Stand, Het Vrouwenhoekje Afloop Verkoopinp en Aanbestedingen Telegrammen KOERSEN y gen, die bij den aar of van den voor lager, mid- voorbereidend 3ken, is over- n dit schooljaar ar een andere /al van verhui- n inwoning, al- gaande goedkeu van het onder- t of de overschrij- leerlingen, die lager onderwijs dit onderwijs ^inspecteur van SSiderwijs. I/oor studenten, ienstplicht voor volgende mede- s artikel 10 alle natuurlijk niet niet als vrijwil- integendeel, zij t verdient trou- erwegingen van i/eling voor hen, 1 Januari 1920, i zijn later een eden. Want al en zal hun later nde den dienst- t bekleeden van dienst, vrijstel- it staatsexamen bijzondere rege- die waarschijn- dat hun uitstel hun gedurende lof wordt toege- imen te kunnen zomerVacantie. iretaris-Generaal van Opvoeding, •bescherming in ter bestudeering de vervroeging pport dezer com- uiteenloopende nde streken van ar de commissie een uniforme va- lagere scholen m. De ervaring der lagere seho- n de vacantiepe- bereidend H. en raeanties zouden 1 r veel kans, dat icholen vrijwillig anties zal over- tot 10 vacantie- nderwijs kan ze- eacht. e betreft, wordt rvan bestreden, advies gevraagd van 't Metereo- 3ilt voor wat be- ïe omstandighe- >p grqnd van de digheden over te een zomervacan- igin Juni en half overeen met de jkheid eener ver- antie. Wat het I.O. betreft, zou >te vacantie van i tot in de eerste aan te bevelen, ou een herfstva- toodig zijn. vijs betreft, heeft aaide voorstellen chten is, dat dit andere vormen dat er ten aan- erheidsonderwijs wroeging van de Van de zijde van idsonderwijs zijn ging gemaakt in ns. iet vanwege den sbond afgenomen het medisch ge- ij. L. L a m p e r t Bijlo, 79 j., we- P. Bruggeman, an Damme. d Maart. Gehuwd: 20, D. 3n M. Sinke 24 j. i Elizabeth, d. v. aauwe; 13, Irene Ludema en L. S. tiaan, z. v. J. Re- 20, Wilhelmina nna, d. v. J. H. ussemaker. d. Kreeke, 73 j., 7, L. de Bakker, eijaard; 8, L. de van D. Remjjnse; echtgen. van P. de Leeuw, 26 j., aarde, 74 j., wed. M. Tolhoek, 55 j., BUW. -v mgifteD. Vèr- hout, 29 j. eeltje, d. v. G. van se. ase, 84 j., weduwe ÉORSSELE. Geboren: 17, Geertruida Jannetje, d. v. J. Welleman en C. Witte. Overleden: P. de Smidt, 67 j., man v. C. v. Houten. i'M Voor de Paaschdagen. Paaschpudding. (6 personen). 1. taptemelk, 1 lepel bloem, 4 a 5 lepels suiker, 14 g. gelatine, essence of eenige lepels fam. De taptemelk aan de kook brengen, de bloem met wat water aanmengen, aan de taptemelk toevoegen en even doorkoken. De taptemelk een nacht op een koude plaats neerzetten. De koude taptemelk met een garde zoo stijf als room kloppen. De gelatine in wat, water weeken, de suiker in wat kokend water oplossen en van het vuur af de geweekte gelatine er in oplossen. Onder flink klop pen de opgeloste gelatine, de suiker en de essénce door het schuim mengen. Wanneer de pudding eenigszins lobbig begint te worden, haar in een met koud water omgespoelden vorm gieten. De pudding op een glazen schaal storten en vroolijk garneeren met wat jam. Schuimvla. (6 personen). 3 dl. taptemelk, 25 g. custardpoeder of maï zena, 1 dl. extract van koffiesurrogaat, 4 a 5 lepels suiker, 3 a 5 lepels kunst- eiwjt (3 lepels wanneer het eiwit met 5 X zoovéél water en 5 lepels wanneer het eiwit met 2 X zooveel water ge werkt moet worden)1 blaadje gelatine. Het kunsteiwit weeken in de, daarvoor aangegeven hoeveelheid water. De tapte melk aan de kook brengen, de custard en de suiker met het koffié-extract tot een papje roeren en de melk er mee bin den. De gelatine weeken en in de vla oplossen. Het eiwit stijf slaan en op enkele lepels na. door de vla mengen. De vla in een glazen schaal overdoen en garneeren met wat schuim. -Zoute stengeltjes. 