Minister Colijn legt een Rsgeeringsverkiaring ef. Als de jeugd vacantie krijgt! De beëediging van de Ministers. Kerknieuws Onderwijs. Gemengd Nieuws. Wereldconferentie van Christelijke jeugd te Amsterdam. Telegrammen. middelburg. ZONDER PRIJSVERHOOGING Etalagekastje vernield. Gistermiddag reed een sleeperswagen de Lange Burg op. De voerman had Blijk baar te weinig gerekend op den afstand met de stoepen in 'verband met de uit stekende deelen van zijn wagen, met het gevolg, dat hij de etalagekast op den atoep 'van „In den zoeten inval" ramde en vernielde. De hevige slag en het glas gerinkel maakten dat velen een kijkje kwamen nemen. Burenruzie. Gisteravond laat werd de hulp der politie ingeroepen in de Huidenvetters- ang, vaar een burenruzie was ontstaan, waarbij een der vechtersbazen een paar ruiten vernielde met een proces-verbaal wegens vernieling als „belooning". Een paard op hol. Op den Penninghoeksingel is gisteren een voor een wagen gespannen paard, toen de wagen tegen een muur reed, ge schrokken en toen door 't breken van het ijzeren gebit, waardoor de bestuurder bet dier niet meer kon houden, op hol geslagen. Op den Zuidsingel is bet dier tot staan gebracht, zonder dat persoon lijke ongelukken hadden plaats gehad. Wel was een handkar door aanrijding beschadigd. Serooskerke. Gisteren was het 25 jaar geleden, dat de heer P. W. M. Hoegen van Hoogelande het beschermheerschap van het fanfarecorps E. M. M. op zich nam. De vereeniging, die steeds veel steun van haren beschermheer mocht ondervin den, meenden dit feit niet onopgemerkt te mogen laten voorbij gaan en zond den heer Hoegen van Hoogelande een fraai bloemstuk. Het brengen van de tegen 's avonds vastgestelde serenade, kon door bet slechte weer niet doorgaan. WALCHEREN. Arnemulden. De heer J. Sanderse, voorheen tijdelijk controleur bij de steun verlening alhier is thans te werk ge steld als schrijver bij de Hypotheken en Scheepsbevrachtingen te Rotterdam. Zoutelande. A.s. Vrijdag des namid dags om half twee uur vergadert de Raad. Aan de orde komen: Voorstel om niet als lid tot de Ned. Heidemaatschappij, afd. Zeeland en tot het borgstellingsfonds voor de Zeeuwsche lilanden toe te treden. Voorstel om aan Ged. Staten mede te deelen, dat de raad het gewenscht acht, dat de bedieningen van ontvanger der gemeenten Zoutelande en Biggekerke aan denzelfden persoon worden opgedragen. Voorstel inzake bet contract voor straatverlichting en tot wijziging der ver ordeningen op de baatbelastingen.. Voorstel inzake verharding van het Korte Wegeling en tot het vaststellen van een verordening van het brandwezen. Voorstel inzake de blussching van brand met water van de waterleiding. Voorstel inzake de verhuring van het gemeentevroon en om aan het adres van het gemeentebestuur van Zuidwolde ad- haesie te betuigen. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Otterloo, W. L. Mulder te Veenendaal. Aangenomen naar Brielle J. van Noort te Noordwijkerhout. Naar Westmaas, Joh. Godthelp te Alphen a. d, Rijn. Naar Haar lem (Vrijz. Herv.) R. H. Oldeman te Sant poort. Geref. Kerken. Beroepen te Mussel, W. Vreugdenhil, cand. te Rotterdam. Aangenomen naar Rotterdam-Char- lois, Dr H. N. Ridderbos te Eefde-Gors- sel. Chr. Geref. Kerk. Beroepen te te Dokkum R. Slofstra, cand. te Drachten. Te Gouda D. Biesma, cand. te Groningen. Geref. Kerken (H.V.) Beroepen te Oosterend-Texel J. Die- persloot te Leeuwarden. Geref. Gemeenten. Beroepen te Paterson J. v. d. Berg te Krabbendijke. Algem. Synodale Commis sie. Als predikant-lid van de Algem. Synodale Commissie is door de Synode der Ned. Herv. Kerk benoemd, Ds J. W. 1P P e 1 te Middelburg. Benoemd tot onderwijzeres (kweeke- ,lriSe met acte) aan de Ghr. Burgerschool w Middelburg, Singelstraat, Mej. D. 