Kerk en School Laatste Berichten. Marktberichten Burgerlijke Stand Kinderschorten Radioprogramma uit overschotjes. KOERSEN Ned. Herv. Kerk. Beroepen: te De Bildt (Se pred.pl.) D. Veldkamp te Valkenburg (Z.-H.) Aangenomen: naar Delfzijl (toez.) Dr A. R. Hulst te Hooge-Zwaluwe. Bedankt: voor Schoonrewoerd, A. Vroegindewey te Loon op Zand (N.-Br.) t Geref. Kerken. Bedankt: voor Zeist (3e pred.pl.), J. W. de Jager te Zutphen. Ds B. v. d. Berg. Morgen is het 30 jaar geleden, dat Ds B. v. d. Berg, em.-pred. te Kampen, in de Chr. Geref. Kerk het predikambt aan vaardde. Hij werd in 1911 te V1 i s s i n- gen bevestigd. Na 4 jaar vertrok hij naar Sneek, „om vandaar te gaan naar Den Helder en zich in 1927 aan de ge meente van Maassluis te verbinden. Een ernstige keelziekte noopte hem in 1931 eervol emeritaat aan te vragen. Ds v. d. Berg was meermalen lid en scriba van de Part. Synode in zijn ressort en ook enkele malen lid van de Generale Sy node. Ds Tj. Petersen f. In den ouderdom van 63 jaar is te Heemstede overleden, Ds Tj. Petersen, em.-pred. der Geref. Kerk te Boskoop, die met ingang van 1 October j.l. wegens gezondheidsredenen met emeritaat was gegaan. Tjepke Petersen werd 18 Augustus 1878 te Monnikendam geboren, studeer de aan de Vrije Universiteit en deed 2 April 1906 zijn intrede in zijn eerste ge meente Oosterzee (Fr.). Voorts diende hij de gemeenten van Winsum, Purmerend, Anjum, Wolvega en vanaf 2 Oct. 1927 die te Boskoop. Ds Petersen was lid ivan de Generale Synoden van Assen (1926) en van Gro ningen (1927). Ds F. J. Plaat t In den ouderdom van 84 jaar is te 's-Gravenhage overleden Ds F. J. Plaat, em. pred. van de Evang. Luth. Kerk. Ds Plaat werd 15 Sept. 1857 geboren en in 1882 proponent, om 25 Febr. 1883 bij de Evang. Luth. gemeenten van Den Briel-Hellevoetsluis in het ambt beves tigd te worden. Vandaar vertrok hij in 1886 naar Purmerend, waar hij is werk zaam geweest tot aan zijn emeritaat, dat hem 1 Maart 1923 eervol werd verleend. In den kring der Evang. Luth. ge meenten heeft Ds Plaat in vroeger jaren een vooraanstaande plaats ingenomen. Ds W. Vroegindeweij. Ds Wouter Vroegindewey te Reeuwijk, die het beroep naar de Ned. Herv. Ge meente te Poortvliet heeft aange nomen, werd 3 Mei 19Q4 te Middelhar- nis geboren. Zijn vader was een bekend oefenaar, die vaak in de gemeenten te Arnemuiden, Schor e, Bie- z e 1 i n g e, enz. is opgetreden. Tot zijn 26ste jaar was hij op de boer derij van zijn vader werkzaam en in 1930 legde hij met gunstig gevolg het Staats examen A af, waarna hij vervolgens theo logie studeerde aan de R.U. te Utrecht. In Mei 1935 werd hij door het Prov. Kerkbestuur van Utrecht toegelaten tot de Evangeliebediening, waarna hij 30 Juni van dat jaar door zijn oudste broer, Ds L. Vroegindeweij van Waddirixveen te Reeuwijk in.het ambt werd bevestigd. Als bijzonderheid kunnen wij nog vermel den, dat de vader van Ds Vroegindeweij vier zoons heeft, die allen de Ned. Herv. Kerk als predikant dienen. Hulppredikers. Ned. Herv. 