Aspirin CHR. BURGERSCHOOL Nette Winkeljuffrouw. a^p UIT DE PROVINCIE GEMENGD NIEUWS Textlelgoederen lagen te beschimmelen. Opsporingsamb tenaren van de prijsbeheersching zijn dezer dagen bij een onderzoek in de manufacturen zaak van R. Hensen te Groningen tot een merkwaardige ontdekking gekomen. LAND ENTUINBOUW RECHTSZAKEN HET VROUWENHOEKJE BURGERLIJKE STAND RADIOPROGRAMMA WOLLENDORF, JONG PERSOON Vraag en Aanbod SINGELSTRAAT - MIDDELBURG. Het beste adres voor MANUFACTUREN is dat van L. E. RIVIERE, tijdelijk Korte Delft 20, MIDDELBURG Een flesch vol GEZONDHEID! Gevraagd voor direct Aanmelding uitsluitend schriftelijk. Levensmiddelenbedrijf F. J. THIERY Zn., Magdalenastraat I - Goes. Geen huur, Geen rente! Hoe kan dat? N.V. HERO CONSERVEN U bent al bijna te laat Om Uw scheer zeepbon S In te leveren bij Uw leverancier. Deze bon vervalt 31 Augustus. Lever Hem dus omgaand In. 'n ADELAAR-PRODUCT PRIMA! X steunt NIEUWE BURGEMEESTERS. Het Rijkscommissariaat deelt mede: De Rijks- comm. voor het bezette Ned. gebied heeft den rijksarchivaris Dr A. Meerkamp van Embden tè Middelburg, die sedert 20 Oct. 1942 belast is met de ver tegenwoordiging van den burgemeester van Middelburg, definitief benoemd tot burge meester van deze stad. Voorts heeft de comm.-gen. voor bestuur en justitie tot burgemeester benoemd: J. Kooistra te Hoogeveen tot burgemeester van Anloo; L. C. Slings te K o r t g e n e tot burgemeester van KortgenejJ. van de Beke Callenfels te Woerden tot burgemees ter van Wijk bij Duurstede, en A. W. Bos- schaart te Utrecht tot burgemeester van Houten. GELDIGHEIDSDUUR VLEESCH- BONNEN VERLENGD. De geldigheidsduur van de vleeschbonnen 33A, 33B, 34A en 34B is verlengd tot en met 4 Sept. Op 30 Aug. is een nieuwe vleeschbon aangewezen, wel ke geldig is tot en met 4 Sept. Verduisteren: 30 Augustus4 September 1943. 's-Avonds van 20.30 uur. 's-Morgens tot 6.4S uur. BESMETTELIJKE ZIEKTEN. In de week van 15 t/m 21 Aug. 1943 had Zeeland 28 gevallen van besmettelijke ziekten, n.l. diphtherie: St Annaland 9, Krabbendijke, St Maartensdijk en Zierikzee elk 1roodvonk Biervliet en Borssele 2, Zuidzande 1mala ria: Middelburg 9; poliomyelitusM'burg 1. De wnldi. Commissaris der Provincie Zeeland heeft met ingang van 1 Sept. a.s. aan Ir C. R e e d ij lc te G o e s op diens verzoek eervol ontslag verleend als ingenieur in algemeenen dienst bij den Prov. Water staat, wegens benoeming elders. Benoemd tot leden van den Dijkraad voor de waterkeering van den calamiteuzen Burgh- en Westlandpolder, als vertegen woordigers van dien polder J. J. Steur en B. Th. Boot C.Wz., beiden te Burgh. Vlissingen. De lessen aan de openbare U.L.O.- school zullen aanvangen op Woensdag 1 Sep tember a.s. te Middelburgdie voor de Avond school voor Nijverheidsonderwijs op Woens dag 15 September a.s. in het gebouw der Am bachtsschool te Middelburg en die voor de Gem. Handelsavondschool op Woensdag 1 September in het Gymnasium te Middelburg. Goes. Proces-verbaal is opgemaakt tegen M. J. A. D. en M. B. alhier, die geen persoons bewijs bij zich hadden. P. G. alhier kreeg een politioneele waarschuwing, omdat hij een meerderjarig persoon op zijn rijwiel ver voerde. Proces-verbaal is opgemaakt te gen N. v. D„ die alt perioon beneden 18 jaar in verboden tijd in een café vertoefde en tegen B, D. W. D,, die hem in zijn café had toegelaten, Wegem onvoldoende verduii- tering van hun woning kregen J. Wt een proces-verbaal en M. J, S, en G. F. W. S. een politioneele waarschuwing, A. J. N. K. en B. B. de G. kregen een politioneele waarschuwing, omdat zij zonder licht fiets ten. Zuid-Beveland. ONDER WAGEN GERAAKT. De