Binnenland. Provinciaal Nieuws. Kerknieuws. Uit België. Gemengd Nieuws. naar het paleis te Windsor wordt gebracht. Na deze would be-middeleeuwsche ver tooning ontving de Koning te 2 uur met soortgelijk ceremonieel de buitengewone missies van Zweden en Perzië, welke resp. de Serafijnen- en Agdas-orden kwamen aanbieden. Prins Eugenius van Zweden, gekleed in de uniform van majoor der Zweedsche garde-huzaren, hing den Ko ning de keten der Serafijnen om den hals. Dit versiersel is van groote pracht en kost baarheid; het wordt trouwens alleen door regeerende vorsten verworven en staat ge lijk in aanzien met den Kouseband, het Gulden Vlies en dergelijke. Daarna bood prins Arfa Mirza Khan Da- nisje, Perzisch gezant te Konstantinopel, den Koning de Agdas-orde aan. Deze be staat uit een groot blauw lint, waaraan een kruis van juweelen en een schildje, ook bezet met zeer kostbare steenen, waar op de Leeuw en de Zon van Perzië. Bij de overreiking bood prins Mirza den Ko ning tevens een eigenhandig geschreven brief van den Sjah aan, terwijl hij een korte toespraak hield, waarin hij er aan herinnerde, dat dit sedert Philips II, dus meer dan drie eeuwen geleden, de eerste maal was, dat zijn vorst een buitengewo ne missie naar Spanje afvaardigde. Hiermede schijnt de Koning alle buiten- landsche orden gekregen te hebben, die hem bij zijn troonsbestijging ten deel moes ten vallen. DUITSCHLA2VD. Socta listen - ta kliek. Men maakt zich te Berlijn vroolijk over een raad, dien de redactie van de soci aal-democratische Vorwarts dezer dagen in een onbewaakt oogenblik aan een van hare lezers heeft gegeven. De man bezat blijkbaar een spaarduitje en had nu de re dactie geraadpleegd over de beste wijze, om dit geld te beleggen. In gemoede gaf de Vorwarts hem den raad, ,,er nieuwe Pruisische 3 percents consols voor te koo- pen, tegen den tegenwoordigen koers van 91.90". De scherpzinnige oogen van reactionaire journalisten hebben dit antwoord dadelijk uit de brievenbus van de Vorwarts opge diept, en het sociaal-democratische blad moet nu heel wat hooren over zijn kapi talistische opvattingen. „Wij zien met ge noegen merkt een van zijn tegenstan ders ironisch op dat er ook onder de lezers van de Vorwarts menschen zijn die, in weerwil van de vermeende groote el lende van de werkende klassen, nog in staat zijn rente te koopen. Met genoegen zien wij ook dat de Vorwarts, als er spra ke is van den geldzak, hare gewone zwart gallige opvattingen over de veiligheid van Duitsche staatspapieren verloochent. Of zou zij opzettelijk een slechten raad hebben gegeven om den vrager als een verachte lijk spaarder er eens flink in te laten loopen Tot zulk een macchiavellisme achten wij haar echter niet in staat, en we gelooven daarom liever dat de Vor warts uiting heeft gegeven aan hare in dit geval goed gemotiveerde overtuiging." ITALIË. Gift vail Z. II. «Ion Paus. De H. Vader heeft 20,000 lire geschon ken voor de slachtoffers der ramp op het eiland Martinique. ItELGlE. In het land der Belgen spant de libe rale partij meer dan ooit hare krachten in om de Katholieken uit het regeeringsza- del te lichten. Zoo men weet, hebben de Katholieken aldaar achttien opeenvolgen de jaren tot welzijn en bloei van het land, de regeeringsteugels in handen. De staats schulden zijn verminderd, handel' en nij verheid verheugen zich in een voorheen ongekende vooruitgang, terwijl de Belgen veel minder belasting betalen, dan de be woners der omliggende Rijken. En wat willen nu de liberalen in bond genootschap met de socialisten. Zij eischen een neutraal onderwijs, d. w. z. een god deloos onderwijs. Zij eischen kieswether vorming, om de overhecrsching van de brutale blinde massa mogelijk te makenen zij eischen den strijd