iiiiiemttn Zoekt gij een Betrettlm 1 JONGEN Gal en Slym Promenadewagen tekoop bekwame Bakkersknecht Werkvrouw of Meid l Huizen te Koop Zoekt gij Personeel APOTHEEK. Burgerlijke Stand TE KOOP Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Vermeerdering in jaren. MIJNHARDT'S Laxeer-tabletten Wed. van Ockenburg, Badhuisstr. Hebt U een dienstbode, bediende, kellser, waschvronw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt U een ledikant, een naaimachine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Vraagt U het een of ander ter overname Hebt U een woning of kamer te huur Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja! Plaats dan een 4-regelige annonce in deze lubriek. Dat kost niets. Elke regel meer kost 10 cent bij vooruitbetaling. Advertenties zonder adres kosten 25 cent extra. Te Koop Te Huur gevraagd: Adres Wegeling's Vraag en Aanbod Aangeboden flink Dagmeisje, Flinke Loopjongen nette Dagdienstbode, Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Een Dagmeisje Adres Wegeling's Vraag en Aanbod Een Dagdienstbode Netto Werkvrouw Ter overname gevraagd Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. TE KOOP Tweeverdiepingshuis aankomend Meisje of Bediende gevraagd Te Koop aangeboden Loodgiotorsjongou Te Koop Te koop Costuuinnaaister. Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Huur TE KOOP: Te Koop Te Koop Te koop Te Koop Wegens plaatsgebrek Te Koop nette Dienstbode V. S. Naaimachine Ter overname aangeboden Adres Wegellag's Vraag ea Aanbod. Te Koop Een PICCOLO Te koop gevraagd Groeoten-lnventarisje Natte of droge Waisehen Adres Weieliags Vraag ea Aanbod. Huisje te Huur Te Koop Te koop TE KOOP Nette Benedenwoning Een nette Schuurster een Meinje, Te Koop TE KOOP To Koop Te Koop Te koop Natte en droge Wasschen Te huur gevraagd Jongen benoodigd WAAROM Annonce geplaatst 1 Verstehiaaister DIENSTBODE Plaatst uw kleine adver- tenties in deze rubriek worden eiken dag ingewacht tot Donderdagavond uiterlijk 8 uur Te Koop TE KOOP Te Koop Adrei Wegeling's Vraag ea Aanbod. Fen Kamerkachel Een Kinderwagen Voor Visitekaarten Te Koop gevraagd: Dagdienstbode Natte of droge kostelooze plaatsing Konijnen te koop. Te Koop gevraagd: Heer enrjj wiel 15 gulden belooning Bovenhuis te Huur Velen zien op tegen den ouden dag. Toch dient dit een tijdperk van rust te zijn, vrij van rugpijn, urinekwalen en rheumatiek. Veel hangt af van de nieren. Als deze organen verzwakt zijn, kunnen zij het bloed niet rein houden en worden urinezuur- vergiften door de bloedsomloop naar de zenuwen, spieren, ge wrichten en aderen gevoerd. Dan schijnt de oude dag een last het gehoor en gezicht beginnen af te nemen het geheugen te ver minderen, en de rug en leden worden pijnlijk en stijf. Een van de beste dingen, die van Foster's Rugpijn Nieren Pillen gezegd worden is, dat zij een zegen voor menschen op leeftijd zijn, en juist ouden van dagen zeggen dit zelf. Uit eigen onder vinding bleek hun, dat dit ge neesmiddel blijvende baat geeft. Dit speciale niergeneesmiddel helpt bij nier- en blaasaandoe- ningen, rheumatiek, graveel, rug pijn, nier-waterzucht,spit en steen. Foster's Pillen wekken de nieren op en versterken haar, heelen en verzachten de blaas, en houden het lichaam vrij van overtollig urinezuur. Zij werken niet op de ingewanden. Dit is een der redenen, waarom zij geschikt zijn voor oud en jong. 45 Eischt de echte Foster's Rug pijn Nieren Pillen, voorzien van de handteekening van James Foster op de verpakking. Te Vlissingen verkrijgbaar bij A. C. Beniest, Lepelstraat 13 f 1.75 p. doos of f 10.p. zes doozen. Oele gelaatskleur, puisten en uitslag veroorzaakt door tragen stoelgang worden verdreven door Per doos 50 ct. Zondag 18 Januari is geopend de Apotheek van Doet uwe inkoopen bij de Adverteerders in dit Blad van Vlissingen. van 9—15 Jan. ONDERTROUWD jA. Minderhoud, jm. 25 j. en B. JL Barbé, jd. 22 j. O. M. A. 