vrachtrijder A. V. uit W e m e 1 d i n g e had het ongeluk met zijn gespan van den zandweg in een vrij diepe sloot te kantelen. Hij zelf en het 5-jarig zoontje van den heer M., dat met hem meereed, kwam onder den wagen terecht. Alhoewel beiden vlug weer op het droge gehaald werden, was het kind er zoo slecht aan toe, dat het na eenige uren bezweek. NISSE. Woensdagmiddag hielden de jeugd clubs uit Borssele, Nieuwdorp, Heinkens- zand, 's-Heer Arendskerke, 's-Heer Hen drikskinderen, Hoedekenskerke, Baarland en Oudelande een jeugdmiddag te Nisse. Er waren 154 meisjes aanwezig. De dag werd geopend met een liturgie in de Ned. Herv. kerk alhier. Op een weide werd in groepen gespeeld onder leiding van leidsters. Later werden in de kerk onder leiding van mej. Bunjes-Ledeboer uit Borssele zangoefenin gen gehouden. Schouwen-Duiveland. SEROOSKERKE CS.). De 5-jarige J. B. alhier werd zoodanig door een wielrijdster aangereden, dat 'hij met een op twee plaatsen gebroken beentje naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. (Z-Nsb.) Tholen en St.-Philipsland. THOLEN. Met de botvisscherij loopt het op zijn eind. Was de aanvoer de laatste we ken gering, vorige week kwam nog minder aan, temeer, daar reeds verschillende visschers begonnen zijn met de kuilvisscherij. Andere vischsoorten werden niet van beteekenis aan gevoerd. Voor anderhalve ton aan effecten en geld gestolen. Een handelaar in manufacturen te Amster dam, die eenigen tijd met vacantie was ge gaan, moest gisteren bij zijn terugkeer er varen, dat tijdens zijn afwezigheid onge- wenschte bezoekers het huis hadden geïn specteerd. Een groote partij effecten, een hoeveelheid contanten, tezamen ten bedrage van f 151.930, bleken verdwenen te zijn, als mede een aantal sieraden (o.a. een gouden collier met hanger) en een hoeveelheid tafel zilver. Clandestiene slachting in groentenpakhuis. Enkele con troleurs van den CCD hadden dezer dagen aanwijzingen gekregen, dat in de omgeving van Den Haag clandestien zou worden ge slacht. Den geheelen nacht werd door hen gepost. Toen er na lang wachten niets ge beurde, besloten de controleurs een inval te doen in een groentenpakhuis in de buurt, waar zij veronderstelden, dat de clandestie ne slachting zou geschieden. Daar troffen zij inderdaad een geheel geslachte koe aan. Waarschijnlijk had de slachting plaats ge had reeds voor de controleurs met posten begonnen, want de dader was niet meer aan wezig. Hij is evenwel bekend. Verder werden in de schuur van den groentenboer nog 12 kisten appelen in be slag genomen, die bestemd waren voor den sluikhandel. Valse he suikerbonnen. Te Amsterdam is een moeder van 43 en haar dochter van 18 jaar gesnapt bij het afgeven van valsche suikerbons aan een winkelier. In den winkel werd een etui gevonden met val sche suikerbons, dat door een van de vrouwen was weggeworpen toen zij zich ontdekt zag. Op het moment, dat de recherche in de wo ning van de aangehouden vrouwen een onder zoek ging instellen, verliet juist een zoon het huis met een koffer, inhoudende. 27 kg. sui ker. De bonnen zijn goed nagemaakt, zoodat verondersteld wordt, dat verschillende winke lier» de dupe van de praktijken van deie vrou wen sijn geworde», De vakken in den winkel waren grooten- deels leeg en de winkelbezoeker moest wel denken, dat H. practisch uitverkocht was. De opsporingsambtenaren, die er de lucht van hadden gekregen, dat hier wel eens iets niet kon kloppen, gingen echter verder en ontdekten in den kelder achter een verwar mingsinstallatie. Onder emballage en jalou- zieën, alsmede in de gang tusschen opgesta pelde turf nog een flinke partij