Openbare Verkooping. Dr. Jules De Vos, Meubilaire en andere Voorwerpen, als: Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. Landbouw. Marktberichten. Advertentiën. Ingezonden Stukken. 24 St. Elisabethplaats die ook vaak in Zeeuwsch-Vlaanderen kwa men, verkochten poeiers om de kinderen van de wormen te verlossen. De echtge- noote van De Bruijcker en die van De Gieter kochten o. a. elk een poeier en ga ven die aan hunne kleinen met het nood lottig gevolg, dat hunne kinderen, het eene van 6 jaar, het andere van 1 jaar, 20 minuten na het innemen der poeiers onder de hevigste pijnen stierven. Door het flink optreden der politie wer den grootere onheilen voorkomen. De ver- koopers Charles Ramonts met vrouw Weijts, beiden van Brugge, werden aangehouden en verklaarden de poeiers gekucht te heb ben bij den apotheker R. te Brugge, die in plaats van wormpoeiers zwaarder ver gift zal verstrekt hebben. Deze zaak werd de vorige week voor de rechtbank van Gent behandeld. Ramonts en vrouw, alsmede de apotheker zaten op het bankje der beschuldigden. De burgerlijke partij vroeg fr. 10,000 schadevergoeding voor de twee overleden kinderen te betalen door de beschuldigden. Op een nader te bepalen dag zal de recht bank uitspraaa. doen. Spoorwegongeluk te Zutphen. Zaterdag ochtend is de personentrein, welke te 7 u. 01 van Deventer naar Zutphen vertrekt, te Gorsel ontspoord. De locomotief, een bagagewagen, alsmede twee derde-klasse rijtuigen werden zeer zwaar beschadigd. De machinist werd gewond. Nader meldt men Het terrein waar het ongeluk heeft plaats gehad, toont een ontzettende verwoesting. Locomotief en tender liggen rechts van den bagagewagen, een derde-klasse-rijtuig links, alles zwaar beschadigd, terwijl nog een derde-klasse-i ijtuig zwaar beschadigd op den weg staat, De telegraafdraden en de trek wisseldraden zijn alle stuk. Het ongeluk is ontstaan doordat een hulpwachter, die dienst deed als wissel- wachter, het wissel overhaalde toen alleen nog maar de machine en tender op het goede spoor waren, waardoor alles uit de rails vloog. Gelukkig dat de trein geen snelheid meer had, omdat hij te Gorsel moest stoppen anders waren de ongeluk ken niet te overzien geweest. Nu hadden er, wonder genoeg, geen ernstige persoon lijke ongelukken plaats. De machinist, die tegen de vuurkast bij na onder den grond zat vastgeklemd, heeft men er uit moeten zagen, wat twee twee uren geduurd heeft. Hij had bijna geen letsel gekregen en is naar Zwolle vervoerd. De stoker is van de machine geslingerd zonder letselden conducteur, die in den gekantelden bagagewagen zat, heeft men er van boven moeten uitkappen. De justitie uit Zutfen, de heeren mrs. Tromp, rechter-commissaris, en Josselin de Jong, substituut-officier van justitie, waren op het terrein om een onderzoek in loco in te stellen. Naar men verneemt heeft de wisselwachter zijn schuld erkend. Hij meende dat de geheele trein het wissel reeds gepasseerd was. De maatschappij is druk aan het werk om eerst de telegraafdraden te herstellen. Het opruimen en herstellen van den weg zal minstens twee dagen aanhouden. Duizenden toeschouwers waren uit De venter en uit Zutfen aanwezig. De treinen van Zutfen en Deventer stop pen vóór de plaatsom dan wederkeerigde reizigers mede te nemen. Moeilijke bekeering. Men meldt uit Ruurloo aan de Zutf. Ct. Medelijdende harten, bewogen door het leven vol ontbering van de hier aan de spoorlijn werkzame poldergasten, hadden zich het lot van eenigen hunner aange trokken en kregen zelfs toezegging dat ze Zondagmorgen naar de kerk zouden gaan. „Dries", die door onze jeugd voor een „aardige" wordt gehouden, omdat hij al tijd v rooi ijk is en graag een praatje met