Gemengd Nieuws. Burgerlijke Stand. Het Vrouwenhoekje Radioprogramma. Sociaal-Democraten in neergang. De zwerftochten van Kees. De sociaal-democraten bewijzen, zegt de Standaard, door hun gedrag, hoe zij gevoelen in den neergang te zijn. De feiten wijzen het uit. In tal van landen is de sociaal-demo cratie vernietigd door revolutionaire krachten, die zijzelf had opgeroepen. In andere, waar zij mee de verantwoor delijkheid voor daden moest dragen, stel de zij diep te leur. De uitslag van de stombus in België en Eenemarken bewijst zulks. Dit nu wekt vrees, wat niemand haar kwalijk kan nemen. Alleen is het de vraag, of men daarop ten onzent verstandig reageert. De partij weert zich nu bij deze Staten- stemhus met geweldige beloften en tome- lowze woordenpraal. Zij zal welvaart brengen en zij alleen. En werk voor allen. Maar stellig vreezende, dat dit toch niet grijpen zal, wordt heul gezocht in een groote demonstratie, alsof daar eenig be wijs in schuilen kan. Eln dat de vrees toen nog niet week uit het onrustig hart, werd duidelijk uit de opgewonden taal, die enkele leiders uitten. De voorzitter der partij zeide zelfs, er op wijzend dat bij velen de gedachte leef de: na ons de zondvloed: hier is de zond vloed en wij zullen het volk bevrijden. D'at was wartaal. En het pleit niet voor de hoorders, dat zij toen applaudisseerden. Men was de kluts blijkbaar al weer kwijt, zooals dat meer het geval is bij de sociaal-democra tie. Het bewijst waarlijk geen innerlijke kracht. verdachte nimmer met de Justitie in aan raking is geweest, en verdachte heeft de firma schadeloos willen stellen door het verleenen van een 2de hypotheek op zijn huis. Pleiter verzoekt aan het reclassee» ringsrapport niet de waarde te willen toe kennen als de Officier van Justitie dat doet. Pleiter verzoekt verder een voor waardelijke veroordeeling. Oplichting'. A. J. Z., 35 jaar, zonder vaste woon- of verblijfplaats, thans verblijvende in het Huis van bewaring te Middelburg, ver voegde zich in November van het vorige jaar te Hulst bijl den 'hotelhouder Egger- mont. Hij gaf voor ziek te zijn en zich op het bijkantoor van de Amsterdamsohe Bank te Hulst te hebben moeten vervoe gen om aldaar geld af te halen dat op zijn naam stond en ook nog een vordering te hebben van f 1250 op een notaris ter plaatse. Hij heeft door deze mededeelin- gen dien hotelhouder bewogen om gedu rende een week logies te verstrekken tot een gezamenlijk bedrag van plm. f 50. Er bleek achteraf, dat van het opgedischte verhaal van verdachte geen woord waax was en de hotelhouder er met deze pensi ongast was ingevlogen. Verdachte werd rechtskundig bijgestaan door Mr Tichelaar, advocaat te lerseke. •De Officier acht de oplichting wettig en overtuigend bewezep. Hij eischt 2 maan den gevangenisstraf met aftrek voorarrest De verdediger van verdachte refereert zich en bepleit verder clementie. Oplichting, gepleegd door brlflonkooplledien. J. A. D., 26 jaar, briUenkoopman te Bergen op Zoom, beeft zic'h op 23 Jan. j.l. te Wemeldinge vervoegd bij' een zekere A. d. Visser. Hij wist dat deze de Visser ©enige dagen tevoren van ©enige brilienkooplieden, brillen 'had gekocht en zeide aan dien de Visser dat gebleken was, dat hij door 'die kooplieden met den koop was bedrogen. Vervolgens gaf ver dachte zich uit als behoorende tot de op sporingsdienst, waarbij hij dien de Vis ser ter legitimatie listiglijk een z.g.n. op- koopersregister vertoonde, dat het stem pel droeg van de politie te Bergen op Zoom. Voorts gaf hij' te kennen, dat reeds 3 van de kooplieden wegens 'bedrog wa ren geearresteerd, 'daarbij een foto van een manspersoon toonende waardoor de Visser