mor genuren, niet beneden de 15 jaar. Villa „Hollandia". een werkfiets voor f 30. een Heerenvouwstoel. Boschjeslaan 2. en een zoo goed als nieuwe blauwe Kinderwagen, wegens plaatsgebrek. Bureau Vraag en Aanbod. gevraagd voor halve dagen, niet beneden 18 jaar. Loon f 7.50 per mnd. 's Zondags vrij. gevraagd, eenigszins met naaivak bekend zijnde. Nieuwstraat 37 boven. Kip met Kuikens, witte leg horns, f 12.50. Cluyverstraat 42. een Botertobbe met toebehoo- ren en een flinke Handwagen. Koudenhoek 26. een paar lage bruine Damesrijg schoenen no. 41, haast nieuw voor f 10. J. de Nooijer, Hobeinstr. 32 b. een paar bruine Molières no. 40. Walstraat 52. een goed onderhouden Kinder wagen, Breewaterstraat 24 een Trekhond Kolvenierstraat 32 een witte wollen Kinderdoek Bankertstraat 42. een Konijn met jongen. Lange Zelke 52. 1—5 witte Leghorns, goede leg- stam. Tuindorp D 12, Souburg 2 Vaten. St. Jacobstraat 31. Heerenrijwiel. Nieuwstraat 37. een Melkgeit en jonge Konijnen Bakkersgang 1. een Bontstel te koop. Kerkhoflaan 10. een Trekhond, een mooie Mest- putlooper 100 K.G. en een romenadewagen. A 152a, Koudekerke. te huur bij F. Harpe B 83, Kou dekerke. Een goede Victor ia-karn en een Mangelmolen door j. Schreljèn- berg, Koudekerke. Met Juni een door J. Schreijenberg, Koudekerke een gebruikt Heerenrijwiel. G. P. Schiffer, Coudorp, Koudekerke. Oude Vischnetten A 155 Koudekerke twee jonge witte Reuzenkonij- nljnen (voedsters) en 3 Kippen en een Haan (Gekruiste leghorns), volop in den leg. Slijkstraat 23 beneden. Kinderwagen. Verk. Quakkelaarstraat 95. 10 Weck-flesschen, 2 L. en5è 1 V» L. Bur. Vraag en Aanbod. een nette Werkvrouw voor Vrij dag of Zaterdag. Walstraat 20. Piet Heinstraat heb ik 2 mooie twee-verdiepingshuizen met apar te bovenwoning en groote tuin te koop en aan de Kanaalstraat en aan de Kom een dito en allen voor zeer billijke prijs, en voor al deze huizen heb ik eerste en tweede hypotheek beschik baar. En in het Bellamypark no. 9 heb ik een groot burger Woon huis te koop met een zeer ge zellig en ver uitzicht, (is ook voor alle doeleinden geknipt) 't Is natuurlijk eigenlijk onnoo dig te zeggen, dat men voor deze mooie aanbieding weer moet zijn bij BELLAMYPARK 9 TELEFOON 350. een Huis, te Souburg op mooien stand. Direct te aanvaarden. Te bevr. Boekh. v. d. Peijl, Souburg. Zes Matjesstoelen, een twee en een driepits Petroleumstel, alles als nieuw. een Oliepak, een paar hooge Rubberlaaren en 1 p. Looplaarzen Bureau „Vraag en Aanbod. Vlissing's Woning-Bureau Bellamypark 9. Telefoon 350 heeft te koop Hobeinstraat Huizen met tuin en in de Bouwen Ewoutstraat een tweeverd. Huis voor f 4000op de Groote Mark een solied Huis voor f2500 en meer kleinere goedkooper; op het Eiland 6 eenverd. Huisjes en ook 2 in de Nieuwe Stad. Op Souburg en Koudekerke groote en kleine Huizen en Zaken en desverlangd op de gemakke lijkste en billijkste wijze van be taling. Woningnood bestaat dus niet, als men zich maar wend tot Bellamyijark 9. Alle inlichtingen en hulp gratis Tevens eenige Winkelhuizen te koop op Bellamypark, Nieuwen- dijk, Walstraat en een 8 tal in de Nieuwe Stad. of minder) kan men bij mij een luis in eigendom bekomen op EDER gewenscht gedeelte van onze stad (of Walcheren) het spreekt van zelf dat men voor dit buitenkansje weer moet zijn bij VLISSING's WONING-ADVIES-BUREAU Bellamypark 9 TELEPHOONNUMMER 350. ALLE inlichtingen en hulp, ten ALLE tijden, natuurlijk GRATIS. TE KOOP. Breewaterstraat 23bov. Duivenhok. Cluyverstraat 59. 2e hands Hulsmeubelen en ook te koop gevraagd. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. op verschillende standen der stad Te Koop gevraagd en Tó Koop aangeboden. Kantoor van Vaste Goederen Makelaar POLAK, Rijksschatter. een Vischtuig om mede van de kant te visschen. But, Vrouwestraat 27 een Kamerkookkacheltje een Theetafel. Kleine Markt 3 en Jonge Konijnen en een Dui venhok. Molenstraat 49 Voor één avond, 11 Juni a.s.. Van Olm, Koningsweg 25. een nette Dagdienstbode Walstraat 52 een ongemeubileerde Kamer met kookgelegenheid voor echt paar zonder kinderen. Brieven onder letter A J Bureau Vraag en Aanbod. Te Souburg te Huur of te Koop een kleine met tuin, dtrect te aanvaarden en te Koop een paar arbeiders- en burgerwoonhuizen,natuurlijk weer door Vlissing's Woning-Bureau Bellamypark 9. 1 elefoon 350. zwart laken Damesmantel maat 46 bijna nieuw billijke prijs. Noordstraat 85. wegens vertrek naar Indië, een eiken-Slaapkamerameublement, prachtige opgemaakte Wieg, Kin derstoel, Vloerzeilen, Gaslampen, 2 Fauteuils, 4 Stoelen, antiek Kastje, Kachels, enz. Hendrikstraat 10. Gevraagd voor Zaterdag en Zondag een Café „De Zwarte Ruyter." gevraagd bij 1. de Landmeter Groote Markt. GEVRAAGD voor Vrijdags Adrei Vegeliiji fmj ei luM.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1921 | | pagina 3