Pjfjgrfne 2VB8dza-zaken. MSdza-foonnen „De groote Ketter" Gemengd Nieuws Land- en Tuinbouw Rechtszaken VLISSINGEN. GOES. ZUID-BEVELAND. WALCHEREN. Arnemuiden. Benoemd tot helpster in de Chr. Bewaarschool alhier mej. M. Meerman Ad. NOORD-BEVELAND. Kortgene. Veerboot omhoog gevaren. De veerboot, welke den dienst onderhoudt tusschen het Kort- geensche en Wolfaartsdijksche veer, is Donderdagmiddag by het afvaren van Kortgene omhoog gevaren. De dienst werd later waargenomen door een sleep boot. Het verkeer werd hoegenaam niet gestagneerd. ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Zij, die kwamen en gingen. KOOPT EEN WAPEN. Koopt vandaag of morgen, teneinde den nood van behoeftige landgenooten te lenigen, een wapen, dat Winterhulp ten verkoop aanbiedt. Op verboden tijd op straat. Heden nacht zgn twee personen, die tusschen 12 en 4 ugr op straat waren, deswege verbaliseerd. Een hunner kreeg een twee de „bon" omdat h\j geen identiteitsbewijs by zich had. De politie heeft de laatste dagen verschillende burgers moeten bekeuren wegens niet voldoende verduisteren na zonsondergang. Dank zij het voorbeeld van enkele huiseigenaren worden steeds meer be schadigde panden in de binnenstad her steld. Stadhuistoren ert trouwzaal, Ver wacht wordt, dat volgend jaar de res tauratie van den Stadhuistoren en van de trouwzaal zal kunnen plaats hebben. Een volkskeuken. Naar de P. Z. Crt meldt, is de oprichting van een volks keuken alhier te verwachten. Deze keu ken zal zoo mogelijk in een der lokalen van het voormalige weeshuis worden ondergebracht. Lukt dit niet, dan zal een houten keuken worden gebouwd. De politie heeft aangehouden F. W. P. uit Clinge en I. A. F. uit Breskens, die gesignaleerd stonden in het Alg. Pol.- blad. Beiden zijn voor het ondergaan van straf overgebracht naa'r Middelburg. J. van R. alhier heeft aangifte ge daan van ontvreémding van zijn rijwiel. Een onderzoek wordt ingesteld. Districtshuis N. V. V. In het pand Wijngaardstraat 7 is voor Zuid- en N.- Beveland een districtshuis van het N. V.V., bestaande uit twee kantoorloka len, geopend. Ook is hier gevestigd het bureau voor rechtsbescherming van het N.V.V. Op Zuid- en Noord-Beveland zul len 20 correspondenten worden aange steld. Zuid- en Noord-Beveland Volgt het voorbeeld van duizenden, die de voor keur geven aan Goessche Kwaliteiten, Kwantiteiten en Prijzen spelen een zeer groote rol. Naast deze voordelen, die de Midza reeds biedt, ontvangt U ook nog de waarop iedere week een premie-uitkering plaats heeft. Deze weekf 247.50 Kloetinge. Woensdagmiddag hebben de heer G. Heijn, die als leeraar aan de Rijks Landbouw Winterschool te Zetten is benoemd, en mej. S. J. Straub, wegens huwelijk, resp. als hoofd en onderwijzeres der O. L. school afscheid genomen. Ze werden door verschillende autoriteiten (het Gemeentebestuur, de ouder-commis- siè en Ds Boersma waren aanwezig) op waardeerende wijze toegesproken. Na mens het gemeentebestuur, het 'onderwij zend personeel en de leerlingen werden geschenken aangeboden. Beiden dankten hartelijk voor de sympathieke woorden en de aangeboden geschenken en boden de aanwezigen traktaties aan. Krabbendijke. Morgen zal de nieuwe mosselconservenfabriek, directeur de heer Patmos, met eenige plechtigheid geopend worden. Het betreft hier een model-inrichting, waarin ongeveer veer tig arbeiders werk zullen vinden. Yerseke. Met ingang van Maandag 20 Oct; '41 is benoemd tot distributieamb- FEUILLETON 64) o— ,Ga nu slapen, vader," spoort Louise hem liefdevol aan. „Ik zal probeeren. kind. Is Mutz in de buurt?" „Ik ben hier, excellentie," zegt de be