Distributie van oliën en vetten. 51,181,8 8881,811 5ls,llill,ii|1 ,s Z8!r n6r,ns- Aan den Arbeid. Uit de Provincie MIDDELBURG. Hulp uit Amsterdam. GOES. ZUID-BEVELAND. Eigenlijke giroverkeer werkt normaal. Gemengd Nieuws Verwoeste kerkgebouwen te Rotterdam. De Amerikaansche defensie. Wij lezen in het Chr. Sociaal Dagblad: „Na de spannende dagen, die wij heb ben doorleefd, komt gaandeweg het be sef, dat wij onzen gewonen arbeid weer moeten hervatten. Dit is ook de wensch onzer Regeering. Reeds bereikte ons de geruststellende mededeeling, dat salarissen en pensioe nen van het Overheidspersoneel als voor heen zullen worden uitbetaald. De uitvoerende organen voor de sociale wetten: Ongevallenwetten, Ziektewet, In- validiteits- en Ouderdomswet, verstrek ken hun gewone uitkeeringen. De Werk loosheidsverzekering, de Steunregeling aan werkloozen en de vergoeding aan de gezinnen der gemobi liseerden zullen geen verandering ondergaan. Indien wij ons land en volk waarlijk liefhebben, dan moeten wij thans in ge trouwen, eensgezinden arbeid ons geven aan den wederopbouw. Dat geldt ook voor het organisatie leven. Wij meenen te mogen gelooven, dat voor dat organisatieleven, ondanks de sterk gewijzigde omstandigheden, nog een rijk veld van werken is overge bleven." „Het Seinlicht", het orgaan van den Prot. Chr. Bond van Spoor- en Tram wegpersoneel schrijft: „Gehoorzamende aan de Overheid, die over ons is gesteld, zullen wij als chris telijke) organisatie ons werk voortzetten. Tot dien arbeid wekken wij al onze man nen en vrouwen op. Ons vereenigings- werk kan nog op de gewone wijze voort gang hebben. Ons vertrouwen stellend op Hem, die ons tot hiertoe staande heeft' gehouden, zullen wij naast het gewone bondswerk hoofd voor hoofd voor het zoo zwaar getroffen land doen wat onze hand vindt om te doen. De wederopbouw zal het uiterste van ons vergen. Alle krachten zullen aange wend moeten worden om het economisch leven, dat als het ware door een orkaan is getroffen, weder op te bouwen en gaande te houden. Mannen, weest dus getrouw. Afdee- lingsbesturen blijft als één man achter ons staan en werkt mee, dat ook in uw afdeeling ons vereenigingsapparaat zoo normaal mogelijk blijft functionneeren. De oogen en harten naar Boven gericht. Gods heilig Woord is onze vastheid ook in dezen stormtij d." Verder vernemen wij, dat door het Hoofdbestuur van den Ned. Chr. Land- arbeidersbond aan alle afdeelingen een rondschrijven is gezonden, waarin wordt medegedeeld, dat al het organisatiewerk, behalve het houden van vergaderingen, weer wordt hervat. Ook het orgaan zal weer spoedig verschijnen. ALGEMEENE NEDERLANDSCHE VERKEERSFEDERAT1E. De Algemeene Nederlandsche Ver- keersfederatie deelt mede dat zij haar werkzaamheden op het gèbied der ver- keers-economie tot nader orde blijft voortzetten in een zoodanigen omvang als de gewijzigde omstandigheden zullen toelaten, terwijl zij zich daarnaast ter beschikking van de Overheid heeft ge steld voor alle verdere diensten welke zij in het algemeen belang mocht kunnen verleenen. RUDOLPHSTICHTING. De Vereen, tot Verzorging van Kinde ren „De Rudolphstichting" bericht dat na de evacuatie, de Stichting weer op haar plaats is teruggekomen en dat allen zich in goeden welstand bevinden. KONINKLIJK NEDERLANDSCH LANDBOUW-COMITé. Het Koninklijk Nederlandsch land- bouwcomité heeft zijn werkzaamheden weder aangevangen in een zoodanigen vorm als de gewijzigde omstandigheden toelaten. Zoo goed mogelijk zal het co mité in het belang van den Nederland- schen landbouw zijn taak vervullen. Tot dit doel heeft het onmiddellijk na het staken van den strijd contact ge zocht met overheidsinstanties en het heeft zijn diensten ter beschikking