ABDIJSIROOP Tégen ASTHMA.BORST- BENAUWDHEID. AKKER'S Gemengd Nieuws Leestafel Kou geval O O V InijnAaKUJe* Telegrammen KOERSEN Kerk en School Predikbeurten Marktberichten Burgerlijke Stand Advertentiën V namens de werklieden dank gebracht voor de woorden tot hen gericht en voor hetg?-i de woorden vergezelde. Ook de aannevar sprak moorden van erkente lijkheid en gelukwensch. w*»rby slijm op de borat vaat zit, zal Abdijsiroop de slijm doen loskomen en borst en keel verzachten. Vanouds beproefd by hoest, griep, bronchitis, asthma. 's Werelds beste Hoestsiroop y Goes. Nederlandsche Natuurhistorische Vereeniging. Gisteravond heeft de afdee- ling Bevelahden van de Ned. Natuurhis torische Vereen, in hotel „Centraal" haar eerste bijeenkomst in dit seisoen gehou den, waarin Dr G. F. Wilmink een lezing gehouden over „Vogels van Z u i d-B eveland", welke werd toege licht door 'n serie lichtbeelden en 'n film. Na een openingswoord van den voorzit ter, den heer H. J. Kersten, ving Dr Wil mink aan met het een en ander te ver tellen van de merel, een ook op Zuid- Beveland algemeene broedvogel. In het Reigerbosch bij den waterto ren heerscht ook reeds vroeg in het voorjaar een, groote bedrijvigheid. Men kan er dan zoo ongeveer 20 reigernesten in de boomen zien en behalve de reiger treft men ook hier de zanglijster veel aan. Alhoewel er op Zuid-Beveland weinig roofvogels zijn, kan men er toch wel enkele waarnemen, zooals de torenvalk en de steenuil. Is de eerste een nuttige verdelger van veldmuizen en insecten, het flinke steenuiltje is een geducht roo- vertje en de jonge beestjes kenmerken zich dan ook reeds spoedig door hun vraatzucht. Zuid-Beveland, aldus spr., is rijk aan kleine vogeltjes, o.m. het grasmuschje, dat goed werk verricht door het veror beren van de groene rupsjes, de kpol- mees, welke zoo graag in de nestkastjes huist en het roodborstje, dat slanke, elegante vogeltje, dat bijna op geen hof stede ontbreekt. Vervolgens behandelde spr. het vogel leven in de Schenge, een''overblijfsel van een groote kreek tusschen 's H. Hen drikskinderen en 's H. Arendskerke. In elk jaargetijde kan men hier veel vogels zien. Het is als het ware een station voor de trekkers. Men vindt er water vogels, steltloopers, weidevogels, enz. Zeer interessant is het leven in de broed- kolonie der vischdieven, waarover spr. f belangwekkende mededeelingen deed, o. a. over het paren en het „sociale" in stinct dezer vogels. Ook de tureluur en de kluut zyn het bestudeeren ten volle waard. Onder de vischdieven-kolonie, die op het kleine eilandje in de Schenge leeft, is in Juni van dit jaar nogal schade aan gericht tengevolge van de hevige regens waardoor de nestjes weggespoeld en vele jonge vogels verdronken zijn. Van de 63 nesten waren er na verloop van tyd nog maar 23 over. Ten slotte vertelde spr. het een en an der over het vogelleven in de Kloot bij Borssele, waar o.a. de strandpluviertjes en de dwergsterns hun broedplaatsen hebben. De lichtbeelden hebben het gesprokene ten zeerste verduidelijkt, terwijl de door Dr Wilmink zelf opgenomen film over het vogelleven, welke na de pauze ver toond werd buitengewoon interessant was. Burgemeestersinstallatie. De instal latie van den heer C. E. P. Lenshoek als burgemeester dezer gemeente zal plaats vinden op Vrijdag 19 December a.s. Voor de Chr. U.L.O.