De zomerdienst der K.L.M. De gezondheidstoestand van Prinses Juliana. Hooldplln, Kiespijn. SU\Sj Kerknieuws VLISSINGEN. WALCHEREN. Onderwijs Rechtszaken Telegrammen. Marktberichten FIETSLICHT^ Finantiëele Berichten VASTE BEMANNING OP EENIGE LIJNEN. Naar gemeld wordt zullen de zomer diensten der K. L. M. enkele vrij belang rijke wijzigingen toonen. In de eerste plaats krijgen verscheidene lijnen een vas te bemanning, die gedurende een zekeren tijd slechts die lijm zal vliegen en niet meer zooals tot nu toe, vandaag naar Parijs, morgen naar Londen en Hamburg en overmorgen naar Stockholm. He dienst Amsterdam-Stockholm v.v. zal in één dag worden gevlogen, terwijl Praag voorloopig niet zal worden aange daan. De lijm Amsterdam-Weenem loopt via Neurenberg, waar zal worden geland. Nieuw zijn de lijnen Amsterdam-Stock holm-Helsinki en Amsterdam-Kopenha gen-Oslo; de geprojecteerde lijn Amster- dam-Londen-Lissabom gaat niet door in verband met de ongeschiktheid van het vliegveld bij Lissabon. De lijn Amsterdam-Liverpool wordt we derom dezen zomer gevlogen, doch de lan ding 'biji Doncaster wordt facultatief; Man chester wordt op deze route, evenals ver leden jaar, aangedaan. altijd een poeder ol cachet van Mijnhard!. Mijnhardt's Poeders per stuk 8 ct. Doos 45 ct. Cachets, genaamd „Mijnhardtjes" 2 st. lOct. Doos50ct. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Beesd, K. Luyendijk te Asch. Aangenomen naar Wapenveld, H. A. Labrie te Goedereede. Bedankt voor Voorthuizen, W. Vroeg- indewey te Hoogeveen. Geref. Kerken. Viertal te Rotterdam (vac.-dr A. Kuy- per), C. B. Bavinck te O. en W. Souburg, A. de Bont te Gravenhage-West, G. Veenhof te Haarlem en M. B. van 'tVeer te Groningen. Chr. Gieref. Kerk. Bedankt voor Oosterbeek, W. F. Laman "te Middelharnis. of afscheuren van op een plakbord of met toestemming ivan den rechthebbende op particuliere eigendommen aangebrachte bekendmakingen. Dit nu is reeds geschied en dient streng te worden afgekeurd. Nu wij het toch over dit artikel hebben kan het wellicht zijn nut hebben er ook nog aan te herinneren, dat het verboden is op den openbaren weg toespraken tot het publiek te houden, hetzij recht streeks, hetzij door middel van een in strument of toestel, bestemd tot het hoor baar maken van muziek of van de men- sohelijke stem, tenzij met vergunning van dan burgemeester. Landbouwcursus. Maandagavond werd in de Chr. school Gravenstraat alhier door dhr T. Winter eindles gegeven aan de Alg. landbouw cursus, Ie jaar, georganiseerd door den G. B. T. B. Tegenwoordig waren dhr Mesu, land- bouwleeraar te 'Goes, de Commissie van Toezicht en enkele belangstellende ouders. Dhr Mesu reikte met een toepasselijk woord de rapporten uit. De navolgende leerlingen werden bevor derd naar het 2e leerjaar: P. A. Vader, J. H. Geschiere, S. P. Ge- schiere, P. S. Geschiere, P. Geschiere, L. Francke, K. Dingemanse, P. Poppe, J. Wiss© en P. Louwerse, allen te Grijps- kerke; J. Marijs, K. Marijs en J. Wisse, te Meliskerke; J. Louwerse en B. Arend- se te Gapinge; A. Riemens te Oostkapelle; J. Kwekkeboom te N.