DE ZEEUW tweede blad Een verwaarloosd Landgoed Geen "innemen' tegen Baby's KOU Bet aftreden van generaal Rejnders. „Ten aanzien van het beginsel van de handhaving van een strikte neutraliteit naar alle zijden en de in verband daar mee gekozen groepeering van de Neder landsche strijdkrachten heeft tusschen de Regeering en mij nimmer verschil van inzicht bestaan. Uit de Provincie Als projectielen van afweergeschut omlaag storten. Polder Walcheren. FEUILLETON ZUID-BEVELAND. De „Soesterberg" door duikboot aangehouden. WALCHEREN VAN MAANDAG 4 MAART 1940. Nr 130. BELGISCHE PERSBERICHTEN EN TEGENSPRAAK VAN DEN OUD-OPPERBEVELHEBBER. In het Gentsche dagblad Vooruit kwam onlangs het volgende bericht voor „Onze Nederlandsche correspondent meldt: Langzamerhand is het duidelijk geworden, dat generaal Reynders de neu traliteit van zyn land bedreigd achtte door het abstracte karakter van de Ne derlandsche neutraliteitspolitiek. Het schijnt, dat de generaal een krach tige bezetting aan de Belgische grens en aan de kust zinloos achtte en zelfs ge vaarlijk, omdat een groot deel der troe- den daardoor onttrokken wordt aan him natuurlijke taak, namelijk de verdediging van de Oostgrens. Maar in Den Haag wil men de verdediging naar alle kanten handhaven. Daarom werd de opperbevel hebber de woestijn ingezonden. Is het te verwonderen, dat de Duitsche pers en het D. N. B. het aftreden van generaal Reynders met instemming begroeten?" Om het vormen van legenden te voor komen, heeft de Brusselsche correspon dent van het „Vaderland" zich tot ge neraal Reynders gewend, die mededeelde, dat dit bericht eiken grond mist. De generaal verklaarde verder: Deze groepeering houdt rekening met de noodzakelijkheid om tijdig met zoo veel mogelijk troepen front te kunnen maken naar elke zijde, vanwaar een aan val mogelijk kan worden geacht. Hiertoe zijn, in elk denkbaar geval, troepenver plaatsingen noodig; het spreekt vanzelf, dat voor die verplaatsingen meer gele genheid bestaat naarmate de mogelijke tegenstander zich op grooteren afstand van onze lands- of zeegrenzen bevindt. Deze overweging is het welke voorna melijk de groepeering der strijdkrachten bepaalt, niet de grootere of kleinere waarschijnlijkheid van een aanval van paalde zijde. HOE BIJ INSLAG GEHANDELD MOET WORDEN. De commandant van den luchtverde digingskring Amsterdam heeft naar aanleiding van de, in den laatsten tjjd i voorgekomen gevallen van inslag van 1 projectielen van eigen afweergeschut in woningen of andere plaatsen in die ge meente en de mogelykheid van herha ling hiervan in de toekomst een mede- deeling gepubliceerd die misschien ook voor andere streken niet zonder belang is. In bedoelde mededeeling wordt gezegd, dat vermoedelijk geen ge vaar voor ontploffing meer be staat, wanneer deze tien minuten na den inslag niet plaats heeft gevonden, mits men het projectiel rustig op zijn plaats laat. Aanraking of verwijdering van het projectiel mag slechts geschie den door deskundig personeel. In geval van inslag moeten bewoners hun getroffen woningen gedurende minstens tien minuten verlaten; nadien kunnen zij deze weer betrekken, tenzij de bouwmuren zoo ernstig getroffen zyn, dat gevaar voor instorting be staat, een en ander ter beoordeeling van den dienst van het gemeentelijk bouw- en woningtoezicht. 