'G. 5?™ te V; l i s s i n g e n, thans in ge- We betrekking aan de Herv. sohool op t /andt. Geslaagd voor de hoofdakte, de heer B o o n e J o s z. te Borssele. 7p!?0es' ^er benoeming van een onderwij- gen aan scll0(d A zijn voorgedra- L K. van Espen, Tijdelijk hoofd der 2 w°°' te ®erooskerke (Schouwen). W. L. Groet, Onderwijzer aan de ■L. school L te Schiedam. j van Kasteel, Kweekeling met akte Ti de O-L. schooi te Oostkapelle. Industrie- en Huishoudschool te Middelburg. Bevorderd van de le naar de 2e klas van de primaire opleiding: H. P. Adri- aanse, C. J. Belsing, J. E. Bos, J. Cop- poolse, E. J. Dik, L. de Graaf, C. H. J. den Haan, A. C. v. d. Jagt, C. P. Kodde, J. Luyk, M. L. A. Moerland, J. Nieuwen- huyze, S. de Smidt, J. A. Snoodijk, M. Valkier, W. M. Visser, G. Weug, M. A. Willemsen, A. H. Bimmel, A. C. Boogaard, J. P. Boogaard, P. J. Bouman, G. C. Bouwens, C. de Buck, M. Buys, H. Flisse- baalje, N. Gabriëlse, A. G. Gillissen, P. J Hercules, C. Hillebrand, B. C. v. d. Hoven, W. A. Klopmeyer, F. J. Langejan, L. van Langeraad, W. F. Louws, J. Mesu, E. A. de Rijk, J. Schuit, J. J. Wielemaker, F. M. Willeboordse. Niet bevorderd: 5 leerlingen. Het diploma van de Primaire Oplei ding ontvingen: H. E. van den Berge, J. Cornelisse, beiden te Middelburg; M. Cornelisse te Arnemuiden; I. M. C. Eiff te Middelburg; E. Houterman te Veere; C. Huysman te Middelburg; H. Janse te Middelburg; W. K. Lenselink te Vrouwe polder; P. J. Leynse te Biggekerke; H. P. van Loo te Middelburg; A. M. J. Meyer te Middelburg; J. M. Passenier te Sou burg; Chr. Pierens te Vlissingen; E. N. de Poorte te Middelburg; P. van Pope- ring te Vlissingen; N. A. de Quelery te Souburg; M. L. Remijn te Middelburg; J. E. Schippers te Souburg; A. N. Stroo te Vlissingen; J. J. Tanis te Middelburg; C. Verdonk te Middelburg; J. Verstraate te M'burg; W. C. M. Visser teBreskens. Afgewezen: 2 leerlingen. Bevorderd van de le naar de 2e klasse van de opleiding voor Huisnaaister: M. J. Allewijn, P. J. Bouwens, J. J. v. d. Broecke, M. C. v. d. Ende, P. Geschiere, T. J. Goedhart, J. S. Hamelink, E. C. Huijsman, G. C. Muizelaar, W. N. v. d. Sluys, K. Wielemaker. Niet bevorderd: 3. Het diploma voor huisnaaister ontvin gen: N. Blok te Middelburg, A. Bouwens te Vlissingen; C. M. Gillesse, St. de Klerk, J. F. Klopmeyer, C. W. Nieuwenhuyze, allen te Middelburg; P. Nieuwenhuyze te Vlissingen; J. M. Rijkse te Middelburg; M. C. A. E. van Thiel—Berghuys te Kou- dekerke; J. J. Waterman te Westkapelle. Afgewezen 1. Het diploma voor costuumnaaister ont vingen: M. Boer te Vlissingen; P. W. Daniëlse te Middelburg; S. C. Geensen te 'tZand; J. P. Janisse te Vlissingen; F Mersie te Veere; M. J. de Munck, W. M. Remijn, beiden te Middelburg; P. Sinke te Vlissingen. Afgewezen: geen. Bevorderd van de le naar de 2e klasse van de opleiding voor Hulp in de Huis- houdifig: G. A. Bakker, N. Boone, E. A. v. d. Boudt, E. M. Bouwense, W. S. de Grave, S. M. S. Huyszoon, J. W. Kleyweg, A. Koole, N. G. Net, J. J. G. Paap, P. H. de Rijke, A. C. Sommeling, A. H. M. Tissing, H. C. de Wit, M. Uiterlinden. Afgewezen: geen. Het diploma voor Hulp in de Huishou ding ontvingen: A. Barentse te Vlissingen; A. S. van Dixhoorn te Temeuzen; J. E. den Hollander te Middelburg; J. A. Hoo- gesteger te Souburg; A. S. Minderhout te Middelburg; A. E. van Nieuwenhuyzen te 's-Heer Arendskerke; J. J. Oldeman te Middelburg; T. J. J. Steur te Kamper