Provinciaal Nieuws. Rechtszaken. brek aan allerlei runderen, vandaar bui tengewone duurte van het vee, voorname lijk van slachtvee; daarenboven zijn de veeziekten zoowel in België als in ons land geheel geweken. Elk motief tot het gesloten houden der grenzen voor den invoer van fokvee is dus geheel verdwenen. Daarbij hebben vele Belgen zelf zich reeds meermalen tot de regeering gewend met hetzelfde verzoek, en voorzeker zal het bij hen een gunstigen indruk maken, dat de Nederlanders, die bij de zaak ook geïnteresseerd zijn met hen medewerken en hen in den strijd niet alleen laten staan. Belgische en Nederlandsche grensbewo ners wenschen niets liever dan dat de in terpellatie van den heer Ferf in de Twee de kamer het beste succes mag hebben. Dan zou voor deze streken vooral een gun stiger tijd aanbreken. Vooreerst konden wij weer geregeld han del drijven met onze zuidelijke buren, en ten tweede kwam en einde aan dien heil- loozen smokkelhandel in vee, welke zoo demoraliseerend werkt op allen, die erbij betrokken zijn en die aanleiding geeft tot diefstal, vechtpartij en moord. TER NEUZEN, 3 October. Hedenmid dag om één uur had de plechtige uitrei king plaats van de medaile in brons der Oranje-Nassau-orde aan den brigadier Sluis en den maréchaussée Lambregtse, die zich destijds zoo kranig gedragen heb ben bij de aanhouding van twee kippen dieven. Luitenant Thomson die de medailles uitreikte, sprak daarbij eenige toepasselijke woorden. Sedert Donderdag werd alhier de 20 jarige schippersknecht W. van Loo, wo nende te Middelburg vermist. Het ver moeden dat die jongeling te water is ge raakt en verdronken is bewaarheid. Za terdag nm. heeft men het lijk van de on gelukkige met een dreg uit de Oosthaven gehaald. SAS VAN GENT. De twee knechten van het circus Roberti, die Woensdagmor gen hun meester in Assenede hadden ver laten, beschuldigd van het medenemen van een pak kleeren en een smoushondje, werden nabij Sluiskil door de marechaus- sèe van Terneuzen aangehouden en naar hier overgebracht. Zij werden in den na middag in vrijheid gesteld. Aan het poskantoor Sas van Gent en de, daaronder ressorteerende, hulpkan toren werd gedurende de maand Septem ber 1902, ingelegd f 6508.06. Terugbetaald f 2820.26. Het laatste, door dat kantoor uitgege ven, boekje draagt het numer 1736. SAS VAN GENT. Naar wij verne men is de postdienst op Maandagen, in verband met het opheffen van den vroeg- trein tusschen Terneuzen en Selzaete, geregeld als volgt a. De verzending van brieven, enz. in de richting Terneuzen is dezelfde als op andere dagen. b. In de correspondentie met Hol land is ook geen verandering, daar die post dan via Mechelen gaat en de ge wone aansluiting in Antwerpen heeft. c. De correspondentie voor België (Selzaete inbegrepen) wordt verzonden met den trein van 8.56 v. m. d. Met dien trein wordt ook de eer ste zending brief- en pakketpost uit Ter neuzen aangebracht en direct na aan komst, circa 9.15 uur, besteld. e. De eerste bestelling wordt op den gewonen tijd uitgevoerd. GRAAUW. De collecte tot hulpver leening aan de Boeren van Transvaal en Oranje-Vrijstaat, in deze gemeente langs de huizen der ingezetenen gehou den, heeft opgebracht de som van/"32,95. Ter vervanging van den heer J. J. van Gassen, die als wethouder en raads lid bedankt heeft, is door den Raad in zijne vergadering van jl. Vrijdag tot wethouder benoemd de heer J. A. Ver- haegen. HULST. Gedurende het afgeloopen kwartaal werden aan de week veemark ten alhier aangevoerd 44 paarden, 450 stuks rundvee en 461 varkens en wer den daarvoor toegekend le prijs aan P. Lusi te flontenisse (130 stuks), 2e prijs aan Dhooge te St. Jansteen (103 stuks), 3e prijs aan P. Vergouwen te St. Jan steen (68 stuks) en 4e prijs aan Hr Roe land te Kapellebrug (53 stuks). Voor de jaarmarkt was de