Dames-Rijwiel 2 nsttg Kostgangers ZINDELIJKE GOEDEREN Te Koop Gewone huidkwalen Te Koop: Burgerlijke Stand Ter overname Pieterso van Wyek Te Koop Te Koop 3 Stoelen met leder Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop TE KOOP Een goed tehuis Te Koop Te Koon Te Koop Een Juffrouw Te koop gevraagd To Koop Te koop gevrasfgd Nette Werkvrouw Te Koop Te Koop: TE KOOP Te koop Te Koop TE KOOP: Te Koop 2 uette Kostgangers Te Koop Te Koop Te Koop gevraagd: Te Koop Te Huur gevraagd Te Koop HOEKHUIS I'iauokist te koop Te Koop Dagdienstbode Net Benedenhuis Flinke Dienstbode Heerenliots te koop Kinderwagen te koop Te Koop Te Koop Plaatsing gezocht Zit- en Slaapkamertje Actieve Agenten Dsur plaatsgebrek ter overname Te Koop Weggevlogen Te Koop Te koop een Dienstbode TE KOOP: Te koop Te Koop Te Koop Te Koop gevraagd Te Kóóp Te Koop Tc Koop Te Koop Sckoenstiksters FILIAALHOUDER TE KOOP Cither te Koop Te Koop van Vilsslngan. Hebt U een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer ot huis te huur Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt U een woning of kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja! Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tubriek. Dat kost niets. Elke regel meer kost 10 cent bij vooruitbetaling. Advertenties zonder adres kosten 25 cent extra. Ter overname gevraagd Brievea letter C W bureau f d blad Adres legeUcg's Vraag ea Aaabed. Ter overname aangebeden Ad/as Wegeling's ¥?aag ea Aaabed 14res Wegeliap Vraag as Assbaé Adres Wegellig's Vraag ea Aaabed. Adres Wegellag'a Vraag ea Aanbod, Adres Wegeiiig'8 Vraag ec Aaabod Adres ïegaiiag'B Y?aag en Aanbod. Adres Wegeilügs Vraag es Aanbod. Voor de Eerste en Br. lelt. A. Bü?9sg !M dit Blad en het geneesmiddel ervoor. Een uit de lichaamsgesteldheid voortkomende huidkwaal ver- eischt medisch advies. Er zijn echter bepaalde opgedane huid aandoeningen, die spoedig moeten zwichten voor verandering In gewoonten en voeding, en be handeling met een speciale anti septische zalf. 49 Tot de laatste behooren de roosachtige, dragende, roode, droge of natte vormen van eczeem, die uit onzuiverheid van het bloed, geestelijke inspanning of besmetting ontstaan. Andere soortgelijke aandoeningen zijn dauwworm, gordelroos, psoriasis, winterhanden, waterpokken, huid- jeuking, enz. Bij al deze huidkwalen, is volkomen zindelijkheid, geregelde stoelgang, rust, eenvouding voed sel en onthouding van alkohol noodzakelijk. Men mag niet over de aangedane deelen wrijven of krabben wegens de daaruit voortvloeiende misvormingen en gevaren. Om de jeuk enjpijnlijk- held te verdrijven is een speciale zalf noodig en Foster's Zalf wordt hiervoor alom geprezen. Zij heelt en geneest bovengenoemde jeukende huidkwalen. Foster's Zalf dient licht te worden aangewend na afsponsing en zacht drogen der aangedane deelen. Een enkele doos van deze speciale zalf is gewoonlijk vol doende om zelfs hardnekkige huidaandoeningen te genezen. De zalf is ook bijzonder geschikt voor in- en uitwendige aambeien. Let op den juisten naam Foster's Zalf. Te Vlissingen ver krijgbaar bij A. C. Beniest, Lepelstraat 13, a f 1.75 per doos. Heerenrijwiel merk Maje stic, nieuwe banden f 65. Anjelierenlaan 22. van 29 Juli—4 Aug. 1920. ONDERTROUWD J. Schagen, gesch. 