ge steld om ten behoeve van den wederop bouw van het platteland werkzaam te zijn. In samenwerking met de aangesloten organisaties hoopt men in staat te zijn in dezen nuttig werk te doen. VEERDIENST KORTGENE— WOLFAARTSDIJK. (Verbeterd bericht.) De beperkte dienstregeling op boven genoemd veer is (officieele tijd) Van Kortgene: vm. 8,—, 12,—, n.m. tö,en 20,uur; Van Wolf aartsdijk: vm. 8,30, nm. 12,30, 16,30 en 20,30 uur. De postdienst. Dat het bestellen van post door de burgerij wordt gewaardeerd behoeft geen betoog. We zijn allen blij, weer een paar maal per dag post te ontvangen. Naar wij vernemen, wordt naar de nchtmg Roosendaal uit Goes post ver- m°m 7 U' 45 en naar de richting Middelburg om la u. 45. De verzending naar de omgeving j (Zuid- en Noord-Beveland) sluit aan op den middagrit. Met Zeeuwsch-Vlaanderen is geen ver binding mogelijk. SCHOLEN WORDEN HEROPEND. De lessen aan het gymnasium worden vandaag en die aan de R.H.B.S. morgen hervat. Het korps vrouwelijke vrijwilligers, het K.V.V., dat te Amsterdam uit 3000 leden bestaat, heeft eerst Vrijdagmorgen kennis gekregen van den toestand in onze stad en van het gebrek dat er daar door op verschillend terrein moest zijn ontstaan. Voor de leidsters van het korps was dit het teeken, dat, nu voor andere dee- len en steden van ons land reeds met groot succes gewerkt was, ook Middel burg een beurt moest hebben. Het is wel een zeer goede beurt geworden ook. Onmiddellijk werd naar vele zijden in Amsterdam de alarmklok geluid. Dit heeft het mogelijk gemaakt binnen 24 uur een aantal dekens, beddegoed, lin nengoed, kleeren, enkele levensmiddelen, rookartikelen en zelfs flesschen met Am- sterdamsch leidingwater (men dacht dat ook daaraan gebrek zou kunnen zijn) bij een te brengen. Zes dames namen drie aan drie plaats in twee auto's van de Bijenkorf dit en andere groot-bedrij ven hebben hun wagenpark voor de K. V. V. beschikbaar gesteld en zetten zich gereed voor den tocht naar Middel burg. Het zijn de dames zelf, die de wa gens afwisselend bestuurden en die om half een van de Nederlandsche hoofd stad vertrokken om na overwinning van vele verkeersmoeilijkheden en het ma ken van omwegen te half tien des avonds hier aan te komen. Zij vervoeg den zich bij mevrouw v. d. VeurVan Wijk, die onmiddellijk maatregelen nam dat de dames gelegenheid kregen van haar vermoeienden tocht uit te rusten. De auto's met hun in dezen tijd zoo waardevollen inhoud werden onder be hoorlijk toezicht gesteld en Zondagmor gen zijn ze beide leeg gedragen. Wij wa ren in de kamers boven en naast het distributiebureau in de gelegenheid de indrukwekkende hoeveelheid goederen te zien, die uit Amsterdam was medege bracht. Een woord van warmen dank en hulde aan de leden van de K.V.V. te Am sterdam willen wij hier neerschrijven, hun hulp voor onze van alles beroofde stadgenooten is enorm en nog niet ten einde waarschijnlijk. De dames hebben zich nu met eigen oogen overtuigd hoe groot de schade werkelijk is. Heden zou men overgaan tot het sor- teeren van de vele artikelen en daarbij ook rekening houden met hetgeen wel licht noodig kan zijn voor het aanvullen van den voorraad linnengoed in het Gasthuis. De dames, die als groote weldoensters en als echte, kranige Nederlandsche vrouwen, naar Zeeland kwamen, hebben Zondagmiddag de terugtocht aanvaard. UITDEELING VAN KLEEREN ENZ. Het mooie werk om de van alles be roofde stadgenooten van kleeren enz. te voorzien, geeft gelegenheid ook weer eens kijk te krijgen op de mentaliteit van sommige menschen. Dat Vlissingsche in gezetenen, die werkelijk ook alles of zoo goed als alles kwijt zijn, vragen om iets te krijgen, is te begrijpen, maar dat er ook komen wier have en goed nog