diende. „Je kunt wel gaan slapen, Musz," zegt De Coligny. „Ik heb je niet noodig." „Tot uw dienst, excellentie. U hebt maar te roepen. Ik lig hier op het rust bed." „Ik bedoelje kunt wel naar je,kamer gaan." „Laat hem hier blijven, vader. Dan ben ik geruster." De Coligny bewilligt er in. Nicolaas Musz staat nog even voor het open raam. Geen koeltje komt naar binnen. Verschillende vensters in de buurt ziet hij nog verlicht. Het is te warm, om naar bed te gaan. Hij ziet dan, hoe zijn meester de oogen tenaar op het kringkantoor te Krabben- dijke dhr C. Honders alhier. Men hoopte de veerboot gisteravond iaat bij hoog water vlot te krijgen. Terneuzen. Alhier is op 61-jarigen leeftijd overleden de heer,Th. Horens- ma, ref. P. T. T. en oud-directeur van •het postkantoor alhier. Bijna 11 jaar i3 de heer Horensma hier werkzaam geweest.' Koudekerke. Loop der bevolking over de maand September 1941. Ingekomen: A. C. M. Somers, zonder beroep, E 317 van Middelburg; C. A. Lako, typiste, E 316 van VlissingenJ. L. Reijnierse, land arbeider B 10, van Biggekerke; L. van der Graaf en gezin, timmerman, B 389, van Vlissingen; M. Prins, pensionhoud ster, 89, van Vlissingen; K. Dingemanse, landbouwersknecht, B 335, yan Bigge kerke; M. E. de Kroo, diens(b., A 15, v. Rotterdam; S. Francke, z. b., C 67, v. Grijpskerke; A. C. Steijn, z. b. E 188, v. MiddelburgJ. Minderhoud, veeverlos- kundige, B 98, van Vlissingen; N. H. J. Lako, lasscher, E 188, van Vlissingen; A. van Belle, en echtg., metaaldraaier, B 270, van Biggekerke; P. Heij, z. b., A 138, van Oldebroek; J. M. Geelhoed, dienstbode, C 46, van Breskens, P. de Bruijne, winkelbediende, B 360, van Vlis singen; A. C. Hollestelle, kruideniers bediende, E 263, van O. en W. Souburg; H. M. Kieboom, zonder ber., E 263, van O. en' W. SouburgS. P. W. Bos, zonder ber., D 161, van Middelburg. Vertrokken: L. A. Heij, zonder ber., van A 137, naar Ridderkerk; W. den Hertog, landarbeider, van E 257, naar Linschoten, M. E. C. Brackx, zonder ber., van E 291 naar Middelburg; A. Leijnse, werkster, van E 401, naar Zierikzee; S. de Hond, dienstb., van C 46 naar Mid delburg; M. H. Pots, zonder ber., E 330, naar Oostkapelle; J. N. Wagenaar, zon der ber., van D 282, naar O. en W. Sou burg T. Mellema, zonder ber., van C 40, naar Arnhem; P. Loeff, zonder ber., v. A 85, n. Amsterdam; W. K. Zwigtman, met gezin, plaatwerker, van B 270b, n. Vlissingen; G. R. Paulsen, leerling stuur man, van B 391, naar Amsterdam; I. Boone, bankwerker, van E 392, naar Mid delburg; L. V. Santuz met gezin, ter- razowerker, van E 234, naar Vlissingen P. M. Weug, z. b., van B 146, naar Vlis singen; J. C. Lavooij, zonder, van B 146, naar Vlissingen; G. W. M. Adriaansens, z. b., van E 205, naar EttenJ. F. Meijer, scheepsbouwk. ingen., van' B 289, naar Zwijndrecht; M. 't Hart, z. b., van B 289, naar Zwijndrecht; J. G. Bakker, z. b., van B 288, naar Middelburg; C. Boone, dienstb., van A 219, naar Middelburg; J. J. Schuit, kantoorbed., van D 45, n. Groningen; C. A. de Brabander, z. b., n. Gheel (België)A. Rijnders, schipper, met gezin, van B 361, naar O. en W. Söuburg, C. de Groot, dienstbode, van A 64, naar Oostburg; K. Davidse, dienstb., van A 85, naar MeliskerkeE. de Ronde, bankwerker, van B 369, naar RijswijkL. Mersie, dienstb., van E 331, naar Vrou wenpolder; M. Joziasse, werkman, van C 18. naar Vlissingen. (P. Z. C.) DE STRIJD TEGEN DEN CLAN DESTIEN EN HANDEL. De afdeeling Economische Dienst van de politie te Nijmegen heeft in de afge- loopen week proces-verbaal opgemaakt tegen een winkelier die goederen buiten de distributie om had gekocht en ver kocht. Uit