wt]ij 2 Kleerkisten te Koop SCHOKNKLOMPEN Zoekt gij Personeel Drie soorten van rheumatiek APOTHEEK. S. J. Eogeriig, Nieuwstraat. Burgerlijke Stand TE KOOP Te Koop NAAISTER Te Koop aangeboden Te Koop 1 paar flinke Waterlaarzen Te Koop KOOPJE!! Te koop Te Koop Gemeubileerde Kamer met Alkoof Te Koop Zondag 7 Maart van Vlissingen. Hebt U een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt een woning of kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja! Plaats dan een 4-regelige annonce in deze lubriek. Dat kost niets. Elke regel meer kost 10 cent bij vooruitbetaling. Advertenties zonder adres kosten 25 cent extra. Een Naaister Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Te Koop gevraagd Te Koop Adres Wegeling's Wraag en Aanbod To koop aangeboden Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. If Kinderwagen te koop Adres Wegeiing'i Vraag en Aanbod Te huur gevraagd Heerenrijwiel te koop Wegens vertrek een Werkvrouw. Te Koop To Huur gevraagd Te Koop Te Koop Een Dagdienstbode Te Koop Te Koop Een Medelefcer Een net Dagmeisje Te koop gevraagd TE KOOP 15 guldén Relooning Te Koop TE KOOI* Een Hobbelpaardje 2e hands Fietsbanden Te Koop Een Werkmeisje Costnunmaaister Damesfiets te koop Te Koop Te Koop gevraagd Aires Wegeling's Vraag en Aanbod. Te Koop Pendule met Stolp tir Gem. Zit-Slaapkamer Plaatst uw kleine adver tenties in deze rubriek worden eiken dag ingewacht tot Donderdagavond uiterlijk 8 uur Heereiiry wiel te koop Te koop Te koop gevraagd Medelezer gevraagd Adres Wegelings Vraag en Aanbod. Te Koop TE KOOP Te koop Te Koop Te Koop TE KOOP: Te Koop Te koop Te koop aangeboden Zit- en Slaapkamer, Vouw wagentje 1 Kindervouwstoel Te Koop Te koop gevraagd Te Koop gevraagd Brieven lett B Bureau van dit Blad Kost en Inwöning Br. lett C. Bureau van dit Blad Linnenkast te koop Te Koop gevraagd: Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Adres Wegeling's Vraag eo Aanbod TE KOOP Tweeverdiepiugshuis Te Koop: Eenige mooie Bedspreien, Tafelkleeden, Wiegspreien, Onderrokken, Corsetlijfjes, Wollen Kousen in alle ma ten, Tricot Kinderpakjes enz. enz. WAAROM Annonce geplaatst Witte Slagersjassen DAMESFIETS 2 persoons Bed nette Dienstbode Te Koop in verband met urinezuur. Onderzoekingen hebben aan getoond, dat hoe onschadelijk urinezuur ook moge zijn in nor male omstandigheden, overpro ductie of ophooping ervan in het bloed de inleiding is tot rheu matiek, spit en ischias, waarvan de pijnen en ontsteking wisselen, naarmate het overtollig urinezuur vermindert of vermeerdert. Deze ontdekking heeft veel bij gedragen tot de kennis van be handeling van rheumatische kwa len. In de eerste plaats wordt door vermijding van zware maal tijden, moeilijk verteerbare spijzen, alkohol, laat naar bed gaan, over werken en zorgen, de vorming van urinezuur verminderd. En in de tweede plaats dient een ge neesmiddel, dat de nieren ver sterkt en de filters hiervan in staat stelt om het overtollig urine zuur te bestrijden, de behandeling te voleindigen. Het eerste deel berust geheel bij den lijder, en het versterken der nieren kan veilig worden over gelaten aan Fosters's Rugpijn Nieren Pillen. Foster's Pillen werken recht streeks op de nieren, die zij heelen en versterken, deze organen op wekkend om het bloed te zuiveren en er de urinezuur-kristallen uit te filtreeren, die de spieren, ze nuwen en gewrichten van een rheumatieklijder doen ontsteken. Zelfs als de rheumatiek, spit of ischias, haidnekkig of chronisch waren, hebben Foster's Rugpijn Nieren Pillen duurzame genezin gen bewerkstelligd. Zij zijn eveneens succesvol bij andere urinezuurverschijnselen als niergruis, -steen, -waterzucht en blaasontsteking, want zij werken uitsluitend op de nieren en niet op de ingewanden. 