'Kerk: benoemd te Schiermonnikoog, cand. C. J. P. Mac- kaay te Amsterdam. COIVIITE-KERKZANG IN DE NED. HERV. KERK. Samertwerking tusschen1 de Kerken. In de Ned. Herv. Kerk heeft zich een comité gevormd onder den naam „Co mité tot verbetering yan den zang in den Eeredienst der Nederlandsch Her vormde Kerk" (Comité-Kerkzang), waar van het doel is om met medeweten van de Synode en in een zoo groot mogelijke samenwerking met haar onmiddellijk alle maatregelen te nemen» clie noodig zijn om ervoor te waken, dat deze Kerk niet met de Psalmberijming van 1773 geïsoleerd blijft te midden van het vernieuwings proces om haar heen. De onmiddellijke aanleiding van de oprichting was de ac tie op dit punt in de Gereformeerde Ker ken. Ook zal samenwerking met de andere Kerken gezocht worden. Zal Nederland een „psalmzingend volk" worden, dan moeten de kerken geen afzonderlijke we gen bewandelen, maar elkander tegemoet werken. Het zou volstrekt niet ondenk baar zijn, dat het in den komenden win ter er reeds toe kwam, dat men hier en daar tot practisch samenwerken komt, waarbij het onverschillig is of nu eens een Gereformeerde, dan weer een Her vormde of een gemeente der Baptisten het initiatief neemt. Bovendien bestaat de mogelijkheid van een openlijke samen- werking zonder dat een algemeene of een generale synode als besturende -licha men of representeerende vergaderingen den eersten stoot geven. Het comité biedt tegen een geringe bijdrage in de algemeene onkosten stu die-exemplaren aan van de Psalmberij ming van 1936. Het ligt in de bedoeling om-theologische, musocologische en lite raire sub-commissies van advies in te schakelen. Het comité bestaat uit Ds C. W. Coolsma (Groningen) voorzitter; mej. K. de Graaf (Den Haag) secretares se; mevr. E. Baronesse van Boetzelaer van Asperen en van DubbeldamTh. a Th. van der Hoqp van Slochteren (De Bilt) Dr J. R. Callenbach (Bilthoven) Ds H. van !tHof (Ommeren); Ds P. A. A. Klusener (Bodegraven)Ds S. P. de Roos (Hellevoetsluis)Ds M. J. C. Visser (Rotterdam)en den heer George Stam, organist te Leeuwarden. De Synode der Ned. Herv. Kerk is van de plannen van het Comité op de hoogte gesteld. Ned. Herv. Kerk te Wilhelminadorp. i Tot organist der Ned. Herv. Kerk te Wilhelminadorp is benoemd de heer J. R ij n - te Middelburg. Kerkelijke verkiezingen. Tot leden van het college van notabe len der Ned. Herv. Gemeente te Oost- k a p e 11 e zijn herkozen de heeren A. P. van Nieuwenhuize en S. van Schagen. Bij de gehouden verkiezing vna twee notabelen der Ned. Herv. kerk te Waarde is herkozen de heer M. West- strate Chrz., terwijl een herstemming moest plaats hebben tusschen de heeren M. de Jager (aftr.) en M. M. Allewijn. Tot leden van het Kiescollege der Ned Herv Kerk te Wolphaartsdijk zijn herkozen de heeren D. Zweedijk, L. Houtekamer, M. Loen en A. Meeuwse, terwijl tot leden van het college van no tabelen herkozen werden de heeren G. J. Broekhoven en J. Ossewaarde. Giften en legaten. De kerkeraad der Geref. Kerk te Naaldwijk ontving van N. N. een gift van, f 500,,ter aflossing van kerkschuld. Wijlen mevr. de wed. Gr.-St. te Vlaar- dingen heeft aan de Ned. Herv. Gem. al daar een bedrag van duizend gulden ge legateerd, te verdeelen tusschen de Dia conie en het Diaconiehuis. Benoemingen. Benoemd tot onderwijzer (es) aan de Herv. school te Genemuiden, mej. G. G. Loggers te Zwolle; aan de De Visser "Smitsschool te 's Gravenhage, T. Verhoeff te De Bilt; aan de Chr. School te Hooger Smilde, mej. G. de Vroome, kw. m. a. aan deze school aan de Chr. ULO-school, Westwal 34 te Goes met ingang van 1 Jan. 1942 W. J. Westveer te Heinkens- z a n d (kw. m. a.). aan de Geref. school te De Lier, mej. N. v. Oosten te 's Gravenzande (tijd.). Mej. N. de Pauw te Terneuzen heeft voor haar benoeming tot tijdelijk onder wijzeres aan de O. L. school nr 1 te Yer- seke bedankt. Thans is benoemd mej. E. C. Serlé te Zonnemaire, kw.m.a. te Sir- jansland. 