aanvoer zeer bevredigend en was de handel zeer levendig aan goede prijzen er stonden 101 stuks rundvee aan de lijn, waarvan er 45 vlug verkocht werden. De eerste prijs 10 werd toegekend aan P. Lust te Hontenisse welke 28 stuks aanvoerde, de tweede /'5aan Ant. Lust te Hontenisse voor een aanvoer van 21 stuks, terwijl de derde prijs 7"3 werd toegekend aan G. van Overmeir alhier, welke 17 stuks rundvee aan de lijn bracht. NIEUW-NAMEN. Woensdagavond is alhier diefstal gepleegd bij Charles Louis Thielman; de dief wetende dat man en vrouw uitgegaan waren naar de Jaarmarkt van Kieldrecht is in den stal gebroken en zoo in het huis gedrongen, hij heeft uit de kast al het geld totaal 117 franken gestolen; den volgenden morgen hebben zij op het gemak in een zakje 37 franken teruggevonden. De dader ofschoon on bekend heeft waarschijnlijk vernomen dat die arme menschen bij hunne tehuiskomst zoo bitter weenden toen zij zagen dat al hun geld hetwelk zij in armoede bijeen- gespaard hadden verdwenen was en zal alzoo uit medelijden een gedeelte terug ge bracht hebben. HENGSTDIJK, 4 Oct, Zoo behoort de installatie van onzen nieuwen Burgemees ter tot het verledene. Was men in den beginne beducht voor de grillen, die moe der natuur ons tegenwoordig zoo nu en dan speelt, het weder bleef op 3 Oct., den gewichtigen dag voor onzen burgervader en zijn volk, koud maar droog. Het zou ouk al te jammer geweest zijn, zoo het had moeten regenen, want ons dorp was wel in feestdos gehuld, eveneens de buiten wijken. In de kom der gemeente was de weg met kroonsparren afgezet, die boven dien nog met kroontjes en ander moois werden opgesierd. Talrijke eerebogen waren opgericht om eene levendige getui genis af te leggen van de hartelijke ont vangst, die den Ed. Achtb Heer van Es- broeck zou ten deel vallen. Vele huizen waren met groen en bloemen versierd ook lampions in menigte aangebracht, onT 's avonds een mooie straatverlichting te bieden. Van de honderden vlaggen en vlaggetjes zullen wij, als iets dat van zelf spreekt, maar zwijgen. Alleen willen wij nog doen opmerken de eigenaardige ver siering der gemeenteschool. Hier toch zag men behalve de gewone driekleurige vlag gen en lampions boven de vensters een dertig- of veertigtal vlaggengroepjes. Elke groep bestond uit eene roode, eene witte en eene blauwe vlag. Het geheel wij erkennen het gaarne maakte een ver rassend effect. Ook mogen wij niet nala ten te gewagen van de sierlijke verfraaiin gen vöör en in het gemeentehuis aange bracht Ieder zal het met ons eens zijn, dat hier noch moeite, noch [kosten ontzien werden, om alles een behaaglijk voorko men te geven. Doch nu het feest zelf. Het werd als alle feesten aangekondigd door kanongebulder. De waarlijk prachtige equipage, die het achtbaar Hoofd onzer gemeente zou afhalen, verLok te 11 ure van hier naar Walsoorden. Daarin hadden plaats genomen de Gemeen te-Secr. de heer Hermans en, door de ontstentenis van den Wethouder, den heer Kerckhaert, de heer van Putte, raadslid. Nadat de Harmonie «St. Cecilia" van Stoppeldijk gearriveerd was, vertrok de eerewaebt van ons dorp naar de grens der gemeente, om hare op wachting te maken bij de aankomst van den Ed. Achtb. Heer Burg. op den Hengst- dijkschen bodem. Zoodra koets en eere- wacht in het gezicht waren, begon de klok te luiden, het kanongedonder deed zich andermaal hooren en de schoolkinderen Werden in rijen van vier opgesteld, af wachtende het plechtige oogenblik, dat ging aanbreken n.l. de aankomst van den Burgemeester. Toen het rijtuig aan de school stilhield, stapten de heeren uit, en werd door het oudste meisje der school den Ed. Achtb. Heer Burg. een fraai «bouquet" aange boden, onder eene lieve toespraak, welke hartelijk door onzen Burgervader werd be antwoord. Hierna complimenteerde de voorzitter der