in den waan werd gebracht dat dit) een foto ivan een 'dier1 kooplieden was. Vervolgens zeide verdachte 'dat hij (de Visser) f 62.50 moest storten om het verder onderzoek naar het bedrog dier kooplieden voortgang te kunnen doen hebben, welk bedrag de Visser later Zou terugontvangen. Natuurlijk was een en ander ©en oplichtingstruc, waardoor de Visser in den waan werd gebracht met een politieman te doen te hebben en weTd bewogen tot afgifte aan dezen verdachte van de f 62.50. Als mede-dader in deze zaak stond te recht de 44-jarige koopman in galan- teriën te (Bergen op Zoom, J. S., die zich had te verantwoorden wegens heling als hebende het door de oplichtinfg gekregen bedrag van f'62.50 als geschenk van den eersten verdachte aangenomen. In de strafzaak tegen D. vroeg de ver dediger van verdachte, Mr Groenewege, nietigheid van de dagvaarding. Nadat de rechtbank in Raadkamer was geweest, werd de dagvaarding nietig verklaard. D'e strafzaak tegen S. werd aangehou den tot een latoren datum. Aan do grens doodge- s o 'h o 't e n. Zooals bekend is in den nacht van "Woensdag op Donderdag on der de gemeente Noorbeek (L.) een man door een grenswacht doodgeschoten. Het onderzoek heeft uitgewezen, dat de man, een krankzinnige, ontvlucht was uit het Belgische gesticht „Reus" op ongeveer 10 K.M. van de Nederlandsche grens gele gen. De man was des middags ontsnapt en had een nieurw damesrijwiel weggenomen. Hiji b©gon toen zijn tocht, welke een zoo tragisch einde 'heeft gevonden. Brand te Lumteren. In een gebouw te Lunteren, waarin vroeger een meelfabriek gevestigd was, doch waarvan de bovenverdieping de laatste jaren im gebruik is bij een ontspannings- vereeniging, terwijl de benedenruimte als opslagplaats van materialen voor het Ha- gespraak-terrein van de N.S.B. dienst doet, is door nog onbekende oorzaak brand uitgebroken. Door de aanwezigheid van zeer brand bare voorwerpen, als houten wandheklee- ding en gramofoonplaten, grepen de vlammen zeer snel om zich heen, zoodat er een oogenhlik zelfs gevaar voor de be lendende perceelen te duchten was. De Luntensche brandweer, die spoedig ter plaatse was on zich tot nablussohen moest beperken, kon echter overslaan van het vuur voorkomen. De gelheele inventaris is verloren ge gaan. Het gebouw is tot den grond toe af gebrand. De schade wordt niet door ver zekering gedekt. 'Gevaarlijk vehikel. De verkeerstechnische dienst van de Haag- sche politie 'heeft gisteren op den Leid- schestraatweg onder de gemeente Den Haag een autobus uit Amsterdam aange houden en aan de gebruikelijke proeven onderworpen. De dertig passagiers van de autobus wachtten in. spanning. Bij het controleeren van de remmen bleek de bus een levensgevaarlijk voer tuig te zijn. Zoowel de handrem als de voetrem waren in een zeer desolaten toe stand, en wel zoodanig, dat de politie den chauffeur geen toestemming kom geven, het laatste stukje van de reis Amsterdam Den Haag nog af te leggen. De dertig passagiers werden dus oip den Leidschestraatweg neergezet en moesten m'aar zien hoe zij' in de plaats van be stemming kwamen. De bus is in beslag genomen en naar het hoofdbureau van politie gebracht. Tegen de autofousonder- neming, de firma De V., te Amsterdam, is proces-verbaal opgemaakt. COÖRDINATIE VAN HET VERKEER OP WALCHEREN. Een autobusdienst Middelburg] Vlissingen? Op Walcheren, aldus de N.R.C., wordt het personenvervoer verzorgd door drie vervoer ondernemingen. De provinciale Zeeuwsche electriciteitsmaatschappij ex ploiteert de electrische tram Middelburg- Vlisslngcn en de electrische stadstram in Vlissingen; een particulier onderhoudt een autobusdienst tusschen Middelburg en Veere, en