4 Examens. Te 's Gravenhage slaagde voor de akte Wiskunde L.O. de heer J. M. Verburg te Loenen a. d. Vecht, voorheen te G o e s. ZUINIG MET HOUT. „Zuinig met grondstoffen" is de wijze raad, die in dezen tijd niet genoeg kan worden herhaald, maar die te weinigen zich-nog hebben ingeprent, waardoor zij onze volkshuishouding groote schade berokkenen. Ook ten aanzien van de zeer belang rijke grondstof „hout" is zuinigheid en zorg noodig. Iedereen kan en behoort te weten, dat het verboden is werkhout tot brandhout te verwerken. De redenen van dit verbod liggen voor de hand. Toch zijn er menschen, die doen alsof alle hout brandhout is. Voor mijnhout, dat als stutten in de mijnen dient, moet, wegens stagnatie in den aanvoer uit het buitenland, tegen woordig vrijwel uitsluitend inlandsch hout worden gebruikt. Wie voor dit doel geschikt hout vernietigt door het als brandhout te gebruiken, doet afbreuk aan onze kolenproductie en indirect aan onze gas- en electriciteitsvoorziening. Dat de werkgelegenheid in de bouw nijverheid al even zeer wordt geschaad door het misbruiken van voor werkhout geschikt hout, is wel zoo volkomen dui delijk, dat het overbodig is er verder °P in te gaan. Maar even duidelijk is het dan ook, dat opzettelijke overtreders on herroepelijk zwaar worden gestraft. Ook voor de maximumprijzen toont men in den regel weinig respect. Men valt dan tevens in handen van de Inspectie voor de Prijsbeheersching. Er duiken in dezen tijd allerlei nieuw bakken brandhouthandelaren op. Van de bestaande voorschriften trekken ze zich weinig of niets aan; zelfs is het voorge komen, dat zoo'n overtreder verklaarde nog nooit gehoord te hebben van het Rijksbureau voor Hout, zoodat hij niet was ingeschreven. Deze man verspeelde zijn geheele voorraad hout. Een ander terrein, waarover het wa kend oog van dit Rijksbureau gaat, is dat van den verkoop van houtblokjes voor gasgeneratoren. Menige overtreding op dit gebied werd reeds achterhaald. Generatorblokjes mogen tegenwoordig niet rechtstreeks aan de verbruikers worden geleverd, maar moeten aan de benzinemaatschappijen worden aangebo den. Met nauwgezetheid wordt er eveneens tegen gewaakt, dat het hout van onze populieren, die vooral in het zuiden van onê land het landschap zoo typëerend stoffeeren, in verkeerde handen komt. Het betere populierenhout is noodig voor het vervaardigen van triplex en lucifers. Verder is het peppelhout onmisbaar voor het bonvrjje schoeisel klompen. Meer dan eens is reeds voor onwettigen handel een stokje gestoken. Intusschen beteekent het vorenstaan de niet, dat in den houthandel het knoei en algemeen is. Gelukkig is het anders. Vele hout- en brandhouthandelaren doen hun zaken op volkomen loyale en be trouwbare wijze. Indien daartoe aanlei ding bestaat wordt bij een overtreding volstaan met een verwijzing naar de be staande bepalingen of het geven van een ernstige waarschuwing. Blijkt dit niet te helpen, dan maakt welwillendheid plaats voor scherper optreden in den vorm van een proces-verbaal. Zit niet bij de pakken neer Doe iets betersAdverteer!! Wilde zwanen en ganzen in Zeeuwsch-Vlaanderen. In enkele plaatsen yan Zeeuwsch- Vlaanderen zijn de laatste dagen op de kreken vluchten wilde zwanen en ganzen neergestreken. Wilde zwanen zijn voor heen in deze streek zelden of