on geschonden is en dat onder het motto: „het kon nog eens instorten of verbran den", geeft toch blijk van een groot ego isme en het ontbreken van gemeen schapszin. EEN DIEF. Een der politieagenten zag den 41-ja rigen C. K. klompen halen uit de kelders van het militair kleedingmagazijn in de St. Janstraat. Dit kwam den politieman verdacht voor en hij hield K. aan. Het bleek, dat deze zich de klompen onrecht matig had toegeëigend. De man werd met bekwamen spoed aan den officier van justitie voorgeleid en naar het Huis van Bewaring overgebracht. Deze week zal zijn zaak .reeds worden berecht. DE GEVEL VAN DE PROVINCIALE BIBLIOTHEEK. Thans is men begonnen met het plaat sen van een soliede stelling voor den nog aanwezigen gevel van de Prov. Biblio theek in de Langedelft. Men hoopt zoo den gevel in stukken te kunnen sloopen om herbouw mogelijk te maken. GROOTE BELANGSTELLING. Zoowel Zaterdag als Zondag kwamen weer verschillende personen uit de om geving de treurige overblijfselen van wat eens het centrum van Middelburg was, in oogenschouw nemen. De effecten der Gemeente. Naar aanleiding van hetgeen door den Burgemeester van Goes in de op Don derdag j.l. gehouden raadszitting omtrent het effectenbezit van de gemeente Goes is medegedeeld, vernemen wij, dat hier door een onjuiste indruk zou kunnen worden gevestigd. Het effectenbezit der gemeente Goes bevindt zich bij de Nederlandsche Bank te Amsterdam en is daar in veilige be waring. Daar de verbinding met Amster dam verbroken was, kon dit bezit even wel niet worden aangewend als onder pand voor door de gemeente Goes op te nemen gelden. Naar uit de,kringen van belangheb benden vernomen wordt, houdt men ernstig rekening met de mogelijkheid, dat zeer binnenkort de distributie van oliën en vetten voor huishoudelijk ge bruik te wachten is. GEËVACUEERDEN WEER THUIS. Er is schandelijk gestolen. Te Krabbend ij ke zijn bijna alle inwoners weer teruggekeerd. Eén slacht offer valt te betreuren. Mej. Schrijver- Dansen werd door een granaat gedood. De vernieling aan de huizen in genoemd dorp valt mee, slechts enkele woningen zijn beschadigd. Groot is echter de schade door roof en plundering. Sommige huizen en zaken zijn letterlijk leeggeplunderd. De schade is enorm. Het is wel ergerlijk en tegelijk beschamend voor ons volk, dat te moeten constateeren. Men kan deze plundering werkelijk niet op rekening der militairen schrij ven. Tal van voorwerpen zijn gestolen, die door mede-burgers moeten zijn ont vreemd. Het is te hopen, dat de politie nog kan achterhalen, wat mogelijk is en dat dan voorbeeldige straffen zullen worden uitgedeeld. VISSCHERSVLOOT TE YERSEKE WEER BIJEEN. Nog enkele vaartuigen vermist De visschersvloot, die in de oorlogs dagen her en derwaarts is gedreven, op- geëischt en gevlucht, is weder in hoofd zaak bijeen. Tot heden zijn slechts een 18-tal vaartuigen verbrand, gezonken of vermist. Zoo zit de YE 115 aan het strand te Domburg. De 185 is gezonken en uitge brand in de Veerhaven te Wolphaarts- dijk. Weer andere liggen gezonken in het kanaal van Zuid-Beveland, langs de Zuid-Bevelandsche en Zeeuwsch-Vlaam- sche kust. Een 4-tal booten met de bemanningen wordt nog vermist in Zeeuwsch-Vlaan deren. Daarover maakt men zich ernstig ongerust. Zondagavond had men nog geen enkel bericht van hen. Wemeldinge. Het 5-jarig meisje M. W. had het ongeluk bij het balspel zoodanig te vallen, dat zij haar bovenarm brak. Heelkundige hulp werd verleend door Dr Tazelaar alhier en Dr W. F. Pfeiffer van Kapelle. WALCHEREN. De schade te Ritthem. Daar Ritthem voor een groot deel in de vuurlinie lag, is het er niet onge schonden afgekomen. Verscheidene hui zen werden getroffen en ontelbaar zijn de gebroken