RUFAY- Autobanden UIT DE PROVINCIE RECHTSZAKEN BURGERLIJKE STAND RADIOPROGRAMMA Het beste adres voor MANUFACTUREN is dat van L. E» RIVIERE, tijdelijk Korte Delft 20, MIDDELBURG Jongste Bediende WIE RUILT GASGEIJSER BOHLER DIENSTBODE Nette Werkster Zoek on di rect al 't leege „De Betuwe"- glaswerk op en geef het Uw winkelier. Dan helpt U ons en Uzelf] Mil *De J3>e4iuVG 0 Neemt proef met het alom bekende RUFAY-product Vraag en Aanbod Verduisteren: van 7 tot en met 13 November 1943: Av. van S uur, 'a M. tot 7.4S uur. Mr P. DIELEMAN 70 JAAR. Mr P. Dieleman, wnd Commissaris der Provincie, heeft gisteren op zijn zeventigsten verjaardag zeer veel belangstelling ondervon den. Tal van personen kwamen hun geluk- wenschen aanbieden, terwijl in allerlei vorm felicitaties binnen kwamen en de woning aan de Loskade in een bloementuin herschapen werd. Des morgens kwam het college van Bestuursraden bij monde van Mr Stieger den jarige feliciteeren. Na een hartelijke toe spraak werd aan Mr Dieleman, wiens om vangrijke boekerij in Mei 1940 totaal ver brandde, een exemplaar van Hoofts Histo riën en de Kroniek van Boxhoorn aangebo den. Verder kwamen er deputaties van de provinciale instellingen en bedrijven compli menteeren en geschenken aanbieden. Zoo kreeg Mr D. van de Prov. Griffie en Prov. Bibliotheek Wagenaars Geschiedenis van Ne derland; van het Prov. Gasbedrijf bet Groot woordenboek der Ned. Taal in vele banden; van de Waterleiding Midden-Zeeland Bloks Geschiedenis van 't Ned. volkvan de Prov, bootdiensten een Oude Kroniek van Zeeland enz. Ook een deputatie van den Zeeuwschen Polder- en Waterschapsbond bood een histo risch boekwerk aan. Op de receptie in de middaguren kwamen een paar honderd personen uit alle deelen van Zeeland hun opwachting maken, o.a. de ge machtigde van den leider der NSB, dhr J. A. Dekker; de burgemeesters van Middelburg, Goes en vele andere gemeenten; den direc teur van den Prov. Waterstaat, Ir van Leeu wen den directeur van de Mij De Schelde, Ir Wesseling; gem.-secretarissen en vele an dere autoriteiten en particuliere personen. Kapitale villa uitgebrand. Vermoedelijk doordat het hout van een raam heeft vlam gevat, waardoor een ka chelpijp was aangebracht, is brand ontstaan in de kapitale villa De Sprenck te O o s t - k a p e 1 1 e, eigendom van de fam. Schorer. Hoewel de brandweer spoedig den strijd te- NAGEKOMEN ADVERTENTIE. Hiermede vervullen wjj den treurigen plicht U ken nis te geven van het over lijden van onzen besten collega, den heer W. MOENS. Zjjn sympathieke omgang als collega zal bij ons steeds in herinnering blijven. Het gezamenlijk personeel van den Distributiedienst te Middelburg. Middelburg, 8 Nov. 1943. gen het vuur begon, is de helft van de villa uitgebrand, terwijl 't overige deel veel brand en waterschade bekwam. (D. v, N.