land; J. Suurmond, H. Suurmond, L. v. Swigchem allen te Middelburg; M. J. de Wolf te Veere. Afgewezen: 1. Te 's-Gravenhage slaagden voor het diploma Hulp der Moeder, uitgereikt door de Algemeens Nederlandsche Vrouwen vereniging „Tesselschade": H. W. Dor- leyn te 'tZand; M. M. de Smit te Kou dekerks en J. Wattel te Middelburg. De onbewaakte over weg. Gisteravond is op den onbewaak- ten overweg aan den Veenweg te Rotter dam tijdens een hevige regenbui, waar door 't uitzicht zeer slecht was, de per sonenauto van den tuinder van R. uit Hillegersberg door de locomotief van een goederentrein gegrepen/ welke trein op weg was van bet station D.P. naar het station Maas. De achterzijde van de auto is totaal vernield. De beer van B., die alleen in den wagen zat, kwam met den schrik vrij. Oude man door auto aangereden. Gistermorgen heeft op den Oostzeedijk te Rotterdam een ern stig ongeval plaats gehad, waarvan de 86-jarige voetganger J. V. het slachtoffer is geworden. Bij het oversteken van den rijweg is de oude man aangereden door den 28-jarigen motorrijder W. de B. De grijsaard werd tegen de straat geslingerd en kreeg een gecompliceerde rechterbeen breuk, een fractuur aan den linkerpols terwijl het linkerbeen gekneusd werd. Bo vendien kreeg de man een bloedende wonde aan het voorhoofd. Per auto is de man naar het ziekenhuis vervoerd, waar hij ter verpleging is opgenomen. Zijn toe stand is ernstig. 'Door locomotief gegre pen en gedood. Gistermiddag is te Apeldoorn de 53-jarige R. K., die over de Wormensohebrug over het Apeldoorn- Dierensche kanaal fietste, aan het einde daarvan gegrepen door een locomotor, welke op het baanvak van de locaalspoor Apeldoorn-Dieren dat lang® het Aipel- doornsche kanaal loopt, rangeerde. Het uitzicht is er geheel vrij, zoodat het onverklaarbaar is, dat de man den loco- motor, die slechts geringe snelheid had, niet tijdig gezien heeft. Het slachtoffer was vrijwel op slag dood. PRINS BERNHARD LEEST EEN BOODSCHAP VAN DE KONINGIN VOOR In de met de vlaggen van bijna alle natiën versierde groot© zaal van het Con certgebouw te Amsterdam is gistermiddag de plechtige openingsvergadering gehou den van de Wereldconferentie der Chris telijke Jeugd, waarbij Prins Bernhard, vergezeld van .zijn adjudant, tegenwoordig is geweest, om er een boodschap van de Koningin over te brengen en tevens voor zich persoonlijk en namens Prinses Juli ana een kort woord ter begroeting te spreken. De geheele zaal was tot de laatste plaats met de ruim 1600 afgevaardigden gevuld; op de eivolle galerij hadden belangstel lende genoodigden een plaats gevonden. Voor den aanvang der plechtigheid, ter wijl de zaal volstroomde, deed het orgel gewijde muziek hooren. Tot het oogenblik waarop Prins Bern hard de zaal betrad, hoorde men talen van alle werelddeelen dooreen spreken. Bij het binnenkomen van Prins Bern hard stonden alle aanwezigen op en zon gen hem het Wilhelmus toe. Hierna zette het orgel het gezang: „Grosser Gott, Dich loben wirl" in, waarvan alle aanwezigen uit volle borst drie strofen hebben gezon gen. Dr H. L. Heurrod, uit Zwitserland, voorzitter van het Comité ter voorberei ding van het Congres, sprak hierna een kort woord ter verwelkoming, waarin hij in het algemeen de beteekenis van deze bij uitnemendheid oecumenische bijeen komst uiteenzette. Hierna heeft Dr W. A. Visser 't Hoof t, van het Voorloopige Comité van den Wereldraad van Kerken, als voorzitter van het Congres de openings rede uitgesproken. In het bijzonder riep hij een welkom toe aan den Prins der Ne derlanden, aan den minister van onder wijs, kunsten