Rechtszaken Politieberichten. Radioprogramma. WALCHEREN. THOLEN EN SINT PHILIPSLAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Gemenqd Nieuw*. De zwerftochten van Kees. maatregelen heeft getroffen. De heer Bie- rens zou maatregelen willen treffen voor de regelmatige afdekking van de vuilnis bij de stortplaats. De voorzitter zegt, dat dit reeds is geschied. Loop der bevolking. Ingekomen: Tannetje Nieuwenhuize, dienstbode, van Rotterdam, Jongkindstr. 12, naar B 16. Lena Johanna Cornelia Zuijdweg, dienstbode, van Rotterdam, Sohiedamscheweg 328, naar B 33. Adri ans de Witte, echtg. van Adriaan Gorne- lis Wisse, van Yerseke, Stoofstraat 7, n. D 31. Vertrokken: Cornelia Blazina de Kun- der, dienstbode, van A 85 naar Utrecht, van Swindenstraat 4. Fiorina Marie van Giessen, wed. v. Willem Hemmekam. van A 95 naar Bergen op Zoom, Noordsingel A 66. Postduiven. lerseke. Postduiven vereen. „De Noord ster", wedvlucht Bordeaux 27 Juli 1939. Afstand 816 km. In concours 46 duiven. Los Donderdagmorgen 6 uur. Ie, 4e, 7e en 10e A. Pols; 2e en 5e Jo'h. van Es; 3e W. van Kogelenberg; 6e P. Lindenberg; 8e M. Lamper; 9e en 12e E. Everse. Donderdag nog 3 duiven geconstateerd. Eerste duif 19.52.27. Het concours sloot Vrijdagmorgen om 9.13.09 uur. Van dezelfde vereeniging wedvlucht Soignies, 29 Juli 1939. Afstand 102 km. 152 duiven. Los 12.15 uur, Z.W. wind. Ie, 9e, 11e, 12e, 13e en 28e A. Pols; 2e en 20e Joh. van Es; 3e C. de Koeyer; 4e, 5e, 23e, 31e en 34e L. Slotboom; 6e, 25e en 32e 'C. Pekaar; 7e en 15e M. de Koeyer; 8e, 17e en 19e C. Bustraan; 10e en 21e E. Everse; 14e en 35e J. v. d. Dorpel; 16e en 88e M. de Visser; 18e en 36e M. Lamper; 22e A. Zoetwey; 24e J. Z'oetewey; 26e, 27e, 29e, 33e en 37e P. C. van Oosten; 30e A. Vermast. Ie duif 13.27.32 uur, laatste 13.47.22 uur. Meliskerke. Gevonden voorwerpen: Aan komen loopen een bruine kortharige jachthond, reu. Inlichtingen bij den ge meenteveldwachter. (Bel. ber.) Westkapelle. Loop der bevolking over de maand Juli. Vertrokken: Willa. Cijsouw geb. Min- derhoud, naar Den Helder. Oostkapelle. Gemeenteraad. Maandag vergaderde de raad voltallig. Aangeboden wordt de gemeenterekening 1938. De voorz. wijst op het verheugende feit, dat, hoewel de kosten van verbouw van het Gemeentehuis hierop zijn geboekt de rekening nog een goed slot van f 1959,58 aangeeft. Als leden der commis sie tot nazien der rekening worden be noemd de heeren Brand, Louwerse en Coppoolse. Aangeboden wordt de rekening van den Vleeschkeuringsdienst. De voorz. deelt mede, dat de kwestie van de invoerkeur- loonen nog in onderzoek is en op de volgende vergadering behandeld zal worden. Dit is ook het geval met het request van den Walcherschen Slagers- bond over deze kwestie. Betreffende het request Zuidwolde stel len B. en W. voor om geen adhaesie te betuigen. Aldus besloten. Aangezien het voor de bestaande biblio theek, welke gratis beheerd wordt door het Hoofd en een onderwijzer der Open bare school noodzakelijk is, dat er een nieuwe catalogus gedrukt wordt, en de financieele draagkracht gering is, stel len B. en W. voor om de drukkosten te vergoeden uit de gemeentekas, en hiei voor een bedrag van f27 beschikbaar te stellen, te verdeelen over twee jaar. Ech ter zullen B. en W. een onderzoek instel len naar het toezicht op de bibliotheek. Dit wordt goedgekeurd. B. en W. stellen voor wederom een be drag beschikbaar te stellen, teneinde bij de e.v. geboorte van een prins of prinses de schoolkinderen te tracteeren. B. en W. zullen zich verstaan met het Bestuur der Oranje vereeniging en de Hoofden der scholen, teneinde de