Rechtszaken Burgerlijke Stand. Het Vrouwenhoekje Radioprogramma. De zwerftochten van Kees. zich eens „bloot" gaven, zijn woord te brengen, Eén voorbeeld Hy bezocht jaren geleden een volks buurt. Veel onkerkelijke gezinnen. Haast van deur tot deur geen contact. Kwam by een echtgenoote van een spoorweg man. „Ja, dominee, de kerk! Ziet u, wij zyn van de S.D.A.P. En wat u hier in huis ziet aan welvaart, dat hebben we aan de S. D. A. P. te danken. Dat heeft de kerk ons nooit gegeven!" Toen was het zijn beurt! „Ja, zeker juffrouw! Ik geef u toe, mede door de S. D. A. P. heeft u een goed bestaan ge kregen dat misgunnen wij u nietmaar, dat is voor d i t levenwat gaf de S.D. A.P. u voor uw eeuwig bestaan 't Was aanleiding tot een diepgaand ge sprek. Wij willen eindigen met een laatste typeering: In een tijd die vol is van krijgsrumoer en oorlogsgeweld is een man des vredes heengegaan, die met zijn heele hart verlangd heeft naar den tijd, door Jesaja (2:4 b) voorspeld: „dan zullen zij hun zwaarden slaan tot spaden en hun spiesen tot sikkelen; het eene volk zal tegen het andere volk geen zwaard meer opheffen, en zy zullen geen oorlog meer leeren". G. G. Rechtbank te Middelburg. Zitting van 6 October 1939. DE ZWENDEL MET Z.G. COCAINE. SLACHTOFFERS TE 's-GRAVENPOL- DER EN KAMPERLAND. In den loop van dit jaar verschenen ten huize van bewoners te 's - G r a - venpolder, en ook ten huize van iemand te Kamperland, eenige personen, die voorgaven dat er veel geld te verdienen was met een zeker poeder, dat wel in het binnenland, doch niet in het buitenland mocht worden verhan deld. Het bleek ten slotte, dat het hier een handel zou betreffen in verdoovende middelen, z.g. cocaine. De bezoekers be weerden een partij te kunnen koopen voor een bedrag van f 1200 per kg, doch die te kunnen verkoopen voor f 2000 per kg en aldus een winst te kunnen maken van f 800 per kg. Die koop zou spoedig kunnen door gaan omdat zij iemand wisten die 3 kg wilde koopen en die spoedig zou worden afgeleverd. Ze stelden met hun bezoe kers voor te zamen die handel aan te gaan en de winst te deelen en zelf voor den verkoop te zullen zorgen. Men moest dan evenwel ieder een gelijk bedrag in den handel steken om vervolgens de winst samen te deelen. Om hun aanbod aanvaardbaar te maken vertoonden zij eenige fleschjes, bevattende een wit poe der, dat achteraf is gebleken geen co caine, doch een vrijwel waardeloos poe der bleek te zijn. Op deze wijze wisten zij een zekere W.M. te's-Graven- p o 1 d e r te animeeren tot een gezamen lijk bedrag van f 3000 en een zekere E. M., eveneens te's- Gravenpolder tol een bedrag van f 1550 in den handel deel te nemen. Als verdacht deze handelstruc te heb ben toegepast, hadden zich voor de Rechtbank te Middelburg te verant woorden: C. M., 34 jaar, automobielen koopman te MiddelburgTh. V., 30 jaar, koopman te Middelburg; J. Th. V., foto graaf te Bergen op Zoom en J. K. K., 42 jaar, koopman te Middelburg, allen terzake gedetineerd in het Huis van Be waring te Middelburg. In de zaak tegen den verdachte C. M. betreffende de oplichting, gepleegd ten nadeele van D. Mol te 's-Gravenpolder, werd deze laatste als getuige gehoord, Getuige zegt bij dezen zwendel f 1760 te hebben verspeeld. De deskundige Dr J. Dekker te Mid delburg, die het poeder op verzoek van de Justitie onderzocht, gaf te kennen dat het poeder, vergeleken bij cocaine, waardeloos was. Verdachte M. gehoord, verklaarde dat hij op voorstel van zijn medeverdachte K. in cocaine is gaan handelen, Door tusschenkomst van zijn medeverdachte V. is hij met het slachtoffer Mol in con tact