de jongens maakt, zat te 10 ure in de kerk, heel vooraan, met het kerkboek in de hand. Ofschoon hij met eene versche pruim zijne opgewektheid, die onder de preek erg scheen te lijden, trachtte gaande te hou den, en bij ,,'t tweede zingen" al eens uit de bank was gestapt, om zich het ge zang door een gedienstigen achterbuur te laten opzoeken, werd het hem ten laatste te machtig. Hij verlaat de bank, stelt zich voor den predikant met het kerkboek in den oksel van den linkerarm en de pet in de rechterhand en houdt ongeveer de volgende speech„Dominee, ik moet er uit, ik kan m'n oogen niet meer open- houen, ik begrijp het ook niet goed, wat je zegt, maar ik ben ook in geen tien jaar in eene kerk geweest. Ik kom wel ereis weer, hoor; dan zal 't wel beter gaan. En nou, ajuus, dominee dag volk, ik groet je." Een sierlijken zwaai met de pet langs het front van de schare en „Dries" ver dwijnt door de deur. Om de examens. Twee jongens van 17 en 18 jaar, J. I. en H. R., leerlingen der christelijke normaallessen, te Zutphen, heb ben heimelijk de woning hunner ouders aldaar verlaten, omdat zij bevreesd waren dit jaar niet op school over te gaan. Na een dag en nacht van angst en spanning ontvingen de ouders een brief uit Roer mond, waarin de jongens meededeelden behouden aldaar te zijn aangekomen en verder plan te hebben naar Transvaal te gaan, om daar tegen de Engelschen te vechten. Als motief van hunne vlucht gaven ze bovengenoemde reden op. De ouders zijn zeiven onmiddelijk op den trein gegaan, om hunne jongens te achterhalen. Brand te Tilburg. Men meldt uit Tilburg Vrijdagavond zijn de wollenstoffenfabriek van de Gebr. Francken op het Goirke en de school der R.-K. Zusters geheel verbrand. Men zij voorzichtigHet Handelsblad meldt Te Amsterdam en wellicht ook el ders hebben tal van personen de mede- deeling ontvangen, dat zij aan het post kantoor een aangeteekenden brief in ont vangst kunnen nemen tegen storting van 2.67'A- Blijkens de enveloppe zijn die brieven afgezonden door de horlogefabriek Excelsior te Chaux-de-Fonds (Zwitserland). Uitteraard loopen velen in de val, ook al hebben ze nooit van het bestaan dier fa briek gehoord. En nu de inhoud een in behoorlijk Hol- landsch gestelde circulaire, waaraan ge hecht zijn vijf coupons, ieder recht geven de op een of meer uurwerken ter waarde van ƒ15, mits men de 5 coupons bij ken nissen plaatst, die op hun beurt ƒ2.50 aan de fabriek moeten zenden om de gelukki ge bezitters te worden van zulk een bon met 5 coupons, waardoor het spelletje van voren af aan begint. Een soort sneeuwbal dus. „Dit verkoopsysteem stelt zich ten doel de Koopers te bevoordeelen en hun de voordeeligste conditiën aan te bieden." Zoo zegt de circulaire. Of de lui die du pe worden er ook zoo over denken, valt te betwijfelen. Een flink meisje. Een paartje, dat jl. Zondag van uit Giethoorn per punter een visite wilde maken naar Wanneperveen, kwam leelijk te pas. Door het overslaan van 't zeil sloeg het jongmensch over boord en wel in het groote Bovenwijde. Door de kordaatheid van het meisje, dat in een oogwenk het zeil streek en haar aanstaan de spoedig wist te bereiken, werd hij van een wissen dood gered. Suggestie bij kinderen. Als een voor beeld, hoe sterk suggestie bij kinderen werken kan, deelt een dame aan de »~V oss. Ztg." een geval uit haar eigen ervaring mede. Twintig jaar geleden leed een ha- rer zeven kinderen, toen 3'/* jaar oud, aan kinkhoest. Telkens moest zij in den nacht opstaan om het kind bij een aanval te helpen, wat haar erg vermoeide. Zij kwam toen op de gedachte het kind een stuk speelgoed te beloven als het haar niet meer dan vier malen in den nacht dwong uit bed te komen, met