Nieuwdorp. DE MAGNEET 20 nieuwe punten Mat iedeeeen weien tnoei. cJliönnwci crick Of* „De ieeuw een nette Woning BOOBflEN Agent voor ons blad Schoenen gaan langer mee... door Erdal VRAAG EN AANBOD RADIOPROGRAMMA Het beste adres voor MANUFACTUREN is dat van L. E. RIVIERE, tijdelijk Korte Delft 20, MIDDELBURG. ADVERTENTIEN Te koop gevraagd Groote en kleine partijen Huishoudster MEISJE een Dienstbode Voor zoo spoedig mogelijk voor NIEUWbORP en omgeving iemand gevraagd om als op te treden. Zich te vervoegen op het Bureau van „De Zeeuw" te Goes. Da's goed bekeken: GELIJK OVERSTEKEN I SWING- EN PLISSÉ-tROKKEN KIN DEI?-WINTER MANTELTJES H. JOOSSE, L. VORSTSTR. 53, GOES Wie op de hoogte wil blijven met de officieele publicatiën Van 3—10 October. YERSEKE. Huwel.-afk.J. C. Verschuure, 23 j. en M. Openneer, 21 j. te Kruiningen. Geboren: Adriaan Cornells, z. v. K. Ph. Verheule en M. van 'tLeven; Pieter, z. v. J. van der Meer en S. Marinisse te "Vlissingen Laurina, d. v. J. Simonse en M, Geschiere; Cornells Helmer, z. v. C. C. IJzermans en E. M. Siegers te Vlissingen; Willem Martinus, z. v. A P. Jobse en C. M. Bolier. Overleden: J. C. Gebraad, 36 j., echtgenoot van N. W. Commee; H. Nieuwenhuize, 69 j., echtgenoot van P. Reijnhout. (I.C.) Van 2—8 October. KRUININGEN. Ondertrouwd: W. J. Broekman, 32 j. te IJsselstein en P. M. van Poelje, 26 j.; j. le Clercq, 26 j. en M. C- de Jonge, 25 j. te Kortgene; H. van Balle- gooijén, 24 j. en G. M. Nieuwenhuize, 21 j. Getrouwd: M. Gijzel, 25 j. te Kapelle en C. van Nieuwenhuize, 21 j. Geboren: Steven Pieter Jan, z. v. M. Snoep en A. van Koeveringe. Overleden: J. C. A. van Huët, 67 wed. van T. J. van der Peijl. (I.C.) Over de maand September. 's-HEERENHOEK. Geboren: Neeltje Jaco- ba, d. v. P. Rijk en J. J. Knopjes; Laurentius, z. v. C. Grim en A. M. Schrieks; Jacobus, z. v. P. Martens en P. Verschragen; Johannes, z. v. A. Remijn en J. Boonman. Getrouwdgeen. Overleden: te Goes: J. A. de Vos, 23 j. WEMELDINGE. Geboren: Irena MaSleen- i tjc, d. v. P. J. Sponselee en M. Ph. van Overmeire; Willem, z. v. J. Kole en M. J. van DusselPieter Cornelis, z. v. P. D. Paauwe en L. J. Reijerse. Getrouwd: M. Schouwenaar, 31 j. en H. Klap, 32 j. Overleden: N. Felius, 36 j., echtgenoot van K. J. van Weele; te Goes: M. Bredouw, 73 j., wednr. van P. Bal. (I.C.) KATTENDIJKE. Geboren: Jacob'en Su- zanna, z. en d. v. J. Dagevos en F. Bruinooge; Anna, d. v. A. Luteijn; Maatje Wilhelmina, d. v. A. W. Molhoek en H. Nouse. fq Overleden: J. Wisse, 81 j., wedn. van'F. van Overloop; P. Poulina, 66 j., vrouw van T. Lizierse. Getrouwd: F. Temmerman, 25 j. en J. M. J. Korstanje, 22 j. OUDELANDE. Geboren: Pleternella Mar- garetha, d. v. C. Vroonland en J. v. Gessel; -Pieternella, d. v. Corn, de Jager en M. de Bue. Overleden: J. Schouwenaar, 64 j., echtge noot van P. Jansens. KRABBENDIJKE. Geboren: 9. Maria Ja- coba, d. v. J. Tilro en M. A. van Nieuwkerk; 18. Maria, d. v. M. Traas en J. J. Nieuwen huize. Overleden: 30. G. Huissen, 53 j., echtge- noote van G. van Vplzen; te Goes: T. van de Vlag, 29 j. Huw.