62 De echte Foster's Rugpijn Nie ren Pillen, kenbaar aan het han delsmerk de man met zijn handen in de lendenen op het etiket, zijn te Vlissingen verkrijg baar bij A. C. Beniest, Lepelstr. 13 A f 1.75 p. doos of f 10.— p. zes doozen. is geopend de Apotheek van STOOMTRAM WALCHEREN. Dienstregeling vanaf 9 Juli. Van Vlissingen naar Domburg 9.02, 12.27, 4.12 en 7.22 (op Zon en Feestdagen rijdt deze tram niet verder dan Koudekerke. Van Domburg naar Vlissingen 7.30*, 10.30, 2.15, 5.45. De met gemerkte treinen rij den niet op Zon- en Feestdagen. van 27 Febr.4 Mrt. ONDERTROUWD A. Brussee, jm. 22 j. en M. Q. van Nieuwenhuizen, jd. 25 j. T. Hoogerwerf, jm. 29 j. en K. M. Streefkerk, jd. 30 j. J. Minet, wedr. 50-j. en C. Spaeter, wed. 35 j. L. van Beusekom, wedr. 66 j. en G. van Hengelaar, jd. 55 j. H. R. van Rosevelt, jm. 27 j. en E. Larooij, jd. 23 j. GETROUWD: J. van Zijl, gesch. 30 j. en P. S. C. Corveleijn, jd. 21 j. A. J. van Fraeijenhove, jm. 24 j. en D. Overhoff, jd. 23 j. C. P. Tromp, jm. 20 j. en A. Krul,jd. 20 j. BEVALLEN E. Steendam, geb. Ardewijn, z. J. J. Aarnoutse, geb. van Boven, z. M. G. Schrier, geb. Tuijn- man, z. J. W. Braat, geb. Ste- gers, z. L. de Rijcke, geb. In 'tVeld, z.E. C. Kamp, geb. de Keijzer, z. C. J. van de Klippe, geb. Abrahamse, z. C. de Land meter, geb. Moens, d. H. van der Staal, geb. Fröberg, z. OVERLEDEN A. A. Goethart, z. 7 j. P J. Verbeek, man van G. M. Ver- hoeff, 57 j. J. Schroevers, z. 4 w. L. Geschiere. wed. van L. de Bruine, 80 j. Rubriek VRAAG EN AANBOD vraagt werk aan huis. gesmeed lizer Hek voor stoep Heerenhuis, breed minstens 12 M. bij 1.12 M. Adres Groote Abeele A 244 Souburg. twee Kachelpijpen en een Staaldraadmatras (twee persoons). Te bevragen Oranje- plein 19 Oost-Souburg. 2 persoons ijzeren Ledikant en Ligstoel. 2 Verdiepingehuis centrum der stad. Te bevragen v. d. Ber gen, Groenewoud 11. Mahoniehouten Pijporgel Schrijfca$ette, Encyclo pedie, Winkler Prins, 16 deel, nieuw in lederen band en een Vliegenkast. yraagt werk aan huis. Joost de Moorstraat 21. en een onzer Lezers zal U helpen. net Benedenhuis of modern Een verdiepingshuis. Coosje Buskenstraat 68 boven. met nieuwe banden. Verk. Quakkelaarstraat 80. TE KOOP: een Keukenfor nuis, in goeden staat en eenig Keukengerei. Aan het zelfde adres gevraagd Bureau „Vraag en Aanbod". Huishoudelijke artikelen Scheldestraat 2. Nette Bovenwoning of Eenver- diepingshuis, door jonggehuwden. Breewaterstraat 10 (boven). een Heeren-rïjwiel (Toerist). Badhuisstraat 6" een Kinderwagen, Paspoortstraat B 366, O. Souburg. een houten Kinder-ledikantje. Braamstraat B 118, Souburg. gevraagd. Scheldestraat 2. C. Slabber, Souburg. Kinderwagen. Paardenstr. 17 een Tegelplaat 45x45. Paardenstraat 17. gevraagd voor het Nieuws van den Dag. Adres Gasthuis Vlissingen. gevraagd, niet beneden de 18 jaar. Na 7 uur aanmelden. Mevrouw Kuiler, Koudekerk- sche weg 62. een Stoelwagentje. Slijkstraat 25. Diverse Meubelen, Buffet, Tafel, Stoelen, Spiegel, L e d i kant, Waschtaf el, Nachtkastje enz. Molenstraat 24. een Leurwagen. Groenewoud 8. Plaats een gratis Annonce. voor dengene die mij aan eene Woning helpt. (Geen kin deren.) Piet Heinstraat 4. een Watèrfilter. Bellamypark 14. Een mooie Salonwieg met bijpassend Bedje, wollen Dekentje en Luiermand, alles zoo goed als nieuw. Bureau van dit Blad. te koop, zoo goed als nieuw. Nieuwstraat 8. te koop gevraagd. Nieuwstraat 8. te koop. Noordstraat 22. een Scheerstel en Dames horloge, Bankertstraat 25. voor de Vrijdag van half twee tot halfzes gevraagd. Adres Mevr. VAN DE SANDE, Noordslraat 1. Een flinke aan huis gevraagd. Adres Bureau Vraag en Aanbod. Walstraat 25 (winkel). Eenige mooie HANEN. Adres Groote Markt 4. een witTC Kinderdoek. 