Mussert imiteert Hitler Kerknieuws Predikbeurten. Onderwijs. Gemengd Nieuws Telegrammen. De besprekingen van Mussolini en Csaky. Rechtszaken Land- en Tuinbouw Burgerlijke Stand Finantiëele Berichten. Marktberichten piet Boer" beschrijft „sein Kampf'. r.o N.S.B. een volstrekt Duitsche affaire? het nieuwe gemeentehuis, THOLEN EN SINT PHILIPSLAND. de eur0peesche toestand ver ward en gevaarlijk. familietwist. wat albarda zong. faillissement nalatenschap dr f. mannheimer aangevraagd Zondag 8 u. 46 min. Maandag 8 u. 45 min. jr de nazi-pers vragen diverse annon- ces de aandacht voor een onlangs in Duitschland verschenen boek, waarover het „Utrechtsch Nieuwsblad" nader weet in te lichten, zijn eigen beschouwingen aan die mededeelingen toevoegend: pe auteur van het boek noemt zich Piet Boer", naar wij mogen aannemen gen schuilnaam, waarachter zich een der helden van het Nederlandsche nazidom dapper verborgen houdt. Het boek heet Mussert, Entstehung und Kampf des niederlandischen Nationalsozialismus", en is dus als een parallel van Hitler's „Mein Kampf" t0 beschouwen. Het werd uit gegeven bij den „Deutscher Hort Verlag", te Herrsching bij München, de stad der Hitlerpartij, en het kost „steif kartoniert, sehr gute Ausstattung, Abbildungen im Text, Groszoktav" slechts R.M. 7.20, zoo dat het, gelijk de bedoeling is, talrijken Duitschers in handen kan komen. Hoort, hoe de uitgever in een prospectus, dat den omslag van het boek met Mussert (in uniform natuurlijk) in beeld brengt, de nieuwe uitgave aanprijst: jjnbeirrt führt Mussert, der Begründer der N.S.B., seinen Kampf für Hollands Freiheit gegen alle die dunklen, im Grun- de anarchistischen Gestalten und Gewal- ten, denen bei uns in Deutschland langst das... Lebenslicht ausgeblasen wurde durch den Willen des Führers. Piet Boer zeigt uns in seiner knappen, anschau- lichen und schwungvollen Schrift, dasz auch der Niederlande ein neuer Morgen bescheiden sein wird durch den Glauben und die Tat eines sterken und reinen Mannes: Anton Adriaan Mussert". Aan de achterzijde van het prospectus vindt men, ter bestelling van het boek over den „sterken en reinen man" een bon, die de gelegenheid opent om Piet Boer's „knappe, anschauliche en schwung- volle" meesterwerk bij een boekhande laar aan te vragen. Deze, in het Duitsch gedrukte, want voor Duitsch gebruik be stemde, bon, is opgesierd met 't driehoeks embleem van de N.S.B., waarop in het hart de Nederlandsche leeuw prijkt. Voorts geeft op die achterzijde de uitgever een bouw toch onderhouden worden. Mej. Pieters is gehoord. Wat de tegenwoor dige werkster der school betreft, deze is ziek en niet in staat haar werk te vervul len. Tevens werkt deze op inschrijving. Dhr de Priester (S.D.A.P.): Deze vrouw is ziek, maar dat is maar tijdelijk. Er is nu nog de vraag, wat er gebeurt met het oude gemeentehuis, en zal dan niet kunnen blijken, dat de nu getroffen regeling niet billijk is? Dhr v. d. Putte (A.R.)Het is moeilijk thans te beoordeelen of de regeling bil lijk is, met het oog op het oude gemeen tehuis. Voorts vraagt spr. of de hulp, waar voor f100 is bestemd, onder controle staat van de gemeente of van de werk ster. Dhr Jaques (S.B.) komt ook op tegen de belooning die thans wordt voorge steld. Spr. kan niet voor het voorstel stemmen. De voorzitter zet in den breede den toestand uiteen. De ziekte van de werk ster der school zal van langen duur zijn. B. en W. kunnen niet anders inzien dan dat naar alle kanten billijk en recht is gehandeld. Van broodeloos maken is hier geen sprake. Het voorstel van B. en W. wordt ver worpen met 6 tegen 5 