ruiten van de andere wo ningen. De oude Hervormde Kerk is ernstig beschadigd, zoodat er voorloopig geen dienst kan worden gehouden. In den oostelijken muur zijn twee gaten gesla gen. De ramen met glas in lood aan de zuidzijde zijn geheel vernield. Gelukkig bleef het prachtige kerktorentje ge spaard en vielen de meeste granaten in de tuinen achter de woningen. Het ergste is, dat er twee menschen- levens zijn te betreuren. Wed. A. Gerrit sen lag dood in haar getroffen woning. De heer W. Koppejan, die zich op straat bevond en zich niet meer in veiligheid kon stellen, werd zeer ernstig aan een been gewond. Door zijn val op de straat- steenen heeft hij waarschijnlijk nog een hersenschudding gekregen. Denzelfden avond is hij nog overleden. Daar nog twee andere zieke personen zijn gestorven (opmerkelijk was het een zwager en een schoonzuster van genoem den W. Koppejan) werden op één mid dag vier personen begraven, 't geen zeker zelden of nooit te Ritthem is voorgeko men. MEN KAN THANS 6 VAN HET OP 10 MEI AANWEZIGE TEGOED EN TEN HOOGSTE f100 PER WEEK OPNEMEN. De directeur van den postcheque- en girodienst vestigt er nogmaals de aan dacht op, dat het eigenlijke giro-verkeer d.w.z. het doen van overschrijvingen tus- schen de postrekeningen, zonder eenige beperking kan geschieden. In verband met de laatste wijziging van de bepalingen van het moratorium, welke dezer dagen in de dagbladen te algemeener kennis zijn gebracht, kan thans in contanten worden opgenomen: a. 6 van het op 10 Mei j.l., bij den aanvang van den dienst aanwezige te goed, of b. ten hoogste f 100 per week. Hierdoor is in vergelijking met de aan vankelijke bepalingen te dezer zake, het bedrag, waarvoor cheques kunnen wor den afgegeven, derhalve verdubbeld. Voor zooveel noodig wordt voorts me degedeeld, dat de dienstuitvoering ten centraal-giro kantore normaal function- neert Alle binnenkomende opdrachten worden zonder vertraging uitgevoerd en de daarop betrekking hebbende afreke ningen worden dagelijks verzonden, zoo dat zonder eenig bezwaar van den dienst kan worden gebruik gemaakt. DE TOESTAND IN DE STREEK VAN MILL. Grensdorpje Putte zwaar getroffen. Niet alleen het Zuiden en Oosten des lands hebben de gevolgen van de krys- verrichtingen ondervonden, ook in het Noorden heeft men emotioneele dagen beleefd, vooral in het zuidwestelijk deel van Friesland. Aan een reportage in het „Leeuwarder Nieuwsblad" ontleenen wjj het volgende: Te Makkum heeft Zaterdag vóór Pink ster de benauwenis zoowat zeven/achtste deel der bevolking zuidwaarts den weg opgedreven, naar Hindeloopen, Workum en Gaasterland. Een dringende aanma ning tot vertrek van den Nederlandschen commandant, die één uur tijd gaf om op te breken, werkte daar zeer toe mee. En toen was daar dan op dien heelen langen weg van Makkum uit de nu reeds van alle landen zoo bekende stroom van vluchtelingen, die met de hunnen, en vaak iets van hun draagbare have, naar veiliger oorden een heenkomen zochten. In de Zuidelijker plaatsen werd onder dak gevonden en de Gaasterlandsche boeren betoonden zich zeer gastvrij. Op den Afsluitdijk is bijna geen ver nieling merkbaar. Noch aan de paaltjes langs den weg, noch aan het hekwerk, dat den groenen dijk van het wegdek scheidt. Slechts ziet men op den weg naar Kornwerderzand hier en daar een autowrak, en op den weg een paar blijk baar stukgeschoten cement-ringen. Op Kornwerderzand zijn de opstaande gebouwen afgebrand en is de brug ver nield. De Duitschers hebben een hulp brug over de sluis gelegd, terwijl in de sluisopening enkele trailers zijn ge stort. Bezoek aan een oorlogskerkhof. Een verslaggever van het Twentsch Dagblad „Tubantia" heeft een bezoek gebracht aan de Peel, waar vooral rondom het plaatsje Mill hevige ge vechten zijn geleverd. Onder meer bracht hij een bezoek aan het kerkhof en hij vertelt daarover als volgt: „Gaat u eerst eens mee", zei de dood graver van het plaatsje, „naar het kerk hof. Ik heb in heel mijn leven niet zoo-' veel graven moeten delven". En hij toon de ons de plek, waar op de R.