voor Spoorboekjes Boekh. H. WEGELING, H. WEGELING Noordstraat 44 een PICCOLO Visitekaarten Modebladen Te koop Te koop Te koop aangeboden Te Koop Te Koop Te Hoop Voor 15 cent Te Koop Te Koop: GEVRAAGD Te Koop Te Hoop MEISJE Te Koop gevraagd TE KOOP Waschvrouw gevr. Te koop Te Koop Dakpannen te Koop TE KOOP verzorging te geven. Te koop Te Koop Oesters te bekomen Een Dagmeisje Te Koop Mantel te koop Voor ds a.s. Fsestdagon Te Hoop Te Hoop Werk aau huis Te koop Wasscheu aan huis Pieterse vau Wijck Te koop Te Koop Te Koop Een Meisje gevraagd Te koop Te Koop Te koop: Te koop gevraagd Te koop Te Koop Te Koop Pieterse van Wijck Te Koop Weder verschenen Te Koop Te Huur gevraagd Te Koop Piston te koop Te Koop 1 en 2 Verdiep.huizen Beursstraat uo. 4 Te Koop Dagmeisje gevraagd flinke Dagdienstbodo 25 Gulden belooning Te Koop Te Koop Te Hoop degelijk Kosthuis Te koop Te koop gevraagd TE KOOP Te Koop TE KOOP Te Koop Te Huur gevraagd Hebt U een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw, baker. enz. enz. ooodié Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt U een woning of kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja! Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tubriek. Werk, Ontspanning, Slaap. Werk, ontspanning en slaap, van elk acht uren per dag, doen wonderen voor de gezondheid. Duizenden genieten echter veel weinig slaap en besteden te wei nig tijd aan ontspanning zij verstoren het evenwicht der licha melijke gezondheid door over matig werk. Overwerking overlaadt het bloed met afgewerkte stoffen en urine zuur. De nieren worden over spannen en verzwakt door hun eirideloozen strijd om een dus danige hoeveelheid uit het bloed te filtreeren. Dientengevolge doen zich verschijnselen voor als rug pijn, urinekwalen, rheumatische pijnen, waterzuchtige zwellingen, duizeligheid, hoofdpijn, een ver moeid gevoel enz. Foster's Rugpijn Nieren Pillen geven de noodige hulp, als de nieren verzwakt zijn. Gepaard gaande met een verstandige leef wijze vermijding van over werking, laat naar bed gaan, zwaar verteerbare spijzen en al cohol en door te zorgen voor de noodige ontspanning en slaap versterken Foster's Pillen de nieren en regelen zij de blaas. Zij doen de pijnlijke waarschu wingen van nierzwakte verdwij nen en voorkomen de ontwikke ling van rheumatiek, steen in de nieren en blaas, waterzucht, ischi as, nier- en blaasontsteking enz. Onthoud echter, dat als gij weder gezond zijt, gij moet trach ten gezond te blijven zonder ge neesmiddelen. Iedere echte doos Foster' Rug pijn Nieren Pillen draagt de hand- teekening van James Foster. Te Vlissiegen verkrijgbaar bij A. C. Beniest. Lepelstr. 