JBmtü Wollen met zilveren ramlen. WEK UW LEVER-GALOP Purol bij Doorzitten - Zonnebrand - Stukloop en Binnenland. Raadsverkiezing en W rk- verschaffing. FEUILLETON Stukken voor de Piovinciale Staten van Zeeland. Uit de Provincie EENS PIONIERS EN NOG STEEDS AAN DE SPITS BOUGIES N.V. WILLEM VAN RIJN AMSTERDAM (C.) KEIZERSGRACHT 171 TELEFOON 31308 (4 L IJ N N) van de Fransche, Nederlandsche en Duitsche reeders. Het kan zijn, aldus Vogue, dat de omstandigheden de maat schappij aanleiding geven, het hierbij niet te laten. Het is ech ter van belang, dat zij, die tot den raad van beheer toegelaten worden, bezield zijn van den vvensch loyaal mede te werken aan den goeden gang van zaken der onderneming en niet deze te dwars- boomen, want het zou dwaasheid zijn de deur van een huis te openen voor iemand, die er slechts zou binnengaan om er ver woesting aan te richten. VLIEGTUIG IN FINLAND VERGNGELUKT. Vijf dcoden. Nabij Hieksa in Oost-Finland is een particulier vliegtuig verongelukt. T)e vijf inzittenden, waaronder drie kinderen, zijn omgekomen. VESTIGINGSWET KLEINBEDRIJF. In het Staatsblad zijn eenige Kon. be sluiten opgenomen tot uitvoering van de Vestigingswet kleinbedrijf. Daarbij wordt met ingang van Woensdag 7 dezer ge noemde wet van toepassing verklaard voor het automobiel- en garagebedrijf, voor het kruideniersbedrijf en voor het bloemverkoopersbedrijf. DE REGEERING KOOPT WEER LAMMEREN. De helft uit de markt genomen. Op de gisteren te Axel gehouden vier de groote lammerenmarkt hebben verte genwoordigers van de Ned. Veehouderij- Centrale 2415 van de 5400 aangevoerde lammeren opgekocht. Op de tweede markt werden 320 stuks gekocht, op de derde 1700. De handel was zeer stug, gemiddel de prijs f 5.50. Het lamsvleesch-in-blik blijkt een uit stekend product. Met het inblikken van schapen bereikte men minder goede re sultaten. Daar de mogelijkheid bestaat, dat de regeering gedurende den herfst schapen uit de markt zal nemen, wordt verwacht, dat deze in vrieshuizen be waard zullen worden. VIERDAAGSCHE VAN 25—28 JULI. De leiding der Internationale Vierdaag- sche Afstandsmarschen van den Neder- landschen Bond voor Lichamelijke Opvoe ding bericht, dat de vierdaagsc'he af standsmarschen zullen worden gehouden van 25 tot en met 28 Juli a.s. In verband met de tijdsomstandighe den en de ter zake genomen militaire maatregelen kan het departement van Defensie niet de medewerking verleenen, zooals in andere jaren geschiedde. Hier door is de legeringsruimte eenigermate beperkt, zoodat den deelnemers wordt verzocht zooveel mogelijk in eigen huis vesting en voeding te voorzien. Hiertoe wordt op aanvrage door de Vereeniging van Vreemdelingen Verkeer, Keizer Ka- relplein 9 te Nijmegen, een lijst toegezon den van hotels en pensions met sterk ge reduceerde prijzen. Naast het normale aantal dames en 'heeren zullen militairen op beperkte schaal aan de marsc'hen deelnemen. COMMISSIE POSITIE BAKKERIJ BEDRIJF. Voldoende rekening gehouden met verbruikersbelangen? Het Tweede Kamerlid de heer I. H. J. Vos heeft aan de ministers van Econo mische Zaken en Sociale Zaken de vol gende vragen gesteld: Is het juist, dat de ministers dezer da gen een commissie hebben ingesteld in verband met de onbevredigende positie van het bakkersbedrijf? Zoo ja, welke opdracht is aan deze commissie gegeven en welke overwegin gen hebben bij haar samenstelling gegol den? Is daarbiji met name wel voldoende re kening gehouden met een voldoende ver tegenwoordiging van het georganiseerde bedrijfsleven en van de verbruikersbelan- gen? Zijn de nijverheidsraad en midden- standsraad ten aanzien van de instelling en samenstelling dezer commissie geraad pleegd? Zoo neen, waarom is deze proce dure niet