tegen de zoogenaam de doode hand, met andere woorden de kloostervervolging zooals die in Frankrijk wordt toegepast. Zondag 25 Mei a.s. zal bij de stembus moeten beslist worden of het onderwijs in België vrij zal blijven, of het land zal overgeleverd worden aan hebzuchtige woel geesten en of ook in België even als in Frankrijk, Judas Iscariot zijn scepter zal zwaaien onder den dekmantel van demo cratie, om de religieusen te verjagen. Wij vertrouwen, dat de Katholieke Bel gen de rampen die hun land bedreigen zullen weten af te weren. I><- Oorlog;. Wij wachten ons voor een tweede Ma- juba, heeft de minister Chamberlain te Bir mingham gezegd. Hij bedoelde hiermede, dat Transvaal en Oranje-Vrijstaat zoo lam geslagen moeten worden, dat zij voor goed onschadelijk zijn gemaakt. En de Birming- hammers zien hun afgod met open mond in hooge vereering aan. Chamberlains woorden zijn nog altijd voor de Jingo's eeh evangelie. Do vredes-onderhandelingen zijn weer minder geruststellend, dit blijkt in regee- ringskringen te Londen, waar voor een paar dagen inleen ministerieele club bij hoog en laag verklaard W( rd, dat de vre de zeker was en dat de Boeren de Engel- sche voorwaarden zouden aannemen. Er wordt nu beweerd, dat het eenige middel om tot den Vrede te komen, het zenden van groote versterkingen is. In eenige andere regeeringskringen, waar men voor een paar dagen overtuigd was, dat de vrede aanstaande was, uit men nu ook de vrees, dat de conferentie der boeren wel eens op niets kon uitloo- pen. Uit Pretoria wordt geseind, dat com mandant Beijers en zijn staf met een ex tra-trein van daar naar Vereeniging zijn vertrokken, alle Boeren-gedelegeerden zijn daar nu aangekomen. Aan de bijeenkomst heeft Lord Kitchener alle gelegenheid ge geven om de besluiten Confidentieel te bespreken en het geheim wordt strikt ge ëerbiedigd. De Engelsche correspondent te Pretoria deelt mede, dat alle 'stemmingen schrifte lijk geschieden. De Britsche troepen in het veld zullen zich, zoolang de besprekingen duren, ge dragen naar de overeenkomst tusschen Kitchener en de Boerengeneraals, om geen aanvallen te doen op de commando's wier leiders aan de conferentie deelnemen. Inmiddels werd de Boeren commandant Pienaar den 21n. dezer op vier en twin tig mijlen ten Zuiden van Carnarvon ver rast met 3 man. Een hunner werd gevan gen genomen een ander gedood en de derde gewond. Pienaar ontsnapte in de duisternis. Uit Pretoria wordt geseind, dat de Boe ren afgevaardigden te Vereeniging lang durige vergaderingen houden. Er zijn 160 Boeren bijeen. De Times zegtWat ook het resultaat der beraadslagingen mag zijn, het einde van den oorlog is in ieder geval niet meer ver af. De bijeenkomst te Vereeniging zal waarschijnlijk gevolgd worden door over gave in massa op verschillende punten van het oorlogsterrein en een zoo groot aantal menschappen zal aldus beschikbaar komen, dat wij elk nog niet onderworpen disti iet op zijn beurt met troepen kunnen over- stroomen. Een later telegram uit Pretoria aan de Times gezonden deelt mede, dat de Bóe ren-afgevaardigden geen besef toonen van hun verplichtingen tegenover de Engel- schen. Integendeel schijnt hun houding er op te wijzen, dat zij zullen stemmen voor voortzetting der vijandelijkheden. Ziekte van II. UI. «Ie Koningin, De toestand van H. M. de Koningin is steeds vooruitgaande. Prins Hendrik woonde den len Pink sterdag den dienst in de Ned. Ilerv. kerk bij. De Koningin-Moeder maakte een kor ten rijtoer. Dr. Roessingh is herstellende. Het bulletin van gisteren morgen luidde De toestand van H. M. de Koningin blijft zeer bevredigend. De toename der krachten veroorloofde eergisteren voor het eerst, sedert het begin der ziekte, dat Ha re Majesteit nu dagelijks