Scherpe Wind By al het bovengenoemde was hy nog werkend lid van de neutrale zangvereeni- ging en de muziekvereeniging Concordia tevens voorzitter. Ongetwijfeld betreurt de gansche bevolking het heengaan van dezen man. Een goed mensch, een trou we dienaar van de gemeente een man die zeer belangeloos het vereenigingsleven en de gemeenschap diende, ging met hem heen. NOORD-BEVELAND. Bulgaarsche belangstelling voor Nederlandsche goederen. Onderwijs. THOLEN EN SINT PHILIPSLAND. Gemengd Mieuws. Burgerlijke Stand. Radioprogramma Het Finsche su [iVlanncrhclmlin beurde met luchtaanval op Idie gezonken z me De vernietiging van de 18e divisie. en de vesting Koivisto 's Heer Arendskerke. Gistermiddag ver gaderde de raad dezer gemeente. Met kennisgeving afwezig de heer D. W. Lin- denbergh. De voorzitter deelde mede, dat de ver ordening betreffende de heffing en in vordering van laad-los-lig- en haven geld voor de haven Zuid-Kraaijert Kon. is goedgekeurd tot 1 Jan. 1943, terwijl tevens de vereischte goedkeuring is ver kregen op de gemeentebegrooting, voor het dienstjaar 1940. Met alg. st. wordt besloten, het aan de Hervormd Chr. school te 's Heer Hen drikskinderen te verleenen voorschot voor het jaar 1940 vast te stellen op f 533.20voor de bijz. lagere school te Nieuwdorp op f 1361.67voor de R.-K. Bijzond. lagere school te Lewedorp op f 845.67. Vervolgens werd met alg. st. besloten, de gemeente-begrootingen dienstjaren 1939 en 1940 te wijzigenevenzoo de be grooting van het Groot Armbestuur te 's Heer Hendrikskinderen dienstjaar '39. Op haar verzoek weid besloten aan mej. Sturm eervol ontslag te verleenen als onderwijzeres aan de openbare lagere school te Nieuwdorp tegen 1 April a.s. Verder kwam aan de orde het verzoek van het bestuur der Vereeniging tot stichting en instandhouding van Christe lijke scholen voor zwakzinnige kinderen op Walcheren, gevestigd te Middelburg, om een vrijwillige bijdrage uit de ge meentekas ten behoeve van de Chr. school voor Bijz. lager onderwijs te Mid delburg. De voorzitter deelde mede, dat één kind uit deze gemeente genoemde school bezoekt. Met alg. st. werd besloten, voor 1940, boven de gewone bijdrage ad f 15, een subsidie te verleenen van f 15. Nadat de raad eenigen tijd in besloten zitting had vergaderd, werden nog en kele reclames schoolgeld behandeld. Het bezichtigen door den raad van de door de gemeente gebouwde arbei derswoningen te Nieuwdorp, werd, we gens de ongunstige weersgesteldheid; uitgesteld. Kats. Maandag had de zoon van den melkhandelaar Klooté het ongeluk, door de gladheid te vallen, waarbij hij zijn sleutelbeen brak. Colijnsplaat. Maandagmiddag verga derde alhier de Raad der Gemeente. Af wezig wegens ongesteldheid, de heer M. J. Contant. De voorzitter sprak de ge bruikelijke Nieuwjaarsrede uit. Hierin wordt gewezen op het oorlogsrumoer, het welk de wereld vervult. God geve dat de vrede spoedig weerkeere. Voor spr. is het een belangrijk jaar, daar hij binnen korten tijd zijn ambt zal moeten neer leggen. Weth. Dees sprak zijn blijdschap er over uit, dat burgemeester en secre taris na ongesteldheid de vergadering weer kunnen bijwonen. Van dhr Th. J. J. Geelhoed was een adres ingekomen, waarin hij vraagt om steun. Hem is dit geweigerd daar hij geen landarbeider is. De voorzitter wees er op, dat steun aan niet-landarbeiders niet is toegestaan. Ook de Chr. Landar- beidersbond heeft geen bouwvakarbeiders onder zijn leden. De juiste weg is dat adressant zich aansluit bij den bouw vakarbeidersbond, waar hij ook bij be hoort. We! kan het B. A. of Noodfonds steun verleenen. De Raad moet den weg volgen, zooals ze van hoogerhand wordt opgelegd. Dhr Janse merkt op dat aan de bouw vakarbeidersbond geen steunregeling is verbonden. Een verzoek in dien geest is reeds eerder afgewezen. Dhr Hartog acht het goed dat aan adressant een vinger wijzing wordt gegeven. Krachtens art. 101 L.O.