kleeding- stukken van meest zeer goede kwaliteit. Be ter gezegd: de kleedingstukken waren van zeer goede kwaliteit geweest, maar door de maandenlange vochtinwerking in den kelder was een gedeelte verschimmeld en bedorven en voor gebruik ongeschikt geworden. En dat, terwijl het kleedingvraagstuk in vele gezinnen schier onoplosbaar is geworden. De goederen in den kelder waren bij geen en kele inventarisatie opgegeven. De inspecteur voor de prijsbeheersching te Leeuwarden heeft H. veroordeeld tot een boete van f 10.000 en betaling van f 650 pro ceskosten. De in den kelder gevonden goe- deren zijn verbeurd verklaard. LAAT UW MOESTUIN NIET VER- WAARLOOZENI Wanneer in het najaar de aardappelen, boonen en andere producten van het veld zijn verdwenen, dan blijven daar nog de onkruiden, het verdorde loover, groente- resten en koolstronken achter. Het is een ver keerde gewoonte van velen, den moestuin of volkstuin in dezen toestand tot in het voorjaar te laten liggen. Want de grassen en andere onkruiden blijven tot diep in 't najaar door groeien. Ze kunnen nog dit zelfde najaar tien duizenden zaden voortbrengen, die zich over den eigen tuin en over de tuinen van de buren gaan verspreiden. Inmiddels zijn ook de beruchte kweekgras- sen blijven groeien; zij hebben op vele plaat sen hun kweekdraden in den grond ontwik keld. Laat Uw tuin na den najaaroogst niet op dergelijke wijze verwaarloozen. Houdt na den oogst van de aardappelen, boonen en andere producten nog een groote opruiming onder de onkruiden 1 Verwijdert eerst de zaaddragende exemplaren, doch werpt deze niet op den mest hoop 1 Kweekgrassen worden met hun wortel draden opgerooid en verwijderd. De overige onkruiden schoffelt men af en harkt men op hoopen. Indien zich daarin geen zaaddragers of kweekworteldraden bevinden, kan men ze gerust tot organische mest laten verrotten. Verzamel in het najaar ook het rottende loof en de waardelooze groeteresten I Deze kunnen eveneens op den mesthoop worden gebracht. Stelt dit niet uit tot in den winter of het voorjaar, doch ribet het reeds spoedig 1 Uw tuin is er mede gebaat. tiene wijze, Zoowel de handelaren als de clandestiene slachters en enkele personen, die zich «Heen hadden beperkt tot den we derverkoop van het door clandestiene slach tingen verkregen vleesch. werden tot zware tuchthuisstraffen verooraeeld. Drie van hen werden veroordeeld tot vijf jaar tuchthuis, anderen tot twee jaar, een jaar en een half jaar tuchthuis, diegenen, die alleen kleine hoeveelheden vleesch wederverkocht hadden kregen gevangenisstraffen van een jaar tot tien maanden. Deze strenge straffen hebben inderdaad tengevolge gehad, dat de clandestiene slach tingen iets verminderd zijn. Ook in de toe komst zal de strafvervolging van dergelijke misdaden zeer scherp zijn. CLANDESTIENE SLACHTERS VER OORDEELD. Het Duitsche Obergericht heeft een vrij groot aantal personen, die de vleeschvoorziening ten nadeele van de Ned. bevolking in gevaar gebracht hebben, tot zware tuchthuisstraffen veroordeeld. Verscheidene personen in de buurt van Culemborg hadden zich vereenigd om vee uit de weide te stelen, het clandes tien te slachten en het vleeesch met winst te verkoopen. Elk dezer personen is, al naar gelang van zijn medeplichtigheid veroordeeld en wel tot vier jaar, twee anderen tot twee jaar, een vierde tot een jaar tuchthuisstraf. Drie inwoners uit Zuilichem kochten scha pen tegen hooge prijzen, slachtten deze op clandestiene wijze. Elk hunner werd veroor deeld tot twee jaar tuchthuisstraf. Verscheidene veehandelaren en slagers te B a a r n kochten en verkochten vee met het doel dit clandestien te