nooit waar genomen. De wilde ganzen komen in Zeeuwsch-Vlaanderen de laatste jaren in steeds grootere troepen voor. Ook het aantal wilde eenden is sterk toegenomen in deze streek. MIDDELBURG. Winterhulp. Ten stadhuize had gis teravond een vergadering plaats van een 40-tal personen, ter bespreking van de plaatselijke organisatie van Winterhulp Nederland. De aanwezigen werden verwelkomd door den burgemeester., Mr Dr J. van Walré de Bordes, waarna de Provinciale directeur van Winterhulp, Mr W. K. H. Dieleman er o.a. op wees, dat er voor Middelburg heel wat werk te verzetten is, omdat er 1400 personen zijn, die voor hulp in aanmerking komen. Evenals elders kan het werk alleen goed loopen, als alles goed georganiseerd is. Daarom zal de stad moeten worden verdeeld in twee buurtschappen, deze in 20 wijken van ongeveer 1000 personen en deze wijken weer in blokken van onge veer 100 personen. Daarvoor is dè mede werking van 230 dames en heeren noo dig. Zoolang dit aantal nog niet beschik baar is, zal moeten worden volstaan met een minder ver doorgevoerde onderver deeling. Het doet spr. genoegen, dat toch reeds een 60-tal dames en heeren blijk gaven te willen medewerken. Het doel blijft samenwerking met de bestaande charitatieve vereenigingen. De kerkelijke organisaties kunnen haar arbeid normaal voortzetten. Na deze inleiding werden de functies voorloopig verdeeld, teneinde het door den directeur-generaal voor November beschikbaar gestelde bedrag van f 4590 nog deze maand te verdeelen. Daarbij is als norm aangenomen f 3 per hoofd. MIDDELBURG. Groenten veiling. Veld sla 814, Kropsla 7, Spinazie 8-10, Spruiten 1226, Witlof 2025, Schor- seneeren 16.50, Koolrapen 2, Wijnpeen 27, Andijvie 45, Waspeen 7, Uien 3.50, Sav.kool 4, Roodekool 4, Boere- kool 5, Wittekool 2, Chineesche kool 7 8, Prei 5.607, alles per 100 kg.; Peen 7, Rapen 3.506, Selderie 1.504.50, Radijs f 3.504, Rammenas 2.505.50, alles per 100 bos; Knolselderie ^1—3, Bloemkool 4.8012, Komkommers 1.50 2.50, alles per 100 ^stuksPeterselie 19 ct. per chip. GOES. Veilingsvereen. Zuid-Beveland. Veiling van Maandag 10 Nov. 1941. Andijvie 5, Breekpeen 3.40, Chineesche kool 7.50, Koolrapen 2, Rapen 2.40, Uien B 3.50, Boerekool 5, Prei 7, Veldsla 9 10, alles per 100 kg.; Wortelen 7, Rapen 6.50 per 100 bos. GOES. Huwel.-afkon.G. Hoogeste- ger 27 j. en J. A. Wagenaar 24 j. te Kloetinge; M. Barentse 23 j. en C. J. P. La Brujeere 21 j. te Middelburg. Geboren: Jacob Marinus z. v. C. J. van Weele en A. Jonker; Francois Jan z. v. G. J. Temmerman en M. G. Loker- se; Louise Marie d. v. J. C. H. Holl- mann en A. D. van der Graaff. Van 18 November 1941. - DOMBURG. Getrouwd: P. Minderhoud, 24 j, jm. en E. Brouwer, 25 j. jd. Overleden: P. van Keulen, 65 j., echtg. van P. Faasse. Over de maand October. WAARDE. Geboren: Cornelius Dinant, z. v. G. van Koeveringe en W. Houtman; Adriaan Samuel, z. v. A. S. Wisse en L. L. B. Pols. Gehuwd: H. Waterman, 46 j. en F. K. Westveer, 35 j. WEMELDINGE. Geboren: Jasperina Adriana Geertruida, d. v. L. Provoost te Vlissingen en W. N. Haaij te Wemel- dinge; Adriaan Pieter, z. v. H. Gijssel en H. Schouwenaar; te Antwerpen: Cornelis Mattheus Jan Piet, z. v. M. Schouwenaar en M. M. van Geel. Gehuwd: P. Jeremiasse, 31 j .jm. en G. de Mul, 29 j. jd.; A. Webeke, 27 j. jm. en G. Ruissen, 24 j. jd. Overleden: J. F. Leendertse, 9 j., z. v. J. Leendertse en M. J. Felius; W. N. Padmos, S3 