-wet 1920 wordt aan de Ver. voor Geref. Schoolonderwijs over 1940 een voorschot verleend van f600. Als leden van de commissie tot wering van schoolverzuim worden herbenoemd de heeren A. de Pree, C. Schrier, C. Prin ce, L. M. Vink, C. P. J. Gast en D. J. de Koster. Benoemd in de plaats van den heer Schuit de heer J. J. M. de Krijger. De heer Hartog vestigde de aandacht op den toestand aan de veren bij ijs gang. Te Kamperland heeft ook de dienst stil gelegen, omdat geen goed materiaal aanwezig was. Hier kon voor worden ge zorgd. Te Kortgene wil men soms ook niet varen, hoewel men van meening is, dat het wel kan. Het is voorgekomen, dat op bevel werd gevaren, terwijl reeds door het personeel was te kennen ge geven, dat het niet kon. Nog Zaterdag is het gebeurd dat een aantal dieren den geheelen dag in de hevige koude hebben gestaan. Spr. zegt persoonlijk naar een lid van Ged. Staten geweest te zijn om over een en ander te klagen, doch vindt het op den weg van den Raad zulks ook te doen. Alle leden zijn er voor de noo- dige stappen te doen. Dhr Janse vraagt, nu de meeste werkloozen zijn uitgetrok ken, de steunregeling zoo soepel mogelijk toe te passen. Hij brengt vervolgens en kele klachten naar voren voor afwijzing van steun-aanvragen; die z.i. niet adrem zijn. Verder acht spr. het verkeerd, dat het B. A. brandstoffen uitdeelt, wat z.i. behoort bij de gemeente. Ook het vorig HANDEL BEPERKT DOOR VER- VOERMOEI LIJ KH EDEN. Tijdens de aanwezigheid van aen Bul- gaarschen minister van handel in Bel grado, heeft deze zich in een interview uitgesproken over handelsbetrekkingen tusschen Bulgarije en Nederland, en uiting gegeven aan zijn leedwezen, dat deze betrekkingen als gevolg van trans portmoeilijkheden veel te lijden hebben. Bulgarije, aldus de minister, heeft veel belangstelling voor Nederlandsche goederen, vooral van onbewerkte pro ducten. Hij deelde voorts mede, dat in Bulga rije een organisatie wordt opgericht voor de aanschaffing van ruwe produc ten voor de Bulgaarsche industrie. Hoe wel deze organisatie op volkomen par ticulieren grondslag wordt opgericht, wordt zij door den staat op allerlei wijze gesteund. maakt Uw keel droog en effent den °*°<ors weg voorover koud heden. Verzacht en maak Uw keel vochtig met de leiders te voegen door thans een snel le overwinning op Trieier te behalen, die zich door een combinatie liet vangen. Goedbleed leed zijn derde nederlaag in successie door thans van Strooband te verliezen. Boogaard en Lente deelden de punten na een spannend eindspel. Kaan behaalde zyn eerste punt door, na de winst te laten glippen, remise te spelen met van Oosten. De stand luidt thans: len 2: M. F. de Jonge en W. Lente 6 punten. 3 en 4: W. Boogaard en A. van Oosten 5 punten. 5. J. Strooband 4 punten. 6: L. Goedbloed 2 punten. 