gevolgd? Zijn de ministers bereid het rapport van de genoemde commissie te zijner tijd aan de organisatie van het bakkersbe drijf en van de georganiseerde verbrui kers voor te leggen, opdat deze alsnog van haar gevoelen in deze voor de voor ziening van eerste levensbehoeften zoo belangrijke aangelegenheid kunnen doen blijken. PROT. CHR. ARBEIDERS- INTERNATIONALE. Op het derde internationaal proles- tantsche-christelijk sociaal congres, dat te Zürich onder voorzitterschap van onzen landgenoot, het lid der Tweedo Kamer G. S. Smeenk, is gehouden, werd de aftroden- de secretaris, de heer H. Amelink uit Utrecht, tot eere-voorzitter benoemd. De heer F. P. Fuykschot uit Utrecht werd tot zijn opvolger gekozen. Het congres nam een resolutie aan, I waarin wordt uitgesproken, dat ten op- .zichte 'van de nieuwe ordening op econo misch gebied het christelijk geloof voor alles zal worden erkend in zijn bindende beteekenis jegens God en medemensch en I waarin de christelijke kerken worden op- I geroepen niet alleen belangstelling te koesteren voor de sociale problemen, doch deelneming aan den arbeid van de op sociaal terrein werkzame en op chris- telijken grondslag staande organisaties te bevorderen. Naar het Engelsch van EMMA JANE WORBOISE 31) o— „Ja, mr Perren is heel ziek; de dokter moet dadelijk gehaald worden." „Wel, heb ik van mijn levenl maar ik wist wel, dat er iets gebeuren zou." Terwijl zij nog sprak, haastte ik mij om weg te komen en te doen, wat mij bevolen was. Ik riep al de dienstboden bijeen, van de keukenmeid af tot den kleinen staljon gen toe, en allen waren even verschrikt en onthutst. Binnen eenige minuten was iedereen opgestaan en vereenigde men zich in de galerij. Miss Judith had de voorzorg genomen, het tafellaken over den schedel heen te werpen, uit vrees dat wederom iemand van de vloer zou moe ten worden opgenomen, en den dokter noodig zou hebben. Mona werd geholpen om in haar eigen kamer terug te koeren; haar kiespijn was door den schrik gewe ken, doch haar voet deerlijk verzwikt. Men bracht mr Perren te bed, waar hij spoe dig eenige teekenen van terugkeerend be wustzijn gaf. DE TRAMDIENST MIDDELBURG— VLISSINGEN. Op de desbetreffende schriftelijke vraag van den heer A. C. de Baare c.s. of Ged. Staten bereid zijn te bevorderen, dat de kwestie van de vervanging van den tram- dienst, in de Provinciale Staten kan worden besproken vóór een beslissing te dezer zake door het bestuur van de N.V. „P.Z.E.M." genomen is, antwoorden Ged. Staten, dat zoo lang de plannen tot om zetting van den tramdienst Middelburg Vlissingen v.v. in een autobusdienst geen vasteren vorm hebben aangenomen, zij geen vrijheid vinden, ten deze een, hun college voor de toekomst bindende toe zegging te doen. De aangelegenheid be houdt evenwel hun volle aandacht. REGLEMENT TOT HET HOUDEN VAN DEKSTIEREN. Het bestuur der vereeniging tot ver- Niet vóór den volgenden morgen hoor de ik, hoe erg hij gekwetst was. Een been en twee ribben waren gebroken, doch de erge val, benevens de schrik, had meer kwaad gedaan; men was zeer bevreesd voor hersenschudding, en hij ontwaakte slechts uit zijn diepe flauwten, om telkens in een hevig ijlende koorts te vervallen. Gedurende eenige dagen was ik over tuigd, dat hij zou sterven, en voor de eerste maal in mijn leven begon ik werke lijk te bidden. Ik bad vurig, dat zijn leven gespaard mocht worden. Ik vergat geheel hoe ik hem gehaat en geminacht had. Ik dacht niet meer aan zijn ijdelheid of zijn dwaasheid; ik overpeinsde alleen maar, dat hij een arme, lijdende oude man was, diui ik door mijn slechtheid geplaagd en op den rand van het graf had gebracht. O indien hij slechts mocht herstellen en mij wilde vergevenl Nu zou het