-school en de Chr. School voor L. O. (Westwal) is in verband met brandstofbesparing de Kerstvacantie reeds ingegaan. Zuid-Beveland. Kloetinge. In verband met brandstof - fenbesparing zal de Kerstvacantie op de O. L. school niet op 24 Dec., maar op 20 Dec. aanvangen, en duren tot en met 2 Jan, a.s. Rilland-Bath. Gevonden: heerenhorlo ge, omgeving Gerf. Gemeente. Inlichtin gen Wachtmeester Zuygers. (Belange loos bericht.) Wolphaartsdijk. In de opgave gewogen bieten is een fout geslopen. Op de weeg brug de Hoop Lokaalspoor Dorp zijn niet gewogen 242.308 kg, maar 2.042.308 kg. Treinbotsing bij Kethel. Gisteravond om 20.38 uur vertrok een eleetrische trein uit Schiedam naar Den Haag. Vermoedelijk is de treinvoerder door een onveilig signaal gereden, waar door de trein botste op een voorrijdenden goederentrein, ter hoogte van Kethel, waar de treinen uit de richting van Schiedam volle vaart krijgen. Vier wa gens van den goederentrein zijn gekan teld. Voorts zijn eenige wagens van den personentrein ontspoord en kriskras over de lijn komen te staan. Eenige personen liepen min of meer ernstige verwondin gen op. Het was in de heerschende duisternis aanvankelijk en ook gedurende een deel van den nacht niet mogelijk een over zicht van het gebeurde te krijgen. De geneeskundige hulpdiensten uit Schiedam, Rotterdam, Delft en 's-Graven-- hage werden onmiddellijk gealarmeerd, zoodat men over een groot aantal zieken auto's en hulppersoneel beschikte. Aanvankelijk verkeerde men in onge rustheid over het lot van verschillende passagiers en den treinbestuurder. Hoewel de eerste wagen half in het water was gevallen, was het een wonder, dat één helft van het achterste wielstel op de brug was blijven hangen, waardoor voorkomen werd, dat de geheele wagon in de poldervaart zou zijn gestort, het geen de ernstigste gevolgen met zich had kunnen medebrengen. Gewond werden alleen de hoofdconduc teur H. C. v. D., en de reiziger G. de J. uit Rotterdam en de wagenvoerder G., die geen van allen ernstig werden ge kwetst. Hoewel men 's nachts reeds pogingen in het werk stelde, om de lijn vrij te krijgen, lukte dit door de duisternis slechts ten deele, zoodat men 's morgens bij het krieken van den dag met man en macht aan den arbeid is getogen om de beschadigde wagons weg te sleepen. Toen de kraanwagen uit Eindhoven arrivieerde, kreeg men meer schot in de zaak eh lukte het in den loop van den middag ook de laatste obstakels te ver wijderen. De oorzaak van de botsing schijnt te zijn gelegen in het feit, dat op het sta tion Schiedam een verkeerde manoeuvre tot gevolg had, dat het signaal voor den personentrein, die even te voren vcor een onveilig signaal had gestopt, omdat nabij blokpost 92 de goederentrein stilstond, met een defect aan de luchtdrukrem, op veilig kwam te staan, waarop de bestuur den, den trein in beweging zette, met het gevolg, dat op de brug de beide treinen op elkaar botsten. (A.N.P.) Doodelijke ongelukken. Op de sleepboot Frits, afkomstig uit Vreeswijk, welk schip een aantal sleep- schepen den Rijn stroomopwaarts trok, heeft zich Donderdag voor Arnhem een ketelontploffing voorgedaan. De drie per sonen, die zich op het schip bevonden, de 22-jarige D. uit Vreeswijk, zoon van den eigenaar van de boot, H. uit Den Haag en De R. uit Zwolle, werden door den ontsnappenden stoom ernstig gewond. Zij zijn naar het gemeenteziekenhuis te Arnhem overgebracht. D. is korten tijd na aankomst overleden. De toestand van de beide