laten slachten en slachtten ook een aantal koeien op clandes Valappelen zijn goed in te maken. Valappelen zijn vaak zuur, doch daarom juist geschikt voor inmaak. Wan neer we het kokende moes van deze appe len in uitgezwavelde of uitgekookte fles- schen overdoen en onmiddellijk afsluiten met gezwavelde of uitgekookte kurken, die luchtdicht gemaakt worden door ze tot aan den hals van de flesch in gesmolten lak, pa- rafine of kaarsvet te dompelen, dan kunnen we het voor den winter bewaren. Worden de appelen, voordat er moes van gekookt wordt geschild, dan kunnen we de schillen drogen en nog voor verschillende doeleinden gebruiken. Van gedroogde appel schillen trekt men met wat water een geuri ge drank, die gezeefd en naar verkiezing met wat citroenpoeder en suiker wordt ver mengd. Het vocht dat men verkrijgt, wan neer gedroogde appelschillen eenige uren met water getrokken worden, is sterk pectine- houdend. Voegt men dit sap, nadat het wat ingekookt is, toe aan vruchtenmoes, waar van jam gekookt wordt, dan zal deze vlug stijf worden. Wij raden daarom degenen die van ingemaakt vruchtenmoes van den win ter jam willen maken, aan, de gedroogde ap pelschillen daarvoor te bewaren. Een recept voor het maken van jam met vocht van appelschillen is te verkrijgen aan de Dr Kuyperstraat 8, 's-Gravenhage. Wie bramen vindt.... Wie bra men vindt, kan er iedere huisvrouw plezier mee doen, want van bramen valt menig lek ker gerecht te maken. Bramengruel is bijv. een bijzonder smakelijke variatie op de watergruel, die gewoonlij met bessensap ge maakt wordt. Moes van rauwe bramen met cuStardvla is een zeer frisch nagerecht. Wat het inmaken van bramen betreft zij kunnen tot jam ver werkt of gepasteuriseerd worden. Bramenvla. 1 emmertje bramen, 2.5 dl taptemelk, 1 lepel custardpoeder, suiker naar smaak. De bramen wasschen, in een schaal doen, met een vork licht kneuzen en met wat suiker bestrooien. De taptemelk aan de kook brengen en binden met de aan gemengde custardpoeder. Suiker naar smaak toevoegen. De vla koud laten worden en de bramen ermee bedekken. Bramengruel. 75 g gort, 1 1 water, 1 emmetje bramen, suiker naar smaak en citroenpoeder. De gort weeken en in het weekwater gaarkoken. (De hooikist daarbij gebruiken.) De bramen wasschen en plm 5 min. met de gort meekoken. Naar smaak suiker en citroenpoeder toevoegen. De gruel warm of koud geven. Ut 2*uS Van 2128 Augustus 1943. YERSEKE. Geboren: Marintfs, z. v. J. Mol en M. van den DorpelLaurina, d. v. M. Minnaard en M. J. Zuidwegt; Jacob Cornelis Jacobus, z. v. L. Scheele en D. van Nieuwen- huizen; Pieternella Johanna, d. v. J. de Witte en S. P. Ocké te Vlissingen; Theodorus Wil helmus Freiderikus, z. v. F. J. Coopman en E. H. i A. Peters te Vlissingen; Arie, z. v. A. Boer en J. van Eenennaam te Vlissingen. (I. C.) Van 2026 Augustus 1943. KRUININGEN. Ondertrouwd: A. T. Ivens, 32 j. te Graauw en Langendam en A. M. van Campen, 28 j.; E. R. O. Richard, 30 j. te Zundert en S. van den Berge, 27 j.H. Win ter, 25 j. te St. Maartensdijk en J. van Poelje, 21 j. Geboren: Jacob Maarten, z. v. C. Remijn en S. Verheij. (I. C.) Over de maand Juli 1943. AXEL. Huw.-aang.J. Scheele, 25 j. en P. T. Roose, 21 j.; H. de Pooter, te Hoek, 25 j. en G. de Pooter, 22 j. GehuwdC. Bakker, 25 j. en A. Oppeneer, 24 j.; A. de Kraker, te Terneuzen, 26 j. en J. Slabbekoorn, 23 j.J. K. de Putter, 30 j. en L. S. Hamelink, 27 j. GeborenAdriana, d. v. A. J. van Lange- velde en K J. de Visser; Pieter Marinus, z. v. M. P. van de Voorde en J. Cornelissen; Armand Petrus Eugène, z. v. E. Tieleman en E. P. van Trappen; Cornelia Catharina, d. v. M. de Feijter en C. Dieleman; Dina Su- zanna, d. v. S. Buijze en F. Hollebek; Me- chiel Cornelis, z. v. J. de Visser en A. P. Goud; Geertruida, Pieternella, d. v. S. J. J. Wijna en J. J. Dieleman; Dirk Abraham, z. v. L. Haak en H. W. Rouw; Adriana, d. v. P. Hamelink en J. C. de Visser; Ina Ada, d. v. M. J. Lindhout en C. M. A. Dobbelaar. Overleden: W. Slabbekoorn, 18 j., z.; M. van den Ouden, 78 j., wedn. van C. Smies. (Th. C.) ZAAMSLAG. Huw.