100 g. gekookte^, aardappelen, 100 g. bloem, zout, een klontje boter. De aardappelen fijn maken, met bloem, zout en boter vermengen en zoolang kneden tot een soepel deeg verkregen is.. Het deeg op een met bloem bestoven tafel heèl dun uitroUen en er kleine reepjes van snijden. De stengeltjes op een met wet boter besmeerd bakblik leggen (hiervoor een vet boterpapier gebruiken) en j,n een vrij warmen oven goudbruin en knap pend bakken (±15 minuten). Een eenvoudig koekje. 125 g. zelfrijzend bakmeel (of bloem met bakpoeder), 30 g. suiker, een klontje boter, wat zout, 3_lepels taptemelk of water, naar verkiezing wat essence of wat kaneel. Alle ingrediënten door elkaar mengen en tot een soepel deeg kneden. Van het deeg een rol vormen en hiervan dunne plakjes snijden. De koekjes op een met heel weinig boter besmeerd bakblik (hiervoor een vet boterpapier gebrui ken) in een matig warmen oven even lichtbruin bakken (±15 minuten). „Die Mode". Het lentenummer van „Die Mode" i staat geheel in het teeken van de Weeri- sche Voorjaarsmode 1942. Als. altijd I zijn het ook nu weer de elegante mo- dellen van de, chique Weensche en Ber- lijnsche modehuizen, die het blad zoo groot en voornaam maken. Japonnen vol gratie en sierlijkheid naast vlotte en sportieve modellen, mantels en costumes in allerlei varia ties, blouses, rokken en kinderkleeding. Veel aandacht wordt in dit nummer aan hoeden, het zoo belangrijke onderdeel der voorjaa/rs-garderobe, besteed, ter wijl ook de sieraden, -schoenen en gar neeringen zich in een groote belangstel ling mogen verheugen. Oostelijke richting aanvliegen en ver dween na .den aanval eveneens in deze richting, Er werd niemand gewond, ter wijl oog geen schade'werd aangericht. STOCKHOLM. (A.N.E.) Radio Lon den geeft toe, dat Proemei, een belang rijke stad in Birma in Japansche han den is gevallen. Borsselei Woensdagmiddag werd aan besteed het onderhoudswerk van den Calamiteusen polder over het loopende dienstjaar. Ingeschreven door: G. A. Klaasen te Zaamslag en Scheele te Terneuzen f 12.500; P. Hamelink, Hoek f 12.300,; C. Wiskerke, Nieuwdorp f12.300; J. P. v. d. Linde, Kattendijke f12.220; Gebr. G. en J. Verkerke, EHewoutsdijk f12.000; J. van 't Hof, Hoek f 12.400J. Kent en P. Warrens, Ossenisse f 11.700; Firma J. Dekker, Papendrecht f 11.630; M. v. d. Velde, Bruinisse f 11.538L. van Bo ven, Ellewoutsdijk f 11.390; A. Warrens en Zoon, Ossenisse f 11.294. van de Amsterdamsche Effectenbeurs, medegedeeld door de li casso-Bank N.V. kantoor Goes, Klokstraat 9, Tel. 2001 en 2410. Fokker 224 225 Cert-. Leverbros 171 168 Philip'slampen 2937s 293 Pref, idem, 178% 1797/? Kon. Olie 2747! 2797s Amsterdam Rubber 1777! 178Vs Bandar Rubber 144 148 Deli Batavia Rubber 138 142% Serbadjadi 87 87 V. I. C. 0. 