gedurende kor ten tijd het bed verwisselt voor een rust bank. L. Pot, arts. De buitengewone ambassade van H. M. de Koningin bij de kroningsplechtig heid van den Koning van Spanje heeft Vrij dag ten hove te Madrid aan het galadiner deelgenomen. De jonge souverein heeft aan het hoofd en de leden der Nederlandsche buitenge wone zending onderscheidingen geschon ken en benoemd in de orde van Karei III tot Grootkruis; den ambassadeur baron Van Pallandt-Neerijnen; tot commandeur met de ster; jhr. Van den Bosch, ka merheer, en graaf Van Rechteren Limpurg, gezantschapsraad; tot ridder; den lste-luit. jhr. Six, ordenance-oflicier van H. M. de Koningin. Zijne Exellentie de Minister van Bin- nenlandsche zaken wenscht van Heeren Commissarissen der Koningin opgaven te ontvangen van de in elke gemeente be staande dusgenaamde Hofjes, Begijnhoven en soortgelijke instellingen, met vermel ding van den naam van iedere stichting of instelling en van het adres van het be stuur. Men schrijft uit Zeeuwsch-Vlaanderen aan de N. R. Ct. In de maand Mei worden in deze stre ken door uitscheiding, verandering of ver mindering van bedrijf vele openbare ver- kuopingen van landbouwgerief gehouden, welke den naam dragen van Mei-Jtoop- dagen. Er gaat in deze maand geen week voor bij of er zijn hier of daar een paar groote boeren koopdagen. Van zulk een Zeeuw- schen boeldag kan een Hollander zich geen voorstelling maken. Het geheele hof is in een kermisplein herschapen. Men vindt er tenten, waarin bier, koffie, melk en eetwaren te krijgen zijnkramen, waar allerhande snuisterijen te koop worden aangeboden; danstenten, waar verliefde paartjes op de tonen van een draaiorgel of harmonica lustig rondzweven. Ook kwakzalvers, en kunstenmakers ontbreken gewoonlijk niet. Op enkele koopdagen staat zelfs tot vermaak van jong en oud een draaimolen. Groot, buitengewoon groot is meestal het aantal bezoeke.s. Van hein de en ver komt men aangereden en mid den op den dag, als de plaatsen verkocht worden, zijn er zooveel koopers, kijkers en in-den-weg-loopers, dat hun aantal zelfs niet bij benadering te bepalen is. Gewoonlijk worden op zulk eene ver- kooping goede prijzen besteed; want het is eene eigenaardigheid van de menschen uit deze streken, zij koopen graag op een koopdag. Meermalen gebeurt 't, dat voor reeds lang gebruikte voorwerpen een prijs geboden wordt hooger dan waarvoor die zelfde voorwerpen gloednieuw in den win kel te koop zijn. En waarom? Men heeft een half jaar of soms langer crediet. Zoo werd de vorige week op eene pu blieke verkooping te Hontenisse voor een merrie van tien jaar, zonder de 10 pet. opgeld, 630 gulden betaald. Op een andere plaats werd voor een driejarige vosmerrie 575, voor een tweejarige zwarte merrie 485 betaald, terwijl een éénjarige merrie ƒ275 opbracht. Voor een 13-jarigen ruin werd nog 405 besteed. Een koe werd verkocht voor ƒ245. De kalveren liepen op tot ƒ60. HULST. Meldden wij in ons blad van Zaterdag dat er bankbiljetten bestaan van ƒ500, thans wordt ons nog medegedeeld dat ejr ook nog bankbilletten van ƒ80 zijn, waarvan er evenwel nog slechts 16 in om loop zijn. Dat dezelve nu werkelijk nog in omloop zijn, kunnen wij evenwel moeilijk aanne men de bedoeling zal ongetwijfeld zijn dat er nog 16 biljetten van ƒ80 niet bij de Nederlandsche Bank zijn ingewisseld doordat zij misschien verbrand of op eene of andere wijze verdwenen zijn. Aangezien het bij de Gemeen tewet vereischt getal Raadsleden niet was opgekomen kon de belegde Raadszit ting op gisterenvoormiddag 9 uur, niet doorgaan en is deze bepaald op a.s. Vrij dagmorgen 11 uur. De aannemers welke de trambaan van Hulst naar Walsoorden zullen leggen zijn met hunne werkzaamheden aange vangen. Twee woonhuisjes aan den