-aang.C. P. Kaan, te Terneuzen, 24 j. en A. W. de Feijter, 20 j. GehuwdF. Geelhoed, te Wissenkerke, 21 j. en C. A. Verhelst, 17 j. GeborenWinnie Quinten, z. v. A. A. van de Vrie en J. J. Slabbekoorn; Gelein Abra ham, z. v. W. J. Lensen en C. de Bokx; Pie ter Jan, z. v. A. C. Risseeuw en M. Koek koek. Overleden: A. van der Hagen, 67 j., echt genoot van L. M. van EsG. den Hamer, 74 j. wed. van J. Scheele; J. M. van Hoeve, 51 j. echtgenoote van P. A. P. Dieleman. (Th. C.) Dinsdag 31 Aug. 1943. HILVERSUM I, 414.4 M. 7.00 en 8.00 u. BNO. 8.10 Gram. 9.00 Godsd. uitz. 9.30 Or kest met zang. 10.30 Van de boerderij. 10.45 Zang en piano. 11.15 Orkest. 12.15 Piano. 12.45 BNO. 13.05 Melodisten. 14.00 Joden veroveren Engeland. 14.25 Zang en orgel. 15.30 Voor de zieken. 16.00 Gron. orkestver. 16.45 en 18.00 BNO. 18.05 Gram. 18.45 NSB. 19.00 BNO. 19.15 Wat kost het een moeite. 20.15 Bonte verscheidenheid. 22.00 BNO. HILVERSUM II. 17.00 Gram. 19.00 BNO. 19.15 Orkestwerken. 20.15 Wij lazen, zagen en spraken. 20.40 Gram. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO. Officiëele Mededeelingen. Geldigheidsduur toewijzing tabaksproducten. De geldigheidsduur van de toewijzingen voor tabak, siga ren en sigaretten met een ver valdatum gelegen na 25 Augus tus 1943 wordt verlengd tot en met 25 September 1943. Houden en het vervoeren van geiten. Het vervoerverbod voor gei ten is van 23 Augustus af op geheven met dien verstande, dat alleen geleidebiljetten mo gen worden afgegeven voor het vervoer van geiten en bokken, alsmede geite- en boklammeren van een geitenhouder naar een geitenhouder, aan wien een aankcopvergunning is uitge reikt. Vervoer naar een markt blijft verboden. Aankoopvergunningen worden uitgereikt aan personen, die op 1 Januari 1943 lid waren van eon geitenfokvereeniging en aan hen, die vóór 1 Juni 1943 geiten en/of bokken hebben ge houden. Bovendien kunnen ar beiders, kleine boeren en tuin ders, die voorheen geen geiten hadden, doch over voldoende voeder beschikken en de geiten op eigen bedrijf kunnen hou den, hiervoor in aanmerking komen. Aanvragen voor aan koopvergunningen in te dienen bij de Plaatselijke Bureauhou ders. Voorts is bepaald, dat een ieder ten hoogste twee geiten (d.w.z. vrouwelijke geiten, die ten minste eenmaal gelammerd hebben) alsmede twee geiten lammeren (d.w.z. vrouwelijke go, ten, die nog niet gelammerd hebben) mag aanhouden. Een grooter aantal geiten mag al leen worden aangehouden, in dien namens het Bedrijfschap voor Vee en Vleesch daartoe een schriftelijke vergunning is verleend. Zij, die op 1 Januari 1943 reeds lid waren van een geitenfokvereeniging, dienen zich hiervoor te wenden tot den secretaris, terwijl alle overige personen zulks bij den Plaat- selpken Bureauhouder moeten aanvragen. Handel in stamboekschapen Voortaan kunnen wederom geleidebiljetten worden verkre gen voor het vervoer van stam boekschapen en stamboeklam meren naar bedrijven van stam boekleden. Markten mogen voorshands nog niet worden ge houden. De handel in stamboek- dieren op fokveedagen is wel toegestaan, mits de kooper kan aantoonen, dat hij lid is van een erkend schapenstamboek. Aan handelaren zullen alleen dan vervoerbewijzen