en wetenschappen, en aan de vertegenwoordigers van het gemeente bestuur van Amsterdam; verder aan de tallooze afgevaardigden. Herinnerend aan den lofzang waarmede allen zoo juist van harte ingestemd hadden, zeide hij, dat de dankbaarheid, die hierin tot uiting komt in de harten aller aanwezigen een echo moest vinden. Juist in een tijd van strijd en spanning zijn wij hier diep doordron gen van Gods goedheid, die ons als broe ders van alle landen der wereld hier heeft bijeen gebracht. Het is mij' een bijzonder voorrecht, den Prins der Nederlanden te verzoeken de boodschap over te brengen, welke de Ko ningin hem voor dit Congres meegegeven heeft. Niets zal duidelijker de groote be langstelling kunnen doen blijken, welke de Koninklijke' Familie gevoelt voor de zaak die ons heeft samengebracht en ons allen zoozeer vervult. Deze boodschap van de Koningin der Nederlanden, en de te genwoordigheid van Uwe Koninklijke Hoogheid, zijn voor ons de teekenen, die de vurige 'hoop bevestigen, welke ons naar Amsterdam geleid heeft: de 'hoop, dai wij in dit land de atmosfeer zullen vinden, waarin alleen een bijeenkomst als deze mogelijk is. Prins Bernhard heeft hierna in de Ne derlandsche taal de op een andere plaats afgedrukte boodschap van de Koningin aan het Congres overgebracht. Nadat Prins Bernhard deze Konink lijke boodschap had voorgelezen, sprak hij in het Engelsoh als volgt: In naam van Prinses Juliana en voor mij zelf roep ik een welkom toe aan al de afgevaardigden van ongeveer 70 lan den, vertegenwoordigd op deze eerste wereldconferentie van de Christelijke Jeugd. Bij de donkere wolken die in deze dagen boven ons hangen is het moeilijk voor jonge menschen tot vollen wasdom te komen met een gevoel van verant woordelijkheid voor hun eigen levens en voor die van hun medemenschen. De we tenschap dat de christelijke jeugd van de geheele wereld afgevaardigden naar Ne derland heeft gezonden om uitdrukking te geven aan de hoop en den wil om in het Christendom het ware licht te vin den, waarin alle p cblemen gezien moe ten worden, vervult ons met grooten moed. Volgens mijn innige overtuiging is de roep van het Evangelie: „Ut om- nes unum Sint" (opdat allen een zijn),, een roep die tot ons komt als de bijzon dere roeping voor jonge menschen in de zen tijd. Moge God u zegenen op Zijn wijze gedurende deze conferentie, en wanneer gij de resultaten ervan in uw landen mede terugbrengt. DrW. A. Visser'tHooft gaf den Prins de verzekering, dat de woorden van de boodschap der Koningin van Ne derland een diepen weerklank gevonden hadden in de harten van de afgevaardig den der Christelijke jeugd van zoovele naties. Wjj kunnen, zoo sprak hij, niet dankbaar genoeg ervoor zjjn, dat onze conferentie, welker leuze is: „Christus Victor" plaats heeft in een land waarvan het Hoofd der regeering meer dan eens een dringend beroep op deze en op an dere naties eigen geloof in de woorden: „Christe avant tout" Christus vóór alles, beleden heeft. Wij verzoeken U aan de Koningin onze diepe dankbaarheid te be tuigen voor Haar schoone boodschap, die onze geesten en onze harten zal blijven vervullen gedurende de dagen van ons samenzijn. Minister Slotemaker de Bruine heeft daarna het woord tot DEN HAAG. In de heden gehouden vergadering van de Tweede Kamer heeft Dr H. Colijn een regeeringsverklaring afgelegd. Dr Colijn zeide o.a., dat het Kabinet voornemens is, met grooten ernst te streven le. naar een benadering van het budgetaire evenwicht bij de gewone diensten en naar matiging bij de kapitaalsuitgaven; 2e. een gewijzigde regeling voor de z.g. afhankelijke en noodlijdende gemeenten teneinde deze zooveel mogelijk en op korten termijn hun zelf standigheid te hergeven; 3e. een krachtige politiek van werkloosheidsbestrijding te voeren behoort bij de gedachte de geleidelijke inschakeling der werkloozen in het normale bedrijfsleven te bevorderen. Uitwassen bij de steunregeling dienen te verdwijnen. De afdeeling volksgezondheid zal van het departement van Sociale Zaken worden overgebracht naar dat van Binnenlandsche Zaken. 