76) door AMY LE FEUVRE. BENOEMING OPVOLGER WIJLEN IR JHR J. L. BOREEL. Voor de benoeming van een ingenieur van den Polder Walcheren in de vacature wijlen Ir Jhr J. L. Boreel, heeft het dag. bestuur aan de op 16 Maart te houden buitengewone vergadering van het Pol derbestuur de volgende voordracht aan geboden: l.IrA. G. Wiersma, in genieur bij den Prov. Waterstaat in Noord-Holland, te Haarlem en 2. Ir. H. G. C. C o h e n Stuart, ingenieur bij den Prov. Waterstaat in Zeeland te Neuzen. nj Geldleening. Nog zal in die vergadering een voor stel worden behandeld en wel tot het aangaan van een leening, rentende 4.5 ter grootte van f 42.000 en af te lossen 'n 12 jaarlijksche termijnen van f3500. Deze gelden zijn noodig voor de dek king van de uitgaven voor verschillende buitengewone werken als: voor verbete ring van den Domburgschen watergang f 3100, verbetering van de traverse Oost- kapelle in den Noordweg f 4500kosten aankoop 1000 S T basalt als reserve voorraad f11,442; aanleg centrale ver warming polderhuis f 6500, te samen f 25.542, waarbij nog komt f 19.000 als Nu heeft u mijn heele zondenregister gehoord, mevrouw Carmichael; maar u leeft nog niet geantwoord op mijn v'aag, of u lust heeft, eens een lange wandeling met mij te maken." Vivians oogen hadden een sombere Uitdrukking dien middag. Zij was erg verstrooid; haar gedachten hielden aar bezig, en die waren ver weg. „Ik zou graag eens een lange wande- lng maken, maar ik weet niet, of ik er gelegenheid voor zal hebben. Mag ik net in gedachte houden?" „Gaat u even mee mijn hondjes kij- fn j was ^et antwoord. Meneer Tren- aul verliet de kamer, en Vivian volg de hem lachend. hii^°eiu *n riën stal waren, keerde schouder°m 611 legde Zijn hand °P haar U n*et <d°or de omstandighe- in" ^Sen tegen uw beter oordeel vind?61 op vriendelijken toon, „U be- zieli op het oogenblik in een een over 1938 en 1939 nog loopend tekort op buitengewone uitgaven. Dit zou dus totaal f 44.542 bedragen, maar daartegenover staat, dat nog eeni- ge bedragen wegens verkoop van gron den moeten worden ontvangen. Het dag. bestuur stelt daarom voor maar f 42.000 te leeneu en wel bij Ban kierskantoor Staal Co. N. V. te Den Haag, die de meest aannemelijke aanbie ding heeft gedaan. PROEFPALEN VOOR DE BRUG OVER DE ZANDKREEK. In de afgeloopen week zijn in het midden van de Zandkreek proefpalen ge slagen ten behoeve van den bouw van de Noord-Bevelandsche brug. Wolfaartsdijk. Vrijdagavond werd in de Chr. school, Papeweg, alhier onder leiding van dhr D. P. Goetheer een wel geslaagde ouderavond gehouden. Mej. N. Wandel behandelde het onder werp: „Uit de praktyk" en schetste het lief en leed daarin van de(n) onderwij zeres), maar ook het hooge voorrecht van het Christelijk onderwijs. Het hoofd der school, dhr C. de Bruin, sprak over: „De Christenreize van Bun jan", toegelicht met lantaarnplaatjes. Met belangstelling werd kennis geno men van het schriftelijk werk der leer lingen en inzonderheid ook van de mooie collectie handwerken. Zaterdag hield de afd. van de ver- eeniging voor luchtbescherming haar jaarvergadering. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat de afd. 317 leden telt. De re kening van den penningmeester sloot met een batig saldo van f75,14. Door het bestuur was per rondschrij ven verzocht om de contributie die thans f 0,25 per jaar bedraagt, te verhoogen, om alzoo 't tijdschrift „Luchtgevaar" aan alle leden te kunnen blijven toezenden. Als bestuursleden werden gekozen in de plaats van dhrn S. A. N. van Oeveren, burgemeester, en J. Goetheer, gemeente secretaris, welke beiden meenden hun functie als bestuurslid der afd., met het oog op hun overheidsfunctie te moeten neerleggen, de heeren A. Saaman en J. Hannewijck. Vrijdagavond hield de Zangvereen. „Looft den Heer" haar jaarvergadering. De verslagen getuigden van een opge wekt vereenigingsleven en een gezonden financieelen toestand. De avond werd verder gezellig doorgebracht met zang, samenspraken en een Legende-spel. Driewegen. Zaterdag hield de Coöp. Boerenleenbank haar jaarlijksche alge- meene ledenvergadering. Bij de opening herdenkt de voorzitter het overleden lid A. Lous, die gedurende bijna 15 