vlcks Va-tro-nol Telegrammen. Kasteel „Hooge Vuursche" door brand vernield. Laatste Berichten. Ailoop Verhopingen en Aanbestedingen Burgerlijke Stand. de gearresteerde duitsche journalist. Voor groote bedragen aan In komstenbelasting ontdoken en valsche balansen Ingediend. Begrooting van Buitenlandsche Zaken door do Eerste Kamer aangenomen. K.L.M. bestelt vliegtuigen bi] Fokker. Massa-arrestaties In de Oekraïne? MIDDELBURG. Het Ijsvermaak. Marktberichten Fhantiëele Berechten. New-York 1.88—1.89. Hij lag. evenals bijna alle andere pas- 1 iers, te kooi, toen omstreeks 2 uur in nacht een ontzettende explosie hem j8ed opschrikken. Tijd om over zijn vama eenige kleedingstukken aan te bieten gunde bij zich niet, want toen ?j zijn hut opende stroomde het water m reeds tegemoet en toen hij aan dek vwam, st°ud ook dit al vol water. Een 'ioep was reeds gestreken en er, bleef v,em niets anders over, dan in het ijs koude water te springen. Hij zwom naar boot, waarin zic'h al meer geredden bevonden. Toen hij vlak bij de boot was, jde hij iemand aan zijn beenen han- en Met moeite kon men hem en den Ldie zich aan hem bad vastgeklampt, aan boord hijschen. Spoedig daarop ver dween de Biarritz in de diepte en nog eenige oogenblikken later sloot de zee deb over het schip, dat velen met zich sleurde. Vrij zeker kan worden aangenomen, dat niet minder dan 38 personen bij deze ramp het feven hebben verloren. Van de 24 passagiers werden er 14 gered; van de vermoedelijk 35 opvaren den slechts 7. Naar wij vernemen, is de preventieve hechtenis, waarin de Duitsche joürnalist H. May zich bevond, onder verdenking van deelneming aan handelingen van anderen, welke de neutraliteit van Ne derland in gevaar zou kunnen brengen, niet verlengd. Hij is thans passant in het huis van bewaring, in afwachting van de beslissing, welke ten aanzien van hem als vreemdeling zal worden genomen. NA HET incident bij venlo. Familie wendt zich tot Hitier. Sedert 9 November 1939 heeft men van den Haagschen garagehouder, den heer Jan Lemmens, na het grensincident te Venlo, niets meer vernomennoch de regeering, noch zyn echtgenoote heeft eenig bericht omtrent zyn lot gekregen. Men begrijpt, dat zijn vrouw, die vier jonge kinderen heeft, sinds twee maan den in de grootste spanning en onge rustheid leeft. Drie weken geleden heeft zjj, zoo meldt de Telegraaf, de stoute schoenen aangetrokken en zelf een brief geschreven aan den Duitschen rijkskan selier Adolf I-Iitler, met het verzoek, in lichtingen omtrent haar man te mogen ontvangen. Zij vroeg hem verder, te be werkstelligen, dat haar man weer naar Nederland zou terugkeeren. Ook heeft zij een brief gericht aan het hoofd van de Gestapo te Berlijn met een zelfde ver zoek, Tot heden heeft zij hierop niets vernomen. Ook het departement van Buitenlandsche Zaken, tot wie zij zich eenige malen heeft gewend, heeft haar moeten mededeelen, dat ook de Neder- landsche regeering tot heden op haar verzoek om opheldering over deze zaak, niets heeft gehoord. Mevr. Lemmens ver zekerde ons nogmaals, dat haar man met de geheele affaire niets te maken heeft gehad en alleen als chauffeur van de auto was meegegaan. De angstige span ning, waarin deze familie leeft, duurt dus nog steeds voort. DE felle koude. Groote overstroomingen in Servië, Bosnië en Herzegowina. Uit Belgrado wordt gemeld: Als ge volg van nieuwen zwaren sneeuwval is het geheele treinverkeer tusschen de kust van de Adriatische Zee en het ach terland gestagneerd. In een deel van Bosnië en Herzego wina, alsmede in het Zuiden van Servië dooit het echter, hetgeen reeds tot groote overstroomingen heeft geleid. Terwyi het geheele Noorden van Spanje wot sneeuw is bedekt, woeden in het Zuiden zware stormen, zoodat het ver keer ook daar gedeeltelijk stil ligt. In Madrid wees de thermometer Woensdag 8 graden vorst aan, hetgeen co laagste temperatuur is sinds vele ja ren. Wegens de hooge sneeuw zijn de wegen naar Madrid onberijdbaar. 