middeling van de P.I.C.A. Voor gemeente middelburg. Uitreiking vitamine C-tabletten. Hot beste adres voor MANUFACTUREN Is dat van L. E. RIVIERE, tijdelijk Korte Delft 20, MIDDELBURG. Dirk en Kreeltje uit de Karsteeg. Schildersknecht Zit-Slaapkamer Abonneert U op dit blad ZATEHDA 56e JAARG^ Bureaux Lange Postrekening 44' Bijkantoo Firma Boekhai Lange Giststraat Telefi Directeur-h A. DE LA EERSTE Het onbegrensde Binnei I export komen echter zeker geen andere rassen dan de hierboven met name genoemde eventueel in aanmerking. Een opgave voor dit doel ver bindt den teler echter tot niets, hy behoeft dus nimmer den uit slag af te wachten, als hjj nog kans ziet om een opgegeven party als pootgoed kwyt te raken. Het bovenstaande geldt ook voor de by handelaren aanwezige over schotten. Ook zy kunnen van de bemiddeling van de P.I.C.A. ge bruik maken. Dit geldt echter al leen voor den afzet in het binnen land, voor export moeten hande laren zich zelfstandig tot de B.E.A. II wenden. Aanhouden van kippen enz. Het is aan elk gezinshoofd toe gestaan om maximaal 10 kippen aan te houden. Onder dit aantal vallen ook eenden, kalkoenen en ganzen, zoodat men in totaal niet meer dan 10 dieren tesamen mag aanhouden. Exploiteert men een oppervlak te van 10 ha. of meer cultuur grond, dan bedraagt dit aantal hoogstens 15 dieren'. Op één adres mag slechts door één gezinshoofd pluimvee worden gehouden, en wel op eigen erf. Bij verkoop van versche kippen eieren door een producent recht streeks aan een consument, mag ten hoogste acht en halve cent per stuk worden berekend, onge acht het gewicht; voor versche eendeneieren ten hoogste zeven en een halve cent. Ter vervanging van thans aan wezig pluimvee kan men van een fokker of een vermeerderings- bedryf een aantal jonge henen (hoogstens 12 stuks) betrekken. Uiterlijk 15 Sept. moeten de te vervangen dieren dan verwyderd zyn. DE PROVINCIALE V OEDSELCOMMISS ARIS. OFFICIEELE MEDE DEELING EN Prijzen consumptie-aardappelen. De Provinciale Inkoopcentrale van Akkerbouwproducten voor Zee land maakt bekend, dat voor de hieronder vermelde periodes de prijzen, van de consumptie-aard appelen alsvolgt zijn vastgesteld: 39 Mei 1942, groep I 4,68, groep H 4,43, groep m 4,23 1016 Mei 1942, resp. 4,75, 4,50, ƒ4,30; 17—23 Mei 1942, resp. ƒ4,84, ƒ4,59, ƒ4,39; 24—30 Mei 1942, resp. 4,95, 4,70, 4,50; 31 Mei6 Juni 1942, resp. 5,08, ƒ4,83, ƒ4,63; 7—13 Juni 1942, resp. ƒ5,23, ƒ4,98, ƒ4,78; 14—20 Juni 1942, resp. 5,40, 5,15, ƒ4,95; na 21 Juni 1942, resp. ƒ5,60, ƒ5,35, ƒ5,15. De verhooging na 21 Juni van 20 cent per 100 KG is de laatste, hoogere prijzen dan resp. 5,60, 5,35 en 5,15 worden er dus niet betaald. Bij levering op de laad plaats worden bovenstaande prij zen verhoogd met 0,15 per 100 KG voor vrachtvergoeding. Opgave veestapel. De Voedselcommissaris voor Zee land brengt hiermede ter kennis van de georganiseerden bij de L.C.O. voor Zeeland, dat zij, ter verkrijging van veevoederbonnen voor de periode van 17 Mei13 Juni 1942 in de week van 49 Mei a.s. bij de P.B.H.'s opgave moeten doen van den veestapel naar den toestand op 3 Mei 1942, 's avonds 12 uur. De blanco regi- stratiekaarten dienen ten kantore van de P.B.H.'s te worden inge vuld en geteekend, óók indien men géén voeder kan betrekken, doch wèl yee bezit. Houders van fokzeugen moeten, ook thans weer het aantal stam boek- en niet-stamboekzeugen op geven. Verzuim, te late- of onjuiste opgave is strafbaar, terwijl in deze gevallen ook géén voederbonnen verstrekt zullen