mij geen moeite meer kosten om mij voor hem te vernederen; en wanneer ik soms in de donkere ziekenkamer binnensloop, en hem altijd weder hoorde ijlen over de vreese- lijke gedaante, die hij zich steeds ver beeldde te zien, en dan daarbij dat bleeke, ingevallen gelaat zag, dan kon ik het niet langer uithouden, maar verborg mij zelve in de eenzaamheid, om te weenen en te klagen, en in doodsangst tot God te bid den, dat >Hii mij niet tot een moordenares en u zult 's morgens uit bed springen, gereed om bergen te verzetten. lederen dag moet uw lever een liter lever- gal ln uw Ingewanden doen vloeien. Wanneer deze stroom van lever-gal onvoldoende Is, ver teert uw voedsel niet, net bederft. U voelt u opgeblazen, u raakt verstopt. Uw lichaam ls vergiftigd, u voelt u beroerd en ellendig, u ziet alles zwart. De meeste laxeermiddelen zijn slechts lap- mi ddei en. U moet CARTER'S LEVER-PIL LETJES nemen om deze liter lever-gal vrij te doen vloeien en u zult u een geheel ander mensch voelen. Onschadelijk, plantaardig, zacht, on overtroffen om de lever-gal te doen vloeien. Eischt Carter's Lever-Pilletjes bij apothekers en drogisten, f. 0.75. betering van het rundvee in Zeeland, verzocht een reglement op het houden van dekstieren in de provincie vast te stellen. Het wees er op, dat in geen en kele provincie naar verhouding zooveel fokvee wordt opgekweekt als in Zeeland en derhalve de rentabiliteit van de Zeeuw- sche veehouderij er buitengewoon bij ge baat zou zijn, wanneer alle dekstieren van goede kwaliteit zijn, d.w.z. zelf goed gebouwd en afstammende van goed ge bouwde voorouders met beste productie. De ervaring elders leert, dat door een verplichte keuring de kwaliteit van het mannelijk fokmateriaal zeer kan worden verbeterd. Verplichte reglementaire stie renkeuringen, soepel uitgevoerd door per sonen, die de praktijk der Zeeuwsche veehouderij en de mentaliteit der veehou ders door en door kennen, zullen geleide lijk de volgende resultaten kunnen op leveren: 1. Er zal een grootere vraag ont staan naar geregistreerde stieren van stamboek- en fokvereenigingsafstamming; 2. de stierenvereenigingen en de parti culiere stierenhouders, die zich moeite geven prima stieren te stationeeren, zul len er steun van ondervinden; 3. een gronter aantal stierenhouders, die er op gesteld zijn met stieren van eigen, of bekenden veestapel te fokken, zal zich inspannen stieren aan te houden van de allerbeste eigen koeien en gedekt door goede vaders; 4. er zullen veel meer stie ren, die voor dekking worden gebruikt, onder de oogen van het publiek en van deskundige keurmeesters komen. Dit werkt opvoedend, als de keurmeesters de tot heden gevolgde wijze van keuren en toelichten voortzetten. Om een en ander te bereiken, is het volgende noodig: a. de vrijheid van jong vee-opkweek moet door de verplichte stierenkeuring in geen enkel opzicht be perkt worden. Dus voor iedereen volle vrijheid om een stier als stier op te fok ken en te mesten; b. de vrijheid van den boer om voor zijn eigen vee dien dek stier te gebruiken, dien hij zelf verkiest, moet niet worden aangetast; c. de ver plichte keuring worde geen middel om alle stierenhouders zoo vlug mogelijk te dwingen stieren aan te schaffen met af- stamxningspapieren. Ged. Staten hebben nu een ontwerp- reglement ter goedkeuring aan de Prov. Staten overgelegd. De commissie ter bevordering van de rundveefokkerij in Zeeland heeft zich de financiering gedacht in den vorm van een kleine vergoeding voor goedkeuring en voor keuringen buiten de normale voorjaarskeuring. Op deze wijze zal het mogelijk zijn, zonder meer uitgaven voor de Provincie de verplichte stierenkeuring in te voeren. De Rijks veeteeltconsulent deelt mede, dat een