-Br. en Z.) Herdenking 9 November. Men meldt ons: Zondagmorgen vond in het Schuttershof te Middelburg een herden king der N.S.D.A.P., Kreis Zeeland, plaats ter nagedachtenis van de gevallenen op 9 Nov. 1923, waaraan honderden Duitschers en Ne derlanders deelnamen, zoodat de zaal tot op de laatste plaats bezet was. Het tooneel was ver sierd met het IJzeren Kruis, de vlaggen der N.S.D.A.P. en N.S.B., alsmede met de buste van den Führer en vele bloemen. Na de Fahneneinmarsch leidde een muziekcorps der Wehrmacht de herdenking met muziek in. Hierna sprak namens de N.S.B. Districtslei der Dekker, Hij herdacht de gevallenen van den 9den November 1923, die niet alleen voor Duitschland, maar ook voor geheel Europa ge vallen zijn. Vervolgens sprak de Beauftragte des Reichs- kommissars, W. Münzer, die de 16 gevallenen van den 9den November 1923 als voorvechters van het nationaal-socialisme en daarmede van het nieuwe Rijk herdacht. Hij prees hun of fergang, die als een lichtende fakkel boven de toenmaals zware tijd uitscheen. Hij sprak van de geest der frontsoldaten, van hun strijd, waarbij alle kleine persoonlijke bezwaren en offers vergeten werden en alleen het geheel gezien wordt. Met een beroep op ai le aanwe zigen het in deze harde tijden tot aan de over winning uit te houden, besloot hij zijn rede. De leider der N.S.D.A.P. in Zeeland K. Korte las hierna onder de klanken van „Ik had een Wapenbroeder" de namen der 16 geval lenen van den 9den November op, die door de aanwezigen staande werden aangehoord. Tege lijkertijd werden alle gevallenen van den we reldoorlog en van dezen oorlog, zoomede de bloedoffers der Beweging herdacht. Een generaal der -Duitsche weermacht sloot de herdenking met een gajet aan den Führer, waarna de Duitsche en Nederlandsche volks liederen gezongen werden. 'n Kopspgker heeft wel een kop, HAUL* Xtitl deukt niet (ook nletaan de Beha» de, die liU aan tietsbanden kan be rokkenen). Helpt hem, gooit hem nlot op straat i denkt aan de fletser#! Ned Toeristenbond (A.N.W.SJ VITAMINE A-TABLETTEN VOOR SCHOOLKINDEREN. Het ligt in de be doeling in den loop dezer maand een aanvang te maken met de beschikbaarstelling van vita mine A-tabletten aan schoolkinderen. Hiertoe is een beroep gedaan op de burgemeesters en de hoofden der scholen. Elk kind zal 20 tablet ten kunnen krijgen; tweemaal per week wordt één tablet gegeven, zooveel mogelijk op school. Goes. C. M. V. en C. J. B. kregen een politio- neele waarschuwing, omdat zij 's avonds een rijwiel zonder brandend 'rood achterlicht be reden. Zuid-Beveland. HEINKENSZAND. Bij besluit van den burgemeester is M. de Wilde m.i.v. 1 Januari 1944 herbenoemd tot lid van het Burgerlijk Armbestuur. Economische Rechter te Middelburg. Zitting van Dinsdag 9 November 1943. J. F. Hopmans, 22 j., timmerm. te Goes; C. Rijk, 20 j„ naaister; T. Rijk, 21 j., zonder beroep; H. C. Stobbelaar, zonder beroep, al len te Yerseke, wegens het wegnemen van pruimen. Eisch en uitspr. no. 1 f 10 of 5 d.j eisch voor no. 24 f 7.S0 of 3 d,, uitspr. no. 2 en 3 f S of 2 d., no. 4 f 7.50 of 5 d. A. I. Versluis, 29 j., loondorscherskn. te Wissenkerke, thans te Middelburg; A. Let- zer, 21 j., metselaar te Koudekerke, wegens het wegnemen van appels uit een boomgaard. Eisch en uitspr. ieder f 20 of 10 d. K. van Belzen, 43 j., vischleurder te Arne- muiden, wegens het wegnemen van te velde staande klavers. Eisch f 12.50 of 6 d., uitspr. f 10 of 5 d. A. C. G. Damen, 18 fabr.arb. te Til burg, tijd. te Koudekerke, wegens het weg nemen van appels uit een boomgaard. Eisch en uitspr. 