0°k geheel Noord-Italië heeft nog van den strengen winter te lijden, rie personen z(jn doodgevroren, en ieuwe sneeuwval schijnt op komst te Een groot schip is van zijn ankers sgeslagen en de zee opgedreven. Men schouwt het vaartuig als verloren. e nutobuslijnen zijn gestaakt. De tret- rijden met groote vertraging. Nnn^-u'0!?6 ..van de hevige koude in a,, a'i® zijn wolven en beren naar oe bewoonde streken getrokken. In de vmeie Gorizio zijn verscheidene van «ze roofdieren gezien_ De bevolking aa^t jacht op hen. --Onderwijzer tot boete ledpn u 6 6 1 d* Veertien dagen ge ep» j .Y00r de rechtbank te Zwolle stee» •'zer uit Ermelo terecht ge- line wYgens «lishandeling van een leer tip ii on^erwijzer had den jongen Het i-po i?pen op het hoofd gegeven, tien do was' dat de leerling veer- bezopto8611 de sch°°l niet heeft kunnen Dp n« ^egens een hersenschudding, van ionler van Justitie had een straf hechto»! gulden hoete subs. 20 dagen cordepldo gevorderd- De rechtbank ver gulden hL p onderwijzer thans tot 75 si'aen boete subs. 15 d. h. g e r PDd° ordieseltrein aan- Hens-Pi!? 6 n' 0p de spoorlijn Oldenzaal- op dgen\n ee"man' zekere H., die daar trein J J®1 lieP> Hoor een diesel- w ingereden. en vond H. zwaar gewond onder aan den spoordyk. Hij is naar Oldenzaal vervoerd en naar het R.K. ziekenhuis overgebracht. De toestand van H. is zeer ernstig. Amelands isolement. Woensdagmiddag is de postboot Wad denzee van Ameland vertrokken, in de hoop, den vasten wal te bereiken. Hal verwege moest zg echter terugkeeren, omdat er voor de Friesche kust een com pacte ijsmassa was opgehoopt. Gister ochtend heeft men opnieuw getracht uit te varen, doch ook nu weer zonder suc ces. Het K.L.M.-vliegtuig „Mees" heeft de post op Ameland gebracht. Autoverkeer over het ij s met U r k. Het autoverkeer van Kampen naar Urk neemt dagelijks toe. Van Kampen af is met een sneeuwploeg een weg over het ijs gemaakt naar Urk, zoodat het verkeer thans vrij geregeld met het vroegere eiland kan worden on derhouden. Ook de burgemeester van Kampen, de heer H. M. Oldenhof, heeft gisterochtend per auto een tocht over het ijs naar Urk gemaakt. Tusschen Kampen en Lemmer bestaat eveneens een verbinding over het ijs. Een vliegtuig van de K.L.M. heeft gisteren 41 zakken post naar Urk ge bracht. Aardschokken gesig naleerd. Te Palermo, Spevia en Lucca zfln aardschokken waargenomen. Er werd evenwel geen schade aange richt. Kind in brandend huis omgekomen. Een 23-jarige moe der uit Beverwyk is door de rechtbank te Haarlem veroordeeld tot een maand gevangenisstraf, omdat zij op 29 Mei 1.1. haar drie kinderen alleen thuis had ach ter gelaten en vergeten had een electri- sche strijkbout uit te schakelen, zoodat brand was ontstaan en haar vijfjarig zoontje was omgekomen. De beide an dere kinderen waren door den rook be dwelmd, doch konden door de brandweer worden gered. De officier van justitie had tegen haar eveneens een gevangenisstraf voor den tijd van een maand geëischt. Brand bij „Organon" te O s s. Gisteravond werd de gemeen te Oss opgeschrikt door een hevigen knal waarna zich direct een felle vuur gloed aan den hemel afteekende. Er bleek brand ontstaan te zijn in het dis tillatiegebouw van de N.V. „Organon". In