mogelijkheid van een strandfeest te overwegen. Onder de tractatie zullen dan ook begrepen zijn de kinderen van de Bewaarschool, van Zonneveld en van Westhove. Hiertoe wordt besloten. Als afgevaardigden naar de Streek plancommissie worden benoemd de beide Wethouders. Aangezien de Raad in principe beslo ten heeft om tot den bouw van een nieuwe Openbare school over te gaan, hebben B. en W. onderhandelingen aangeknoopt met verschillende grondeigenaren over den aankoop van geschikt bouwterrein. Als geschikte perceelen werden genoemd de diaconiegrond naast de begraafplaats, een weide aan den Molenweg, een per ceel achter het gemeenteslachthuis, en de weide omringd door den dorpsvijver. Dit laatste perceel leek B. en W. zeer geschikt ook met het oog op het uitbrei dingsplan. B. en W. hebben met den eige naar Notaris Mr Loeff van Koudekerks onderhandeld en zijn overeen gekomen het perceel weiland te kunnen aankoopen voor f2500. De dorpsvijver kan onder voorwaarde van verhuring aan de IJsclub „De Halve Maan" worden aangekocht voor f200; en de uitweg naar het eerste perceel, gelegen naast de werkplaats van den heer Wisse, voor f40. In den koop van den vijver zijn ook de beide oevers begrepen. Dhr Brand vraagt of de gemeente bij de verhuring van den vijver aan de IJs club het recht heeft om voorwaarden te stellen. De voorz. zegt, dat zulks het geval is. Besloten werd behoudens goedkeuring van Ged. Staten om tot aankoop van deze perceelen over te gaan. Bij de rondvraag vraagt de lieer Brand naai' de toepassing van het uitbreidin g plan ten opzichte van het bouwen van een zomerhuisje door den heer Jasp. de Kam. De voorz. zegt, dat het bouwen van zomerhuisjes op dit terrein geoorloofd is, mits staande op de juiste plaats en voldoende aan de voorwaarden hiervoor gesteld. Door den heer de Kam was echter eigenmachtig een zomerhuisje gebouwd, hetwelk dan later als schuurtje voor landbouwdoeleinden zou worden bestemd. Hierdoor is de verhuring als zomerhuisje verboden. De Raad keurde het optreden van B. en W. goed. Gapinge. De „Oranjevereeniging" hield onder leiding van haar voorzitter, den heer Jac. Suurmond, een algemeene leden vergadering, ter bespreking van het even tueel organiseeren van een feestmiddag te Gapinge, ter viering van de a.s. blijde gebeurtenis in het Prinselijk gezin. Aan wezig waren ruim 30 leden. M.a.st. werd tot feestviering besloten en werd het be stuur opgedragen een feestprogramma samen te stellen. Tholen. Aan den burgemeester is met ingang van 31 Juli tot 28 Aug. verlof verleend. Als w.n. burgemeester zal op treden weth. C. v. d. Berge. Door de majoor der Rijksveld- wacht alhier, de heer Haverhoek, is Maandag vm. een plm. 14-j. jongen uit België per auto naar de grens gebracht en aan de gendarmerie overgegeven. De knaap was vorige week, naar hij zelf vertelde, door zijn vader er per fiets op uitgezonden om te bedelen, met het bevel, dat hij minstens 50 fr. moest thuis brengen. Daar 'het kind dit bedrag niet bij! elkaar kon krijgen, is hij uit angst voor slaag de grens overgevlucht en te St. Annaland aangehouden, waar 'hij den nacht op het politie-bureau heeft door gebracht. Vanaf Dinsdag 1 Augustus is de handel in aardappelen vrij, zoodat vanaf dien datum, het verplicht veilen op de veilingen niet meer noodzakelijk is, Zes nieuw gekozen raadsleden te Sint- Jansteen niet toegelaten. Vrijdag kwam de Raad van St Jansteen in openbare vergadering bijeen. O.m. werd een raadscommissie benoemd voor het on derzoek van de geloofsbrieven der nieuw gekozen raadsleden. Na het onderzoek rapporteerde deze commissie, dat van