MIMIEK Mijnhardtjes 141 Gemengd Nieuws Radioprogramma WALCHEREN ZUID-BEVELAND. Pas op voor de ivan WALCHEREN. THOLEN EN SINT PHILIPSLAND. baar gesteld door laatstgenoemde maat schappij, De leden van de brandweer ge nieten voor het bewonen van een oefe ning, indien z\j hierdoor finaneieele schade ondervinden, een vergoeding van f 0,40 per uur en per persoon. By brand wordt hun belooning vastgesteld door den Raad. De leiding by brand berust by den Burgemeester, terwyl de opper- brandmeester en de brandmeesters het bevel onder zijn leiding uitvoeren. Deze verordening wordt met alg. st. aangenomen. Vervolgens komt in behandeling de le gesverordening. Enkele heffingen zyn er bij gekomen, o.a. bouwvergunningen. Ook niervoor zal in 't vervolg leges zijn te betalen. Ook op het afgeven van z.g. slachtbewyzen wordt een klein bedrag aan leges geheven. Tot nu toe was de kostelooze dag voor huwelyksvoltrek- king bepaald op Vrijdag. Dit is nu ver anderd. Deze is nu gesteld op Woensdag. Willen de a.s. echtgenooten liever op een anderen dag in het huwelyk treden, dan zullen zij hiervoor een kleine vergoeding moeten geven. De meerdere inkomsten die door deze gewijzigde verordening binnen zullen komen worden geraamd op plm. f 110. M.a.s. wordt deze verordening vast gesteld. De voorzitter deelt nu een en ander mee over de torenklok te Kattendijke. B. en W. hebben hiernaar een onder zoek ingesteld en gebleken is, dat er in de klok een klein constructie-foutje zit. De trommel van het windwerk is n.l. te klein, waardoor de draden op en over elkaar loopen, zoodat deze wel eens vast raken. Het is daarom wenschelyk om de klok inplaats van 1 maal, 2 maal te laten opwinden, zoodat de draden naast elkaar op den trommel komen te liggen, en niet meer over elkaar. Aan de klok verder mankeert niets. Hy verkeert nog in goe den toestand. De veer is dezen winter stuk geweest, en hierdoor is het dat hij wel eens heeft stilgestaan, docli hieraan kan niemand iets doen. Dhr v. Waarde zou graag zoo spoedig mogelijk een oplossing zien van het be- graafplaatsvraagstuk. Er is thans nog slechts plaats voor zeven personen. De voorzitter zegt, dat naar een nieuwe be graafplaats wordt uitgezien en dat B. en W. in een volgende vergadering hierom trent met een voorstel zullen komen. Dhr Dagevos vraagt of er nu dit jaar niets aan den weg naar Kapelle gedaan kan worden. De toestand waarin deze verkeert is toch wel wat te erg. De voorzitter zegt, dat indien deze weg grondig opgeknapt wordt, dit veel te veel geld kost, en dat men het daarom liever niet in eens doet. De ondergrond van dezen weg is veel te zacht. Men zal echter dit jaar de gaten opvullen en zoo doende trachten den weg zoo goed moge lijk te verbeteren. Kruiningen. Voor den bloedtransfusie dienst hebben zich alhier (zonder Hans- weert) 60 personen aangemeld, welke allen zyn goedgekeurd. Ovezande. Dhr J. de Baar te 's-Hee- renhoek is door de betrokken eigenaren benoemd tot schatter voor de ongebouw de eigendommen gelegen aan het te ver beteren wegvak 's-Heerenhoek-Borssele. Dhr P. Rijk Az. te Oudelande is door de betrokken eigenaren benoemd tot schatter voor de ongebouwde eigendom men, gelegen aan het te verbeteren weg vak 's-Gravenpolder-Ovezande. Dhr E. C. van Dissel, notaris te Goes, is door de betrokken eigenaren benoemd tot schatter van gebouwde eigendommen