-aangiften1. K..F. Roth, 32 j. te Kier en A. C. Wabeke, 22 j.10. A. I. J. Baaij, 38 j. te Tholen en I*. Huissen, 37 j.; 10. M. C. bij de Vaate, 24 j. te Oosterland en E. Huijssen, 24 j.; 12. M. Kopmels, 25 j., te Waarde en N. de Jonge, 22 j.17. G. Houte kamer, 25 j. en J. Lobbezoo, 21 j.24. P. Nagelkerke, 23 j. en K. Vos, 26 j. Getrouwd: 9. W. Mieras, 23 j., te Kapelle en J. C. Kriekaard, 22 j.; 10. P. W. Smalle- gange, 31 j. en E. H. Boone, 23 j.; 24. J. van Baren, 49 j. en M. A. van Beest, 42 j. DRIEWEGEN. Geboren: 20. Pieter, z. v. P. J. Mol en P. Hoogesteger. MELISKERKE. Geboren: Elizabeth, d. v. J. Poppe en E. Louws. Getrouwd: P. Dekker, 27 j. jm. en C. Louws, 25 j. jd.D. Simonse, 27 j. jm en M. de V:sser, 27 j. jd. Overleden: te Doetinchem: J. de Korte, 65 j., weduwe van J. Wisse. OOST- EN WEST-SOUBURG. Geboren: Johannes Michel Petrus, z. v. J. P. Wanrooij en C. M. D. Daniëls. Overleden: J. A. Tellier, 63 j., man van J. C. Looise; P. Bliek, 71 j., man van T. M. Bakker; J. S. de Punder, 10 j. Getrouwd: J. P. Boogaard, 27 j. en E. Wil- leboordse, 24 j.; W. P. Warren, 27 j. en W. Korstanje, 20 j. Ondertrouwd: J. Joziasse, 29 en C. C. Vos, 32 j. GRIJPSKERKE. Getrouwd: J. Francke, 25 j. en T. Dingemanse, 24 j. Geboren: Adriaan, z. v. J. Sinke en C. Boone; Klara Elizabeth, d. v. A. de Kam en E. de Feijter; Johanna Leintje, d. v. G. Geertse en C. Joziasse; Jacoba, d. v. J. H. Geschiere en M. Arendse. Dinsdag 13 October 1942. HILVERSUM I, 415.5 m. 7.15 Lichte gram. 7.30 BNONieuwsber. 7.40 Vroolijke ochtendklanken (gr. pl.J. 8.30 BNO: Nieuws ber. 8.40 Draken in soorten, voordracht. 8.50 Berlijnsch Opera orkest (gr. pl.), 9.00 Muziek door kamerorkest (gr. pl.). 9.30 Spiegel van den dag (opn.). 9.40 Liederenvoordracht (gr. pl.). 10.00 Afwisselende melodieën (gr. pl.). 10.30 U kent hen! Maar kent U hen ook? Dr Ing. W. A. Herweyer, Directeur-Generaal van den Nederl. Omroep. 10.45 Orgelspel (opn.). 11.15 Willy Eberle en zijn orkest. 12.00 Alma nak. 12.05 Stafmuziekcorps, van de Amsterd. Politie. 12.45 BNO: Nieuws- en zakelijke ber. 13.00 Ouvertures en aria's uit ouperettes en opera's (gr. pl.). 14.00 De Groninger Orlcest- vereeniging en solist. 15.00 Voordracht. 15.20 Vocaal en instrumentaal kamermuziekconcert (gr. jpl.). 16.45 BNO: Nieuws-, zakelijke en beursber. 17.00 De Lichte Toets, gev progr. 18.00 De strijd tegen den draad, luisterspel. 18.30 Sopraan, tenor en clavecimbel en piano. 19.00 Neerlands stem van het Oostfront. 19.15 Marschen en marschliederen (gr. pl.). 19.30 BNO: Njeuwsber. 19.40 BNO: Praatje in Zeeuwsch dialect. 19.50 Musette orkest en so liste. Vanaf 20.15 alleen voor de Radio-Cen trales die over een lijnverbinding met de studio beschikken. 20.15 Het Salonorkest en gram. 21.45 BNO: Nieuwsber. 22.00 Geliefde melo dieën uit films (gr.). 23.00—24.00 Orkestmu ziek (gr. pl.). HILVERSUM II, 301.5 m. 7.15-7.40 Zie Hilversum I. 7.40 Ochtendgymn. 7.50 Sympho- nie-orkest (gr. pl.). 8.00 Politiek weekpraatje (opn.) 8.15 Lichte gram. 8.30 BNO: Nieuws ber. 8.40 Piano en viool (gr. pl.). 