7 en 8 D. Trieier en C. K. Kaan 1 punt. A.s. Zaterdag wordt alleen de in- haalpartij Boogaard-Van Oosten te Goes gespeeld. jaar is door B. en W. een lijst samenge steld, terwijl er later gewoon een aantal werden afgevoerd. De secr. antwoordt hierop dat de controleur zulks gelastte, daar te veel werd gegeven. Weth. Verburg zegt, dat nu de Raad geen beslissing had genomen, hij met het B. A. heeft overlegd. Was dit niet ge beurd, dan hadden de menschen niets gehad. Deze meening werd door de ove rige leden gedeeld. Hierna sluiting. Stavenisse. In de Maandag gehouden raadsvergadering werd mededeeling ge daan, dat het arrestanten-lokaal afge keurd is en dat een nieuw lokaal, vol gens de gestelde eischen, gebouwd zal moeten worden. Getracht zal worden de brandkast der gemeente te verkoopen, waarna overge gaan zal worden tot het bouwen van een kluis. De gemeenschappelijke regeling voor het eiland Tholen inzake de luchtbe schermingsdienst is door Gedep. Staten goedgekeurd. De geloofsbrieven van het nieuw be noemde raadslid dhr C. van Beveren werden in orde bevonden. Aan het tijdelijk hoofd der O.L. school het hoofd is gemobiliseerd werd een tegemoetkoming, gerekend naar f 200 per jaar, toegekend. Bij de rondvraag wijst dhr Van den Berg op een mogelijke overtreding van het Rijtijdenbesluit door weth. IJsseldijk het maken van gemeentereizen in eigen auto. De voorzitter raadt aan het standpunt van den Ambtenaar af te wachten. OM HET DAMKAMPIOENSCHAP VAN ZEELAND. De uitslagen van de j.l. Zaterdag ge speelde partijen luiden W. Boogaard (Middelburg)W. Len te (Middelburg) 11, J. Strooband (M'- burg)L. Goedbloed (Vlissingen) 20, D. Trieier (Domburg)M. F. de Jonge (Kloetinge) 02, C. K. Kaan (Koude- kerke)A. v. Oosten (Biezelinge) 11. De titelhouder De Jonge wist zich bij Goes. De directie der Pitmanschool schrijft ons: Vanwege den Alg. Nederl. Bond ter verspreiding van het stenografiestelsel I „I Pitman", gevestigd te Arnhem, werd 1 te Goes op Zaterdag 17 Febr. j.l. in ho tel „Centraal" een examen gehouden tot verkrijging van vaardigheidsdiploma machineschryven. Aan dit examen na men deel 32 candidaten, allen opgeleid door de Pitmanschool te Goes, onder di rectie van de dames N. Crucq en G. J. i Bliek. In genoemde school, welke op 15 November 1939 haar 20-jarig bestaan mocht herdenken, werden in genoemd tijdvak reeds plm. 2000 candidaten opge leid voor de examens machineschryven en stenografie Pitman. Het groote suc ces dankt de directie wel aan het feit, dat steeds alle geslaagde candidaten in goede betrekkingen kunnen worden ge plaatst. Het diploma kon thans uitgereikt worden aan: Mej. F. J. Adriaanse, Goes, 627 woor den per half uur, aanteekening proza Engelsch; dhr A. W. Beukema, Nieuw dorp, 546 woorden, Duitsch en Eng.dhr M. C. van Damme, Wemeldinge 519 w.; mej. B. Florusse, Wemeldinge, 500 w., Fransch en Engelschdhr P. J. Gelok, 's Gravenpolder 716 w., Fransch; mej. Joh. P. de Graag, Goes, 524 w., Fr. en Eng.mej. Anna de Graag, Goes, 537 w., Fr., D. en Eng.; dhr Joris Haajj, Wemeldinge, 525 w.mej. M. Haeck, Goes, 612 w., Eng.mej. Nellie v. Hoeve, 's H. Arendskerke 545 w„ FranschDhr H. P. Joosse, Goes, 546 w., Duitsch en Eng.mej. G. E. Kegge, Goes 507 w., Duitsch; mej. H. C. v. d. Linde, Wemeldinge 669 w., Fr., D. en Eng.mej. P. A. Koeman, Wolfaartsdijk 648 w. mej. A. C. van Liere, Goes 593 w., Duitschmej. M. Lokerse, 's H. Arens- kerke 656 w.mej. M. F. Noordhoek, Goes, 565 w.mej. Adr. M. Nobels, Goes, 614 w., Eng.; mej. M. P. Philipse, 'sH. Arendskerke 636 w.dhr Jac. de Puit, Goes, 