SPAART bij de BOAZ-BANK een nette JONGEMAN Onzuiver Zoekt rjj Personeel Plaatst uii/ hleine advertenties in deze rubrieh, li/orden eihen day ingewacht tot Vrijdagavond uiterlijk 1 uur bloed Kantoor WILHELMINASTRAAT 11 Bensdsn- of Bovenwoning TE KOOI' To Koop Kleerma kers(sters) Dagmeisje. TE KOOP TE HUUR Te koop aangeboden Nette kostganger Te Koop gevraagd Te Koop gevraagd - Aankomend Meisje Te Koop Te Koop 3 konijnen met liok 3 Winkel bakken Te Koop Waschvrouw Gevraagd Te Koop :m Kleine Bovenwoning Kabinet te koop. Doopmantel Eenverdiepingshuis Benedenhuis Een kinderwagen Spotprijs. Te Koop Te Koop Een Petroleumlamp Te Huur: Te liunr gevraagd; Te Koop zoeken nette Wouing Te Koop Te Koop Te koop aangeboden TE KOOP Te Koop Indische pakken Een flinke Meid een Woning Timmerlieden Metselaars Petroleuin-kanglanip B-Clarinette met étui Te Koop WAAROM Annonce geplaatst rood pluche Salon-ameublement To Koop Te koop Boekhouden TE KOOP Jonge Konijnen Te Koop Te Koop Te koop gevraagd: Nette Waschvrouw Ter DVBrnams gavraugd Distributie. Burgerlijke Stand APOTHEEK. S. J. Erpriug, Nieuwstraat (Coöperatieve Spaar- en Voorschotbank „BOAZ") Neemt gelden Deposito Opent Rekening-Courant Beeft voorschotten op borgstelling, enz. enz Hebt U een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw, baker. enz. enz. noodig? Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt U een ledikant, een naaimachine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Vraagt U het een of ander ter overname? Hebt U een woning of kamer te huur Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja! Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tuhriek. Dat kost niets. Elke regel meer kost 10 cent bij vooruitbetaling. Advertenties zonder adres koEten 25 c^nt extra. Adres Wegeling s Vraag en Aanbod. Brieven letter J. Bureau van dit Blad Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Wegeling's Vraag en Aanbod. Govondon Voorwerpen. Het aansteken der lantaarns. Dadelijks geopend van 9-12 en 2—6 In PLOUVIER's Schoenhandel, Nieuwendijk kaai direct geplaatst worden voor winkel en magazijn-werkzaamheden. Aanvangsalaris 10 gul den per week. Zij die reeds in een winkel- of magazijnbedrijf, onverschillig welke, werkzaam zijn geweest, genieten de voorkeur. Twee ecnige Juffrouwen zoe ken een niet boven f 14. Nieuwendijk 25 een ijzeren Schommelwieg. Vlamingstraat 14 een blauwe Weener (voedster) 1 jaar oud, pracht konijn. Hobeinstraat 59 Gevraagd eenige op atelier. Glacisstraat 74 Gevraagd een Meisje, lisfst uit den boerenstand, van 7—3 uur. Vrijdags en Zaterdags den ge- heelen dag. een Konijn met jongen. Lange Zelke 52 Een G K R, T I S Advertentietje helpt U er aan een Pakhuis op de Erve (Wal- straat. Adres: Walstraat 101 1 Koppel Trommelduiven, le soort, prijs f 10. Vrouwenstraat 28 gevraagd. een paar Duiven. een in goeden staat zijnde Engelsche Dictionnaire. Noordstraat 14 gevraagd. Verk. Quakkelaarstraat 14. een Kinderwagen met prima Banden. Onderstraat 25 300 K.G. Legpooters (Midlo: tians) 8 ct. per K.G. Bij J. OSTÉ Hobeinstraat 71, Vlissingen. te koop. Glacisstraat 70. Ter overname aangeboden Handelsrecht Asser, geb. f 1 Koopmans-boekhouden Hagers, 2 dln. f 1.50. Handelsrekenen op onze Examens De Kramer, geb. f 0.50. 45 verslagen mondeling Staats examen Boekhouden Bou- man f0.60. Burgerlijk Recht Faber geb. 1000 vragen met antwoorden f 1.50 Handelsrekenen knapper geb. met antwoorden afzond, f 3. Enkel Boekhouden de kramer geb. met antwoorden f 1.25. De Rekening Crt. Ketel en Hors- sen 2 dln. met antw. f150. Burgerlijk Recht Schurminn f 1 Methodiek Hagers geb. f0.75. Depreciatie en Reservenfondsen Kreukniet f 1.