9.00 Omroep orkest en soliste (opn.). 9.15 Voor de huis vrouw. 9.20 Omroeporkest en soliste(opn.). 10.00 Godsdienstige uitz, 10.30 Trioconcert (gr. pl,). 11.00 Vrouwenmozaiek. 11.20 Piano- voo'dracht (gr. pl.). 11.30 Symphonie-orkest (gr. pl.). 12.15 Uit Neerlands Gouwen. 12.30 Programma-overzicht. 12.35 Hongaarsche klan ken (gr. pl.). 12.45 BNO: Nieuws- en zake lijke ber. 13.00 Wat doet de directie van den Landbouw? 13.15 Mclodisten en soliste. 14.00 Godsdienstige uitzending, 14.30 Gerard van Krevelen en zijn orkest, solist en pianovoor dracht (opn.). 15.30 Voor de zieken. 16.00 Amabile textet. 16.45 BNO: Nieuws-, zake lijke- en beursber. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Tiroolsch programma. 18.05 Vervolgens Vene tië (gr. pl.). 18.30 BNO: Nieuwsber. 18.40 Spiegel van den dag. 18.50 BNO: Gesproken binnenl. overzicht. 19.00 Landmans Lust. 19.30 Gino Bordin en zijn orkest (gr. pl.). 20.00 B N OEng. uitz.„Holland and the economie reorganisation1' (voor de Radio-Centrales: Francisco Canaro en zijn orkest, gr. pl.). Van af 20.15 alleen voor. de Radio-Centrales die over een lijnverbinding met de studio beschik ken. 20.15 Residentie-orkest en solist, en gram. 21.45 BNO: Nieuwsber! 2200 BNO: Militair overzicht. 22.10 Avondwijding. 22.20—24.00 Zie Hilversum I. OFFICIEELE MEDEDEELINGEN Verplichte opgave ijzer en staal. Beschikkingsverbod. De Directeur van het Rijksbureau voor Ijzer en Staal maakt, onder ver wijzing naar de verordening No. 107' d.d. 8 October 1942 van den Rijks commissaris voor de' bezette Nedqr- landsche gebieden (verordening Her distributie Ijzer en Staal), het vol gende bekend Krachtens genoemde verordening is •iedere eigenaar of houder van meer dan 10 ton ijzer en staal, als bedoeld in de aan de verordening toegevoegde materiaallijst, verplicht hiervan vóór 25 October 1942 opgave te doen aan het Rijksbureau voor Ijzer en Staal, Lange Houtstraat 11, 's-Gravenhage. Met betrekking tot de wijze waar op deze opgave dient te geschieden, heeft het Rijksbureau een circulaire samengesteld (circulaire No. 677), welke circulaire door cJe betrokken eigenaars en houders, voor zoover zij deze "bedoelde circulaire op 17 October 1942 nog niet mochten hebben ont vangen, bij het Rijksbureau moet wor den aangevraagd. Voorts is het aan deze eigenaars en houders van den datum van het in werkingtreden der verordening (8 Oc tober 1942) af verboden zonder toe stemming van den Rijkscommissaris (Commissaris-Generaal voor Financiën en Economische Zaken) of de door dezen aangevifëzen instantie over het betreffende materiaal te beschikken (door verkoop, aflevering, be- of ver werking of op andere wijze). Van dit beschikkingsverbod zijn uit gezonderd a. de voorraad ijzer en staal, benoo- digd voof de uitvoering van Duitsche opdrachten, waarvoor reeds rechts geldige „Kontrollnummer-Aufstellun- gen", bewijzen van overdracht „A", „Eisendeckungsbescheide", „Eisen- scheine" of bewijzen van overdracht „D" werden ontvangen;, b. de voorraad ijzer en staal, welke t/m 31 December 1942 