stemmen. Rondvraag. Dhr Jacques (S.B.) vraagt de aandacht van B. en W. voor de nieuwe verlichting aan de nieuwe Abeele en Kerklaan. Dhr v. d. Putte (A.R.) brengt B. en W. nog eens in herinnering het verzoek der bewoners van de Ritthemsche straat tot demping der sloot. Dhr Janse (S.D.A.P.) is zeer onvol daan over de houding van den burge meester over zijn vraag nu al 13 weken geleden, inzake trottoirs Oude Vlissing- sche straat. Hij heeft toen de gedachte gekregen dat hij voor schut stond. De voorz. komt tegen zoo een wijze van spreken op. De raadsleden kunnen ten alle tijde hem vragen stellen. Met een kluitje in het riet zendt spr. geen raads lid weg. Thans zijn wij, aldus Spr., voor het laatst als raad hier vergaderd in dit ge bouw, maar tevens ook als oude raad. Een onzer neemt afscheid en komt niet terug, n.l. dhr A. J. Arendse. Spr. dankt hem voor al zijn arbeid verricht in de yier jaren als raadslid. Spr. wenscht hem m de toekomst alle goeds toe. Afscheid nemen van dit gebouw brengt een zekere weemoed. Maar wij komen straks in een gemeentehuis, waar wij de zoo zeer be geerde ruimte zullen krijgen. D'e officieele opening van 'het nieuwe Gemeentehuis zal op Zaterdag 26 Aug. n.s. des nam. te 2 uur plaats hebben. De Commissaris der Koningin in Zeeland, F ~^r J' W. Quarles van Ufford heeft bereid verklaard de opening te ver richten. Domburg, Gestrand. Er ligt op et oogenblik op het strand dicht bij omburg, maar onder de gemeente Oost- apelle, een oude, lekgeslagen visscbers- oot, terwijl de bemanning, uit vier per- onen bestaande, in de duinen in letter- ijken zin haar tent heeft opgeslagen. De oot behoort thuis in Rotterdam en is ge esten „De Alderamis". voor de kust ia men, uit Veere ko- proeve van Piet Boer's „voorlichting" over zijn vaderland. Piet zegt o.m.: „Immer gröszer werden die Scharen derer, die nich mehr arbeiten dürfen, weil eine herrschende Clique an ihrer Arbeit nichts verdient" (sic!! Red. U. N.) Der gegenseitige Hasz im Volke wird gröszer, Brüder werden gegen Brüder gehetzt (niet door de N.S.B. natuurlijk! Red. U.N.), ein dauernder Bürgerkrieg ist entstanden (sic!!, Red. U. N.) in den einst so rühi- gen, starken Niederlanden". Als redder uit den nood komt dan, vol gens Piet Boer wel te verstaan, Anton Adriaan Mussert: „Man sieht sie heranmarschieren, die stets wachsenden Legionen erwachter, junger Kampfer" (dit „stets wachsen" doelt vermoedelijk op de daling van het N.S.B.-percentage van 7.8 op 3.8 tusschen 1935 en 1939 Red. N. U.) „Der Boden erzittert unter dem Dröhnen ihrer Schrit- te. Hou zee!" Wij stellen vast, zegt de „Maas bode", dat de verschijning van dit boek in Duitschland (waar niets, zeker niets politieks, verschijnen kan zonder Berlijns medeweten en instemming) een daad van bij'zondere onvriendelijk- heid van de Duitsche jegens de Nederlandsche Regeering be te e k e n t. Maar ten opzichte van den auteur en van de beweging waartoe hij behoort, is er sprake van schaamteloos anti-Nederlandsch gedrag. Wil de heer Mussert ons redden, het zij zoo. Maar indien hij daartoe zóó openlijk instem ming gaat zoeken bij de buren, en in Duitschland ons land laat afschilderen als 'n poel van verderf en narigheid, heeft hij bitter weinig van de „liefde voor volk en vaderland" waarvan hij en de zijnen zoo hoog opgeven. Wij voor ons hebben liever te doen met menschen, die althans tegenover den vreemdelingen hun land in eere houden, ook al maken zij 'tEngelsche „right or wrong, mij country" niet tot hun devies. Door Piet Boer's boek te laten verschij nen heeft de N.S.B. voor den zooveelsten keer bewezen, dat zij, gelijk