- en St Jootsland en G. Dekker te Kleverskerke. Na een toespraak van dhr J. Bosselaar, burgemeester te Aagtekerke, tot de leer lingen en onderwijzers, werd de eindles door dhr ,A. P. Koster te Grijpskerke met dankzegging gesloten. Een aardig® attentie van Prins Bernhard. Op den dag van de te water lating van de „Koningin Emma" werd het zoontje van Mr v. d. S. aangereden door een der autobussen, welke de genoodigden naar het Grand Hotel „Britannia" vervoerden. Het knaapje werd daarbij' ernstig gewond naar 't St Josephziekenhuis overgebracht. Juist j.l. Zaterdag kwam het ventje gene zen in de ouderlijke woning terug. Dit voorval werd door Mevr. Quarles van Uf- ford aan Z. K. H. medegedeeld. Z. K. H. stelde hierin zooveel belang, dat hij zijn auto vóór de woning van Mr v. d. S. in de Badhuisstraat deed stilhouden, deze tot voor den trottoirband deed zwenken en het knaapje, dat voor een der rimen stond om naar den stoet te kijken, enkele oogenblikken vriendelijk toewenkte, het welk door den opgetogen jongen geestdrif tig beantwoord werd. Na eenige minuten reed de koninklijke auto weer verder. Des middags na het bezoek bedankten dhr en mevr. v. d. S. den Prins: hartelijk voor deze vriendelijke belangstelling. Z. K. H. antwoordde lachend, dat hij zelf reeds verschillende keeren in het zie kenhuis had doorgebracht; doch nu hij zelf vader was, kon hij" eerst begrijpen wat dit voor de ouders moest zijn wanneer een hunner kinderen in een ziekenhuis werd verpleegd. Het talrijke publiek was zeer enthou siast over deze aardige geste van den Prins. Domburg. „Het Groene Kruis" hield Maandagavond haar tweede ledenver gadering van döit jaar. Zulks was moedig in verband met de statutenwijziging. Thans werd de minimumcontributie van f 0,50 op f 1 gebracht, terwijl bij toetre ding als lid der vereeniging, indien mien daartoe door ziekte genoodzaakt wordt, f5 voor het eerste jaar betaald zal moe ten worden. Vroeger was dit f 2,50. Verder werd vastgelegd dat de luber- oulosebestrijiding ten goede zal komen aan ieder, ongeacht 'kerkelijke of poli tieke gezindte, volgens voorschriften in verband met de subsidie-toekenning. Besloten werd de Koninklijke goed keuring wederom aan te vragen. Prof. Wisse niet naar Middelburg. De kerkeraad van de Ghr. Geref. Ge meente van Amsterdam-Oost meldde aan de „Standaar d": „Prof. G. Wisse heeft wegens zijn zeer bijzondere omstandigheden, in overleg met zijn Kerkeraad, gemeend, het be sluit om naar Middelburg te vertrekken, niet te kunnen uitvoeren. Op unaniem verzoek van zijn Kerkeraad zal Prof. Wisse nu zijn dienstwerk des Zondags in de gemeente van Amsterdam-Oost blij ven voortzetten." Naar de „Standaard" van andere zijde vernam, houdt dit beaiuit verband met den gezondheidstoestand van me vrouw Wisse. Prof. dr K. Barth onder de Geref. kerkgangers. Prof. dr K. Barth, de bekende theoloog, vertoeft nog in ons land en kerkte Zondagmorgen in de Prins Willemkerk te Scheveningen, waar hij onder het gehoor was van ds J. G. Feenstra, Geref. predikant aldaar. Ds Feenstra, zoo mogen we hier herinneren heeft o.m. een geschrift het licht doen zien getiteld: „Dte dialectische theologie", waarin hij' met nadruk stelling heeft ge nomen tegenover de opvattingen van prof. dr K. Barth. Uit het ambt ontzet. Naar de „N. Pr. Gr. Ct." meldt, heeft de classis Appingedam van de Geref. Ker ken ds S. J. P. G., missionair predikant voor den dienst op Soemba, met stand plaats Melolo, uit zijn ambtelijke bedie ning ontzet. Ds G. vertoeft thans hier te lande. Birinenvaartschool te Zierikzee? Zierikzee. Tot behartiging van de be langen van de Binnenvaarteursus, welke hier reeds bijna een jaar wordt gegeven, heeft zich een Commissie gevormd be staande uit de navolgende beeren: Jhr Mr J. Schuurbeque Boefje, voorzitter; K. de Vries, secr.