worden. Uitreiking bonkaarten 6e periode, Rook- en Versnaperingskaarten en Brandstoffenkaarten. Onder verwijzing naar hetgeen reeds in de pers ten aanzien van de uitreiking der nieuwe bonkaar ten uitvoerig is medegedeeld, maakt de Directeur van den Dis- stributiedienst te Middelburg be kend dat de uitreiking van de bonkaarten voor voedingsmid delen voor de 6e periode 1942 aan het publiek in het tijdvak van 4 tot en met 15 Mei a.s. zal ge schieden; tevens zullen worden uit gereikt tabaks-, versnaperingskaart De distributiesta bybehoorende inleg gezinsleden, benevi kaarten en de oud kaarten van het sto 42, dienen te word Op de stamkaart behoort in de ruin ningen" het codenu vasten brandstoffei zijn ingevuld. De regeling der u volgt: Maandag 4 Mei aar slachtsnaam aar of C. Dinsdag 5 Mei aan slachtsnaam aan Woensdag 6 Mei aar slachtsnaam aan' E of F. Donderdag 7 Mei geslachtsnaam aa of H. Vrijdag 8 Mei aan slachtsnaam aan". L of O. Zaterdag 9 Mei aan slachtsnaam aam of J. Maandag 11 Mei t geslachtsnaam aar. N of P. Dinsdag 12 Mei aan slachtsnaam aanva of S. Woensdag 13 Mei e geslachtsnaam aar U of V. Vrijdag 15 Mei aan slachtsnaam aanv? X, Y of Z. N.B. Voorzoover regeling afwijkt vat bonkaarten 5de peric datum van afhaling, deze publicatie aangt pingsdag worden gev Aan personen benec zullen geen bonkaarte hand gesteld, u Het distributiekant bovengenoemde uitrei zijn des voormiddag. 12.30 uur en des na 14 tot 16 uur. Zate van 9 tot 12 uur. Het is noodzakelijk, kaarten door het pul afgehaald op de voi gestelde tijdstippen. Aan personen, die verschynen, zullen de eerst worden verstrèl van de normale uitr Middelburg, 30 April De Directeur Mr P. C. A De Leider van den distributie- dienst 's-Heer Arendskerke maakt bekend, dat op 7 en 8 Mei a.s. op het kringkantoor kosteloos vita mine C-tabletten zullen worden uitgereikt voor a.s. en jonge f moeders. Voor a.s. moeders dient haar distributiestamkaart te worden overgelegd, alsmede een attest van een arts of vroedvrouw, waaruit blykt, dat zy in de laatste vier maanden der zwangerschap zijn; voor jonge moeders, wier kin deren geboren moeten zyn tusschen 15 Fehraari pn 1 "Moi 10.19 lrov. I Algemeene, .tevens bijzondere Kennisgeving. Heden overleed in het Rust huis, Heemraadssingel 301, Rotterdam (West), onze Zus ter, Behuwdzuster, Tante en Oud-Tante, Mej. NEELTJE DE KONING, oud-onderwyzeres aan Chr. Scholen en gepensioneerd sedert 1923. Toeslagkaarten voor zeer zwaren a> In aansluiting aan c geplaatste publicatie, Directeur van den Dist- bekend, dat de uitgift slagkaarten voor zwa: zwaren arbeid aan he voor in aanmerking b lijkertijd zal plaats vi: afzonderlijke zaal. Middelburg, 30 April De Directeur Mr P. C. AI Taxatiemarkten voor paarden. De L.C.O. voor Zeeland maakt bekend, dat na tijdelijke onder breking der taxatiemarkten, deze op de onderstaande plaatsen en data, weer opnieuw zullen worden opengesteld. Plaatsep: Data: Zierikzeè 6 Mei 3 Juni Middelburg 7 Mei 18 Juni IJzendijke 2 Mei 6 Juni Axel 9 Mei 13 Juni Oostburg 20 Mei 24 Juni Hulst 28 Mei 29 Juni Goes 26 Mei 30 Juni De paarden kunnen worden aan gevoerd vanaf 10 u. v.m.1 u. n.m. Opgemerkt zij, dat de op deze markten aangevoerde paarden door het Vee- en Vleesch-Aankoop- bureau zullen worden overgenomen en na overname door de Provin ciale Commissie voor den Paarden handel aan de gegadigden zullen worden toegewezen. Zoowel aanbieding van paarden, als aanvraag om paarden kan uit sluitend plaatsvinden via een er kenden agent. Een meer uitvoerige publicatie zal in den loop der vol- j gende week worden geplaatst. 