anderen is zorgelijk. Op een stoomschip in de Rotter- damsche haven is de 51-jarige arbeider A. A. met het linkerbeen bekneld ge raakt, waardoor dit lichaamsdeel zeer ernstig werd gewond. In het ziekenhuis is het slachtoffer aan zijn kwetsuren overleden. Donderdagmiddag is uit het water van den Zuid-Buitensingel te 's-Graven- hage het lijk opgehaald van den 72-jari- gen J. C. S. uit het Bestedelingenhuis in het Westeinde. De man is vermoedelijk door de duisternis misleid te water ge reden. Donderdagavond is in het zieken huis te Den Haag overleden de 49-jarige D. V., die in een café van eén trap was gevallen en daarbij een schedelbasisfrac- tuur had opgeloopen. In het r.k. ziekenhuis te Den Haag is overleden de 78-jarige S. W., die Woensdag in de Javastraat door een tramwagen van lijn 7 was aangereden. Kalenders. La Rivière Voorhoeve gaf weer drie kalenders uit, aan welker uitvoering elk jaar de uiterste zorg wordt besteed en die dan ook nu weer een sieraad zgn voor het vertrek, waarin ze een plaatsje zullen krijgen. De uitvoering is „af". De „Elf Provincien"-kalen- der brengt voor elke week foto's van steden, dorpen, kasteelen, wateren, klee derdrachten enz. De keuze getuigt van fijnen smaak. Alleen Zeeland is wel wat stiefmoederlijk bedeeld. De ,,'N e e r 1 a n d i a'" - kalender geeft elke maand een foto in overeen stemming met het seizoen, waarin de maand valt. „Bloemenleven" geeft voor el ke week een foto uit de planten- en bloe menwereld met bijschriften over de ver zorging van de afgebeelde bloem of plant. Deze kalenders genieten terecht groo te wa'ardeering bij de liefhebbers van de natuur en het natuurschoon. Bij Van Gorcum Comp, N.V. te Assen verscheen de Korenaar kalender, samengesteld onder re dactie van Mevr. A. C. Wiersma-Risse- lada en den heer J. P. Wiersma. Het fraaie schild is in zes kleuren ontwor pen. Deze dagkalender is speciaal voor het platteland bestemd. Verschillende deskundigen verleenden hun medewer king. Getracht is eigen leefwijze en stijl op het platteland hoog te houden en te bevorderen. Tal van goede wenken wor den gegeven. Er worden dagelijks wijze woorden ge citeerd, maar slechts zelden uit Het Woord, dat toch in vele plattelandsge zinnen eiken dag de centrale plaats in neemt. De R, V. S. te Rotterdam biedt een kalender aan met een zonnig schild, waarvan de blijdschap der jeugd ons te genlacht. Schitterend uitgevoerd. De drie kalenderblaadjes zjjn echter wel wat al te klein. H. J. Reesink Co te Zutphen komt elk jaar uit met een vierbladige ka lender, die in de practjjk goed voldoet en die dank zij de verzorging door den heer H. E. Roodenburg inderdaad een artistieke wandversiering mag worden genoemd. De Nederlanden van 1845 endeLev'ensverzekeringMjj. Utrecht zonden ons weer hiin prac- tlsche maandkalenders toe, die op vele kantoren altijd dankbaar gebruikt wor den. Hetzelfde geldt van den duidelijken weekkalender van de Alg. Friesche Levensverzekering Mij. Helpen veilig en vlug. Doos 10en50ct STOCKHOLM; (D.N.B.) Volgens Reu ter heeft de "luchtactie der Japanners op de Philippjjnen den geheelen dag voort geduurd met aanvallen op het gebied van Manilla en Davao. Operaties van vij andelijke vlooteenheden zijn gemeld in het uiterste noorden van het eiland Lu- zon. Enkele vijandelijke troepen zijn ge land te Legaspi in het uiterste zuiden van het eiland. Volgens een speciaal bericht van Reuter hebben wachtposten van de V.S. een Italiaansch stoomschip in beslag ge nomen en de bemanning vap boord ge haald. Naar Reuter uit Mobila meldt, heeft de Amerikaansche Marine het Fransche tankschip „Scheherezode" in beslag ge nomen en de bemanning geïnterneerd. van de Amsterdamsche Effectenbeurs, medegedeeld door de Incasso-Bank N.V. kantoor Goes, Klokstfaat 9, Tel. 2001 en 2410. V.K. Heden 4 Nederl. 