Afloop Verkoopinp en Aanbestedingen Accuraat SPECIAALHUIS- Ve rte ge nwoordiger L. VLIEGER, Meliskerke Prins Bernhard aan de grenzen. Telegrammen. Laatste Berichten. AMERICAN CIGARETTE Burgerlijke Stand. Marktberichten Finantiëele Berichten Advertentiën de Hengst Dragon de Nielo worden uw orders uitgevoerd door den Een bezoek met Paschen aan de troepen van de grenrbeveiliging. Prins Bernhard, vergezeld van den ko lonel van den generalen staf, M. W. L. van Alphen, directeur van de hoogere krijgsschool, heeft Zondagmiddag en Maandag (2 den Paaschdag), een bezoek gebracht aan de troepen van de grensbe- veiliging in westelijk Noord-Brabant en Overijssel, die aldaar gedurende de Paaschdagen hun taak verrichtten. De militairen, die in verband met de in ternationale spanning en de daaruit voortvloeiende door de Nederlandsche re geering genomen maatregelen van grens bewaking, gedurende de Paaschdagen van verlof waren verstoken, werden op eersten Paaschdag aangenaam verrast door een geheel onverwacht en nie tevoren aange kondigd bezoek van Z.K.H. Prins Bern hard. Z.K.H., die gekleed was in ritmeesters- uniform, arriveerde des middags om streeks 4 uur in gezelschap van zijn adju dant kapitein de Roo van Aldewerelt uit de richting Tilburg te Breda. De Prins bracht hier een bezoek aan een der mobilisatiebureaux en begaf zich vervolgens naar de verschillende plaatsen in het grensgebied, waar de Nederland sche militairen zijn geconcentreerd. Z. K. H. nam overal met groote belangstelling van de getroffen veiligheidsmaatregelen kennis. Voorts bezichtigde de Prins de kwartieren der manschappen en onderof ficieren, waarbij: hij: belangstellend infor meerde naar de in het belang der militai ren genomen maatregelen. Zoo volkomen onverwacht was het be zoek van den Prins, dat hij op de meeste plaatsen door het publiek zelfs niet her kend werd, terwijl de militairen hem eerst herkenden, wanneer hij uit de door hem zelf bestuurde gele auto stapte. Overal werd de Prins bij zijn vertrek luide toe gejuicht. Hoewel de van verlof verstoken mili tairen de Paaschdagen niet thuis hebben kunnen doorbrengen, zoo zijn zij toch niet van Paascheieren verstoken gebleven. Beide Paaschdagen toch kregen de man nen bij het ontbijt extia drie gekookte eie ren en een krentenbrood. Ook de middag maaltijden waren, voor zoover zulks al- ti'ans bij: bereiding in keukenwagens mo gelijk is, extra verzorgd. De officieren van het bureau van den territorialen bevelhebber te 's Hertogen bosch hebben den Prins een groot Paasch- ei voor Prinses Beatrix aangeboden. Na zijn terugkeer ten paleize heeft Z.K.H. nog eens telegrafisch dank gebracht voor dit geschenk. nen. Men had reeds lang verschil van meening en het was al eerder tot onaan genaamheden tusschen beiden gekomen. Om het tweetal schaarden zich al spoedig talrijke belangstellenden die zooals het meestal gaat op- en aanmerkingen maak ten. Onder hen bevond zich een zekere G. de M., die in de buurt bekend staat als een lastig persoon. De M. was pas kort uit de gevangenis te Scheveningen ont