593 w., Fr., D. en Eng.mej. W. A. Rookus, 's H. H.kinderen, 541 w., Fr., D. en Eng.; mej. D. P. Saaman, Goes, 593 w.; mej. Mar. Schreuder, Goes, 593; mej. Jannie Verburg, Goes 588 w., Fr., D. en Eng.; dhr Hub. v. Vliet, Goes, 568 w., Fr., D. en Eng.dhr M. P. de Vos, 's H. Arendskerke 546 w., Duitsch en Eng.; mej. Saar Reijerse, Goes, 642 w., Fr., D. en Eng.; mej. Jac. C. Stokmans, Goes, 606 w., Fr. en Duitsch; dhr M. J. v. d. Weele, Goes 518 w., F., D. en Eng.mej. Corn, van Zweeden, Goes 543 w. de land rond Varsseveld zeer somber uit. Een catastrophale watersnood is te vreezen. Op aandrang van den raad heeft het gemeentebestuur zich thanB in verbinding gesteld met het departe ment van Waterstaat. Burgemeester Boot heeft in Den Haag besprekingen gevoerd teneinde te pogen de Slingebe- ken door middel van dynamiet van de ijsmassa's te bevrijden. De bevolking in de bedreigde land streek wacht in spanning op het resul taat van dit onderzoek. De ijsbrekers op de Waal. De vyf ijsbrekers, die op de Waal werkzaam zijn hebben ook giste ren zwaar werk gehad. Na een dag van moeizamen arbeid hadden zy een af stand afgelegd van slechts 2,6 K.M., zóó hard is het ys van de dammen welke zy moeten vernielen. Gisterenmorgen om 7 uur zijn zy begonnen te breken beneden Ochten en om vijf uur in den namiddag waren zij gevorderd tot even beneden Druten. Berucht oplichter aangehouden. De Haagsche politie is er in geslaagd een berucht op lichter aan te houden, n.l. den 26-jari- gen reiziger G. V/. J. V., zonder vaste woon- of verblijfplaats, die er zyn be roep van maakte rijwielen en geld te verduisteren en oplichting te plegen. Donderdagavond heeft hy ten na- deele van een bewoner van de Gedemp te Gracht in Den Haag een geldkistje gestolen. In den nacht van Zaterdag op Zondag is hij in de Wagenstraat aangehouden. Hij stond nog gesignaleerd voor ver duistering van 2000 gulden ten nadeele van zijn vader, terwijl hij voorts ge zocht werd wegens verduistering van gelden en rijwielen, oplichting en ver schillende diefstallen. Hy zal achter eenvolgens worden gehoord door de po litie uit: Breda, Baarn, Tilburg, Am sterdam, Rotterdam, Alkmaar, Zaan dam, Wormerveer, Wageningen, Leiden en Haarlem. In al die plaatsen heeft hij iets op zijn geweten. Dreigende watersnood rond Varsseveld. De toe stand ziet er in het ernstig overstroom De Zeeuwsche Rundveehouderij in 1939. Aan het verslag omtrent den toe stand van de veefokkerij en -houdery in Zeèland over het afgeloopen jaar, uit gebracht door den Rijkszuivelconsulent, ontleenen we het volgende. De algemeene gezondheidstoestand was gunstig. De schade, toegebracht door mond- en klauwzeer, was niet zoo ernstig meer als in 1937 en 1938. De weiden waren, tengevolge van de 1 strenge vorst in Dec. 1938, slecht en laat. In Mei en Juni was het zeer droog, zoodat de grasgroei slecht was. In den zomer moest hier en daar hooiland wor den beweid. In September was er over vloedig gras, maai' door een koude en ongemeen natte Octobermaand werd veel gras vertrapt, zoodat er niet lang ge noeg geprofiteerd kon worden van den voorraad. De omstandigheden waren, uit gezonderd ongeveer 2 maanden, voor het weidevee ongunstig. De oogst aan weidehooi was slecht; gemiddeld ten minste 30 pet. onder nor maal. Het aantal melkkoeien in Zeeland be droeg volgens de tellingen in 1934: 27,166, in 1936: 25,096, in 1937: 25,408, in 1938: 24,813, in 1939: 