de vermaning dat het telkens opstaan voor haar zoo ver moeiend was. Reeds den volgenden nacht beperkte zich het alarm tot drie keeren en de jongen vroeg dan ook 's morgens om het beloofden speelgoed. Zoo ging het nog eenigen tijd voort en toen naderde de verjaardag van het kind. Het wilde dan zoo gaarne een hobbelpaard hebben, en van dien wensch maakte de moeder gebruik door te zeggen, dat hij toch niets aan zulk een paard had, zoolang hij nog hoestte dan mocht hij er niet op rijden. Hij moest dus zorgen op zijn feestdag in 't geheel niet meer te hoesten. Dit werd bij eiken aanval voor oogen gehouden en inderdaad, nog een paar dagen te voren was de hoest geheel verdwenen, tot groo te verbazing zelfs van den ouden huisdok ter. Een kleine vergissing. Van lady Cur- zon van Kedleson, voorheen de sohoone juffrouw Mary Leiter van Chicago, wordt de volgende geschiedenis verhaald: Te Washington maakte een jonge atta ché bij een der gezantschappen haar in het oogloopend het hof, totdat hij, naar aan leiding van een grappig voorval, zijn post moest opgeven. De jonge man, die op haar verzot, was wetende, dat juffrouw Leiter naar een bal zou gaan, ging op zekeren dag uit en bestelde eene groote doos vol Amerikaan- sche schoonheids-rozen welke hij mede- nam. - Onderweg naar huis kocht hij ook eeni- ge winterflanellen enz. Eene der doozen ga^hij aan zijn knecht terwijl eenige uren later juffrouw Leiter de andere opende, welke vergezeld ging van een kaartje, waarop een verzoek stond: „Draag deze om mijmentwille." Deze doos bevatte de flanellen on- derkleeren van den-jongen diplomaat! De geschiedenis werd spoedig bekend en drong door tot de club van den jongen man, die spoedig daarna verplaatsing aan vroeg en verkreeg, omdat hij volstrekt niet gesteld was op al de spottende op merkingen, die te zijnen koste gemaakt werden Een gevaarlijke oude vrijer. Een grijsaard van 74 jaar te Berlijn die zijn 22jarige schoondochter het leven verbitter de met betuigingen van zijn liefde, joeg haar gisterenochtend, toen zij opnieuw te kennen gaf dat zij niets van zijn voor stellen wilde weten, twee revolverkogels door het lijf en ma'akte zichzelf daarna van kant met een schot door de slapen. De jonge vrouw is zwaar gewond in het hospitaal opgenomen. Misdaad of zelfmoord? Een der laatste nachten zagen twee personen, welke uit de richting Hil versum op weg naar l trecht waren in een weide langs de spoorlijn voorbij Maartensdijk een man liggen, welke zich in 't 'geheel niet bewoog. Hoewel vermoedende dat hij lag te slapen, kwamen zij toch uit nieuwsgierigheid naderbij en bespeurden toen tot hun niet geringen schrik dat hier een mis daad gepleegd was. Door een diepe snede in den hals was het hoofd gedeeltelijk van de romp gescheiden, terwijl in het lichaam geen enkel teeken van leven te bespeuren was. Ten einde het onderzoek niet te bemoeilijken zetten zij daarop onmid dellijk hun weg naar Utrecht voort en werd de politie aldaar met het feit in kennis gesteld. Evenwel is de veron derstelling dat hier zelfmoord gepleegd is niet uitgesloten. Gephotographeerd. Een toestel, dat een schrik voor inbrekers belooft te worden, is in Engeland uitgevon den. Met behulp daarvan kunnen inbre kers automatisch worden gephotograp heerd. Zoodra zij 's nachts door deur of raam binnendringen, brengen zij een electrischen stroom in beweging, welke een magnesium-flitslicht doet ontbranden en bij het schijnsel daarvan neemt een automatisch photographie- toestel hun welgelijkend afbeeldsel op. De uitvinder, de heer Kearton, had echter volstrekt niet aan een hulpmid del voor de politie gedacht. Hij vond zijn toestel alleen uit, om dienst te doen bij het waarnemen