slagen. Tijdens de woordenwisseling be moeide hij er zich ook mede, en gaf een der mannen plotseling een klap op het hoofd. D'eze kwam te vallen met zijn hoofd bet trottoir en bekwam een groote hoofd wonde. Een ambulance-auto vervoerde den man in bewusteloozen toestand naar het Wilhelmina-gasthuis waar hij. eenige uren later overleed. De dader was dade lijk na het gebeuren gevlucht, doch hij was te goed bij de politie bekend, zoodat men dadelijk maatregelen nam om hem in handen te krijgen. Gedurende geheel den nacht was zijn woning onder politie toezicht geplaatst, en Maandagmorgen om negen uur toen hij thuis kwam werd hij door de recherche gegrepen. 1 Jeugdig Delft sch duo verongelukt. Op den eersten Paaschdag is te Delft een ernstig ver keersongeval gebeurd. Omstreeks 8 uur reed de 17-jarige motorrijder den 0'. met den eveneens 17-jarigen v. d. H. op de duo, met groote snelheid in de richting Den Haag. Op de brug over de Twee molentjes>- vaart moest de motorrijder plotseling naar rechts uitwijken voor een, uit tegengestel de richting komende auto. Hij reed hier bij twee wielrijdsters uit Rotterdam aan, waardoor hij1 het beheer over zijn stuur verloor en over den kop sloeg. Motorrijder en duopassagier werden beiden zeer ern stig gewond. In zorgwekkenden toestand werden zij naar het gasthuis te Delft over gebracht. Beiden zijn te Delft woonachtig. Een der wielrijdsters, de 18-jarige mej. W. uit Rotterdam kon, na verbonden te zijn, naar haar woning worden overge bracht. De andere wielrijdster kwam er goed af. Naar gebleken is heeft de motorrijder zonder licht gereden. Invalidewagen aan gereden. Nabij de Boschbarn te Amsterdam is Zondagmorgen een bolsing ontstaan tusschen een motorrijder en een drie-wielig invalide-wagentje met een man er in. D'e motorrijder sloeg hierbij te gen den grond en bleef bewusteloos liggen, gen. Hij had een zeer ernstige hoofdwon de en een hersenschudding bekomen. De geneeskundige dienst vervoerde den man in zeer zorgelijken toestand naar het Wil helmina-gasthuis alwaar hij des avonds is overleden. D'e man in het invaiide- wagentje bekwam slechts een kleine wonde. Dood él ij k ongeluk. Op de IJsselkade te Kampen is Vrijdag de 15- jarige schildersknecht K., die zich per rijwiel naar zijn werk begaf, tegen een luxe auto opgereden. De jongen werd circa tien meter meegesleurd. Met een ernstige hoofdwonde werd hij naar het ziekenhuis vervoerd. Zonder tot bewust zijn te zijn gekomen, is hij aan de ge volgen van zijn bekomen wonden over leden. Kind verdronken. Gister middag is het 4-jarig zoontje van de fa milie G. Schellingerhout te Benthuizen in een diepe wijk te water geraakt en ver dronken. flO.OOO in den grond ver stopt. In het dorpje Varik ten Westen van Tiel overleed dezer dagen de 88-jarige P. de C. Deze man leefde zeer sober. Reeds vele jaren was hij weduwnaar en had hulp van een huishoudster. Kort na het overlijden van den bejaarden man kwamen de erfgenamen in het sterfhuis bijeen. Op aanwijzing van een nichtje van den overledene afkomstig uit Waar denburg, werd