wij eerder betoogden, een volstrekt Duitsche affaire is, waarmee rechtgeaarde Ne derlanders ter dege moeten oppassen en waarvan zij zich met verontwaardiging dienen af te wenden. mende, het roer verloren en daarna is de boot op het strand geworpen, waarbij het lek is ontstaan. D'e vier mannen heb ben alles van waarde op het strand ge legd, terwijl iemand uit Yeere is ontbo den teneinde de schade op te nemen eventueel te repareeren. Waar alle vis- scherstuig ontbreekt wilde men blijkbaar met deze boot een pleziertochtje onder nemen. Tholen. De uitkomsten der botvissciherij waren deze week zeer bevredigend. De verschillende uitgevaren vaartuigen brachten een besomming binnen van 3 tot ruim 10 tobben. Was vorige week de bol zeer klein van stuk, deze week kenmerkte zich door aanvoer van prachtige visch. D'e prijs per tob is voor de leurders groot en klein door elkaar f 10. ii Gevonden voorwerpen: Een dames- tasch met inihoud, drie huissleutels, bevr. Hofstr. 14; een rijwielbelastingmerk, bevr. V. v. D'ijke, Kruittorenstr. 3; een padvindersriem met fluit, bevr. J. M. Bal, Hoogstr. 1; rijwielbelastingmerk, bevr. M. C. Dteurloo, bakkerij Tholen. Chr. Geref. Kerk. Aangenomen naar Maarssen, M. v. d. Klis, cand. te Gouda. Bedankt voor 's-Gravemoer, Papen- drecht, Rozenburg en Wormerveer, M. v. d. Klis, cand. te Gouda. Hulpprediker. De heer H. J. Swierts, cand. te Maassluis, heeft zijn benoeming tot hulpprediker bij de Geref. Kerk van Vlissingen aangenomen. Ds P. J. Wauters f In den ouderdom van 82 jaar is te Brussel over leden Ds P. J. Wauters, em. pred. van de Ned. Herv. Gem. te Klevers- kerk e. Ned. Herv. Kerk. Goes, vm. ds Steinz, av. ds v. d. Vlugt te Vrederust. Wilhelminadorp, vm. ds de Vries, nm. ds Steinz. Wissenkerke, vm. dhr Swart, nm. ds v. d. Most van Spijk. Hansweert, 9.30 en 6.30 u. ds Plagge- mars. Geref. Kerken. Kamperland, vm., nm. en av. leesdienst. Duurzaam. 't Vraagt weinig zorgen van Uw handen Persil maakt zelf de wasch gereed, Het bleek een weldaad voor Uw linnen Als U het steeds met Persil deed! (Adv.) Geslaagd voor examen Fransch L.O. mej. G. Wentink, Nieuw- en St.-Joosland. Geslaagd voor het Notarieel Staats examen, dl I, dhr G. J. Lunenberg J. Jz., geboren te Goes, wonende te Haarlem. Geslaagd voor examen Landbouw kunde L.O. de heer L. M. Huige, Ovezand. Hofstede in de asch ge legd. Terwijl de bewoners van de hof stede van A. Kersbergen te Achthoven, gemeente Lexmond, aan het melken wa ren, brak gisteren brand uit in den hooi berg, welke vlak bij het huis stond. In koiten tijd stonden ook de hofstede en de schuren in vlammen. De brandweer kon niet verhinderen, dat alle gebouwen tot den grond toe afbrandden. Slechts een gedeelte van den inboedel kon in veiligheid worden gebracht. Men vermoedt, dat 'hooibroei de oorzaak van den brand is. Ernstige heidebrand op Texel. Op Texel is gistermiddag door onbekende oorzaak een ernstige heide brand uitgebroken. Gelukkig bevonden zich talrijke personen in de nabijheid, die terstond het blusschingswerk aanvingen. Ondanks de ingespannen pogingen om het vuur te stuiten, ging een oppervlakte prachtige heide van 70 H.A. verloren. Zweefvliegtuig neerge stort. Inzittende kreeg her senschudding. Op het oefenterrein van de Arnhemsche zweefclub nabij Teriet is gistermiddag een zweefvliegtuig van deze club neergestort. In het toestel was gezeten de heer van Lamsweerde uit Nijmegen. Deze was kort tevoren met het vliegtuig opgestegen. Op omstreeks twin tig meter hoogte sloeg de kabel plotse ling los. Het toestel had toen nog een onvoldoende hoogte bereikt om in de lucht te kunnen