wacht niet tot strax eet nu eenEülH!! EJ33ÏOQH Wolken met zilveren randen. GEZONDHEID NIET WAAG UW Kerknieuws Onderwijs. Gemengd Nieuwe MIDDELBURG. GOES. ZUID-BEVELA-ND WALCHEREN. (Wordt vervolgd-) HET „ALL ROUND WORSTJE AL» DB NIEREN niet behoorlijk werkon, Kun nen verschijnselen optreden ale rugpijn, eplt, stijve en pijnlijke gewrlohten, verstoorde naohtruet en venlos van kraoht En wel, doordat het bloso dan niet gezuiverd wordt van da erin voorkomende onzuiverheden door deze bloadflltreerende organen. Laat het zoo ver niet komen: voorkomen Ie beter dan genezen. Gebruik tijdig Foster's Rugpijn Nieren Pillen, sinds Jaren bekend als het dluretleoh middel bil uitnemendheid. Zorg, dat uw bloed steeds zuiver, krachtig en leven* gevend blijft. ^"""1 BRugpijn Nieren PillenB Dinsdagavond iis de jubilaris door Ihet gemeente-bestuur van Ouwerkerk in het raadhuis aldaar gecomplimenteerd. Steuniveirleeningi bi] Ziekenhuiaverpleging op Schouwen en Duivelandi Woensdag werd de 9e algemeene verga dering van bovenstaande vereeniging, on der presidium van dhr R. Gerritsen te Zierikzee gehouden. De voorzitter herinnerde aan de 'het vorige jaar naar voren gekomen opmer kingen om voor de leden iets meer te doen wanneer de zaak er even goed voorstond als in 1937. Maar 1938 is minder goed geweest door meerdere operaties, hooge- re onkosten enz. Niettegenstaande de toe treding van 179 leden, kon maar f 1099,94 winst worden gemaakt, De vereen, helpt, wanneer men in een ziekenhuis een operatie moet ondergaan. Acht de chirurg geen operatie noodzake lijk, dan kan men aan het reglement niet het recht op uitkeering ontleenen, enkele speciale gevallen uitgezonderdI De administrateur, de 'heer H. Uijl, bracht hierop jaarverslag uit. Aan ver goeding werd f 13.230,38 uitgekeerd in 205 gevallen. 13 aanvragen om vergoeding moesten worden afgewezen. 179 gezinnen werden ingeschreven met 393 nieuwe le den. Het totaal aantal bedroeg op 31 Dec. 1938 6952. D'e reserve is aangegroeid tot f 11.547,83. Jubileum J. P. Ph. Doorenhos. Het was midden Mei van dit jaar een kwart eeuw geleden, dat dhr J. P. Ph. Doorenbos zijn werkzaamheden als ver slaggever voor de Middelburgsche Cou rant aanving. Naar aanleiding daarvan is de jubilaris hedenochtend op het bureau en in tegen woordigheid van het gansche personeel der N. V. door den directeur-hoofdredac teur, den heer S. S. Smeding, toegespro ken, waarbij deze, na de jarenlange sa menwerking van den beer Doorenbos met zijn vriend en compagnon, den onlangs overleden heer D. A. P. de Zeeuw geme moreerd te hebben, vooral op de toewij ding en trouw, de goedhartigheid en den werklust van den heer Doorenbos wees. Namens en in opdracht van hoofdcom missarissen der N. V. overhandigde de heer Smeding den heer Doorenbos een waardeerend schrijven, waarbij ingeslo ten een stoffelijk blijk van waardeering; namens directie, redactie en administratie der vennootschap deed spr. dit vergezeld gaan van een bloemenmand. Nadat de drukker van de Middelburg sche Courant, de firma G. W. den Boer, bij monde van haren firmant, den heer F. B. den Boer Jr ook zijn recht hartelijke gelukwenschen, vanwege de steeds aan gename samenwerking, had aangeboden, vergezeld van een boeket bloemen, heeft de jubilaris zijn welgemeenden dank voor deze onverwachte maar niettemin zeer ge waardeerde huldiging tot uitdrukking ge bracht. Volgorde! van dei candidatlenlijsten. 