4e. Bij de indiening van de begrooting in September, zal de Regeering mededeeling doen van haar plannen inzake de maritieme verdediging van Nederlandsch Indië. De verschillende denkbeelden dienaangaande worden door een technische commissie op haar militaire beteekenis en financieele gevolgen onderzocht. Naast deze vier centrale vraagstukken van regeeringsbeleid zal het Kabinet de mogelijkheid van de uitbreiding van de zorg voor de ouden van dagen in overweging nemen en onmiddellijke aandacht schenken aan partieele verbetering der leerlingenschaal en aan de regeling voor de kweekelingen met acte. Na deze regeeringsverklaring werd de Kamer verdaagd tot morgen middag. de conferentie gericht achtereenvolgens in het Fransch, Duitsch en Engelsch. Hij gaf uitdrukking aan zijn groote vreugde wegens het bijeenkomen van de verte genwoordigers der Christelijke jeugd uit de geheele wereld in ons land ter bespre king van de verwarrende problemen die haar zoozeer bezighouden. Aan het slot van de openingsvergade ring is een indrukwekkende plechtigheid in den vorm van een appèl van de deputaties der onderschei- lene landen voltrokken. Achtereen volgens riep de secretaris der wereldcon ferentie, de heer R. A. Edwin Espy in alphabetische volgorde de namen af van de landen die vertegenwoordig waren, opdat de deputaties zich zouden voor stellen. Als één man stonden de afgevaar digden dan op, en werden door luid en aanhoudend handgeklap door al de an dere deelnemers aan de conferentie met groote warmte begroet. Er waren tal looze groepen van tientallen personen; de Vereenigde Staten bleken vertegen woordigd te zijn door ongeveer honderd afgevaardigden. Maar er waren ook een lingen. Afgevaardigd door de binnenlan den in de verst afgelegen uithoeken der aarde; en dezen kleurlingen golden de hartelijkste begroetingen, waarin overi gens zich ook de Russen in ballingschap, de Chineezen en de Japanners, de Italia nen en de zeer belangrijke groep Neder landers, waarbij Prins Bernhard zich schaarde, zich mochten verheugen. Gisteravond is de conferentie opnieuw in het Concertgebouw bijeengekomen voor een godsdienstoefening, waarin de aartsbisschop van York een rede heeft gehouden, getiteld; In den beginne was God. De Commissaris van Politie te Middel burg heeft aan de hoofden van alle La gere en U.L.O.-scholen aldaar verzocht onderstaande wenken op den laatsten schooldag vóór de groote vacantie in elke klasse te doen voorlezen: 1. Indien ge kleinere of gTOotere fiets tochten maakt, let dan nauwkeurig op de regels van het verkeer. In de eerste plaats bewijs je daarmede een dienst aan je zelf, doch ook de overige weggebrui kers zijn je er dankbaar voor. 2. Ga je naar het strand, geniet dan naar hartelust van zon en zee, maar ga je baden of zwemmen, wees dan voor zichtig en waag niet je leven of dat van anderen. Door jouw roekeloosheid zou den anderen aan gevaar worden blootge steld, en dan nog dit: zonnebaden is gezond, maar.zonnebrand is levensgevaarlijk! 