Een Kellner gevraagd bij LAMEIJN Te Koop gevraagd: E én verdiepingshuis Pakkisten gevraagd. Alhambra-Bioscoop. Te Koop Te Koop Te Koop gevraagd Te Koop JONGMENSCH Te Koop 2de MEISJE. Eeii groote Trekhond en een Kruiwagen 25 gld. Belooning Te Koop KERKSTRAAT L TE KOOP Te Koop Te Kóóp Promenadewageii Koperen Vogelkooi Doornappels- eu Te Koop TE KOOP Kamerkookkachel Een Katje vermist Huishoud. Artikelen TE KOOP 2 Lancastergordijuen Te Koop: Nette Kostganger Te koop aangeboden TE KOOP een Werkvrouw, Te Koop ttroote Vulkachel TE KOOP Dik Ruitenglas Ter overname aangeboden Te Koop Tc Koop Te Koop TE HUUR Te Koop Te Koop Te Koop gevraagd Net Kosthuis Te Koop Te Koop Te koop Terstond gevraagd Te Koop Te Koop Te Koop GEVRAAGD Te Huur gevraagd Te koop Badvrouw gevraagd Naaiwerk aan huis. Te koop TE KOOP Ttr overname gevraagd Te Koop: Aankomend Meisje Te Koop nette Werkhuizen TE KOOP Nette Loopjongen Te Koop Te Koop Te koop 70 Detective Boeken Te Huur gevraagd Te koop aangeboden TE KOOP Te koop Te Koop Te Koop TE KOOP Net Dagmeisje Te Koop: Te Koop Te Koop Studieboeken te koop VULKACHEL Pieterse van Wyck Centrale verwarming FlinkeDagdienstbode Te Koop Voorkoming en genezing van aambeien. Adres Vegellag'i Vraag ea Aaibod Brieven lett D H burean v d blad. TE KOOP. Brievea lett. A Z Burean van dit Blad terstond te kunnen aanvaarden. Brieven met opgave van prijs enz. motto „HUIS" Bur. Vraag en Aanbod. Adres Wegelteg's Vraag en Aanbod Adres Wegeling's Vraag en Ainbcd. Adres Wdeling! Vraag ss Aanbod. Te Koop aangeboden Br. lett D. Baretn tih dit Blad Adroa legollig'a Vraag ea Aaibod. Kasregister Nationaal De gewone oorzaken van aam beien zijn een verkeerde voeding gebrek aan lichaamsbeweging, verstopping en leverkwalen, en de zekerste maatregel tot voor koming ervan bestaat in het zorgvuldig vermijden van deze oorzaken. Aambeien zijn in werkelijkheid opgezette aderen, in- of uitwendig De aderen en de haar omgevende weefsels worden ontstoken, en hevige jeuk en pijn treden op, terwijl in vele gevallen bloed verlies plaats vindt. De lijder dient niet op koude steenen, natte plekken of stoelen met zachte kussens te gaan zitten terwijl plaatselijke afkoeling en te veel inspanning van de be treffende spieren de kwaal ver ergert. De omgevende deelen moeten zorgvuldig gereinigd worden met een spons en lauw water en door een weinig drukken met een zachte doek gedroogd worden. Foster's zalf zal bijzonder ge schikt bevonden worden voor het genezen van alle vormen van aambeien. Zij maakt een einde aan den jeuk en het bloeden en gaat de ontsteking tegen, zoowel bij in- als uitwendige aambeien. In enkele der ergste gevallen was één doos Foster's Zalf voldoende om volkomen genezing te bewerkstelligen. De jeuk hield bijna dadelijk op, en het bloedverlies en de opzwelling der aderen verdwenen. 49 Foster's Zalf (let op denjuisten naam) is te Vlissingen verkrijg baar bij A. C. Beniest, 'Lepelstr. 