gelegen aan het te verbeteren wegvak 's-Gravenpolder-Ovezande. Arnemuiden. De heer J. K. Crucq heeft tegen 2 April a.s. ontslag aangevraagd als hoofd der luchtbescherming. Ritthern. De Coöp. Boerenleenbank hield Woensdagavond haar 24ste jaar vergadering. De rekening wees o.a.. als ontvangsten van ontvangen spaargelden f 36.561,33, terug betaalde voorschotten f 5538,03, in loopende rekening f 11.476,01. De uitgaven waren aan terug betaalde spaargelden f 54.573,98, aan gegeven voorschotten f 15.160 en in loopende re kening f 17.284,59. De balans sloot met een eindcijfer van f 76.345,57. De winst groot f 342,65 zal by het reservefonds worden gevoegd. Het aantal leden bleef 91. Overleden 2 leden, terwijl 2 nieuwe leden toetra den. De rente van spaargelden van leden werd vastgesteld op 2.75 pet. en van niet-leden op 2.5 pet. voor een onbepaald bedrag. De rente voor voorschotten blijft 4 pet. 's-Gravertpolder. Gisteravond had voor het eerste leerjaar de eindles plaats van de landbouwcursus. 24 cursisten hebben dezen winter koude en gladde wegen ge trotseerd. In het bijzonder kwam de leerlingen uit 's-Heer Abtskerke en Nisse een woord van lof toe voor hun prestatie. Zij hadden geen enkel verzuim. Er was over het algemeen goed gewerkt. Dhr Hof3tra sprak dan ook zijn tevredenheid uit en wees de jongens er op dat zij zoo moeten voortgaan. De commissie van toezicht en eenige ouders van leerlingen waren tegenwoordig. Yerseke. Naar wij vernemen zal Dr Korringa, de bioloogv an 's Rijks labora torium te Bergen op Zoom, voor de ver- eeaiging de Zeeuwsche Oester alhier een DE EIEREN WORDEN GOEDKOOPER Onder invloed der Engelsche prijsver lagingen, welke op 80 cent per 100 eieren neerkomen, zyn onze markten scherp naar beneden gegaan zegt het „Hbd." By het begin dezer week bedroeg dit prijsverschil nog maar 50 cents; aange zien verschillende voor de pluimveehou- dery gunstige factoren hun remmenden invloed toen nog deden gelden. Later is gebleken, dat de Paaschvraag in En geland ongunstig verloopt, zoodat de Engelsche importeurs nauwelijks of in het geheel niet aan de markt zijn, ter wijl Duitschland deze week eveneens geen kooper is. Het gevolg hiervan is dus, dat het binnenland thans de markt beheerscht, hetgeen een stabilisatie van het huidige marktpeil vermoedelijk zal verhinderen. Er zijn n.l. verschillende aanwijzingen, welke op een nog verder naar beneden gaan der eierprijzen wijzen. Maart en Rheumatiek twee slink- sche bondgenooten, die U bekruipen met guur, onverdragelijk weer en het onmiskenbaar gevolg: aanvallen van Rheumatische pyn, met alles wat daar aan vastzit. Neem ditmaal Uw maatre gelen zonder verwyl. Want hoe eerder ge Uwe Rheumatische aandoeningen den kop indrukt, hoe beter. Pas de in tallooze gevallen zoo afdoend gebleken Kruschen-kuur toe! Kruschen Salts zui vert Uw lichaam van de schadelijke zu ren, die de directe oorzaken zyn van Uw lijden. Mevr. H. E. schreef„Een maand of 15 geleden verging ik van de Rheumatische pynen in de armen, rug en beenen De pynen in myn ledema ten waren ondragelyk, zoodra ik in bed lag en wat begon door te warmen. Voor al in myn armen waren de pynen ondra gelykTot ik bedacht, dat ik zoo veel over Kruschen las. Ik begon er óók mee en ik hen nu zoo blij u te kun nen zeggen, dat de pijnen al een jaar zijn weggebleven". Spiegel Uzelf aan die ontelbare ge vallen van verlossing van Rheumati sche pijnen, die lichaam en gezondheid sloopen en die U het leven maken tot een ondragelijke last. Doe óók een bloedzuiverende kuur. Neem óók Kru schen Salts! Het zal U zoo goed doen! Kruschen Salts is verkrijgb. bij apoth. en drog. ƒ,0.40, 0.75 en 1.60 (extra groot pak). Fabr.: E. Griffiths Hughes Ltd., Manchester (Eng.). Opger. 