6 Kamerstoelen zoo goed als nieuw. Bureau van dit Blad. 3 Winkel bakken aan billijken prijs. Slijkstraat 40. Een goedloopende te koop. Badhuisstraat 63. gevraagd, voor de Vrijdag om de 14 dagen en de andere week Za terdags enkele uren. Badhuisstraat 68 beneden. te huur met pension, alsook een vrij slaapkamertje met huiselijk verkeer en pension. Brieven onder letter X Z Bu reau van dit Blad. Een zoo goed als nieuw Bureau van dit Blad. Allerhande Tuinboonen en 2 pers. Ledikant. Schotsenhoek 3. 2 Bloementafeltjes, 2 Konijnenhokken en een Huistrapje. Glacisstraat 35. een Schommelwieg. Slijkstraat 10. Gevraagd een eenvoudig Glacisstraat 121. opvouwbaar wandelwa gentje. Glacisstraat 121. op het „Finantieel Nieuws- en Uitlotingsblad, verschijnt 2x per week. Te bevragen Coosje Bus kenstraat 59. In een net Burgergezin kan een geplaatst worden. a f 1 per paar, bij droog weder veel goedkooper als klompen, in alle maten. Sajet 60 ct., Sport- flanel 55 ct., Molton 75 ct., Jaagerflane! 70ct., Boeren- pilow 3 gld., zwaar Man chester f2.50 per el. Verder Borstrokken, Broeken enz., Costuumstoffen (ook naar maat gemaakt) enz. enz. Doet Uw voordeel. MT* PAARDENMARKT 39. "WB Geopend: 9—12 en U/i—5 uur. Eiken Buffet, 4 Stoelen en Tafel. Kanaalstraat 134 (boven). een paar Heeren-Bottines, No. 40—41 f3. Hyacintenlaan 2. een Hazen reuzen-konijn (voedster), met nieuw hok f 10. Hyacintenlaan 2. Wegens vertrek naar buiten een ronde mah. uittrek- tafel en een een-pers. ijzeren ledikant. Ridderspoorlaan 25. een Mantelpak (grijs) tegen billijken prijs. Zoo goed als nieuw. Bureau „Vraag en Aanbod". een grijs meisjes-mantelpakje leeftijd 16 jaar. Voor spotprijs. Bureau „Vraag en Aanbod". een Broedkooi (model Bartels) en een Vlucht. Tuindorp D 38, Souburg. een zoo goed als nieuw Fprnuis en een Kinderwagen. Tuindorp D 40, Souburg. een ijzer ledikant met veeren bed, een Gaskroon, 3-pits en een Kookfornuie. Bureau „Vraag en Aanbod". Aangeboden, nette gemeubileerde met pension. Ook plaats voor nette Kostgangers. Noordstraat 53. te koop gevraagd. Residalaan 2. met lederen rug te koop f 10.—, als ook een Vouwwagen f6. AdresGravenstraat No. 22, 2 maal bellen. een donkerblauw Stoelwa- gOntje voor f 15. Kanaalstraat 66 boven. een Tortelduif (Voedster). Scherminkelstraat 17. Als gij iéts zoekt wat niet AANGEBODEN WORDT, VRAAGT het dan de volgende week ZELF In eén advertentie. 2 Mandolienes. Marinestraat 35. gevraagd. gevraagd. (ongeschilderd.) Prijs f20.— Adres: Breewaterstraat 21. een 2 persoons kapok- of Veerenbed. I Dames- en 2 Heeren rijwielen allen nieuw. Een GRATIS Advertentietje helpt U er aan 11 in verschillende gedeelten in de oude en Dieuwe stad een-entwee- MAKELAAR6POLAK TE KOOP. Solied Zeer billijk slechts f 700 te storten, restant kan blijven staan tegen de gewone rente, Spoedig te betrekken. C. SANDERSE, Hobeinstraat 79. Kleine Kerkstraat 7 boven. Gij hebt iets ter overname of te verhuren dan hier geen GRATIS Zorgt dat ze volgende week in dit blad staat en een onzer Lezers helpt U er af. te koop, voor leeftijd 16 jaar. Vrijbürgstra it C 105 Souburg. Een goede tweede hands te koop gevraagd. Groenewoud 63. Een zich in goeden staat be vindend gevraagd. Adres Bureau Vraag en Aanbod. Gevraagd voor 's-Gravenland (provincie Utrecht) een Loon f 200 per jaar. Vrij reizen, met kostgeld. Hulp van een klein meisje. Wasch buitenshuis. Brieven onder letter Z Bureau Vraag en Aanbod. een Organola Glacisstraat 126.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 3