het onderzoek bleek, dat door hem voor een bedrag van pl.m. f 110.000 was gekocht en voor het grootste ge- gesloten heeft. Stil en behoedzaam legt hij zich, gekleed, op het rustbed, om weldra in te sluimeren. „Loodzwaar hangt de nachtelijke warmte boven Parijs. Opeens, het is precies drie uur, begint de zware klok van de kerk van St. Ger main te luiden, gevolgd door andere klokken. Verbaasd springt Nicolaas Musz op en ijlt naar het venster. „Dat is onheilspellend, Musz", zegt De Coligny bedaard. Wilde kreten klinken op straat. „De koning wil hetDe koning be veelt het!" hoort Musz schreeuwen. Angstwekkend gegil bereikt zijn oor. Honderden menschen vliegen opeens langs de straten. Deuren worden open- gestooten. De hel schijnt losgebroken. „Onze vrienden worden vermoord, Musz", zegt De Coligny, zich oprichtend en zijn mantel aantrekkend. Op hetzelfde oogenblik wordt hard op de deur geklopt: met tal van zwaar be wapende menschen is de hertog De Guise gearriveerd. Het uur der zoete wraak is geslagenl deelte ook weer verkocht, aldus meldt de „Tel." Hierbij had hg zich tevens schuldig gemaakt aan prijsopdrijving. Bovendien had hij pl.m. 97.000 textielpunten aan coupures gekocht yan een zekeren B. Bij eerstgenoemden winkelier is voor on geveer f7000 textielgoederen in beslag genomen. Bg onderzoek bleek, dat de textielpun ten waren ontvreemd door een boekhou der van een textielfabriek te Enschede, tegen wien eveneens proces-verbaal is opgemaakt. In verband met eerstgenoem de zaak is proces-verbaal opgemaakt te gen de een-en-dertig handelaren uit Nij megen, Den Bosch, Amsterdam, enz., die allen groote hoeveelheden textielgoede ren, ver boven de daarvoor gelden'de prij zen aan den winkelier hadden verkocht, zonder daarvoor bonnen in te nemen. Verder is tegen vier handelaren uit Nijmegen proces-verbaal opgemaakt we gens het frauduleus handelen in textiel, koffie, cacao, enz., welke zij buiten de distributieregeling met enorme over schrijding van de prijsvoorschriften had den gekocht. Verder kreeg de politie kennis, dat een persoon, zich uitgevende voor oud-zee- officier, wonende, te Arnhem, beweerde, dat hij een leidende functie had bekleed bij de Meelcentrale en thans in een rijks betrekking werkzaam was. Door zijn vroegere werkzaamheden bij de Meelcen trale had hij relaties met vele grootfa brikanten, die massa's goederen buiten de distributie om wilden verkoopen. Hij beweerde o.m. te kunnen beschik ken over 30.000 rijwielbanden a f 25 per stuk, 8 a 10.000 kg. koffie voor 28 gul den per kilo, 20.000 liter jenever a f 4.50 per liter, rum, wijn, jam, schoenen, alles in ongehoorde hoeveelheden. In verband hiermede heeft de politie een uitgebreid onderzoek ingesteld, hetgeen er toe leid de, dat pl.m. 250 flesschen whisky in beslag konden worden genomen. Verder zou hij voorloopig 2600 paar schoenen leveren vóór 15 gulden per paar. Deze aflevering zou tè Waalwijk en Kaatsheu vel plaats vinden op Vrijdag 10 October. Inderdaad was daar op dien tijd een ver huiswagen aanwezig, doch het personeel dat er bij tegenwoordig was, bestond uit een inspecteur van politie en twee re chercheurs, als arbeiders vermomd. Het bleek, dat er werkelijk 2600 paar da mes-, heeren- en kinderschoenen zouden worden geleverd. Men wilde beslist f 15.000 vooruitbe taald hebben, voordat men den kooper bij de schoenen wilde brengen, doch deze was goed geïnstrueerd en ging daartoe niet over, alvorens hij de schoenen had gezien. Na veel gepraat ging men einde lijk naar een der plaatsen, waar de groot ste hoeveelheid schoenen was geborgen, n.l. in een schuur achter een café