-penningm.; Ir H. D. J. Swaters, G. J. Schot B.Wz., A Groenen dijk, H. van der Doe, D. Bal, allen te, Zie rikzee en Jac. de Rijke te Zonnemaire. In samenwerking met het Onderwijs fonds voor de Scheepvaart zal worden getracht den cursus om te zetten in een Binnenvaartschool voor Schouwen en Duiveland, gevestigd te Zierikzee. (Z.Nsb.) Rechtbank te Middelburg. Zitting van 28 Maart 1939. Het verkoopen en afleveren van valsche kalverschetsen. J. A. v. E., 51 jaar, slager en veehan delaar te Terneuzen, thans in voorloopige hechtenis in het Huis van Bewaring te Middelburg, had zich te verantwoorden terzake dat zekere J. J. van Doorn in den zomer van het jaar 1938 te Sluiskil, ge meente Terneuzen, twee kalverschetsen van 1938 valschelijk heeft opgemaakt door opzettelijk in twee blanco formulieren van een dergelijk bewijs, waarvan v. D. wist dat zij' valsch waren, valschelijk te onder teekenen met de onderteekeningen, die veel gelijkenis' vertoonden met en moes ten doorgaan voor die van den voorzitter en den secretaris van het bestuur van de Stichting Landbouw Crisis Organisatie voor Zeeland, in strijd met de waarheid in te vullen en door vervolgens in strijd met de waarheid in die beide formulieren in de daarop voorkomende afbeeldingen der betrokken kalveren eenige lijnen ter schetsing van elk dier betrokken kalveren aan te brengen, zulks met het oogmerk om die door hem van Doorn, aldus val schelijk opgemaakte kalverschetsen als echt en onvervalsoht te doen gebruiken, zijnde bovenomschreven strafbare feiten door hem verdachte v. E., in of omstreeks de maand Juli 1938 te of nabij Sluiskil gemeente Terneuzen, opzettelijk uitgelokt door het verschaffen van gelegenheid, middelen en inlichtingen aan voornoemde J J. v. Doorn, doordien hij' alstoen aldaar aan dien van Doorn een aantal van die bovenbedoelde blanco' formulieren, welker valschheid ook hij, verdachte kende, heeft verkocht, althans afgeleverd of ter hand gesteld. Verdachte was verschenen en hij werd rechtskundig bijgestaan door Mr P. G. Adriaanse, advocaat te Middelburg. De getuige van Doorn, landbouwer te Sluiskil, thans gedetineerd, verklaarde 2 valsche schetsen te hebben opgemaakt, en deze met 2 kalveren te hebben ver kocht voor f 130 aan zekeren Moens te Z aam, slag. Verdachte van E1. is meerdere malen bij getuige gekomen of deze schetsen te koop had. Op een anderen (keer heeft get. van verdachte een 20-tal oude schetsen, 1 blanco en verder nog 5 blanco schetsen gehad. Get. schreef alle gegevens in een schrift. Verdachte ondervraagd zegt, dat alles van A tot Z gelogen is wat get. heeft verklaard. Verdachte verklaarde aan v. D. 20 oude schetsen te hebben gegeven om er twee uit te zoeken. Later gaf v. D. er 2 aan verdachte terug. Verdachte ver klaarde wel eens een schets achter te heb ben gehouden, teneinde te voorkomen dat de kooper er achter zou kunnen komen hoeveel voor een beest betaald was. De get. Ph. Verbrngge, landbouwer te WestdO'Tipe, beeft van verdachte een vaars gekocht. De daarbij hehoorende schets ikwam niet overeen imiet de vaars. Dit laatste bleek bij' politieonderzoek. De vaars is later door zekeren Picavet inge ruild voor een ander beest, met een goe de schets. Verder werden alsnog een tweetal ge tuigen gehoord betreffende het verruilen en koopen van runderen met schetsen. De get. J. P. Leuning, crisiscontroleur te 'Oisterwijk, heeft verschillende onder zoeken ingesteld en bij verdachte 19 schetsen in beslag genomen. Verder heeft get. hij