feestcommissie namens het volk en de schooljeugd den Ed. Achtb. Heer van Esbroeck, welke complimentatie gevolgd werd door het zingen van een toepasselijk lied vati de kinders der school. Nadat het liedje geëindigd was dankte Z. E. A. in welgekozen woorden den voor zitter der feestcommissie en de schoolkin deren en sprak tevens zijne beloften uit, welke hij met Gods hulp hoopte te kunnen nakomen. Hierna speelde de Harmonie een «Lang zal hij leven en vervolgens ging men in optocht naar het gemeentehuis. De orde van den stoet was als volgt 1 Af- deeling Eerewacht, 2 Harmonie St. Cecilia, 3 Schoolkinderen met hunne respectieve onderwijzers, 4 Burgemeester, Secretaris en de Feestcommissie, 5 Rijtuig 6 Afdee- ling Eerewacht. Aan het gemeentehuis complimenteerde de heer P. de Jong als oud ste lid van den Raad onzen nieuwen Bur gemeester. Nadat Z. E. A. deze speech alweer beantwoord had, werd in de ge meentekamer een half uur voor receptie beschikbaar gesteld, waarvan door velen een loffelijk gebruik werd genomen. Te ongeveer half drie werd een rijtoer ge maakt van het gemeentehuis naar do wo ning des Buigemeesters, waar het geheele gezelschap, bestaande uit ruiters, leden van den Raad, Feestcommissie en Muzi kanten, behoudens nog enkele anderen, een gastvrij onthaal vond. De terugtocht had over de Oude Stoof plaats, langs don Koningsdijk naar den steenweg, die naar ons dorp leidt. Hier maakte aan de school de Harmonie, welke een korteren weg genomen had, weer hare opwachting en voort ging de stoet naar het gemeentehuis. Omstreeks half zes werd door meerge noemde Harmonie «St. Cecilia" den Ed. Achtb. Heer Burgemeester eene serenade gebracht, waarna Z. E. A. de Harmonie eene zilveren herinnerings-medaille aan bood. Het bestuurslid, de heer G. Gasten- miller dankte voor het fraaie geschenk dat «St. Cecilia" van onzen Burgemeester ter gedachtenis mocht ontvangen. Nadat nog menig stukje door het muziekgezel schap ten bes'e was gegeven, kon men het program als afgewerkt beschouwen. De feestelijkheid was nu niet langer aan voor geschreven regels gebonden het publiek verstrooide zich en hield tot laat in den avond feest, terwijl alles in de beste orde afliep. Ditmaal is de oude weegbrug weder als zoodanig in dienst gesteld. BIERVLIET. Op een rijken voorraad appelen en peren kan men niet roemen. Eenige personen, die het verschil tus schen mijn en dijn niet schijnen te ken nen, hebben eenige boomgaarden nage zien, tot zelfs in de kom der gemeente. Zelfs de tuin van den predikant ontving een minder vleiend bezoek der fruitdie- ven. toegankelijk, mocht zich in een vrij druk bezoek verheugen. De verschillende teeke- ningen getuigen van eene goede opvat ting en van eene goede school en zijn met zorg en doorgaans goed belijnd afgewerkt. Een paar teekeningen van dieren ge tuigen van goeden wil en met een weinig oefening zullen dergelijke teekeningen het volgende jaar in de perfectie uitge voerd zijn. Het bouwkundig teekenen alsmede deco- ratiewerk besloeg een groot vak en zulks ziet men bepaald met genoegen, daar men hieruit af moet leiden dat onze toekomsti ge ambachtslieden zich thans reeds ideën vormen en er zich op toe leggen om goed en schoon werk te leveren, terwijl zij zich thans reeds bekwamen in het opleve ren van bestekteekeningen, zoowel in front- als in doorsnede enz. waardoor zij later niet alleen als bekwaam vakman doch als architect zullen kunnen optre den. OOSTBURG, Oct. De bietencampagne (voor de landbouwers wel te verstaan) is hier begonnen. De eerste peeën zijn hier verleden Zaterdag op de markt gearri veerd. Hopen we, dat het weer wat gun stig moge zijn, anders is het weer 2 a 3 maanden lang een waden door slijk en slobber. Dit ware wel te verhelpen door 't leggeD van een tweeden wissel op Stam- pershoek, doch 't schijnt, dat de