midden in het woonvertrek een steen opgelicht en het zich er onder bevindende zand uitgegraven. Na eenig graven stiet men op een pot, welke te' voorschijn gehaald niet minder dan tien duizend gulden bleek te bevatten. Uit den toestand, waarin een en ander verkeerde, kon worden afgeleid, dat deze schat zich geruimen tijd op deze plaats moet hebben bevonden. OUDE MAN VERMOORD. HOLTEN. Vannacht is de ruim 71- jarige landbouwer D. J. B. in zijn wo ning te Look, gemeente Holten, vermoord. Zijn ongeveer 61-jarige vrouw is ernstig miet een scherp voorwerp mishandeld. De drijfveer tot deze misdaad is vermoede lijk roof, aangezien het bekend was dat de familie B. veel geld had. Een buur man, die vanochtend een onderzoek in de woning instelde, vond een groote wan orde. De man lag vermoord in bed, en de vrouw kreunende in de keuken. Omrent den m/oord te Holten vernemen wij nader dat de moord in de kleine boerderij! van het echtpaar B. onilstreeks 2 u. vannacht is geschied. De man is met een scherp voorwerp vermoord. Alles wijst er op, dat een worsteling heeft plaats gehad. In de kamer is alles over hoop gehaald. De vrouw,, die zich nog niet ter ruste had begeven, werd bewusteloos op een keukenstoel aangetroffen. Ook zij had ernstige verwondingen opgeloopen. Nadat haar geneeskundige hulp was ver leend kwami het bewustzijn even terug. Zij' kon alleen verklaren dat twee mannen de boerderij waren binnengedrongen. Zij verkeert in overspannen toestand en is naar een ziekenhuis overgebracht. Haar toestand is zorgwekkend Men weet nog niet hoeveel is gestolen. Vrouw verbrand. DELFT. Vanochtend vroeg is in een wo ning aan het Zuid te D'elft de alleenwo nende 79-jarige weduwe v. d. H. in brand geraakt en om het leven gekomen. De- vrouw wilde met petroleum de kachel aan maken en daarbij hebben haar kleeren vlam gevat. RADIOREDE OVER DE LANDBOUWCRISISPOLITIEK. DEN HAAG. Hedenavond van 77.30 uur spreekt de Minister van Economische Zaken voor de radio over de landbouw- crisispolitiek. Een algemeene beschouwing zal worden gegeven oveT de landbouwcrisismaatrege len. De rede wordt over de drie Nederland sche zenders uitgezonden. AUSTRALIË ZAL ENGELAND STEUNEN. MELBOURNE. De Herald schrijft in een hoofdartikel, dat Australië haar be lofte tot steun aan Engeland hernieuwt. TURKIJE IS NIET BEVREESD. ANKARA. De minister-president heeft in een verklaring tot de groote nationale vergadering gezegd, dat Turkije, dank zij zijn krachtig leger in staat is elk gevaar en iederen aanval af te weren. De buitenlandsohe politiek van Turkije is niet gewijzigd. NIEUW CHINEESCH OFFENSIEF BEGONNEN. TOKIO. In het Zuiden der provincie S'jansi zijn de Ghineezen een door Tsjang Kai Sjek bevolen offensief tegen bijna alle Japansche linies begonnen. Volgens Domei hebben de Japanners evenwel alle Ohineesche aanvallen met succes afgeslagen. EEN ITALIAANSCHE MEENING ROME. In politieke kringen is men van meening, dat het Albaneesche vraagstuk van militair standpunt bezien is afgedaan en men verwacht, dat het "vraagstuk, ook van diplomatiek standpunt