voor de overige verbindingen zorgt de N.V. Stoomtram Walcheren. Geen der drie ondernemingen gaat het erg voor den wind.. D'e electrische tram lijdt verlies; de N.V. Stoomtram Walche ren teert ook nu nog in, en volgens hen, die het kunnen weten, moet ook de par ticuliere dienst op hot oude Veere niet bijster floreeren. Mede op aandrang van de regeering, die destijds f250.000 stak in de stoom tram van welk bedrag nooit meer dan f5000 werd afgelost is onlangs een begin gemaakt met een onderzoek naar de mogelijkheid een fusie van tram- en autobusondernemingen op Walcheren tot stand te brengen. De commissie, daartoe ingesteld, knoopte onderhandelingen aan met de P.Z.E.M. en met het bestuur van de stoomtram, en haar eerste taak was na te gaan of de electrische tram Middel burgVlissingen zou kunnen worden ver vangen door een, b.v. door de stoomtram Walcheren te exploiteeren autobusdienst. Nadat de directeuren van de twee ge noemde vervoerondornemingen hierover een ongunstig rapport hadden uitge bracht, wendde de commissie van onder zoek zich om een rapport tot Jhr ir J. Röell, directeur van de Westlandsche stoomtram maatschappij. Deze heeft dezer dagen zijn rapport overgelegd en komt tot de conclusie, dat een autobusbedrijf den electrischen tram- dienst MiddelburgVlissingen kan ver vangen, en dat het onmiddellijk een be- teekenende zuivere winst kan maken. De rapporteur acht 12—14 autobussen met benzine-motor, voor 30 personen, vol doende om den dienst, ook op de drukste dagen, te onderhouden, mits op de druk ste feestdagen een 4-minuten-dienst wordt gereden. De rijtijd zal ongeveer 20 minu ten bedragen. Bij de exploitatie-rekening is uitgegaan van de bestaande tarieven. In overweging wordt gegeven het autobusbedrijf onder te brengen in de bestaande gebouwen van de stoomtram Walcheren te Koudekerke, die eenige uit breiding zullen moeten ondergaan, en die van! centrale verwarming voorzien zullen dienen te worden. Over vervanging van de stadstram in Vlissingen door autobussen, en over over neming van den busdienst Middelburg— Veere, rept het rapport niet. Bekend is echter, dat de P.Z.E.M. de tram in Vlissingen, wanneer binnenkort de concessie afloopt, niet meer zal ex ploiteeren, maar dat zich reeds een par ticuliere ondernemer heeft gemeld om het stadsvervoer door middel van auto bussen te verzorgen. Gedacht kan verder worden aan een uurdienst over den straks verbeterden ouden Vlissingschen weg, en aan ritten op de mailtreinen, die niet te Middelburg stoppen. HET DOUANEKANTOOR MOULAND. Dag en nacht geopend. Kort geleden werd bekend gemaakt, dat het grenskan- toor Eysden van 7 April af dag en nacht voor het reizi gersverkeer was geopend. Thans ontvangt de A.N.W.B., in antwoord op een desbe treffend verzoek, bericht van het Belgische ministerie van financiën te Brussel, dat ook het tegenover Eysden gelegen Belgische douanekantoor Mou- land van 15 April af dag en nacht voor het reizigersver keer geopend zal zijn. Bij wijze van proef zal deze nieuwe regeling het eer ste jaar niet alleen 's zomers, doch ook 's winters gelden. 169. Ze gingen weer verder en het bleek dat de grot uitkwam tusschen struikgewas en bosschen. Ze waren nu weer in het open .veld, en letten scherp op of ze niets ver dachts ontdekten. 