1756. (Adv.) lezing houden over de oesterteelt. De on derscheidene proefnemingen in verschil lende gedeelten van de Ooster Schelde met gezonde en door de schelpenziekte aangestoken panoesters zullen worden nagegaan. De juiste datum zal nader per advertentie worden bekend gemaakt. Oesters naar Duitschland. De vraag uit Duitschland naar oesters is momenteel zeer groot. Er gaan dagelijks partijen van 25 tot 30.000 stuks daarheen, meest 0, 00 en 000. De prijsnoteering franco grens is niet hoog. Souburg. Alhier is een Anti Rev. Pro- pagandaclub opgericht. Het aantal le den bedraagt reeds acht. Tot voorzitter werd gekozen dhr M. J. Contant; tot se cretaris dhr W. Suurmond, tot penning meester dhr B. Mollema. NOORD-BEVELAND. Wissenkerke. Collecte voor Fin land. De in deze gemeente gehouden collecte voor Finland bracht, op de som vttn f 1125.30, te weten van Wissenkerke f368.80, Kamperland f571.50, Geersdijk f185. Tholen. Dinsdagavond had een gezel lige avond plaats van de leden van den B. V. L. en hun huisgenooten. De voor zitter, burgemeester v. d. Hoeven, open de deze bijeenkomst en riep in het bij zonder het welkom toe aan Overste Bruins. Hierna vertoonde de secretaris een na tuurfilm over Curagao. In de pauze werd een consumptie aangeboden, waarna de heer Eekhardt een lezing hield over het doel van het Instituut van den B. V. L. Na het vertoonen van een Zeeuwsche B. V. L.-film sprak Overste Bruins een ernstig slotwoord. Middelburg. Ambachtsschool. De volgende leerlingen van de eerste klasse Ambachtsschool te Middelburg zijn bevorderd naar de tweede klasse: Afd. timmeren: D. Antheunisse, Mid delburg; J. Colijn, Vlissingen; H. den Engelsman (p), Souburg; H. J. Ever- wyn, Wissenkerke; C. J. Flipse (p), Koudekerke; Jac. Gabriëlse (p.t.), Mid delburg; J. Gelyn (p.),Vlissingen; L. de Hamer, Arnemuiden; C. A. Koppejan, Ritthem; C, de Landmeter, Souburg; A. Leenhouts t.)Arnemuiden; M. Leer (t.), Veore; A. J. Maas, Domburg; J. Mary's (p.t.), Ritthem; W. Midavaine, Middelburg; J. Mulder (p.t.), Middel burg; A. de Pagter (p.t.), Domburg; M. de Regt (t.), Middelburg; H. Ruisen (p.), Souburg; L. Siereveld, Arnemui den; H. v. d. Sluis, Vlissingen; H. Ver mazen (t.), Middelburg en B. M. Wat- tel (t.), Serooskerke. Niet bevorderd 7 leerlingen. Afdeeling schilderenA. Schutyzer (p.), Vlissingen; A. Ehrlich, Koudeker ke; W. P. Davidse (p.t.), St. Laurens; A. de Muynck, Borssele; J. Otte, Nieuw- dorp; H. Westveer, Middelburg; E. Adriaanse, Middelburg; J. de Waard (p.), Vlissingen. Afgewezen geen. Electro-techniekA. Allaart, Arne muiden; J. J. Drioel (t.), Middelburg; G. v. Dijk, Souburg; W. Gast (p.t.), Middelburg; A. Geertse (p.), Domburg; W. van Hekken, Vrouwenpolder; H. J. Kruisdyk, Vlissingen; P. Labruyère, Vlissingen; A. M. Leer, Veere; C. Lou- werse, Meliskerke; H. Luik, Veere; G. J. Mullié, Koudekerke; J. P. G. Snijders, Middelburg; J. A. v. d. Stel, Vlissingen; A. J. Sturm, Veere; H. Tissink, Veere; J. de Vos, Middelburg; C. W. Wolf (p.t.) Middelburg; A. Wouters, Souburg; M. Baayens (p.), Middelburg; F. Vos (p.), Middelburg; A. Sluimer, N. en St. Joos- land. Niet bevorderd 3 leerlingen. Afd. bankwerken A: P. v. Belzen, Ar nemuiden; J. Baljeu, Middelburg; A. J. Buitenkamp, Koudekerke; A. C. J. Bijle- velt (p.t.), Middelburg; H. v. d. Graaf (t.), Vlissingen; H. Hillebrand (t.), St. Laurens; D. Kamp, Dinteloord; C. Kra mer (p.t.), Serooskerke; B. M. Kroon, Vlissingen; N. J. Machgeels, Middel burg; C. Meliefste, Middelburg; J. D. Mesu, Vrouwenpolder; C. Oreel, Middel burg; L. Padmos, Vlissingen; J. Plau- tenfeber, Middelburg; J. W. Ruck, Mid delburg; C. Sloof, Vlissingen; W. Theu- ne, Souburg; J. Tilroe, Middelburg; C. v. d. Velde, Vlissingen; J. Verhulst (p. t.), WestkapelleC. I. v. d. Vliet (p.), Vlissingen; P. J. Wolf (p.), Vlissingen. Niet bevorderd 3 leerlingen. Bankwerken B: J. C. Alewijnse, Big- gekerke; J. R. Bak, Middelburg; P. v. Belzen, Souburg; B. Davidse, Middel burg; N. Finson, Nieuwdorp; A. van Gemert, Middelburg; C. G. Hermes, Vlissingen; J. v. Iren, Middelburg; T. M. J. Jansen, Vlissingen; J. D. Klaassen, MiddelburgA. Lous, Lewedorp, J. Melse, Middelburg; P. Melse (p.), Melis kerke; A. Murré (p.t.), Middelburg; G. Pieterson, Vlissingen; M. de Ridder, Ar nemuiden; J. Rooze (p.), Koudekerke; C. de Rijcke, Souburg; H. J. de Smet, Middelburg; P. Steketee (v.), Souburg; P. Vreeke, Koudekerke; A. Walraven (p.), Souburg; niet bevorderd 3 leerlin gen. Smeden: M. P. Filius, Middelburg en P. J. Hillebrand, St. Laurens. Aan de volgende leerlingen der twee de klasse is een diploma toegekend: Afd. timmeren: A. Adriaanse (p.), Middelburg; J. J. Bosman, Oostkapelle; C. v. d. Broeke, Serooskerke; P. v. d. Broeke (t.), Ritthem; S. Corbijn (p.), Biggekerke; M. Drost, Middelburg; L. Flipse, Koudekerke; F. Hollebrandse, Middelburg; J. Jansen van Rosendaal (p.); Oostkapelle; J. Mersie (p.); Ga- pinge; J. F. de Nooijer (p.), Vlissingen; L. de Nooijer (p.), Souburg; P. Post, Vlissingen; W. D. de Regt (p.), Middel burg; G. Sturm, Souburg; J. Verhage, Koudekerke; M. Verhage, Koudekerke; A. C. de Vos (p.) .Middelburg; C. Wie- lemaker, Souburg; D. Willeboordse, Middelburg. Twee leerlingen kregen geen diploma. Afdeeling huisschilderen: M. Davidse (p.); St. Laurens; M. Keur, Nieuwland; H. Kramer, Wissenkerke; L. H. Maas (t.), Domburg; A. de Munck, Middel burg; W. J. Pleyte, Nieuwland; K. Sleu tel, Middelburg; C. Wielemaker, Bigge kerke; J. Willeboordse, Souburg; geen afgewezen. Afd. bankwerken A: J. Allaart, Ar nemuiden; N. Bastiaanse, Domburg; A. M. Bliek, Nieuwland; H. L. Blokkerus, Vlissingen; C. Bostelaar, Middelburg; P. L. Brasser, Souburg; N. H. Fastenau, Vlissingen; J. M. Jansen (p.), Middel burg; J. Joziasse, Vlissingen; P. Kuzee, Nieuwland; J. de Later, Serooskerke; A. Minderhoud, Vlissingen; P. Moens (P.t.); Vlissingen; C. van Nugteren, Westkapelle; F. Poortvliet, Souburg; C. B. van Sabben, Souburg; M. Siereveld (p.), Arnemuiden; B. A. v. d. Slikke, Middelburg; C. Tange (p.t.),, Middel burg; A. A. de Troije (t.), Middelburg; L. T. Weerpas, Vlissingen. Aan G. C. Kerkhove (p.) uit Souburg werd een verklaring afgegeven, dat hij nog een jaar op school werkzaam is geweest. Afdeeling bankwerken B: T. H. Bui tenkamp, Koudekerke; E. Carlier, Dom burg J. M. Groen, VlissingenJ. J. Jan- se (p.), Nieuwland; J. J. de