Kunstschilder 1. COLSMAN Wij, Sociaal-democraten. Land- en Tuinbouw Rechtszaken Leestafel Telegrammen. Burgerlijke Stand. Marktberichten Finantiëele Berichten Advertentiën. Het Prinselijk Paar te 's-Gravenhage. Afloop Verkoopingen en Aanbestedingen Onder dit kopje schrijft de „Rotter dammer": Wij, wij, wijl zoo was en is en blijft het maar immer bij onze sociaal-democraten, De naam van hun geïllustreerd weekblad „Wij" is1 typeerend. „Wij", de standvasti- gen en verstandigen; „wij" die nooit falen en altijd de wijsheid in pacht hebben. „Wij", die met uitzondering van alle an deren strijden voor vrede enrecht. Het is alles hinderlijk van aanmatiging en zelfverheerlijking. Lees een der laatste hoofdartikelen met als korten inhoud: „bij alle sprekers in de Eerste Kamer had de Volkenbond afgedaan; men kende hem niet meer; alle vertegenwoordigers van burgerlijke partijen, en de mannen der rechtsche beginselpartijen voorop, hadden voor rechts-overwegingen nog slechts booze woorden over"; „doch de sociaal democraat gaf uiting aan de overtuiging van de zeer velen, die voor de internatio nale gemeenschap vrede èn recht wil len bewaren". Och, wij1 en velen met ons willen gaarne zwijgen over het verleden der S.D.A.P., dat heusch nog niet bestorven is; doch la ten zij dan ook zwijgen, wat minder op groot laf leven en wat zuiniger zijn met hun critiek op anderen. Hebben de rechtsche beginselpartijen Genève verloochend? Geen sprake van; zij hebben steeds de betrekkelijke waarde er kend, maar oppervlakkigen als de sociaal democraten ook immer gewaarschuwd tegen overdreven verwachtingen. Moeten de sociaal-democraten ons lee- ren, dat er slechts van vrede door piste bij de Arnhemsche Orkestvereni ging. Eerst werd d'oor de strijkers gespeeld: Intermezzi Goldon'iani Op. 127 van E. M. Bossi. Bossi is zeker een der eerste Ita- liaansche toonkunstenaars, die zich op velerlei terrein heeft bewogen en immer blijk heeft gegeven een degelijk toondich ter te zijn, die de melodische eigenschap pen van zijn ras naar voren brengen kan. In ons land staat Bossi vooral aange schreven als een uitstekend organist en bekend is het groote werk: Het verloren Paradijs, dat in 'Middelburg door „Oef. en Uitspanning" werd gezongen, en dat toen zoo'n geweldige indruk maakte. Dit kan van Intermezzi 'Goldoniani evenwel niet gezegd worden. Nu kan men werken, die men voor het eerst hoort, niet zoo waardeeren, dan na nadere ken nismaking, maar de strijkers waren ook ongelijkmatig. Het preludio en Gagliarda werden goed gespeeld, daarentegen klonk Coprifuoco onzeker (ongetwijfeld moei lijker ligging) .terwijl ook bij Minuetto het pittige ontbrak en de alt-solist een moeilijke taak 'had in de Serematina. Nu moet voorop gesteld, dat er altijd groote waardeering blijft voor het feit, dat de Instrumentale ook dergelijke en vaak nog zwaardere muziek ons brengt. Maar het op den voorgrond komen van kleinere partijen heeft het bezwaar, dat de aandacht niet alleen gegeven kan wor den aan de muziek zelf, maar ook geves tigd wordt op de meer of minder gave wijze van reproductie, zoodat daardoor de compositie lager getaxeerd wordt, dan ze verdient. Voor de pauze hoorden we ook: Danse sacrée en D'anse profane van Debussy, voor harp met begeleiding van strijkorkest. Deze twee composities be- hooren tot de minder belangrijke werken van Debussy, maar de componist voelt voor het oude en voorname instrument, de harp en, weet wat er mee te bereiken is. Mevr. StotijnHeuwekemeyer wist de aanwezigen door haar spel zeer te boeien en toonde een goede muzikale opvatting te bezitten. Dit kwam nog meer uit in de Fantasie voor harpsolo van Cam. Saint-Saëns, als nu eens de vingers met kracht de snaren grepen en dan weer ze nauwelijks beroerden en teere spranke lende klanken te voorschijn tooverden. 