—. Adres*: Bureau van dit Blad. Gij hebt iets noodig? en een onzer Lezers zal U helpen* te koop aan billijken prijs. Slijkstraat 40 een goed onderhouden Dames rijwiel. Adres: Wegeling's Vraag en Aanbod gevraagd die een wasch aan huis wilt doen. Kasteelstraat 68 Overgordijnen om te wasschen en op te doen. Palingstraat 29 Kinderwagen, model Juliana, klein (beigne), keurig onderhouden. Bellamypark 9. te huur liefst voor bejaarde men- schen. f 1.50 per week. Een massief eiken Lampsenstraat 6. Te koop een zoo goed als nieuwe cachemiere Verl. Glacisstraat 8. te koop. C. Sanderse, Hobeinstraat 79 gevraagd of ruiling. Oude Markt 27 (boven) te koop. Dijkstraat 65. Te Koop voor spotprijs een Figuur-Zaagmachine, tevens Boor en Slijpinrichting. J. Willemsen, goudsmid, Souburg een Kinderwagen. Marinestraat 35 Vroege Pootaardappelen, muizen, mooi gekiemd. C. MELIS, Oranjeplein 19, Oost-Souburg. te koop. Vrouwestraat 24 een Bovenwoning Lange Zelke 58 Te bevragen aan hetzelfde adres door Echtpaar op leeftijd een nette, niet groote, benedenwoning omtrek Badhuisstr. of Wolfsplein. een zoo goed als nieuw bruin Dames-Tailleur voor 25 gld. Nieuwstraat 37 Jonggehuwde menschen Adres: Evertsenstraat 20. een zoo goed als nieuwe Fiets. Oude Markt 29 ronde en vierkante Tafels bij W. Kasteleijn, Kanaalstr. A 66, O. en W. Souburg eenige Kleedingstukken. een mooie Kamerkachel. Spuiboezem 4 (2 m. bellen.) een automatische Piano, voor elk aannemelijk bod. Kolvenierstraat 32. tegen spotprijs te koop. Slank figuur. Boulv. Bankert 4 II. gevraagd voor halve dagen. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Den heer BRISSINCK, zeeloods zonder kinderen zoekt AdresBadhuisstraat 50. en gevraagd. AdresJ. N. D. BIJL. te koop. Bankertstraat 25. te koop. Verk. Quakkelstr. 89. een Promenadewagen. Joost de Moorstraat 3 (ben.) Gij hebt iets ter overname of te verhuren dan hier geen GHATSS Zorgt dat ze volgende week in dit blad staat en een onzer Lezers helpt U er af. Ter overname aangeboden: bestaande uit Canapé, 2 cra- pauds en 4 stoelen. Badhuisstraat 47 (beneden) Katoen kruisnet, mast, touwwerk, lier, blok enz. 2 esschen boots- riemen 3.60 M., bootshaak en gegalvaniseerd bootsanker 20 KG. Br.Iett. G Wegeling's Vraag en Aanbod IJsconservator, eikenhout met porceleinen potten en aliminium deksels. Ter overname aangeboden: (Kreukniet I, II en IV) laatste drukken. Palingstraat 38. Een Handnaaimachine ofTrap- naaimachineeen eikenhouten Theetafel en een Gaswaterketel. Adres Tuindorp 56, Souburg. te koop. Adres Kasteelstraat 13. een Handkoffer. Adres Wal straat 85. Een Damesfiets met nieuwe buitenbanden, eenige Pakkisten, een ijzeren Ledikant, een ijzeren Kinderledikant. Een flinke Pakkist ongeveer 120x90x80 cM. vraagt beleefd eenige natte of droge'wasschen aan huis, voor zien van bleek. Adres Tulpenlaan 9 Tuindorp. Handelsrekenen Bouman, Klerk en van de Vliet 3d deel en Oefe ningen in het Boekhouden door S. J. v. d. Vliet 3e deel N. Venn. Uitgave Brinkman en Zoon Am sterdam (nieuwste druk). Brieven met prijsopgaaf onder no. 60 Bureau van dit Blad. Iis dikwijls een gevolg van verstopping en tragen stoel gang, en de oorzaak van puisten, uitslag, gal en gele gelaatskleur. Gebruik hier tegen Mijnhardt's Laxeertabletten Doos 50 ct., 3 doozen f 1.40 Bij Apoth. en Drogisten. MTV'rrr'iT Lijst van Regeeringsgoederen. Burg. en Weth. van Vlissingen brengen ter algemeene kennis, dat gedurende dè week van 12 April tot en met 18 April 1919 verkrijgbaar is op bon no. 272: 5 K.G. Klei- aardappelen a f0.08 per K.G. op bon no. 273Vs ons Ha- vermouth a f0.32 per K.G. op bon no. 274 Vs pond Peul vruchten (diverse soorten). op bon no. 2751 ons Kaas (diverse soorten.) - op bon no. 276: 1 Va ons Jam a fO.ll per ons. op bon no. 2771 pond Ge condenseerde Taptemelk met suiker a f0.30 per pond per flesch van 1 pond f0.33. op bon no. 2782 on^iAme- rikaartóch spek a f 0.20 p.ons. op ooii no. 279V* p. Suiker (diverse soorten,) op Kindersuikerkaart no. 4:Vs pond Suiker (diverse soorten.) op Kfndermeelbon no. 11: 1 pond Kindermeel a f0.40 per pond. op Zeepkaart: tot en met 3 