1 w. gev. J. den Dekker, 28 j., expediteur te Hoede- kenskerke, wegens het verkoopen en/of af leveren van hoeveelheden melk, zonder bon nen. Eisch en uitspr. f 15 of 10 d. A. de Schipper, 57 j., kapper en kleermaker te Heinkenszand, wegens het vervalschen van 2 takaksdistributiebonnen. Eisch en uit spr. f 40 of 20 d. Ph. J. Verduit, 24 jaar, transp.arb. te Ber gen op Zoom, wegens het te Kapelle wegne men van appels uit een boomgaard. Eisch en uitspr. f 25 of 10 d. W. J. Moelker, 47 j., zonder beroep te Breskens, wegens het wegnemen van een hoeveelheid te velde staande uien. Eisch en uitspr. f 10 of 5 d. I. M. de Visscher, 40 j., monteur te Bres kens, wegens id. Eisch en uitspr. f 20 of 10 d. I. P. van Maldegem, 28 j., arb. te 's-Heer Arendskerke, wegens het wegnemen van een hoeveelheid klavers, toebeh. aan Q. Nagel- kerke. Eisch en uitspr. f 15 of 10 d. P. F. Stokx, 23 j., lasser te 's-Heerenhoek, wegens het te Driewegen wegnemen van ap pels. Eisch f 30 of 15 d., uitspr. f 25 of 10 d. J. Janse, 52 j., sleeper te Middelburg, we gens het van verschillende perceelen bouw land wegnemen van voederbieten. Eisch en uitspr. f 20 of 10 d. 1. G Hoogstrate, 55 j., landarb. te Kloetin ge 2. P. Cabboord, 33 j., landarb. te Katten- dijke, wegens het wegnemen van 1 of meer zakken tarwe, toebeh. aan B. M. v. Nieuwen- huijze. Eisch ieder 1 w. gev., uitspr. ieder f 30 of 15 d. H. Kooien, 43 j., chauffeur te Woensdrecht wegens het te Rilland-Bath wegnemen van een hoeveelheid te velde staande maïskolven. Eisch f 25 of 10 d., uitspr. f 20 of 10 d. J. J. Kaan, 45 j., hoofd eener school, we gens het vervoeren van 35 kg tarwe. Eisch en uitspr. f 10 of 5 d. met verb, verkl. tarwe en met teruggave fiets en koffer. GOES. Overleden; G D. de Buck, 49 j. Van 30 Oct.—6 Nov. 1943. YERSEKE. Huw.-afk.! A. J. Haartsen, 25 j. en C. E. Carels, 23 j. te Breskens. Geboren: Pieternella Bella Dorothea, d. v. G Fliers en A. M. van Boven te Vlissingen; Johanna Machelina, d. v, H. Luitwielcr en P. Schutte te Vlissingen; Jacotnina, d. v. J. A. van de Plasse en W. B, de Leeuw; Jacobus Adriaan Francois en Hendrina Johanna, tweel. z. en d. v. N. Hollebrandse en W. Bosselaar te Vlissingen; Wilhelmus Hendrikus, z. v. W. Dankers en A. S. H. Tabak te Vlissingen; Izak Huibrecht, z. v. H. I. Cornelisse en D. C. A. Adriaanse. Overleden: S. P. de Regt, 91 j., vrouw van P. Everse; D. L. de Smit, 75 j:, vrouw van C. Zoeteweij. (I.C.) Over de maand October 1943. BORSSELE. Geboren: 15. Marthina Jaco- ba, d. v. G de Krijger en N. Priester; 18. Tobias, z. v. J. Walhout en C. Slabbekoorn. Overleden: 29. D. Pieterse, 59 j. wednr. v. J. A. Janse. VROUWENPOLDER. Overleden: J. P. Vermeulen, 1 maand. HOEfc. Geboren: 4. Jacobus, z. v. L. Stolk en M. G. Meulen'berg; 16. Willemina Elena, d. v. J. A. Moens en M. Verbrugge. 27. Fran- cina Neeltje, d. v. M. Francke en N. Schie man. (T.G) Donderdag 11 November 1943. HILVERSUM I, 414.4 M. 7.00 en 8.00 u. BNO. 8.10 Orkestmuziek. 9.45 Godsd. uitz. 9.00 Orkest. 11.00 Gestalten van heden. 11.15 Strijkkwartet. 11.40 Zang en piano. 12.15 Or kest. 12.45 BNO. 13.00 Voor de plattelands vrouw. 13.05 Orkest. 14.20 Solist. 15.00 Viool en piano. 16.00 Salonorkest. 16.45 BNO. 17.00 Melodisten. 