1. S. D. A. P., 2. Anti Rev., 3. Ghr. Hist. 4. Vrijz. Dem., 5. Liberale Staatspartij', 6. R. K., 7. Anti-fascisten, 8. Staatk. Geref. Het was gisteren buitengewoon druk in en om Goes. Het mooie weer werkte daar toe bijzonder mee. Gafé's, melksalons, bak kerszaken en patates friteskramen hebben er van geprofiteerd. FEUILLETON Naar bet Engelsch van EMMA JANE1 WORBOISE 20.) o- ®ij het heldere daglicht zag ik, dat de imleeste van mr Perren's kunstschatten niet te waardeeren waren door ongeoefen de oogen. Hij bezat stukken van Rem brandt, Rubens, Mlurdllo, Titiaan en an deren, die van zullk allooi waren, dat de bedoelde schilders zich zeker de moeite niet zouden gegeven hebben, die als on echt te verklaren. Na het ontbijt liet 'Mona mij' bet ge- heele huis zien, dat bijlzonder groot was, eigenlijk veel ruimer dan de familie Per- ren behoefde. Zij vertelde mij, dat deze plaats, die, zoo als ik naderhand be merkte, algemeen bekend was onder den naam van „Elmwood", reeds sinds vele jaren bet erfelijk eigendom was geweest der Perrens, die van een oude Northshire familie afstamden. Vervolgens deelde zij mij eenige bijzonderheden mede van bun eigen geschiedenis, en vertelde mijl ondeT andere, dat Miatthias imi de rechten ge studeerd! bad; niet zoozeer, omdat hij eftkigg! y-wïhtekei&Kius, of De belangstelling voor de harddrave rijen op het sportterrein was groot. Naar schatting waren 4000 personen aanwe zig om van de paardensport te genieten. Ook de wandeltochten door „de Ama teur" georganiseerd, hadden de interesse van velen, terwijl vele honderden gister middag op de Groote Markt keken naar de oefeningen van de leden der gymna- stiekvereen. „Volharding". Gisteravond had in het Schuttershof de prijsuitreiking aan de deelnemers aan de wandeltochten plaats. Hierbij werd het woord gevoerd door de heeren M. G. van Strien, wnd voorzitter van „de Amateur", H. B. Pilaar, namens Vreemdelingenver keer en C. Nobels, namens de jury, ter wijl de burgemeester na een inleidend woord de prijzen uitreikte. De uitslag van de 35 km tooht is: 1. Noad, Vlissingen; 2. Trekvogels, Ter- neuzen; 3. Arvee, Middelburg. 20 km tocht; 1. Achilles Middelburg; 2 Padvinders, Middelburg. De nummering der candidaten- lijsten voor de a.s. Raadsverkiezing is als voOigt: 1 C.H., 2 V.B., 3 A.R., 4 S.D.A.P. en 5 R.K. Als er brand komt! In verband met de uitvoering van tele- foonwerken in deze gemeente zal 't alarm systeem voor de brandweer van 22 Mei e.k. tot 15 Juli e.k. niet werken, zoodat bij een brand door middel van klokluiden de brandweer zal worden gealarmeerd. Kloetinge. Dinsdagavond kwam de afd. van den Chr. Nat. Werkmansbond in jaarvergadering bijeen. De voorzitter, Ds H. Boersma, sprak een inleidend woord over Efeze 6 1020. De secretaris, dhr D'. Koster, bracht vervolgens het jaarverslag uit. Hieruit bleek, dat het ledental thans 27 bedraagt. Er waren 7 vergaderingen gehouden, waaronder look één gecombineerd met de Chr. Jongel. Vereen. „Tmmanuël". De penningmeester, A. C. Lankester, kon zijn boeken sluiten met een klein batig saldo. Daar het Ziekenfonds veel werk voor den penningmeester meebrengt, kon dhr Lankester niet langer aanblij ven als penningmeester. Een oplossing werd gevonden door dat secretaris en penningmeester hun functies zullen ver wisselen. Verder werd de avond voort gezet in een gezellig samenzijn. Grijpskerke. Gevonden een heerenhand schoen. Inlichtingen bij1 den gemeente veldwachter. (Belangeloos bericht.) Domburg, Onder groote belangstelling mocht op Hemelvaartsdag het echtpaar G. Provoost Pzn. en M. ProvoostPro voost zijn gouden bruilft vieren. Dezer dagen zijn juist aan den ingang van 'het Oosterstrand op het duin eeni 'vijftal nieuwe banken bijgeplaatst. Tevens is 'het terrein er zoo in 'orde ge maakt, dat de