voorstel tot het vast stellen van bedoeld reglement zijn volle instemming heeft. Een 30-jarige ervaring met de tot nog toe toegepaste, geheel op fokkersinitiatief en vrijheid berustende vee-verbeteringsmaatregelen heeft hem overtuigd, dat deze maatregelen hier en daar in Zeeland belangrijk resultaat op leverden. Het aantal veehouders, dat deel neemt, is echter te klein. Naar de meening van den consulent zullen de eischen, waaraan goede stieren moeten voldoen, meer bekend worden en zal de belangstelling voor de veeverbete ring groeien. Voorts kan de consulent er zich mede vereenigen, dat keuring van een stier, uitsluitend bestemd voor het dekken van vrouwelijk vee, dat aan den stierhouder toebehoort, niet verplicht wordt gesteld. Het moet ongewenscht worden geacht in te grijpen in de vrijheid van den boer om in zijn eigen bedrijf de werkwijze te volgen, die hij het meest in zijn eigen belang acht. Tenslotte heeft de Rijks- veeteeltconsulent den indruk gekregen, dat de leiders van alle Zeeuwsche alge meens organisaties op landbouwgebied voorstander zijn van deze reglementee ring en dat dit ook het geval is met de vooraanstaande veehouders. Aangezien ook Ged. Staten van de keuring gunstige resultaten verwachten, stellen zij het be doelde reglement aan de orde. OVERNEMING WEGEN IN BEHEER EN ONDERHOUD. Ged. Staten stellen voor van de ge meente Kruiningen in beheer en onder houd over te nemen 1.655 km. van den weg Yerseke bewesten station Kruinin- gen-Yersekeweg GoesRilland voor f305 per jaar of f8677 in eens. Vervolgens 1.623 km. van de gemeente Stavenisse, zijnde een deel van den weg Scherpenisse - St.-Maarteusdijk - Stave nisseSteiger voor f 405 per jaar of f 11.593 in eens. Dan 2.4359 km. wegen van de Grondwegcommissie Nieuwvliet SluisRetranchement, het waterschap Cadzand en de gemeenten Nieuwvliet, Zuidzande, Cadzand, Sluis en Retranche ment, voor f721 per jaar of f20.600 in eens. Tenslotte van de gemeente Zaamslag 0.9517 km. van den weg St.-Annapolder— Zaamslag—Ter-Hole voor f 175 per jaar of f5002 in eens. SUBSIDIE GRAFMONUMENT. In 1937 hebben de Prov. Staten aan 1 de kerkvoogdij der Ned. Herv. gemeente te Vlissingen in de kosten der restaura tie van den Noordelijken gevel van de St.-Jacobskerk aldaar een subsidie van 10 dier kosten tot een maximum van f 360 verleend, onder voorwaarde, dat door het rijk 35 en door de gemeente 50 zou worden bijgedragen. Thans blijkt, dat de restauratiekosten ongeveer f2600 zul len bedragen, zoodat ongeveer f260 van het Provinciaal subsidie benoodigd zal zijn. Thans vragen kerkvoogden het over blijvend deel der toegekende Provinciale subsidie te mogen aanwenden als deel der kosten, benoodigd voor het herstellen van het zich in de kerk bevindende graf monument „Barwell". De restauratiekos ten daarvan worden geraamd op onge veer f850. Ged. Staten stellen voor dit verzoek in te willigen. PROVINCIALE REKENING 1937. Ter goedkeuring leggen Ged. Staten aan de Provinciale Staten voor de reke ning der Provincie over 1937. De cijfers voor den gewonen dienst zijn: inkomsten f2.701.372,95, uitgaven f2.647.729,15, batig slot f53.643,80, en voor den buitengewo nen dienst: inkomsten f23.676.989,05, uit gaven f24.124.263,80, kwaad slot f 447.365,75 PROV. STOOMBGOTDIENSTEN 1N 1938. De rekening 1938 van de Prov. Stoom bootdiensten op de. Westerschelde wijst aan lasten aan f228.339,38, waarvan het rijk betaalt f 168.547,87 en de provincie het overige. De dienst VlissingenBres- kens leverde een nadeelig saldo op van f 13.220,13 bij een vervoer van 342.276 passagiers en 47.772 auto's; de lijn Neu zenHoedekenskerke gaf een nadeelig slot van f 63.882,06 bij een vervoer van 83.878 passagiers en 6375 auto's; de lijn .HansweertWalsoorden een tekort van f 113.624,29, bij een vervoer van 83.511 pas sagiers en 15.598 auto's en ten slotte de lijn VlissingenNeuzen f 18.154,54 nadee lig slot, met 30.194 passagiers en 638 auto's. De dienst op de Oosterschelde gaf aan lasten en haten f 96.565,67 met een ver lies van f 47.250,49, bij een vervoer 'van 45.781 passagiers en 5892 auto's. TOEPASSING ART. 161 DER PROVINCIALE WET. Ged. Staten deelen mede, dat zij over eenkomstig art. 161 der Prov. Wet sedert dit verzacht onmiddellijk en geneest spoedig. Tube 45, doos 60 en 30 ct. Bij Apoth. en Drogisten. De Rijksinspectie voor de werkver schaffing heeft o.m. het volgende ter ken nis gebracht van de gemeentebesturen. 1. Voor zoover de werkverschaffing ligt in de gemeente, waar de tewerkgestel- den hun stemplicht moeten vervullen, vangen de werkzaamheden op den dag van de stemming aan uiterlijk om 10 uur v.m. Vergoed worden twee uren, berekend naar de voor elike gemeente geldende loonnormen. 2. Indien de werkverschaffing buiten de gemeente ligt en de arbeiders eiken dag op en neer gaan, dienen de volgende bepalingen in acht te worden genomen: a. Voor arbeiders, die geen rijwielver goeding ontvangen, geldt de regeling on der 1 genoemd: b. zij, die een rijwielvergoeding ontvan gen van 50 ct., dienen uiterlijk om 10.30 u. op het werk aanwezig te zijn en ont vangen hiervoor een vergoeding als stem veriet van 2% uur (basisuurloon); c. Zij, die een rijwielvergoeding ontvan gen van f 1 dienen uiterlijk om 11 uur op het werk aanwezig te zijn en ontvangen hiervoor een vergoeding als stemveriet van 3 uur (basisuurloon); d. zij, die per autobus naar het werk worden vervoerd zullen uiterlijk om 9.30 uit hun woonplaats moeten vertrekken, zoodat laatstelijk om 11 uur het werik meet worden begonnen. Als vergoeding voor dit verzuim, worden 3 uren tegen het voor de gemeente geldende basisuurloon vergoed. Voor de arbeiders, die in kampen zijn gehuisvest, waar men niet wekelijks naar huis gaat, is door den Minister bepaald, dat zij' op den dag, waarop zij hun stem moeten uitbrengen voor de gemeente raadsverkiezingen, naar huis mogen rei zen. 1 April 1938 tot 1 April 1939 voor de ver betering van wegen 24.11.54 ha. grond aankochten voor een bedrag van f 40.168,75 terwijl zij bovendien ingevolge de zelfde machtiging volgens genoemd artikel nog verschillende overeenkomsten over ver koop van perceeltjes grond e.d. hebben aangegaan met den Staat, met gemeente besturen, polders of particulieren. VEREEN. ZIEKENHUISVERPLEGING IN ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Zaterdag werd te Terneuzen de alge- meene vergadering gehouden van de ver een. Ziekenhuisverpleging in Zeeuwsch- Vlaanderen. Uit het jaarverslag bleek, dat waren ingeschreven in fonds A (verpleging) 11340 leden, fonds B (operatiefonds) 2916 leden en voor fonds C (specialisten) 770 leden. Er werden in 1938 verpleegd in fonds A 365 patiënten; fonds B 47 en fonds C 24 patiënten, in 25 verschillende zieken huizen in Nederland, België en Duitsch- land. Het aantal verpleegdagen bedroeg 4420, dus beduidend minder dan in 1937. Aan verpleegkosten werden betaald voor fonds A f 14690,03, voor B f 2147,81 en voor C f 1051,14, in totaal f 17.888,98. Sedert de oprichting werden verpleegd 1541 personen met 19.425 verpleegdagen, waarvoor is uitbetaald rond f70.000. De financiëele uitkomsten waren zeer bevredigend. Het bestuur kon voorstellen f 5000 aan de reserve toe te voegen, waar door dit is gestegen tot f23.000. Herkozen werden de aftredende be stuursleden, de heeren Dregmans te Hoek en Meertens van Terneuzen. In de vaca- ture-Meijer werd gekozen de heer C. A. Verlinde te Terneuzen. De uitkeeringen voor 1939, ingaande per 1 