hoek van de Overdamstraat zijn reeds bijna afgebroken en boven den duiker aan de Dubbele Poort is thans een noodbrug gelegd tot zoolang de werkzaamheden afan dien duiker zuf- len duren. TERNEUZEN. De baldadigheid der jeugd alhier is verregaande, 't Ware te wenschen dat door de politie daaraan eens een einde kon gemaakt worden. Vreemde lingen uit jouwen en met steenen werpen, wielrijders doen vallen, met steenen tegen deuren en ramen gooien, enz. enz. is aan orde van den dag alhier. Zoo werd Don derdag 11. het zoontje van den heer J. al hier door een paar straatjongens zoodanig met een scherpen steen tegen het hoofd gegooid dat er een ernstige diepe wonde door ontstond, een wonde van een paar centimeters lengte en een centimeter diep te. Het bloeden was niet te stoppen, want een ader was doorgesneden, zoodat de ge neesheer er bij te pas moest komen om het hoofdje te verbinden en het bloeden te doen ophouden. Treuriger is het nog, dat het groote volk schouderophalend bij der gelijke tooneelen staat te lachen, soms voor de straatbengels partij trekt en zoo doende de straatschenderij in plaats van te helpen uitroeien, haar nog weliger doet voortwoekeren. Daarom vreemdelingen, weest op uw hoede, als ge in Terneuzen komt, voor de straatjongens! SLUISKIL. De kerk der Eerw. Paters Capucijnen alhier genaakt langzamerhand hare voltooiing. Zoo is zij thans verrijkt met een prachtig gesneden zijaltaar en eene fraaie preekstoel. KOEWACHT. Het schijnt, dat het her berg houden nog zoo'n slecht baantje niet is. In onze gemeente ten minste wordt het aantal herbergen steeds grooter. In de laatste dagen zijn er weer een paar bijgekomen waardoor het aantal, alleen op het Hol- landsch gedeelte, tot 66 gestegen is. In de laatste dagen wordt hier weer een levendige smokkelhandel in rundvee gedreven. Eiken avond gaan er minstens een 5 a 6 tal schoone runderen over de grenzen. De vorige week hebben weereen drietal ontmoetingen plaats gehad tusschen ambtenaren en smokkelaars, waardoor een paar koeien in handen der douanen vie len. VLISSINGEN. De opening van de zee baden alhier is bepaald op Zondag 1 Juni. SAS VAN GENT. Dezer dagen kreeg de brieven- en telegram besteller P. A. Th. bericht dat zijn traktement sinds 1 April j.l. met f25 verhoogd is. BRESKENS, 18 Mei. Tot lid van den gemeenteraad is gekozen de heer N. Valk. EEDE. Onze Pinkster-kermis was dit jaar in tegenstelling met andere jaren slechts schaars bezocht. Komen gewoonlijk bij die gelegenheid nogal veel bezoekers van buiten naar hier een uitstapje maken, dit jaar was hiervan maar weinig te bespeuren. Zelfs de voor de jeugd onmisbare draaimolen en het be roemde marionnetten-spel (alias poppenkast) hadden ons dit jaar in den steek gelaten. De kleinen moesten zich dus maar behel pen met een paar kraampjes waar de lek kere Belgische suikerspekken verkrijgbaar zijn. Overigens in de estaminets hier en daar een partijtje biljart, in afgelegen kroegen harmonica-geronk, en buiten ker misgasten met koude neuzen, klagende terecht over het miserabele slechte weer; ziedaar de heele D. sche kermis. De veelbesproken zaak van den ont slagen onderwijzer G. Sch. vroeger alhier, zal a.s. Vrijdag voor de Arr. Rechtbank te Middelburg worden behandeld. Slechts 4 getuigen zijn in deze zaak gedagvaard. Voor de betrekking van onderwijze res aan de openbare lagere school alhier hebben zich 5 sollicitanten aangemeld. WESTDORPE. Met genoegen vernemen wij, dat het traktement van den heer J. J. van der Heijden, brievengaarder alhier met zestig gulden verhoogd is. Deze verhooging is op den le van de vorige maand ingegaan. OOSTBURG, 17 Mei. Reeds het vorige jaar waren door den hrerVin Wijnbergen te Helmond een paar artikelen in »Het Centrum" geplaatst, met