gelegenheid om van een zitje daar te genieten, zeer is vergroot. Arnemuiden. Woensdagmiddag had alhier 'op de algemeene begraafplaats de ter aarde bestelling plaats van het stof felijk overschot van wijlen dhr P. v. Bel- zen, in leven Ouderling der Geref. Kerk, bestuurslid en voorzitter 'van de School met den Bijbel en bestuurslid van de A.R, Kiesvereeniging en van de afd. Vrede rust. Toen de kist in de groeve was neerge laten sprak Ds H. Scholing, 'Geref. pred., naar aanleiding van Gen. 27 2, over de broosheid van het leven, en de voorbe reiding voor het sterven. De tweede spre ker dhr J. J. G. v. d. Graaf, sprak zeer waardeerend over den arbeid, en de liefde van den overledene voor 'de zaak van 'Gods Koninkrijk. Hij was christen in woord en daad. De derde spreker, dhr C. Dekker, vice- voorzitter van het schoolbestuur, memo reerde de gToote verdiensten van den overleden voorzitter. Bijna 20 jaar was hij bestuurslid en ruim een jaar voorzit ter. De vierde spreker, dhr 'G. v. Belzen te Vlissingen, sprak als oudste en eenig overgebleven broeder van den overledene. De oudste zoon, dhr Iz. v. Belzen dankte allen, in 't bijzonder de sprekers, voor de laatste eer zijn vader bewezen. groote juridische talenten bezat, maar hoofdzakelijk omdat bet de wil zijns va ders geweest was, die het niet goed vond, dat een jonge man, ofschoon niet onbe middeld, te veel tijd tot zijinj eigen beschik king had. „Hiji was van meening", ver volgde Mona, sprekende alsof ik iemand van groote ondervinding was, „dat ieder (jongmenscjh voor een beroepsbezigheid moest worden opgevoed, natuurlijk indien hij geen erfgenaam ware van groote 'land goederen; en hij' koos de rechten voor Matthias, omdat hij nooit extra knap ia geweest." „Maar ik dacht, dat advocaten altijd zeer kundig behoorden te zijln, miss Mona?" „Indien zij in de wereld vooruit wen- söhen te komen, dan is dat natuurlijk noodig; maar indien zijl slechts een fat soenlijke betrekking willen hebben, dan behoeven zijl zoo knap niet te zijln.. Dus mijln vader liet hem advocaat wor den, en op de een of andere wij'ze is hij door zijln examen heengekomen; hij verbeeldt zichzelf zeker, dat hij! deze met het meeste succes gedaan heeft, want de goede Mat is vTeeselijk ijdel; het hart zit bij hem op de rechte plaats, Chrystie, vergeet dat nooit; maar hij! is ijldel en ver waand, en dat is de oorzaak, dat de men schep 'hemi onaangenaam vinden. Nadat rija studies geëindigd waren, kwam. hij op Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Hoorn (Terschelling), E. Was te Vledder. Te Nootdorp, W. J. Schouten, cand. te 's-Gravenhage. Te Hoornsterzwaag (toez.), H. Wesseldijk te Oud^Schoonebeek. Aangenomen naar Weesp, Chr. J. Gall te Spijkenisse. Naar Tjamsweerd, F. Of- feringa, cand. te Wijk aan Zee. Bedankt voor Kesteren, D. J. v. d. Graaf te Schoonhoven. Voor Eemnes- Binnen, I. Schipper te Kockengen. Geref. Kerken. Viertal te Hoek (alfabetisch), W. H. J. de Boer, cand. te 'Goes, R. Koolstra, cand. te Utrecht, E. Pijlman Jr., cand. te Vlis singen en A. Verschoor, cand. te Vlaar- dingen. Beroepen te De Glind (bij Achterveld), Dr N. H. Ridderbos te Kampen. Bedankt voor Ooltgensplaat, J. Hin- driks te Dussen en Meeuwen. Chr. 'Geref. Kerk. Beroepen te Aalsmeer, W. F. Laman te Middel'harnis. Tweetal te Zwaagwesteinde, C. Maris te Sneek en J. M. Visser te Midwolde. Geref. Gemeenten. Tweetal te Giessendam, J. Fraanje te Barneveld en A. Verhagen te Middel burg. Beroepen te Goes, J. Fraanje te Barne veld. Goes, Het bestuur der Ambachtsschool heeft aan den Minister de volgende voor dracht gezonden ter benoeming van een leeraar in de rijwiel- en motor techniek: 1. J. Knijff, Gorinchem; 2. J. Bos, Gro ningen. Ellemeet. De voordracht voor onder wijzeres aan de O.L. school alhier luidt: 1. mej. J. J. A. 