18.00 BNO. 18.05 Orkest. 18.45 Brandende kwesties. 19.00 BNO. HILVERSUM II. 17.00 Piano. 17.40 Zang en piano. 18.00 Kleine orkesten. 19.00 BNO. 20.15 Lezing. 20.30 Koor van Scala Theater te Milaan. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO. KOERSEN van de Amsterdamsche Effectenbeurs van Dinsdag 9 November 1943. 4 Ned. 1940 II 103% (103%); 4 Ned. 1940 m.b. 104% (104%); 4 Ned. 1941 103% (103%)3% Ned. 1941 99'/» (99%); 3% Ned. 1942 99% (99%)3% Ned. 104? 99Vu (99%); 3 Ned. 1937 95% (95%); 3—3% Ned. 1938 98% (98%)3 Ned.-Indië 1937 II 94% (94%) Amsterd. Bank 141S (141S)Incasso-Bank (146S)Koloniale Bank 201S Ned. Ind. Hand. Bank 131S (131S); Ned. Handel Mij. cert. 173S (173S)Rotterd. Bank (151S)Cert. Twentsche Bank 153S (153S)A.K.U. 187S (187S); v. Berkel's Pa tent 159% (160)Cert. Calvé Delft (191S)Fokker 320 (319%); Cert. Leverbros 296S (296S)6 Pref. idem 148S (148S); Cert. Meelf. Ned. Bakk. 310S Ned. Kabel 327S (327S); Philips Lampen (369S)Pref. idem 194S (194S): N. B. De Schelde 168% (168%)v. Gelder Papier 18QS Pref. Touw Fabr, (157S); Wil ton Feijenoord 238S (238S) j 3X Bat. Olie 102% GI. (102% Gl.)Kon. Olie 360%S (-) Bandar Rubber (137)Hessa Rubber 105%S Holl. Am. Lijn (150S) Kon. Boot (181S)Ned, Scheepv. Unie 172%S (172%S)Rotterd. Lloyd(155S) N.I.S.U. (16a%S); Senembah 155%S (155%S); Amst. Ballast (207S)Pref. Gerzon 122 Gl. (122 Gl.). De staats fondsenmarkt was over de geheele linie vaster gestemd. De jongste staatsleening, die gisteren den dag op 99% pet. verliet, be reikte thans in het eerste tijdvak een noteering van 99% pet. Gedurende de rest van het beurs- uur bleef de koers zich om de 99% pet. be wegen. Het fonds bevindt zich thans op het hoogste niveau sinds de leening geëmitteerd werd. De overige staatsleeningen konden even eens ten opzichte van de vorige koersen een avans behalen, behalve dan de 3 pet. Indië 1937 II, die eenigszins in reactie verkeerde. De omzetten op de aandeelenmarkt bleven bij die van gisteren ten achter. Bij de actieve in- dustrieelen was dit niet zoo zeer merkbaar, doch bij de minder courante soorten konden verschillende het bij gebrek aan materiaal niet tot noteering brengen. Bij de overzeesche fondsen was het al precies zoo gesteld. Van de scheepvaarten b.v. brachten vandaag alleen aand. Scheepvaart Unie (6/3) en aand. v. Nie- velt Goudriaan (11/5) het tot noteering. Voorts ging bij de rubbers weinig om evenals bij de tabakken. INCASSO-BANK N.V. - GOES Klokstraat 9, Tel. 2001-2410 Uitvoering van Beursorders Officiëele Mededeelingen. Overgenomen prijzenafdee- lingen van Rijksbureaux. De Gemachtigde voor de Prij zen heeft per 1 November wederom de prijsvormings- enJ of prijsoontrdle-afdeelingen van enkele Rijksbureaux overgeno men. Hieronder volgt thans een adreslijst van de secties van den Dienst van den Gemachtigde voor de Prjjzan, die de werk zaamheden van de afdeelingen der daarbij tusschen haakjes genoemde Rijksbureaux hebben overgenomen. Men dient zich dus voor alle prijsvormingsaangelegenheden tot de secties „Prijsvorming" te wenden, voor kwesties de prijscontrole betreffend tot de secties „Prijscontrole". Voor artikelen ressorteerende onder Rijksbureaux waarvan de prijzenafdeelingen nog niet zijn overgenomen, blijft de tot op heden geldende regeling be staan. Sectie Prijscontróle Aardolie producten, Laan Copes van Cattenburgh 65, 's-Graven hage, Telef. 