Tram- maatschappij niet gemakkelijk aan een ge schikt terrein kan komen. In het naburige St. Laureins, bin nen het aldaar staande klooster is te zien, wat men een wonderkind zou kunnen noemen. Het kind mist beide armen. Al les moet het verrichten met zijne voeten en wel speciaal met zijn linkervoet. Het meisje is 14 jaar oud en overigens goed ontwikkeld. Om te schrijven neemt het zelf zijn pen op en schrijft ermee, zoo, dat geen leerling uit een 5de of 6d" klasse ee- ner goede school 't zal verbeteren. Dit heeft 't gansch zonder leiding, uitsluitend door eigen oefening geleerd. Het is be paald aardig te zien, hoe vlug en handig 't kind alle mogelijke dingen weet te hanteeren. IJZENDIJKE, 6 October. Velen uit de ze gemeente werden gisteren onaangenaam getroffen door de tijding, dat de gaaipers, die ruim dertig jaren staat op het gunstig gelegen terrein vlak bij de gemeente, met November a. s. daaruit weg moet, ofschoon de nieuwe eigenaar, de Heer G. Cort- vriendt alhier, het terrein toch wei laat blijven. Als men hoort, dat hier aan persoonlijke wraak moet gedacht worden, betreurt men het, dat menschelijke kleingeestig heid op zoo'n manier eene heele sociëteit schade doet lijden. NIEUWNAMEN. Paulina Thielman van Kieldrecht die op 9 September II. haar 101e verjaardag vierde is verleden Zon dag schielijk overleden. HULST. Hedenmorgen kreeg een der werklieden op het emplacement van den stoomtram een stalen rail op den vinger, waardoor deze geplet werd en hij zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. De man is tegen ongevallen verzekerd bij de Maatschappij „Fatum" te 's Hage. Het weder met de kermis viel hui ten verwachting zeer mede, en zulks zal zeker wel de aanleiding geweest zijn voor het betrekkelijk groot bezoek dat haar Zondag en Maandag (de drukste dagen) ten deel viel. Het circus Roberti mocht zich in een zeer druk bezoek verheugen en heeft zijn goeden naam hoog gehouden de ver schillende toeren werden onberispelijk uitgevoerd terwijl de vrolijke stemming goed onderhouden werd door de geestige kwinkslagen van den clown. Het optreden van het circus Roberti- Althoff was één succes. De verschillende muziekgezelsshappen gaven de gebruikelijke concerten, terwijl het verder in de verschillende cafés geen zins aan muziek ontbrak. Alles verliep in de beste orde en regel maat en naar wij vernamen, kwamen er geene ongeregeldheden voor. Arrondissements-Rechtbank te Middelburg. PER TELEGRAAF. Vrijdag zijn veroordeeld wegens: mishandeling: C. A. d. G. arbeider, Aar denburg, tot 6 w., J. J. 25 j. landbouwers knecht, IJzendijke, tot 1 w., en A. J. d. C. 34 j., herbergier, St. Jansteen, E. d. M. 29 j. arbeider Westdorpe, en M. H. 53 j. wed. R. H. zonder beroep, Terneu zen, allen tot 14 d. gev. straf diefstal: W. A. koewachter, Terneuzen, tot 1 m. gev. straf, en E. J. 50 j. arbei der, St. Jansteen, tot f 5 b. s. 5 d. h. huisvredebreuk: A. K. 35 j. schipper, Sas van Gent, tot f 5 b. s. 5 d. h. feitelijke aanranding der eerbaarheid: P. W. M. 17 j. bakkersknecht, Koude- kerke, tot 4 m. gev. straf. In zake F. d. H. 31 j. varensgezel, Ter neuzen, in verzet gekomen tegen zijn den 3en januari 1.1. bij verstek gewezen von nis, waarbij hij wegens mishandeling werd veroordeeld tot 1 in., gev. straf, is de straf AXEL. Met zekerheid weet men thans mede te deelen, dat alhier eene R. K. bijzondere school zal worden ge sticht, toegankelijk voor jongens en meisjes. In het voorjaar hoopt men met den bouw te beginnen. Men rekent, dat door het stichten van deze school de openbare een 150 leerlingen zal ver liezen. Naar men ons meldt, is de heer Van Dorst, maréchaussé alhier, benoemd tot conducteur aan den stoomtram Hulst- Walsoorden. BOSCHKAPELLE, 5 Oct. 