25,380. Over het geheele jaar kan van een normale Het Duitsche tankschip „Altmark", dat in de Noorsche wateren door een Engelsch oorlogsschip werd aangevallen ter bevrijding van de zich aan boord van de „Altmark" bevindende Britsche gevangenen. melkproductie worden gesproken. totale Zeeuwsche melkproductie k™ voor 1939 op 95 millioen kg worden geschat. De prijzen voor de consumptie-melk waren op Walcheren van 1 Jan, tot 22 Oct. 10 cent, en buiten Walcheren van 1 Jan. tot 30 Oct. 10 cent, daarna ovi». al 12 cent. er" Hoewel niet best, gaven deze prijzen een bevredigend resultaat voor de pr0 ducenten van consumptie-melk. Het melk- en kalfvee was het geheele jaar te laag in prijs. De beste kalfvaar zen van 2y2 jaar brachten in het naiaai nauwelijks f 200 op. Het magere vee in den herfst van 1938 kostte 30 32 cent per kg. Het vette vee, dat in 1939 verkocht werd bracht 33 tot 42 cent per kg op. De Zeeuwsche rundveestapel telde in' Juni 1934 93,400 runderen; in Juni 1935 85,337 runderen, in Juni 1936 78,500' in Juni 1937: 79,287; in Juni 193s! 82,621; in Juni 1939: 79,061. De kalvertoewijzing heeft bedragen' in 1935: 16,932 vaarzen en stieren in 193614,091 vaarzen en stieren, en 2250 ossen; in 1937: 14,091 vaarzen en stie ren en 3100 ossen; in 1938: 14,628 - 1508 extra vaarzen en stieren en 3140 ossenin 193914,628 426 extra vaar- zen en stieren en 1824 ossen. MIDDELBURG. Bevallen: N. Geljon geb. Marinissen d.; M. J. Vermeulen geb. Van den Broek z. Overleden: J. Evertse 70 j. jm,; D. H. Loodewyk 54 j., man van E. van der Ploeg. Ondertrouwd: E. van Koolj 25 j. jm, en M. P. Janse de Jonge 25 j. jd. Getrouwd: L. Tevel 53 j. jrn. en A. J. Francke 46 j. jd. (M. C.) Van 10—17 Febr. OOSTKAPELLE. GeborenAnduës Willem z. v. Andries de Kam en Al- bertje Lena Willemse. (M, c.) DOMBURG. Getrouwd: Willem Lam- pers 26 j. jm. en Maria Provoost 27 j- jd. (M. C.) Woesdag 21 Februari 1940. HILVERSUM I, 1875 en 414.4 m. VARA. uitzending. 10.00—10.20 vm. en 7.30—8.1)0 nm. VPRO. 8.00 Ber. ANP, 8.10 Orgel. 8.45 Gram, 0.30 Keukenpr. 10.00 Morgenw. 10.20 Voor arb. in de continubedr. 11.30 Voor de vrouwen. 12.00 Gram. 12.45 Ber. ANP, gram. 1.001.45 VAR A-orkest. 2.00 Cau- j serie „Stukje inbreien". 2.30 Residentie- orkest en soliste (opn.). 3.15 Voor de kin- deren. 5.30 VARA-orkest. 6.30 Causerie „Komt drankgebruik door scholieren nog voor?" 6.50 Zang met piano. 7.00 VARA- Kalender. 7.05 Felicit. 7.10 Volksl. 7.30 Bijbelvertell. §.00 Herh. SOS-ber. 8.03 Ber. ANP, VARA-Varia. 8.20 Rosianorkest 8.50 Radiotooneel. 9.20 De Ramblers. 9.50 Causerie „Schuldig of onschuldig?" 10,00 Residentie-orkest (opn.). 10.40 Med. vraag baak. 11.00 Ber. ANP. .11.10—12,00 Gevar. progr. HILVERSUM II, 301.5 m, NCRV-Uitz. 6.307.00 Onderwijsf. voor de Scheepv, 8.00 Ber. ANP. 8.05 Schriftl. cn medit 8.20 Gram. (9.30—9.45 Gelukw.). 10,30 Morgend. 11.00 Gram. 11.15 Cello, piano en gram. 12.00 Ber. 12.15 Gram. (om 12.30 Ber. ANP). 12.40 Orgel. 1.40 Spaarne-sex- tet, en gram. 3.00 Friesche uitz. 3.30-3.55 en 4.00 Gram. 4.15 Kinderkoor met piano en gram. 4.45 Felicit. 5.00 Voor de jeugd. 5.45 Gram. 6.00 Causerie „De beteekenis van de industrieele ontwikkeling voor de werkverruiming in Nederland". 0.15 Gram. 6.30 Taalles en techn. onderi'. 7.00 Ber. 7.15 Lezing „De wassende roode vloed en de Finsche geloofsstrijd". 7.45 Gram. 8.00 Ber. ANP, herh. SOS-Ber. 8.15 Evang, diensl. 9.45 Gram. 10.00 Ber. ANP, act halfuur. 