111022 (van Rijksbureau voor Aardolie producten). Sectie Prijsvorming Bouwmate rialen; Sectie Prijscontrdle Bouwmaterialen, Keizers gracht 120, Amsterdam-O., Telef. 41193 (van Rijksbureau voor Bouwmaterialen). Sectie Prijsvorming Chemie, Laan Copes van Cattenburgh 131a, 's-Gravenhage, Telef. 117088. Sectie Prijscontrole Chemische Producten, Pieter Bothstraat 39, 's-Gravenhage, Tel. 720090 (van Rijksbureau voor Che mische Producten). Sectie Prijscontrole Grafische Industrie, N.Z. Voorburgwal 326328, Am3terdam-C., Tel. 39602 (van Rijksbureau voor Grafische Industrie). Sectie Prijsvorming Hout, Tel. 48633, 41005, 48537; Sectie Prijscontrole Hout, Telef. 49458, Heerengracht 136, Am sterdam-O. (van Rijksbureau voor Hout en van Rijksbureau voor Glas, Keramiek en Hout producten (alleen voor zoo ver betreft artikelen geheel of voor het grootste deel van hout vervaardigd)). Sectie Prijscontrole Huiden en Leder, Keizersgracht 335, Am sterdam-C., Telef. 33468 (van Rijksbureau voor Huiden en Leder) Sectie Prijsvorming Metalen, Zwarteweg 1, 's-Gravenhage, Telef. 116288, 116289 (van Rijksbureau voor IJzer en Staal, van Rijksbureau voor Non-Ferro Metalen en van Sectie Metaalverwerkende In dustrie van het RjjKsbureau voor Verwerkende Industrieën (alleen voor zoover betreft geheel of voor het grootste deel uit metaal vervaardigde en electrotechnische artike len)). Sectie Prijscontróle papier en papierwaren, N.Z. Voorburg wal 326328, Amsterdam, Telef. 39602 (van Rijksbureau voor Papier en Papierwaren). Sectie Prijsvorming Textiel, Sectie Prijscontróle Textiel, Willemsplein 10, Arnhem, Tel. 21142 (v. Rijkstextielbur.) Sectie Prijsvorming Textielhan del, Sectie Prijscontrole Tex- tiehandel, Heerengracht 132, Amsterdam-O. (van Rijks bureau voor de Distributie van Textielproducten door den Handel). Sectie Prijscontróle Verwerken de Industrieën, Laan Copes van Cattenburgh 65, 's-Gra venhage, Telef. 111022 (van Sectie Metaalverwerkende In dustrie van het Rjjksbur. V. Verwerkende Industrieën). Sectie Prijscontróle IJzer, Staal en Non-Ferro Metalen, Zwar teweg 1, 's-Gravenhage, Tel. 116288, 116289 (van Rijks bureau voor IJzer en Staal; van Rijksbureau voor Non- Ferro Metalen). Griend- en teenhout te velde. Alle eigenaren en pachters op langen termijn van perceelen griendhout, waarvan het gewas de twee laatste malen, dat deze zijn gehakt, niet door henzelf is geoogst, zijn verplicht het griendhout vóór 15 Nov. '43 te velde te verkoopen aan één dergenen, die het gewas van de perceelen de twee laatste malen hebben, geoogst. Zijn bedoelde personen geen gega digde, dan dienen de betrokken eigenaren of pachters op lan gen termijn daarvan vóór 20 Nov. '43 onder overlegging van bewijsstukken aan het bedrijf schap kennis te geven, onder opgave, of zij het griendhout zelve willen oogsten dan wel te velde willen verkoopen. Indien de betrokken eigenaren er de voorkeur aan geven dit te ver koopen, zal hun door het be drijfschap een kooper worden aangewezen. Eigenaren of pach ters op langen termijn van