13, a f 1.75 per doos. I paai* Zeelaarzen. Koudekerksche weg 57. Een Citer. Koudekerksche weg 57. Insluithaard liefst Jaarsma. Adrei Wegellig'6 Vraag ei talbod Nieuw Mantelcostuum. biedt zijn diensten aan om H. B. S.ers le, 2e of 3e klas bij hun studie, liefst wiskunde, te helpen. Groote Mask's Gashaard voor f 75* Te bevragen Gaswinkel. Mevr. DE KONING, Badhuis straat 107, vraagt met October of eerder een Kolvenierstraat 32. aan hen die 2 echtelieden helpen aan een Huis, Kamer of een Keuken. in het 2e hands Meubelmagazijn Stoelen, Taféls, Kachels, Ledikanten, Kinderledi kanten, Bedden, Lampen 3 pits en meer. Korte Heerengracht M 289. RUBRIEK VRAAG EH AANBOD Flink Leopmeisje 2 Rokken (zwarte tule) nieuwe Büousen en Huishoudelijke Artikelen. Oude Markt 27 boven. eert Wieg en Luiermand. Crocuslaan 12. 1 vierkante Tafeï, 1 stelijze ren Mat&n, 1 koperen Water ketel, 2 Beelden en meer. Prinsenstraat 42. TE KOOP Prijs f 10 Bureau Vraag en Aanbod. TE KOOP Bureau Vraag en Aanbod. Rozenbessenp^ukkers ge vraagd bij L. van Hese, Molenstraat 15. IJzeren Pot en Inmaak- flesschen. Ort, Oude Markt 18. waarbij zeer groote van nieuw hout. J. van Boven, St. Jacobstraat. TE KOOP Bankertstraat 19. tegen belooning terug te bezorgen Glacisstraat 143. TE KOOP Koudenhoek 18. 2 jonge Eenden nog steeds aan den leg a f2.50 per stuk en ook een Citer f 5. Hurgronjestraat 28. donker met stokken TE KOOP Hobeinstraat 30. Witte Konijntjes. Glacisstraat 96. gevraagd. Bureau Vraag en Aanbod. Een flinke lakensche Win terjas. een Toonbank-Bascule met gewichten. R. F. Haarsma, St. Jacobstraat 31. FIRMA J. PERVOOST vraagt voor één heelen dag of 2 halve dagen. Kamerkachei met plaat en Buis. Groenewoud 25. te koop aangeboden. wit gelakt Kinderledikantje en electr. lamp met accusextant. Boulevard Bankert 10. te koop een ruit 74 cM. vier kant, 1 ruit 64 bij 27 een 31 bij 23. Groenewoud 25. G Weener Stoeltjes met Tafél. Adres Bellinkstraat G 166 Middelburg. Een Winterjas voor bejaard persoon en Jaloezieën voor winkel. Kasteelstraat 4. Veiiigheids-scheepapps- raat. Prinsenstraat 38. Direct te bewonen eenTwec- verdampingshuis met aparte opgang, van alle gemakken voorz. Gsm. Kamer en Siësafs- ksamssr. kim WögeüiA'i Vraag es AuM. zoo goed als nieuw Scheer- stelletje en Sigarenaanstekertje. Bankertstraai 25. Een eiken Kast. Emmasiraat 10 3 x bellen. 4 mooie Poeljen (vroeg soort) bij voorkeur witte leghorns.) Paspoortstraat 45 Souburg. gevraagd, (liefst met vrij Slaapkamertje. Brieven lett. L Bur. Vraag en Aanb. 2 groote Tafels en een groift Volière. Adres Verk. Quakkelaarstr. 21c. een Vulkachel en 3 Stoelen met pluce zitting zoo goed als nieuw. Noordstraat 70. 2 Mantels en 2 paar Schoenen Bankertstraat 25. POSTDUIVEN. Scheldestraat 4. Een nette Werkvrouw of Meisje voor Vrijdag of Zater dagmorgen.Paul Krugerstr. 