benoodigd is voor de uitvoering van Nederlandsche opdrachten, waarvoor reeds toewijzin gen en/of bewijzen van overdracht „C" werden ontvangen; c. 40 van den niet onder a of b ressorteerenden voorraad ijzer en staal van handelaren in ijzer en staal. Voor nadere bijzonderheden wordt verwezen naar de Verordening zelf, welke gepubliceerd is in Verordenin genblad No. 26 d.d. 8 October 1942. Textielproductendistributie. Aan fabrikanten en handelaren in kousen en sokken wordt, onder ver wijzing naar het persbericht, waarbij nieuwe kousenbonnen wórden geldig verklaard, medegedeeld, dat met in gang van 12 October a.s. de her bevoorrading van voormelde artike len (met uitzondering van kousen en sokjes voor kinderen beneden drie jaar, skisokjes en mijnwerkerssok ken, waarvoor de bestaande regelin gen blijvên gehandhaafd) uitsluitend zal kunnen plaats vinden tegen gelijk tijdige inlevering van een aantal bon nen respectievelijk kousenbonnen- cheques, gelijk aan het aantal kousen en/of sokken, dat besteld wordt. De bestaande quoteeringstoewijzing en pufntenregeling blijft overigens vol ledig gehandhaafd. De aandacht wordt er op gevestigd, dat op de ingeleverde kousenbonnen alleen dié kousen en/of sokken (dus resp. dames-, meisjes-, heeren- en jongenskousen/sokken) mogen worden afgeleverd, waarvoor de bonnen be stemd zijn. Hierbij mogen meisjes- en jongenskousen als éénzelfde arti kel worden beschouwd. Daarom moe ten de kousenbonnen soort bij soort (volgens dn kleur) op de opplakvel- len worden geplakt. De reeds door den kleinhandel In gevolge de persmededeeling van 21 September j.l. ingeleverde kousenbon nen zullen door de afde'eling Bemid deling van het Rijksbureau „Distex", naar gelang de productie dit toelaat, t.z.t. worden omgezet in toewijzingen zonder dat hierover.nadere correspon dentie gevoerd behoeft te worden. Alle handelaren, die rechtstreeks van de industrie betrekken, moeten de opplakveilen bij den Secretaris van de Bedrijfsorganisatie, waarbij zij be- hooren, inzenden. (Voor den groot handel Ondervakgroepen Groothan del in Kousen, Sokken, Handschoe nen, Tricotageè, R. J. Schimmelpen- nincklaan 1 te 's-Gravenhagec voor den detailhandelVakgroep Detail handel in Textielgoederen, Grimburg- wal 1 te Amsterdam (C.). Deze secre taris opent hiervoor een rekeningcoïf- rant.waar op de betrokken handelaar naar gelang van behoefte kousenbon nen-cheques kan opnemen. Daarbij moet worden opgegeven de naam van den fabrikant en het aantal dozijnen kousen/sokken naar soort (dames-, meisjes-, heei;en- en jongenskousen/ sokken), dat men wenscht te betrek ken. Meisjes- en jongenskousen mogen als éénzelfde artikel worden be schouwd. Op ieder opplakvel of ge deelte daarvan moeten textielzegels voor en waarde van 0.30 worden ge plakt. De fabrikant is verplicht de cheques, benevens de puntencoupures, onverwijld aan de copie-factuur te hechten en deze zoo op te bergen, dat zij bij te houden controle terstond kunnen worden getoond. De detaillist, die /an den gfoothan- del betrekt, moet de opplakveilen aan zijn