het doel om de oprichting van Schoolspaarbanken te be vorderen. Zeker zullen er velen geweest zijn, die door genoemde artikelen tot op richting zijn overgegaan, doch de over- groote meerderheid der schoolhoofden zal nog wel in gebreke gebleven zijn, aan des heeren Wijnbergens roepstem gehoor te ge ven. Niet alzoo echter aan de R. K. Bijz. school alhier. In het begin dezes jaars is het hoofd dier inrichting, de heer J. A. Borrenbergs, ermee begonnen. Reeds binnen enkele we ken waren er een goed aantal leerlingen, die hunne centen liever op deze wijze pro ductief maakten, dan ze »uit te zetten" bij den winkelier. Zooals overal elders werkte ook hier het goede voorbeeld. De eene leerling begon te sparen omdat zijn kameraad het deed. Voorwaar, het hoofd geniet voldoening van zijn werk. En nu de keerzijde der medaille; de arbeid die er aan verbonden is? Bijna geen! Aan het postkantoo r worden spaarzegels gehaald en de leerlingen er zelf voor gespannen om ze op te plakken. Dus niets dan aantee- kening houden en controle oefenen. Ten bewijze dat het sparen goed beoe fend wordt, diene, dat reeds een paar deel nemers ruim 3 gulden hebben verzameld, waarvan er anders hoogstwaarschijnlijk een goed deel naarj de toonbanklade van den winkelier (zoo niet erger) zouden ver huisd zijn. OOSTBURG, 17 Mei. Op Zaterdag 24 Mei a. s. zal de gewone voorjaarsvergade ring gehouden worden van de onderwij- zers-vereeniging in het arrondissement Vlissingen, in de Wilhelmina-bewaarschool te Breskens. Aan de orde zijn de volgende punten 1. Benoeming 2 bestuursleden; 2. Vaststelling plaats en tijd van de feestvergadering 3. «Plaatsbespreking" in te leiden door den heer A. Beerens te Sluis 4. »Het examen Landbouw," door den heer J. de Meyer te Cadzand. HENGSTDIJK. Op Vrijdag 16 Mei j. 1. hield het Gemeentebestuur alhier vergade ring ten raadhuize. Van de zeven raads leden was één lid wegens ziekte afwezig. De belangrijkste punten ter behandeling waren «Subsidie stoomtram Hontenisse- Selzaete en benoeming onderwijzeres in de nuttige handwerken." Met betrekking tot punt één werd be sloten eene subsidie te verleenen van ƒ85, gedurende 20 jaren. Dit, meende men, was voor onze kleine gemeente eene gemakkelijker na te ko men verplichting, dan 10 jaar lang ƒ150 toe te staan. Voor de vacante betrekking van des kundige in de nuttige handwerken voor meisjes, op eene jaarwedde van ƒ50, had den zich 5 sollicitanten aangemeld. Bij de gehouden stemming bleek, dat op mej. Apollonia Muller waren uitge bracht 3, eri op mej. Ap. Geensen 2 stem men, terwijl één biljet van onwaarde werd verklaardalzoo benoemd A. Muller. MIDDELBURG, 16 Mei. Heden her dacht de heer G. C. Reijers, beëedigd klerk ter griffie der arrondissements-recht- bank alhier, zijn 25jarig jubilé als zoo danig. In eene bijzondere vergadering der rechtbank werd den jubilaris door den president hulde gebracht voor zijn ijver, nauwgezetheid en accuratesse tegenover i het college, en daarbij de hoop uitgespro ken dat hij nog vele jaren zijne, door 't college gewaardeerde werkzaamheden, mag blijven vervullen, terwijl den jubi laris voorts een stoffelijk blijk van inge nomenheid werd aangeboden. MIDDELBURG Bij het examen voor roeier der dranken zijn geslaagd de vol gende kommjezen bij 's rijks belastingen J. Aarnoudse, Vlissingen (haven), F. Beun, Breskens, P. Bauwens, Oostburg, gede tacheerd te Sluis, A. L. Hamelijnck, Sas van Gent, W. Jansen, Hontenisse, G. Kuiper, Hulst, W. Leeuwenburgh, Sas van Gent, en H. Post, Zuiddorpe. De twee eerste zijn 3e, de laatste 4o klasse. De kommies 2e klasse J. Boslooper te Sas van Gent is met ingang van 31 dezer verplaatst naar Vlaardingen. De St. Crt. bevat een staat van de ge vallen van besmettelijke