't Was geen wonder, dat de soliste een langdurig applaus in ontvangst noest nemen waarna zij nog een toegift ten beste gaf. Ten slotte speelde het orkest nog Se renade van TSchaïkowsky. Wat zit er in de werken van dezen componist toch altijd een duistere pessimistische toon. Blijmoedige gevoelens zijn hem innerlijk vreemd, ze worden ook hier objectief aanvaard. Deze serenade behoorde tot de best ge brachte stukken van dit concert. De goed bezette zaaJl toonde zich dankbaar voor het gehoorde. Dhr Caro moest een har telijk applaus, in ontvangst nemen. Landarbeidersloonen. D'e minister van oeconomische zaken heeft aan een groot aantal werkgevers in het landbouwbedrijf in West-Zeeuwsch- Vlaanderen in het arbeidsgeschil, dat zij hebben met de landarbeidersbonden, ver plichte arbitrage opgelegd. Tot arbiter is aangewezen prof. mr P Lieftinck te Rotterdam. WAAROM KUNSTMATIG GRAS DROGEN Geringer verlies in voedingswaarde dan bij andere methodes van conserveering. Het Nederlandsch Genootschap voor Landbouwwetenschap hield Woensdag zijn jaarvergadering te Wageningen, on der leiding van den voorzitter, den heer Ir S. Louwes. recht sprake kan zijn? Is hun eigen ver leden dan ganschelijk uit bun herinne ring weggevaagd? Het jaar 1903: „heel het raderwerk slaat stil, als uw machtige arm het wil": is dat vrede door recht? Het jaar 1918: „de revolutie blijft niet bij Zevenaar staan"; was dat vrede door recht? De jaren der eenzijdige ontwapening: „elke oorlog, ook ter verdediging, is moord"; is dat vrede door recht? Het jaar 1933: „ga met de ministers on derhandelen"; is dat wrede door recht? Het waren de sociaal-democraten, die van internationale Volkenbondsverplich- tingen niets wilden weten; het zijn thans de sociaal-democraten, die wel niet droo- men van een militair bondgenootschap, maar toch van iets, dat er danig veel op lijkt: „de totalitaire staten zijn alleen hang voor geweld, dus moeten de an dere landen tegelijker tijd hun vuist bal len". Dan komt er geen oorlog, want „het is nooit onze merning geweest, en het is ook thans nog steeds niet onze meening, dat een oorlog als onvermijdelijk moet wor den beschouwd". Dergelijke wijsheid wordt nu weer verkondigd. D'och enkele jaren geleden heette oorlog onmogelijk, omdat de roode internationale vakiver- eeniging het immers zoo besloten had. Heeft men zijn dwalingen ingezien en zijn leven gebeterd? Ons best. Dan zullen wij' niet aan het verleden herinneren. Daar hebben wij: geen behoefte aan. Maar dan houde men ook zijn opschepperij voor zich. Daar is niet de minste reden voor. Eer het tegendeel. Vooral, omdat de ma nier, waarop men vrede.en recht na jaagt, nu niet geheel onbedenkelijk is. Des avonds hield de heer E. J. Roberts uit Bangor (Wales) een voordracht over: Het drogen 'van gras in Engeland. Het kunstmatig drogen van gras in Engeland is een gevolg van de proeven over voedingswaarde van gras, uitgevoerd door Woodman te Cambridge. Door kunstmatige droging is het mogelijk jong gras te conserveeren, met slechts zeer gering verlies aan voedings waarde, waarom dit procédé weldra groote belangstelling ondervond. Spr, behandelde 'het natuurlijke dro gen van gras op het veld, het ensilee- ren, in ons land zeer békend, en ver volgens het kunstmatige drogen. Hij toonde aan, dat het verlies in voe dingswaarde bij deze laatste methode geringer is, dan bij de heide andere. Voorts wees hij op de voordeelen van het kunstmatig drogen: het verzamelen van het gras kost betrekkelijk weinig, de oogst kan worden bewaard, onafhanke lijk van het weder, enz. Het grootste bezwaar aan het kunstmatig drogen, is het hooge bedrag, dat voor de in richting van een drooginstallatie noo- dig is. Spr. wees op de voederproeven met ge droogd gras, die de hoogere voedings waarde boven soya-koék, maïsmeel enz. bewezen hebben. In Engeland neemt het drogen van gras nog steeds toe. fipr. 