Jonge (p.), Veere; C. v. d. Ketterij, Arnemuiden; A. Klop, Middelburg; J. de Kok, 'sHeer Arendskerke; J. M. Lamain (p.t.), Kamperland; P. Lampers, Oostka pelle; L. Lugtenburg, Souburg; J. v. d. Ouden, Middelburg; A. de Pree (p.), Meliskerke; J. de Rijcke, Middel burg, W. de Schrijver, Middelburg; J. Snoep, Middelburg; A. Vermeule, Vlis singen; K. Wattel, Serooskerke; C. M. v. d. Werf, Middelburg; J. Westveer (p.), Middelburg; J. G. Wiessner (p.t.) Middelburg; M. C. Zandee (v.), Vlissin gen. Drie leerlingen kregen geen diplo ma en aan H. Adriaansens te Koudeker ke werd een verklaring afgegeven van nog een jaar gewerkt te hebben op do school. Afd. smeden: M. P. Kuzee, Nieuwland en A, J, dc Ligny, Serooskerke. Afd. electrotechniekW. F. Biesing, Middelburg; H. E. Bol, Vlissingen; W. Dorleyn, Middelburg; P. v, d. Graaf, Arnemuiden; M. den Hollander, Middel burg; G. Kik, Nieuwland; P. H. Klop- meyer, Domburg, D. J. Kögeler (p.), Middelburg; L. P. van Laarschit, Kou dekerke; J. Lefevre (p.t.), Middelburg, J. G. Leonhardt, Middelburg; A. Lou- werse (p.), Westkapelle; C. de Munck, Middelburg; C. A. Puijpe, Koudekerke; J. I. de Regt (p.), Wissenkerke; G. van Ruiten, Souburg; J. Sanderse, Vlissin gen; A. A. Smit, Vlissingen; C. A. de Vlieger, Middelburg; B. Volmer, Middel burg; J. Vreke, Vlissingen. Een leerling kreeg geen diploma, en een verklaring dat zy nog een jaar op de school werk zaam zijn geweest, werd uitgereikt aan W. Vos, Souburg; G. Leijdekkers, Mid delburg en W. Waterman, Westkapelle. De letters p., t. en v. achter den naam van een leerling beteekent dat hij een prys heeft behaald voor praktyk, voor theorie of wel voor gedrag en vlyt. SPIONNAGE TE AMSTERDAM. Twee arrestaties. Zooals reeds gemeld, werd een Amster dammer A. gearresteerd, omdat in zijn woning in de Michel Angelostraat een geheime zender werd aangetroffen. In verband met deze zaak is nog een tweede Amsterdammer, een zaakwaar nemer gearresteerd. Deze man zou vol gens de verklaring van de vrouw van den eersten verdachte, van de spion- nagezaken van haar man, A., hebben afgeweten. Aanvankelyk was deze zaakwaarne mer door de politie tegelylc met den heer A. in hechtenis genomen. Hy werd toen echter na verhoor weer op vrye voeten gesteld, doch de rechtercommissaris heeft hem opnieuw gearresteerd. Menschensmokke- laars aangehouden. De Blericksche gemeentepolitie is er in ge slaagd, in samenwerking met de politie te Venlo, Tegelen en Amsterdam, een complot te ontmaskeren, dat zich bezig hield met het op clandestiene wijze over de Nederlandsche grens brengen van Duitsche Joden. By dit complot bleken betrokken te zijn een garagehouder en een koopman uit Blerick en een chauffeur uit Tege len, welk drietal in arrest is gesteld. Zeven Joodsche vluchtelingen, die door het complot ons land waren bin nengebracht, konden worden opge spoord. Twee boerderyen in de asch gelegd. Gisteravond zijn te Made twee kapitale boerderyen door brand geheel verwoest. De brand ontstond omstreeks acht uur in de boerdery van Vermeulen, wel ke met riet was gedekt. De krachtige wind deed de vlammen overslaan op de boerenhoeve van Machielsen. In korten tyd stonden beide huizen in lichter laaie. De plaatselijke brandweer - kon niet verhinderen, dat de beide boerderijen geheel in de asch werden gelegd. Ook de schuur van Vermeulen, waarin zich een hoeveelheid