1940 I lOlVs 1017a 4 Nederl. 1940 II 1003/s 100 4 Nederl. 1940 m.b. lOlVs 1017a 4 Nederl. 1941 1003/18 100 A 3y2 Nederl. 1941 957/s 95% 3 Nederl. 1937 883/a 887a 3—31/2 Nederl. 1938 92°/ia 923/i8 3 Ned.-Indië 1937 I 89 89 Koloniale Bank 170 190 Ned. Ind. Handelsbank 115 131 Cert. Ned. Handel Mij. 130 155 A. K. U. 159Va 1607a Van Berkel's Patent 128 128 Cert. Calvé Delft 129 1277a Fokker 221 Cert. Leverbros 1777a 179 Philips Lampen 286 293 Pref. idem 178 175 Kon. Olie 256 290 Amsterdam Rubber 2507a 292 Bandar Rubber 210 L. 217 Deli Batavia Rubber 220 L. 227 Serbadjadi 133 V. I. C. O. 1547a 180 Holl. Amerika Lijn 123 135 Kon Boot 1607a 180 Ned. Scheepv. Unie 158 180 Rotterd. Lloyd 180 Mij. Nedeerland 141 H. V. A. 375 403 Javasche Cultuur 215 250 B. N. I. S. U. 230 Verg. Cultuur 102 X 1187a Deli Mij. 241 269 Senembah 41/2 Bataafsche Olie 96 957a 3% idem 80 857a Amsterd. Bank 142 139 Incasso-Bank 140 136 Rotterd. Bank - 153 6 pref. Leverbros 1457a 143 Twentsche Bank 157 153 Nat. Bez. De Schelde 140 135 Ned. Gist en Spir. 530 530 Van Gelder's Papier 171 170 Wilton Feijenoord 245 245 Hessa Rubber 130 142 Amsterdam Ballast 2377a Blaauwh. Vriesseveem 127 120 H De pessimistische stemming, die de beurs wel speciaal voor Indische Waar den sinds het uitbreken van den oorlog in de Pacific aan den dag legde, had heden plaats gemaakt voor een minder sombere beschouwing. Men was van mee ning, dat de markt in haar baisse-tendenz al te ver gegaan was. Reeds in den mor gen kwamen dan ook kooporders uit de Provincie bij de banken en de Commis sionairs binnen. Zulks resulteerde bij de opening in hoogere advieskoersen. De hoogere waardeering had op haar beurt tot gevolg, dat tijdens het beursuur tal van nieuwe kooporders in de markt kwamen. Het aanbod was ten opzichte van gisteren van weinig beteekenis. Aand. Kon. Olie, die gisteren de markt op 256 pet. verlieten, begonnen den dag met een advieskoers, die bijna 25 pet. hooger was. Aand. Amst. Rubber werden aanvankelijk 280 pet. bieden genoemd. In het verdere verloop werd 280 pet. gebo den. Aand. Scheepv. Unie werden 17 pet, hooger geadviseerd. Aand. H. V. A., die sinds Maandag j.l. niet minder dan 75 pet. koersverlies hadden te boeken, wer den middenbeurs op 400 pet. gewaar deerd, zijnde 25 pet. hooger. 'Van de tabakken werden cert. Deli Mij. 20 pet. hooger aangenomen. De officieele koer sen zijn tegen aanzienlijk hoogere notee- Ned. Herv. Kerk. Beroepen: te Heerewaarden, cand. W. C. F. Metz te Utrecht. Aangenomen: naar Renswoude (vac. H. S. J. Kalf), cand. J. J. v. d. Krift, hulppred. te Wierden (O.). Bedankt: voor Winsum en Baard, A. v. Bienen te Barsingerhorn. Geref. Gemeenten. Beroepen: te Dirksland, T. Dor- resteyn te Opheusden. Ds W. Poth overt. Ds W. Pothoven, Ned. Herv. predikant te Leeuwarden, heeft bij het provinciaal kerkbestuur van Friesland met ingang van 1 Januari a.s. eervol emeritaat aan gevraagd. Hij diende vanaf 3 Sept. 1899 de gemeenten te- Oude en Nieuwe Wete ring, Oosterwierum, Laren (G.) en se dert April 1910 die te Leeuwarden. Beroepbaar verklaard. De classis Leeuwarden der Geref. Kerken heeft praeparatoir geëxamineerd en beroepbaar verklaard de heer D. de Boer, Kerkstraat 8, Huizum (Fr.), cand. aan de Vrije Universiteit. De classis Utrecht heeft na prae paratoir examen beroepbaar verklaard de heer J. Rijneveld, Emmalaan 6, De Bilt, cand. aan de Theol. Hoogeschool te Kampen. Kerkelijke verkiezingen. Tot ouderling der Ned. Herv. Ge meente teSirjansland is geko zen de heer P. Th. den Boer en tot diaken de heer J. J. Kosten. Kloetinge. In de plaats van den heer P. D Hoogstraate, die voor deze functie heeft bedankt, is tot secretariB van no tabelen benoemd de heer D. Koster. Benoemingen. Benoemd tot onderwjjzer(es) aan de Van Wassenaar Hoffman- school (C. V. O.) te Voorburg, mej. H. Bolland te 's-Gravenhage (kw. m. a.). aan de O.L. school teZonnemaire A. C. Priem te Brouwersha ven. Examen», Techn. Hoogeschool te Delft: prop. ex. scheikundig ingenieur M. C. van D a m m e te Goes en D. Luteyn te Oostburg. Geslaagd voor het examen scheeps- werktuigkundige, diploma B, le ged., A. Jacobs te Kloetinge. R. K. Econ. Hoogeschool te Tilburg: prop. ex. economie, G. T.C. Asselbergs te Bergen op Zoom. Goes. Op een dezer dagen gehouden examen banketbakker-kok te Amster dam slaagde Joh. Potter te Goes. Zondag 14 Dec. 1941. Ned. Herv. Kerk. Goes (zaal Krijger), 10 u. ds Korevaar, 3 u. interkerkelijke dienst (mej. dr Bakker, ds P. Werges en ds Odé). Wilhelminadorp, 10,30 u. 'dr Dankbaar, 3 u. geen dienst. Hansweert, 10 en 2,30 u. ds Plaggemars. Middelburg (Geref. Bond), Luth. Kerk, 2.30 u. leesdienst. Geref. Kerk (H. V.) Middelburg, 10 en 3.30 u. cand. Blonet. Geref. Gem. Oostkapelle, 10,30 en 3 u. ds Visser. ringen dan de advieskoersen tot stand gekomen. Deze willige stemming was in zooverre van guns tigen invloed op de locale markt, dat de daling hier tot staan ge komen is. Een uitzondering vormde hier het koersverloop van aand. Philips. Bij opening noteerde het fonds reeds 3 pet. hooger. Middenbeurs was de koers, ver der tot 296 pet. gestegen. Deze noteering lokte echter aanbod uit, waardoor de koers tot 291 pet. inzakte. Tegen het slot kon het fonds een drie-tal procenten stij gen. De koersvariaties bij aand. A.K.U., Van Berkel en eert. Calvé waren van minimale beteekenis. De grodtste belang stelling in dezen hoek trokken nog eert. Leverbros. Bij een koers van 182% pet. opende het fonds ca. 4 pet. hooger. Later bestond echter slechts op lager niveau vraag, zoodat de koerswinst vrijwel ge heel verloren ging. De beleggingsmarkt was iets zwakker gestemd voor de nieuwe Staats- en Staf- felleening. De 3 pet. Indië 1937 I en II waren onveranderd resp. 89 en 88 pet. Part. Bew. Belegging Nederl. f609. MIDDELBURG. Veiling van 12 Dec. Veldsla 12—15; Spruiten 13.60-27; Witlof 20—35; Koolrapen 22.50; Breekpeen 2.30 —7.80; Andijvie 4.80—6; Blauwkoprapen 2.403; Waspeen 7.50; Rammenas 15; Kroten 2.204.80; Savoye kool 4.20—5.50; Roode kool 4.20—5.30; Boerekool 4.60 5.80; Witte kool 2.70—3.40; Chineesche kool 3.40—4.30; Prei 2—7.50, alles per 100 kg.; Peen 6.40—8; Selderie 4—5.50, beide per 100 bos; Knolselderie 3—8.30 per 100 kg.; Peterselie 2237 per chip; Bloem kool 6.20—15.50 per 100 stuks; St. Remy 27.50; Comtesse de Paris 43; Giezer Wil deman 3043; Ponsperen 37.50; Kleipe- renl4—27.50; Jodenperen 30; Foppeperen 0.14 Br. Clairgeau kroet 0.05; Mispels 22 37 ct. per kg. GOES. Veiling van 12 Dec. Andijvie 6; Breekpeen 3.504.30; Koolrapen 2.50; Spruiten 17; Uien 24.90; Waschpeen 7.80; Roode kool 4.205.30; Rammenas 1.50—2.50; Boerekool 5.80; Prei 6.50—7.50; Veldsla 211, alles per 100 kg.; Wortelen 3—7.50 per 100 bos; Bloemkool 5.50—9.40 Knolselderij 2, beide per 100 stuks. GOES. Huw.