'besloot met den nadruk te leg gen op' de noodzakelijkheid van nauwlet tend toezicht 'bij het drogen, ten einde een goed resultaat te verkrijgen. Het kunstmatig drogen van jong gras kan ons een voedsel verschaffen, dat an dere krachtvoeders vervangen en zulks tegen een prijs, die de vergelijking met dien van andere voeders kan doorstaan. Rechtbank te Middelburg. Uitspraak van 24 Miaart. Koopien en niet betalen: F. D. L., 28 j., zonder beroep, wonende te Renesse, 3 imind. gev.straf. Oplichting: J. M. de B., 36 j., werk man te Renesse, 14 d. gev.straf. Oplichting: P. J. de R., 36 j., land- houwer te Biervliet, f 50 of 25 d. h. O'ntuoht met minder jarige: M. J. K„ 19 j., werkman te Noordwelle. 3 mnd. gevangenisstraf. Zitting van Vrijdag 24 Maart. A. D., 45 j., caféhouder te Vlissingen, was in hooger beroep gekomen tegen het vonnis van den Kantonrechter te Mid delburg, waarbijl hij wegens overtreding van de Drankwet was veroordeeld tot een geldboete van f 40 of 10 d. h., met verheurdvertklarinig van de in beslag ge nomen drank. De Officier van Justitie eischte beves tiging van het vonnis waarvan hooger beroep. C. L., 43' j., koopman te 's Gravenhage, was wegens het onbevoegd uitoefenen van de geneeskunst, gepleegd in West- Zeeuwsoh-Vlaanderen in de maanden Augustus en September 1938, door den Kantonrechter te Oo-stburg, vrijgespro ken. De ambtenaar van het O.M., die hooger beroep' tegen dit vonnis aantee- kende, had destijds een geldboete van f 300 of 2 maanden hechtenis geëisoht. De Officier van Justitie vorderde thans vernietiging van 'het vonnis waar van hooger beroep en veroordeeling tot een geldboete van f 300 of 2 maanden hechtenisstraf. Fraude door een Rijksontvanger. Gisteren heeft voor de rechtbank te Zwolle terechtgestaan een rijksontvanger te Elburg, wegens het meermalen zich op zettelijk toeëigenen van gelden ten na- deele van het rijk. Verdachte bekende. De inspecteur der directe belastingen, de heer J. Willigen, te Harderwijk, verklaarde, dat in ver- dachtes administratie niet verantwoord was geweest een bedrag van f 21.589.85. Het O.M. eischte negen maanden ge- vangenisstraf, met aftrek van de pre ventieve hechtenis. De verdediger drong aan op de uiterste clementie en ook ver dachte zelf verzocht daarom. Hij zeide, door huiselijke omstandigheden tot het plegen van fraude te zijn gekomen. Uitspraak over veertien dagen. Belijdenis en Daarna, door Df G. Bouma. Uitgave D. H. Littooy, Terneuzen. Dit is een beekje, dat meer dan ge wone belangstelling verdient van kerke raden, die omzien naar een geschikt werkje om uitgereikt te worden bij het doen van belijdenis des geloofs. Het is een woord op den man af, dat ons direct toespreekt en uit de Schrift allerlei moei lijkheden bespreekt, die voor en na het doen van belijdenis kunnen opkomen. Hierbij geeft het geregeld toelichting op uitdrukkingen van de belijdenis en onze formulieren evenals op de vragen, die in de Geref. Kerken gesteld worden bij1 het afleggen van kerkelijke belijdenis. Ook is de stof zoowel in orde van behandeling als in de uiteenzetting zelf klaar en door zichtig. D'e titel is niet geheel juist en ook ver schillende ondertitels, lijken ons minder geslaagd. Door h.v. de belijdenis een uitge steld ja te noemen zegt de schrijver niet precies wat hij' bedoelt. Depressie legt te weinig de nadruk op onze verantwoorde lijkheid. D'it doet echter niets af aan de waardeering, die we voor dit mooie boekje hebben. De Zeven Kruiswoorden, door Prof. 