FLINKE LOOPJONGEN Stripjongens tl Zondagavond Yleeschsnijmacliine Een nette WERKVROUW Damesfiets Moedeloosheid, Entrée 25 Cent. Vrouwestraat 33. Woningruil Te Koop Slaapgelegenheid Te Koop gevraagd TE KOOP Kost en Inwoning Een Toonbank TE KOOP Te Koop TE HUUR Een Linnenkast Een Buffet Te Koop 2 Dienstjapoiineii 1 of 2 Kostgangers Proinenadewagen 40 K.G. vroege Zetaardappelen Een Siertafel en een Keukentafel Te Koop Te Koop 2 Mautelcostumes Loopjongen gevraagd Een nette Wasch Te Koop Te Koop groot Fornuis Te koop aangeboden Te Koop Kinderwagen te koop een MEISJE Een flinke Pakkist Te koop gevraagd Te Koop gevraagd Gebruikte Naaimachine Te Koop Te Koop Te Koop gevraagd BOEKHOUDEN. TE KOOP Te koop Nette Waschvrouw Kamerkookkacliel DIENSTBODE Te Koop TE KOOP: te huur gevraagd net Dagmeisje Nette Kost ganger Nette Werkvrouw Stoelwageiitje HUWELIJK Te Koop Een Vouw wagentje Te Koop NET DAGMEISJE Te koop gevraagd Te Koop Te Koop To koop gevraagd Te Koop Flinke Werkvrouw Nette Waschvrouw Te Huur gevraagd Te Koop TE KOOP TE KÜOU Te koop - Te koop l ongemeubileerde Kamers. Kleermakersknecht Eeu nette jongen Studeerkamertje Geschikt Meisje of Jongen gevraagd Kellner gevraagd een Studieviool Te Koop Te Huur Natte of droge Wasschen Te Koop Wollen Kinderdoek Benedenhuis of modern Eenverdiepingsliuis Te koop aangeboden Fornuis te koop Te Koop Te Koop Te koop aan spotprijs Te Koop Te Huur gevraagd DAGMEIH Te Koop Te Koop Benedenhuis te huur Een jonge Hond Te Koop V riendin gevraagd Gemeub. Kaniers Te koop: Te Koop Te Koop gevraagd Te Koop: Tweeverdiepingshuis Te huur gevraagd een Vouw wagentje Kinderwagen Plaatsing gezocht TE KOOP een der verschijnselen. „ADm. DE RUITER" Adres Wegeling'g Vraag en Aanbod Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod Adres Wegelings Vraag en Aanbod. Adres Wegeiing'8 Vraag en Aanbod Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Br. lett. G. H Bureau van dit Blad nette Di Ter ovBrname gevraagd Ter overname gevraagd Te Koop aangeboden Sioarenlabriek l.linM Schenk Mo Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Te Koop eenGemeubileerde kamer Een ernstig verschijnsel bij nieraandoening is moedeloosheid, omdat het dientengevolge lastiger valt om alle andere verschijnselen te boven te komen. Gij doet meer kwaad dan goed door bij de pakken neer te zitten en u zorgen te maken. Maakt in plaats daarvan een wandelingen neemt een opgewekt, flink besluit. Zegt tot uzelf: „Ik weet door mijn rugpijn, loomheid en urine- stoornissen, dat mijn nieren ver zwakt zijn, maar ik zal de ge woonten veranderen, die er na- deelig voor zijn". Vermijdt laat naar bed gaan, zware maaltijden en onnoodige prikkels, en begint eenvoudiger te leven. Dat is een verstandige, geschikte leefwijze voor uw ge zondheid, die veel zal bijdragen tot het genezen van nierverschijn selen als rheumatiek, steen, ischias niergruis, nier- of blaasontsteking, rugpijn, spit en urinekwalen. Foster's Rugpijn Nieren Pillen zullen u helpen om gezond te worden. Zij versterken en heelen de nieren, geven verzachting aan de urinewegen, en wekken de nieren op tot haar taak om het urinezuur en de vloeibare onzui verheden uit het bloed te filtree- ren. Foster's Pillen werken niet op de ingewanden. Zelfs gevorderde gevallen van nierziekte zwichten dikwijls voor een voorzichtige verandering in gewoonten en tijdelijke behande ling met Foster's Rugpijn Nieren Pillen. En als gij weder gezond zijt, houdt u dan aan matigheid, op gewektheid en de noodige lichaamsbeweging om gezond te blijven, maar vergeet ook niet een woord van lof voor het ge neesmiddel, dat u genas. 63 Overtuigt u, dat de juiste naam Foster's Rugpijn Nieren Pillen en de handteekening van James Foster op het etiket voorkomen. Dit behoedt u voor namaak. De echte zijn te Vlissingen verkrijg baar bij A. B, Beniest, Lepelstr. 