GEVRAAGD IJVERIGE AGENTEN Courantenlooper gevraagd Te Koop gevraagd: Eén verdiepingshuis Een Kellner Dagdienstbode ZINDELIJKE GOEDEREN Bad vrouw gevraagd Te Koop Kostganger gevraagd TE KOOP VERMIST TE KOOP Vulkachel te koop Een Tehuis gevraagd Te Koop gevraagd Postduiven te koop EngelscheLeerbcrken Te Koop 2 groote Watervaten Jonge Haantjes Zes Kookfornuizen GEVRAAGD Te Huur gevraagd: Te Koop Bokkesportwagen Zunrkoolmolen f50.- Belooning Te Koop Te Koop GEVRAAGD Te Koop Te Koop Een Loopmeisje Te Koop IN RUIL Te Koop Jonge Trekhond TE KOOP Nette Werkvrouw HOEKHUIS Gevraagd plm, 25 M. Eiken Timmerhout Te Koop Ter overname Te koop KOOPJE To Koop Eiken Kast met laden Te Koop gevraagd Te koop Te Koop gevraagd Foto-toestel Te Koop Te koop: Handkar te Koop Te koop Een Vulkachel Te Kóóp een Stoelwagentje Te Koop: 6 Slager8jassen Nette Kostgangers Te Koop gevraagd Te Koop 2 Boekdeeleu(roman) Te Koop Te Koop gevraagd Een Kaïnerkachel B lichteVossenbonten Gemeubil. Kamer Een Winkeljuffrouw 2 Dienstj a ponnen Te Koop gevraagd. Alhamhra-Bioscoop. Te Koop gevraagd Te Koop Te Koop Te Koop TE KOOP Als geneesmiddelen noodig zijn. Matigheid, opgewektheid en lichaamsoefening zijn natuurlijke levenswetten, die u gezond dienen te houden. Maar voor de velen, die dezen niet hebben beoefend, het niet wilden of konden, zijn geneesmiddelen een noodzakelijke behoefte om de kwade gevolgen van het verwaarloozen der ge- zondheidsregels van de Natuur te herstellen. Dit geldt de vele, pijnlijke ver schijnselen van nieraandoening, vooral als door overwerking, zor gen, laat naar bed gaan, te veel eten en drinken, en in 't algemeen door een onverstandige leefwijze, overmatig veel urinezuur denieren overweldigd heeft en het bloed heeft vergiftigd, waardoor nier grijs, rugpijn, spit, nier-water- zucht, niersteen, ischias, rheuma- tiek of ontstoken nieren en blaas worden veroorzaakt. Verandering in al uw gewoon ten is niet voldoende om beter te worden. Een verstandige leef wijze is noodzakelijk, maar de verzwakte nieren dienen eveneens versterkt te worden door een speciaal niergeneesmiddel. Foster's Rugpijn Nieren Pillen zijn uitsluitend voor de nieren, de blaas en urinewegen. Zij her geven aan de nieren de kracht om haar taak het filtreeren van het urinezuur en vloeibare on zuiverheden uit het bloed te verrichten. Zij verzachten de blaas en regelen de urineorganen. Dui zenden zijn door Foster's Rugpijn Nieren Piilen duurzaam bevrijd van ernstige nierverschijnselen. Wacht u voor namaak, elke echte doos draagt de handteeke- ning van James Foster. Foster's Rugpijn Nieren Pillen zijn te Vlissingen verkrijgbaar bij A. C. Beniest, Lepelstr. 13 a f 1.75 p. doos of f 10 per zes doozen 53 Er wordt een voor een dag per week. Zich aan te melden Bureau Wegeling's Vraag en Annbod. goed als nieuw en een Winter hoed leeftijd 22 jaar. Kasteelstraat 15 boven. Bureau Vraag en Aanbod. Mooie Slachtkonijnen. Qlacisstraat 174. TE KOOP wegens vertrek een jonge Her dershond te koop. 41/'s maand oud, zindelijk, f 7.50. Verkuyl Quakkelaarstraat 42. Een grijs Katje. Tegen be looning terug te bezorgen Pa lingstraat 37, Een nieuw katoenen Vloer kleed voor f 16. Walstr. 33 bov. Bureau Vraag en Aanbod. voor jonge Hond- Molenstraat 40. Een Eén-of Tweev&rdie- pingshuis. Br. m. opg. v. prijs (geen fancyprijs) en waar gelegen aan Maijs Papaverlaan 10. Te Koop Ter avername aangeboden een groote Vulkachel merk Jünker und Rüh Karlsrühe. Badhuisstraat 56 2e étage. Te koop een Keepmantel. Van Dishoekstraat 13. voor Spaarkas Eigenhuis- en Hypotheekverzekering, Levensverzeke ring, Ziekte en Ongevallenverzekering, Brand-, Inbraak-, Rijwiel diefstal, Transport-, Glas-, Automobiel-, Motor- en verder alle assu ranties. Hooge provisie. Hulp van inspecteur. Brieven letter Z Bureau Wegeling's Vraag en Aanbod." voor de bezorging in een der wijken van „Wegeling's Vraag en Aanbod". Adres Bureau van dit Blad, Noordstraat 44. terstond te kunnen aanvaarden. Brieven met opgave van prijs enz. motto „HUIS" Bur. Vraag en Aanbod. Palingstraat 23. Winkelmanstraat 15. een zwarte fluweelen Muts, een zwarte Héerenhoed. Bankertstraat 25. Te Koop een Overjas en een Wieg. Nieuwstraat 61. Adres Wegeilag's Vraag ei Aanbod. Korenstraat 8. Breestraat 5. Aanbiedingen met titel en prijs onder E. A. S. bureau v.d. blad. door jonggehuwden, voor direct een WOONHUIS. Huurprijs f 20 per maand. Bureau Vraag en Aanbod. een pluche Mantel. Coosje Buskenstraat 49. te