van nachtvo- gels. Maar het kan evengoed dienst doen voor „kiekjes" van die onwelkome menschelijke nachtvogels. Napoleon op het IJs. Het was den 5n Januari 1791. Vijf leerlingen van de krijgsschool te Auxonne waren bezig met schaatsen rijden op de toen zeer diepe stadsgracht. Daar sloeg de klok 5 ure. „Nu moet ik weg, om te eten Het is vijf uur!" riep een der schaatsen rijders, een zeer jong menseh. "Kom, blijf nog watriepen zijne kameraden, "Neen, neen was het antwoord. „Ik heb al te veel honger De anderen reden voort. Eenige oogenblikken later brak op eens het ijs, en zij verdronken alle vier. Do vijde cadet is later nog op heel wat glad ijs geweest. Het was de jonge Napoleon Bonapar te. doek van zeer dunne stof, en een ketting van groote kunstwaarde. Zeer opmerkelijk is het dat dit alles zoo goed is bewaard gebleven, ook de kleuren. Naast dit lijk vond men in de kist een fijn gesneden houten kastje, dat met naaigereedschap gevuld wasnaalden met dikke wollen draden door de oogen gehaald, een sierlijk mesje, een schaar en een ivoren bakje met houten en ivoren naalden en zijden dra den in verschillende kleuren. Ook een reukfleschje lag bij het lijk, dat op de borst een amulet droeg, blijkens het op schrift uit den tijd van keizers Diocletia- nus afkomstig. Euphemie heette deze vrouw vermoedelijk een naaister, wier gereed schap met haar werd begraven. Ook vond men in het kastje een ivoren doos met een aantal vierkanten aan de hoeken door boorde plaatjes van sycomorenhoutver moedelijk een spel. Deze merkwaardige oudheden zijn thans in het Musée de Gin quantenaire te Brussel ten toon gesteld Woordenstrijd. Patroon. Is dat een taal? Ben je hier de baas of ik? Bediende. Ik weet wel, dat ik de baas niet ben. Patroon. Als je de baas niet bent, waarom praat je dan als een idioot? Mevrouw. Daar wordt gebeld; kijk eens even uit 't raam, wie daar is. Meneer. Ik geloof de meid van den groenten boer met een mandje groenten. Dienstmeid, (binnenkomend). Me vrouw, hier was uw nieuwe hoed. Raakt je vrouw dikwijls uit haar hu meur? Dat dan eigenlijk niet ze is er nooit in. ken) in bescherming durft nemen, is een feit, dat te denken geeft en waarover^ ik ten hoogste verbaasd sta. De Heer Ver haak neemt dus do partij op van „Zelan- dus" en de socialisten Had hij dit op waardige wijze en met degelijke argument gedaan, dan zou men misschien vrede daarmêe kunnen hebben. De methode, die hij volgt om aan te toonen dat Zelandia scheldt, is echter zoo onbenullig en zoo beneden alle kritiek, dat we er de juiste omschrijving niet van kunnen geveif. Hij heeft het over uw hoofdartikel, van verleden Woensdag, getiteld Dwarsdrij vers. Hij schijnt zich dat aan te trekken, waarom?ja, daar zal hij zijn re denen wel voor hebben. En hoe toont hij aan dat U scheldt Door de volgende al leenstaande woorden uit dat artikel aan te halen „Zoo stom nietscheef bakkes trekkenkomedie spelenraaskallend heerschap; wonderbeest; twist en twee dracht zaaien marktschreeuwer." Op die manier kan wel aangetoond worden, dat in het „Onze Vader" scheld woorden voorkomen. Kijk maar: „Ver geef; schulden; schuldenaren; bekoring; kwade." Een R. K. Burgemeester, die een R. K. blad durft verdenken van broodnijd, (ja, ja, daar verdenkt de Heer Verhaak Ze landia van) en het onedel geschrijf van Z. en de socialisten durft verdedigen, moet wel met zeer edele gevoelens bezield zijn Uw trouwe lezer, A. KOEWACHT. Met ingang van 1 April a. s. is de heer C. A. v. d. Bilt alhier betioemd tot onderwijzer aan de openbare school te Bakel (N.Br.) Iüp- Jubilar esse. Te Ganderscheim in Duitschland heeft een kip haar jubilé gevierd. Kippen vieren jubilé's wanneer zij haar duizendste ei