leverancier bij de order inzenden, tegelijk met de puntencoupons. Op deze opplakveilen behoeven geen tex tielzegels te worden geplakt. Bij niet volledige uitvoering vaneen order door een groothandelaar, moet deze het overeenkomstig aantal kou' senbonnen van het ontvangen opplak vel knippen en aan zijn afnemers terugzenden, tenzij de afnemer er de voorkeur aan geeft voor de kousen bonnen in rekeningcourant te staan tot zijn leverancier. Aan den afnemer zal echter nimmer geleverd mogen worden, zonder dat hiervoor eerst de verschuldigde kousenbonnen in ont vangst zijn genomen. Electrotechnische winkelbedrijven. Voor aanvragen'van electrotechnische winkelbedrijven (d.w.z. kleinhandelaren in electrotechnische artikelen, die niet als installateur bij zijn Bureau zijn in geschreven) kan voor installatie-mate riaal en snoer in den vervolge geen ge bruik meer worden gemaakt van een aanvraagformulier AK. Toewijzingen voor deze artikelen voor de genoemde winkelbedrijven zullen voortaan,' voor zoover de grondstoffenpositie dit toe laat, in den vorm van driemaandelijksche koopvergunningen worden verstrekt. Teneinde voor zulk een driemaande lijksche toewijzing in aanmerking te komen, dient men daarvoor bij het Bu reau voor de Metalen-Verwerkende In dustrie'een aanvraag-te doen door mid del van een formulier AKd. Dit for mulier AKd is uitsluitend te verkrijgen bij het Bureau voor de Metalen-Ver- werkende Industrie en wordt op vereoek gratis toegezonden. Het formulier AKd moet, volledig ingevuld en onderteekend, vóór 21 October 1942 bij het Bureau worden ingediend. Formulieren, welke na dezen datum binnep komen, worden terzijde gelegd. Halveeren van pakjes boter. Het Rijksbureau voor de Voedsel voorziening in Oorlogstijd maakt be kend, dat hef, in afwijking van het be paalde ten aanzien van het uitspitten van boter alsmede den verkoop en de aflevering van dit artikel zonder merk, aan detaillisten is toegestaan een hoe veelheid boter van 125 gram af te ge ven en daartoe een pakje van 250 gram door te snijden in die gevallen waarin zulks, in verband met het aantal bon nen, dat de afnemer kdn overleggen, onvermijdelijk is. Daarbij dient er op te worden gelet, dat nimmer meer dan één half pakje boter in den winkel aan wezig mag zijn. Vleeschwarentoewijzingen. Handelaren, die uitsluitend geduren de den winter vleeschwaren verkoo- pen, kunnen ongebruikte toewijzingen voor vleeschwaren, welke zij nog in hun bezit hebben, gedurende het tijd vak van 12 tot en met 17 October 1942 bij de plaatselijke distributiedien sten inleveren ter verkrijging van gel dige toewijzingen. Ingeleverd kunnen slechts worden toewijzingen met een vervaldatum, gelegen in het tijdvak van 1 Maart 1942 tot en met 31 Augus tus 1942. Handelaren dienen de oude toewijzingen in te leveren in zakjes MD 258a, met een ontvangstbewijs MD 242-21. Detaillisten, die niet in het bezit zijn van ongebruikte toewijzingen voor vleeschwaren, komen niet in aanmer king voor een voorschot vleeschwaren. Zeeptoewijzingen. In de betreffende publicatie is onlangs