St. Nicolaas met Knecht HQORDSTRAAT 50 Modebladen DRIE BELANGRIJKE YRAGEN. Te Koop Te koop Een Venter gevraagd Net Kosthuis TE KOOP Te Koop Te Koop Waschvrouw Net Meisje Te Koop Te Koop Te koop Te Hoop Studie-Orgel te koop Hondjes te koop Te koop gevraagd Te Koop Te Koop Ter overname aangeboden TE KOOP Meisjesmantel Te Hoop Te koop aangeboden Kunstplaat Net Meisje Te Koop SP GEARRIVEERD 15 a 20 L. Machineolie Te Koop gevraagd: Huisnaaister gevr. Te Koop Te Koop Te Koop BELLAMYPARK 9. Te Kóóp Te koop Te Koop Te Koop GEVRAAGD TE KOOP Te Hoop Te Hoop Te koop Te Koop aangebeden Te Koop gevraagd TE KOOP Te Koop Te Koop Te Koop GEVRAAGD Te koop aangeboden GEVRAAGD Te koop Te Koop Te Huur gevraagd Te koop Te koop Te Koop TE KOOP Te Koop Werkvrouw, Te Koop Te koop gevraagd Te Koop To Koop Te Koop Te koop gevraagd Ter ever» aangebeden Pieterse van Wijck TE KOOP Kostgangers 3Teekoningeii te koop GEVRAAGD Te Koop: Te koop: Te Koop Te koop Te Koop Te Koop Te Koop VERMIST: Een Slagersknecht Te Hoop Te Koop TE KOOP Te Huur gevraagd: TE KOOP Dagdienstbode Te Koop Te koop EenVerdiepingshuis Pieterse van Wijck Te Koop Te Koop Kamer kookkackeltje Natte of droge Wasch Te koop BW Families die Sint-Nico- laas aan buis villen hebben Te koop: Te Koop Weder verschenen Te Koop gevraagd Te Koop gevraagd nette Dagdienstbode Een .Damesfiets Een Gaskachel Te Koop Te Koop Te koop Te Hoop Nette Weduwe Singer Naaimachine Hebt U een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt U een woning of kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja I Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tubriek. Worden nier-waarschuwingen begrepen? Beseft men het ge vaar Zou het niet verstandig zijn om een bewezen weerstandsme thode aan te nemen? Rugpijn, duizeligheid, prikkel baarheid, slapeloosheid, urinekwa- len, zenuwoverspanning, loome dagen en slapelooze nachten, stijve en gezwollen gewrichten en pijnlijke spieren dat zijn de waarschuwingen. En gevaar volgt spoedig, want verwaarloo- zing doet ernstiger verschijnselen ontstaan als rheumatiek, vorming van steen, spit, ischias, graveel, nier- en blaasontsteking, water zucht en urinezuur-vergiftiging. De weerstand hangt af van de volkomen filtratie van het bloed door de werkzaamheid der nieren. Alle3 zou goed gaan, indien de regels van de natuur: gezond verstand, eenvoudig voedsel en geregelde gewoonten, werden toe gepast. Maar ronduit gezegd, krijgt de natuur geen voldoende kans. De nieren worden vaak tot de grens van uitputting over spannen, en dan pas denkt men na. Draal niet in twijfel. Vermijd de gevolgen van verwaarloozing. Behoed de nieren met Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Zij ver sterken de nieren, lenigen de blaas, en hun werking doet de verschijnselen, door verzwakking van deze organen veroorzaakt, verdwijnen. 48 Foster's Rugpijn Nieren Pillen (let er op, dat de handteekening van James Foster op de doos voorkomt), zijn te Vlissingen ver krijgbaar bij A. C. Beniest, Lepel- str. 13 a f 1.75 per doos. Mooie Poeljes f6 per stuk. Hyacintenlaan 2. goed onderhouden Vulkachel. Vlamingstraat 27 boven. voor de verkoop van petroleum. Adres Mej. C. Hageman, Hur- gronjestraat 22. aangeboden met vrij slaapkamertje Adres Wegeüag's ¥riag es km bed Keukenfornuis. Samaritaanslop 5. 