't Is van 't jaar geen beetenjaar. Er liggen nu aan het 't Hellegat nog niet eens zoo veel honderden kilo's als er verleden jaar duizenden lagen. Niet alleen is zulks een heele scnade voor de beeten- dragers, doch vooral voor de vletters. Daar er toch aan ander werk weinig te verdienen is, moet de „beetentijd"'t goed maken, en die maakt het andere jaren ook goed. De aardappelenkooplui loopen hier nog steeds rond. Naar wij vernemen is deze week voor zeer puik gewas /*3,50 de 100 KG. besteed. En men hoort nog niet van daling der prijzen. TER NEUZEN, 5 October. Gedurende het derde kwartaal 1902 zijn alhier bin nengekomen met beslemming voor deze plaats 115 zeeschepen, met een inhoud van 242,594 kub. M en voeren van hier uit 100 schepen. Over hetzelfde tijdvak van het vorig jaar kwamen binnen 119 schepen, met een inhoud van 246,924 kub. M., en voeren uit 101 schepen. 1522 binnenschepen zijn op- en 1423 af geschut, tegen 1348 op en 1295 afge schut in het derde kwartaal van 1901 Met bestemming voor Gent werden op- geschut 270 zeeschepen, met een inhoud van 725,549 kub. M., en komende van daar afgeschut 288 schepen. Over denzelf den tijd van 1901 werden opgeschut 287 schepen, met een inhoud van 732,277 kub. M. en afgeschut 248 schepen. ZAAMSLAG Op het gebied van ver lichting gaat onze gemeente goed vooruit. Op het gehucht Reulenhoek zijn thans twee lantaarns geplaatst, die werkelijk in een behoefte voorzien. Ook de bewoners van het Zaagstraatje hebben hun lantaarn gekregen en ten slotte wordt de kom van het dorp verlicht, door lantaarns, waarin gasolinelampen met gloeikousjes. Vooral de ze laatste lantaarns verspreiden een schoon licht. Deze week Werd hier in een fuik een paling bemachtigd, die bijna een Meter lang was en het. respectabele gewicht van 4 pond had. Een drukwerk, dat volgens poststempel op 30 September tusschen 4 en 5 uur te Groningen was afgestempeld, bereikte den geadresseerde alhier op 3 October 's mid dags 5 uur. Ofschoon het een flinke af stand is, mag stellig een reis van drie dagen wel wat al te lang genoemd wor den. De commissie, die zich belast heeft met het inzamelen van geld van de nagelaten betrekkingen der Boeren, heeft succes op haar werk gehad. De gezamenlijke lijsten vermelden een bedrag van f 674.90. Nu 't aardappelrooien in vollen gang is, hoort men weer van 't stelen van aardappels. Ondanks herhaalde pogingen is het nog niet gelukt een dief te snappen. Men moet er zich echter over verwonderen, dat er nog niet veel meer'gestolen worden, want men maakt het den dieven gemakkelijk genoeg. De gevulde zakken laat men 's nachts maar onbeheerd op 't veld staan, zoodat de gelegenheid om goedkoop aan winterprovisie te komen, zeldzaam schoon is. Is het wonder dat zij, die het nu niet zoo heel nauw met „het mijn en het dijn" nemen, daarvan profiteeren Nu de hazenjacht geopend is, blijkt het, dat het veld nog al van langooren voorzien is. In de eerste dagen zijn er dan ook flink wat buit gemaakt. Onder de patrijzen, die toch al niet veel gezien worden, is reeds aardig opruiming gehou den. IJZENDIJKE. De heer Leenhouts, land bouwer, heeft een verzameling tarwcplan- planten, aangetast door den tarwehalm- dooder een kever op verzoek toe gezonden aan het phytopathologisch laby- torium te Amsterdam. HOOFDPLAAT. Het vorige seizoen werd door 1' Union sucrière de nieuwe weegbrug voor de suikerbieten aangewe zen, omdat die 'tdichtst, bij do haven ge plaatst is. EEDE. Mej. de Pauw door den Raad benoemd tot onderwijzeres alhier, is met ingang 1 Oct. in functie getreden. Zooals men weet, had de schoolopziener zich verzet tegen die benoeming, daar de betrokkene niet in 't bezit was der acte- gyinnastiek. Zelfs werd door den school opziener een beroep gedaan op den Minis ter van Binnenlandsche zaken,doch zonder het gewenschte resultaat. De Raad komt dan met eere uit dien strijd te voorschijn. Een zich noemende „lompe D'naar" gaf hierop het volgende rijmpje ten bes te. Gefeliciteerd zij onze Raad! Die weer eens toonde metterdaad. Dat men in Eede hoe 't ook gaat. Zich toch niet ringelooren laat. AARDENBURG. De arbeider M. alhier die Dinsdag voormiddag met schofttijd \oor 't naar huis gaan zijn nieuwe spade in ge zelschap van een oude dito op de gebrui kelijke wijze had verstopt, kwam bij de terugkomst tot de ontdekking, dat zijn nieuw stuk gereedschap was verdwenen. Verstomd over zooveel brutaliteit, liep de man een eind 't land op en vond daar zijn spade goed weggestopt onder de bla ren terug. "Was het de oude spade ge weest, men had kunnen denken aan een grap, thans mag met grond worden ge dacht aan een goed overlegd plan tot dief stal. Eene waarschuwing om geen gereedschap in 't land te laten, schijnt ons intussohen niet overbodig. MIDDELBURG, 4 October. Door het be stuur van een der calimiteuze polders of waterschappen in Zeeland werd aan Ge- dep. Staten een besluit ter goedkeuring gezonden, waarbij de dijkraad had bepaald dat twee vaste arbeiders, die gedurende een groot aantal jaren bij de uitvoering van werken aan de waterkeering waren werkzaam geweest en wegens hoogen leef tijd daartoe niet meer in staat waren, pensioen zouden verkrijgen een besluit, waaraan Gedep. Staten geen goedkeuring verleenden, omdat het reglement geen be paling bevat, waarbij aan den dijkraad de bevoegdheid wordt gegeven tot het verleenen van pensioen aan vaste arbei ders. Dit gaf aan bedoelden dijkraad aan leiding om een verzoek aan de Prov. Sta ten te zenden om het reglement voor de calimiteuze polders of waterschappen in Zeeland zoodanig aan te vullen, dat de mogelijkheid wordt gegeven om aan de vaste arbeiders een pensioen te verleenen. In verband hiermede is door Ged. Staten aan de besturen der cal. polders of wa- tersch. gevraagd of er vaste arbeiders werkzaam zijn, of steeds dezelfde personen door den aannemer worden aangewezen, alsmede of het geraden voorkomt de vaste arbeiders in het vervolg door de besturen der waterkeeringen te doen benoemen. Bij toestemming (en dit zal wel aan ver schillende waterkeeringen het geval zijn) zou aan die arbeiders evenals aan de wa terbouwkundige ambtenaren aanspraak op pensioen kunnen verleend worden. De vereeniging kindervoeding heeft zich tot den gemeenteraad gewend met een adres, waarin zij verzoekt haar tot wederopzegging een jaarlijksch subsidie van f700 te verleenen. Burg. en weth. stellen voor op grond van vroegere raads besluiten afwijzend op het verzoek te beschikken, ofschoon zij van me ning blij ven dat inwilliging van het verzoek in het belang van het onderwijs zou zijn. OOSTBURG, 4 October. In een alhier gehouden algemeerie vergadering der Ver eeniging van Gemeenteveldwachters in Zeeland, is in beginsel besloten gezamen lijk met de zusterverenigingen in Noord en Zuid-Holland een maandblad op te richten, ter behandeling van de belangen der gemeenteveldwachters. Aangenomen werd het voorstel om aan den minister van binnenl. zaken bij adres te verzoeken om een minimum-salaris van f 640 en te vens vrije uniform en wapening te ver krijgen. Dit adres zal, tegelijk met die van de zusterverenigingen en den Alge- meenen Ned. Politiebond worden inge diend. Nog werd besloten, te beginnen April 1904, de algem. vergaderingen te houden te Zierikzee en te Middelburg. Het aftredend bestuur werd herkozen en tot afgevaardigde voor N. en Z. Holland benoemd de voorzitter, de heer A. Basti- aanse. HULST. De Heer A. Bakker Mz. vroe ger ontvanger der directe belastingen al hier, thans te Scheveningen, is thans be noemd te Middelburg. De tentoonstelling van de teekenin gen der leerlingen der Stads-teekenschool in de benedenzaal van het stadhuis, Zon dag en Maandag voor belangstellenden

Zelandia | 1902 | | pagina 2