andere personen nog kalverschet sen in beslag genomen. Hij geeft verder inlichtingen aan de Rechtbank betreffen de het verschil en afwijkingen tusschen goede en valsche schetsen. Het heeft get. veel moeite gekost de valsche van de echte te onderscheiden. Verdachte nader ondervraagd, ontkent zich aam uitlokking van valschheid n.l. het inlichtingen verstrekken en het doen verkoopen van valsche kalverschetsen aan anderen, te hebben schuldig gemaakt. De Officier va.n Justitie zegt dat het onderzoek veel tijd heeft gevorderd. Het zou zeker van belang zijn geweest, wan neer de Justitie te weten was gekomen, waar de valsche schetsen zijtn gedrukt, miaar het onderzoek dienaangaande, is heiaas an het zand geloopen. De 'Officier gaat verder de getuigenver klaringen ma en is van oordeel dat het tenlastegelegde is bewezen. Hij trekt de verklaringen van den get. v. D. niet in twijfel, Volgens den 'Officier, is verdachte de 'bron van het kwaad. De andere ver dachten irni deze affaire werden resp. tot 3 en 4 maanden gevangenisstraf veroor deeld'. De officier eischt thans tegen verdachte van E. 8 maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. ■De verdediger van verdachte Mr P. G. Adriaanse, advocaat te Middelburg, be spreekt allereerst de dagvaarding. Naar zijn, meening is hier van uitlokking geen sprake en zal een veroordeeling dienaan gaande niet (kunnen volgen. Van uitlok king is niets gebleken, nog minder van een opzettelijke uitlokking. Volgens ■pleiter had in plaats daarvan medeplich tigheid moeten zijta. tenlaste gelegd. Volgens pleiter is het niet juist, gelijk de Officier van Justitie beweert, dat ver dachte er omheen gedraaid heeft. Pleiter vindt de verklaringen van den get. van D. die zijn afgelegd onbetrouwbaar. Dat ver dachte de 20 oude schetsen aan van D'. heeft ter inzage gegeven, heeft hem de das omgedaan, en dat is de oorzaak ge worden, dat de man al zoo lang preven tief zit. Op diverse plaatsen in Nederland en in België heeft men een onderzoek doen instellen naar de afkomst der valsche schetsen, doch men heeft de plaats der vervaardiging niet kunnen te weten ko men. Volgen pl. is het in geenen deele bewezen, dat verdachte van E. zich zou hebben schuldig gemaakt aan eenige ver- valsching. Pleiter kent verdachte goed, en wil niet ontkennen, dat deze wel eens wat heeft gedaan, dat niet goed is, doch pl. is thans de vaste -overtuiging toege daan, dat verdachte hieraan onschuldig is. Op 10 November 1938 is verdachte op de markt in Rotterdam gearresteerd en hij zit dus bijna 5 maanden preven tief. Verdediger verzoekt, dat verdachte zal worden vrijgesproken wegens gebrek aan bewijs, en vraagt tevens de onmiddellijke invrijheidstelling van verdachte. Na re- en dupliek, werd de invrijheid stelling van den verdachte door de Rechtbank, nadat deze in raadkamer was geweest, geweigerd, en bepaalde de Rechtbank de uitspraak op 5 April a.s. Faillissementen. A. v. d. Berge, koopman in oliën en vetten te A x e 1. Totaal passief f 19.199.74, waarvan preferent f 5377,38. De baten zijn nog niet volledig bekend. C. Lo b b e z o o, handelaar in brand stoffen, K r a b b e n d ij1 k e. Totaal passief f 6492,18, waarvan preferent f 4269,10. DEN HAAG. De geneesheeren van H. K. H. Prinses Juliana verklaren, in verband met de zwangerschap die thans tot ongeveer de helft is gevorderd, dat de gezondheidstoestand van H. K. H. in alle opzichten uitstekend is. w. g. Dr J. de Groot. Dr G. L. de