LOOPJONGEN Winkeljuffrouw Modebladen Zoekt gij Personeel Influenza en de Sevelgen. Eon Dienstmeisje Te koop Te Koop Te Koop Te Koop GEVRAAGD VERLOREN Te Koop te koop gevraagd. Te Koop Te Hoop Te Koop 1 en 2 V erdiep.huizen Beursstraat no. 4 Net Meisje gevraagd Nette Dagdieustbode Iemand Net Burgermeisje TE KOOP Tir overname aangeboden Te koop W0NINGRU1L Te koop Te Hoop Gevraagd Te Koop FLINKE Te koop Kostganger gevraagd Te Koop Te Huur gevraagd TE HUUR Te Koop Te Koop gevraagd: Huis te Koop MANUFACTUREN Te Koop Dienstmeisje Te Koop Nette Werkvrouw Waschvrouw gevr. WAAROM Annonce geplaatst Te Koop Te koop Weder verschenen TE KOOP TE HUUR Te Hoop GEVRAAGD Te Hoop Te koop TE KOOP WEGGELOOPEN 1 Salontafel en Spiegel benevens een rieten wieg. Net Dienstmeisje Te Koop gevraagd Net Meisje gevraagd Te Koop Te Koop Te Koop gevraagd TE KOOP GEVRAAGD: Te koop Te Koop Te Koop Ter overname gevraagd Te koop gevraagd Te Koop Te Koop: Te Koop GEVRAAGD Net Meisje gevraegd Te Koop Te koop Te Koop Pieterse van Wijck Te koop: Ter ovarname aangeboden Te Koop Te Hoop Te koop Atol fegolligT Vrug es A»bod Als gij iéts zoekt wat niet AANGEBODEN WORDT, VRAAGT het dan de volgende week ZELF In eèn advertentie, Hebt U een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt U een woning of kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja 1 Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tubriek. Te Köop H. H. Slagers. Te Koop TE KOOP Te Koop Ter ovsriams gevraagd Plaatst uw kleine adver tenties in deze rubriek worden eiken dag ingewacht tot Donderdagavond uiterlijk 8 uur 2e hands Hulsmeubelen en ook te koop gevraagd. kim legalist Vraag ei Aiitod. Te Koop Vlissing's Woning-Bureau heeft te koop Velen hebben |tot hun schade ondervonden, dat de gevolgen van influenza en griep soms erger dan de kwaal zelf zijn. Een van de gevolgen is achter uitgang van de nieren, en dit kan maanden van pijn en ellende met zich brengen. Bij kou en koorts toch worden de teere nierorganen overspannen door hun pogen om de ongewone hoeveelheid on zuivere stoffen uit het bloed te filtreeren. Zorg voor de nieren bij deze inspanning zou uitput ting voorkomen, doch hoe zelden wordt die zorg besteed. En deze verwaarloozing leidt tot ontste king van de nieren en blaas, urinekwalen, onzuiver bloed, niergruis, nierwaterzucht, rheu- matiek, steen, rugpijn, duizelig heid enz. Foster's Rugpijn Nieren Pillen baten tegen deze nierverschijn selen. Wees niet moedeloos door vroegere verwaarloozinghoewel vroegere behandeling het best is, kan verdere ernstige ontwikkeling voorkomen worden. Dtt speciaal geneesmiddel voor de nieren behaalde zelfs bij gevorderde en ernstige nier- en blaaskwalen succes. Duizenden dankbare man nen en vrouwen hier In het land danken hun goede gezondheid aan tijdige behandeling met Fos ter's Rugpijn Nieren Pillen. 47 De handteekening van James Foster op de verpakking waar borgt de echtheid. Foster's Rug pijn Nieren Pillen zijn te Vlis- singen verkrijgbaar bij A. C. Be- niest, Lepelstr. 