blijven, het daalde snel en stortte neer. De heer van Lamsweerde viel met het hoofd tegen den snelheids meter en liep een hersenschudding en een hoofdwonde op. Per ziekenauto werd hij naar het ge meenteziekenhuis overgebracht en aldaar ter verpleging opgenomen. Het vliegtuig werd zwaar beschadigd. Felle brand in winkel te Eist Twee kinderen in gevaar. Gisteravond brak een felle brand uit in den rijwiel- en radiowinkel van den heer Van O., gelegen in de lcom van Eist. Met groote snelheid nam het vuur in omvang toe, zoodat de vlammen oversloegen naar de tweede verdieping, bewoond door de gezinnen van Zanten en Joosten. Het bleek dat van deze laatste nog twee kin deren in het brandende perceel waren achtergebleven. De gemeenteveldwachter Waneet drong naar binnen, doch kon op de aangegeven plaats niets vinden en moest door de geweldige rookontwikke ling verdere pogingen staken. Onderwijl was de brandweerman Span in het ach terste gedeelte binnengedrongen. Hij vond tenslotte de twee- en driejarige kinderen van Joosten. Het eene lag buiten het bed je, het andere in de wieg. Zij bleken niet ernstig gewond te zijn, doch bewus teloos door den rook. In dezen toestand werden zij naar buiten doorgegeven. In een nabijgelegen café zijn de doktoren langen tijd bezig geweest met toepassing van kunstmatige ademhaling, tot nu toe nog zonder resultaat Het geheele perceel met winkelinven taris en meubilair van de bewoners is verloren gegaan. D'e oorzaak van den brand is tot nu toe onbekend. In het duister verdron ken. Vrq dagmiddag werd aan de ha ven te Born door voorbijgangers een Iqk opgemerkt in het Julianakanaal. Het werd op het droge gebracht en bleek te zijn van den 30-jarigen mijnwerker F. S. uit Obbricht. Donderdagavond had de man zyn wo ning verlaten en was niet meer terug gekeerd. Klaarblijkelijk is hij in de duisternis met zijn fiets te water gereden. Door kermiswagen aan gereden. Gistermiddag werd de 65- jarige M. uit Nieuwer-Amstel, die met een kleinzoon een uitstapje maakte naar Zaandam, door een kermiswagen aange reden en zoo ernstig gewond dat hij in zorgwekkenden toestand naar het zie kenhuis moest worden overgebracht. Eenige uren later is hij aan de beko men verwondingen overleden. Ambtenaar uit Alphen a. d. Rijn te Dusseldorp ia hechte nis. Bij de familie van den heer J. Drenth, ambtenaar bij de registratie en domeinen te Alphen aan den Rijn, is be richt ontvangen, dat de heer Drenth zich te Dusseldorp in hechtenis bevindt. De heer Drenth, die o.m. de zaken behartig de van een in Duitschland wonenden Nederlander, ontving Maandag van dezen een telegram, waarin hem werd verzocht onmiddellijk naar Duitschland te komen. De heer Drenth voldeed aan dit verzoek, doch eergisteren zond hij aan zijn echt- genoote een brief, waarin hij mededeelde, dat het telegram slechts ten doel had gehad hem over de grens te lokken, daar de in Duitschland wonende Nederlander reeds was gearresteerd en hij zelf bij zijn aankomst in Duitschland onmiddellijk in hechtenis werd gesteld. Omtrent de reden van de arrestatie is niets bekend. Brutale autodiefstal te Roosendaal. In de volle mid- dag'drukte, bij het uitgaan der fabrieken en kantoren, heeft gistermiddag op de Markt te Roosendaal een brutale auto diefstal plaats gehad. Daar werd n.l. een vrijwel gloednieuwe Ford-auto, toe- beboorend aan den opperhoutvester den heer Tutein Noltlhenius1 te Breda, ont vreemd. De opperhoutvester vertoefde in het raadhuis voor het voeren van be sprekingen en kwam bij het verlaten daarvan tot de ontdekking, dat zijn wa gen verdwenen was. Hij was zoo onvoor zichtig geweest 'bet contactsleuteltje in de auto te laten zitten. De politie, die ter stond verwittigd werd, heeft een uitge breid onderzoek ingesteld. HOME. Het onderhoud tusschen Mus solini en den Hongaarseben Minister van Buitenlandscbe ZaJken beeft ruim 4 uur geduurd. Men verklaart in politieke kringen, dat de toestand verward en gevaar lijk i s. 