zes van de elf gekozen raadsleden de geloofs brieven niet in orde waren bevonden en zij stelde voor deze leden niet toe te la ten. Aldus werd besloten. De commissie was van opvatting, dat de niet goed bevonden raadsleden den kie zers voor hun verkiezing zekere toezeg gingen hebben gedaan en dat zij' door het schenken van bier de kiezers hebben be ïnvloed. Voorloopig zal de Raad in zijn oude samenstelling gehandhaafd blijven. De niet-toegelaten raadsleden hebben reeds beroep aangeteekend tegen de beslissing Terneuzen. Aanrijdin g. Bij het passeeren van een bestelauto van de N.V. van Gend Loos, op de Axelsche brug kwam een wielrijdster in aanraking met het achterste gedeelte van de auto. Zij kwam te vallen en kreeg evenals het kind dat zich achter op het rijwiel bevond, verwondingen. Beiden zijn in het zieken huis alhier opgenomen. Naar verluidt is de toestand van beiden naar omstandig heden gunstig. Felle brand te Mierlo. Een 3-ja.rïg kind op het nippertje gered. Gistermiddag heeft te Mierlo een kortstondige maar felle brand gewoed. Door onbekende oorzaak ontstond bij den landbouwer V. brand in de groote schuur, welke gevuld was met stroo. In een oogwenk was de schuur een branden de fakkel gelijk. Van hier sloeg het vuur over naar de woning van den arbeider K. een vroegere boerderij' aan de Markt straat. Het strooien dak van deze woning vatte eveneens vlam en in weinige ©ogenblikken was- de woning met de er achter gelegen schuur een vuurzee. Aan redden viel niet te denken en de geheele inboedel werd een prooi der vlammen. Ternauwernood kon de vrouw van K. een 3-jarig kind uit de brandende woning redden. 16-jarige zweefvlieger maakt een vlucht van meer d a n 100 km. D'e 16-jarige Max C'hristern uit Apeldoorn heeft gisteren van het vliegveld Teuge, waar een zweef- vliegkamp wordt gehouden, een vlucht van meer dan 100 km gemaakt. Hij' startte door middel van de lier om half 2 en hij landde omstreeks half 5 te Bargerooster- veld, in de buurt van Emmen. 'De Leidsche stadhuis schutting omgewaaid. Een vo O'rb ijl ganger ernstig ge troffen. Gistermiddag om half 4 is tengevolge van een rukwind een gedeelte van de schutting, die op de Breestraat te Leiden voor den ouden stadhuisgevel staat omgewaaid. De 62-jarige gepensionneerde spoorwegbeambte J. B. geraakte er onder en bekwam een gecompliceerde beenbreuk en een hersenschudding. Hij is in zorg- wekkenden toestand naar het St Elisabeth ziekenhuis overgebracht. Op last van de autoriteiten is de rest van de schutting afgebroken, zoodat na VELDSLAG MET STAKERS IN CLEVELAND. Maandag hebben 75 politie agenten een geregelden veld slag geleverd tegen 3000 sta kers, leden van den Vereenig- den Automobielwerkersbond, die de carrosseriefabrieken van Fisher trachtten te sluiten en de werkwilligen wilden be letten aan den arbeid te gaan. De politie maakte gebruik van traangasbommen, doch de stakers raapten de niet ontplofte projectielen op om ze naar de politie terug te werpen. Zij wierpen ook met steenen en sloegen met knup pels. Honderden vrouwen na men aan de betoogingen deel. Vier en dertig personen wer den gewond. 251. De terugtocht werd zwijgend aan vaard. Allen waren in een gemelijke stem ming. Vooral de professor, wien deze expe ditie, waarvan hij zich zooveel had voorge steld, niets opgeleverd had. 252. Het was op den middag van den der den dag van hun vertrek, dat een der ruiters zich plotseling in den zadel verhief, een kreet uitstootte, en toen wees op een twee tal struisvogels in de nabijheid van een rotspartij. ruim 10 jaren de gerestaureerde oude stadhuisgevel voor het eerst weer in volle glorie te zien is. Biji het onderzoek door de politie inge steld, bleek, dat de schutting op verschil lende plaatsen vermolmd was. 