dit gebouw bevindt zich gewoonlijk een partij alcohol, welke voor laborato riumdoeleinden wordt gebruikt. Het gebouw brandde weldra als een fakkel en telkens weerklonken nieuwe ontploffingen. De fabrieks- en de gemeente-brand weer waren spoedig aan het blusschen en met een achttal slangen werd het water in de vuurzee geworpen. Op deze wijze wist men den brand tot het eene gebouw te beperken. Na een uur werken was men het vuur meester. Het bedrijf zal door het gebeurde geen stagnatie ondervinden. Fraude ten ontvan- gerskantore te Leiden. Naar wij vernemen, is door mr J. de Vrieze, den raadsman van den kassier van den gemeente-ontvanger te Leiden, die verdacht wordt van fraude ten be drage van f1715, het volledige bedrag namens zyn cliënt teruggestort in han den van den gemeente-ontvanger, zoodat de gemeente geen schade lijdt. De betrokken kassier is door de justi tie aangehouden. Verdachte heeft een volledige bekentenis afgelegd, doch hij houdt vol, dat er geen fraude is ge pleegd dan die, in verband met de cou ponverantwoording ten bedrage van 1715 gulden. By dagvaarding was hem ten laste ge legd, dat hjj te Middelburg omstreeks Mei 1934, 1935, 1936, 1937 en 1938 uit gereikte aangiftebiljetten over voor noemde belastingjaren, waarin hjj werd uitgenoodigd tot het doen van aangifte als bedoeld in Hoofdstuk VHI der Wet op de Inkomstenbelasting over voor noemde jaren, ingevuld en door hem on derteekend heeft terugbezorgd bij ge noemden inspecteur, terwijl hij in die bil jetten opzettelijk onjuist en onvolledig had ingevuld dat zijn belastbaar zuiver inkomen over de boekjaren 1 Mei 1933 30 April 1934, id. 1934—'35, id. 1935— '36, id. 1936—'37id. 1937—'38, had be dragen resp.f 2548, f 1780, verlies van f 1993, f 2278 en f 3754, niettegenstaande hij wist dat deze bedragen resp. 7638,56 gld., f9635,32, f6094,64, f9996,82 en f 9052,64, althans aanzienlijk meer dan voormelde bedragen bedroegen. Vervolgens had verdachte zich te ver antwoorden terzake dat hij omstreeks Febr. 1935, en Oct. 1936 aan den Inspec teur der Registratie en Domeinen, opzet telijk valsche of vervalschte geschriften heeft overgelegd, en wel, omstreeks Fe bruari 1935 een balans en winst en ver liesrekening over het tijdvak 1 Mei 1933 30 April 1934 betrekking hebbende op zijn aangifte voor 't belastingjaar 1 Mei 1934—30 April '35; Rechtbank te Middelburg. Zitting van 26 Januari 1940. Op 23 Sept. van het vorige jaar begaf de Rechtercommissaris belast met straf zaken in het Arrondissement Middel burg, zich in gezelschap van den Offi cier van Justitie te Middelburg, naar het Hotel „de Abdij" te Middelburg, tenein de aldaar een onderzoek in te stellen en huiszoeking te doen in verband met ver moedelijk gepleegde overtredingen der Wet op de Inkomstenbelasting. Bij die gelegenheid waren eveneens tegenwoor dig de Inspecteur der Registratie en Domeinen te Middelburg, benevens een Rijksaccountant. Verschillende boeken en bescheiden werden in beslag geno men, terwijl verder door voornoemden Inspecteur een onderzoek werd inge steld betreffende de gegevens naar in komen. Al het vorenstaande was het gevolg van het feit, dat de eigenaar van het hotel in verband met een onteigenings procedure aan het Rijk belangrijk groo- tere bedragen van inkomen had vermeld, dan in de belastingbiljetten van inkomen welke bij den Inspecteur der Registratie en Domeinen werden ingeleverd. Het verdere gevolg was dat een straf vervolging tegen den eigenaar van het hotel „de Abdij" J. J. S., 74 j., wonende te Middelburg, werd ingesteld. Thans had genoemde persoon zich te