'Hoewel de officieele beweegreden van zijn bezoek niet bekend is en naar ver luidt 'bet officiëele deel van het onder houd is geweest de a.s. aansluiting van Hongarije 'bij de Italiaansch-Duitlscbe al liantie, gelooft men, dat het tijdens deze conferentie om niets minder ging dan bet lot van E u r o p a Officieel wordt te kennen gegeven, dat de besprekingen geen positief resultaat hebben opgeleverd. STEUN. Gisteravond ontstond oneenig- 'heid tusschen een 60-jarige landbouwer D. en diens eebtgenoote in hun woning alhier. De man dreigde zijn vrouw met een revolver, zij wist echter te vluchten, waarna de man het wapen op zijn 60-ja- rige zuster richtte. Deze werd door een 4- tal kogels aan hoofd en schouders ge troffen. In hoogst zorgwekkenden toe stand werd zij naar een ziekenhuis over gebracht. De man vluchtte en sprong in het wa ter. Door de politie werd 'hij er uitge haald en gearresteerd. Hiji bleek aan zwaarmoedigheid te lij'den. Nadat Albarda in Amsterdam had ge sproken, heeft hij ook met zijn partijge- nooten gezongen. Natuurlijk niet het "Wilhelmus. De internationale, o.a. deze woorden: De staat verdrukt, de wet is logen, D'e rijkaard leeft zelfzuchtig voort: Tót het merg wordt de arme uitgezogen Eh zijn recht is een ijdel wooid. De 'heerschers door duivelsch© listen Bedwelmen ons met bloedigen kamp. D'aar zal, zegt „Pr. Dagb 1.", de nieuwe minister van Justitie wat aan moeten doen! Ernstige kindermishandeling. Voor de rechtbank te Assen stond gis teren terecht L. G., vrouw van S. M. C. te Eexterveenskanaal wegens ernstige mishandeling van haar 13-jarig doch tertje. Een tweetal buren, J. Pot en zijn vrouw, hadden gezien, dat de vrouw haar doch tertje op 20 Juli had geschopt en geslagen. Het kind had een goed heenkomen ge zocht bij de familie Pot. Den volgenden dag kwam het meisje weer bij hen en vertelde, dat zij geen eten had gekregen en dat zij liefst naar haar grootvader in Stadskanaal wilde. De vrouw van Pot had het kind een paar boterhammen gegeven en geld voor de bus naar Stadskanaal. Den zelfden avond was zij echter loopend terug gekomen, omdat haar grootvader niet thuis was. Haar moeder wenschte haar echter ook niet in huis, waarop Pot de marechaus see had gewaarschuwd. Het kind werd tijdelijk bij den hoofdonderwijzer onder gebracht. Het meisje werd zelf ook als getuige gehoord en zij verklaarde, dat moeder haar dikwijls had geschopt en geslagen. Ook de andere kinderen in huis kregen wel slaag. Zij was nu niet meer thuis doch in Santpoort en zij wilde niet meer naar moeder terug. De officier van justitie eischte zes maanden gevangenisstraf. De steunverleening voor vlas. De minister van economische zaken heeft bepaald, dat uit het Landbouw- Crisisfonds ten behoeve van telers steun zal worden verleend in den vorm van aan telers uit te keeren teeltpremie over ten hoogste 23.200 ha met vlas beteelde op pervlakte, met dien verstande, dat in totaal geen hooger bedrag aan steun zal worden uitgekeerd dan overeenkomt, be houdens nadere wijziging, met een be drag van gemiddeld f75 per ba, bere kend over de voornoemde met vlas be bouwde oppervlakte. MIDDELBURG. Ondertrouwd: J. Jakob- sen, 25 j. jm. en P. Pouwelse, 22 j. jd.; G. J. van Offenbeek, 24 j. jm. en P. J. Roose, 28 j. jd.; J. F. M. de Reeper, 25 j. jm. en J. F. Kuijs, 27 j. jd. Bevallen: A M. Damen, geb. Van Baard wijk, d. Overleden: C. van Belzen, 68 j. jm. (M. G) Over de meiand Juli. 