126 125 Holland Am. Lijn 138% 13872 Kon. Boot 178 176 Ned. Scheepv. Unie 15872 161% Rotterd. Lloyd 137 140 Mij. Nederland 137 141 H. V. A. 279 27872 Javasche Cult. 170 174 N. I. S. U. 175 178 Verg. Cultuur 83% 837s Deli Mij. 17772 180 Senembah 153 158 472 Bat. Olie lOlVe 101% 37a Bat. Olie 957/s 95% Amsterd. Bank 1457a Incasso-Bank 145 Rotterd. Bank 155 6 Pref. Leverbros 146% 142% Twentsche Bank 161 1627a N. B. De Schelde 12972 130 Ned. Gist Sp. 580 B. 590 b. Van Gelder Pap. 152 153 Wilton Feyenoord 25272 253 Hessa Rubber 106 108 Amsterd. Ballast Blaauwh. Veem 113% 115 STOCKHOLM. (D.N.B.) Bommen op een Zweeclsch stadje. Een vlieg tuig heeft Donderdag, naar het Zweed- sche persagentschap meldt, op een Zweedsch grensstation aan de Zweedsch- Finsche grens een 5-tal brisantbommen neergeworpen. Het vliegtuig kwam uit Amsterdam, 2 April d942. V. K. Heden 4 Ned. 1940 I 4 Ned. 1940 II 4 Ned. 1940 m. b. 4 Nederland 1941 37a Ned. 1941 3 Ned. 1937 37a Ned. 1938 3 Ned.-Indië 1937 I Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank Cert. Ned. Hand. Mij. A. K. U. Van Berkels Patent Cert. Calvé Delft 101 lOO'/ic 100% 1007s 9813/i8 937/8 966/s 87% 13372 90% 129% I6OV2 139% 122% 1007e 1003/a 100"/18 1006/10 987/s 93% 96"/18 893/s 134% 917/s 130 158 139 121 De naderende beurslooze dagen deden zich in zooverre in het verloop van he den gevoelen, dat houders van aandee- len eerder bereid waren een stukje van de hand te doen. Aan den anderen kant constateerde men bij een ander deel van het publiek een kennelijk streven om zich uit monetaire overwegingen weer bij „Sachwerte" te interesseeren. Het ge volg hiervan was, dat het aanbod goed werd opgenomen. De vraag kon aanvan kelijk niet verhoeden, dat de koersen zich eenigszins in dalende richting be wogen. In de tweede helft van het beurs- uur was het aanbod dusdanig ingekrom pen, dat slechts stukken tegen oploo- pende koersen te verkrijgen waren. Door een en ander was het slot aan den vas ten kant en vrijwel gelijk aan het punt van uitgang. In den Oliehoek ging het levendig toe. Aand. Kon. Olie begonnen 4 punten boven het slot van gisteren en waren spoedig tot ?80 pet- gestegen, Middenbeurs was echter niet meer dan 276 pet. te maken, waaraan het aanbod van den daghandel niet geheel vreemd was. Tegen het slot trad een herstel in en werd op nagenoeg den hoogsten koers van den dag gehandeld. Aand. Amster dam Rubber verwisselden van eigenaar tegen koersen varieerende tusschen 176 en 179 pet. -Het voordeelig avans ten opzichte van gisteren bedroeg per saldo slechts 1 pet. Bij de specifieke rubbers waren de koerswinsten hooger, behalve bij aand. Vico, die 1 pet. in koers moes ten prijsgeven. Bij de suikerwaarden ver keerden aand. H.V.A. in hetzelfde geval als het hoofdfonds der rubberwaarden en waren derhalve nauwelijks in koers veranderd. Aand. Nisu en Javasche Cultuur daarentegen konden gemiddeld 3 pet. koerswinst boeken. Een enkel stukje vraag voor aand. Senembah was voldoende een koersverbetering van 5 pet. teweeg te brengen. Voorts konden cert. Deli Mij. 2,5 pet. stijgen, terwijl aand. Deli Bat. Tabak de week op vrij wel onveranderd niveau verlieten. Scheepvaart Unie waren bij de opening reeds vastgestemd. Nadat het fonds middenbeurs tot 158% pet. was gedaald, was de slotkoers ca. 3 pet. boven het slot van gisteren. Van de overige scheep vaartfondsen onderscheidden aand. -Ja panlij n zich door een avans van eveneens 3 punten. De rijzing van aand. Aku, maakte heden plaats voor een daling. Het fonds bewoog 2ich tusschen 157% en 159% pet. bij behoorlijke omzetten. Cert. Leverbros en idem Calvé lagen eveneens wat luier in de markt, terwijl aand. Philips zoo goed als niét waren veranderd. De beleggingsmarkt was onbelangrijk voor de