abusievelijk bon „Algemeen 378" ver meld in plaats van bon „Algemeen 412". Handelaren kunnen derhalve geduren de het tijdvak van 12 tot en met 16 October 1942 de nog in hun bezit zijnde zeepbonnen 'bij den plaatsëlijken distri- butiedienst inleveren ter verkrijging van toewijzingen, met uitzondering van de bonnen „Algemeen 412" en „N Een- heidszeep". Regeling ruy/voeders. De Pl. Voedselcommissaris voor Zee land" maakt hieromtrent het navolgende bekend. a. Natte pulp. Deze kan alleen op aankoopvergun ning gekocht worden. Zonder aankoop vergunning levert de fabriek derhalve niet af. Het vervoeren van natte pulp is vrij. Veehouders die natte pulp wen- schen te bestellen dienen onverwijld een aanvraagformulier af te halen bij hun pl. vertegenwoordiger, dit volledig in te vullen en weer terug in te leveren bij den pl. vertegenwoordiger. De aankoop- vergunning wordt dan rechtstreeks toe gezonden, waarna deze ingeleverd dient te wórden bij den normalen pulpagent. Als regel kan slechts een kwantum pulp verstrekt wonden van 2000 kg. per rund boven 1 jaar dat mag aangehouden wor den plus 2000 kg. per aanwezig paard, ouder dan 1 jaar. Veehouders tevens leveranciers van suikerbieten die reeds pulp bij den agent of de fabriek hebben aangevraagd zullen, voor zoover de fabriek dit aan ons heeft doorgegeven de aankoopver gunning rechtstreeks ontvangen en wel voor 17 October a.s. Mocht dan de aan koopvergunning nog niet in hun bezit zijn, dan dient men een aanvraagformu lier bij den pl. vertegenwoordiger af te halen. De leveranciers aan de Coöperatieve Beetwortel fabriek te Sas van Gent be- hooren er rekening mede te houden, dat voor de aldaar aangevraagde natte pulp de aankoopvergunning rechtstreeks aan de fabriek zijn gezonden. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat niet aan alle pulp-aan- vragen zal voldaan kunnen worden, ter wijl ook niet gegarandeerd wordt dat, in verband met mogelijke vervoersmoei- lijkheden op alle aankoopvergunningen geleverd zal worden. b. Voederbieten. De aanslag^ voor voederbieten zal een dezer dagen in het bezit komen van de leveringsplichtige telers. De aandacht wordt er op gevestigd dat de voeder bieten t.z.tS afgeleverd moeten worden aan een nader op te geven ruwvoeder- ha.ndelaar. De aanslag zal vóór of op 15 October 1942 bekend zijn, zoodat wordt aangeraden vóór dien datum niet te verkoopen. Overigens is het verhandelen en ver voeren van voederbieten geheel vrij mits men zich houdt aan de nog nader te publiceeren maximum, prijzen. c. Bietenkoppen en blad. Ook het verhandelen en vervoeren hiervan is vrij, mits de nog bekend te maken maximum prijzen in acht .geno men worden. d. Voederaardappelen. Zonder dat men in het bezit is van een veevoederverklaring is het vervoe deren van eigen geteelde aardappelen verboden. Ook 'het verkoopen, koopen, afleveren en ontvangen is verboden, tenzij door den kooper-veehouder een aarikoopvergunning wordt overgelegd en de verkooper in het bezit is iran een geldig vervoerbewijs. Veehouders met minder dan 20 pet. bouwland