's GRAVENPOLDER. Geboren: 1. Ma ria Tannetje d.v. Jacob Huizer en Jozina Jobse; 7, Centina d.v. Jan op 'tHof en Catharina Meijaard. Door de firma Mendessohn Go. ie Amsterdam en de bewindvoerders, is een aanvrage tot faillietverklaring van de nalatenschap van wijlen dr F. Mann'hei- mer bij de rechtbank te Amsterdam inge diend. MIDDELBURG. Veiling van 18 Aug. Postelein 19, augurken 112, suiker- boonen 615, snijboonen 613, doppers 13, savoye kool 13, roode kool 12 ct. alles per kg. Peen 2,54, kroten 12, uien 1—-4, selderie 0,52,5, rabarber 12 ct., alles per bos; bloemkool 220, andijvie 13, kropsla 0,52,5, komkommers 12 ct. alles per stuk. r GOES. Veiloing van Vrijdag 18 Aug. Augurken 2,5029, stoksnijboonen 6 9,50, pronkboonen 3,50, stokprincessen 611, rentegevers 6.508.50, dubb. princessen 69, perfectboonen 67, roode kool 11,50, savoye kool 1,50 3,50, postelein 15, spinazie 1—4.50, aardappels 23,50, drielingen 1,502 gld., alles per 100 kg. Groenten: andijvie breedblad 1,30 3,30, bloemkool 1,5014, kropsla 0,50 2,80, komkommers 12, knolselderie 2 gld. p. 100 stuks. Kroten 13, peterselie 0,50, rabarber 1, radijs 2,50, selderij 0,501, uien 1 3,50, wortelen 2.503.50 gld. p. 100 bos. PruimenAbrikoospruimen 614, Belle de Louvain 515, Burbankprui- men 14, Czarpruimen 49, dubb. boere witte 817, Ditrich Uhlhorn 7,50, Jef ferson pruimen 1021, kirkespruimen 1217, perzikpruimen 1013, purple Pershore 4,507, Reine Victoria 4,50 14, Reine Claude (groene) 1526, Reine Claude d'Alton 1216, Reine Claude Violette 1116, Tonneboers 4,5010, Wash, pruimen 8,5017, witte wijnprui men 717 gld. p. 100 kg. Diversen: Black Berry 1223, bi. druiven 27, frambozen 50, tomaten 4 6,50 gld. p. 100 kg; meloenen 520, per ziken 35 gld. p. 100 stuks. KAPELLE, 18 Aug. 1939'. Groote veiling: Zure Kroetappelen draad 0.550.65, Dubbele Princessen zonder 'draad 9.70 per 100 kg. ELleine veiling: Washington 1324, Boere Witte 1625, Czarpruimen 38, Belle de Louvain 8—16, Reine Victoria 6—«16, Reine Claude Vert. 2143, Reine Claude 12«22, Jefferson 1326, Purple Pershore 311, Witte Wijnpruimen 16 23, Roode Eierpruimen 1021, Kir- kuspruimen 1731, Burbantepruimen 1619, Gatalonie 1416, Abricoosprui- men 10—20, Occulanen 24, Prince- pruimen 37, Kouwelijnen 35, Fram bozen 42100, Bramen 2130, Moer beien 60, Zure Morellen 1718, Blauwe Druiven 3336, Madeleinen 441, Per zikappels 518, Zigeunerinnen 627, D'uchesse d'Oldenb. 313, Lady Seedling 1123, Transparant de Cr. 512, Manks Go'dlin «414, The Queen 36, Early Victoria 27, Keswick 16, Nelsons Glorie 24, Jac. Lebel 14, Swedenap- pel 515, Guldeling 25, Zomerprinses 2«6, E'chlenville Seedling 57, Zoete Herfstappel 59, Clapps Favorite 547, Precose de Trevou 315, Bruine Hee renperen 26, Dr Jules Goyot 39, Pe tite Marguerite 35, N.H. Suikerijpeer 26, Dubb. Jutten 3169, Juttenpeer 14, Triumph de Vienne 35, Kalleboutspeer 2 5, Beurre de Merodo 37, B. d'Aman- lis 18, B. d'Aremberg 25, Dubb. Boo- nen 68, Snijboonen 6—9, Reinsche Spekboonen 6, Rentegevers 8, Perfectboo nen 9, Tomaten 47, Augurken 221, Sav.kool 1.201.60, Roodekool 1.00 3.00, Aardappelen 1.503.00, Komkom mers 12, Bloemkool 49, Kroten 1, Perziken 1>5, Meloenen 916, Kas Reine Vict. 0.601.20. Wie iets wil verkoopen adverteert Dat is logisch. Wie adverteeren wil gebruikt daarvoor „DE ZEEUW". Dat is verstandig. Stand van Zaterdagmorgen 10 uur: Licht op voor fietsers:

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 3