j., wed. van J. van den Homer. (Y.C.) RILLAND-BATH. Geboren: 10. Marinus Jan, z. v, A. Goeroe en C. J. Lobbezoo; 16. Gommert Marinus, z. v. L. H. van de Griek en M, C, Quist. Overleden: 14. A. Oornink, 47 j., echt- genoote van M. Steenbakker. KAPELLE. Geboren: Constant Pieter, z. v. P. van der Vliet en A. Stoutjesdijk; Martinus, z. v. P. Almekinders en G. van den Berg. Gehuwd: J. A. Burger, 21 j. jm. en A. Eversdijk, 21 j. jd.; W. E. P. van IJssel- dijk, 32 j. jm. en J. C. van Liere, 24 j. jd.; P. Oele, 25 j. jm. en M. Glas, 21 j. jd. BORSSELE. Overleden: 28, te Goes, Adriana, 1 dag, d. v. J. Karelse en A. Karelse. Gehuwd: 8, A. Knuit 34 j. te Hein- kenszand en D. van Gessele 26 j. Geboren: 4, Jozias z. v. A. Boone en T. W. Schelling; 8, Johannes z.v. P. Cor- stanje en H. M. Goeree;10, Janna Lena d. v. J. Veerhoek en E. Corstanje; 14, Elena Maatje d. v. C. A. Reijnhoüt en J. Overbeeke; 18, Adriaan z.v. J. v. Sab- ben en K. Walhout; 20, Pieter Cornelis z. v. C. J. Westerweele en E. Walraven; 27, Adriana d. v. J. Karelse en A. Ka relse. OUD-VOSSEMEER. Geboren: Jacoba Maria, d. v. A. C. Hommel en E. v. Dorst; Johannes Cornelis Adriana, z.-v. J. B. Tholenaar en J. C. M. v. Trier; Cornelis Adriaan, z. v. D. v. Dijke en J. Lindhout. ST. ANNALAND. Geboren: 1. Jacobus Marinus, z. v. W. v. d. Boogaard en P. A. Hage; 19. Jacob Pieter, z. v. G. de Keizer en D. W. den Engelsman; 26. Pieternella, d. v. J. v. Zetten en J. J. den Engelsman; 26. Dirk Cornelis, z. v. C. A. Dane en E. Scherpenisse. Gehuwd: P. van den Boogaart, 27 j. jm. en C. J. Scherpenisse, 28 j. jd.; J. L. Fase, 28 j. jm. en S. de Wilde, 24 j. jd.; I. van Oost, 31 j. jm. en J. A. van Zetten, 29 j. jd. Overleden: 8. A. de Graaf, 70 j., man van El. v. d. Boogaard; 13. J. Elenbaas, 77 wedn. van C. I. Hage; J. van Ame- rongen, 2 maanden. Het aardige schortje met borduursel in kruissteek is zeer geschikt voor onge veer 12-jarige meisjes en is gemakkelijk te maken. Het bestaat uit een recht bovenstuk van 17 bij 86 c.m., dat van achteren sluit met knoopjes (de stof daarvoor is er bij gerekend). Het voorschoot is 54 bij 98 cm en de schouderbanden 4 bij 33 cm. Bij het knippen moeten overal de na den toegegeven worden. Bovenste en on derste gedeelte zijn uit twee kleuren stof in dwarse strepen samengevoegd. Men zoomt de strepen apart met de hand en verbindt ze met elkaar door een platten naad. Heel aardig is de com binatie, van witte en lichtblauwe resten stof. Op den onderkant van het boven gedeelte en van het voorschoot beves- het hartje. De vogeltjes worden afwis selend naar links en naar rechts kijkend gewerkt. Na het borduren zoomt men de randen aan den achterkant van het bovenge deelte lVs cm om, maakt 4 knoopsgaten en zet de paarlmoeren knoopen aan. De overige randen van het schortje be halve de uiteinden van de schouderban den rolt men smal om en borduurt men om met blauwe flanelsteken. Verder rijgt men den bovenkant van het voorschoot in en zet die op de goede wijdte aan het bovenstukje. Daarna bevestigt men de schouder banden. van de Amsterdamsche Effectenbeurs, medegedeeld door de Incasso-Bank N.V. kantoor Goes, Klokstraat 9, Telr- 2001 en 2410. Maandag 10 November 1941. tigt men stramien, (waarvafi 3 kruisjes een centimeter zijn) en nu borduurt men 3 cm van den kant af, het aardige randje. De donkere kruisjes worden blauw en de lichte rood geborduurd. Telkens begint men in het midden met V.K. Heden 4 Nederl. 