'Smallegange te Nieu- werkerk; 2. Mej. C. Bréas te Anna Jaco- bapiolder; 3. Mej. W. P. A. Kruik te Ouddorp. Hoek. Benoemd tot kweekeling met akte aan de Chr. School op de Knol de heer C. de Putter, alhier. Heinkerrszand. Door Dr v. Gelderen te Middelburg werd alhier het examen voor het eenheidsdiploma E. H. B. O. afgeno men. Aanwezig waren B. en W., die het geheele examen volgden. D'e 22 cursisten die aan het examen deelnamen slagden allen, te weten de da mes; E. de Reiger, E. van Loon, C. Loo it urse, M. Walbout, M. IJzerman, E. Die- een procureurskantoor, en had een stille, fatsoenlijke betrekking, gedurende vele jaren; totdat hij uit de zaken ging, om zich geheel aan de scihoone kunsten te wijden. Toen mijln vader stierf, had hij zijn fortuin op gelijke wij'ze ouder ons drieën verdeeld, en sedert dien tijld heb ben wij steeds met elkaar geleefd, met tante Rachel bij ons. Tante Rachel heeft zelve een tamelijk groot vermogen. Wij Perrens zdjln niet rijk dat wil zeggen wat de menschen tegenwoordig rijk noe men; maar wiji zijn toch een goed geze ten, een bepaald vermogende familie; al ons geld is goed en veilig belegd, en wij behoeven ons niets te ontzeggen. En wij hebben besloten, Chrystie, u een uitste kende opvoeding te geven, en u geen enkel voorrecht te onthouden; gijl zult als ons eigen nichtje worden grootgebracht. Maar dan moet gij ook een lief meisje wezen, en het bijten voortaan nalaten: gij moet Ju dith altoos strikt gehoorzamen, en als ik fan uw plaats ware, dan zou ik Matthias liever niet boos maken. .„Waarom is mr Perren nooit ge trouwd?" vroeg ik, tamelijk vrijlpostig, mijln leeftijd en positie in aanmerking genomen. Mona haalde de schouders op. „Ik weet het waarlijk niet, Chrystie; hij denkt er wel steeds over, maar hij schijnt niet veel aantrekkelijkheden voor dames te bezitten. Soms spreekt hij wel eens, MU»-0449o leman, C. Nijsse, J. v. d. Dries, M. de Wilde, P. Meulblok, S. Cappon, J. Pieters en J. v. d. Swaluw, en de heeren: A. Ka- relse, W. Nijsse, Jac. Nijisse, F. Dieleman, P. Kuzee, Jac. Braamse, C. G. Klap, G. Pauwe en M. Vermeulen. Na afloop van het examen wenschte Dr van Gelderen de geslaagden geluk met het behaalde succes. Het woord werd verder gevoerd door dhr A. Karelse namens de cursisten, die de leiders van den cursus,Dr C. Griep en zuster Kranenburg, dankte voor het ge noten onderwijs en hen beiden een cadeau aanbood. Daarna sprak de burgemeester en dankte zoowol de cursisten als de lei ders, wat ook hij voor de laatsten liet ver gezeld gaan van een geschenk. Dr Griep sprak daarna het slotwoord met een opwekking om steeds te blijven oefenen. De nationale vereeniging van leera ren in Stenografie „Groote" hield op 13 Mei 1.1. te Vlissingen examen in steno- en typen. Geslaagd zijn voor Nederl. 130 Igr/m dhrn M. H. v. d. Ende, S. W. v. d. Ende, G. M. Hamelink, A. M. M. v. Pagee en M. G. Meulmeester, allen te Middelburg en J. Kooman te Vlissingen. Fransoh 100 lgr/m dhr M. J. van Aart- se uit Middelburg „met lof". Steno-typiste: Mej. W. Zevenhuizen te Vlissingen (met lof voor typen). Typist(e): dhrn A, H. Nidel'Stein Wal ter on P. F. Standaert, beiden te Vlissin gen; A. F. Klaver, J. Heynsdijk, J. J. Guiran, J. A. Maat, allen te Middelburg en C. A. J. van Hee te Kamperland. Met ingang van 1 Sept. is aan mej. J. D. Wessels, wegens a.s. huwelijk, eer vol ontslag verleend als onderwijzeres aan