13, af 1.75 per doos. 51 Gevonden Voorwerpen. De Commissaris van Politie te Vlissingen maakt bekend, dat aan het Bureau van Politie als „ge vonden" zijn gedeponeerd en dat te bevragen zijn: groene kindermuts bij Smit, Lange Zelke 2bruin wollen muts en grijs kinderhandschoentje bij Corré, Leliënlaan 3; gouden ringetje bij Bakker, Breewater- straat 47grijze das bij Kooyman, Breewaterstraat 26; boodschap- tasch bij Olacisstraat 101rood kinderhandschoentje bij v. Geese, Molenstraat 15; knipmes bij Coppejan, Brugwachter Spui- boezemglacé handschoen bij de Bruyne, Kerkstraat 8kinder bontje bij Deckmijn, Kasteel straat 47; donkergrijze hand schoen bij Eizeboudt, Keizers- slop 12; wit kindermutsje bij Lubse, Cluy verstraat 33ring met 4 sleuteltjes bij Smit, Arsenaal straat 22; jockypet bij Roos, Prinsenstraat 42catechisatie boekje bij de Vries, B. Ewoud- straat 8; grijze handschoen bij Kemeling, GroenewoudHand veger bij Edelman, Verkuyl Quakkelaarstraat 154; pap. por- temonnaie inh. 1 gulden bij Pierens, Molenstraat 24; bruine handschoen bij v. d. Schaaf, Breewaterstraat 35ring met sleutels (Belderik v. Rooij) bij de Ridder, Pluimstraat 11; zilveren broche bij Indenbosch, Bouwen Ewoudstraat 38blauwe hand schoen bij Brands Kasteelstr. 2g. [NIEUWE DIENSTREGELING] NOORDSTRAAT 44. 1 paar Zeelaarzen voor f 7.50 Beursstraat 12. Het technisch Schilderboek van C. P. van Hoek, 400 blz. Paardenstraat 16. aSuSP Hebt gij uw Nieuw jaarsadvertentie al aan ons opgegeven Een Kinderstoel, een Wieg en een K nderwagen. Kanaalstraat 140 boven. Poeljes f5 per stuk. Hyacintenlaan 2. Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor het opmaken en schrijven van Requesten, Verzoek schriften, enz. (ook voor de a.s. miliciens). G. DE JAGER Koudekerksche weg B 145v. Prachtige Heeren- en Dames fiets, zoo goed als nieuw, koopje A. Klip, Bellamypark 34, een opvouwbaar Wagentje. Groenewoud 70 2 x bellen. slacht men Hazen en Konijnen. Edelman, Verk. Quakkelaarstr. 154 Eiken Blokken, Lange Zelke 27 Een Trekhond hoog 53 cM. Kolvenierstraat 38. Net Meisje voor de morgenuren Koudekerksche weg 57. een goed onderhouden Dames fiets met nieuwe banden. Adres Wggeitag'g Vraag eg Aanbod. een platte Buiskachel en Linnen kastjes. Koudenhoek. 18. Gevraagd een net van 9 12 uur, boven de 14 jaar. Bureau Vraag en Aanbod een Papagaaij grijze roodstaart. Bureau Vraag en Aanbod. een zwart emaille Fornuis. Breewaterstraat 57bov. Dijkstraat 25. een Ameublement. Dijkstraat 25. een paar Werkschoenen. Kromme Elleboog 2. S. COPPOOLSE, Souburg Padweg B 46. een Hond (tax) Dierix, Evertsenstraat 49. Een nette Weduwe wenscht haar gezond tweejarig jongetje tegen een matige vergoeding ter Brieiea lett. D Bnreia m üU Bied No. 229 de hoofdprijs Middel- burgsche Kanarie-Vereeniging. Manskanarie, koperen kooi en eikenhouten Standaard bij Edel man, Verk. Quakkelaarstr. 154 zoo goed als nieuw klein For nuisje. De Nater, Nieuwendijk 16 Tegen den Kerstdag versche en ook met Oudejaarsdag. B. de Nooijer, Kolvenierstraat 38. gevraagd 15 of 16 jaar. Adres Wegellig'i Vraag ei Aanbod. een groote Koffer als nieuw voor spotprijs. Molenstraat 49. Een Werkvrouw en een aankomend Meisje benoodigd. Singelweg 13. Wegens omstandigh. een nieuwe spotprijs 15 gulden. Molenstraat 19 2xb. Wie verzekerd wil zijn Van een vet konijn Bestelt spoedig bij mij Glacisstraat 174. voor f40 een Kamer-of Keuken kachel. Singelweg 27. Winterjas. Prinsenstraat 19. Costuumnaaister vraagt Mm Wegeiisg» Vreig u iuM Mooie witte leghorn Haan. Kasteelstraat 13. Natte of droge gevraagd. Nieuwstraat 32. Woning-Bureau