jaar in het bestuur een voorname plaats innam. Uit het verslag van den kassier blijkt, moeilijke positie; maar God zal er u doorheen helpen en u in staat stellen, om opgewekt te blijven. De vrede Gods, die alle verstand te boven gaat, is een beter bezit dan duizenden hectaren grond." „O, meneer Trenehard, het is afschu welijk,. om de menschen allen hetzelfde te hooren zeggen, en te weten, dat het nooit gebeuren kan. Als u getrouwd was geweest en het eerst gestorven, zou u dan niet verwachten, dat uw weduwe trouw bleef aan uw nagedachtenis?" Meneer Trenehard glimlachte. „Ik kan het werkelijk niet zeggen, mevrouw Carmichael", zei hij. „Het is een moeilijke positie, om er zich in te verplaatsen." „Ik ben voornemens te doen, wat recht is", zei Vivian, met gefronst voor hoofd, en denkt u ook niet, dat ik over al gelukkig kan zijn, waar ik gelegen heid heb, om andere menschen geluk kig te maken?" „Ja, dat geloof ik zeker; en laten de omstandigheden u niet drukken; maar denk aan de woorden: „Werp al uw be kommernissen op Hem, want Hy zorgt voor u." Alles zal zeker ten goede uit- loopen, als u uw weg aan de hand van den Heer gaat." dat de rekening over 1939 in ontvangsten en uitgaven sluit met een bedrag van f 585.577.98. De rentevoet is vastgesteld op 3 pet. voor opgenomen en 4 pet. voor uitgegeven gelden. Vervolgens wordt in de vacature A, Lous tot bestuurslid ge kozen dhr A. J. Bruggeman, thans lid van den Raad van Toezicht. Als lid van dezen Raad wordt in zijn plaats gekozen L. Goense. Eind vorige week hield de Chr. Meisjesvereeniging „Dient Elkander door de Liefde" in tegenwoordigheid van ge- noodigden en donateurs haar jaarverga dering onder leiding van ds van Burge- ler. Uit de verslagen bleek, dat de ge maakte kleedingstukken wederom aan behoeftige gezinnen alhier uitgereikt wa ren en naar de Drentsche venen opge stuurd werden, terwijl ook de Zending haar deel kreeg. De penningmeesteresse boekte een batig saldo. Door afgevaardigden werden felicita ties overgebracht. Voorts werd de avond gevuld door voordrachten, samenspraken, een opstel en tableau. Baarland. Vrijdagavond j.l. werd de jaarvergadering der Chr. Hist. Kiesver- eeniging gehouden. Na afdoening der huishoudelijke aangelegenheden werd door den heer J. C. Vogelaar een inlei ding gehouden over het Sociaal Program. Op deze inleiding volgde een geanimeer de gedachtenwisseling. Tengevolge van den invallenden dooi is de verbindingsweg tusschen deze gemeente en Oudelande in slechte con ditie gekomen. Een met cement beladen vrachtauto, die Vrijdag j.l. dit wegge deelte passeerde ondervond dit ook. De wagen zakte weg en moest worden uitge graven om zijn- weg weer te kunnen ver volgen. Met ijver wordt weer getracht den weg in orde te brengen. Toch bestaat nog de vrees, dat 'te zware vrachten niet ongeschonden dit weggedeelte zullen kunnen passeeren. in verband waarmede het gemeentebestuur het raadzaam heeft geacht borden te plaatsen, waarop is aangegeven, dat de weg gevaar oplevert voor zware vrachten. Rilland-Bath. Nadat gedurende 3 da gen en nachten gewerkt is aan het vlot krijgen van het s.s. Prins Willem II is zulks Zondagmorgen mogen gelukken, nadat een deel der lading was gelost in daarvoor gerequireerde kleinere sche pen. Het schip dat toebehoort aan Mij. „Veder" en niet aan v. Ommeren, Am sterdam, is naar de plaats van afvaart teruggevaren om na weer geladen te zijn, zee te kiezen. Voor het vlot krijgen wa ren acht sleepbooten noodig. Krabbendijke. Loop der bevolking over de maand Februari. Ingekomen: J. Nieu- wenhuijse, zonder beroep, Noordweg A 35, van Utrecht, Wilhelminapark 1; D. Dieleman, zonder beroep, Dorpsstraat A 112, van 's-Gravenhage, Loosduinen, Pr. Hendrikstraat 75; M. J. van