gekomen. Hij ontving de fleschjes poeder van iemand uit Bergen op Zoom die hij niet kende, en verkocht die aan Mol voor f 350. De Officier van Justitie na het ver hoor der getuigen aan het woord komen de, zegt dat we hier te doen hebben met menschen, die zich onledig houden met het oplichten van hun medemenschen. De handel in cocaine is verboden en de werkelijke handel daarin is dikwijls niet te achterhalen. Daarbij dient bij de op te leggen straf rekening te worden gehou den. De Officier acht de feiten wettig en overtuigend bewezen en verdachte wiens handel en wandel niet gunstig is (hij werd reeds meerdere malen voor vry' zware gevangenisstraffen veroordeeld), verdient een flinke straf. De Officier van Justitie eischt in deze zaak een gevangenisstraf van 9 maan den. Vervolgens werd de oplichtingsaffaire behandeld inz. Vermeulen te Kam perland. In deze hadden zich te ver antwoorden de verdachten Th. V. en C. M. Aan Vermeulen hadden verdachten verteld dat er wel f 300 aan den handel was te verdienen. Op een vraag van V. aan beide verdachten of het „reëele han del" was zeiden zij „ja". Door een en ander is de benadeelde Vermeulen een bedrag van f 900 verloren. De verdachte Th. V., ondervraagd, ontkent zich te hebben voorgesteld als te zyn genaamd „van der Weele". Hy beweert alleen tegen Vermeulen te heb ben gezegd, dat als je schrijven wilt, doe dat dan maar aan van der Weele. Of de medeverdachte M. zich voorgesteld heeft als Kousemaker, is aan deze ver dachte niet bekend. Verder geeft deze verdachte toe dat hij een fleschje heeft laten zien aan V. en daaraan heeft toegevoegd, dat er veel mee te verdienen was". Verdachte heeft van Vermeulen f 300 ontvangen, daarna nog eens f 170 en latr nog f 30. De verdachte M. in deze zaak gehoord, ontkent zich te hebben voorgedaan als te zijn genaamd Kousemaker. Verdachte beweert het geld dat hij van Vermeulen heeft ontvangen, alleen maar „geleend" te hebben. De Officier eischt tegen verdachte V. 6 maanden gevangenisstraf, en tegen den verdachte M. 9 maanden gevangenis straf. Vervolgens had zich wederom als ver dachte te verantwoorden Th. V., koop man te Middelburg. Het betrof hier een oplichting gepleegd te 's Gravenpolder te nadeele van B. Mol, landbouwer al daar. De benadeelde B. Mol, als getuige ge hoord, zegt dat verdachte hem, onder voorspiegeling cocaine te leveren, ver schillende fleschjes gevuld met wit poe der, heeft verkocht en dat hij verdachte daarvoor f 1200 heeft overhandigd. In totaal heeft get. f 1760 betaald. In deze zaak werd verder als getuige gehoord de verdachte Marinussen, die verklaarde aan get. voor een bedrag van f 350 te hebben verkocht. Verdachte verklaart niet te hebben geweten, dat het geleverde „waardeloos spul" zou zyn geweest. De Officier van Justitie eischte in deze zaak tegen den verdachte V. een gevan genisstraf van 8 maanden. Vervolgens hadden zich te verant woorden de verdachten J. K. K. en Th. V., beiden te Middelburg. Het betrof thans een oplichting gepleegd ten na deele van W. Mol te 's Gravenpolder. De benadeelde W. Mol Sr., landbouwer te 's Gravenpolder, verklaarde dat ver dachte V. hem heeft verleid zich met den cocaïnehandel in te laten. Get. heeft verdachte eerst f 500 gegeven. Later is getuige in contact gekomen met ver dachte K., en nog later zijn beide ver dachten tezamen gekomen by getuige. Get. heeft hen tezamen herhaaldelijk geld ter hand gesteld. Behalve de f 500 aan V. heeft get. nog ongeveer f 2500 betaald, dus is rond de f 3000 kwijt aan die „handelsaffaire". Get. zegt, dat zij met hun drieën samen zouden doen en heeft tot het