11 ben. Zes Siaapkamerstoelen, Kast, Waschtafel, Nachtkastje, Tafel en Spiegel. Molenstraat 24 boven. Karnerkookkachel, Emmerka chel, Petroleumlamp enz. Molenstraat 24 boven. Ecnige grooteZuurkoolvaten Noordstraat 75. Een tweede Modiste en een Meisje voor halve dagen in de huishouding. Walstraat 64. door twee eenige menschen voor direct een bovenwoning. Huurprijs 20 gld. per maand. Bureau Vraag en Aanbod. Trekhond en 2 Strijk ijzers Lombardstraat 3. Er wordt een voor een dag per week. Zich aan te meidén Bureau Wegeling's Vraag en Aanbod. Iemand vraagt beleefd net Bureau Vraag en Aanbod. Een opvouwbaar en 1 persoons ijzer Ledikant Nieuwstraat 29. Nog eenige Meubelen Oude Markt 27. Gekleede Jas Adres Bur. Vraag en Aanbod. een Winterjas Molenstraat 19. gevraagd Noordstraat 32. Timmergereedschap, Touwwerk en Baalzakken, Arsenaalstraat 18. Net Meisje vraagt Adres: Bur. Vraag en Aanbod. Grootss Speelkast met 47 platen, 24 Engelsche duim groot en een eiken InSegkuip. Singelweg 27. gcvra&gd. Nieuwendijk 43. een grijze Wintermantel. Adres Wegelings Vraag ea Aanbod. een- en tweeverdiepingshuizen een direct te betrekken. Vrouwestraat 27. een groot soort etagerre met eenig klein opschik en een be schadigd piano-stoeltje en een nieuwe zwarte fluweelen meisjes baret en eenigs oude en jonge kippen en hanen, aller voor weinig geld. Paul Krugerstraat 12ben. te koop f3.—. Per stuk 5 cent. Beursstraat 12. Woning of gedeelte Wo ning door echtpaar met 1 kind tegen 1 November. Verschillende geïllustreerde werken van Jules Verne, Noordstraat 32 beneden. Een jonge Herdershond Glacisstraat 122. Een Bontstel. Molenstraat 45. Mooie Slachtkonijnen. Glacisstraat 174. Een Mandenwieg op on derstel, zoo goed als nieuw. Badhuisstraat 60 beneden. 2 Platan-Atlassen (Va- derlandsche en Algem. Gesch.) Verlengde Nieuwstraat 79. gevraagd in klein gezin, niet be neden de 16 jaar, 15 gulden per maand. Zondags vrij. Een Kéukenkachel. Lepelstraat 13. Een Kinderauto. Oprit 52. op Souburg 4 eenverdiepings- huizen. But, Vrouwestraat 27. Alle benoodlgde ter opleiding tot Waterbouw kundig opzichter. Bureau „Vraag en Aanbod". Een prachtige groen emaile, met tegelplaat te koop Te bezlcht. Badhuisstri4 Woning-Bureau heeft te ruilen een boven huis Coosje Buskenstraat voor benedenhuis in nette buurt, en te koop en direct te aanvaarden een benedenhuis Badhuisstraat een bovenhuis Hen drikstraat een hoekhuis Nieuwen dijk en heel vlug te bewonen een heerenhuis Boulevard De Ruyter en Coosje Buskenstraat en Badhuisstraat en Paul Kru gerstraat en een proeflokaal met vergunning, eenige Winkelhulzen in Walstraat, Kerkstraat en St. jacobstraat en een café in het BeUamypark en een Heerenhuis Beliamypark en 4 gemet bouw land en Weiland (ook bij ge deelte) in de Bergweg |bij de Mailboot. te koop, Circulatie-kachel, Re servoir Radiatoren en pijpen. j- St.-Jacobstraat 30. gevraagd voor halve dagen loon f 2.50. Bureau „Vraag en Aanbod". te koop, weinig gebruikt. Bureau „Vraag en Aanbod". een Citer met 170 platen. Oude Markt 29.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 3