Nederl. Staatsleeningen. Geheel anders was het geval met de 3 pet. In- dië 1937 I, die van 87% pet. tot 89% pet. kon verbeteren, terwijl de 3pet. Indië 1937 H ca. 1% pet. kon stijgen. Belegging Nederland f 556, 1/1 Bin nenland f 238, 1/5 idem f 1188, Overzee 1/1 f 179.50, idem 1/5 f893.50. OFFICIEELE MEDEDEEL1NGEN Opslag van voedingsmiddelen. In verband met enkeleaanbie dingen van opslagruimte, welke het. Rijksbureau voor de Voedsel voorziening in Oorlogstijd ontving, deelt dit Bureau mede, dat onder nemingen, die opslagruimte be schikbaar hebben, welke zij voor den opslag van voedingsmiddelen in aanmerking wenschen te zien komen, deze uitsluitend kunnen opgèven aan de Afdeèling Bijzon dere Aangelegenheden van het Rijksbureau Voedselvoorziening in Oorlogstijd, Badhuisweg 72, Sche- veningen. De opgave van opslagruimte, voor welke men gebruik zoekt, dient te geschieden onder uitvoe rige vermelding van ligging (b.v. aan spoorweg, vaarwater of ver keersweg), bouwconstructie (be ton, ijzer, hout, aantal verdiepin gen, enz.), capaciteit, inrichting (verwarmingsmogelijkheid, aanwe zige installaties, enz.) vroeger ge bruik, e.d. Inwisseling van bonnen van „Ur- laubskarten" tegen toewijzingen. De Secretaris-Generaal van het Departement van Landbouw en Visscherij maakt bekend, dat met ingang van heden de lichtblauwe, met „U" gemerkte bonnen met een adelaar in rooden opdruk van de in Duitschland uitgereikte „Reichs- karte .für Urlauber", hier te lande recht geven op'het koopen van de daarop vermelde artikelen en hoe veelheden. Deze bonnen, die zoowel in win kels als in café's, restaurants e.d. geldig zijn, kunnen op dezelfde wijze als voor de Duitsche „Wehr- machtmarken" is bepaald, bij de plaatselijke distributiediensten worden ingewisseld tegen toewij zingen. gezaaid voor het seizoen 1941/42, doch waarop het gewas is uitge- vroren, zal de stikstoftoewijzing, geheel plaatsvinden als oorspron kelijk voor koolzaad werd vast gesteld; b. - voor perceelen, welke oor spronkelijk met andere gewassen beteeld zouden worden, dóch die nu voor den teelt van blauwmaan- zaad zullen worden gebezigd, zal een stikstoftoewijzing worden ver strekt van 100 kg N per ha. ver minderd met de hoeveelheden stik stof, welke in dit seizoen reeds voor de bewuste perceelen werden toe gewezen op basis van het teeltplan 1941 en/of op basis der aanvullen de toewijzing voor 1941/42. Geen overname nuchtere kalveren op Goeden, Vrijdag en op Tweeden Paaschdag. De Bedrijfsorganisatie voor Vee en yieesch maakt bekend, dat het overnemen van nuchtere kalveren op slachtveemarkten en leverings plaatsen op Goeden Vrijdag en op Tweeden Paaschdag niet zal kunnen geschieden. Opgave van Tanks, geschikt voor melkvervoer. Het Rijksbureau voor de Voed selvoorziening in Oorlogstijd maakt bekend, dat een ieder, die in het bezit is van tanks, welke geschikt zijn voor het vervoer van melk, zulks vóór 12 April a.s. dient op te geven aan de afdeeling Vervoer van genoemd Rijksbureau (Waals- dorperweg 84, Den Haag). In deze opgave dient vermeld te worden: 1. grootte en vorm der tanks; 2. gewicht dezer tanks; 3. metaal, waaruit vervaardigd; 4. al dan niet inwendig vertind; 5. al dan niet in gebruik voor melkvervoer en zoo ja bij wien; 6. al dan niet voorzien van aftap- kraan met bjjbehoorende slang- (en). Hij, die in het bezit is van tanks als hierboven bedoeld en dit niet op de voorgeschreven wijze opgeeft, stelt zich bloot aan een straf vervolging op grond van het Voed- selvoorzieningsbesluit. 