bezien, spoe dig zal worden opgelost, aangezien de "Westelijke democratiën hebben besloten het voldongen feit te aanvaarden, omdat zij beginnen te begrijpen, dat Italië alleen een aangelegenheid heeft geregeld, welke alleen Italië aangaat. Men wijst er op, dat Griekenland en Zuid-Slavië kalm zijn. DE OPMARSCH IN ALBANIË. TIRANA. Ook de jongste bezettingen, welke de Italianen hebben verricht be hoort behalve Kruja de stad van den Al- baneeschen nationalen held Skanderberg en ook Tepeleni. Overal, zoo meldt Stefani, worden de j Italiaansche colonnes door de bevolking hartelijk begroet. Japansch ambtenaar doodgeschoten. SJANGHAI. Een jeugdig ambtenaar van de Japansche regeering Sjeb is dood geschoten. De daders wisten te ontkomen, na een Ghineesoben politieman en een burger te hebben gewond. Japansche troepen-actie. HONGKONG. Japansche troepen zijn aan land gezet ongeveer 7 km ten Noor den van het Britsche gebied. ITALIAANSCHE TROEPEN BEREIKEN DE JOEGO-SLAVISCHE GRENS. TIRANA. (Stefani.) Een afdeeling ge motoriseerde Italiaansche troepen heeft de Joego-Slavische grens bereikt. Zij wer den verwelkomd door Joego-Slavische troepen, die haar tegemoet waren ge komen. MIDDELBURG. Schermen. Maandag had te Middelburg in St. Jo ris een wedstrijd in schermen plaats tus schen de schertmlafdeelingen van de Rot- terdamsche en de Middelhurgsche Bur gerwachten. De eerste Voorthuijzen, commandant van de Maddelburgsche Burgerwacht, heette de Rotterdammers hartelijk wel kom. De uitslagen luidden: Degen eerste prijs: Rijkse, Rotterdam; 2e Boonstra, Rotterdam, 3e Soinmeveld, Rotterdam; Sabel: le Roos, Rotterdam1, 2e Lou- wers, 3e Pauwelse, beiden te Middelburg; Korte stok: le pr. Willemstein, 2'e Hof man; lange stok: le Oosthoek; 2e H. Geuze, 3e Dobbelaar; Korps wedstrijd: le Rotterdam, 2e Mid delburg. Een pirijs voor den schoonsten stand behaalde de heer J. Dobbelaar, Middel burg. Brand In een auto. Gisterenavond geraakte in de Lange- delft een personenauto in brand door het wegspringen van een vonk, die met de benzine in aanraking kwam. Toen de brandweer ter plaatse kwam, had men reeds met een doek het vuur gebluscht. De auto was zoo beschadigd, dat zij moest worden weggesleept. GOES. Geboren: Jacomina Helena, d.v. Jacobus Gerardus Domiinicus en Neeltje Willamlsen; Cornells Fransicus Marinus, z.v. Izaak vaim Boven en Miaria Elisabeth van Zumdert; Johannes, z.v. Jacobus Franciscus van Hese en Martina van Bremen. MIDDELBURG. Bevallen: W. F. de Rijke geb, Willems z. (Verb, bericht.) MIDDFLBURG. Ondertrouwd: A. J. de Fagter 28 j. jm. en G. Burgerhoff 24 j. jd. Getrouwd: J. Mol 22 j. jm. en G. Biber 24 j. jd. Bevallen: N. J, W. Grootjans geb. Bras ser z. Overleden: K. W. Arnoldus 67 j., geh. met J. N. Step; G. A. van den Berge 80 j. geh. met G. Versluis; L. Gideonse 75 j. geh. met P. Wisse; P. L. Snoep 57 j. geh. met J. de Jonge; H. Volmer 44 j. geh. met P. J. Langejan. (M. G.) Van 35 April. VLISSINGFN. Getrouwd: D. Breijer 28 j. en M. R. van Wijk 27 j.; L. Krol 49 j. en M. J. Jobse 38 j.; G. A. Kole 25 j. en C. van Weele 26 j.; G. J. Kwaak 25 j. en J. G. de Landmeter 25 j. Bevallen; H. R. van der Wal geb. No- tebaart d.; J. S'troo geb. Boogaard z.; L. van Belzen geb. de Boo van Uijen z.; E. H. Steijn geb. Verboeff d.; A. Sta verman geb. Slicher d.; G. Duvekot geb. Kramer (levenl). Overleden: E. Schrekkenberg 59 j., vrouw van G. J. Hajen; A. E. Goormach- tig 47 man van P. F. J. Joukes; J. F. A. Hamann 70 j., wed van A. J. 