en een ongunstige ruwvoeder- positie kunnen zich ter verkrijging van een aankoopvergunning wenden tot den pl. vertegenwoordiger. In Zeeland kun nen voederaardappelen vooralsnog alleen betrokken worden van een teler, dus niet van een handelaar. Het maximaal te wijzen kwantum zal slechts 300 kg. voederaardappelen per rund en per paard ouder dan 1 jaar mogen bedra gen. WIE helpt jongelui aan in Goes of omstreken. Brieven no. 125, Bureau „De Zeeuw", Goes. contant"*: Iepen, Esschen, Eiken, Beuken, Noten, enz., tegen volledige prijzen, eventueele onkosten worden ver goed. Met goedkeuring van het Rijksbureau voor hout. - Beleefd aanbevelend, B. KOLE, Schengestraat 24, Goes. CHR. KOLE, Lewestraat 48, Kloetinge, Tel. 2174. Heden werden wij verblijd met de geboorte van onze dochter JANNA. L. VAN LIERE. E. VAN LIERE—ROUW. 's-H. H. kinderen, A 13, 10 October 1942. Op 15. October hopen D.V. onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders A. BOONE en E. BOONE—WATTEL, hun veertigjarige Echtvereeniging te herdenken. Tijdelijk: Zevenbergen, Hotél Tholenaar. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Schuddebeurs Westkapelle 10 Oct. 1942. Heden overleed plotseling, ten huize van haar- dochter te Kortgene, mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder DINA JANNETJE KRELLO, geb. Van Eenenaam, in den ouderdom van 81 jaar. St.-Laurens" (tijdelijk Kruiningen) J. KRELLO. Kortgene: C. M. KRELLO. Kruiningen: W. J. G. KRELLO. T. A. W. KRELLO— HAUKENFRERS. Soerabaia: J. F. ZANDEE KRELLO. J. S. ZANDEE en Zoon. Zierikzee: J. C. KRELLO. P. KRELLO— v. d. HOUTEN en Kinderen. Kortgene, 10 October 1942. VERLOREN 28 Sept. tusschen Wilhelminadorp en Katscheveer: GOUDEN RING, aandenking, ini tialen I. R. Terug te bezorgen no. 123, Bureau „De Zeeuw" te Goes. Terstond gevraagd: bij oude vrouw, zoon en kind van 7 jaar, middelb. leeftijd. Brieven onder no. 124, Bur. „De Zeeuw" te Goes. Mevrouw VAN ASPEREN VER- VENNE, Groóte Kade Goes, vraagt voor dag en nacht, of voor den dag tot ongeveer 4 uur. Gevraagd voor direct: voor direct voor dag of voor dag en» nacht. Mevrouw WOLSE, Mo lenweg 111, Kortgene. Als U Erdal wilt gaan koopen, Neem twee dingen mee voortaan: Zestien cent èn 't leege doosje Anders kunt U zóó weer gaan I NEDERLANDSCH FABRIKAAT MAGAZIJN Dames, U hebt beschikbaar; WIJ hebben nog enkele STOFFEN voor 18 punten, alsook nog enkele van 1 tot 3 jaar voor 20 punten, zdnder vergunning. Gaarne tot Uw dienst: Zie voor condities deze rubriek betreffende den kop van de krant. 20 a 30.000 K.G. VOEDERBIETEN TE KOOP GEVRAAGD. A. M. VERBURG, Vogelzangsweg2, Goes TE KOOP: VAARS, iy2 jaar oud. L. MATTHIJSSE, Meliskerke. Wie ruilt JONGE VARE KOE en 1J4-JARIGE STIER met papieren, +r"ren jonge kalfkoe of kalfvaars. K. JANSE, Kleverskerkscheweg 12 bij de Arnebrug. Dagelijks mooie CA DZAN DSC HE Adverteert in dit blad. BIGGEN bij C. BRAND, Oost- kapelle. Donderdag stal Schuifel- straat, Middelburg. Druk Oosterbaan Le Cointre N.V. Goes.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1942 | | pagina 4