28/40 mm of tusschenmaten voor deze rassen zijn: Geteeld op kleigrond: Souvenn en Komeet 6.Record 6.30 beide per 100 kg. Geteeld op zand- of veengrond: Souvenir 5.50, Record 5.80 bei de per 100 kg. Van het ras „Komeet" mag dus geen ongekeurd pootgoed worden verhandeld en afgeleverd, indien het is geteeld op zand- of veen grond. Bericht no. 100. De winkelprijs voor kunsthoning bedraagt met ingang van heden ten hoogste per kg 1.16. Deze prijs mag bij gebruik van glas of blikverpakking met statiegeld wor den verhoogd. - Het vragen van hoogere prijzen is strafbaar. Nieuwe opgaven kunnen de vroe gere ongeldig maken. Verbouw van Blauwmaanzaad. In aansluiting op het elders in dit blad opgenomen redactioneele bericht betreffende den verbouw van blauwmaanzaad wordt ten aanzien van de daarin in uitzicht gestelde ruime stikstoftoewijzing nog nader het volgende bekend gemaakt: a. voor zoover het blauwmaan zaad geteeld zal worden op per- ceelèn, waarop reeds koolzaad was Sproèöen van Warenhuizen, Broei- ramen en Kassen. Het Rijksbureau voor de Voed selvoorziening in Oorlogstijd maakt bekend, dat aanvragen voor motor brandstof voor het sproeien' van warenhuizen, broeiramen en kassen gedurende de maanden April t/m September kunnen worden inge diend op de daarvoor bestemde formulieren, welke bij de Plaatse lijke Bureauhouders van de Pro vinciale i Voedselcommissarissen verkrijgbaar zijn. Voor de maand April is een kleine hoeveelheid benzine hiervoor beschikbaar; voor de andere maan den zal maand voor maand, in verband met de motorbrandstof positie, moeten bekeken worden, of en hoeveel motorbrandstof er gegeven kan worden. De aanvraagformulieren moeten uiterlijk 10 April a.s. bjj den Plaatselijken Bureauhouder zjjn ingediend. Overname goedgekeurd pootgoed in de maat 35/45 mm. In een publicatie van 6 Augustus 1941 is medegedeeld, dat de vast gestelde. minimumprijzen voor' goedgekeurde pootaardappelen in de sorteering 35/45 van onder staande rassen konden worden be schouwd als garantieprijzen. In verband hiermede maakt de P.I. C.A. voor Zeeland te Goes bekend, dat te velde goedgekeurde poot- aardappelen in de maat 35/45 mm van de Rassen Alpha, Bonte Star, Furore, Gloria, Industrie, Matador, Robijn, Record, Noordeling, Roode star, Triumf, Ultimüs en Voran, welke door de telers niet tegen of boven de vastgestelde minimum prijzen kunnen worden afgezet ter overname aan de P.I.C.A. voor Zee land te Goes kunnen worden aan geboden. Overname kan slechts plaats vin den, indien: 1. een opgave van de hoeveelheid, ras en klasse yóór 12 April a.s. in het bezit van de P.I.C.A. is 2.vaststaat, dat normale ver koop tegen den minimum telers- prijs niet mogelijk is; 3. de betreffende partij voldoet aan de eischen, welke de keurings dienst voor goedgekeurd pootgoed heeft vastgesteld. In verband met het beschikbaar stellen van zaaizaad van den oogst 1941 worden zij die in 1942 blauw maanzaad wenschen te verbouwen, verzocht schriftelijk opgave te doen van de oppervlakte in H.A. welke zij., willen verbouwen en de hoeveelheid zaaizaad in kg welke zij noodig hebben. Deze opgaven moeten uiterlijk Vrijdag 10 April zijn ingekomen op het kantoor van den P.V.C. voor Zeeland, Groote Markt 28, Goes. Voor beschikbaar stellen van het benoodigde zaai zaad aan de telers kan dan worden