laatste toe vertrouwen in de verdachten gehad. De verdachte K. door den President ondervraagd, zegt nimmer geld van get. M. te hebben ontvangen. Verdachte ont kent dan ook dat zij samen zouden han delen. Op een vraag van den President, waar van verdachte den laatsten tijd leefde, zegt verdachte: „van den handel", wat den President doet opmerken: „Ik wil je wel zeggen, dat je den laatsten tijd van oplichting hebt geleefd." Verdachte V. ondervraagd, geeft de feiten wel toe en voegt er aan toe, dat verdachte K. de fleschjes leverde. De getuige L. v. d. Linden, reeds eer der gehoord, verklaart dat verdachte K. hem heeft gezegd, dat hij „nep" maakte; hij nam een wit poeder, deed dat in een bruinachtig fleschje en verzegelde dit. Verdachte K. had verder nog tegen get. gezegd: „dat zij de Molletjes behoorlijk hadden uitgebeend." De Officier van Justitie, in deze zaak requisitoir nemende, ziet in den ver dachte K. de grootste oplichter. De Officier eischt ïegen verdachte V. 4 maanden gevangenisstraf en tegen ver dachte K. 1 jaar gevangenisstraf. GEFINGEERD OPGEZETTE SMOKKEL-AFFAIRE VAN BENZINE. In den zomer van 1938 verscheen een zekere K., koopman te Middelburg bij een zekeren W. Mol, wonende te 's Gra venpolder, met verzoek aan een zekeren M. v. Fraassen te Waarde, te zeggen dat hij van plan was 10.000 liter spiritus te smokkelen van Nederland naar België, doch dat voor dat doel f 6000 noodig was. De beslissende voorwaarde evenwel was, dat als handelstransactie in deze zaak door v. Fraassen f 2000 moest wor den ingebracht. Van Fraassen, door deze mooie voor spiegelingen bewogen, heeft aan K. f 2000 gedokt en heeft van zyn geld geen cent teruggezien omdat hij te laat ont dekte dat hij met een sluwen oplichter te doen had. Als verdachte stond in deze zaa'k te recht J. K, K., koopman te Middelburg. Get. M. v. Fraassen, commissionair te Waarde, heeft deze gansche affaire mee gemaakt. Met zekere Mol is hij1 gegaan naar de woning van verdachte. Get. heeft voor de affaire f2000 aan verdachte ge geven. Naderhand kreeg get. in de ge- heele zaak argwaan, omdat er gezegd werd dat de spiritus wegens het slechte weer aan de Belgische 'kust niet kon wor den overgebracht. Get. is toen een® in MOTORRIJTUIGEN RIJDEN OP PETROLEUM IS VER BODEN. Nu des Zondags geen ben zine of benzol zal mogen wor den gebruikt door vele cate gorieën motorrijtuigen, ves tigt de Koninklijke Neder- landsche Automobiel Club (de K.N.A.C.) er de aandacht op, dat het op grond van de Ben- zinewet 1931 reeds sinds ja ren verboden is motorrijtui gen te doen rijden op petro leum. Verder wijst de K.N.A.C. er nog op, dat men, bij gebruik van andere brandstof dan benzine voor het voortbewe gen van motorrijtuigen op grond van de Motorrijtuigen- Belastingwet verplicht is een met 25 procent verhoogde mo torrijtuigenbelasting te be talen. 305. Zoo gingen de maanden voorbij. De lange winteravonden. Het werd voorjaar, zomer, en de langverwachte zomervacantie was weer aangebroken. Kees, die goed ge werkt had, en geslaagd voor de tweede klas, ontving op een goeden dag een brief van zijn vriend Ralph, dat hij een geschenk aan hem had afgestuurd. 