te Waalwijk en toen hier eindelijk een be drag aan geld aan den verkooper werd overhandigd, werden de expediteurs plot seling politie en arresteerden den gehee- len daar aanwezigen troep, die vervol gens per verhuiswagen werd overge- gebracht naar 't politiebureau te Waal wijk. De politie heeft tegen enkele ketting handelaars proces-verbaal opgemaakt en deze het zijn er een tiental zullen ter beschikking van de Justitie worden gesteld. De politie te Velsen heeft vervolgin gen ingesteld tegen een groot aantal ma- nufacturiers, groentehandelaars, rijwiel handelaren, rijwielreparateurs, een sla ger en eenige handelaren in visehnetten, wegens het verkoopen boven de vastge stelde maximumprijzen. Twee personen zijn aangehouden en geverbaliseerd we gens frauduleus vervoer van levensmid delen. Wegens kettinghandel zijn ver scheidene personen geverbaliseerd. Ook visehnetten werden te duur verkocht en daarvoor een aantal personen vervolgd. Doodelijke ongelukken. Op het handelsterrein aan de Rose- straat te Rotterdam is gistermiddag een 41-jarige arbeider door een vrachtauto overreden. Tijdens het vervoer naar het ziekenhuis is het slachtoffer overleden. Te IJsselmonde is de elfjarige A. B. van een vrachtauto gevallen. De jon gen werd in bewusteloozen toestand op genomen en naar het Zuiderziekenhuis overgebracht, alwaar het slachtoffer spoedig na aankomst is overleden. Om het verkeer te vermijden begaf de wed. M. T.S. te Murmerwoude zich De portier opent de deur, treedt naar buiten, maar valt reutelend in gevelde lansen, om tien tellen daarna een kind des doods te zijn. I n het huis is nu alles leven en bewe ging. Bedienden snellen toe. Ook de vijf Zwitsersche krijgslieden, die Hendrik van Navarre ter bescherming van den admiraal heeft gezonden. Een pistool schot weerklinkt. Een Zwitser valt zwaar gewond neer. De anderen trekken zich terug en barricadeeren de deur. In het. vertrek van den admiraal zijn nu verschillende bedienden. Zij willen wat doen, maar wat kunnen zij? Op straat neemt het rumoer toe. Angst aanjagend is het gegil van vrouwen en kinderen, het geschreeuw van mannen. Er is een bloedbad aan den gang „Vlucht allen! Ik weet, wat mij wacht en beveel mijn ziel aan God!" zegt de admiraal. „Vlucht. Alleen vlucht kan jullie leven redden. Het mijne komt er niet op aan." Zij vluchten. Alleen Nicolaas Musz b 1 ij f t. Hij zal getrouw zijn, tot in den dood „Vlucht, Musz. Ik Woensdagavond langs <fe trambaan naar het postkantoor. Zg is door de tram, welke vap Veenwouden kwam, aangere den en zoo ernstig gewond, dat zg enkele oogenblikken na aankomst in een zie kenhuis te Leeuwarden is overleden. De 16-jarige J. van H. te Gilze, was Maandag in den stal een paard aan het voeren, toen hg uitgleed en het bakje liet vallen. Hiervan schrok het paard en gaf den jongen een trap tegen het hoofd. Nadat geneeskundige hulp was verleend is de jongen naar het r.-k. ziekenhuis te Tilburg overgebracht, waar hij gister middag is overleden. Gistermorgen heeft op een drijven de stoomkraan te Vlaardingen een doo- delijk ongeluk plaats gehad. Bij het dichtdraaien van den stoomafsluiter is deze gesprongen, waardoor de 42-jarige kraanmachinist J. de K. zoo erhstig door de ontsnappenden stroom is getroffen, dat de dood vrijwel onmiddellijk is in getreden. De moord te Amster dam. In verband met den moord op den 71-jarigen man in de rijwielberg plaats te Amsterdam kan nog het vol gende worden medegedeeld: Het onderzoek heeft uitgewezen dat in den nacht van Dinsdag op Woensdag om 12.30 uur in de stalling nog een klant is geweest om zijn rijwiel af te geven. Tegen dezen