gezorgd. Ongekeurd pootgoed. - De Prov. Inkoopcentr. v. Akker- bouwprod. v. Zeeland maakt be kend, dat ook het ongekeurde poot goed van de rassen Record, Souve nir, en Komeet in de maat 28/40 mm voor verhandeling resp. afle vering is vrijgegeven. De vastgestelde telersprijzen voor 't ongekeurde pootgoed maat De Prov. Voèdselcommissaris voor Zeeland maakt bekend dat voor motorbrandstof voor het sproeien van warenhuizen, ramen en kassen nog aanvragen tot uiter- Iijk10 April a.s. kunnen worden in gediend aan zijn adres, Groote Markt 28, Goes, Afd. Motorbrand stof. Aanvraagformulieren zijn bij de P.B.H.'s verkrijgbaar Dè Provinciale Voèdselcommis saris voor Zeeland maakt bekend, dat zooals reeds eerder in een persbericht bekend werd gemaakt, de prijs van blauwmaanzaad van oogst 1942, op f 40.vermeerderd met f 20.inleveringsprémie per lOu kg werd vastgesteld en een extra-toewijzing stikstof bij' ver bouw van blauwmaanzaad zal vol gen, bovendien de telers van blauw maanzaad een extra toewijzing van spijsolie voor het eigen gezin zullen ontvangen al naar de hoeveelheid blauwmaanzaad welke door hen wordt ingeleverd. Deze toewijzing bedraagt voor de eerste 100 kg maanzaad welke wordt ingeleverd 1 kg spijsolie, voor de volgende hoeveelheden een volgens een be paalde schaal telkens kleiner wor dende toewijzing met dien verstan de, dat de maximumtoewijzing spijsolie maximaal 50 kg per gezin zal bedragen. Opgave veestapel. De Voèdselcommissaris voor Zee land brengt hiermede ter kennis van de georganiseerden bij de L. C. O. v. Zeeland, dat zij, ter ver krijging van voederbonnen voor de periode van 19 April16 Mei '42 in de week van 711 April a.s. bij de P.B.H.'s opgave moeten doen van de samenstelling van den vee stapel naar den toestand op 5 April 1942, 's Avonds 12 uur. De blanco registratiekaarten dienen ten kan tore van de P.B.H.'s te worden in gevuld en geteekend, óók indien men géén voeder kan betrekken, doch wel vee bezit. Houders van fokzeugen moeten ook thans weer het aantal stamboek- en niet-stam- boekzeugen opgeven. Verzuim, te late- of onjuiste op gave is strafbaar, terwijl in deze gevallen ook géén voederbonnen verstrekt zullen worden. GEMEEJMTE MIDDELBURG. Distributie van textielprodücten. De Directeur van den Distribu- tiedienst te Middelburg maakt be kend, dat wedprom aanvraagfor mulieren ter verkrijging van tex tielproducten zijn te bekomen, doch uitsluitend op Woensdag en Don derdag. Men houdt er rekening mede, dat aan deze regeling strikt de hand zal worden gehouden! De Directeur voornoemd, Mr P. C. ADRIAANSE. Middelburg 4 April 1942. Uitreiking bonaaarten vijfde periode. Onder verwijzing naar hetgeen reeds in de pers ten aanzien van de uitreiking der nieuwe bonkaar ten uitvoerig is medegedeeld, maakt de Directeur van den Dis- tributiedienst te Middelburg be kend, dat de uitreiking van de bon kaarten voor voedingsmiddelen voor dé 5e periode 1942 (19 April 13 Mei '42) aan het publiek in het tijdvak van 7 t/m 17 April a.s. zal geschieden. De distributiestamkaarten mét bijbehoorende inlegvellen van alle gezinsleden dienen te worden over gelegd! Personen, geboren in de maand Mei van de j%ren 1921, 1928, 1938, dienen, alvorens hun bonkaarten in ontvangst te némen, eerst hun inlegveHen te ruilen, waartoe in het uitreikingslokaal 'terstond de gelegenheid bestaat. Bfj deze uitreiking zullen slechts aan die gezinnen aardappelkaar- ten (geldig voor het tijdvak van 18 April t/m 27 Juni 1942) worden uitgereikt, welke op den -dag der uitreiking over minder dan 50 kg aardappelen per gezinslid beschik ken. Ter contrQle van de juistheid hiervan moet het reeds uitgereikte formulier MD 32, onderteeken'd door het gezinshoofd, worden me degebracht. Tevenk zullen de toeslagkaarten voor bijzonderen arbeid worden uit gereikt evenals Zeepkaarten voor kinderen van 0 t/m 7 jaar: De regeling der uitreiking is als volgt: Dinsdag 7 April aan hen, wier ge- slachtsnaam aanvangt met A of C. Wiensdag 8 April aan hen, wier geslachtsnaam aanvangt met B. Donderdag 9 April aan hen, wier geslachtsnaam aanvangt met D, E of F. Vrijdag 10 April aan hen, wier geslachtsnaam aanvangt met G of H. Zaterdag 11 April aan hen, wier geslachtsnaam aanvangt met I of J. Maandag 13 April aan hen, wier geslachtsnaam aanvangt met K, L of O. Dinsdag 14 April aan hen, wier geslachtsnaam aanvangt met M, N of P. Woensdag 15 April aan hen, wier geslachtsnaam aanvangt met Q, R of S. Donderdag 16 April aan hen, wier geslachtsnaam aanvangt met T, U of V. Vrijdag 17 April aan hen, wier ge slachtsnaam aanvangt met W, X, Y of Z. Aan personen beneden de 18 jaar zullen geen bonkaarten worden ter hand gesteld. Het distributiekantoor zal voor bovengenoemde uitreiking geopend zfl'n des voormiddags van 912.30 uur en des namiddags van 14-16 uur. Zaterdag 11 April van 912 uur,. Het is noodzakelijk, dat de bon kaarten door het publiek worden afgehaald op de voor hen vastge stelde tijdstippen. Aan personen, die niet op tijd verschijnen, zullen de bonkaarten eerst worden ver strekt na afloop van de normale uitreiking. De Directeur voornoemd, Mr P. C. ADRIAANSE. Middelburg 4 April 1942. Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder CORNELIA BIJLO, Wed. van Jan Remijnse, in den ouderdom van 79 jaren. Namens de familie: M. REMIJNSE. Goes, 1 April 1942. Adolf van Westerw.buurt 8. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht u kennis te geven van het overlijden van onzen geliefden Vader, Be huwd-, Groot- en Overgroot vader, den heer ADR. DE LOOFF, in den ouderdom van 81 jaar. Kruiningen (Korenbeurs) J. DE LOOFF. A. P. DE LOOFF— VAN DEN BERGE. Kortgene ADR. DE LOOFF. Kortgene J. SCHRIÉR—DE LOOFF. C. SCHRIER. Klein- en Achterklein kinderen. Kortgene, 2 April 1942. Door Gods goedheid werden wij verblijd met de voorspoedige ge boorte van een welgeschapen Zoon HENDRIK. AUG. SLABBEKOORN Hz. J. SLABBEKOORN— KLOOSTERMAN. Biezelinge, 3 April 1942. Heden overleed op het aller onverwachts, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Groot moeder, Mejuffrouw NEELTJE MARIA KLIEFHOUTBRAN DES, in den ouderdom van 61 jaar. A. KLIEFHOUT. C. KLIEFHOUT—POPPE. J. KLIEFHOUT. J. KLIEFHOUT— DE POTTER. W. KLIEFHOUT. A. KLIEFHOUT— RENIERSE en Kleinkinderen. Koudekerke, 2 April 1942. Dishoek B 107. Abonnementen en Advertenties voor „De Zeeuw" worden aan genomen door de verschillende Kantoorhouders der Posterijen. Heden overleed plotseling onze geliefde Man en Vader, de heer ANDRIES DE VISSER, in den ouderdom van 52 jaar. Uit aller naam: Wed. A. DE VISSER- VAN LEERDAM. Nieuw- en Sint-Joosland, 4 April 1942. Eenige en algemeêne kennis geving. De kleine adverterttiën in de rubriek „Vraag en Aanbod" kosten slechts (minimum) O.fife contant. Onder letter of nummer 0.75.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1942 | | pagina 3