'Laemoes, jm. 24 j. en C. van der Graaf, jd. 25 j. J. van Zijl, gesch. 30 j. en P. S. C, Corveleijn, jd. 21 j. J. van Dijk, jm. 35 j. en M J. Willemse, jd. 29 j. C. van Damme, jm. 29 j. en T. de Joode, jd. 23 j. J. C. A. Gabrielse, jm. 24 j. en A. M. M. van Rijn, jd. 23 j. W. Klopmeijer, jm. 26 j. en J. M. A. Kroon, jd. 24 j. GETROUWD: j; König, jm. 28 j. en P. J. ParU-nt, jd. 26 j. J. de Koning, jm. .26 j. en J. E. Wedts de Swart, jd. 17 j. W. C. de Kok, jm. 22 j. en M. Sohier.jd. 19 j. BEVALLEN M. Forrer, geb. Krijnen, d. K. Geilmam, geb. Nagtegaal, z. M. C. Ree, geb. Latenstein, z. S. van Weele, geb. Huiszoon, z. M. Schunselaar, geb. Lute, d. A. E. E. Fagg, geb. Vanhulle, z. J. Boogaard, geb. Daane, d. A. Schonis, geb. Corthals, z. P. Weijermans, geb, de Smit, z. G. M. W. Sandifort, geb. Bakker, d. N. de Bruijne, geb. Fre- geres, d. T. Huibregtse, geb. Leijdens, z. H. L. de Hondt, geb. Naerebout, d. C. Ket, geb. Tampot, d. A. C. Kest, geb. Hoogstad, z. J. Dinge- manse, geb. Schroevers, d. OVERLEDEN H. C. de Wit, z. 5 w. E. H. C. Druyve, z. 10 j. S. M. Jansen, vrouw van J.N.Adriaansen, 50 j. A. C. A. van Gennip, z. 2 m. S. Leljnse, d.4m. H. P. Timmerman, z. 19 j. Rubriek VRAAG EN AANBOO een eenverdiepingshuis Te bevragen Noordstraat 27. een paar hooge Dameslaar' zen, zoo goed als nieuw. Molenstraat 28. een Kamér met slaapge legenheid, Frissche Kamer met vol ledig Pension voor een of twee heeren. A. Willemse, Noordstraat 67. Voor direct benoodigd een niet beneden 16 jaar. Spuistraat 60 boven. Kisten en Vaatjes. Lange Zelke 8. gevraagd tegen hoog loon. Lepelstraat 13. Gevraagd een eiken Zondag vrij. benoodigd, beneden 18 jaar tegen 1 Maart, aanmelden 's avonds na 7 uur. gevraagd. Badhuisstraat 93. gevraagd. Trompstraat 4. 2 stel donkere GORDIJNEN voor Café. in verschillende gedeelten in de oude en nieuwe stad een- en twee- Adres MAKELAAR POLAK TE KOOP. Solied Zeer billijk slechts f700 te storten, restant kan blijven staan tegen de gewone rente, Spoedig te betrekken. C. SANDERSE, Hobeinstraat 79. Gevraagd een Adres Kleermakerij W. JANSEN, Groenewoud 50. in de Banketbakkerij VAN DE VAATE Kleine Markt. voor kinderen, groot model, com pleet. Kunnende draaien. (Voor koopje). Kleine Markt 30. Een flinke benoodigd bij J. W. JOBSE, loodgieter. een Kinderwagen. Palingstraat 36 boven. een Gascomfooi*. Groenewoud 15. Er biedt zich aan een Palingstraat 23. een zoo goed als nieuw nikkel Vulkacheltje., Kasteelstraat 15 boven. een Lap bruine Engelsche Stof, geschikt voor Dames- of Heeren-Costuum. Walstraat 85 (2 x bellen) een Kinderledikant (wit). Groenewoud 15 boven 2 x b. een Gramaphoon met 45 platen en twee geluid-opnemers. Adres 1. Huibregtse, 't Wissel C 148, Souburg. geschilderde Linnenkast. Bouwen Ewoudstraat 27. 