perceelen griendhout, waarvan het gewas beide laatste malen of één der beide laatste malen, dat deze zijn gehakt, door henzelf is geoogst, zijn verplicht vóór 15 Nov. '43 aan het be drijfschap op te geven, of zij het griendhout al dan niet zelf willen oogsten. Eigenaren of pachters op langen termijn, die nalaten aan deze verplichting te voldoen, worden geacht te hebben verklaard dit niet zelf te willen oogsten. Zij, die heb ben verklaard óf worden geacht te hebben verklaard dat zij niet zelf willen oogsten, zijn veiplicht het griendhout vóór 1 Dec. '43 te velde te verkoopen aan dengene, die het gewas van de perceelen één der beide laatste malen hebben gehakt dan wel, indien zij beide laatste malen zelf hebben ge hakt, aan één of meer door het bedrijfschap aan te wijzen per sonen. De koopers van griend hout te velde dienen in het bezit te zijn van een vergun ning ,tot den aankoop van het griendhout. Een dergelijke ver gunning wordt slechts verleend aan degenen, die schriftelijk verklaren van het perceel vóór een door het bedrijfschap te bepalen datum tenminste de hoeveelheden der verschillende soorten griendhout, welke naar het oordeel van het bedrijfschap van deze perceelen kunnen wor den geoogst, te zullen hakken. Voor het oogsten van griend hout is het bezit van een ver gunning vereischt, welke slechts aan eigenaren van perceelen griendhout wordt verleend, in dien deze een schriftelijke ver klaring gelijkluidend aan die, welker inzending voor het ver krijgen van een aankoopvergun- rting van griendhout te velde vereiBcht is, hebben afgelegd. Degenen, wien een aankoopver- gunning wordt verstrekt, ont vangen tegelijk de hakvergun- ning. Voor den verkoop van den teenoogst zijn de tot dusverre geldende bepalingen gehand haafd. Ieder, die teenhout snijdt, is verplicht binnen een week na de beëindiging van het snijden, aan den districtsleider opgave te doen van de door hem geoogste soorten en hoe veelheden teenhout. Met rede nen omkleede verzoeken om ont heffing van de vorenbedoelde voorschriften waaraan Blechts in enkele, bij verordening vast gestelde uitzonderingsgevallen kan worden voldaan en verzoe ken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan het bureau voor het Bedrijfschap voor Griend en Riet, Zwarte weg 75, 's-Gravehhage, Riet te velde. Alle eigenaren en pachters op langen termijn van percee len riet, waarvan het gewas in de jaren '38 en '39 niet door henzelf is geoogst, zijn verplicht het riet vóór IS Nov. '43 te velde te verkoopen aan een der- genen, die het gewas van de perceelen in de jaren '38 en '39 hebben geoogst. Indien nie mand dezer personen gegadig de voor het riet is, dienen de betrokken eigenaren of pachters op langen termijn daarvan, on der overlegging van bewijsstuk ken, vóór 20 Nov. '43 aan het bedrijfschap kennis te geven onder opgave of zij het riet zelf willen oogsten dan wel te velde willen verkoopen. Denge nen, die er de voorkeur aan geven het riet te velde te ver koopen, wijst het bedrijfschap een kooper aan. Eigenaren en pachters op langen termijn van perceelen riet, waarvan het ge was in da jaren '88 en '89 of in een dier jaren door henzelf is geoogst, zijn verplicht vóór 15 Nov. '43 aan het