leggen en een der kippen van den heer Probst, portier der gemeenteschool te Gandersheim, verkeerde in dit geval De geheele straat heeft gevlagd. Des avonds bood de heer Probst zijn vrienden een reuzenommelet aan; ook dronk hij op de gezondheid zijner kip. De jubilaresse had haar 1000 eieren bin nen het tijdsverloop van 6 jaar gelegd. Hoe men afgevaardigde kan worden. Het volgende recept moge dienen voor adspirant-candidaat afgevaardigden. In een der Fransche departementen slen tert een handelsreiziger, die met zijn tijd geen raad weet, een zaal binnen, waar een politieke bijeenkomst zal worden ge houden, omdat hij geen kiezer is, wil men hem den toegang weigeren, maar de han delsreiziger die er zijn zinnen op heeft ge- I zet om binnen te gaan komt op den schit terenden inval, zich als een der candida- ten voor te doen, en wordt binnengelaten. De man vermaakt zich best... tot de vreugd verkeert als hij den voorzitter zijn naam hoort uitroepen, met het verzoek den spreekstoel te willen bestijgen en zijn standpunt uiteen te zetten. Hij is niet zoo goed of kwaad of hij moet het woord voeren, maar als hij eenmaal op den spreek stoel staat, barst hij in lachen uit. En hij doet dat zoo meesleepend, dat zijn gehoor eveneens in lachen uitbarst en vooreerst niet tot bedaren te brengen is. Als men uitgelachen is zegt de brave handelsreiziger een paar algemeenheden, die zeer in den smaak vallen. Zijn te genstanders wilden antwoorden maar wer den uitgefloten, en ten slotte wordt een motie aangenomen, waarbij de handelsrei ziger tot candidaat wordt uitgeroepen. Er schijnt geen twijfel of de man zal verkozen worden. En op zijn aanbeve lingsbiljetten staat met groote letters: »Mijn rustelooze arbeid, de diepe studie van de belangen van ons dierbaar gewest wezen mij zeer natuurlijk aan..." enz. enz. Een Naaister uit den ouden tijd. De heer Gayet heeft eenigen tijd geleden op eene begraafplaats van Christenen in de streek waar oudtijds de Egyptische stad Antinos stond, een aantal belangrijke oud heden ontdekt. Een daarvan is de uitste kend bewaarde mummie eener vrouw. Hoogst merkwaardig zijn de kleederen die zij aan heeft: drie rokken of japponnen van zeer fijn weefsel, en daarover een 1 mantel, fraai met bloemen en vogels ge borduurd; om den hals een bizonder mooie De aardappelteelt en de Peru-Guano. Het is een bekend feit, dat in sommige streken de Peru-Guano als aardappelmest beschouwd wordt. Ook zelfs daar, waar men met meer voorliefde gebruik maakt van minerale meststoffen is bij de aardap pelteelt toch altijd de Peru-Guano in ge bruik gebleven. Bij vergelijkende proeven wordt door de bemesting aan aardappelen ook aan de Peru-Guano een proefveld toe gewezen en niet zelden treedt de Peru- Guano als zegevierende mestsof uit den strijd. De wijze van bemesting van den aardappel hangt ten nauwste samen met 't doel, waarvoor de aardappel geteeld wordt. (Eetaardappels, voederaardappels, fabrieks aardappels.) Bij het gebruik van kunst mest dient men dit verschil in aanmer king te nemen. Zoo leveren chilisalpeter en andere snelwerkende stikstofhoudende stoffen wel een geil gewas, maar de kwa liteit vooral van eetaardappels kan daar onder lijden, ofschoon het eiwitgehalte on der deze omstandigheden gewoonlijk toe neemt en het zetmeelgehalte vermindert. Een dergelijke nadeelige werking op het zetmeelgehalte heeft de kalimest, vooral de chloor houdende, wanneer deze niet reeds in den voorgaanden herfst of win ter, af aan de voorvrucht is gegeven, maar eerst in het voorjaar. Ofschoon de aardap pel een zoogenaamde potaschplant is, vol doet een versche bemesting met dezen kunstmest, vooral voor fabrieksaardappels in den regel niet, en