Jongh. VERDACHTE VRIJGESPROKEN. ALKMAAR. D'e rechtbank te Alkmaar heeft heden den verdachte van het dra ma te Koedijk, moordaanslag op vrouw en kinderen door een auto te water te rij den, vr ij' gesproken. ERNSTIG VERKEERSONGEVAL. Eén doode. NUNSPEET. Vanmorgen is hier een ernstig verkeersongeval gebeurd. Eén personenauto uit Utrecht wilde een tegemoetkomende vrachtauto passeeren, doch slipte en reed tegen een boom. Door den schok kwam de wagen dwars over den weg aan den anderen kant te staan. Een van de inzittenden, de heer W. uit Utrecht werd onmiddellijk gedood, terwijl de heer V. eveneens uit Utrecht, levens gevaarlijk gewond naar een ziekenhuis moest worden overgebracht. VROUW VERDRONKEN. BLOKZIJL. Gisteravond is de 72-jarige weduwe Jonker te Wetering, toen zij wa ter uit een put wilde scheppen, voorover gevallen en verdronken. HEEFT MADRID ZICH OVERGEGEVEN? LONDEN. Naar gemeld wordt heeft Madrid zich aan de troepen van Franco overgegeven. DE FRANSCHE MARINE VRAAGT MEER MANSCHAPPEN. PARIJS. De Statascourant van heden publiceert een decreet, waarbij het effec tief van de marine voor 1939 wordt ver hoogd van 74900 tot 77.500 man. GOES. Huw. afk.t Jan Knuist, 33 j. jm. en Pieternella Zuijdwegt, 33 j. jd. te We- meldinge. Geboren: Jan, z.v. Jan de Vries en Cornelia van de Putte. MIDDELBURG. Bevallen: M. Verhage geb. Pieterse d.; M. Griep geb. Louws z, Oveileden: G. M. van IJsseldijk 74 j., wede. M. Klaasse. Ondertrouwd: J. Mol 22 j. jm. en G. Bi- her 24 j. jd. Getrouwd: J. Wondergem 22 j. jm. en J. Boogaard 24 j. jd.; Th. Smit 23 j. jm. en A. G. Steile 23 j. jd.; B. G. v. d. Stel 45 j. jm. en M. J. Vendeville 27 j. jd.; P. J. S. Snaaijer 20 j. jm. en J. van Luijk 17 j. jd. (M. C.) Van 23'27 Maart. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. P. Visser 26 j. en G. A. de Nood 24 j. Getrouwd: P. J. Greiner 27 j. en M. J Lems 28 j. Overleden: P. Meeuwse 39 j., vrouw van A. Breel; P. G. Machgeels, 67 j., van van E'. de Nijs; B. Smit, 45 j., man van G. Koster. (VI. C.) Van 1925 Maart. VROUWENPOLDER. Bevallen: F. Hoo- gerheijde geb. Mesu z. (M. G.) Van 1623 Maart. WFMELDINGE. Ondertrouwd: J. Knuist 33 j. jm. te Goes en P. Zuijdwegt 33 j. jd. Gehuwd: G. Fversdijk 21 j. jm. te Ka- pelle en T. Felius 22' j. jd. (I. C.) WISSFKERKE, Overleden: 20, Pieter nella Versluis 94 j., ongehuwd. Ondertrouwd: 17, Marinus Adriaan Schrier 27 j. jm. en Anna Lena Bakker 25 j. jd. Getrouwd: 22, Jacob Verburg 23 j. jm. te Kats en Lena van Goudswaard 27 j. jd. (N.-B.) KORTGENE'. Geboren: 18, Maria Cor nelia d. v. Willem Pieter Anthonisse en Geertruida Geelhoed; 17, Jan z. v. Jan Johan Willem Klop en Engelina Wilhel- mina Smit. (N.-B.) KOLIJNSPLAAT. Geboren: Cornelia Jacoba d v. Marinus Karman en Adriana Moerman. (N.-B.) Over de maand Februari. OUD-V 08 SEMEER. Geboren: Jacob Leendert z. v. J. L. Rijstenbil en J. C. Everaers; Gatharina Johanna Barbara d v. J. F. Etienne en J. P. van de Zande; Janna Pieternella d. v. P. v. Schetsen en A. Westdorp; Jacomina Pieternella d. v. J. v. D'riel en M. Voshol. Gehuwd: Adrianus C. P. Timmermans 38 j. en M. J. J. v. Tilbeurgh Overleden: Cornells Hoek, 21 j., ongeil.; Adriaan Vos 65 j., m. v. T. d. Engels man; Pieter v. Schetsen 39 j., m. v. A. Westdorp. (Th. C.) MIDDELBURG. 