'H. Ben der. (V. G.) Over de maand Maart. KLOETINGE. Geboren: Catharina Dina Jannetje d. v. Jacob Felius en Geer- truida Elizabeth Lindenbergh; Neeltje Johanna Huberta d. v. Hubertus Machiel Ghristiaan de Pan en Johanna Jobse; Dina Johanna d. v. Marinus de Bat en Cornelia 'Helena van Iwaarden. Overleden: te Goes, Johannes Willems, 17 dagen; Izaak Bertus de Grootte, 39 j., ongehuwd. KAPFLLE. Geboren: Jan z, v. J. Bruijnooge en G. Ruissen; Janna Pieter- nella d. v. L. Schipper en P. Blok. "Huwelijksaangiften: Gerard Nieuw- dorp 26 j. te Kloetinge en Francina Kor- stanje 24 j. Gehuwd: Jacob Eliza Smit 27 j. en Geertruida Eversdijk 26 j.; Adriaan Meul- polder 24 j. en Adrians van Overloop 22 j. Overleden: Catharina de Vos, 66 j., echtgen. van C. Bal. WOLP'HAARTSDIJK. Gehuwd: 10, Ja cobus Kraak 26 j. jm. en Jannetje Han- newijk 24 j. jd.; 22, Pieter Adriaan Hoek van Dijke 27 j. jm. en Antoinetta Maria de Bad 22 j. jd.; 29, Jacob Geerard Eek- hardt 29 j. jm. en Adriana den Herder 24 j. jd.; 31, David Katsman 23 j. jm. en Maria Wilhelmina Rooze 20 j. jd.; 31, Jan Jacob Goetheer 30 j. jm. en Jacomina Kaboord 36 j. jd. Geboren: 1, Marinus z. v. Jacobus Rentmeester en Jobina Goense; 14, Jan Nico z. v. Jacobus Adriaan van de Walle en Pieternella Cornelia Flipse; 28, Ja cob z. v. Huhrecht Jasperse en Cornelia Pi ijk; 29, Cornells Jan z. v. Jacobus Kal- lemein en Kornelia Adriana Proost; 30, Dirk Frederik z. v. Abraham Izaak Vos en Anna Elisabeth Wolfson. 's GRAVENPOLDER. Getrouwd: 24, Johs. Gerard Minderhoud 29 j. en Cor nelia v. d. Velde 27 j. Geboren; 19, Daniël Job Jozeph z. v. Jb. Boonman en Jozina Klazina Vermue. 19, Catharina d. v. Jobs. W. Moelker en Dina van den Berge. Overleden: 4, Maatje Kruijs Voorberge, echtg. van Jan de Leeuw. SEROOSKERKE. Bevallen: N. G. Ton geb. Geldof d.; P. Polderman geb. Meijers z.; A. M. van den Broeke geb. Smits z.; D. Riemens geb. Van de Voorde z.; J. S. Huijssoon geb. Melis z.; M. J. Joosse geb. Jobse d. Levenloos aangegeven: een kind van J. Klompe en J. Meijers. (M. G.) ARNEMUIDEN. Bevallen: P. M. Meu- lenberg geb. Verburg d.; J. H. Voogdt geb. Wisse d; G. Schuit geb. Schroevers z.; G. A. Joosse geb. Peeman d.; J C. Cor- nelisse geb Melse d.; G. E. Blaasse geb. Schroevers d.; A. M. Klaasse geb. Buijsd. Overleden: J. van Belzen 59 j., vrouw van G. van Belzen. Getrouwd: L. de Nooijer 27 j. jm. te Vlissingen en C. J. van Belzen 23 j.; J. van Belzen 22 j. jm. en G. de Nooijer 22 j. jd. (M. G.) SCHORE. Huw.-aangifte: 23, Andries Stepbanus Helmstrijd 27 j. jm, te Hoede- kens'kerke en Jacomina D'elzenne 23 j. jd. 