hooi, stroo en graan be vond, ging verloren. Twee jonge ossen vonden den dood in de vlammen; het overige vee kon tydig in veiligheid worden gebracht. In beide gevallen wordt de schade door verzekering gedekt. Hoog water in Brabant. Voor de derde maal in dit seizoen heeft Westelijk Noord-Brabant veel overlast van het hooge water. Terwyl door den aanhoudenden Westenwind het water in het Holiandsch Diep opgestuwd wordt, zoodat Mark en Dintel tc Dintelsas niet kunnen loozen, wordt door de vele re gens steeds meer water uit België aan gevoerd, zoodat de Mark en haar zijri viertjes gisteravond den voor dezen tijd van het jaar ongekend hoogen stand van 180 cm. N.A.P. bereikt hebben. Dientengevolge zyn opnieuw oppervlakten blank komen te staan, Voe den landbouw komt dezo derde hoogv,--r terpericdo zeer ongelegen. Alle stuwen in, de Maas zyn door 4t, Ry'kswaterstaat gestreken, hetgeen vqqJ de scheepvaart groote moeiiykheik meebrengt. Vrydag 22 Maart 1940. HILVERSUM II. 301.5 M. NCRV Uitz. 8.00 Ber. ANP. 8.05 Schriftl., medit 8.20 Gram. 9.309.45 Gelukw. io.3o Morgend. 11.00 Grain. 11.15 Cello en gram. 12.00 Ber. 12.15 Gram. 12.30 12.35 Ber. ANP. 1.00 Muziekkorps Vat het Leger des Heils. 1.45 Orgel. 2,30 Gram. 2.45 Holl. kamermuziekens""- gram. 4.004.55 Declam. en gram. 5,00 Gram. 5.45 Zang met orgel en gratr, 6.30 Gram. 6.45 Ber. 7.00 Geref. kerk dienst. 8.30 Ber. ANP., herh. SOS-Ber 8.45 Chr. gem. zangvereen. „Oudwijk"' NCRV-orkest en solisten. 10.00 Ber! ANP., act. halfuur. 10.30 NCRV-ork, en solisten. Zaterdag 23 Maart 1940. HILVERSUM II. 301.5 M. KRO-Uiti 8.00 Ber. ANP. 8.05 Gram. 8.30 Paaschmis. 9.45 Gram. 12.00 Ber. 12,15 Klokgelui (opn.). 12.30 Gram. Om 12,45 Ber. ANP. 1.10 KRO-orkest. 2.00 Voor de jeugd. 2.30 Gram. 2.45 Kinderuurtje, 4.00 KRO-Melod. en solist. 4.30 Gram! 4.45 KRO-Melod. en solist. 5.15 Intern, sportrevue. 5.30 Gram. 5.45 KRO-Nack- tegaaltjes. 6.15 Gram. 6.20 Journalist, weekoverz. 6.45 Gram. 7.00 Ber. 7,15 Jurid. causerie. 7.35 Act. aetherfl. 8,00 Ber. ANP., meded. 8.15 Overp. met muzik. oml. 8.35 Gram. 8.45 KR0-ka- merork. en solisten. 9.50 „De Paaschel- actie", toespraak. 10.00 Voor de jeugd, 10.30 Ber. ANP. 10.40—12.00 Gram. Zondag 24 Maart 1940. HILVERSUM II. 301.5 M. 8.30 KRO, 9.30 NCRV. 12.15 KRO. 5.00 NCRV, 7.45—11.30 KRO. 8.30 Morgenw. 9.30 Gew. muz. (gram,) 9.50 Ned. Herv. Kerkd. Hierna: Orgel, 12.15 Uit Rome: Zegen „Urbi et Orbi", 12.45 Ber. ANP. 1.00 Letterk. causerie. 1.20 Rococo-#ctet. 1.40 Gram. 2.00 Viool, piano en gram. 3.00 Gram. 4,30 Ziekenhalfuurtje. 4.555.00 Gram. 5.05 Gew. muz. (gram.). 5.50 Geref, Kerkd. Hierna: Gew. muz. (gram.). 7.45 Gram, 8.00 Ber. ANP., meded. 8.15 KRO-koor en -kamerorkest. 9.35 Gram. Ö.50 KRO- Kamerorkest en solist. 10.30 Ber. ANP, 10.40 Epiloog. 11.0011.30 Esperanto!, tegen Hooldpijnt Kiespijn, Migralnt TELEGRAFISCH WEERBERICHT, Verwachting tot morgenavond: Overwegend droog, iets kouder 's nachts, overdag iets zachter, ge- deeltelyk bewolkt, matige tot zwakke, meest W. wind. Stand van hedenmiddag 3 u Stand van gistermiddag 3 u.: 760. Licht op voor fietsers- Vrijdag 6 u. 41 min. Neville Chamberlain, de Britsche minister-president, brengt een jovialen gr° tijdens zyn ochtendwandeling door Londen op zyn 71sten verjaardag, we'ke dezer dagen vierde.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1940 | | pagina 6