3 gemeub, Kamers met Keuken Boulevard de Ruijter 46. *U Viool met toebehooren. Aires Wegeling's Vraag ea Aanbot 2 persoons ijzeren Ledikant. Slijkstraat 35. Keukenfornuis. Branderijstraat 20. een Hutkoffer, Plasse Palingstraat 8. een heeie Viool met Kist. Lambrechtsenstraat 8. Keukenfornuisje en Lin nenkast. Koudenhoek 18. te koop 2 mooie Aquariums voor siervischliefhebbers. Breewaterstraat 16. een Tafelstoel en Kinder wagen. De Vin Palingstraat 8. Mevrouw Van Raalte, Koudek. Weg 4 vraagt een die kan koken. Zich aan te mel den 's avonds tusschen 7 en 9 uur. Niet Zaterdag en Maandag. te koop. Bellamypark 34. Schalen en Gewichten enz. een nieuw Naaimachine vooi- en terugwerkend. Kanaalstraat 28. een Hèeren- en Dames rijwiel met nieuwe band. Adres: Kanaalstraat 28. Voor direct gevraagd niet beneden 16 jaar. J. Laögwerden, Molenstraat. Een goed onderhouden Kleine Kerkstraat 17 boven. (Flageovlet) te koop. Adres Badhuisstraat 63. oud Kippengaas of Kip penren. Molenstraat 17. te koop. Palingstraat 11. Er biedt zich aan een voor terstond of later. Hobeinstraat 25. gevraagd. gevraagd voor den Zaterdag. Van Dishoeckstraat 33. Plaats een gratis Annonce. Bevragen Schotschenhoek 3. een Vulkachel met prachtnik- kel. Scheldestraat 12boven. Geboende Tafel (ronde) Vrouwestraat 24. Een flinke gevraagd. AdresC. J. PAUL St. Jacobstraat 5. 12 liter Machineolié, een Sardijnkuïl en ook eénige Touwen. Evertsenstraat 39. gevraagd voor klein gezin. Coosje Buskenstraat 68 (boven). gevraagd voor den Zaterdagmor gen, van ongeveer half negen tot twaalf uur. Adres Coosje Buskenstraat 59. Direct gevraagd 7.30—4 uur f 3.k f3.50p. w. Boulevard de Ruijter 22. een Heerenrijwiel Hobeinstraat 26 een paar Damesschoenen maat 42, Prinsestraat 19. De Heer met donkere knevel welke Dinsdagavond om kwart voor zeven een briefje van f 10 opraapte in den winkel van den heer Groenouwe wordt ver zocht dit zoo spoedig mogelijk terug te bezorgen bij J. JONK MAN, Koestraat 6. een geschilderde Wasch- tafel. Walstraat 96. een Keukenkachel. Branderijstraat 14. een Kantkussen. Vlamingstraat 23. gevraagd. Groenewoud 23. zoo spoedig mogelijk een nette Boven- of Benedenwoning voor gezin zonder kinderen. Br. motto „Huis" Bur. v.d. Blad bij C. SLABBER, Souburg. TROMP, Smederij. Gij hebt iets ter overname of te verhuren? dan hier geen GRATIS Zorgt dat ze volgende week in dit blad staat en een on»r Lezers helpt U er af. een Kinderwagen. Geraniumlaan 5. gevraagd, v. d. Made Binnenhaven 31 (bij het Station). Mooie Prinoesseboontjes enkele en dubbele voor de zaai. Bankertstraat 4. In het Gasthuis te Vlissingen kan een geplaatst worden. Zich aan te melden bij de Bin- nenmoeder. een HeerenrijwieL Glacisstraat 91. een Kinderwagen. Bouwen Ewoudstraat 46. 2 Heerencostuums, 2 Overjas sen, 2 Bloemtafeltjes met potten, 1 Tafel met beeld, 1 Kapstok, 1 Gaskroon, 1 Karpet, 8 kleine Kleedjes, 1 Schoorsteengarnituur, 2 Schilderijen, 1 Damesstoeltje, 2 Inmaakpotten, 1 paar Schaatsen en een Koffiemolen. te koop.Bostelaar Breewaterstr. 25 *6 koop, Breewaterstraat 25ben. DrIjkkerij H. Wegeling Noordstraat 44 - Telefoon 130 Kinderledikant, Boulevard de Ruyter 46. Mej. A. J. Krafft, Boulevard Bankert 22, vraagt tegen 15 Fe bruari een Zich aan te melden na 7 uur. Wasaohen gevraagd Scheldestraat 15. Iemand zoekt om een meisje van 2 jaar groot te brengen. Kolvenierstraat 36. Ridderspoorlaan 10. 4 Kippen met I Haan, broed 1919. Vermeulen, Ritthemsche str. 137, Souburg. en kinderstoelwagentje te koop. Tuindorp 13 Souburg. en een onzer Lezers zal U helpen. voor degene die mij tegen 1 Febr. a.s. of eerder kan helpen aan eene WONING of ongem. Kamer voor klein gezin. Walstraat 85. Lange Zelke 4. Een GRATIS Advertentietje helpt U er aan 111 STOOMTRAM WALCHEREN. Dienstregeling vanaf 9 Juli. Van Vlissingen naar Domburg 9.02, 12.27, 5.12 en 7.22 (op Zon en Feestdagen rijdt deze tram niet verder dan Koudekerke. Van Domburg naar Vlissingen 7.30», 10.30, 2.15, 5.45. De met gemerkte treinen rij. den niet op Zon- en Feestdagen-

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 3