10.30 All Round-sextet. 1W Gram. 11.5012.00 Schriftl. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot morgenavond: Voor het N.O.: Des nachts strenge] tot matige vorst, overdag lichte vorst helder- tot halfbewolkt, droog, meest matige Z.O. wind. Voor het Z.W. ma tige tot lichte vorst des nachts. Over dag temperatuur om het vriespunt tot lichte dooi, gedeeltelijk bewolkt, droog zwakke tot matige Z.O. wind. Stand van hedenmiddag Nederland waakt. Mariniers bij de kustverdediging op hun verantwoorde iyken post in dienst van het vaderland. Stand van gistermiddag 3 uur: Licht op voor fietsers- Woensdag 5 u. 49 min. WOENSDAG 21 54c JAARGANG Uitgave: N. V. Ultgeve Luctor et Emergo" ter het blad „De Zt Bureaux Lange Vorati postrekening 44455 - Bijkantoor Middelburg j J. F A N O Y, Lange Bui Directeur - Hoofdredacteur: Langs het front van de 4 aen Noordelyken oever van neer, een front, dat 1000 ijn de Russen tot staan ge' uggedreven. Zy bezetten dezelfde stellingen als by I den strijd. Op hetzelfde oogenblik, |0p de Karelische landengte fc.a;, en de Russen de eene (andere 'gen de Munnerhei Teld zonden, zijn de Finnei dere zijde van het Ladogam naar zeker voortgegaan, itoottroepen te vernietigen, De vernietiging van de a Visie vergde juist zooveel bij Raate dagen in bef lussen zijn bij Syskyjaervi ssing genomen. Integeni voltrok zich onder de oog andere divisies, die de acht geefs trachtten te bevrijden Bij den slag tegen de elft haar commandant, kolonel sneuveld zyn. Geen van deze beide div |er ook maar in, contact me de achttiende divisie tot st een. De Russen van de act I sie hebben tot het laatste tc |geboden. Het gevaar, dat de Rus rekkende beweging om het zouden maken, is door het ces afgewend. De eenige str ■tussische „stoomwals" nop |is de landengte van Karei ooit volgt het Finsche volk het verloop van dezen stri; De pogingen van het Rus |bevel, de 164ste divisie, w dingen zijn afgesneden en tela wanhopigen tegenstand etten, zijn tot dusver mi sic De Russen trachten deze vitailleeren door middel vai doch het gebrek aan leven [munitie is zoo groot, dat de Kracht der divisie er aanzie: chaad wordt. Sedert geruimen tijd is te 00 veel luchtalarm gemaa ren. Zes maal klonken de vingssirenes. De trein van lelsinki is op 40 K.M. van door vijandelyke vliegtuige deerd. Hij moest zes maal weger Stoppen, waarop de passagi heenkomen zochten in de la: baan gelegen bosschen. Tv Yerden door splinters va reinruiten gewond. In het Finsche legerberic Ihet volgende gezegd Te land De vijand h |de aanvallen tusschen de en Moulajaervi voortgezet "Verden afgeslagen. In het oostelijk deel van [trachtte de vijand over het °P te rukken naar Voosuul ~Terd op het ijs tot staan trok terug met zware verlii Te Taipale werden sterke °'"jet-troepen met zware Uggedreven. 1 Ten Noordosten van het Tngen de Finsche troepen ernietigen van vijandelijke zij sloegen alle Russisci Yallen af. Te Kuhmo namen de Fin: Russische stellingen. Ten Noordoosten van meer vernietigden de Finscl muuitiebergplaatsen ei are Russische artillerie, inde lucht: De Fin acht ging door met het a 'landelijke colonnes en tr ,.r,'es' vyandelijke act t werd op groote schaa tóp a?r tQt dusver werd 1 vJ* ,?evei1 Personen gedo es Russische vlie; r^haald, doch, naar verl ere Russische toeste t>6gaan. sb£adioiMoskou meidt-dat

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1940 | | pagina 6