de Chr. Burgerschool, Singelstraat, te Middelburg. Tot tijdelijk onderwijzer is met in gang van 'dien daturni benoemd de heer P. A. Bouwense, thans als kweekeling met akte aan deze school verbonden. DRIE DOODEN EN EEN ZWAAR GEWONDE BIJ EEN AANRIJDING. Gisteravond is op den Rijksweg Olden- zaalEnschede, in het dorp Lonneker een vreeselijk ongeluk gebeurd. Een per sonenauto, waarvan de bestuurder onder invloed van sterken drank verkeerde, is ingereden op een wielrijder en twee wan delende meisjes, terwijl ook een kinder wagen, waarin zich een baby van y2 jaar bevond, werd getroffen. De wielrijder, de ongeveer 35-jarige heer Moddejonge, het twaalfjarige meisje Smink en de zuige ling werden op slag gedood. Het vijftien jarige meisje Smit werd zeer ernstig ge wond. De bestuurder van de auto, een zekere S. uit Enschedé, chauffeur van beroep, werd door de politie gearresteerd. Alle slachtoffers zijn afkomstig uit Lon neker. De aanrijding is geschied met een auto uit Gelderland, die door S. te Enschedé was geleend van iemand, die hij daar in een café had ontmoet. Vergezeld van twee personen, een man en een vrouw, heeft hij zich met den wagen naar Olden- zaal begeven, waar het drietal zich aan drank te buiten is gegaan. Daarna werd de terugreis naar Enschedé aanvaard, waarbij met zeer groote snelheid gereden werd. In het dorp Lonneker raakte de bestuurder in een bocht van den weg de macht over het stuur kwijt. De auto reed het rijwielpad op, met het gemelde vreeselijk gevolg. De chauffeur raasde echter door. Bij het café Nijkamp werd hij door den rijks veldwachter Smit uit Lonneker gesom meerd te stoppen, aan welk bevel hij evenals of hij bijna geëngageerd was, miaar het leidt gewoonlijk tot niets, zoodat Judith en ik nu reeds aan die praatjes gewend zijn. In het begin geloofden wij hem steeds." „Etn waarom zajit gijl zelve niet getrouwd, miss Mona?" „Gij zijt al te nieuwsgierig, Chrystie; dat is nu juist iets, waar een klein meisje nooit naar vragen moet. Gij moogt niet zoo onbescheiden wezen, dat weet giji heel goed." HOOFDSTUK VUL Het plan van miss Judith. „Nu, Chrystie, moet ik eens gaan on derzoeken, wat gij' alzoo werkelijk weet", zeide Miss Judith, toen ik de kamer bin nentrad. „Mona, ik geloof dat het beter is, wanneer gij ons samen laat. Ik wil, dat gij mij eens precies vertelt, mijn kind, wat gij geleerd hebt. Gij kunt lezen, niet waar?" „O ja, heel goed!" antwoordde ik dade lijk. De tafel was overladen met allerlei boe ken, groot en klein. Ik hoopte vurig, dat het mijn lot niet zou wezen, om uit al die boeken lessen te moeten leeren! Miss Ju dith bladerde verschillende deelen door; eindelijk stelde zij mij een ter hand, en voldeed. Hij werd onmiddellijk in arrest gesteld. Het zwaar gewonde meisje is in zorg- wekkenden toestand naar het ziekenhuis getransporteerd. Uit het onderzoek is gebleken, dat de bestuurder van de auto, de 34-jarige chauffeur C. S., reeds vroeg in den mid dag in aangeschoten toestand is gezien. Baggermolen omgeslagen. De beide runners waarschijnlijk verdronken. De baggermolen Aden van de Holland- sohe Aannemingsmaatschappij, welke te zamen met een bak gesleept werd door de sleepboot Oostzee van Leith naar Rot terdam, is tijdens stormweer omgesla gen. De sleep was gisteren uit Leith ver trokken. Aan boord van de Aden bevonden zich de runners A. Marcus en L. de Vos, bei den woonachtig te Maassluis. Deze zijn vermoedelijk bij de ramp omgekomen. De ramp had dichtbij de Engelsche kust plaats. De baggermolen moet als verloren wor den beschouwd. De omgekomen A. Marcus was 44 jaar en vader van zes