-K. be graafplaats, de laatste rustplaats is van de achttien Nederlandsche en vijf Duit- sche soldaten, die hun jonge leven heb ben gelaten voor het vaderland. Het grootste deel der gesneuvelde Duitschers is direct naar hun land gebracht; enke len zijn echter althans voorloopig in Mill ter aarde besteld. Ruw houten kruisen staan op hun laatste rustplaats; ze zijn gedekt met de helmen, welke ze droegen in de vuur linie. De meeste helmen van de Neder landsche soldaten zijn met kogels door boord. Sommige kruisen dragen nog geen opschrift; op andere staan op het witte hout met potloodschrift de naam, het regiment en het onderdeel vermeld en slechts op een enkele de woonplaats. De bevolking van Mill heeft op de graven van alle gevallen soldaten bloemen ge legd, een paar tulpen, als een laatsten groet van de bewoners van het zoo zwaar geteisterde plaatsje aan de jongens, die zoovele maanden in hun midden hebben vertoefd. Ook de gèsneuvelde Duitschers zijn niet vergeten; tulpen liggen op de gra ven van hen, die zoo ver van de „Hei mat" hun leven lieten. Op luttele meters van het kerkhof begint het front van Mill. Hier is ver bitterd gevochten in de kazematten. „Achtung auf Landminen" vermeldt een opschrift Tot de kerkgebouwen te Rotterdam, die door den oorlog verwoest zijn of die zwaar hebben geleden, behoort in de eer ste plaats de Groote of St Laurenskerk; verder de eveneens Ned. Herv. Zuider- kerk en ook de Westerkerk. Ook de Doopsgezinde en de Luther- sche kerk hebben zeer zwaar geleden, de Vrij Evangelische Kerk in de Hovenier straat; de Boschjeskerk aan den Go-ud- schen Singel en de Rosaliënkerk, even eens in de binnenstad. Van de Geref. Kerk te Rotterdam zijn de kerk aan de Ammanstraat (Nieuwe Westerkerk) en die aan den Goudschen Weg (Nieuwe Oosterkerk) verloren ge gaan, en van de zustergemeente te Kra lingen de kerk aan de Avenue Concordia By de kerk aan de Ammanstraat waren de bureaux der Geref. Kerk te Rotter dam gevestigd. PLUNDERAARS GEPAKT. In het huis van bewaring te Utrecht zijn 12 inwoners van Zeist en Austerlitz opgesloten, die er van verdacht worden zich te hebben schuldig gemaakt aan plundering. Zy zouden goederen hebben weggenomen uit tydelyk verlaten huizen. ERNSTIG ONGEVAL MET TROTYLPATROON. Weest voorzichtig met onbekende voorwerpen. Een zeer treurig en betreurenswaar dig ongeval heeft zich te Den Haag voor gedaan, dat een ernstige waarschuwing inhoudt. Twee dertienjarige jongens, M. in 'tV. en A. de V. waren aan het spe len. De eerste was daarby in het bezit van een trotylpatroon, die hij had opge- vischt uit een sloot voor de Alexander- kazerne en met een mes werd dit uiterst gevaarlyke voorwerp opengepeuterd. Toen de inhoud op straat werd uitge klopt, ontstond een hevige ontploffing, waardoor in 'tV. de rechterhand werd afgerukt. Bovendien bekwam hy verwon dingen aan hoofd en knieën, evenals de V., die ook verwondingen aan de handen opliep. Beiden zyn in ernstigen toestand naar het ziekenhuis vervoerd. Dit ongeval toont weer eens aan, hoe voorzichtig kinderen, doch ook ouderen, moeten zijn, wanneer zy voorwerpen vin den, die hun vreemd zijn. Men kan aan nemen, dat de zoo gevaarlijke trotylpa- tronen, doch ook andere ontplofbare voorwerpen als handgranaten en derge lijke op vele plaatsen van ons land nog te vinden zijn. Wanneer iets gevonden wordt, dat ge vaar kan opleveren, is