Juni, zijn voor fonds A f 167,50, B f75 en C f120. Schaking van een minderjarige. Tegen D. St., schipper van het zeil schip „Eben Haëzer", gedomicilieerd te Sneek, is door de Gemeente- en Rijkspo litie te Z i e r i k z e e, proces-verbaal op gemaakt wegens schaking van een min derjarige vrouw. Nadat hij reeds vroeger met het meisje had kennis gemaakt, was hij met de Pink- zou maken. O'p zekereD dag werd mij eindelijk me degedeeld, dat mr Perren beter werd en waarschijnlijk zou herstellen, en dan zou ik gestraft worden naar verdiensten. Dit laatste hinderde mij weinig, nie mand kon mij strenger beoordeelen, dan ik mij zelve deed; want ik was overtuigd, dat geen straf te zwaar voor mij kon zijn. Niemand bewees mij eenige oplettendheid, en ik liep gedurig het huis door, onrus tig, bleek, angstig en gebukt gaande on der het verpletterende gewicht mijner schuld. Ik geloof, dat ik bijna gevaar liep van krankzinnig, of ten minste gevaarlijk ziek te worden, toen op zekeren dag de kame nier van tante Rachel bij mij kwam en zeide, dat haar meesteres verlangde mij te zien. HOOFDSTUK XII. M ij n postbode. Nog nooit was ik tante Rachel's kamer binnengetreden met zulk een diep gevoeld zelfverwijt, als dien dag. Het verwonder de mij letterlijk dat zij mij bij haar liet komen. Wilde zij mij overtuigen van mijn slecht gedrag? Zou zij mij verwijten, al wat ik gedaan had en mij daarna weg zenden met de bedreiging, nooit meer bij haar te mogen komen, of onder haar oogen te verschijnen? Of was het haar plan om mij: „eens duchtig de les te le zen", zooals Mantie placht te zeggen? Ik zag er zeker al zeer ongelukkig uit toen ik daar voor die oude dame stond, als het berouwvolste zondaresje, gebukt gaande onder vernedering en schaamte. Doch ik hief mijn hoofd op, toen ik de zachte welbekende stem hoorde, die mij verzocht mijn oude plaat3 op het bankje aan haar voeten in te nemen, en ik zag dat beminnelijke, vredige, kalme gelaat, terwijl zij mij haar smalle, magere hand tot welkomstgroet toereikte. „Het is lang geleden, sinds ik u het laatst zag, Chrystie", zeide tante Rachel, zachtjes over mijn dikke lokken strijken de, die ik in den laatsten tijd zeer ver waarloosd had, terwijl er niemand was, die zorg voor mijn uiterlijk droeg, of schoon ik een paar malen berispt was wegens mijn slordigheid. „Ja, gij zijt ook zoo heel erg ziek ge- weeptl" „Zoo ziek, Chrystie, dat ik niet gedacht had weder met u te zullen spreken; ik dacht dat ik naar huis ging." „Dat verheugde u zeker." „Ja, die gedachte gaf mij groot8 blijd schap, want ik verlangde zoo zeer naar rust. Men gevoelt zich zoo vermoeid wan neer men bijna tachtig jaren oud is; maar God zeide, dat ik nog eenigen tijd wach ten moet, want Hij heeft nog iets voor mij te verrichten hier op aarde." „Maar gij kunt niets doen. Gij kunt zelfs niet uit uw stoel opstaan, en uw handen zijn te zwak om te werken." „En mijn oogen zijn te zeer verduisterd, en mijn geheele lichaam te ziekelijk voor eenigen arbeid; doch niettegenstaande dit, mijn lieve, kan ik mijn Meester nog steeds dienen; men kan altijd in Zijnen dienst werkzaam wezen, zoolang men den adem en de vermogens nog bezit. Men kan den Heer altijd loven en prijzen." „Maar hoe? Het schijnt mij toe, alsof gij niets kunt doen, nu ge zoo oud en zoo zwak zijt." „Ik kan over God spreken; ik kan aan anderen mededeelen, hoe goed Hij is. Zijn wil is, dat ik nog eenigen tijd op aarde blijf en volbreng het werk, wat Hij mij te doen geeft. Chrystie, ik zou wel eens wil len weten, of dat werk ook eenige be trekking op u heeft? Is het misschien om uwentwil, dat ik nog sta aan deze zijde van de Gouden poort?" (Wordt vervolgd.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 2