veeziekte in Ne derland gedurende April 1902. Uit Zeeland wordt geen enkel geval vermeld. OOSTBTj RG, 18 Mei Door een defect aan de avondboot van het traject Vlissin- gen-Breskens kwam de laatste boot Vrij dagavond ruim een half uur later dan gewoonlijk te Breskens aan. Gelukkig voor de passagiers was de tram, die cor respondeert op die boot, in genoemde plaats blijven wachten. Het gevolg van dit alles was, dat de tram alhier ook veel te laat aankwam, en dat de tram komende van Maldeghem, niet zooals gewoonlijk, te Draaibrug wisselde, maar te Oostburg. Het voorjaar, dat zich gedurende de maand April zoo goed liet aanzien, is daarna totaal omgekeerd. Niets dan stor men en regenvlagen gedurende de eerste 3 weken van Mei. De oogst, die er zoo goed voor lag, lijdt geweldig. De granen staan dor en schraal, met gele koppen, van de peulvruchten zijn het alleen paar de- en duiveboonen, die het gure, natte weer tot nog toe met succes trotseeren doch de erwten zijn met reuzenschreden achteruit gegaan. Doch niet alleen de veldgewassen, ook de arbeiders lijden geduchte .schade. Soms per week een of anderhalven dag uitbe taald krijgen, is lang niet prettig. Het is dan ook niet te betwijfëlen, dat door som migen reeds gebrek wordt geleden, en dat jn een tijd, waarin op andere jaren volop geld werd verdiend. En wat zal zulk wrer den landbouwer brengen. TERNEUZEN. Zijn wij goed ingelicht dan komt morgen (Vrijdag) Z. Exc. de Minister van Waterstaat, Har.del en Nij verheid in deze gemeente om de sluiswer- ken in oogenschouw te nemen. Eene goede gelegenheid voor het Dage- lijksche Bestuur en de Kamer van Koop handel om de handelsbelangen onzer plaats met Z. Exc. te bespreken en ter plaatse toetelichten. ül£r. I)r. Sclmeimmii. Vrijdagavond te 8 uur is Mgr. Dr. Schaepman in goeden welstand op het Se minarie te Rijsenburg gearriveerd. Verzekering. Aan vele eerw. Geestelijken werd dezer dagen een circulaire gericht door de Le- vensverzekerj ng-Maatschappij «Dordrech t die een speciale combinatie van tarieven heeft gemaakt, bizonder geschikt voor geestelijken, om zich te laten verzekeren voor een behoorlijke uitkeering, welke o. a. geschieden kan bij hun eventueele pensionneering of reeds bij hun installatie tot pastoor. Op deze circulaire vestigen wij gaarne de aandacht, wijl de hierin getroffen rege lingen ons zeer doelmatig en practisch voorkomen. De soliditeit der genoemde Maatschappij is voldoende bekend. C. Z. D. H. de bisschop van Breda heeft benoemd tot rector van het Gasthuis te Dongen den zeereerw. heer C. van Beek hoven tot kapelaan te Dongen den wel- eerw. heer G. Dirven tot kapelaan te Ul- venhout den weleerw. heer A. Franken; tot kapelaan te Nieuw-Namen den wel eerw. heer C. van Aken. BOUCHAUTE. Alhier zal den 15 Juni a.s. een festival gegeven worden, waar aan, behalve zeven Belgische, ook vier vereenigingen uit ons land zullen deelne men, n.l. Sas van Gent: De Vereenigde VriendenWestdorpe; Eikels worden hoo rnen, Sluiskil; Samenwerking en Biervliet; Harmonie Onder de deelnemende gezelschappen zul len 300 frs. premiën verloot worden. Een onaangenaam Dischgenoot. De Engelsche dichter Tennyson, in den om gang overigens de beste mensch ter wereld, deed zich vaak met voorliefde gemelijk en soms ruw voor. Zijn gedachten te omklee- den is steeds te laken, maar vaak is het geoorloofd ze in het geheel niet uit te spreken, een permissie, waarvan Tennyson nimmer gebruik maakte. In zijn ruwheid ontzag hij niemand, zelfs geen vrouwen. Mevrouw Oliphant, die eens bij hem gemiddagmaald had, gaf, bij het afscheid nemen, aan lady Tenny son haar verrukking te kennen over de genoeglijke uren in een zoo gezelligen kring doorgebracht, waarop Tennyson

Zelandia | 1902 | | pagina 2