306. Reeds 's middags was er bericht van het station dat er een goed verzegelde kist was aangekomen. Inhoud: een aap. Een aapi Hoe kon Ralph hem nu een aap sturen? Wat moest Kees daar mee beginnen? Ostende gaan neuzen, maar niemand wist tiaar iets van de zaak af. D'e get. Mol bevestigt wat de vorige get. heeft gezegd. Get. zelf had geen f 2000 meer om in het „zaakje" te ste ken, doch hij; vond de vorige get. daartoe bereid. Verdachte K. heeft op de verklaring van v. Fr. niets aan te merken. Ten aanzien van de verklaring van get. Mol merkt hij op dat niet hij; verdachte, maar een zekere Brevet, degene was die de zaak aanvankelijk heeft op touw gezet. D'e get. J. F. Brevet, wonende te Brugge, voorgeroepen;, zegt van verdach te opdracht te hebben gekregen naar Goes te komen en klaar „plat Vlaamsoh" te spreken. Later voegde get. zich bij ver dachte. Men is daarna naar België, en wel naar Gent gegaan, en daar is met geld gesmeten. Op eeni avond maakte ver-_ dac'hte wel f 600 op. Later telegrafeerde hij aan zijn vrouw om1 nog 3000 fres te sturen. De President brengt verdachte onder het oog, de schandelijke manier waarop hiji in België het geld heeft verbrast. De Officier van Justitie verklaart de oplichting wettig en overtuigend bewezen. Mocht de Rechtbank anders oordeelen, tian staat de verduistering wel vast. Wij hebben hier te maken met een; man wiens praktijk een leven is de menschen zoo veel mogelijk door „trucs" op te lichten. De Officier eischt 1 jaar gevangenis straf. Ten slotte stond terecht de verdachte J. Th. V., fotograaf, wonende te Bergen op Zoom, thans in voorarrest, wegens bet als geschenk aannemen van gelden, die door misdrijf waren verkregen. De Officier van Justitie eischte in deze zaak een gevangenisstraf van 6 maanden met aftrek voorarrest. De verdediger van de verdachte M. A. H. Kuipers, advocaat te Middelburg, zegt in zijn praktijk nog nimmer voor tie taak te hebben gestaan om 10 dagvaar dingen tegelijk te moeten onder de loup neraeni. Ten aanzien van verdachte M, meent hij; dat deze zal moeten worden vrijgesproken, omdat geen strafbaar feit is gepleegd. Verdachte heeft een eenvou dige methode gevolgd om Mol happig te maken op de winst. Wat betreft de ver dachte Th. V., ook diens telastelegging acht de verdediger niet bewezen. V. ver strekte slechts handelsgeld en> zijn ver klaringen zijn geheel in strijd met de dagvaarding. We mogen medelijden heb ben met de menschen aan wie geld is af getroggeld, maar vergeten mag niet wor den dat alle slachtoffers geld verschaften voor een ongeoorloofde handeling, doch daaroverheen; zijn gestapt met het oog merk om winst te behalen. Ten aanzien van verldadhte Th. V. achtte pleiter de feiten niet bewezen. Tegen dezen man wordt in totaal lVï jaar gevangenisstraf geëisdht, terwijl hij nog nimmer met den strafrechter in aanraking kwam. Het ver krijgen van geld werd verdachten wel buitengewoon gemakkelijk gemaakt, en dat mag niet uit het oog worden ver loren. Wat de zaak tegen verdachte K. betreft, ook hier ziet pleiter geen samen weefsel van verdichtsels ten aanzien van Mol. In deze zaak was verdachte's rol een zeer ondergeschikte. In de cocaïne handel is het geen gewoonte dat men weet van wie men koopt. Het is. sluikhandel. Verdachte J. Th. V. is volgen® pleiter slachtoffer van de omstandigheden. De gevraagde invrijheidstelling van J. Th. V. werd, nadat de Rechtbank in Raadka mer was geweest, geweigerd. Hooger beroep. Door G. J. D1., 34 jaar, koopman te Kruiningen, is 'hooger beroep aangetee- kend tegen het vonnis der Arrondisse- ments-Reohthanik te Middelburg van 22 September 1939, waarbij' hij wegens over treding der landbouw-Urisiswet (gedena- tueedde aardappelen voor menschelijke consumptie verhandelen!) is veroordeeld tot f400 boete of 2 maanden hechtenis. D'e Officier 'van Justitie is mede van dit vonnis in ho'oger beroep gekomen. 