het het beste oogenblikkelijk de politie te waarschu wen, die op deskundige wijze de voor werpen zal verwijderen. BOMMEN BIJ ZALTBOMMEL. In den nacht van Donderdag op Vrij dag zijn vier bommen geworpen in de na bijheid van de brug over de Waal by Zaltbommel. Alle vier zijn in de landery- rijen terecht gekomen. Schade is er niet aangericht. PLATTELAND VOLGT THANS DEN ZOMERTIJD. De Midden-Europeesche zomertijd wordt ook ten plattelande zeer algemeen ge volgd. De in vele dorpen jarenlang bestaande toestand, dat alleen de uurwerken der gemeente den officieelen tijd aanwezen, maar alle huisklokken en horloges den Amsterdamschen wintertijd, is voorbij. Terwijl het vroeger onmogelijk was den tijd een uur te verzetten, kon men thans opeens met 1.40 uur verschuiven. De harde leerschool heeft plotseling al het gekibbel over den zomertijd, dat zelfs bij Kamer-verkiezingen dikwijls opgeld deed, doen verstommen, merkt de Stan daard op. Intusschen kan het platteland niet zoomaar met den nieuwen tijd meegaan. In verscheidene dorpen, waar tot dusver van zes tot zes uur werd gewerkt is deze tijd thans van zeven tot zeven uur ge worden. Ongelukken met pro jectielen. Een jongen uit Bergen op Zoom had op een verzamelplaats van oorlogsmateriaal een granaat gevonden. Zijn vader F. zag, toen de jongen thuis kwam het projectiel en nam het den jongen af. F. zelf beging de onvoorzich tigheid het voorwerp te openen. In een schuurtje bewerkte hij het met hamer en beitel. Het gevolg was, dat de gra naat uiteen sprong. De arm van'F. werd afgerukt en in ernstigen toestand werd de man naar het ziekenhuis vervoerd. Het zoontje van de familie T. uit Bergen op Zoom zat, zonder dat de on derwijzer van de St Josephschool aldaar heit bemerkte, met een granaat te spelen die hij op weg naar school had gevonden. Hij peuterde er aan met een penhouder. Op een gegeven oogenblik ontplofte het projectiel. De linkerhand van het ventje werd totaal verbrijzeld. Het jongetje dat naast hem zat, bekwam eveneens dus danige verwondingen, dat beide jongens in het Alg. Burgergasthuis moesten op genomen worden. Groot bedrag aan bankbiljetten o p g e v i s c h t. Uit het water van de Regu liersgracht te Amsterdam heeft een ko- lenwerker een pakje opgevischt, dat een groot bedrag aan bankbiljetten bleek te bevatten. De vondst bestond uit honderd twee en dertig Nederlandsche bankbiljetten van honderd, dertig Nederlandsche bankbiljetten van duizend en twintig Nederlandsche bankbiljetten van vijf honderd gulden, voorts uit eenige hon derden Engelsche pondenbiljetten en eenige duizenden Amerikaansche dollar biljetten, aldus meldt de „Tel." Deze schat aan geld had gelegen tus- schen eenige oude kolenschuiten, te midden van het grachtvuil. In kranten papier verpakt had het kapitaal rond-" gedreven. Het merkwaardigste van deze vondst is, dat de bankbiljetten geschonden zijn. Er is niet één gaaf stuk bankpapier bij. Van alle biljetten was een deel afge knipt, zoodat het vermoeden voor de hand ligt, dat de tot nu toe onbekende eigenaar van de nog niet gevonden res ten van het bankpapier een tweede pak heeft gemaakt en dit eveneens in éèn der Amsterdamsche grachten gewor pen is. WASHINGTON. A.N.P. Het Huis van Afgevaardigden heeft met 391 tegen 1 st. zijn goedkeuring gehecht aan het wets voorstel tot versterking van de defensie op voorwaarde dat de beperking van de luchtvloot tot 6000 vliegtuigen zal wor- d enuitgesteld tot Juni 1941 en dat de in het kader van het speciale defensie program de onbeperkte aanbouw van vliegtuigen zal worden toegestaan. Wio adverteeren wil gebruikt daarvoor „DE ZEEUW". Dat is verstandig.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1940 | | pagina 3