verantwoorden. I^OKTOREN zeggen, dat bijna iedere ver- U koudheid begint in den neus en de keel. Thans is er een opmerkelijk, nieuw middel, Vicks Va-tro-nol genaamd, speciaal bereid voor deze "gevaarzóne". Doe by het eerste waarschuwende niezen of snuiven vlug een paar druppels Va-tro-nol in de neusgaten. Direct verdwijnt het ver stopte gevoel, en de tintelende geneeskracht verspreidt zich snel door de dieper gelegen neuskanalen. U kunt als het ware voelen, hoe het de natuur helpt de dreigende verkoud heid te stoppen, vóórdat zij kan doorzetten. Verlicht het hoofd Zelfs als Uw hoofd reeds verstopt is en zwaar aanvoelt, verwijdert Va-tro-nol snel het hinderlijke slijm, vermindert de zwelling der slijmvliezen en maakt de neusholte schoon. U kunt weer vrij ademen. Dl BONDGENOOT VAN VICKS VAPOIUI vervolgens omstreeks Oct. 1936 een balans en winst en verliesrekening van 1 Mei 193530 April 1936, betrekking hebbende op zijn aangifte voor het be lastingjaar 1 Mei 193630 April '37. Verdachte was verschenen en werd rechtskundig bijgestaan door Mr A. Bol le, advocaat te Middelburg. Van de zijde van het O.M. waren een 5-tal getuigen gedagvaard, n.l. J. Wolfswinkel, Insp. der Reg. en Dom. te Middelburg; J. P. Croin, accountant te Rotterdam en R. Jonker en A. J. Dielen, accountants te Breda, terwijl van de zijde van verdachte een 5-tal getuigen a decharge waren voorgebracht, n.l. G. Foulon, echtgen. C. Schluter, te Middelburg; H. L. Schip pers, accountant te Den Haag; L. M. V. Schluter te Middelburg en G. H. Luyen- dyk, accountant te Middelburg. Als eerste getuige werd gehoord de heer J. Wolfswinkel, Inspecteur der Reg. en Dom., te Middelburg. Gebleken is dat verdachte er een dubbele boekhouding op nahield. De President gaat verder met den In specteur verschillende details na. Op een vraag betreffende navorderingen, zegt de Inspecteur dat deze zullen afhangen van het vonnis der Rechtbank. Er zou door de Belastingen kunnen worden na gevorderd een bedrag van f 9562,23. Er is in 10 jaar f 10.523 te weinig belasting betaald. De begrooting van Buitenlandsche Za ken is gisteren na de rede van Minister van Kleffens z.h.st. aangenomen. Geen der leden had behoefte om te repliceeren. Voor de rede van minister Van Klef fens was op de tribune groote belang stelling. Onder de aanwezige diplomaten zagen wij den gezant van Zuid-Afrika, den heer Van Broekhuyzen, baron Ru- zette, den gezant van België, en voorts den Engelschen gezant, sir Neville Bland, den deken van het corps diploma- tiqué, de Pury, en de Nederlandsche ge zanten Visser (van Ankara), De Vos van Steenwijk (van Peking) en den oud gezant van Kopenhagen, den heer Van Rappard. Na het beëindigen van de rede van den minister, applaudisseerden tal van leden in de Kamer. Verscheidene kwa men den bewindsman vervolgens de hand drukken. BAARN. Vanochtend vroeg is een felle hrand uitgebroken in hotel Kasteel Hooge Vuursche bij Baarn. Dit is grootendeels verwoest. Omtrent de oorzaak vernemen wij van den directeur, dat hij vannacht een be gin van brand in zijn slaapkamer 'heeft gehad. Daar hij zeer verkouden was wilde hij, voordat hij ging slapen inha- leeren; daarvoor gebruikte hij een elec- trisch kacheltje, dat hij op zijn 'bed zette. Het schijnt dat 'hij in slaap is gevallen, waardoor het keteltje, dat onder stoom stond, brand in zijn bed veroorzaakte. De heer T. heeft daarop met veel water het vuur gedoofd, waarna 'hij in een kamer er naast ging slapen. Vanochtend vroeg werd hij wakker door een brandlucht. De slaapkamer stond in brand. D'e 6 gasten en de 15 man personeel konden ten deele in nachtgewaad ongedeerd het gebouw verlaten. Het vuur greep snel om zich heen en in minder dan geen tijd was het kasteel in vlammen gehuld. D'e brandweren van Baarn en. Hilversum konden weinig tegen de vuurzee begin nen. Het kasteel brandde uit, slechts een kamer en keuken konden worden behou den. 