klant heeft de thans ver moorde man gezegd dat hij nog niet naar bed kon gaan omdat hg nog op een ande ren klant moest wachten. Voorts is geble ken, dat er nog een heerenrijwiel is ont vreemd. DAG. BESTUUR DER Z. L. M. Maandag vergaderde het Dagelijksch Bestuur van de Zeeuwsche Landbouw- Maaatschappij te Goes. Voorzitter^ de heer Mr P. Dieleman. O.m. kwamen de volgende onderwer pen in bespreking. Werkzaamheid Z„ L. M. Medege deeld werd, dat de bespre kingen, welke met andere landbouworganisaties in Zeeland zijn gehouden om tot eep grootere eenheid en samenwerking te gera ken, niet tot overeenstem ming hebben geleid. Het Dag. Bestuur besloot zelfstandig en zoo intensief mogelijk zijn werkzaam heden ten behoeve van den landbouw in Zeeland voort te zetten op volkommen de zelfde wijze als de Maatschappij in het verleden steeds heeft gedaan. Vrachttarieven melkophaaldienlsteni Ingevolge genomen regeeringsmaatrege- len moest ook in Zeeland de fabriekma tige verwerking van melk zooveel mo gelijk worden bevorderd. Ingevolge het Zuivelbesluit 1941 zijn de fabrieken ge rechtigd, om bij het uitbetalen der melk- gelden de volle vracht van het melkver- voer op den bruto-melkprijs in minde ring te brengen. Het gevolg is, dat met name in Zuid-Beveland en in 'n gedeelte van Schouwen-Duiveland een aftrek voor vrachtkosten plaats vindt van bij na 1 cent per kg melk. Het Dag. Be stuur besloot bij de Ned. -Zuivel-Centrale te bepleiten, dat op den melkprijs slechts een redelijk vrachttarief in -mindering kan worden gebracht. De meerdere kos ten zullen voor rekening dienen te ko men van de instantie, die de verplichte levering aan de fabriek voorschrijft. Scheurienl van grasland. In ons land moet plm. 100000 ha grasland gescheurd worden in het belang van de voedsel voorziening van ons volk. Het Dag. Be stuur besloot, gezien de groote belangen welke hier op het spel staan, met klem aan te dringen, ook in Zeeland zooveel als ©enigszins mogelijk is tot yrijwillig scheuren van grasland over te gaan. Toewijzing' vani vee. De toewijzing van vee boven een jaar geeft tot groote moei lijkheden aanleiding in het bijzonder voor dië veehouders, die houder waren van z.g. mestvee. Tot dit mestvee wor den gerekend ook de dieren, die nor maal op de weide worden gebracht, doch in verband met de verplichte veeleve ring moesten worden geslacht. Om de bedrijven met veel z.g. mestvee, hetgeen grootendeels weidevee is door eigen aan kweek verkregen, niet te dupeeren, is het noodzakelijk, om ook dit mestvee voor de toewijzing geheel of gedeelte- Verder spreken is niet mogelijk. De barricade voor de deur is blijkbaar ver wijderd, want zij wordt met donderend geraas ingetrapt. Een jonge man, het gevelde zwaard in de vuist, stormt het vertrek binnen, op den voet door enkele anderen gevolgd. „Zijt gij de admiraal.?" vraagt hij nu. „Doe, wat men u bevolen heeft", ant woordt De Coligny kalm. Eén stoot naar de hartstreek Gaspard de Coligny zijgt neer. De an dere onverlaten zorgen voor de volgende steken In een punt des tijds valt het voor. Van schrik en ontzetting staat Nicolaas Musz roerloos te staren op het lichaam van zijn meester, dat reeds een lijk is. Dan ontvstngt hij de doodelijke stoo- ten Van buiten komt een scherpe, lachen de stem: „Zijn jullie nog niet klaar?" „Jawel, in orde." „Prachtig, werp hem naar benedeh", commandeert dezelfde stem. Het is die van den hertog De Guise. Het deerlijk verminkte lijk van Gas pard de Coligny wordt door het open lgk mede te tellen of de mogelijkheid tot het, afsluiten met de Ned. Veehouders- Centrale van contracten met langen looptgd