'Van een rijdende auto bus gevallen. Gistermiddag is op den rijksstraatweg te 'Geleen de 11-jarige J. A. K. met zijn rijwiel gevallen. Op het zelfde oogenblik kwam een autobus voor bij, welke voor den knaap niet meer kon uitwijken en hem overreed. Met zware verwondingen aan hoofd en borst werd hij opgenomen en naar het hospitaal te Sit- tard vervoerd. Zijn toestand is hopeloos. Den chauffeur treft geen schuld. "Wielrijder door vracht auto gegrepen. Gisteravond is te Krimpen a. d. IJssel ter hoogte van het z.g. veer van de Vries, dat verbinding geeft naar Gapelle a. d. IJssel, een ern stig ongeluk geschied. De 33-jarige schoenmaker J. N. uit Krimpen a. d. IJssel, kwam met zijn fiets de veerstoep op en wilde juist den IJssel- dijk oversteken, toen uit de richting Gouda een vrachtauto, bestuurd door den heer A. G. uit Krimpen a. d. IJssel, naderde. N. werd gegrepen en tegen den weg ge smakt. Hij: kreeg een zware schedelbreuk en verdere bloedende verwondingen. In een hoogst ernstigen toestand werd 'hij in een in de nabijheid staande woning binnen gedragen. Men vreest voor zijn leven. Motorboot overvaren en gezo nken. Gistermiddag is op het Sneekermeer een motorboot, welke was gehuurd van den heer Drijver te Leeu warden, door de stoomboot Watersport 2, eveneens thui Hehoorende te Leeuwarden, overvaren. In de motorboot zaten een da me, haar echtgenoot en een vriend. De aanvaring geschiedde met zulk een kracht dat de boot in korten tijd zonk. Met zeer groote moeite werden de drie opvarenden door personen van de stoomboot gered. Nadat de drie schipbreukelingen zich in het paviljoen aan het Sneekermeer van droge kleeren hadden voorzien, zijn zij naar Leeuwarden terug gekeerd. Vis scbersb o o t gezonken. Gisterenmorgen is een Harderwijker vis- schersvaartuig, de Hk 33, door een bui overvallen en gezonken. De opvarëhden werden na een half uur gered door een andere Harderwijker, die hen behouden aan den wal bracht. Kind viel van balkon. De 12-jarige Carla R. te Hilversum wilde Zondag van het achterbalkon der ouder lijke woning aan den Eëmnesserweg over- klimmen naar bet aangrenzende balkon van het naburige huis. Zij, moest bierbij om het scheidende schotje klimmen en is klaarblijkelijk uitgegleden. Zij viel door het glazen dak van de serre, die zich onder het balkon bevindt en kwam met haar hoofd op den beton- vloer van de serre terecht. Het kind werd bewusteloos en zwaar gewond naar de ziekenverpleging overgebracht, waar het spoedig na aankomst is overleden. De ouders waren Zaterdag met vacan tia vertrokken; zij zijn door familie, op wier verzoek het bericht niet eerder is ge publiceerd, telegrafisch terug geroepen. Het Was den kinderen, die in beide hui zen woonden, herhaaldelijk verboden, om elkander langs de balkons te bereiken. GOEDE ZWARTE BESSEN-VARIETEITEN, In „De Tuinderiji" vestigt Ir v. d. S 1 i k. k e, Rijkstuinbouwoonsulent voor Fries land, te Leeuwarden, op de aanwinsten in ons eigen land verkregen, speciaal op de op den proeftuin te Leeuwarden gewonnen nieuwe variëteit Silvergieters zwarte de 'aandacht. „Deze variëteit, zegt bij, is door mij on geveer 13 jaren geleden geselecteerd uit een 1400-tal zaailingen. Ze is afkomstig uit zaad van Hoogendijk's Seedling. De groei is krachtig en gezond met stevige rechtopstaande takken. Tot nu toe heeft ze weinig neiging ver toond tot vorming Van „peterselie bladen" terwijl ook aantasting door de galmijt, die de z.g. rondknoppen