personen 1 pakje Zeeppoeder vanaf 4 personen 2 pakjes Zeep poeder f 0.20 per pakje. Vlissingen, 11 April 1919. Burg. en Weth. voornoemd, v. DOORN v. KOUDEKERKE. De Secretaris, J. P. v. ROSSUM Jr. SOUBL/RG. Gedurende de week van 12 April tot 18 April is verkrijgbaar op: Varkenvieeschbon 7:5 K.G. Aardappelen. Boonenbon no. 172 H.G. Boonen. Vleeschbon wit 22 H.G. spek. Zeepbon 19: 1 pakje Zeep poeder.] Kaasbon 12: 1 H.O. Kaas Rijstbon 8: 1 H.G. Macaroni. Suikerbon 202Vs H.G. Suiker. Souburg 11 April 1919. De Commissaris van Politie te Vlissingen maakt bekend, dat aan het Bureau van Politie als „ge vonden" zijn gedeponeerd een huissleutel, en dat te bevragen zijn een dagboterkaart bij Rozen berg, Groenewoud 60;10beurs- zegels A f 0.50 bij P. v. d. Graaf, A. Dekenstraat 91 een rozen krans in étui bij de Nooijer, Bankertstraat 18; een portemon- naie met inhoud bij Kooman, Vrou westraat 45een gemeentelijk bonboekje bij Verburg, Groote Markt 8een heerenhandschoen bij Bosstelaar, Paardenstraat 35; 20 stuks bonnen voor honden brood bij v. Ochten, Oude Markt 25; een aanhanger (médaillon) bij Mej. Indorp, Oude Markt 27; een rozenkrans bij Mej. Geeve, Evertsenstraat 16, een porte- monnaie bij P. Maas, Molenstraat 49een gouden belletje bij Bok, Noordstraat 4; een paar kinder schoentjes bij Luwema, Fr. Kerk- slop 4; een kindertaschje bij Heyman, Groenewoud 30een Belgische kalendei bij de Meijer, Breewaterstraat 18; een houten pijp Vader, Bankertstraat 62een kilogewicht bij Marinissen. Prin senstraat 43; een médaillon bij Pietersen, Achter de Kerk; een matrozenmuts bij Smits, C. Bus- kenstraat 50een bruine heeren handschoen bij Crucq, Prinsen straat 16; een gouden broche bij Mej. Pleune, Koudek.Weg 48; een zakmesje bij de Kam, van Hoorn van Burgstraat 13; een zilverbon mej. Soniers, Niéuw- straat 5 een hondenhalsband bij J. Crince, Vrouwestraat 1een fietssleutel bij Proost, Gravenstr. 15; een mansphoto bij J. de Bruijne, Kerkstraat 8. van Vlissingen. Van 5—11 April. ONDERTROUWD W. van Rossum, jm. 23 j. en G. Leemeijer, jd. 20 j. H. Groesser, jm. 29 j. en D. M. Pieterse, jd. 21 j. M. Piersma, jm. 23 j. en T. Krul, jd. 22 j. J. Marinissen, jm. 26 j. en L. Stroo, jd. 22 j. P. Schottmans, jm. 24 j. en L. A. Boogaard, jd. 24 j. W. de Bruin, jm. 26 i. ên H. W. van hxtel, jd. 24 j. GETROUWD M. de Kaart, jm. 29 j. en W. Baljé, jd. 29 j. BEVALLEN E. de Nooijer, geb. van Belzen, z. en d. (tweeling) S. J. Theune, geb. van Gent, z. J. Korver, geb. Verbeek, z. A. L. Spaa nenburg, geb. Cogghe, z. J. Hagoort, geb. Hendrikse, d. OVERLEDEN G. van Kalmthout, weduwnaar van J. Ockstee, 77 j. G. E. Norenburg, jm.54 j. - C. v.d. Burg, weduwnaar van C. van der Gruij- ter, 86 j. C. Bunnik, jd. 45 j. C. van der Meulen, weduwe van J. Adriaansc, 84 j. In verband met de afwijking van de artt. 10. II. 20 en 23 van het Motor -en Rijwielreglement, door den Minister van Waterstaat totnadereaankondigingtoegestaan laten wij hier een lijstje volgen van de tijdstippen in dit jaar ge durende welke rijwielen, hand karren en bespannen wagens van een brandende lantaarn voorzien moeten zijn. Licht op tusschen de uren April Zomertijd Zaterd.12 4.4 vm. 5.8 vm. Zondag 13 4.23 5.5 Maand 14 4.42 5.3 Dinsd. 15 8.54 nm 9.28 nm Woensd. 16„ 8.56 - 10.33 Donderd.l7„ 8.58 11.35 Vrijdag 18 9.— 12.33vm Zaterd. 19 9.1 —1.26 Bestuurders van bespannen wagens, die van deze afwijking gebruik maken zijn evenwel ver plicht zorg te dragen dat hunne rij- of trekdieren voorzien van geluidgevende bellen. Het motor- en rijwielreglement. In afwijking van artikel 23 van het motor- en rijwielreglement behoeven handkarren, die zich tusschen één uur na zonsonder gang en één uur voor zonsop gang op een kunstweg bevinden niet voorzien te zijn van een lichtgevende lantaarn. ZONDAG 13 APRIL is geopend de Apotheek van

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1919 | | pagina 3