1 D'o'or den 'Officier van Justitie te Middelburg is hooger beroep aangetefr- kend tegen het vonnis der Arrondisse- ments-ReChtbank te Middelburg van 22 September 1939, waarbij J. G. M„ oud 44 jaar, commissionair te Nisse, wegens overtreding der Landhouwcrisiswet (ge denatureerde aardappelen voor mensche lijke consumptie verhandelen) is veroor deeld tot f 250 b. of 2 maanden hech tenis. Van 25 Sept.2 Oct. WESTKAPELLE. Bevallen: Joha. Verhulst geb. Slabber z. (M. C.) Over de maand Sept. AAGTEKERKE. Ondertrouwd: P. C. Allaart 32 j. jm. te Ritthem en E. de Visser 31 j. jd. (M. C.) BORSSELE. Geboren: -1, Pieter z. v. Jacob Jan Hoogesteger en Maatje v. d. Boogaard; 3, Andries z. v. Jacob Paar- dekooper en Maria Kerkhove; 19, Mari- nus z.v. Maarten Pieter Pleite en Aartje Neeltje Leendertse. Gehuwd: 20, Pieter van Weele 28 j. jm. te Driewegen en Maria Jacoba West dorp 21 j. jd. Ondertrouwd14, Theunis Gerard Schikker 26 j. jm. en Thona -V. d. Velde 27 j. jd. Overleden: 8, Maria de Rijger, 70 j„ echtgenoote van Johannes Witte; 16, Jannetje Fraanje 67 j„ echtgenoote van Marinus Smit. Enkele recepten. Roode kool met witte boonen en spek (4 pers.). 1 roode kool, eenige zure appels, Yi L. kokend water, 1 volle eetlepel suiker, 10 Gr. zout, een paar kruidnagelen, 2 ons witte boonen, 1 Maggi's Justablet, 2 ons gerookt spek, 2 eetlepels azijn. Snijd de kool in tweeën en daarna in dunne reepjes. Zet ze op met het koken de water, zout, kruidnagel, azijn en sui ker en laat ze pl.m. 1 uur koken, voeg dan de geschilde en in stukken gesneden zure appelen toe en laat ze nog pl.m. V2 uur koken. Roer ze dan pas dooreen. Kook de een nacht in koud water ge weekte witte boonen gaar in L. ko kend water. Snijd het spek in kleine dobbelsteentjes en bak het daarna licht bruin. Wrijf een Maggi's Justablet fijn, meng het geleidelijk met 4 d.L. water aan tot een gladde pap. Voeg deze vloeistof bij het gebakken spek; neem daarvoor de pan even van het vuur, opdat het vet wat bekoelt, zoodat spatten wordt voor komen. Laat de jus 5 minuten zachtjes doorkoken in de gesloten vleeschpan. Stoof hierin de gaargekookte witte boontjes eenige minuten. Leg nu de roo de kool midden op een schaal, leg er een rand aardappelpurée omheen en bedek deze met de gestoofde witte boonen. Soep van schapenvleesch. (4 pers.) pond mager schapenvleesch van de hals of de pooten of Vs pond vleesch en eenige beentjes, 2 Maggi's Bouillonblokjes, lVi L. water, eenige soepgroenten, zooals ui, wortel, selderij, peterselie, enz., een stuk boter, 1 volle eetlepel bloem, 1 theelepel zout. Zet het vleesch, de beentjes en het zout op met koud water, breng het aan de kook en laat het 2 uur trekken, voeg het laatste half uur de gewasschen en in stukjes gesneden soepgroenten toe en laat deze zachtjes koken. Voeg ook de Maggi's Bouillonblokjes toe. Schep het vet van de bouillon af. Smelt in een diepe pan een stukje boter, voeg de bloem toe, roer de kluitjes er uit, doe er daarna, onder roeren de bouillon bij. Laat de soep opnieuw doorkoken tot ze gelijkmatig gebonden is. Maak ze af met stukjes van het soepvleesch en eenige druppels Maggi's Aroma. Goudsche kaaskoekjes. 2 ons bloem, 2ons boter, 2 ons geraspte belegen kaas, 1 ei, wat peper en zout. Roer de boter tot ze roomig is, ver meng ze met de bloem, wat peper en zout, de geraspte kaas en de helft van een geklopt ei. Rol het deeg uit tot een lap van iets minder dan Vac.M. dikte en steek hieruit ronde lapjes met behulp van een glas of een steker. Bestrijk de bovenkant van de lapjes met geklopt ei en strooi er een beetje kaas op. Leg ze op een beboterd bakblik. Bak de koekjes in een matig warmen oven gaar en licht bruin (pl.m. 20 min.; bakblik boven in den oven). Eenige wenken. Moeder, laat Uw kleintjes niet