veroorzaakt, gering geweest is in den loop der jaren. Ze munt uit door vorming van lange trossen, welke, evenals die van de roode bes Fays' prolific, gemakkelijk zijn te plukken. De bessen zijn zeer dik en stevig en wegen zw'aar, terwijl de schil stevig blijft, ook bij' volkomen rijpheid. De bessen rijpen over de geheele tros regelmatig, zoodat ze mede doordat ze stevig blijven, vrij lang op de struiken kunnen blijven hangen. De vruchtbaarheid is ruim voldoende. Verschillende kweekers in Friesland, die deze variëteit, zoowel op klei- als op zandgrond hebben aangeplant, zijn er zeer tevreden over. Ook uit andere deelnn van ons land bereikten me gunstige berichten. Hier en daar wordt gemeld, dat de trossen iets hebben „geruid". Daar de trossen ech ter zeer lang zijn, acht ik dit geen bezwaar voor aanplant. Voor een geregelde vruchtbaarheid is snoeien, evenals bij andere variëteiten, noodzakelijk, terwijl een flinke bemesting om goede opbrengsten te verkrijgen, aan gewend dient te worden. Uit de opgedane ervaringen acht ik de opmerking gerechtvaardigd, dat Silver gieters zwarte onder de nieuwe aanwin sten van de laatste jaren geen slecht fi guur slaat en de aandacht verdient van alle zwarte bessentelers. Het zal dan later wel blijken, waar ze in ons land voor de grootcultuur in aanmerking kan komen". Strenge straf voor valschen munter. De rechtbank te Rotterdam heeft een 46-jarigen broodbezorger wegens bet ma ken van valsche rijksdaalders en guldens veroordeeld tot een gevangenisstraf voor den tijd van vijf jaar. D'eze man is vroe ger wegens hetzelfde feit reeds eerder veroordeeld. De Officier van Justitie had een gevangenisstraf voor den tijd van 9 jaar gevraagd. Zijn 47-jarige broer, die een valschen rijksdaalder in betaling had gegeven, werd vrijgesproken. Gevonden voorwerpen. In de maand Juli 1939 zijn aan het bureau van politie te Goes onderstaande voorwerpen als gevonden aangegeven en zijn aldaar nadere inlichtingen betreffen de deze voorwerpen te bekomen: Een huissleutel, 11 portemonnaie's met inhoud, 2 ceintuurs, 1 broche, 1 dames- tasch, 1 rolletje ventielslang, 2 bankbil jetten van f 10, 1 riempje met sleutels, 5 armbanden, 8 rijwielbelastingmerken 1938 1939, een gereedschapskistje met ge reedschappen gevonden te Vlake, 1 aote- tasch, 1 vulpotlood, 6 rozenkransen, 1 leerboek „Aardrijkskunde", 1 bril, 1 kos teloos rijwielbelastingmerk 1939'1940, 1 kastsleutel, 1 pet, 1 H. B. S.-leerboek, 1 tang, 1 stofbril, 1 paar handschoenen, 1 diploma E, H. B. O., 1 wandelstok, een schaar, 2 vesten en colbertjassen, 1 vul penhouder, 1 polshorloge, 1 postduif, een tabakspijp, 1 kindermanteltje, 12 potloden, 10 notitieboekjes en 15 staalkaarten, 1 dashouder, 1 muts, 1 snoer koralen, 1 da mesrijwiel, 1 regenjas, een paar regenpij pen en een paar zelfbinders, een vink. De Inspecteur van Politie, Goes, 1 Aug. 1939. RENEMAN. Gevonden voorwerpen te Middelburg. Te bevragen aan het Bureau van Poli tie te Middelburg des Dinsdags, Donder dags en Zaterdags van 68 uur n.m.: Koetouw, heerenpolshorloge, mantel bandje, zakmesje, huissleutel. Bij vinders; ceintuur, H. Sies, L. Delft 62; vulpenhouder, N. Polderman, Haven- dijk 23; ceintuur damesregenmantel, L. Willeboordse, Vliss. wagenplein 5/7; een boodschaptasch, Lambermont, Dam 4; een padvindersriem, J. Back, Veersche Sin gel 92; mantelband, P. C. Boone, Kleine Werfstr. 19; kous, F. Reijnhoudt, Bree straat 47; huissleutel, Vijgenboom, Hee- renstraat, 18; kindertaschje, J. Smit, Hee rengracht 2; vulpotlood, C. Volmer, Blin- denhoek 5; padvindersriem met mes, L. Slabber, Waswijkstraat 105, Veere; da- mespolshorloge, C. Baremans, Segeerssin- gel 86; fietsslot, G. de Nooijer, Emmastr. 