170. Eensklaps ontdekten ze een mensch die op een fiets reed, en hun hart begon luider te kloppen. Naderbij gekomen, zagen ze dat het een gendarme was, uitgerust met geweer en revolver, die doodbedaard bet pad affietste. Bij vervanging van de tram door een autobusdienst zal uiteraard niet al het personeel kunnen worden overgeheveld. Voor de gedupeerden zou wellicht het pensioenfonds van de stoomtram inge schakeld kunnen worden. Algemeen wordt aangenomen, dat het thans vooral van den raad van commis sarissen van de stoomtram Walcheren zal afhangen of het rapport-Röell resul taten zal oogsten. NIEUWE LEGERUNIFORMEN. Proeve op groote schaal. Naar de Standaard vernam, zal binnen enkele dagen op groote schaal een nieuwe proef genomen worden met een gewijzigd uniform voor militairen. Het is thans wel zeker, dat het mo del met revers en overhemd met das van de baan is. Van het indertijd voor gestelde model met dubbelen kraag is bet nieuwe uniform een verbetering. Ongeveer duizend militairen, zullen binnenkort te dragen krijgen een uniform herinnerend aan dat in bet Koninklijk Ned.-Irid, leger. Dë dubbele kraag van de tuniek is ech ter iets lager. Op dezen kraag komen, voor de officieren, de onderscheidingsteekenen op een gekleurd fond, dat, naar gelang het wapen, een andere kleur zal hebben. Ook de stafofficieren zal men aan een bepaald gekleurd fond voor de onderscheidingstee kenen kunnen herkennen. Bij dit uniform vervallen de biezen op broek en jas en heeft de tuniek van ach teren een split. Een andere proef, welke gelijktijdig ge nomen wordt, bestaat in een tuniek, waarvan de kraag eveneens dubbel, nog iets lager is, en waaronder dan een das, c.p. halsbedekking gedragen zal worden. Het gaat dus in ieder geval hoofdzake lijk om een wijziging van den stijven op- staanden kraag. MIDDELBURG. Bevallen: J. Olijslager geb. den Boeft d. Overleden: D. Meijer 72 j., weduwe van J. Brouwer; T. C. van der Heide, 18 j., vrouw van M. J. Adriaansen. (M. C.) Van 1113 April. VLISSINGEN. Getrouwd: P. A. Matze 26 j. en W. E. A. van Hal 25 j Bevallen: C van Baaren geb. Klip z.; S. Hartland geb. van Rooijen dJ. But geb. Quispel z.; E. A. Avontuur geb. van M'aenen z,; G. G. Hofman geb. Potvlie- ger d. Overleden: P. Cloots, 74 j., vrouw van P. G. Leijs; W. J. van Thiel Berg'kuijs, 80 j., wedn. van C. G. de Voogd. (V. G.) Over de maand Maart. KRABBENDIJKE. Geboren: 5, Maria Jacoba d. v. H. Kok en J. v. Luyk; 12, Christina d. v. P. Koster en A. Schrier; 20, Cornelis Pieter z. v. G. A. v. Oos ten en M. P. v. d. Vliet; 24, Abraham z. v. J. Nieuwenhuyzen en G. A. Meeuwsen; 25, Willem z. v. G. v. Iwaarden en N. Faasse. Gehuwd: 3, A. P. Riedijk 26 j. en E. J. Spijk 22 j. Overleden: 5, A. de Bokx, 80 j., weduwe van P. Huissen. Wenken voor de schoonmaak. Het marmer van vensterban ken en waschtafels blijft mooi en behoudt zijn glans als het, nadat het gereinigd is, opgewreven wordt met dunne was in de kleur van het marmer. Is het erg vuil, dan maakt men het eerst schoon met zeepsop, daarna met helder water en droogt het met een zachten doek. Een granieten vloer kan als dat noodig is, met warm zeepsop opge dweild en daama met schoon koud water afgenomen worden. Door een behandeling met was of lijnolie wordt de kleur mooier en blijft de vloer langer schoon. Geschilderd houtwerk moet niet al te veel met zeepsop in aanraking komen. Voor glanzend geverfde deuren neme men liefst water met azijn. Men gebruikt hiervoor een in de vloeistof uit geknepen spons, voor de hoeken kan een kwastje noodig zijn. Het afdrogen ge schiedt met een vochtigen zeemleeren lap, die eerst is uitgewrongen, daarna uitgeklopt en met de punten naar bin nen gevouwen. Zitten er vlekken op het hout, dan probeert men eerst, die met een lapje met slaolie of een beetje dunne witte was weg te maken. Lukt dat niet, dan moet er wat zeepwater aan te pas komen, dat echter dadelijk met schoon water of water en azijn weer verwijderd wordt. Dof schilderwerk neemt men af met zachte, droge doeken. Ook dit kan, als het vuil is, met