over den grond kruipen. Deze is vuil en stof fig en de kans dat het vallen en zich bezeeren, zal, is groot. Een looprek, kin derbox, is voor hem een geschikte ver blijfplaats. Zet deze neer op een zon nige plek tegen tocht Deschermd en leg op den grond een moltondeken, met een schoon laken bedekt. Moeder, ook na het eerste levensjaar is het dagelijksch bad voor Uw kinderen geen overbodige weelde. Het dient niet alleen voor het verwijderen van vuil, al kan het ook in dat opzicht voor kleine kinderen en schoolkinderen hard noodig zijn. Maar het zet ook de huid aan tot behoorlyke functie, hetgeen voor de ge zondheid van groote beteekenis is. Doe daarom Uw kinderen iederen dag, het beste 's avonds in bad en droog ze daar na stevig af met een drogen handdoek. Moeder, geef Uw kinderen op geregel de tyden hun maaltijd en geef ze niets tusschendoor, ook zoetigheid tusschen de maaltijden niet dan bij hooge uitzon dering. Gij zult dan zelden over slecht eten van Uw kinderen te klagen hebben. Zorg dat het schoolkind na een stevig ontbijt naar school gaat en let zelf op, dat het daaraan den noodigen tijd be steedt. Naast brood, boter, slappe thee met gekookte melk, is een bord warme pap des morgens voor Uw kinderen een zeer geschikte spijs. Uit de modebladen. Geruite stoffen zullen dezen winter tot de lievelingsstoffen van de mode behoo- ren. In het Octobernummer van Beyer's Mode für Alle vinden wij vele aardige modellen, geschikt om van „een ruitje" gemaakt te worden. De nadruk valt in dit nieuwe nummer op de mantel. Zoowel gekleede als spor tieve, getailleerde of wijde modellen zijn vertegenwoordigd. Wat de bontgarnee- ring betreft: de sportieve modellen zijn in het geheel niet met bont gegarneerd, terwyl de gekleede mantels voorzien zijn van mouwen en passen van kortharig bont of van groote bontkragen. Vanzelfsprekend zijn de japonnetjes niet vergeten. Men vindt modellen voor alle tijdstippen van den dag. Wat men met verschillende garni- tuurtjes bereiken kan en hoe men dezelf de jurk met behulp van kraagjes, strik ken en jabots telkens een ander aspect kan geven, ook dat kan men in dit num mer vinden. Bovendien zijn, zooals gewoonlijk, de patronen van alle modellen op de rader- bladen gegeien. Maandag 9 October 1939. HILVERSUM I. 1875 en 414.4 M. NCRV-Uitz. 8.00 Ev. Ber. ANP., Sehriftl., medit. 8.15 Gram. 9.30—9.45 Gelukw. 9.45 Gram. 10.30 Morgend. 11.00 Chr. lect. 11.30 Gram. 12.00 Ber. 12.15 Orgel. Om 12.45 Ev. Ber. ANP. 1.15 Marcando- ensemble. 2.00 Schooluitz. 2.35 Marcan- do-ensemble. 3.00 Causerie over kamer planten. 3.403.55 Gram. 4.00 Bijbell. 5.00 Gram. 5.15 Voor de kinderen. 6.15 Gram. 6.30 Vragenuurtje. 7.007.15 Ber. 7.45 Gram. 8.00 Ber. ANP., herh. SOS-ber. 8.15 Het Utr. Sted. orkest en soliste. 8.559.25 Causerie „Den Helder, Neerlands belangrijkste oorlogshaven". 10.15 Ber. ANP., act. halfuur. 10.45 Gram. 11.5012.00 Sehriftl. HILVERSUM II. 301.5 M. Algem. Progr. verz. door de VARA. 8.00 Ev. Ber. ANP., hierna: Gram. 10.00 Morgenw. 10.20 Declam. 10.40 Cello en piano. 11.10 Declam. 11.30 Or gel. 12.00 Gram. 12.15 VARA-orkest. Om 12.45 Ber. ANP. 1.15—1.45 en 2.00 Gram. 3.00 Declam. 3.304.00 Viool en pia:.o. 4.05 Gram. 4.30 Voor de kinde ren. 5.00 Gram. 6.00 Orgel. 6.30 De Ramblers. 7.00 VARA-Kalender. 7.05 Voor de niet meer leerpl. jeugd. 7.25 Gram. 7.30 VARA-orkest met toel. 8.00 Herh. SOS-ber. 8.03 Ber. ANP. 8.15 Vraag en antwoord. 8.30 Het Rosian-or- kest. 9.00 Reportage. 9.30 Gram. 9.45 Declam. 10.00 VARA-orkest. 10.40 Gram. 11.00 Ber. ANP. 11.10—12.00 Gram.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 6