13 a f 1.75 per doos. gevraagd die met de wasch kan omgaan. De Aarde en Hare Volken voor 2 gulden. Oude Markt 27. Mooie groote Ruststoel en Vischstokken. Qeerts, Slijkstraat 41 een Waak- of Trekhond Breewaterstraat 27. 4 Keukenstoelen en een staand Klokje. Kasteelstraat 11 boven. een paar natte of droge Wasschen Bureau «Vraag en Aanbod." een gouden Ring met briljantje Tegen belooning terug te be zorgen bij DERT, Nieuwendijk Vlissingen Kinderwagen met 2 duwersf8 Verk. Quakkelaarstraat 27p 3 Tortelduiven (poppen) Q. van Qemert, Prinsenstr. 35. een Fiets en een partij kleine Aardappelen. Rozengracht 40. 2 Kussenstoelen Korte Nieuwstraat 76. Een Kamerkookkachel; Marinestraat 22. op verschillende standen der stad Te Koop gevraagd en Tè Koop aangeboden. Kantoor van Vaste Goederen Makelaar POLAK, Rijksschatter Rubriek VRAAG EN AANBOD voor de morgenuren. Bureau Vraag en Aanbod. gevraagd, niet beneden de 16 j tegen 1 Maart a.s. Br. lett. K Bureau m dit Bial middelbare leeftijd biedt zich aan voor loop-, kantoor of magazijn werkzaamheden. Brterei lett. L Bnreao m dit Blad. zoekt VRIENDIN (leeftijd 22^25 jaar). Brieven letter V D, Bureau van dit blad. een Handwagen. W. Pronk, Walstraat H7. 1 filter, 1 groote ovale spiegel, 1 spiegel op standaard, 1 bood schapmand van een fiets, 1 Ijzer waschtafelte, 1 staaldraad kin dermatras, 1 ronde kachelmantel en een tafeltje 60x90. Bureau Vraag en Aanbod. beste melkgeit en een schaap (beit), beiden drachtig. Hurgronjestraat 22. Wie wil Woning gelegen Eiland ruilen met Benedenwoning in de stad, omtrek Glaclsstraat. Brieven motto „WoningruiP Bureau Vraag en Aanbod. een konijn met jongen. Lange Zelke 52. een Heerenrijwiel, Breewaterstraat 25bov. Een geschikt persoon, .eenigen tijd buiten het bedrijf, zag zich gaarne weder i.h. bedrijf geplaatst. Br. motto Slager Bur. Vr. en Aanb. een Buffetkastje met spiegels en een automatische Piano-orgel. Koudekerkscha weg 81. nette gemeubileerde Kamer met keuken of gebruikt daarvan. Brieven lett. J. C. a/b Hr. Ms. Z 2 Vlissingen. mooie zuivere Andijker Muizen en witte Eigenheimer legpooters. bij W. POUWER, Gr. Abeele, een Kippenhok. Kolvenierstraot 32. Wagenaars-Heinricks Reuzen en Zwartjes, 10 cent per ons. A. Corré, Lelieënlaan 3. GEVRAAGD, 's Avonds vroeg klaar, kan desnoods Avondschool bezoeken. Atol Wegelisj'i Yrug ei Autad (geen beroepskosthuis.) Lelielaan 33 Tuindorp. Waschtobben en een paar Waterlaarzen. Glaclsstraat 35. een gemeubileerde of ongemeu bileerde Kamer met slaapgelegen heid. Br. lett. Z. L. Bur. v. d. Blad. een Achterkamer met alkoof. Bouwen Ewoutslraat 45. een Keukenfornuisje. Groenewoud 23. een Confectiepop. Noordstraat 39 2 x b. direct te aanvaarden. Vrijburgstraat C 92 Souburg. Zeeuwsche Blauwe Aardappelen, 10 ct. per kilo. Paspoortstr. A 37, Souburg. een zwarte Regenjas. Verk. Quakkelaarstr. 