13 a f 1.75 p. doos of f 10.— p. zes doozen. LOKAAL Rubriek VRAAG EN AANBOD BAL AANVANG 8 UUR. Het beste adres voor Rietengaatjesmatten op Stoelen net en sterk eerste kwaliteit riet, vanaf f2. blijft Een woning in de stad vooreen woning met tuin op het Eiland. Brieven lett. X Bureau van dit Blad een mooie koperen Gaslamp met gewichten en een Petro leumlamp. Gravenstraat 43. gezocht voor 4 personen van 6 tot 10 April. een gebruikte, doch in goeden staat zijnde Schooltasch. Tuindorp D 12 Souburg. Een bus met oliematen. Kanaalstraat B 159 Souburg. aangeboden met gebruik van een frissche slaapkamer. Billijke con ditiën. Adres Oude Markt 35. Te be spreken 's avonds na 6 uur. te koop gevraagd- Adres J. DE SMET, Kanaalstraat 36. een zoo goed als nieuwe Kin derwagen. Hellebardierstraat 8a. Karpet, Linnenkast en Bankschroef Koudenhoek 18 Zit- en Slaapkamer voor juffrouw en aan 't zelfde adres te koop een witte Wlantel, ijzeren pot, rieten Stoel en zilver Dameshorloge. te koop, geschilderd f35.— Breewaterstraat 21. te koop, geschilderd f35. Breewaterstraat 21. I Karn, 2 Keerkisten. C. Slabber, Souburg. te koop, leeftijd 17 jaar. Marinestraat 12. gevraagd met gebruik van vrij kamertje. te koop. Andriessen Bell.park 14. te koop (muizen). M. Ovaa, Boschweg. te koop gevraagd. Marinestraat 35. een Sportwagentje. •Marinestraat 35. Een zeer mooie Salonspie- gel met 5 geslepen ruitjes en is modern en groot. Paul Krugerstraat 12 beneden. te koop 4 en 15 gulden. W. Bollen, Walstraat 5. gevraagd. Pioenlaan 6. Opnnhaardje met pijp. Le pelstraat 18. een ijzeren Schommelwieg Oprit 52. Wegens plaatsgebrek te koop of in ruil een Dagelijks te bezichtigen Gla- cisstraat 136. Een Buffetkast (opgelegen) voor den meest biedende 131 K.G. louden pijpen, twee koperen pompkranen en 68 K.G. I|zerwerk. Bebelaar Noordstraat 75. Gevraagd ter opleiding in een winkel niet onder de 16 jaar. Adrei Wegeling's Vraag en Aanbed. te koop. Wegeling's Boekhandel. Kinderjasje, leeftijd 5 jaar. Winkelmanstraat 20. Opvouwbare Kinderwagen. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. te koop voor hand- en voetbe weging. Slijkstraat 35 2 x bellen. Eengepensioneerd onderofficier van de Marine zag zich gaarne geplaatst als Wisselfooper of Kantoorwerkzaamhe* den of als Magazijn-Be diende. Een Veer^nbed en een Keukenkachel. Kanaalstraat A 66 Souburg. een mooie jonge, gekruiste Saanegeit, Te bezichtigen 's middags van 12 tot 1 uur en 's avonds na 7 uur. J. Ventevielle, Nieuwen Abeele Souburg. een Kippenhok. Café „Dorp- zicht" Oost-Souburg. Ter overname aangeboden I Alg. Handelskennis, I Handelsrekenboek Knap per. Ketiing Boulevard de Ruy- ter 72. Een Keukenkachel. Molenstraat 6. Tafel en Spiegel. Kaaskadestraat 9. gevraagd. Hobeinstraat 65 boven te koop voor f 10. Scheldestr. 26. Met Mei een gevraagd bij K. D. Leendertse, Molenstraat 29. een Cyter met eenige muziek stukjes voor f5.— UIVJCö VUUI I J. Hurgronjestraat 28. Ronde Tafel, kleertafel- tje, klokenPinanttafeitje. Paardenstraat 39. Een Boven of Béneden- woning tegen half April. Kerkhoflaan 44. Zoo spoedig mogelijk een gevraagd. Lampsensstraat 9. gevraagd, v. d. Swalmenstraat 3. gevraagd. Houbaer Nieuwendijk. te koop gevraagd. Aanbiedingen Hurgronjestraat 9. Heer, P. G middelbare leeftijd wenscht kennismaking met Jonge Dochter of Weduwe. Brieven onder motto„Huwelijk" Bureau Wegeling's Vr. en Aanb. Mevrouw Wesselink, Konings weg 17, vraagt tegen 1 Mei een gevraagd.