'sHEER ARENDSKERKE. Geboren: 8, Adriaan Jan z. v. Adriaan de Jager en Cornelia van Sluijs; 9, Catharina d. v. Cornelia Nieuwenhuijse en Maatje Moer dijk; 19, Jacobus Josephus z. v. Jdcob Boonman en Cornelia Klazina Boonman; 20, Johanna d. v. Anthonius Menheere en Jobina Vette; 22, Maria Pieternella d. v. Jan Proost en Catharina Maria Lokerse; 22, Rika d. v. Cornells Murre en Saartje Geertruida Bakker; 23, Albrecht z. v. Wil lem Remijn en Cornelia Johanna Rijk; 30, Cornelis Jan Johannes z. v. Jan Braamse en Adriana Maria Zegers. Gehuwd: 21, Jacob Johannes Hameete- man 29 j. te Voorburg en Catharina An- thonia Vermet, 28 j,; 30, Jacobus de 'Ha mer 27 j, en Pieternella Jansens 25 j. Overleden: 12, Pieternella Markusse, 59 j., ongeh.; 14, Neeltje van de Plasse, 77 j., weduwe van Adriaan Huisson; 24, Maria Pieternella Proost, 2 dagen. Levenloos aangegeven: 20, een kind van Gerardus Steenbakker en Magdalena Priem. Rotterdam, 11 April 1939. Aanvoer: 221 paarden, 5 veulens, 1473 magere runderen, 820 vette runderen, 212 vette kalveren, 90 graskalveren, 2150 nuch tere kalveren, 313 schapen en lammeren, 568 varkens, 3 biggen, 88 bokken en gei ten, 15 zuiglammeren. Prijzen per K.G.: vette koeien tot 72 tot 60, 3646, vette ossen tot 68, tot 58, 3848, stieren tot 62, tot 54, 50, vette kalveren tot f 1,10, tot 95, 65—75, schapen 50, 43, 32, lammeren 56, 47, 42, graskalveren alleen 2e en 3e kwal. 52, 40, nuchtere kalveren 30, 25, 10, slachtpaarden 54, 46, 36, var kens 48, 47, 45. Prijzen per stuk: schapen 25, 19, 17, lammeren 22, 16, 12, nuchtere slacht 6,50, 5,50, fok 20, 15, 12, slachtpaarden 240, 200, 125, werkpaarden 350, 275, 135, hitten 255, 195, 125, stieren 270, 195, 145, kalf koeien 285, 220, 155, melkkoeien 280, 210, 155, varekoeien 195, 160, 140, vaarzen 170, 150, 110, pinken 130, 110, 90, graskalveren 55, 35, 25, bokken en geiten 11, 8, 5. Vette koeien aanvoer als vorige week, handel kalm, onveranderde prijzen, al leen 3e kwaliteit koeien iets lager. Een prima koe tot 76 ct., een prima os tot 72 cent. 'Stieren aanvoer korter, handel matig, beste stieren iets duurder, overigens als vorige weeft Vette kalveren aanvoer iets korter, handel stroef, prijzen iets lager. Een prima ex. tot f 1,20. Sohaipien en lamfmeren aanvoer ruim, handel lui, prijzen als vorige week. Nuchtere fok- en slaohtkalveren aanvoer iets korter,, handel traag, prijken iets la ger. Paarden aanvoer iets grooteT, handel kalm, prijshoudend. Kalf- en melkkoeien aanvoer ruimer, handel lusteloos, prijzen vooral niet hoo- ger. Vare koeien aanvoer flink, stille handel, prijizen als vorige week. Vaarzen en pinken aanvoer matig, stugge handel, onveranderde prijizen. Graskalveren aan voer matig, slechte handel, onveranderde prijizen. Boikken en geiten aanvoer iets korter, handel tamelijk, prijizen als vo rige week. Varkens aanvoer iets kleiner, flauwe handel, prijzen iets lager. Goes, 11 April 1939. Boter per kilo f 1,40, middenprijis p. pond 70 ct., winkelprijs 80 ct., 2e soort boerenboter 65 ct., afwijkende boter 50 ct., faibrieksboter verkocht ad 82,5 ct. Noteering van boter- en Bierhandela