te openen. Arbeidsvoorziening. Van verschillende zgden werden klachten vernomen over gebrek aan voldoende arbeidskrachten voor o.a. aardappelrooien en dorsch- werkzaamheden, waardoor deze werk zaamheden dreigen te stagneeren. De Inspectie voor de Werkverruiming deed echter mededeeling, dat ook bg dezen dienst momenteel geen geschikte land arbeiders te werk gesteld zijn, zoodat men gedwongen zal zijn met de aanwe zige arbeidskrachten de werkzaamheden te verrichten. StVoo-afzet en) -prijzen. Doordat soms misverstanden voorkomen bij den handel in stroo, besloot het Dag. Bestuur er op te wijzen, dat de strooprijs f 20,20 per 1000 kg bedraagt, hetgeen dus geen maximumprijs is en dat met den term „buitenstroo" uitsluitend bedoeld wordt „beschadigd stroo". Bovendien zal aan gedrongen worden op een geregelde strooafvoer vanuit Zeeuwsch-Vlaanderen Beperking mestvee. De verplichte le vering van mestvee moet plaats vinden volgens de gegevens vermeld op de re- gistratiekaart van 24 November 1940. Naar schatting is van het op de regi- stratiekaart vermelde mestvee ongeveer 60 pet. vetvee en 40 pet. weidevee. Der halve zal nu behalve het vetvee ook het weidevee voor 100 pet. moeten worden beperkt. Dit is voor de mestbedrgven een on- billijken maatregel. Het Dag. Bestuur heeft dan ook aan de Veehouderij-Centrale verzocht óm de leveringsvoorschriften voor mestvee zoo danig te willen herzien, dat inplaats van 100 pet. mestvee, slechts 60 pet. van het volgens de ^egistratiekaart van 24 Nov. 1940 aanwezige mestvee zal moeten be perkt worden. Rechtbank te Middelburg. Uitspraken van de Rechtbankzitting van Vrijdag 3 October 1941. Als verdacht van rijwieldiefstal, ge pleegd te Heinkenszand, moest terecht staan de thans gedetineerde 41-jarige landarbeider A. K. uit Heinkenszand. De Officier vroeg zijn veroordeeling tot 8 mnd. gev. straf. Uitspraak: 6 mnd. gev. met aftrek voorarrest tot op den dag der uitspraak. M. M. de W., een 16-jarig meisje uit Souburg en haar stiefmoeder, M. C. de M., de 50-jarige echtgenoot© van L. de W., hadden uit de woning van den 81- jarigen Cornells de Rijcke een half huis houden meegenomen. Voor dezen dief stal vroeg de Officier tegen de minder jarige 1 mnd tuchtschool en tegen de moeder een gevangenisstraf van 3 we ken. Aangehouden tot 24 Oct. tLfffJpyi Waarom zoudtGe nog hoofd pijn hebben, als Ge in een kwartier er van af kunt zijni Neem 'n AKKERTJE het nieu-" we merkwaardige middel, dat alle pijnen vlug verdrijft en Uw lichaam niet schaadt. "AKKERTJES" zifn de geluk kige vinding van Apotheker Ditmont in den gemakkelijk in te nemen ronden cachet- vorm, veel nagemaakt en toch nog nooit geëvienaardi Laat U niets anders aanpra ten en let op 't AKKER-merk. tegen pijnen, nare dagen, koorts, kou. venster naar beneden gesmeten. „Sla den ketter het hoofd af", beveelt De Guise. In de straat, waar angstgegil weer klinkt in de omgeving worden de Hugenoten bij honderden vermoord en afgeslacht ligt het lijk van Frankrijks eersten edele, den heer van Chatillon, in tweeën op de ongelijke keien, die rood gekleurd zijn van het bloed: het magere hoofd met het puntbaardje èn de romp... Door het rumoer zijn ook Charles de Téligny en zijn gade' aan de achterzijde van het groote huis, wakker geworden. „Charles, wat is dat?" vraagt Louise de Coligny. „Een aanslag van Anjou en De Guise", zegt hij, na even geluisterd te hebben. Dat wordt een moordpartij in den nacht. Welk een verradersbende!" „Vaderstamelt Louise. Hij is haastig bezig, wat kleeren aan te schieten. (Slot volgt.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1941 | | pagina 2