^'s Avonds half zes vrij. Loon f2.50 per week. AdresWEGELING'S Boekhandel Ncordstraat. Jonge Konijnen. Scherminkelstraat 21. te koop. Scheldestraat 8. een Buffet, Salontafel en Vogelkooi-Standaard en Pinanttafeitje St. Jacobstraat 5. gevraagd, niet beneden 16 jaar. Mej. Kodde, St. Jacobstraat 18. Een flinke Kleerenkist Noordstraat 36 boven. Een goed werkende te koop voor f 75 R. F. HAARSMA, St. Jacobstraat 31. Vulkachel, prijs 10 gulden Paardenstraat 16. Een kleerkoffer Paardenstraat 16. een Stoelwagentje Noordstraat 47. een keukentafel, minstens 80x 110 cM. Bureau Vraag en Aanbod. Stoëlwagêntje Nieuwstraat 61. een kamergaskachel Bureau Vraag en Aanbod. gevraagd voor Dinsdag en Vrijdag Pa'.ingstraat 53. gevraagd. Adres Mevrouw Maurits Oprit 15. Per 1 Mei of later te Souburg met recht van koop, een één- verdiepingshuis met poort of achteruitgang. Brieven no. 1898 Bureau Vraag en Aanbod. riant Huis, Scheldestraat. D. BIJL, Kasteelstraat 114. 2—persoons IJzer ledikant. van Hoorn van Burgstraat 19. een Wieg. Kasteelstraat 44 b. een Velo-waschmachiné, Bouwen Ewoudstraat 5. jonge konijnen. Ridderspoorlaan 10. Een DAME vraagt Br. lett. K. buf. Vraag en Aanbod. of aankomende knecht ge vraagd. J. J. Clowting, Badhuis straat 26. gevraagd, bij H. ANGERMAN, Kapper, Bellamypark 37. Jongmensch vraagt voor enkele uren des avonds een liefst omtrek Noordstraat. Brieven met prijsopgaaf lett. A. C. Bureau Vraag en Aanbod. ter opleiding in net Café-Melk- salon. Br. letter A Bureau Vraag en Aanbod. gedurende de zomerdagen enz. Br. letter B. Bureau Vraag en Aanbod. Te koop gevraagd Breewaterstraat 25. 36 M, Vloerzeil. Breewaterstraat 25. een gedeelte van een Woning voor echtpaar zonder kinderen. Brieven onder letters N. S. Bureau Vraag en Aanbod. Gevraagd Verl. Glacisstraat 8. een zoo goed als nieuwe Hooi- kist, voor 4 pannen. Walstraat 62 beneden. Een zoo goed als nieuwe witte te koop aangeboden. Bureau Vraag en Aanbod. Gevraagd net op goeden stand. Coosje Buskenstraat 68(boven) Mooie Sierduiven Breestraat 6. Splinternieuw gegoten Breestraat 6. een Café met Logement en Inventaris. Brieven onder letter C. S. Bur. Vraag en Aanbod. een partij Gramofoonplaten in goeden staat. Koudenhoek 9. Broedeieren van wit-Legh. Tuindorp D. 12, Souburg. Gramaphone met 70 platen. Badhuisstraat 36. een bascule met gewichten f10.en een Salontafel. Evertsenstraat 2. tegen 1 April of eerder voor ge zin met één kind jJBeneden- of Bovenwoning Winkelmanstraat 6. Terstond gevraagd een nette of 3 dagen in de week een WERKVROUW bij Mevrouw KUILER, Koudekerksche weg 62. gevraagd. Hoog loon. een Kinderwagen. een ronde Tafel. Koudenhoek 4. Lange Zelke 4. gevraagd die genegen is de wasch bij zich aan huis te nemen. Adres: Kerkhoflaan 5- gevraagd. Aagje Dekenstraat 11. een Kinderwagen. Kleine Kerkstraat 1. leeftijd omstreeks 20-25 jaar. Adres Kogelpark 15. te huur. Boulevard de Ruyter 46. 2 Moderne Woonhuizen. Brieven onder letter M. W. Bureau van dit Blad. zoo goed als nieuwe dubbele Kinderwagen en Wieg. Vrouwenstraat 21 boven. gevraagd voor den Vrijdag (liefst uit den Boerenstand). Bureau Vraag en Aanbod. Karpet en ronde Tafel, Kleine Markt 3. Schoorsteengarnituur, Kleine Markt 3. Eenige mooie Bedspreien, Tafelkleeden, Wiegspreien, Onderrokken, Corsetlijfjes, Wollen Kousen in alle ma ten, Tricot Kinderpakjes enz. enz. Kleine Kerkstraat 7 boven. TE KOOP. Solied - Zeer billijk slechts f 700 te storten, restant kan blijven staan tegen de gewone rente, Spoedig te betrekken. C. SANDERSE, Hobeinstraat 79. met slaapgelegenheid en gebruik van keuken. Br. letter S P. Bureau Vraag en Aanbod. Te koop gevraagd Glacisstraat 121. Een in goeden staat zijnde met dubbele remmen te koop Paul Krugerstraat 9. Een goed onderhouden witte te KOOP. Kasteelstraat 90. voor meisje, leeftijd 13 jaar als Dagmeisje of iets dergelijks. Adres Marnixplein C 10 Souburg. Een Kinderwagen, Prinsenstraat 23.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 3