1. Voor de grooten. Het geheel bestaat uit 54 letters. 29. 54. 8. 21. 4. is een warme damp. 52. 21. 30. 8. is een schippersuitroep die we wel uit een versje kennen. 44. 33. 17. 32. 38. 11. is een spel dat je uit het Zondagsblad kunt leeren. Tegen de harde wind in is het moeilijk 51. 34. 16. 6. 29. 49. 39. Wil je je tuintje netjes houden dan moet je er veel in 12. 37. 2. 40. 31. 39. Een 47. 41. 23. 28. 32. is een heerlijk vruchtje dat veel in het wild groeit Een 18. 43.14. 48. 10. is een mooi huis. Een 14. 34. 24. 43. 45. 19. 48. gebruik je bij het teekenen. Broeikassen moet men steeds 9. 50. 22. 27. 19. 41. 4. 38. 35. De 47. 15. 5. 53. 1. 29. 26. 17. gaat aan de. vrucht vooraf. Een 1. 8. 46. 3. 16. 20. 7. 5. 36. woont in Afrika. 13. 42. is dierentaal. 25. 10. 32. krijg je op de boterham. 2. Voor de kleinen. Het geheel bestaat uit 25 letters. Een 21. 5. 11. 7. 8. 5. is een vogel. 15. 22. 17. 12. is een taaie lekkernij. De 4. 16. 10. 24. 25. volgt op de lente. Na drocjte komt altijd weer 25. 1. 17. 19. 3. Een 13. 9. 11. 7. is een glibberig zeedier, dat we nogal eens aan het strand vinden. De 23. 6. 25, 13. 14. is een plein midoen in de stad. Met de 25. 2. 23. laat je je fiets stoppen. Voor je naar bed gaat krijg je van Moe der een 21. 16. 18. 20. TANTE DOLLIE. Distributie van scl De Directeur van de tiedienst te Middelburg kend, dat alle scho- voor de maand April geven. Zij, die geen ber ontvangen, kunnen hu: als afgedaan beschouw. Voor de maand Mei ling als volgt: Op 4 en 5 Mei a.s. 1. muiieren worden afge die gezinnen waarvar van hét „Hoofd", op de vermeld, begint met t/m J. Op 11 en 12 Mei me K t/m P; Op 18 eü 19 Mei me Q t/m Z. De formulieren moe-. 2 dagen, behoorlijk ing* den terugbezorgd. Niet gevulde formulieren v. zijde gelegd. Men houde er ook nu rekening mede, dat slechts zij, die dringend schoenen noodig hebben, mogen aanvragen en dat slechts zeer wei nig schoenenbonnen kunnen worden toegewezen. Werkschoenen mogen slechts voor enkele speciale beroepen worden toegewezen en kunnen uit sluitend op formulieren worden aangevraagd. Middelburg, 1 Mei 1942. De Directeur voornoemd, Mr P. C. ADRIAANSE. 27) o— Dirk vergeet alles. „Toe joh, doe het nou!" Ze staan in de Tolsteeg, voor de deur van het Roode Hert. Jaap en Dirk en nog een paar jongens. Ze heboen het blaadje nog in hun hand, waar het nieuwe versje op staat, dat ze voor de volgende keer moeten leeren. Jaap weet het niet. Hij hoort nog Kreeltjes stem: „Zul je het nu vragen, van deD bijbel?" „Ja hoor!" heeft hij terug gezegd, maar hij dacht, zit nu maar niet altijd zoo te zeuren. En toen hij al een eindje de Karsteeg in was, riep Kreeltje hem nog na: „Kom je gauw terug?" Dirk heeft niet omgekeken. Hij deed net of hij niets hoorde," hij zei alleen maar „och zanik niet". Maar dat kon Kreeltje echt niet hooren. „Nou doe je het dringt Jaap aan. „We gaan hoor!" „Ja!" schreeuwt Dirk hard terug en holt dan zelf de andere jongens vooruit. Waarom zou hij niet? Hij hoeft toch ze ker niet altijd zoet op z'n broertje te passen. Waar gaan ze naar toe? Nee, niet naar het strandje. Daar zijn nu allemaal kleine kinderen. Naar den dijk moeten ze. Ze hollen achter elkaar en vlak langs de Karsteeg komen ze. Nee, het geeft niets, Kreel kan best eens alleen spelen. Hij heeft speelgoed genoeg, de scheepjesen Da is er toch ook, die hoeft op Zondag pok niet te werken. Vooruit, loopen nu, de anderen hoeven