-aang.: G. J. Hollestelle 24 j. en F. M. Knuist 21 j. Geboren: Maria Jobina Pieternella' Martha d. v. M. van Hese en A. J. Snoep Gerard z. v. M. Tazelaar en M. A. Krijger. OverledenJ. Klap, 82 j., weduwe van J. de Dreu. MIDDELBURG. Geboren: Wilhelmina Adriana, d. v. A. P. Rouffaer en W. P. Midavaine; Kathelina Pieternella Johan na, d. v. A. J. Vermeule en J. W. Poort- vliet;"Marian Marina, d. v. P. A. J. Kok en E. C. Vriens; Pieter, z. v. H. Wonder- gem en A. Geldof. Overleden: J. Brasser, 76 j., ongeh. man; E. Stouten, 33' j., man van J. Goud zwaard; A. Francke, $6 j., wed. van S. Houpt; N. Melse, 88 j„ wed. van A. Cor- nelisse; E. Meeuse, 83 j., vrouw van A. van Belzen. Ondertrouwd: R. Plijter, 51 j. en C. Petiet, 29 j. Getrouwd: A. Poortvliet, 23 j. en P. F. Kuijs, 23 j.; J. B. A. Biondina, 25 j. §n C. Dorleijn, 23 j.; M. Barentse, 23 j. en C. J. P. La Brujeere, 21 j. (P.Z.C.) Van 811 December. VLISSINGEN. Ondertrouwd: T. P. A. Timferman, 28 j. en M. A. Jilleba, 20 j. Getrouwd: H. Angerman, 29 j. en T. de Vos, 26 j. Geboren: Carolina Adriana, d. v. P. H. van Soelen en D. Schot; Christina, d. v. J. de Jonge en A. W. C. Bosschaart. Overleden. D. Wouterse, 44 j.. man van L. Kempe; J. van Steveninck, 54 j., man van J. Janssen. (P.Z.C.) O.- EN W.-SOUBURG. Geboren: Wil lem, z. v. W. Joosse en D. J. Wouters; Maria Willemina, d. v. M. J. Zuidema en J. Sinteur; Cornelia Martina, d. v. G. J. Janse en J. J. Minderhoud. Overleden: P. de Keunink, 56 j., we duwe van P. B. Lantsheer. KOUDEKERKE. Ondertrouwd: J. Cij- vat, 31 j. en C. Izeboud, 23 j. Gétrouwd: J. Cijvat, 31 j. en C. Izeboud, 23 j. Geboren: Pieter, z. v. Ph: A. Warners en M. M. Brouwer. Overleden: P. Bostelaar, 55 j., echtg. van J. Maas; Th. Lakenman, 63 j., echtg. van J. P. Bakker; M. de Visser, 35 j., echtg. van J. Reijnierse. WESTKAPELLE. Ondertrouwd:' A. Toutenhoofd, 28 j. en A. Huibregtse, 23 j. Overleden: K. Kaland, 76 j. Vrouw van P. Lievense. Van 411 December. KRUÏNINGEN. Geboren: Gerard z. v. J. Bruggeman en J. Haasdonk. H Zoo de Heere. wil en zij f§ leven, hopen onze 'geliefde g gji Ouders, Behuwd- en Groot- i °UdérS 1 M LAMBERTUS VERHAGE 1 en 1 CHRISTINA VREEKE, g S op Donderdag 18 December ra hun vijftigjarige Echtver- W eeniging te herdenken. Dat fj U zij nog lang gespaard mogen ff H blijven is de wensch van hun Dankbare Kinderen, Be- m huwd- en Kleinkinderen, s L. Grijpskerke, December 1941. Op Woensdag 17 Dec. f§ a.s. hopen D.V. onze gelief- jg de Ouders, Behuwd-, Groot- Ij en Overgrootouders i DINGENIS MEIJAARD I en I LEUNTJE COK hun 50-jarige Echtvereeni- ra ging te herdenken, ra Dat zij nog lang gespaard g mogen blijven. H Hun dankbare Kinderen, Behuwd-, Kleinkinderen en Achterkleinkind. g Kruiningen, 13 Dec. 1941. Heden overleed zacht en kalm, in den gezegenden ouderdom van bijna 80 jaar, onze Tante en Schoonzuster ANTHONIA WILLEBOORDSE, Wed. van Joos de Voogd. Arnemuiden, 13 Dec. 1941. D. VAN BELZEN Jz. De familie DE VOOGD, Oostkapelle.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1941 | | pagina 2