45 j. en C. M. E. Sudfelt, jd. 43 j. J. Dekker jm. 42 j. en N. E. Tim mermans jd. 31 j. W. Siebols jm. 26 j. en J. C. E. Posch- mann, jd. 25 j. A. W. de Keijzer jm. 26 j. en M. Mallie jd. 27 j. M. de Smit, jm 26 j. en H. Maquelin jd. 24 j. P. Koole, jm. 27 j. en S. de Wilde, jd. 33 j. C. van der Wiele jm. 28 j. en J. Weesie, jd. 17 j. K. Schol, jm. 24 j. en J. Pieters jd. 28 j. J. J. Marinissen jm. 24 j. en J. C. Roelse, jd. 20 j. J. W A. G. Baron Collot d'Escury jm. 31 j. en D. L. Hanse, jd. 22 j. GETROUWD: J. P. van Niftrik, jm. 24 j. en L. H. W. van Waveren, jd. 20 j. J. C. Cornelis, jm. 24 j. en C. L. Aspeslagh, jd. 26 j. J. van den Berge, jm. 25 j. en f. van der Burgh, jd. 21 j. J. de Ridder, jm. 19 j. en J. Meer man, jd. 18 j. L. de Bad, jm. 26 j. en J. A. Feij, jd. 22 j. D. J. A. De Pauw, jm. 28 j. van Merkom, jd. 21 j. L. de Kok, jm. 26 j. en A. de Boer Sap, jd. 28 j. BEVALLEN J. Meulmeester, geb. Vogel, d. J. van der Vlist, geb. van den Broeke, z. J. A. Geeve, geb. van Boven, z. W. Tavenier, geb. Stroo, d. A. P. Sinke, geb. Wondergem, d. A. C. Harthoorn, geb. van der Voort, z. OVERLEDEN J. B. Lang, man van J. Auf 'n Orte, 70 j. - J. L. M. Ratel band, jm. 80 j. G. N. J. Ver- weij, wedr. van A. van der Vegt 51 j. M. de Coninck, d. 1 m. I. A. van Roo, man van J. C. van Rosevelt, 58 j. Rubriek VRAAG EN AANBOD Boeken 3e klasse H.B.S. Kanaalstraat 70. WONING-BUREAU heeft te koopi een Groenten-zaak en Eenverdiepingshuia en Pakhuis Prinsenstraat, leeg staand Burgerwoonhuis in de Palingstraat, 3 eenver- diepingshuizen in de Dijk- straat (Eiland) I Heerenhuis Hendrikstraat, een Hoekhuis Bellomypark, 3 hoog Heeren huis Badhuisstraat, 3 hoog Heerenhuis Boulevard, Bur gerhulzen Oprit, Coosje Buskenstraat, Koudekerkscheweg en ^ouburg. 4 eenverdie- pingshuizen Nieuwenweg, 1 dubbel eenverdieqings- huis Kanaalstraat Middelburg, 1 eenverdiêpingshuisBoom straat f2500, 1 eenverdie- pingshuis Arnem. Voetpad f 3300 en meer andere groote en kleine huizen en zaken. een Promenadewagen Walsiraat 33. een vierkante Tafel 112 bij 83 cM. voor f8.- Verkuyl Quakkelaarstraat 30b. TE KOOP met nieuwe banden f65. Adres hoek Palingstraat bij de Marinebrug. Te koop voor 20 gld., zoo goed als nieuwe Ruiterplein 3. een 2 en 3 eenverdiepi ngs- huizen 2 direct te bewonen. Adres ïegeliag's Vraag ea Aanbod. 2 perceelen Bouwterrein Koudekerksche weg, gemeente Koudekerke. C. Buijs, Oude Vliss. weg 293. en chiffoniaip& en een la-tafeltje. Koudenhoek 18. een zaak van niet te grooten omvang. Bureau Vraag en Aanbod. Koperen Papegaaienk&oi Verkuijl Quakkel.str. 38. een Promenadewagen Hobeinstraat 61. gezocht voor mooie Fox-Terrier. Kleine Kerkstraat 9. 4 mooie witte logSrorns, broed April 1920. Bureau Vraag en Aanbod. een prima sterke Heerem- fiets voor spotprijs. Koudi i- kerksche weg 73b, achter ca Jé „Duinzicht". eenige huishoudelijke artikelen een persoons ledikant, ronde tafel, kogel kabinet en meer luxe artikelen. Prinsestraat 42. leeftijd 20 jaar, biedt zich aan voor lichte kantoorwerk' zaamhcden. een K&pokbed 2-persoons met of zonder ledikant. een paar Rijgbottines no. 43 Bureau Vraag en Aanbod een Waak- of Trekhond Wed. de Klerk, Palingstr. 37 een hangende Keukenkast circa 2 M. lengte, met prijsop gaaf letter V Bureau v d Blad gevraagd. St. Jacobstraat 30. 