109. GEVRAAGD een eerste een 2-persoons plaatijzer Ledi kant met springv. matr. en veeren- bed. Te bevr. Koningsweg 29. «- een Kinderledikantje. Koudenhoek 29. Salaris naar bekwaamheid. A. VAN DE SANDE Scheldestraat 22. Door teleurstelling een aank. gevraagd. Groenewoud 25. Zware twee-persoons molton Dekens (grijze) k f 1.75. Walstraat 85, 2xbellen. gevraagd voor 2 dagen per week. Walstraat 80. Dinsdags om de 14 dagen voor klein gezin. Scherminkelstraat 27 Gij hebt iets ter overname ot te verhuren? dan her geen GRATIS Zorgt dat ze volgende week in dit blad staat en een onzer Lezers helpt U er af. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. een paar Meisjes laarsjes leef tijd 7 of 8 jaar Hobeinstraat 21 de nieuwste in WEGELING's BOEKHANDEL Noordstraat 44, Vlissingen. een Kinderwagen. Evertsenstraat 1. een frissche Slaapkamer. een Keukenfornuisje en een ge ëmailleerd vulkacheltje. Koudenhoek 18. een Werkvrouw voor Vrijdag of Zaterdag. Walstraat 20. Een Koffertje. Oude Markt 27 boven. een groote vierkante Tafel Mariniersplein 2. 6 Stoelen (met lederen zitting) een oranje Kat Hurgronjestraat 16 Bureau Vraag en Aanbod. gevraagd. Mevr. van Boven, Bel- lamypark 30. Een GRATIS Advertentietje helpt U er aan11 een verplaatsbaar Kippenhok. Atol IigaliU'B Vriig 11 Aaibol. niet beneden de 16 jaar. Aan het zelfde adres een Waschvrouw gevraagd om de 14 dagen. Lepelstraat 2 ben. een Keukenkachel Singelweg 27 een modern groen Gastafeltje (comfoor) voor een koopje en een groote Vulkachel voor café enz. Bellamypark 9. een 2 persoons ijzeren ledikant Kanaalstraat 28 een Tegelplaat voor fornuis. Lelielaan 6. een Promenadewagen Clijversfraat 25. natte of droge wasschen aan huis. Nieuwstraat 32. 4 Oorlog-Schilderijen. Van het jaar 70. Scherminkelstraat 16. 2 in goede staat zijnde Friesche Staartklokken. J. Willemsen, goudsmid Souburg. 1 voer mest, 6 konijnen en 15 K G. Andijker muizen. J. Dorleijn, Nieuwstraat B. 99. Souburg. een Melkwijk, circa 100 L. Te bevr. bij Boekh. v. d. Peijl, Souburg. een twee-persoons houten Ledi kant. W. Kasteleijn, Kanaalstraat A 66, Souburg. 1 zwart laken broek, hoed en vest (boerenkleeren en 150 kilo mangels. Adres: Ritthemfchestraat B 391, Souburg. Vroege- en late Zetaardappelen Petroleumlampen en Grint. AdresKanaalstraat A 66, Souburg. een nieuwe Winterjas en een zwart laken pak. Vlissingschestr. 260, Souburg. tegen 1 Maart een net Dagmeisje Spuistraat 60 (boven). bo/en 16 jaar voor de morgen uren. Walstraat 72. Een groote ronde Tafel op één poot en een bijna nieuwe Kachel. Coosje Buskenstraat 68 boven een mooie Tafel. Nieuwstraat 6. Diverse Meubelen als Stoelen Tafels, enz. Molenstraat 24 boven een leegstaand (klein) Eenver- diepingshuis in de Nieuwe Stad voor f2200; een Winkelhuisje met aparte bovenwoning ln de Nieuwe Stad voor f5200; een tweeverd. huis in de Bouwen Ewoutstraat f3500 2 eenverd. Huizen Dijkstraat en Kogel park enz.Winkelhulzen Walstraat, KI. Markt enz. Gelden disponibel. Komt dus eens praten dat kost U niets. Een Kamerkookkachel f 15. Groote Markt 17. Studieboeken voor Hoogere Handelsschool. Te bevragen Boul. de Ruyter 66. Eiken Theetafel met 3 bladen voor f 14. Groote Markt 3. een partij Panlatten ongeveer 65 stuks lengte 2 M. voor f 6.50 Atol Wflgelliri ïm| M AuMB Een groote Wagen Lako, Singel

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1921 | | pagina 3