azijn en water worden afgesponsd. Vergulde randjes mogen niet met water in aanraking komen. Voor een weerspannige vlek mag hoogstens een beetje sigarenasch worden gebruikt. Het uitmaken van vlekken heeft tot gevolg, dat in plaats van de vlek een glimmend stukje oppervlak ontstaat. Pas geschilderd houtwerk moet dik wijls mét azijn en water afgenomen wor den. De verf wordt dan harder en beter bestand tegen vlekken en stooten. (Hbld.) Een nieuw recept voor amandelbroodjes. Wat is kwark? Wie zelf wel eens feullleté-gebak heeft bereid, zal weten, dat het maken van het deeg zeer bewerkelijk is, terwijl het dan bovendien niet altijd even goed uit valt. Er is evenwel een mogelijkheid om dergelijk luchtig gebak in zeer korten tijd te bereiden, met bovendien de zeker heid, dat het goed zal lukken. Hiertoe maken we gebruik van kwark, een zacht zuur melkproduct, dat in veel plaatsen verkocht wordt, maar dat we zoo noodig ook zelf kunnen bereiden op de volgen de wijze: 1 L. gekookte melk laten af koelen tot ze lauw is en dan vermengen met Vz L- karnemelk. Alles samen on geveer 1 uur op een lauw plekje laten staan n.l. tot zich een afscheiding van het vocht en de vaste stoffen vormt en vervolgens door een schoonen doek gieten, dus juist zooals bij hangop ge daan wordt. De droog uitgelekte massa noemen we nu kwark, en is onder andere in onderstaand recept te gebruiken. (Uit 1 L. melk en y2 L. karnemelk wordt ongeveer pond kwark verkregen.) Het recept luidt voor 4 amandelbrood jes: voor het deeg: 70 gram kwark, 70 gram boter, 70 gram bloem, x/2 theelepel zout. Vulling: ongeveer 300 gram (3 ons) amandelspijs. Roer, voor het deeg, de boter tot room. Vermeng ze met de kwark, de bloem en het zout. Rol het deeg op een met bloem bestrooide tafel uit tot eon rechthoekige lap van ongeveer 3 m.m. dikte. Verdeel deze in 4 kleinere en rol elk deeglapje losjes om een slaafje amandelspijs. Plak de einden met water vast. J3evochtig den bovenkant van het rolletje en bestrooi deze met suiker. Leg de rolletjes op een beboterd bakblik en bak ze in een heeten oven in 1520 minuten gaar en goud bruin. Het motgevaar. Het mooie weer van de laatste dagen deed de eerste motvlindertjes reeds te voorschijn komen. Daarmee is het jacht seizoen op de mot weer ingeluid. Wat tegen deze gevreesde vijand te doen? In de eerste plaats luchten en nog eens luchten. Kleeren, die niet regel matig gedragen worden, moeten zoo nu en dan worden gelucht en geschud. Mottenplagen komen het minst voor in huizen, waar de grootste zindelijkheid en voorzorgen worden betracht. Bij voorkeur worden eitjes gelegd op wollen stoffen, die niet volkomen gereinigd zijn, vóór dat zij opgeborgen werden. De wormpjes die uit de eitjes komen, zijn de boosdoe ners, die de boel stukvreten en niet de kleine vliegende motjes. Winterkleeren kunnen dan ook niet ge noeg geklopt, geborsteld en gelucht wor den, vóór het opbergen gedurende de zomermaanden en meermalen tusschen- tijds. Mottenpoeder, kamfer en naftaline dooden de wormpjes niet, veel beter is b.v. Paradichlorbenzol. Het verstuiven met een spuit van een der vele in den handel zijnde vloeibare insectendooden- de stoffen is eveneens uitstekend. Kasten na het spuiten een kwartier sluiten I Het uitzwavelen van kleerkasten en koffers is eveneens uitstekend. Voor bontmantels en andere winter kleeren heeft men geprepareerde motten- zakken, waarvan de prijs echter nogal hoog is. Klein bont wordt eerst gelucht en uit geklopt, daarna in versche couranten verpakt en in kasten of kisten gebor gen. Het wollen goed, dat niet meer gedragen wordt, pakt men afzonderlijk eerst stuk voor stuk in couranten, daar na