hem gerust niet in te halen. Nog een straatje moeten ze door en dan zijn ze aan den dijk. Maar de zee kunnen ze nog niet zien, want er staat een hooge muur voor. Dat geeft niets. Dirk kan er met zijn handen precies bo venop komen. Een beetje afzetten met z'n voeten en knieën. Heisa, plat op z'n buik ligt hij er boven op. Nog een beetje draaien, ziezoo, hij zit. Naast hem is Jaap bezig. Hij is net iets t" klein en glijdt telkens terug. Wacht maar. Dirk schuift al een eindje op en sjort Jaap dan boven op den muur en een oogenblikje later zitten ze met z'n vijven op een rijtje. Dirk slingert zijn beenen naar «den ande ren kant en dan ziet hijde zee. De zee. Wijd en oneindig. In de verte een beetje wazig onder de hooge blauwe lucht. Het-is opkomend water en beneden aan hun voeten spoelt het telkens verder over de groote groene keien, steeds bij het terug vloeien lange groene wier-slerten meetrek kend. Even zitten de jongens daar in de hoogte uit te blézen en dan laten ze zich aan den anderen kant naar beneden glijden. De muur is er hooger en als ze eenmaal aan hun handen hangen, moetën ze nog een flinke sprong nemen. In een oogenblik zitten ze ieder op een groote steen hun kousen en schoenen uit te trekken nog juist ver genoeg bij het water vandaan om niet nat te worden. Dirk merkt er niets van dat zijn Zondag- sche blouse en broek vol vegen zitten en zijn knieën langs het muurtje geschaafd zijn. Ze stoppen de kousen in de schoenen, binden de veters aan elkaar en hangen zoo het zaakje om hun nek. Dan verder naar beneden, over de groene glibberige keien. Ze loopen tot er een nieuwe golf op komt zetten en staan dan wiebelend op de punt van een kei, terwijl het water hen om de beenen spoelt en de wierslierten tusschen hun teenen kriebelen. Even wachten tot het water terugge stroomd is en dan weer verder, joelend en schreeuwend. Hun stemmen schallen over het water. Dirk geniet. Hij loopt het hardst van allemaal. Durft het verst naar beneden en op de meest pun tige keien. Aan Kreeltje denkt hij niet meer, de Zon dagsschool is hij vergeten. Vanavond thuis moet hij overal naar het briefje met het versje zoeken en heeft er niets van gemerkt, dat het van den muur is weggewaaid en terecht gekomen tusschen de keien waar het opkomende water het nu steeds om en omrolt, nu weer naar het muurtje en dan mee terugtrekt naar zee. Dirk weet alleen nog maar dat de zon schijnt en dat dë zee er is en dat ze plezier hebben. Ze zijn al vlak bij het piertje en daar be gint het spelletje van voren af aan. Wie het verst durft, wie niet valt en hoe ver ze kunnen komen eer het water hoog is. Hun blouses bolderen in de wind, ze heb ben de broeken hoog opgerold en boven hun knieën zijn geelige schuimrandjes ach tergebleven Ze zingen, zoo maar een paar regels van een versje en dan weer wat anders. Op hun knieën jiggen ze tusschen een paar keien te turen maar een krab, die daar veilig in de nauwe opening, hen telkens te vlug af is. En dan plonsen ze weer in het water, dat hen hoog om de ooren spat. Tot Jaap met twee handen z'n maag vast houdt.' Hij staat voorover, een beetje in mekaar en roept: „Jongens, ik heb opeens toch zoo'n honger. Vreeselijk!" Ze voelen allemaal en opeens hebben ze alle vier net zoo'n vreeselijke honger als Jaap. Toe maar, ze moeten er toch zoo af, het water komt al haast tot het muurtje en als de wind zoeken ze een plekje waar ze er het best over kunnen klimmen. Aan den anderen kant laten ze zich in het gras rollen. Twee hebben er