Eekelen, bakkersknecht, Dorpsstraat A 114, van Goes, Jasperseplein 15; M. v. d. Vreede, Julianastraat A 73, dienstbode, van Am sterdam, P. de Hooehstraat 38; G. J. Hollestelle, Dorpsstraat A 7, van Wierin- germeer, Slootdorp, Slootweg E 9; D. E. Sinke, Dorpsstraat A 192, van Yerseke, Damstraat 27, bakkersknecht; J. Verhaa- gen, zonder beroep, Gawege B 113, van Middelburg, Blauwendijk 41; C. J. van Bremen, Wilhelminastraat A 336, van Wieringen, Westerklief 21, landarbeider. Vertrokken: J. Haverhoek, dienstbode, van Wilhelminastraat A 348 naar Ab- coude-Baambrugge C 14; M. Joossen, monteur, van Oostdijk C 29 naar Lands meer, van Beekstraat 260; C. van Herk, tuinbaas, en gezin, van Parallelweg A 298h naar Wageningen, Junusstraat 23; W. Staal, zonder beroep, van Zuidweg B 124 naar Rilland-Bath, Voorstraat. Kapelle. Loop der bevolking over de maand Februari. Ingekomen: Chra. J. v. Zweden, van Rhenen n. Biezelinge D 16. Vertrokken: A. J. van der Stel, van Kapelle, Kerkplein A 262 naar Giesen- Nieuwkerk; K. H. W. de Jager, van Ka pelle naar Hilversum; J. van der Have, van Kapelle D 198 naar Yerseke; Te Toolens, van Kapelle A 15 naar Bergen op Zoom; J. Moerdijk, van Kapelle A 148 naar Bergen op Zoom. Wemeldinge. Loop der bevolking over de maand Februari. Ingekomen: N. H. Glansdorp geb. Klop, zonder beroep, van „Dank u", zei Vivian en zij keek weer opgewekt; en daarop ging zij weer met hem naar binnen en was weldra weer op weg naar huis, getroost en gesterKt door die weinige woorden van haar vriend. HOOFDSTUK XXIII. Vivians vertrek. „Zeg, Prissy, het heele dorp is buiten zichzelf van blijdschap voor meneer De Burgh. Het was den volgenden dag. Vivian was 's morgens naar het dorp geweest, om een paar zieken te bezoeken. Zij keerde met een kleur van opgewonden heid terug en gaf een oogenblik lucht aan haar gevoelens. Juffrouw Fans- hawe was bezig een paar fleschjes te vullen en dicht te maken; en Vivian viel op een stoel neer. „Ik geloof", zei ze, dat het heel goed voor mij is, maar ze schakelen mij ge woon uit. Niemand heeft mij meer noodig. Ze zyn allen even enthousiast over de De Burgh's. „Al de verbete ringen aan hun huisjes, schrijven ze toe aan meneer De Burgh. Hij wist natuurlijk, zooals een buitenstaander CORRECT OPTREDEN VAN DEN DUITSCHEN COMMANDANT. Men meldt van welingelichte zijde, dat op 17 Februari j.l. op 300 mijl bewesten de Scilly-eilanden het Nederlandsche s.s. „Soesterberg", geladen met mais voor de Nederlandsche regeering, door een Duitschen onderzeeboot werd aangehou den. Nadat de eerste stuurman zich met de papieren naar de duikboot begeven had en deze waren nagezien, werden hem nog eenige vragen gesteld. Hierna werd me degedeeld, dat het schip de reis kon ver volgen. Aangezien het hier een schip betreft, in dezelfde omstandigheden verkeerende als het getorpedeerde stoomschip „Bur- gerdijk", wordt het te bevoegder plaat se als een eisch van billijkheid tegenover de Duitsche marine en degenen, die hare gedragslijn bepalen, aangemerkt, dat ook aan dit voorval, waarbij de duikboot zich geheel volgens de hierbij geldende maat staven heeft gedragen, openbaarheid ge geven worde. Vlaardingen naar Wilhelminastraat B 109a; P. L. L. van Baal, verpleegster, van Utrecht naar Dorpsstraat B 218; J. C. P. Tazelaar, wnd. arts, van Groningen naar Dorpsstraat B 38; J. M. Koopman, dienstbode, van Leeuwarden naar Bonzij weg C 26; G. M. Roozemond en echtg., zonder beroep, van St. Philipsland naar Wem. Zandweg A 521; N. I. Verhulst, landarbeider, van Wissenkerke naar Bonzijweg C 28; A. en A. C. van der Adel, schipperskinderen, van Dordrecht naar Oranjeboomstraat B 88; A. Zuur mond, koopman, van 's-Gravenhage, naar Wilhelminastraat B 118; C, Zuijdwegt, tuinb'iuwarbeider, van Amsterdam naar Dorpsstraat B 17B. Vertrokken: M. S. Servaas, dienstbode, van Sluisplateau C 75 naar 's-Graven hage, v. d. Woertstraat 36; E, Louwerse, bakkersknecht, van Dorpsstraat B 187 naar Vrouwenpolder B 86; J. Minnaar, zonder beroep, van Westel. Kanaaldijk C 12 naar 's-Gravenpolder A 83; De Jong en echtgenoote, varensgezellen, van a. b. waladres Nieuwendijk C 104, naar Rot terdam, a. b. waladres Feijenoordstr. 