in hoeden- en andere cartonnen doo- zen, die langs de opening van de deksels met papier beplakt worden. Zelfs met al deze voorzorgen is het toch nog noodig af en toe een onderzoek in te stellen. Overtrokken meubelen en vilten vloer belegging zijn niet minder in trek bij de motten. Grondig borstelen, stofzuigen en spuiten zijn de eenige middelen, waar door men het gevaar zooveel mogelijk voorkomen kan. Verschillende soorten tapijten, beklee dingen voor stoelen en gordijnen kunnen in etoomerijen motvrij gemaakt worden, terwijl men thans ook brei- en haakwol kan koopen, die motvrij is. Ja Mevrouw, 'tis niet te g'looven, Maar tóch is het éérlijk waar: Wollen deken koud Persilsop Spoelen scheut azijn en klaar. DMrna ziet U, dat Uw deken Weer een échte deken is: Net als nieuw, zoo lekker wollig, Zacht en soepel, en zoo frisch! Clinge Doorenbos. (Adv.) Brochure over „hamsteren". Vele lezeressen zonden een bestelling in voor de brochure „Hamsteren en ham steren, een raad aan de Nederlandsche huisvrouw", uitgave van de Vereeniging voor Nationale Veiligheid te Den Haag. Wie deze nog niet heeft aangevraagd en ze toch gratis en franco wil ontvan gen, kan maar dan spoedig s.v.p. alsnog een bestelling bij ons doen. Jus in blik. De Unilever Verkoopcentrale N.V. te Rotterdam brengt thans in den handel jus in blik. In menige huishouding wordt tegen woordig om verschillende redenen wei nig of geen vleesch gegeten, terwijl toch voor de aardappelen de jus niet kan worden gemist. De Unileverjus in blik doet in niets onder voor eigen gemaakte vleeschjus. Voor deze jus is versch vet en prima vleesch gebruikt. Ze is geheel gemaakt op dezelfde wijze als ook thuis een goede jus wordt bereid en zal daarom een uit stekende hulp voor de huisvrouw blijken te zijn. In deze jus is niets anders gebruikt, dan wat ook in de huishouding bij het maken van jus noodig is, n.l. vleesch en vet. Surrogaten, bindmiddelen of an dere hulpmiddelen zijn bij het fabricee- ren van deze jus niet gebruikt. Ze voldoet uitstekend bij het middag maal. Maandag, 17 April 1939. HILVERSUM I. 1875 en 415.5 NCRV- Uitz. 8,00 Schriftl., medit. 8,15 Ber., gram. 9.30—9.45 Gelukw. 10,30 Morgend. 11,00 Chr. lectuur. 11,30 Gram. 12,00 Ber. 12,15 Gram. 12,30 Amst. Salonorkest en Gram. 2,00 Gram. 3,00 Huish. wenken. 3,30 Gram. 3,45 Bijbellezing. 4,45 Gram. 5,15 Voor de kinderen. 6,20 Gram., Ber. 6,30 Vragenuurtje. 7,00 Z.E'xc. Min. Mr M. P. L. Steonberghe: De Landbouwcrisispoli- tiek (De Veehouderij', waaronder de zui vel). 7,30 Ber. 7,45 Gram. 8,00 Ber. ANP, ■herh. SOS-Ber. 8,15 Chr. Muziekvereen. „Concordia". 9,00 Causerie „D'e toekom stige ontwikkeling van het verkeer". 9,30 Trioconcert. 10,00 Ber. ANP., act. halfuur. 10,30 Verv. Trioconcert. 10,45 Gymnas tiek. 11,00 Cembalo, fluit en viola da gamba (opn.). 11,25 Gram. Ga. 11,50 12,00 Schriftl. HILVERSUM II. 301,5 Algem. Progr., verz. door de AVRO. 8,00 Gram. Ga. 8,15 Ber.) 10,00 Morgenw. 10,15 Gew. muz. (gram.). 10,30 Voor de vrouw. 10,35 Piano. 11,00 Voor de vrouw. 11,10 En semble Jetty Cantor en gram. Ca. 12,15 Ber. 12,45 AVRO-Amusementsorkest en solist. 1,35 Cabaretprogr. (opn.). 2,35 Om roeporkest en soliste. In de pauze: Voor dracht over Ferdinand de Lesseps. 4,30 Disco-causerie. 5,30 AVRO-Salonorkest. 6,15 Gram. met toel. Ga. 6,30 Ber. 7,00 Zie Hilversum I. 7,30 Het Zepparoni- kwartet. 8,00 Ber. ANP., meded. 8,15 Concertgeb.-orkest en solisten. 9,15 Cau serie „De beteekenis van de Prov. Staten als besturend lichaam". 9,30 Liedjes. 9,50 De Twillight Serenaders. 10,30 Orgel. 11,00 Ber. ANP., hierna: AVRO-Band. 11,40—12,00 Gram.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 6