2; medaillon, A. v. Iwaarden, N. Ooster- sche str. 20; portefeuille, J. Janse, Se- geerssingel 8; ketting, M. J. Schot, Hee rengracht 32- rijwielbelastingmerk. H. Versluijs, Spuistraat 25; fantasiebroche, I. Loontjes, Dam 21; damesshawl, Jopie Sinke, p.a. Bleek 18; kindertaschje, J. C. Ludekuze, Oude Veersche weg 3; sleutel- i tje, C. J. Looijsen, Klein Vlaanderen 33; rijwielbelastingmerk, H. Flierman, Jas mijnstraat 43; damesarmbandje, Jo v. d. Reest, D'am 12; armbandje, Marietje Deij- nen, Beddewijkstraat 11; tortelduif, A. v. Offenbeek, Lombardstraat 3; vulpen, P. A. de Bree, Oost Indisch Huis; kinder- portemonnaie met inhoud, M. Meijeres, Segeerssingel 48; jurkceintuur, E. Spel lings, Zaoh. Jansenstr. 28; kussen, J. v. d. Berg, Bleek 18; snoer koralen, W. Roe- lands, Schuttershofstraat 4; portemonnaie met inhoud, Jan Cosijn, L. Delft 74; bak kersmandje, R. Verhage, L. Viele 48; oor belletje, Gorrie Jaoobse, Spanjaardstr. 35; een paar regenbeenpijpen, L. Wagenaar, Grijpskerke, A 6; Engelsohe sleutel, P. K. Polderdijk, N.- en St Joosland A 204 a; zonnebril, J. den Hollander, Schoorsteen- vegerssingel 60; damesmantel, A. Petiet, Bagijnhof 20; een hondenpenning, K. de Klerk, Koningstraat 32. Indien biji een der vinders voorwerpen worden afgehaald, geve men daarvan ken nis aan het Bureau van Politie. Woensdag 2 Augustus 1939. HILVERSUM I. 1875 en 414,4 M. VARA-Uitz. 10,00—10,20 v.m. en 7,30- 8,00 VPRO. 8,00 Gram. Ca. 8,15 Ber. 9,30 Causerie „Onze keuken". 10, 00 Morgenw. 10,20 Voor arb. in de Continubedr. 12,00 Gram. 12,15 Ber. 12,17 Orgel en zang. 1,00 Gram. 1,15>1,45 en 2,00 Esmeralda. 2,20 Gram. 3,00 VARA-orkest (opn.). 3,30 Zang en piano. 4,00 Voor de kinderen 4,30 Gram. 5,30 VARA-orkest (opn.). 0,15 Gram. 6,28 Ber. 6,306,55 Esmeralda en solist. 7,00 VARA-Kalender. 7,05 Felicit. 7,10 Causerie „Van streven en strijden". 7,30 Cyclus „Ons werk en ons geloof". 8,00 Herh. SOS-ber. 8,05 Ber. ANP, VARA-Varia. 8.17 Causerie „De VARA- Zomerprijsvraag". 8,20 Gram. 9,00 R.E.T.- Mannenkoor en solisten. 9,20 Declam. 9.40 Verv. conc. 10,00 Ber. ANP. 10,10 Cause rie en toch ben ik van meening, dat,.". 10,20 VARA-orkest (opn.). 11,00 Esmeralda en solist. 11,2012,00 gram. HILVERSUM II. 301,5 M. NCRV-Uitz 6,307,00 Onderwijsf. voor de Scheepv 8,00 Schriftl., medit. 8,15 Ber., gram. 9,309,45 Gelukw. 10,30 Morgend. 11,00 Zang. 11,15 Ensemble v. d. Horst. 12,00— 12,15 Ber. 1,00 Het kinderkoor „De kleine harp" met piano- en gram. 2,00 Cbr. lectuur. 2,30 Reportage. 4,00 Gram. 4,45 Felicit. 5,00 Voor de jeugd. 5,45 Or gel, ber. 6,30 Taalles en causerie over het bmnenaanvarings-reglement. 7,00 Ber. 7,157,55 De Protest. Chr. Harmonie „Jubal". 8,00 Ber. ANP., herh. SOS-ber. 8,15 NCRV.-orkest. 9,009,30 Causerie „Wereldbond tot bet bevorderen van In ternationale Vriendschap door de Ker ken". 10,00 Ber. ANP., act. halfuur. 10,30 Piano en gram. 11,05 Gram. Ca. 11,50— 12,00 Schriftl. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. De weerstoestand van hedenmorgen 7 uur te Vlissingen: weer: zwaar bewolkt; wind: krachtig Z.W.; temperatuur 16; minimum hedennacht 14; neerslag afge- loopen etmaal 0. Verwachting geldig van hedenavond tot morgenavond ongeveer 19 uur: Voor het geheele land: gedeeltelijk be wolkt, geen regen van beteekenis, iets warmer, matige tot zwakke W. tot Z.W. wind. Stand van hedenmiddag 3 u.: Stand van gistermiddag 3 u.: 766. Licht op voor fietsers: Woiensdag 9 u. 9 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 6