1940 I 101 lOP/i. 4 Nederl. 1940 II lOOVs IQOV10 4 Nederl. 1940 m.b. 101 1OPA0 4 Nederl. 1941 10034 100% 31/2 Nederl. 1941 9613/io 96% 3 Nederl. 1937 89*7x0 89*710 3—3y2 Nederl. 1938 937s 93% 3 Ned.-Indië 1937 I 967s 96 Koloniale Bank 223 224% Ned. Ind. Handelsbank 15972 158 Cert. Ned. Handel Mij. 17872 177 A. K. U. 15272 153 Van BerkeFs Patent 112% 113 Cert. Calvé Delft 122 123 Fokker 215 216 Cert. Leverbros 162V2 16372 Philips Lampen 278V2 280 Pref. idem 17434 174% Kon. Olie 324)4 32678 Amsterdam Rupbber 315 316 Bandar Rubber 262% 265 Deli Batavia Rubber 27272 Serbadjadi 164 16472 V. I. C. O. 224% 228 Holl. Amerika Lijn 150 151% Kon. Boot 206 207 Ned. Scheepv. Unie 221 223% Rotterd. Lloyd 176 179 Mij. Nederland 177 I8P/2 H. V. A. 492 495 Javasche Cultuur 291 295 N. I. S. U. 270 273 Verg. Cultuur 138 138% Deli Maatschappij 321 32472 Senembah 272 275 4% Bataafsche Olie 1017e 1027x0 3y2 idem 93% 937x6 Amsterd. Bank 131% 132 Incasso-Bank 129 129 Rotterd. Bank 143% 14472 Twentsche Bank 148 14972 6 pref. Leverbros 142 141% Nat. Bez. De Schelde 132V2 135 Ned. Gist en Spri. 515 520 Van Gelder's Papier 152 155 Wilton Feijenoord 22872 231 Hessa Rubber 17372 171 Amsterdam Ballast 221 Blaauwh. Vriesseveem 106 10778 De beurs heeft zich heden door een zeer kalm verloop gekenmerkt. Koers schommelingen van beteekenis kwamen niet voor. Van het meeste belang was wel het verloop van de staatsfondsenmarkt. Aan het eind der week zal de storting op de nieuwe staatsleening plaats vinden. Reeds meer dan f25 millioen is van de handen dergenen die moesten inschrij ven overgegaan in het bezit van die in stellingen, welke inderdaad het rende ment tegen den koers van aankoop zeer behoorlijk vinden. De koers was heden met den vorigen vergeleken onveran derd. Ook de koers van de staffelleening week weinig van de vorige af. De 3 pet. leening 1937 was iets lager, doch Inte gralen werden hooger genoteerd. Scheepvaartaandeelen waren vast ge stemd. Aandeelen Nederl. Scheepv. Unie in het bijzonder bleken gevraagd te zijn en konden een paar punten koerswinst behalen, evenals aandeelen Java China Japan Lijn. De courante industrieele aandeelen, als A. K. U., Van Berkel's Patent, Levelbros, en Philips waren niet veel veranderd in koers met kalmen handel. Aandeelen Kon. Petroleum waren bij opening boven h'et hoogste" niveau van Zaterdag en hadden vervolgens een zeer ^oed prijshoudend verloop, hetgeen den vorigen beursdag niet het geval was ge weest. Aandeelen H. V. A. fluctueerden zeer weinig, maar waren een drietal punten boven Zaterdag. Rubberaandeelen waren gunstig gedis poneerd; bij aandeelen Amsterdam Rub ber bedroeg de koerswinst een tweetal punten. Ook de overige rubberaandeelen werden zoo goed als alle hooger geno teerd. Tabakken lagen vast in de markt. In het bizonder waren cert. Deli Mij. ge vraagd en hooger. Participatiebewijzen Belegging Neder land f649.50. Woensdag 12 November 1941. HILVERSUM I, 415.5 m. 6.45 Gram. 6.50 Ochtendgymn. 7.00 Gram. 7.45 Och- tendgymn. 8.00 BNO: Nieuwsber. 8.15 Gewijde muziek (gr. >pl.). 8.30 Gram. 9.15 Voor de huisvrouw. 9.25 Gram. 11.00 Voor de kleuters. 11.20 Sylvester-trio. 12.00 Or gelconcert en zang. 12.25 Voor den boer. 12.40 Almanak. 12.45 BNO: Nieuws- en econ. ber. 13.00 Zang met pianobegelei ding en gram. 13.30 Grany 14.15 Boyd x

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1941 | | pagina 3