een zakdoek bij zich om de voeten aan af te drogen. Vooruit maar, ze kijken niet zoo nauw en een beetje har der trekken, dan komen de kousen toch wel aan. Al hebben ze een vreeselijke honger, zoo'n haast als toen ze heengingen hebben ze toch niet meer. Tot de Karsteeg loopen ze met Dirk mee, voor geruimen tijd werk. J. P. SCHRIER, Nieuwerkerk (Z.). Heer zoekt zoo spoedig mogelijk in Goes of naaste omgeving. Br. met uitv. inl. onder letters R. T., Bureau „De Zeeuw" te Goes. Mei a.s. Ouders of voogden van nieuwe leerlingen wordt verzocht deze Aangifte schriftelijk te richten tot den Directeur. Formulieren voor het invullen van de vereiste gegevens zijn ver krijgbaar aan het schoolgebouw of worden op aanvraag toegezonden. Het examen heeft plaats op 25 Juni en 6 en 8 Juli. De Directeur der R.H.B.S., Ir J. PH. VAN DALSUM. ^L/uceitiilQU. TE KOOP: VAARS, 3 maanden. JST. BOOGAARD, Meliskerke. SLA- en Andijviepl. 40 ct. p. 100, zware tomaten, pootuien, sjalot ten, koolpl., Dahlia's, Chrysanten, Violen, Madelieven, Annemonen, Renonkels, Vaste- en Rotspl. M. H. DEKKER, Langevielesingel 34, Telef. 2961, Middelburg. Weggeloopen: ZWARTE TECKEL Inlichtingen gaarne by Mevrouw PEL, Rouaansche Kaai 11, Mid delburg. dan moeten de anderen rechtdoor. Met de napret en de glans van de wijde zee nog in zijn oogen kijkt Dirk of hij Kreeltje niet ziet zitten om te roepenHallo Kreel, we hebben toch zoo'n plezier gehad. MaarKreeltje is er niet en de stoep ligt daar stil, heel stil en verlaten. Er komen gedachten in Dirk op, die hij weg wil duwen. Wat had hij Kreeltje beloofd? Nee, weg er mee, hij hoeft niet altijd zoet op z'n broertje te passen. O, wat hebben ze een pret gehad. Wat zou Kreeltje Neehij is toch maar fijn niet één keer gevallen. Zoo komt Dirk in de keuken. Van binnen een beetje onrustig, maar van buiteif stralend. En dan is het of al het plezier in hem wegzakt. Na het felle licht daarbuiten bij de zee, lijkt de keuken, waar nu geen enkel zonne straaltje doordringt, nog donkerder dan an ders. Da en Kreeltje zitten ieder aan de tafel en als Dirk een beetje druk begint: „Dag -Da, dag Kreel!" geeft Da geen antwoord en kijkt Kreeltje hem met roodbehuilde oogen verwijtend aan. Ode tranen springen Dirk in de oogen en in zijn zakken balt hij zijn handen tot vuistenwaarom mag hij ook nooit iets. Een lange middag. „Kom je gauw terug?" Dat riep Kreeltje Dirk na, toen hij naar de Zondagsschool ging. Jammer. En nu rekent Kreeltje uit hoe lang het duurt. Eén uurtje maar, heeft Dirkje gezegd. Als Dirk gewoon 's morgens naar school gaat, duurt het drie uur. Kreeltje spreidt zijn vingers uit op de blauwe stoep. En nu is het maar één uur, dat is dus twee vingers minder. Twee vingers, zoo lang duurt de school 's middags altijd. Ja, nu raakt Kreeltje in de war. Nog eens over doen. 's Morgens duurt het drie vingers. Hij stopt de pink en de duim weg en houdt zoo precies drie vingers over. De Zondagsschool duurt één uur, dat is de wijsvinger, die houdt hij een eindje van de anderen af. De twee vingers die nu nog over zijn, dat is dus de school van 's mid dags. Verder komt Kreeltje niet, want hij heeft nog geen rekenen geleerd en kan dus ook niet uitrekenen dat de school 's morgens drie keer zoo lang en de school 's middags twee keer zoo lang duurt dan de Zondags school. Maar dat hindert niets, want hij weet nu: één vinger de Zondagsschool, twee vingers 's middags en drie vingers 's morgens en daar is hij al tevreden mee. Het is een fijn spelletje, waar Kreeltje