2 kleine Fornuisjes en platte Buiskachel. Koudenhoek 18. een nieuw blauw Mantelpak. Bureau Vraag en Aanbod. gevraagd. Bureau Vraag en Aanbod. biedt zich aan als Winkeljuffrouw. Bureau Vraag en Aafibod. een Winkelhuis] omtrek. Post kantoor. Br. lett. M Bureau m dit Blad; een Bierbottelarij-Limonadezaak. Brieven letter X Bureau Vraag en Aanbod. Een prachtig nieuw eiken Sa lon-ameublement. Bureau Vraag en Aanbod. dagelijksch mooie geslachte en ongeslachte Konijnen. Glacisstraat 174. Bureau Vraag en Aanbod. Margrietenlaan 11. te Souburg een nette woning (Kanaalstraat of Oude Vlissing- sche Weg. Direct te berekken. Brieven lett. E L. lérei Wegeliags Vraag es iaobof een Dames armband-Horloge (zilver) en een zilver Heeren Horloge. Noordstraat 53. een nieuwe Qummi-mantel f25 en een Winterjas flinke maat voor f 25. Bureau Vraag en Aanbod. drie lappen stof (kleur; bruin, groen en zwart) voor costumes a f 16.— per lap, afzonderlijk verkrijgbaar. Adres Wegeli&g'B Vraag en Aanbed. een Keukenkachel. Gravenstraat 3. Een mooie te koop. Gravenstraat 9. een Heerenrijwiel. A 223 Gr. Abeele. een modern Waschstel 10 gld. Nieuwe mof (donker) 12.50 gld. rechtstaande kraagbont 7.50 gld. Adres legöliflg's frasg es Aanbod. (groot formaat) voorstellend "Je ruzalem", te koop aangeboden voor f 13. Adres Wegeilag's Vraag e& Aaibed. biedt zich aan voor lichte bezig heden. Seringelaan 9 Tuindorp. speeltafeltje, een vierkante tafel en een Rietenstoel. AdresMolenstraat 24bov. Adres NOORDSTRAAT 50 te Koop en 4 bereide Konijnen vellen. Geertse, Koudek. weg B 145. 2e hands Studieviool. Brieven met prijsopgaaf letter C Bureau Vraag en Aanbod. Bureau Vraag en Aanbod. een wit geëmailleerd Fornuis en een eenpersoons ijzeren Le dikant. Nieuwstraat 29. Buffet-Toonbank met nieuwe pomp. Te bevragen A. Geeve, Joost de Moorstraat 17. Fongers Damesrijwiel in zeer goeden staat f55. Boulevard Bankert 10. 1 December a.s. wordt verplaatst het Wo ning-Bureau PIETERSE VAN WIJCK van Paul Krugerstraat 12 naar: (naast het Maastrichts Bierhuis) onthoud dus goed het nieuwe adres BELLAMYPARK no. 9. en loop niet verkeerd. 1 Koperen Fietspomp (voetpomp) en 14 kilo Carbid. Evertsenstraat 2. VERLOREN: een paar lage Tennis-Schoenen. Tegen belooning terug te bezorgen Scheldestraat 19. donker blauwe broek en vest. Verk. Quakkelaarstraat 129. Hondenhalsband, Reeschaven met platte schaven. Arsenaalstraat 18. Driehoekkachel. Steenenbeer 7. een paar nette Kostgangers en koffiedrinkers. Prinsenstraat 17. Linnenkastje (nieuw). Weststraat 18, boven. een Fietslantaarn (carbid) voor t 3,Groenewoud 63. 10 pracht-poeljes en 2 hanen voor t 67. Koestraat 4. twee Kamer-gaslampen. Boulevard Bankert 30. een paar strooplaarzen. Verkuyl Quakkelaarstraat 27 C. een Petroleumkachel. Palingstraat 9. EEN FOTOTOESTEL 13 x 18, vodr f 50. Emmastraat 18 beneden. een paar Heeren Werkschoenen. Slijkstraat 15. eer. Heeren Winterjas. Gravestraat 19. Dakpannen. Padweg B 46. Souburg. een zindelijke Dienstbode. Palingstraat 53. een Oliejas, prima kwaliteit, voor flink persoon f 10. Een Pet O.-O. Marine, maat 56 splinter nieuw, hard model h f8. Te be vragen Hobeinstraat 44 boven. een nette Waschvrouw. Bureau Vraag en Aanbod. Astrakan mantel-omslagen, Japon en Damesfietslantaarn. Oude Markt 27 boven. een Stoommachientje, met Lucht- schommel en Baggermolen en toebehooren, zeer geschikt St. Nic. geschenk. Molenstr. 