'De schade is zeer groot en zal waar schijnlijk een millioen te boven gaan. AMSTERDAM. Naar wij vernemen wordt vandaag de overeenkomst tusschen „Vliegtuigen-fabriek Fokker te Amster dam" en de K.L.M. betreffende de leve ring van 4 verkeersvliegtuigen type F'24 voor 24 passagiers met een kruissnelheid van 330 km. per uur, geteekend. De vliegtuigen zullen in 1941 aan de K.L.M. wonden afgeleverd. BRAND IN EEN SCHOOLGEBOUW. ROTTERDAM. Vanmorgen omstreeks 6 uur is brand uitgebroken in een school gebouw aan de Van Alkemadestraat, waar tijdelijk een U.L.O.-sckool is onderge bracht. Drie lokalen zijn uitgebrand. De schade is belangrijk. MAN SLAAT EEN VROUW NEER. GRONINGEN. Gisteravond is de onge veer 40-jarige ongéhuwde H. L. de wo- n'ng van den heer Zwart binnengedron gen. Hij trof mevrouw alleen t'huis. De man, die juist uit voorarrest ter zake van dief stal was ontslagen en van plan was over zijn schulden te praten, raakte zoo buiten zich zelf van drift, dat hij de vrouw te lijf ging. Hij sloeg haar op het hoofd en trachtte haar te wurgen. De vrouw is naar een ziekenhuis overgebracht. De da der is gearresteerd. STOOMSCHIP GESTRAND. TERSCHELLING. 'Het Lithausche stoomschip EVeroja, groot 3529 bruto ton, is vannacht hij Terschelling gestrand. Het schip vroeg dringend om assistentie. Vanochtend werd geseind dat het sc'hip brak en dat onmiddellijk hulp werd ver langd. Reddingbooten zijn uitgevaren. Sleepbooten zullen vanavond bij hoog water trachten het schip van de zand plaat af te sleepen. De bemanning zal, zoo noodig, worden overgenomen. LONDEN. In de korte golf uitzending van nieuwsberichten door Radio-Roma in de Engelsche taal, werd vanmorgen medegedeeld, dat de Russische geheime politie in de Oekraine is overgegaan tot massa-arrestatie van officieren en amb tenaren. Er zou een uitgebreide samen zwering zijn ontdekt tegen Stalin en Mo- lotov. JAPANSCHE SCHEEPVAART MIJ. WEIGERT DUITSCHE PASSAGIERS TE VERVOEREN. SANPEDRO. De Japansche scheep vaart Mij. Osaka 'Chosen Kaisja heeft medegedeeld, dat zij voor den duur van den oorlog zal weigeren Duitsche passa giers via het verre Oosten naar Duitsch- land te vervoeren. Verklaard wordt dat deze maatregel het gevolg is van de aan houdingen door de Engelschen van sche pen, welke Duitschers aan boord hebben. STORING IN DE CENTRALE TE VLISSINGEN. Hedenmorgen te ruim half acht ont stond in de Centrale van de N.V. P. Z. E. M. een storing, waardoor do voorzie ning van de geheele middengroep, dus Walcheren ent de beide Beveland'en tot staan kwam en ook de tram geen stroom had. 'Ongeveer 9 uur was de oorzaak van de storing opgeheven en behoorde het onge mak voor zeer .velen, inzonderheid voor hen, wier 'bedrijf afhankelijk is van den electrischen stroom, tot het verleden. Te Middelburg heeft ook gedurende korten tijd de aanvoer van water uit de waterleiding gestagneerd, doordat na tuurlijk ook de electrisc'he pompinstalla- tie bij de prise d'eau aan de Oranjezon stop was komen te staan. Door het over hevelen op de stoommachines, 'kon dit euvel echter spoedig verholpen worden. Als oorzaak van de stoornis werd ons van de zijde der directie medegedeeld, dat een defect was ontstaan aan den re gulator van een der turbines. Door het in bedrijf stellen van een reserve-machine kon de ontstane