35. Gevonden een gouden ring (ge merkt). Inlichtingen verstrekt de gem.- veldwachter. (Belangeloos bericht.) Nieuw- en St Joosland. Gemeente raad. Vrijdag vergaderde de Raad. Bestrijd ze door de 3-Minuten VapoRub-Massage. Teveel innemen kan een kindermaag gauw van streek brengen. Om Baby's kou (of de Uwe) vlug en zeker te bestrijden, doe als volgt tegen bedtijd: (1) wrijf flink Vicks VapoRub op keel en borst; (2) daarna ook op den rug; Jj) ten slotte een dikke laag op de borst doen en met warm flanel bedekken. Geen wachttijd—Werkt direct Door deze massage begint VapoRub direct door de huid te werken als een pappleister. Gelijktijdig ontstaan door de lichaamswarmte de heilzame dampen, die 18 x per minuut naar de ontstoken luchtwegen van neus, keel en borst worden ingeademd. Door de urenlange dubbele werking verzacht VapoRub de prikkeling, lost het slijm op, vermindert het hoesten en maakt het ademen gemak kelijk. Baby valt spoedig in een verkwik- kenden slaap en 's morgens is de ergste 'kou meestal voorbij, J Verlaagde Prijs 90 ct. het nooit geweten zou hebben, hoe de huisjes van zijn vader opgeknapt moes ten worden! Hij was het, die alles in orde had gemaakt! Zijn vader en groot vader waren net als hij alles voor de armen en voor hen, die niet voor zichzelf konden zorgen. Het was niets dan narigheid geweest, sedert de De Burghs de Abdij verlaten hadden; maar nu kwam alles in orde, nu de De Burghs terug waren. Niemand kon het halen by een De Burgh. Kun je je voorstellen, hoe ze praatten? Ze zullen het tegen jou ook wel al gedaan hebben." „Kindlief", zei juffrouw Fanshawe, terwijl zij met treurigen blik over een medicijnfleschje heenkeek, dat ze in haar hand had, „je kunt er van op aan, dat ik him de waarheid gezegd heb. Je zelfverloochening en zelfopoffering zul len niet zoo maar eenvoudig weggecij ferd worden, zoolang ik hier ben, om hen er aan te herinneren." „Och, onzin! Praat toch zoo niet. Je weet, dat het hen daarom niet gaat; zij verwijten mij daarentegen, dat ik de Abdy gesloten heb en praten steeds over den goeden tijd, die aanstaande is, als de De Burghs zulke echt def tige menschen weer op de Abdij te rug zullen zijn, en hun zoons en doch- Voorzitter: wethouder E. Verlare. Afwe zig de heeren Van Strien, Van Eenen- naam en Klompe. Voor den te benoemen gemeentewerk man legden B. en W. een instructie over. De heer Eikenhout merkte op, dat voorgesteld wordt des Zaterdags de werktijd te doen eindigen om 4 uur n.m. Hij stelde den vrijen Zaterdagmiddag voor, hetwelk niet ondersteund werd. De instructie werd daarna z. h. st. vastge steld. Aan de orde was vervolgens de be noeming van een gemeentewerkman. De voorzitter deelde medfe, dat zich 16 sol licitanten, allen inwoners, hebben aange meld. Bij de daarop gehouden stemming werd P. Mesu benoemd met 3 stemmen, terwijl 1 stem werd uitgebracht op A. Adriaan- se. Ingekomen was een verzoek van J. de Kuijper, om toeslag op zijn pensioen, we gens het vervullen van 4 jaar tijdelijken dienst, waarbij werd- medegedeeld, dat hy destijds gevraagd heeft deze diensttijd in te koopen, doch dat hem dit door het toenmalige gemeentebestuur ontraden is wegens te hooge kosten voor de gemeen te. De Voorzitter deelde mede, dat hem hiervan niets gebleken is en dat, indien De Kuijper recht had zijn tijdelijken dienst