een heele poos zoet mee is en hij merkt niet eens dat het uur al bijna om is. Da zegt het hem. Met haar mantel aan en haar hoed op komt ze naar buiten. „Luister eens, Kreeltje, ik moet nog even weg, maar Dirk komt zoo thuis, dus hoef je maar heel even alleen te blijven. Hier, die moeten jullie straks maar op snoepen." Dat zet een trommeltje bij Kreeltje neer en als Kreeltje het open doet, ziet hij dat er wel tien zuurballen in zitten. Roode en groene en gestreepte ballen. „Tja Da, dank je wel." Lekker; Kreeltje moet nog even in het trommeltje kijken. Als Dirk nu maar gauw komt. Dan kan hij fijn vertellen en versjes lee ren en lekker snoepen. Maar Dirk komt niet gauw en Kreeltje denkt al dat Da zich vergist heeft met den tijd. Nog even in het trommeltje kijken. Met vochtig-warme vingers haalt Kreel tje de zuurballen er een voor een uit. Maar hij snoept er niet van, want straks gaan ze alles samen eerlijk deelen. MEISJE gevraagd voor halve da gen. Mevrouw LOOIS, Nieuwstraat 25, Middelburg. Wegens ziekte EEN NETTE DIENSTBODE gevraagd voor dag of voor dag en nacht. W. A. KLOET, Rijksweg 55, Nieuw- en Sint-Joosland. Terstond gevraagd: EEN NET MEISJE - voor de morgenuren. Boekh. Fa G. VERHEULE, Pa pegaaistraat, Goes. Druk Oosterbaan Le Cointre N.V. Goes. Dit nummer besta Wij belyden, dat b den Almachtige, Sch< van aarde, Wiens vo aarde is, misgaders h reld en die daarin wo: voor het g a n s c h e is. Dit Woord komt mt Het eischt van ons, c volkomen onderwerp' niet begrenzen en van terugdringen. Er zijn heel wat pc om aan deze belijder ons bepaalde stukjes rein aan te wijzen, w God geen zeggenscha; Dat gebeurt in vele Als er dingen plaats ticulier of zakenleven weten ons aanklaagt, het handje van om wijs te maken, dat de toch werkelijk niet b Maar ook in breed tijd een streven gewe van het Woord* te ve leven van dat Woord geeft men dat een vi deneert men zoode lijk te heilig en te ve: het alledaagsche leve godsdienst is zóó ge dat hij alleen voor de kamer geschikt is. macht van het Woord een bepaald terrein, godsdienstige, innerl: bel geeft dan troost moeilijkheden en vre maar meer ook niet.1 en op andere terreii heeft hij geen gezag. Maar het profetisc vast is, staat midden beheerscht het gehee kan er niet neutraal dit Woord verwerpt, hebbën. Het opmerkelijke gezag van Gods Wooi leven niet erkenden, voor een ander gezaj schelijk denken zijn o huldigde dan óók eén schouwing, maar een 'welke gegrond is oj intusschen verwijden verder van de ware I wijsheid. Wie altijd en over voor Gods Woord en werpt erkent daarme heid van dat Woord richting en leiding in ook voor zijn volk hei Beschuit voor zieken Met-ingang van de periode zal beschuit baar zijn voor kinder* en zieken. Op de lev van kinderen van 0 t b-bonnetjes van de br door een bon „beschi len beschuit kunnen 1 ziekenrantsoenen, we vies door den distri uitgereikt. Verdere electrificatie Naar het Alg. Hld tal geëlectrificeerde Nederlandsche Spo twee worden uitgebre Met ingang van de ling op 4 Mei zullen ten UtrechtAmersf Hilversum v.v. met worden gereden. Het spoorboekje v ling, die 4 Mei ing af in den boekhandel Gildeleiders Blykens het verc Nederlandsche cultuu van het letterengilde Jan de Vries te Lei< het FilmgildeG. J. r venhagetot leider vi H. Rynbergen te Am van het gilde voor bd kunst en kunstamba Voorburg. Tot leider van de kunsten is benoemd sterdam; tot leider bouwkunst: Dr Ir 's Gravenhage. I

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1942 | | pagina 4