ren. Wegens de Paaschdagen en regee- ringsmaatregelen geen noteering. Diaar- om wordt de prijs van vorige week ge handhaafd. GOES. Veiliinig van Ztaterdag 8 April. Breekpeen 5,50, snijsla f 3,50f 12, stoofsla 1113, spinazie 1014, uien 1, witlof 1021, drielingen 1,502 gld. p. 100 kg. rabarber 58, radijs 0.601,50, selderie 1,503 gld. p. 100 bos; kropsla 5,9010,05, idem stek 13,70 gld. p. 100 stuks; Bloemen: narcissen 3,505,50 gld. p. 100 bos. Kamperland. Alhier werd door de Coöp. Landbouwvereeniging „Landbouwbelang" aanbesteed 'het leveren van 6000 kg Chili, 1200 kg kalksalpeter, 25.500 kg kalkam- monsalpeter. Levering tusschen 17 en 22 April a.s. Inschrijvers waren: De Groot en Schou ten te Utrecht Chili f 6.55, kalksalpeter f 6, kalkammonsalpeter f 6,35, alles fran co voor den wal; P. J. Tknimers te Poor- tugal, Chili fé,50, kalkammonsalpeter f 6,32 franco voor den wal; J. P. Verburg te Kortgene, Ghili f 6,73, kalksalpeter f 5,98, kolkamimionsalpeter f 6,33, alles franco bijl de leden; firma wed. A. Sohip- pers te Kamperland, Chili f 6,46, kalk salpeter f 5,90, kalkammonsalpeter f 6,19, alles franco bij de leden. De levering werd gegund aan de firma wed. A. Schippers te Kamperland. De prijzen zijn per 100 kg. BEURSBERICHTEN, Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Co. N.V. te Goes. vorige koers beden H. V. A. 403Va 388% Ned. Ind. Handelsbank 114 111 Philips 192 179% Unilever 125'/a 120% A. K. U. 34 32 Amsterd. Rubber 193 183% Kon. Olie 299% 290 Kon. Boot 108 97 ex div. Scheepv. Unie 102% 99 Deli Mij. 192% 181/3 Nederland 1937 95 941 Nederland 1938 99% 98Va U. S. Steel 376/e 35 Anaconda 18Va 173/18 Bethl. Steel 446/e 4lVs North. American 16 15Va Int. Nickel 34% 33% Gont. Oil 17% 16% Shell 9 8% Kennecott 23 Va 22 Radio 4"/ie 4% Am. Ehka 22 21 Gar Foundry 17% 15 Tidewater 9"/» 9 Midpotco 97/s 9% Rep. Steel 12Vb 10% Waterworks 7% 7 Gen. Motors 31 29 Va De beurs was natuurlijk flauw; toch was de stemming weinig zenuwachtig. Groote verkooporders waren er niet, doch de vraag was, niettegenstaande het zeer verlaagde koersniveau, gering. Midden- beurs ontstond wat meer vraag, door het bericht dat Italië de onschendbaarheid van Griekenland toegezegd heeft. Kon. Petroleum liep op van 287 naar 290 pet.; ook Philips en H.V.A. konden 1 k 2 punten oploopen, dooh bleven toch nog 810 pet. onder koersen van Don derdag. Ook de Amerikatnien waren gevoelig la ger en de verliezen voor Steels en Beth- lehems bedroegen ongeveer 2Va De obligalieafdeeling had natuurlijk ook te lijden van den zoTgelijfcen poli tie- ken toestand en voor Nederlandsche en buitenlandsohe Staatsfondsen was eenig aanbod op lagere koersen. Wisselkoersen. Amsterdam, 11 April, 2.30 u. Berlijn 75.5075.60. Londen 8.81 8.82 Parijs 4.98%—4.99 Va. Brussel 31.66—31.71. New-York 1.88%—1.88% Ondergeteekende maakt bekend, dat drie dagen per week rondgeleid en gestald wordt bij Frans de Voogd, Hoogelande. Aanbevelend: L. J. BOONE, Schorepolder, Rltthem, TeL 7 X Nieuw- en St-Joosland.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 3