3. Wees nimmer baldadig. Een waarlijk flinke Nederlandsche jongen of meisje is wel vroolijk, doch nooit baldadig. Denk daarom bij al wat je doet aan het be kende spreekwoord: „Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet". 4. Als je in bosch of hei vertoeft, wees dan voorzichtig met vuur. Eén enkele vonk kan dikwijls onberekenbare gevol gen hebben. 5. Bedenk dat de straat geen voetbal veld is. Als je er toch voetbalt binder je vele oudere menschen en kom je zelf me nigmaal in gevaar, doordat je je onnoo- dig op den rijweg begeeft. 6. Verontréinig de straat, de bosschen en de plantsoenen niet. Werp papieren en schillen in de papierbakken. 7. Beschadig ook nooit boomen of bloe men. Als je dat doet kan anders niemand meer van dat natuurschoon genieten. Eb het krassen of snijden in banken vin den jullie zeker ookniet mooi. 8. Kwel of plaag de dim en niet; ook zij hebben gevoel. Wees een (lierenvriend en -beschermer. 9. Wees beleefd en verdraagzaam je gens je medemensch. Help vreemdelingen zooveel in je vermogen is. 10. Beschouw elke politieman als je vriend, die ook voor jouw belangen waakt. Heb je moeilijkheden, ga dan ge rust naar hem toe en vertel hem je be zwaren. Wie beleefd iets vraagt, wordt altijd gaarne te woord gestaan. "plaatsing van advertentiön in alle bladen. Administratie „De Zeeuw". DEN HAAG. Vanmorgen om 10 uur be gaf H. M. de Koningin zich van den Rui- genhoek naar het Paleis Noordeinde waar om 11 uur de beëediging plaats had van de nieuwe ministers. Om half elf kwam Dr Colijn aan bet Paleis aan Klaarblijkelijk was bij aanwezig, ten einde de nieuwe Ministers aan H. M. de i Koningin voor te stellen. De Ministers Mr J. A. de Visser, C. van den Bussche, C. W. Bodenhauaen, Jhr Ir O. C. A. van Lidtb de Jeude, Prof. Dr B. J. O. Schriöke en Dr Ir M. H. van Damme kwamen vervolgens ten paleize aan. Prof. I. P. de Vooys, die niet dadelijk zijn functie zal aanvaarden, zag men niet binnen gaan. KOSTEN WERKVERGUNNING VOOR VREEMDELINGEN VERHOOGDi DEN HAAG. Bij K. B. zijn de kosten der werkvergunningen voor vreemdelin gen per 1 Aug. a.s. verhoogd tot f 3 voor iederen 'vreemdeling te wiens behoeve een vergunning wordt verleend en, f 2 voor verlenging van zulk een vergunning. ERNSTIGE BUSKRUITONTPLOFFING. Twee dooden. Eén ernstig gewonde. UTRECHT. Vanmorgen ontplofte een hoeveelheid buskruit, welke werd ver voerd naar de werkplaats in het fort Vossegat te Utrecht. Bij deze ontploffing zjjn twee burger werklieden v. d. P. en M., beiden wonen de te Utrecht, op slag gedood, terwijl de sergeant-majoor A., eveneens uit Utrecht, ernstige brandwonden kreeg aan gelaat en handen. Het onderzoek is in vollen gang. HR MS 0 19 NAAR INDIE VERTROKKEN. DEN HELDER. Onder buitengewoon groote belangstelling van duizenden ver trok vanmorgen Hr Ms O 19, de nieuwste onderzeeboot-mijnenlegger, van Den Hel der naar Nederlandsch Oost-Indië. RUITEN VAN POOLSCH CONSULAAT INGEWORPEN. WARSCHAU. Uit Koningsberg wordt gemeld, dat de ruiten van het Poolsche consulaat-generaal aldaar in den afge- loopen nacht door onbekenden zijn inge worpen. De Duitsobe politie stelt een on derzoek in. Reeds 'op 24 Mei deed zich een stoortgelijk incident voor. WEER EEN OEFENVLUCHT VAN BRITSCHE MILITAIRE VLIEGTUIGEN. LONDEN. Vandaag vindt de grootste oefenvlucht van Britsohe militaire vlieg tuigen plaats, welke leidt over Parijs, Lyon, het Zuidelijk deel van de Golf van Biskaye en de Golf van Lyon. OPLICHTER GEARRESTEERD. WINTERSWIJK. Op verzoek van den burgemeester van Batmen is te Winters wijk aangehouden de aldaar woonachtige A. O. Omstreeks 1931 tot 1934 bezocht hij in deze omgeving de boerenbevolking

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 3