evenmin vooreetaar- dappels, om dat zij versch met kalizouten gemest licht het karakter krijgen van on- rijpte zijn en dan een onaangenamen zeep- smaak hebben. Dit alles wordt toegeschre ven aan het chloorgehalte van den kali- mest. Met Peru-Guano heeft men deze na- deelen niet. Het is moeilijk uit te maken, hoe dit komt, misschien is het, omdat ze geen of weinig chloor bevat en toch alle voedende bestanddeelen inhoudt. In elk geval is het een feit, waarvan zich ieder proefnemer kan overtuigen, dat zoowel de vroege als late aardappelen bij een bemes ting met Peru-Guano zich uitstekend ont wikkelen en een rijken oogst leveren. Bij vroege aardappelen, die een vrij korten groeitijd hebben zes weken in den grond zes weken boven den grond gebruikt men het best 400 KG opgeloste Peru-Guano per Hectare. Bij de late aardappelen gebruikt men hetzij ruwe Peru-Guano, hetzij voor de helft ruwe en voor de andere helft opge loste. Gewoonlijk gebruikt men 400 KG. ruwe, die op de gewone diepte wordt on- dergeploegd en egt men 200 KG. opgelos- ste als bovenbemesting in. In de verslagen van de Rijksproefvelden, waar men van 400 tot 600 KG. Peru-Guano geeft, heeft men met deze mest een grooter geldelijk voordeel dan met zelfgemengden mest die nog vaak voor de aardappels gebruikt wordt. Koers vaïi liet fseltl. Belgisch per 100 frs. ƒ48,05 a ƒ48,075. Beurs van Antwerpen. Chili-salpeter 15.5 a 16 pet. fr. 25.10 per 100 K. G. April fr. 24,50, markt standhoudend. Sulfaat van ammoniak 20 a 21 pet. stik stof frs. 29.25 per 1Ö0 K. G. April fr. 29,25, markt standhoudend. Superphosphaat 12 a 14 pet. phosphor- zuur, fr°. bestemming fr. 4,70 a fr. 4,80 per 100 KG. Tarwe Markt vast aan vorige prijzen. Kansas 173/s, California 17, La Plata L'yh. Gerst vast. Californië 163/s, Gronin ger 165A, a 17. Zeeuwsche Wintergerst 17'A a IVf. 4 io M a i s prijshoudend. Mixed 15, witte 16 onder stoom, Cinquantino 12,75 a 13'A« GENT, 21 Maart. Ter veemarkt van he den (Vrijdag) werden te koop gesteld: 39 schapen, 4 lammeren, 108kalveren, 181 vet te varkens, 15 loopers, 291 biggen, 45 melk koeien, 1 groote os 125 jonge ossen, 124 vaarzen, 193 vette koeien, 93 stieren, 213 magere dieren. Prijzen waren per kilog voorossen en vaarzenvleesch fr 1,30 a fr. 1,35; idem 2de qual fr. 1,22 a 1,27 koeienvleesch fr. 1,25 a fr. 1,30; idem 2de qual. fr. 1,05 a fr. 1,15; stiercnvleesch fr. 1,15 a fr. 1,30; kalfsvleesch fr. 1,65 a fr. 1,80; schapen- vleesch fr. 1,35 a fr. 1,45; lammeren vleesch fr. 1,90 a fr. 2,05; varkensvleesch fr. 1,28 h fr. 1,35. Huiden. Vaarzen, ossen, koeien fr. 0,82 a fr. 0,84stieren fr. 0,72 a fr. 0,74kal veren fr. 1,10 a fr. 1,15. Versch roet fr. 0,45 a fr. 0,58. De opname van ingezonden stukken bewijst volstrekt niet, dat de Kedactie met den inbond instemt. Mijnheer de Redacteur! Dat de Heer Chr. Verhaak, Burgemees ter van Beek en Donk, de socialisten en „Zelandus" (de persoon, die „Zelandia" I in het Centrum verdacht trachtte te ma- De Notaris P. DREGMANS te Axel, zal ten verzoeke van den heer L. WA EL- PUT aldaar, op Donderdag; tt April 190S, des morgens ten 10 ure, verkoopen "eene PART IJ Tafels, Zetels, Stoelen, Kasten, Ban ken, Schilderijen, Spiegels. Pendu le, Ledikanten met en zonder res sorts, Matrassen, Kapokbedden, La vabo's, Wollen en Lama Dekens, Spreien, Gordijnen, Karpetten, Ta pijten, Tafelkleeden, Kolom- en an dere Kachels, Glas-, Geleierd- en Aardewerk, Hanglampen, enz.enz., en wat meer zal worden geveild. Koopen tot en met f 3,comptant. TE (tramlijn Zuidstatie Rabot,) is te raadplegen voor Vrouwenziek- teii (Genees- en heelkundige behandeling) alle Maan-, Woens- en Vrijdagen van 2 tot 4 uren.

Zelandia | 1902 | | pagina 3