2-pits koperen Gaslamp Bureau Vraag en Aanbod een beeld met zuil. Badhuisstraat 89. een Gaskroon (2 pitten) Badhuisstraat 89. een 3-pits Petroleumstel en een heerenrijwiel met toebehooren. Evertsenstraat 1. een Belgisch Fornuis Breestraat 7. jonge Tex-hond. Kolvenierstraat 32. een dobberman-pincher. Prinsenstraat 38. Er kunnen geplaatst worden. een Gaslamp, Kasteelstraat 32. 7 jonge hanen en een kip. Middelb.str. 284, Souburg. gevraagd. Prinsenstraat 17. een gebruikte Acte Tas. Papaverlaan 14. een Canapé. Hendrikstraat 46. Ongemeubileerde Kamer Hobeinstraat 31. 3 paar Kinderschoentjes Hurgronjestiaat 9. TE KGOP in de nieuwe stad. Beneden of boven in September a,s reeds te betrekken Solied, billijk. Desveilangd slechts f 1000. Contant bij koop, restant kan blijven staan. Adres C. SANDERSE, Hobein straat 79. Een nieuwe prijs f 15. Nieuwstraat 57. Sterk Heerenrijwiel free- wiel. Noordstraat 85. In het Gasthuis te Vlissingen wordt gevraagd een loon f22 per maand, den len Zondag vrij, den volgenden Zon dag werken tot ongeveer 11 uur. Aanmelden bij deBinnenmoeder. gevraagd omtrek Badhuis of de Scheldestraat. Adres Coosje Bus kenstraat 68 boven. gevraagd voor dag en nacht. Hoog loon. AdresBELGISCHE LOOD- SEN-SOC1TEIT. Vrijdomweg 22. een Inmaakpot. Orf, Oude Markt 18. twee mooie Papegaaien beken. Ort, Oude Markt 18. voor meisje van 14 jaar voor opleiding in een winkel. TE HUUR voor een juffrouw. gevraagd voor de brance Boedel verschaffing, hooge provisie. Papaverlaan 14. 4 klapstoeltjes met tafel, 6 gegoten stoeltjes met tafel, een 1 pers. ledikant met bed, partij gramaphoon platen, vulkachel, tapijt Va, 2 heerenrijwielen, machinetafeltje. Bellinkstraat G 166, Mlddelb. een zwarte baaien Vrouwen rok voor den boerenstand. Boekhandel Van der Peiji, Souburg. 2 jongfe hieuw geschulp te Duiven, waarvan één met één witte pen, nummers N 3 20 9879 en N 3 20 9878. Tegen belooning terug te bezorgen bij DERT, Nieuwendijk 31. een zwaren koperen Water ketel inh. circa 10 L. f5. Anjelierenlaan 22. een paar mooie Dames Rijglaarzen maat 40. Hyacintenlaan 2. Wegens ziekte gevraagd van 7—12 uur. Walstraat 72. een expi. Sexueel vraag stuk (Dr. Forel). een grtsfhak met kruis 2 M. hoog op hardsteenen voet stuk, zoo goed a's nieuw. Scheldestraat 5 boven. twee zwarte Mantels voor een bejaarde dame. een iskcn damesmantel en een luiermand. Glazen inmaakflesschen liefst met gummi-sluiting. Kanaalstraat 36. 4 jonge Konijnen, Korte Zelke 18. dubbel gascomfoor, 6 matjes stoelen en eiken linnenkast. Slijkstraat 10. een en twee verdiepings huizen, Café en een |smids- zaak, een slagerszaak en een smidszaak te huur. BUT, Vrouwestraat 27. Selderijalsnte». B. Nieuwenhuizen, Keersluis 3 volgende Koopdagen kunnen d@gelijksch bijgebracht of thuis af gehaald worsten. BREESTRAAT 5 (Groote Markt) kunnen geplaatst worden bij N.V. André Klijberg Zoon's Schoen fabriek. gevraagd in een zaak in fijne artikelen. Salaris f 35 per week en provisie. Plaats Vlissingen of Middelburg (geen woning). Borg- storting f 2000 in contanten. Prima verkooper. Zoo lang de voorraad strekt prachtig bloeiende Tulpen bollen. W. Verhage, Singel 22 een Promenadewagen Paardestraat 18boven voor spotkoopje. Kanaalstraat 86. eenige jonge en oude Post duiven, J. W. Hansen, Nieuwstr. 72

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 3