koop. Renier Claessenstraat 4 Molenstraat 53. aan dengene die Echtpaar zonder kinderen aan een Boven- of Benedenhuis helpt, of zoo iets Br. lett. P K Bureau m dit Blad een Cape en Wintermantel voor meisje plm. 12 jaar. Kanaalstraat 36bov. Oprit 27. niet beneden 18 jaar. Lampsensstraat 13 boven. wit gelakt Kinderledikantje met matras en piek.Oude Markt 41 „O'Niel's adventures in Hol land" nieuw 2 dl. f 2.50. Pioenlaan 2. benoodigd. Stevens, schoenwinkel Groenewoud. Een Heérenfiets. Qlacisstraat 87. Te Koop of zonder pakhuis beneden direct te aanvaarden Paardenstraat 31-33 Adres Joost de Moorstraat 11. Een Stormlantaarn voor kaarslantaarn. Prinsenstraat 38. Nog eenige Zuurkeolvaten en 2 Speciekuipen. Noordstraat 45. J. Koppejan, Koudekerke. Adres Wegeliig's Yraag ea Anbsd gevraagd. Adres Wegeling's Vraag ea Aanbod. TE KOOP In de nieuwe stad. Uitstekend voor winkel geschikt Degelijk pand. Desgewenscht f 1000 storten bij koop voldoende. Adres C. SANDERSE, Hobein straat 79. op breedten 30, 35 en 40 cM. dikte plm. 2 cM. en div. lengte o.a. 150 en 75 cM. Bureau Vraag en Aanbod. Korte Heerengracht M 289 te Middelburg. Een wit Engelsch Ledikant met spiraalmatras, een Kapok matras en een tfeerenbed Molenstraat 24 boven. een Vulkachel en 3 Stoelen met pluche zittingen. Noordstraat 70. een Ijsmachine. Groenewoud 17. tci k'33©p. Emmastraat 10 (3x bellen.) een goed onderhouden Koffer, Adres: „Vraag en Aanbod." een ronde mah. Tafel Vrouwestraat 25. een Kinderwagen Cevaalstraat 206, Souburg. Boekhandel Van der Peijl te Souburg. Te Koop Kanaalstraat A 66, Souburg. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. Voer de Eerste en volgende Koopdagen kunnen dagelijksch BREESTRAAT 5 (Groote Markt) Gebreide Mantels, Jumpers, Damescostuums, Kindermantels en -Jumpertjes en -Mutsen, wol len Kousen in alle maten Bed spreien, Tafelkleeden enz. Ailes aan spotprijzen. Kleine Kerkstraat 7 boven. Adres Wegeling's Vraag es Asabad. Te Koop een Lamp voor Gas en Petro leum, Linnenkastje en een ge- kleede jas. Oude Markt 27bov. MahnniBheut Quecnrek met 13 queën te koop* Breewaterstraat 23ben. een zeer sterke Heerénfieta Vrijdomsweg 22. Adres Wegeliig'i Vraag ea Aasbod Crocuslaan 15 Tuinstad. een Kamer- of Keuken kachel. Lepelstraat 9. Prinsenstraat 17. Brieven lett H burean t d blad. Adres WegeilcgT Vraag ea Aiobod Te Koop of in Ruil Prinsenstraat 21. een Kamerkachel. Scherminkelstraat 17. een Sionsliarp met platen. Scherminkelstraat 17. een Jacquet en een ronde Tafel te koop. Adres WegellBgs Yreig ea Aanbid. Kolvenierstraat 23. Juffrouw vraagt Brieven lett. A Burns van dit Blad en een Dienstbode gevraagd. Adrea Wegeiiaj's Vraag ea Aanbod. te koop, leeftijd 17 jaar. Marinesfraat 12. Een Kinderauto* Oprit 52. een ijzeren Kinderledikantjo (opslaand wit gelakt). Qlacisstraat 51. Een Vulkachel en 1 paar Jongensschoenen no. 37. Kolvenierstraat 11. Een Kamervacht. Adres Wegeling's Vraag ei Aubod. Beckerstraat 6. een Kinderbustepop bij Mej. Haarsma, St.-Jacobstraat. 2 Wintermantels zoo Eén- enTweeverdiepings- huizen. Direct te aanvaarden. But, Vrouwestraat 17. Rubriek VRAAG EN AANBOD Hebt een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw. baker. enz. enz. noodig? Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt D een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt U een woning of kamer te huur? Wilt gij als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren? Zoo ja! Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tubriek. Dat kost niets. Elke regel meer kost 10 cent bij vooruitbetaling. Advertenties zonder adres kosten 25 cent extra. te keep. ter overname. te koop, te koop. te koop- Romans, Wetenschappé- lijke Boeken enz. te huur. 4 Stoelen met leder en een Tafel alles nog nieuw. Tweeverdiepingshuis met te Koop met tuig en een Les senaar. 10 Poeljes aan den leg. Slaapkamerameuble ment en een moderne Wieg. Molenstraat 24 boven. 6 Stoelen (Weener) en Tafel Keukenkacheltje (geslagen) Dames- en Heerenrijwiel te koop gevraagd, minstens 13 x 18 met toebehooren. Grint a f4.50 per Kub. M. prachtige Vulkachel en een Kruiwagen 2e hands Hulsmeubelen en ook te keep gevraagd. bijgebracht esf thuis af gehaald worden. te koop. te koop. St. jacobstraat 31. gevraagd. H^eréncostuum fantasie f25.- een Rok met vest f 10.— geschikt voor kellner, (geen groote maat.) te koop. mét slaapgelegenheid en pension. Emaille Keukenfornuis.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 3