kinderen; L. de Vos was 45 jaar en ongehuwd; hij is het vijfde lid van één gezin, dat door verdrinking op zee om het leven is gekomen. Zijn va der en drie van zijn broers trof eenzelfde lot. Bliksem ingeslagen. Woens dagavond is tijdens een onweersbui de bliksem geslagen in de arbeiderswoning van S. te Wezep. In een ommezien stond het huis in lichter laaie. De vrouw en drie kinderen van den bewoner zagen kans zich tijdig in veiligheid te stellen, doch de man zelf werd onder het val lend puin bedolven. Met moeite slaag den de buren er in het slachtoffer te bevrijden. S. was ernstig aan den schou der en een der armen gewond. Het huis brandde geheel af. Moord op een kind. In den nacht van Dinsdag op Woensdag heeft de politie op het erf van 'een woning onder de gemeente Nieuwerkerk een kin derlijkje opgegraven, dat hier reeds eeni ge weken in den grond lag. De politie heeft het lijkje in beslag genomen en ter schouwing naar Rotterdam over gebracht. Een 37-jarige chauffeur, woonachtig te Waddinxveen, die sedert jaren relaties onderhoudt met een 36-jarige vrouw uit Nieuwerkerk aan den IJssel, is op ver moeden het misdrijf te hebben gepleegd, aangehouden. De burgemeester van Nieuwerkerk aan den IJssel heeft beiden aan een scherp verhoor onderworpen, waarbij beiden hun daad hebben bekend. DE SIEGFRIEDLINIE. Een moderne' Chineesche muur rond Duitschland. De laatste dagen, die aan bet officieele bezoek van Hitier aan de Duitsohe ver sterkingen langs onze Zuid-Oost grens voorafgingen, is, zoo mogelijk, nog har der gewerkt' dan reeds gewoonte was, zoo meldt de „Msb.". Aan den weg Vaals-Aken heeft men, meer naar Aken toe, een nieuwe matten- omrastering neergezet, waarachter, aan het oog onttrokken, de ondergrondsche werkzaamheden worden verricht. Onmiddellijk aan de Nederlandsche grens, slechts enkele tientallen meters ver wijderd, onder aan den Soheeberg, waar de laatste weken de ondergrondsche ar beid stop stond, is men andermaal met graaf- en betonwerk begonnen. Zoo liggen thans in de directe nabijheid van de Nederlandsche Zuid-Dost-grens zes a zeven vestingen, twee tot' drie ver- verzocht mij een zeker gedeelte, dat zij mij aanwees, overluid voor te lezen. Het ging nog al tamelijk vlug, dat wil zeg gen, ik struikelde niet over de lange woor den, maar was alleronoplettenst wat de uitspraak betrof; ik lette op komma's noch punten en rammelde steeds door op een dreuntoon, die uitstekend geschikt was om iemand te laten inslapen. „Tot zoover, Chrystie, houd nu maar op. Gij leest waarlijk bijzonder slecht, eigenlijk kan men dat geen lezen noe men; de helft der woorden spreekt gü geheel verkeerd uit; gij hebt niet het minste begrip om den klemtoon te leg gen en gij zeurt en dreunt, evenals een kind van een bewaarschooll" „Luister nu eens naar mij", zeide miss Judith, en zij haalde de passage, die ik volgens haar meening zoo door heen gehaspeld had. Ik moest bekennen, dat het nu geheel anders klonk. Vervol gens werd ik geëxamineerd in verschil lende andere vakken, doch slechts mijn vorderingen in het rekenen werden ge prezen. Van de geschiedenis had ik wel iets geleerd en gelezen, doch ik ver warde personen en zaken. Het examen kwam plotseling tot een eind, doordat miss Judith verklaarde, dat ik alles we der opnieuw moest leeren, van de eerste beginselen af. Met Molenaar"» Kindermeel maakt gfl Uw kind sterk - stevig en keaigeïoaa m ditmaal is bit ktsti nu ook tens goedkoop. Vraag vandaag nog een pakje Molenaart Kindermeel bij Uw kruidenier of J en zie hoe heerlijk Uw kind het

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 2