in te koopen, dit niet door het gemeentebestuur belet kon worden. B. en W. stelden daarom voor het verzoek af te wijzen. Z. h. st. aldus besloten. Aan de orde was vervolgens een aan gehouden verzoek van het Raadslid De Goffau om de schoonmaakster M. Baas- Vinke een cadeau te geven bij gelegen heid van haar 35-jarigen dienst bij de gemeente. De voorzitter en dhr Eiken hout stelden voor het bedrag uit de ge meentekas beschikbaar te stellen, ter wijl dhrn De Goffau en Polderdijk liever eerst met een lijst bij de Ingezetenen wil den rondgaan en daarna zoo nocdig van gemeentewege aanvullen. Bij gehouden stemming staakten de stemmen. Ingekomen was een schrijven van P. de Klerk inzake de afscheiding tusschen zijn erf en dat van den gemeentegenees heer, met verzoek de bestaande heg te verwijderen, omdat deze voor hem last oplevert. De voorzitter deelde mede, dat B. en W. een onderzoek ter plaatse hebben in gesteld en. dat de heg geheel op gemeen tegrond staat en niet te hoog is, zoodat zij de klacht ongegrond vinden en voor stellen het verzoek voor kennisgeving aan te nemen. Aldus besloten. Dhr De Goffau vroeg of van werkloo- zen, die een eigen huis hebben, niets af getrokken wordt van den steun. De voorzitter antwoordde, dat hier voor niets afgetrokken mag worden vol gens de bestaande voorschriften, doch dat wel ieder geval afzonderlijk beoor deeld wordt. Daarna sluiting. Arnemuiden. Onder leiding van dhr v. Leeuwen uit Vlissingen vergaderde de Vereeniging Schuttevaar, in het Vereeni- gingsgebouw. Medegedeeld werd door J. v. Belzen, dat het Prov. bestuur der Vis- scherijen stappen gedaan heeft om een vaart open te krijgen, over het Noord- land, voor de visschers uit Veere om naar Kant en Steendiep te kunnen va ren. Dhr J. Minnebo uit Veere wilde aan leg van den steiger in 't Spuikommetje, voor de jachtvaartuigen, hetgeen behan deld zal worden op de provinciale ver gadering. Dhr J. van Belzen drong er op aan te trachten verlichting op de spoorbrug te verkrijgen. Bij de eindles der 3e jaars land- bouwwintercursus, welke Vrijdagavond gehouden werd, waren verschillende autoriteiten aanwezig. De voorzitter van de commissie van toezicht, de heer E. Verlare, heette de aanwezigen hartelijk welkom, waarbij hij opmerkte dat deze cursus de eerste 3e jaars landbouwwintercursus was op Walcheren, waarna werd overgegaan tot het stellen van vragen aan de cursisten, welke naar behooren werden beantwoord. Hierna werden door dhr Verlare met eenige toepasselijke woorden de diploma's uitgereikt aan de cursisten, te weten: S. Abrahamse, M. Dieleman, D. A. Dijke, J. Scheele Lz., M. de Troije allen te Ar- ters, zoowel in als buitenshuis, gebruikt zullen kunnen worden." „Het zijn niets dan domme kinderen, opgewonden door wat ze gehoord heb ben. Zij zullen wel gauw him evenwicht herkrijgen en tot rust komen." „Ja; zoodra him hoop verwezenlijkt wordt", zei Vivian. „Nu, ik heb er niet op tegen, dat zij den lof van meneer De Burgh bezingen. Hij heeft alles schitterend voor mij in orde gebracht, en hij verdient dat het hem zoo meege- loopen is, en het heeft zijn hoofd ook niet op hol gebracht." „Dat zou ook wat moois zijn!" zei een stem achter haar, en toen zij zich omkeerde, bevond zij zich tegenover Baldwin. „Vergeeft u mij, dat ik zoo onaange diend binnen ben gekomen", zei hij, maar dat mogen we hier altijd, als we een drankje komen halen, en juffrouw Fanshawe had mij wat oogwater be loofd voor mijn huisjuffrouw en afge sproken, dat ik het zou komen halen." „Hier is het", zei juffrouw Fanshawe terwijl zij hem een flesphje toereikte, „ik kan ook alleen haar herhalen, wat mevrouw Carmichael gezegd heeft." (Wordt vervolgd.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1940 | | pagina 5