24 (boven). een droge Kelder. Stroo, Qlacisstraat 94. een nieuwe overjas, voor rank persoon. Bureau Vraag en Aanbod. zoo goed als nieuw zwart cheviot Heerencostuum. Boulevard de Ruyter 78. Wiegstel bestaandejuit 4 laken tjes. 1 hoofdkussen met 2 sloop jes 1 gestikt dekentje en wagen kleedje. Bureau Vraag en Aanb. zoo goed als nieuwe Capeton. Korenstraat 10. Promonadewagen. Paardestraat 17. Gevraagd een voor drie dagen in de week. Wed. Dommisse, Bellamypark. een Viool met kist en Gitaar. Spuistraat 61, ben- Een vliegende Hollander. Aan 't zelfde adres te koop 2 Privaattonnen met geëmailleerde trachter. Glacisstraat 99. Een Kookkachel voor f 20. Residalaan 2. een Stoelwagentje. Verk. Quakkelaarstraat 127. een paarse Mantel. kim Vagaüagi Vraag si Aesbed 1 persoons Ledikant, houten of ijzeren. AAm legalllgï Yrssg at Aishofl een keurigeHuiskamer-Petroleum- lamp met zes armen voor kaarsen. Bureau Vraag en Aanbod. heeft te koop een met December leegkomende prachtwoning op den Boulevard de Ruyter; een leegstaand huis op het Eilandeen modern huis Kasteelstraat; een modern huis HobeinstraatVilla's aan 't Strand en Souburg en Winkelhuizen met Pakhuizen Nieuwendijk en Bella mypark een Sigarenwinkel, een Bazar en meer andere huizen en zaken. een Kachel kunnende als kook- en verwarmingskachel dienen prijs 12 gld. Wilhelminastraat 7 van 1 tot 6 uren. Er kunnen 2 nette geplaatst worden. Nieuwstraat 14. Callenfelstraat 27. een nette Costuumnaaister. Bureau Vraag en Aanbod. een rieten Wieg met kleed. Bouwen Ewoud«traat 32. 2 Tortelduiven met kooi. Scheldestraat 6. Cartonnen doozen. Ort, Oude Markt 18. een nieuwe Meisjesjurk, leeftijd 10 tot 12 jaar. Bureau Vraag en Aanbod. zes Konijnenhokken. Te bevragen bij A. de Lange, Groenewoud. 13, 2 x bellen tus- schen 11 */i en 1 uur. een ijzeren Wiegje h f 2.50. Bureau Vraag en Aanbod. een blauw cheviot Mantelpak zoo goed als nieuw. Bureau Vraag en Aanbod. .een halfwas grauwe Kat. Beckerstraat 4. gevraagd,spoedige indiensttreding gewenscht. Zich te vervoegen bij Jac. de Visser, Coosje Busken- straat 72. een Tweelings-sportwagentje. Evertsenstr. 1. een Trekhond, hoogte 53 cM. Kolvenier8tr. 38. ronde mah. Tafel Bouwen Ewoudstraat 25. een boven- of Benedenvoorkamer. Oude Markt 29. een nieuw blauwgrijze Vosmof Te bevragen ten Hope, Ruy- terstraat 3. of Meisje voor halve dagen ge vraagd. Adres Dommisse.f Bad huisstraat 47. een Kinderwagen voor f 15. Groenewoud 58. Een eenpersoons Ledikant. Scherminkelstraat 16. In de Nieuwe stad heb ik leeg met December een heel mooi met serre en alle gemakken en dat ga ik nou is verkoopen voor f4000. Kom dus gauw naar WONING-BUREAU een Eenverdiepingshuis. But, Vrouwenstraat 27. een Open haard, Phonograaf met 30 nummers en een groote gekleede Pop. Schotsenhoek 3. Voor f 15.een te koop. Verk. Quakkel.str. 30 bov. aan huis gevraagd. Nieuwstraat 32. een Vulkachel. Noordstraat 70. Adres Gebreide Mantels, Jumpers, Damescostuums, Kindermantels en -Jumpertjes en -Mutsen, wol len Kousen in alle maten Bed spreien, Tafelkleeden enz. Alles aan spotprijzen. Kleine Kerkstraat 7 boven. 2e hands Hulsmeubelen en ook te koop gevraagd. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. de nieuwste hl WEGELING's BOEKHANDEL Noordstraat 44, Vlissingen. een Bunker (maat 48) Kerkhoflaan 26, een Rashondjë (teefje) Prinsenstraat 38, Tegen half December een gevraagd. Adres Mej. Huijbrechts, Groe newoud 55. voor kantoor of kamer en een Tafeltje voor gas of kookkachel. Bellamypark 11. een zware Winterjas. Verlengde Glacisstraat 14. een Kapokbed, ongeveer 20 el Tapijt enz. Scheldestraat 42. Postduiven. Emmastraat 10 2 x bellen. 3 Stoeten. Noordstraat 14. zag zich gaarne geplaatst als Huishoudsfer. Brieven letter Y Bureau Vraag en Aanbod. te koop, zoo goed als nieuw. Oorschot, Breewaterstr. 23ben Rubriek VRAAG EN AANBOD i Woeling-Bureau

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 7