worden af gegeven, indien zij een vergun ning van het stamboek overleg gen, dat zij gemachtigd zijn een nader aan te geven aantal scha pen aan te koopen ten behoeve van nader te noemen stamboek leden. Lantaarnhulzen, lakdraad, electromotoren enz. In de staatscourant van 26 Augustus 1943 zijn opgenomen een viertal beschikkingen, in welke voorschriften gegeven worden inzake: 1. de vervaardiging van hul zen voor eleetrisehe zak- en handlantaarns 2. het gebruik van lak- (emaille) draad in de electro- techniek; 3. het aanzetten van electro motoren; 4. de vervaardiging van draai stroom- en wisselstroommotoren. Belanghebbenden worden ver wezen naar de staatscourant, de publicatie in de vakpers en naar het Bureau voor de Metalenver- werkende Industrie (Riouwstr. 170, 's-Gravenhage). Afhalen veevoederbonnen. De Wnd. Voedseleommissari voor Zeeland brengt ter kennis van de georganiseerde veehou ders, dat zij de veevoederbonnen voor de periode 330 October 1943 op 6 en 7 September a.s. af kunnen halen bij de PI. Ver tegenwoordigers. Tegelijkertijd zullen door de PI. Vertegen woordigers de havertoewijzingen voor het seizoen 19431944 worden uitgereikt. Later afhalen heeft tot ge volg, dat géén voederbonnen zullen worden uitgereikt. De bonnen moeten vóór of op 9 September d.a.v. bij den ge- bruikelijken handelaar worden ingeleverd. ADVERTENTIEN Langs dezen weg betuigen wij U onzen hartelijken dank voor de bijken van belangstelling ondervonden na het overlijden van onzen geliefden Man, Va der, Behuwd- en Grootvader PIETER CAREL DOBBELAAR. Uit aller naam, Wed. P. DOBBELAAR BRO U W ER. Souburg, Augustus 1943. Vlissingsche straat 12. Voor de vele bewijzen van deelneming voor en na het over lijden van onze innig geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoe der, CORNELIA VAN HOUTEN, Wed. van wijlen PIETER DE SMIDT, betuigen wj onzen hartelijken fln.Tik. Uit aller naam, PAM. DE SMIDT. Borssele, Augustus 1943. Ik ben voorzien van alle gemakken, Ja alles, alles kunt U bij mij laten bakken, Het zij koek, brood of beschuit, Het komt allemaal even lekker den oven uit. Beleefd aanbevelend, BAKKER, GRIJPSKERKE Jac. Catsweg 106 A. GEVRAAGD: voor administratief werk. Liefst met M.U.L.O.-diploma of 3-jarige H.B.S. Leeftijd 14 tot 16 jaar. W. COPPOOLSE, „De Toekomst", Tel. 282, K. 1189, Grjpskerke. Juffrouw (Ned. Herv.), op kantoor werkzaam, zoekt te Goes of omgeving GEMEUBILEER DE of ONGEMEUB. KAMER met of zonder pension, even tueel met huiselijk verkeer of samenwoning. Brieven onder No. 434, bur. De Zeeuw, Goes. Te koop gevraagd: AARDAP- PELLICHTER. Aanbiedingen aan P. DE KAM, Oude Veer- seheweg 25, Middelburg. TE KOOP: twee Banken 3.60 meter lang en 4 balks houten Eg. J. KLAASSE, B 111, Big- PERSON EEL Gevraagd voor direct: HUIS HOUDSTER, boven 40 jaar, N. H., bij weduwnaar z. k. Adres: J. LEENDERTSE, Krabbendijke. Gevraagd: EEN DELVER. E. DE KORTE, B 29, Biggekerke. AANVANG DER LESSEN DONDERDAG 2 SEPT. Klassan 1, 3, 6: Koorkerkhof 's morgens 9 uur. Klassen 2, 4, 5: Koorkerkhof middags 1.30 uur. Opleidingskias: Molstraat 8, 's morgens 9 uur. U.L.O.-klassen I, II, III: Nieuwe Haven, 's middags 1.30 uur; IVe U.L.O.-klas: Luth. Kerk, 's morgens 10.15 u. Het Hoofd der School: R. A. SWANBOKN. Als er Hero op 't etiket staat bent U zeker van een zuiver natuurproduct. Rijk aan vitaminen, voed» zaam en gezond] I f Naam WoonplaaatsWW»! Straat No!" 92. In couvert zenden aan HYPO, Alkmaar BIEZELINGE. Advertentiën worden aan genomen door S. DE PUIT, Abdijstr. D 35 Druk Oosterbaan Le Cointre N.V., Goes.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1943 | | pagina 2