last worden opgeheven. Ook gistermiddag en -avond is door velen op de vesten geschaatst. Op den Noordsingel is water op 'het ijs gebracht. Bij vriezend weer is deze baan morgen weer geheel goed. Op de banen van de ijs- club is men 'hedenmorgen met 'n tractor gaan werken om de zware ijsschaaf beter te kunnen bedienen en het ijs goed te maken voor het ijsfeest van hedenavond. Daarover kunnen wij nog mededeelen, dat thans 110 personen zich voor deel neming hebben aangegeven. De jury zal bestaan uit mejuffrouw Wichers Wierdsraa uit Domburg en de heeren L. Heijmans en J. A. Tavenier Jr uit Middelburg. Krabbendijke. Gisteren werd door no taris J. van Djjke publiek verkocht een woonhuis met schuur en erf. Hoogste in schrijver F. Hirdes voor f 3150. Koop H: Woonhuis met erf. Hoogste inschrijver M. Allewjjn voor f500. In massa kooper Chr. Dees alhier voor f 6000, plus onkosten. GOES. Geboren: Michiel Adriaan Sieu- wert en Vitalis Remi, z. van Jacobus Johannes van der Vlugt en Agatha Cor nelia Sieuwerts te Kruiningen; Jacoba Laurina Maria, d. van Adrianus Johan nes van 'Nijnatten en Maria de Regt, te Baarle-Nassau. Overleden: Janna Pieternella de Munck, 1 jaar. Van 22—25 Jan. 1940. VLISSINGEN. Ondertrouwd: A. Mar kus 28 j. en H. M. Beneker 27 j. GetrouwdA. Hoogesteger 24 j. en M. Mabelis 23 j. Bevallen: P. Davidse geb. de Rijke d.; H. J. van der Linden geb. Butz z. Overleden: P. Meijer 7 weken; M. den Hollander 72 j., wed. van J. Lampier: M. P. Suwijn 72 j., vrouw van W. Wou ters. (V. C.) MIDDELBURG. Veiling van 25 Jan. Appels: Goudreinette 720, Zoete Ermgaarde 510, Zure id. 59, Cam- pagnezoet 28, Zure Bellefleur 412, Huismanszoet 25, Bramleij Seedling 17, Groninger Kroon 611, Jonathan 612, Sterappel 67, Hondsmuil 47, Winterlouwtje 7, alles per kg. Peren: Pondspeer 810, Kleipeer 7 10, St. Remij 711, Gieser Wildeman 7 16, Rietpeer 810, alles per kg. ST. ANNALAND, 25 Jan. Uienvei- ling. Groote bruine Uien 5.17, Bonken 4.98, Drielingen 1.70, Picklers 3.49. Al les per 100 kg. gesorteerd. Prijzen stij gende, handel vlug. Totale aanvoer 28.250 kg. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Co N.V., te Goes. vorige koers heden H. V. A. 391 390 Ned. Ind. Handelsbank 105 104 Philipslampen 124 122 Lever Bros-Unilever 93% 92% A. K. U. 367/s 36Vï Amsterdam Rubber 194Vs 194 Koninklijke Olie 257 255 Koninklijke Boot 103Vs 1037s Scheepvaart Unie 103)4 102% Deli Maatschappij 165 16472 3 pet. Nederland 1937 81 81 3 pet. Nederland 1938 86% 863/s U. S. Steel 44 437/s Anaconda Copper 218/ie 215/s Behlehem Steel 55 557/n North American Cy. 17% 17 Intern. Nickel 18% 18s/s Cont. Oil 177/s 17% Shell Union 97s 9% Kennecott Copper 28 277/s Radio Corp. 4 47a American Enka 31 317s Am. Car Foundry 197a 19% Tidewater 8u/n 8"/n Mid. Cont. Petroleum 117a 10% Republic Steel 16 15ia/i8 American Waterworks 7% 76/s General Motors 39% 39 De beurs was weer weinig veranderd en de omvang van zaken miniem. Teekenend voor de geringe omzetten is dat Kon. Olie in de eerste vier tijdvak ken van 255255% noteerden, dus met slechts een half procent verschil, en een koers geheel dezelfde als die van giste ren. Het bericht dat Fokker van de K.L.M. een bestelling van vier passagiersvlieg tuigen ontvangen heeft deed geen vraag ontstaan; althans tegen half drie was in dit fonds nog niets gedaan. Amerikanen waren eveneens weinig veranderd; Bethjes waren een fractie hooger. Wisselkoersen. Amsterdam, 26 Jan., 2-.30 u. Berlijn 75.25—75.75. Londen 7.50—7.52. Parjjs 4.24724.267t. Brussel 31.85—31.90.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1940 | | pagina 3