bedrijf schap op te geven of zij het riet al dan niet zelf willen oogsten. Zij, die nalaten aan deze verplichting te voldoen, worden geacht te hebben ver klaard het riet niet zelf te wil len oogsten. De eigenaren en pachters op langen termijn, die hebben verklaard of worden geacht te hebben verklaard niet zelf te willen oogsten, zijn verplicht het riet te velde te verkoopen aan dengene, die het perceel in een der voormelde jaren heeft gesnedén, of indien zij beide jaren zelf hebben ge sneden, aan een of meer door het bedrijfschap aan te wijzen personen. De koopers van riet te vélde dienen in het bezit te zijn van een vergunning tot den aankoop van het riet. Voor het oogsten van riet is een ver gunning van het bedrijfschap vereischt. Gevraagd te Goes voor direct: door Bureau van de Voedsel voorziening. Soil, met voll. inl. worden ingewacht onder No. 573, Bureau „De Zeeuw" te Goes. ADVERTENTIËN Voor de vele bewijzen van medeleven, ondervonden tijdens de zeer langdurige ziekte en na het nog zoo plotseling over lijden van onze geliefde Vrouw en Moeder, JOHANNA KOPMELS— MOERDIJK, betuigen wij aan familie, vrien den en bekenden onzen harte- ljjken dank. M. KOPMELS en Kinderen- Nieuwdorp, November 1943. Plaats een kleine adverten tie in „De Zeeuw". Het kost U maar ƒ0,65 (minimum). In bezit: Nieuwe ASW. Fasto. 10 L. water per minuut. GEVRAAGD:. 60 80 L. spanning 220. Electrische Timmerfabriek D. COPPOOLSE, A 23, Grijpskerke (Z.) Terstond een gevraagd wegens huwelijk der tegenwoordige. J. VAN LÏEKE, „Hooge-Boomen", Borssele. Voor direct gevraagd: 1 dag per week. Goed loon. BOS' Kleedingmagazjjn, Lange Vorststraat, Goes. TE KOOP GEVRAAGD: Franklin Kachel, in zeer goeden staat. Brieven met prijsopgaaf te richten aan Mej. O. LA FORS, Bimme- landstraat 14, Goes. Hoofdvertegenw.: H. SMIT. Lorentzstr. 9 B, Groningen. Grossier: Fa GEBR. MULDER, K. Kerkstraat 17, Goes. (Fabrikaat N.V. Rubber fabriek „Het Y") LAAT UW BAND BIJ ONS COVEREN en U zult meer dan tevre den zijn. Inlichtingen bij: Verkoopcentr. v. Zeeland N.V. Handelscompagnie, Bermweg 11 Souburg Aangeboden: EUROPA, IN AL ZIJN HEERLIJKHEID. 6 deelen, ƒ10,per deel. Fa VAN DRIEL, Lewestraat, Kloetinge. TE KOOP: een mooie, groene VULKACHEL. Prijs 80,—. P. MOL, 's-Heer Arendskerke. TE KOOP: 5000 KILO MAN GELS. MESEE, Poppendamme TE KOOP GEVRAAGD: EEN KIPPENHOK, ong. 1,20X1,50, O. DE JONGE, Spaarlingstr A 56, Kapelle. TE KOOP GEVR.: WIND BUKSPLUIMPJES. JAN DE WIT Jz., Westsingel, Goes. J. DE JAGER, Slager, Kapelle, biedt zich wederom aan als LOONSLAGER. Groot sortiment Cyclamen, Pri mula's, Begonia's, Aronskelken, Clivia's, Palmen, Varentjes en Chrysanten, vanaf 50 ot. per bos. M. H. DEKKER^ Lange Vielesingel 38 of Donderdag en Zaterdag Markt. H. S. DRIJFHOUT, Zaden, Boomen, Planten, Goea. STAM-, STRUIK- en KLIMROZEN. BEKENDMAKING. Wij repa- reeren alle merken naaimachi nes onder 1 j. garantie. J. v. d. KREEKE, Naaimachinehuis, Middelburg, Nieuwstraat 38. PERSONEEL Gevraagd: EEN NETTE JON GEN, niet boven de 18 jaar, om in het vak te worden op geleid. Fa VAN DRIEL, Lewe straat, Kloetinge. Druk Oosterbaan Le Cointre N.V., Goes.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1943 | | pagina 2