een met januari leegkomend Burgerwoonhuis op het Eiland (eenverd. huis) en met Februari leegkomend Heerenhuis bij de Zeilmaikt. Eenverdiepingshuis in Dijkstraat, in Glacisstraat en Kou dekerksche weg. Leegkomend huis Hobeinstraat tweeverdiepingshuis voor f5000 in de Aagje Deken- straat, een leegstaand Huis bij 't Postkantoor, 3 gemet Weiland Koudekerkscheweg en vele andere groote en kleine Huizen en Zaken. een goed onderhouden Dames fiets voor f 50. Bureau Vraag en Aanbod. Postduiven, Emmastraat 10. wegens plaatsgebrek 4 kippen met haan (broed Mei 1920) aan den leg. 2 kippen (witte leghorn) broed September 1920. Scheldestraat 6 voor halve dagen. Oprit 27. GROOTE OPRUIMING van Wollen Goederen, waaronder Dames Japonnen en Blousen, Mantels, Jumpers, Kinderjumpers en Kleedjes, Kinderpakjes en Truien, Wollen Kousen, Mutsen en Dassen in elk formaat. Alles aan inkoopsprijzen. Het juiste adres voor machinaal aanbreien van fijne Wollen Kousen is Kleine Kerkstraat 7. 6 prachtige Raskonijnen een Papilon en diverse. Bellamypark 34. een Petroleumlamp met zes armen. Lelielaan 4. een goed werkend Singer Naai machine voor de spotprijs van f 15. Palingstraat 23 een Emmerkachel Marlniersplein 2. Bijna nieuw Stoelwagenfje, Kinderstoel en Tafel voor f 20 bij Looijer, Vrouwestr. 16boven 1 en 2 verdiepingshuizen, Café's en Winkelhuizen, ook 2 Café's te Middelburg. BUT, Vrouwestraat 27. een Postzegelalbum met ruim 300 verschillende postzegels Marinestraat 14. Bellamypark 9 heeft gelden béschikbaar voor Hypo theek. een Eiken Buffet Noordstraat 14. de nieuwste in WEGELING's BOEKHANDEL Noordstraat 44, Vlissingen. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. een Woning tegen belooning. Joost de Moorstraat 3. Tammen V03. Adres Vejeüig's Yrug es Aasbod 't Wissel C 75 West-Souburg. Eiken Buffet (nieuw) en een Theekast. Groote Markt 3. op verschillende standen der stad Te Koop gevraagd en Té Koop aangeboden. Kantoor van Vaste Goederen Makelaar POLAK, Rijksschatter. Petroleumkachel. Prinser.str. 43 Zondags "vrij, Mej. Sijtsma, Bree- straat 17. Tegen 15 Januari a.s. een gevraagd. Adrei Bsgellip Yrug ei Aa-rtsd Die echtpaar en kind aan Woning of kamer met alkoof kan helpen. Ains Segsilifi Yrug ti Artod. Tweepersoons Zeegrasmairas- sen zoo goed als nieuw, prijs f 6 Aagje Dekenstraat 3. Konijnen, Scheldestraat 6. 1 paar Bokshandschoenen. Groenewoud 25. Gevraagd een voor twee vrienden. Br.lett.M H M Bur. Vraag en Aanb. New-Foundlander (teef) met 5 jongen, 4 reuen en 1 teef, gebo ren 13 November jl. ook ieder afzonderlijk te koop. H. van Breen, St.Jacobstr. 9. Brieven met prijsopgaaf enz. motto Piccolo Burean v. d. Blad. 6 Poeljes en een Haan. Geraniumlaan 12. Twee paar Schoollaarzen no. 32 Groenewoud 23boven. een Keukenfornuisje met ijzeren plaat en koolbakje. Aagje Dekenstraat 60. Mah. Buffet en dito Tafel. Adru Vegelligt Yrug ei AuM Gem. of ongem. Kamer. Brieven met prijsopgaaf lett. M Bureau Vraag en Aanbod. Rubriek VRAAG EN AANGOD heeft te koop i Vlissing'a Woning-Bureau 2e hands Hulsmeubelen en ook te koop gevraagd.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 3