27 Maart. Snijsla' 15 42j, spinazie 16-26, witlof 1924, koolrapen 2,53', 'andijvie 20'36, peen 67,5, uien 23, kroten) 66,5, gele kool 10 ct., roode kool 810, prei 17 19 ct. alles per kg, raapstelen 1,52, selderie 10, rabarber 11il3, radijis 3 5 ct. alles per bos, kropsla 4,5—10,5 ct. (p. stuk. Goes, 28 Maart 1939. Graanmarkt. Haver f 6,50f 6,95, koo'k- erwten f 10f 10,25, schokkers f 12 f 12,50, Maanzaad f 28, k'ar wij zaad f 32. Aanvoer klein. Aardappelen: blauwe f 2,70f 2,80, bonte f 2,40f 2,50. Eieren per '100 stuiks f3,07f3,70, De BOSCH fietslamp - 'n juweel tje van hedendaagsche techniek- voldoet aan de hoogste elschen. Geen storingen, mooi helder, vèr- stralend licht. Steeds betrouwbaar. Prijzen: 6 Volt, 1,8 Watt F. 6.25 6 Volt, 3 Watt met Alnl- magneetstaal F. 7.50. Let op het merk Rotodyn. Verkrijgbaar bij den Erkenden Rijwielhandel. N.V. WILLEM VAN RIJN AMSTERDAM (C.) KEIZERSGRACHT 171 TELEFOON 31308 [4LIJNEN) middenpirijis p. 26 86 ct., particuliere prijs f 4,40, kleine eieren f 3f 3,05, eendeieren f 3 p. 100. Boter per kilo f 1,50, mMdenpr. p. pond 75 ct.„ particuliere prijs 85 ct., 2e soort boerenbo'ter 70 ct., afwijkende boter 50 ot. p. pond., fabrieksboter verkocht ad 87,5 ct. Noteering boter- en eierhandelaren; Boter 60 ct. p. pond, eieren f2,80, gans- eieren 7 'gld. p. 100. Veiilingsvereen. Zuid-Beveland te Goes, afd. Centrale Eierveiling. Veiling van Dinsdag 28 Maart. Kippeneieren groote f 3,07f 3,70, id. kleine f 3 tot f 3,05, een deneieren f 3. Aanvoer 95.000 stuks. GO'EiS. Veiling van Maandag 27 Miaart. Andijvie 25, B'reekpeen 4„50, kroten 3,50 4,'50, prei 1116, snij'sla 1018, spi nazie 1522, uien 1,50, veldsla 28, wit lof 4317 gld. p. 100 Ikg; rabarber 9,50, radijs 2,503 gld. p. 100 bos; slaplanten 25 ot. p. 100 stuks. KAPFLLE, Veiling van 27 Maart. Goudreinetten 15, Spinazie 2022, Snijsla 13'18, Breekpeen 2, Witlof (stek) 10, alles per kg.; Radijs 2.53 per 100 bos; Honing 30 per flacon. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen- van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes, vorige koers heden H. V. A. Ned. Ind. Handelsbank Philips Unilever A. K. U. Amsterd. Rubber Kon. Olie Kon. Boot Scheepv. Unie D'eli Mij. Nederland 1937 Nederland 1938 U S. Steel Anaconda Bethlehem Steel North American Co. Int. Nickel Cont. Oil Shell Kennecott Badio Am. Enka Car Foundry Tidewater Midpetco Rep. Steel Waterworks Gen. Motors De beurs had heden een zeer teleur stellend verloop. Van de overgave van Madrid werd niet veel notitie genomen, terwijl de Duitsch—Poolsche stemming aanleiding tot ongerustheid gaf. Londen was ook tamelijk flauw, waardoor de middagkoersen lager waren dan van van morgen. Er was feitelijk geen enkele hoek, waarin iets van belang omging en de koersen variëerden dan ook weinig, doch waren middenbeurs iets lager dan bij opening. De handel was zoo gering, dat in de Tabaks- en Rubberhoeken eerst laat noteeringen tot stand kwamen. In de Amerikanen waren de beroeps- en arbitragehandelaars afgevers, zoodat de koersen onder pariteit waren. De Staats fondsen waren ook gedrukt. De Deensche obligaties hebben nog van aanbod te lijden. Ook de Fransche Staatsfondsen waren iets lager. Wisselkoersen. Amsterdam, 28 Maart, 2.30 u. Berlijn 75.40—75.60. i Londen 8.818.83. Parijs 4.985.00. Brussel 31.66—31.71. New-York 1.87%—1.88%. 412 403Vs 115 116 204/5 196 133% 128V2 36% 34% 200Vs 195 308% 301 114 113-4 IO6V2 105-6 204 195 97% 96% 99% 993/e 433/s 41% 22 2OV2 515/s 493/s 177/a 17% 38 373/s 20Vs 20 10 93/s 27V2 269/ie 6 5% 247/s 24% 2lVs 20 IOV2 lOVia 11 10% 1413/ib 1316/ie 9V8 8% 35% 35

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 3