'G. W'isis'e. (Drukkerij1 Wed. G. van Soest, Amsterdam, 1938 Herhaaldelijk blijkt men den hoog geleerden schrijver te hebben aangezocht een bundel preeken in het licht te geven. Bij zijn 40-jarig ambtsjubileum kon hij dezen aandrang niet langer weerstaan. Vandaar deze uitgave. Een blad als dit leent zich niet voor bespreking van preeken. Daarom vol staan we met de mededeeling, dat hier de zeven kruiswoorden worden behandeld met het thema: de Voorbede op het Kruis, Het Kruis een Poort des Hemels, Het Kruistestament der Liefde, De Klacht der Verlatenheid op het Kruis, De Bloed- smart-klacht (Mij Dorst), De Voldoening afgekondigd, De Stervenspsalm. Bij de meeste preeken volgt na de behandeling der punten nog een toepassing. DEN HAAG. Het Prinselijk Paar is heden met Prinses Beatrix in- de Resi dentie aangekomen. Z. K. H. is later op ■den mMdag doorgereisd naar Middel burg. ERNSTIG VERKEERSONGEVAL. EDE. Vanmorgen is een auto bestuurd door den heer Staas uit Waddinxveen tegen een booini gereden en vervolgens tegen een tegenligger uit Huyssen, be stuurd door den heer Vos, ge-botst. De hei-de bestuurders- zijn- ernstig gewond, evenals een broer van den heer Vos, die naast hem in den wagen zat. De slachtoffers zijtn naar het zieken huis te Arnhem overgebracht. VEERPONT GEZONKEN. GEEN PERSOONLIJKE ONGELUKKEN. MOOK. Tijdens den storm van giste ren is hier de veerpont, die de verbin ding tusschen -den Limburgschen en den Brabantscihen oever onderhoudt, gezon ken. Op de pont bevond zich een vracht auto met een lading van 200 bussen mellk. De pont had juist den oever verlaten, toen de veerman haar niet meer in. be dwang kon houden en terugkeerde. Dicht bij' den oever echter zonk de pont. De truck met aanhangwagen verdween in de Maas. Ruim 800 liter melk ging verlo ren. De schade bedraagt ruim f 2000. De veerman, en de chauffeur konden zich in veiligheid stellen. De vrachtwa gen en de pont zijn later gelicht. DE VOLTOOIING VAN DE ELECTRIFI- CATIE VAN HET BAANVAK AMSTERDAM—BRUSSEL. UTRECHT. Naar wij vernemen is on langs op initiatief 'van de directie der Ned. Spoorwegen te Brussel een bespre king gehouden met de directie der Bel gische Spoorwegen, over de electrificatie van het baanvak DordrechtAntwerpen, om aldns te komen tot de electrische ver binding tusschen Amsterdam en Brussel. Ter bestudeering van dit vraagstuk is een commissie benoemd. De eerste zit ting van deze commissie wordt vandaag te Utrecht gehouden. HET VLUCHTELINGENKAMP. WESTERHOiRK. Het staat than-s vast, dat het vluchtelingenkamp hetwelk eerst op de Veluwe zou komen, wordt inge richt in de gemeente Westerbo-rk. PRESIDENT LEBRUN EN ZIJN ECHTGENOOTE NAAR FRANKRIJK VERTROKKEN. LONDEN. Vanmorgen om 10 uur heeft president 'Lebrun met zijn echtgenoote de terugreis naar Frankrijk aanvaard. VLIEGTUIG NEERGESTORT. Twee dooden. LOND'EN. Vanmorgen is 8 K.M. voor Dereham een vliegtuig in de lucht ont- ploft en brandend neergestort. De twee inzittenden kwamen om het leven. HITLER OP ZIJN TERUGREIS. SWINEMüNDE.. Hitler is vanmorgen aan boord van het pantserschip „D'eutsch- land" weer in Swinemünde aangekomen, j vanwaar hij per extra trein is vertrokken. ZAL MADRID ZICH OVERGEVEN? MILAAN. Naar de „Gorriere della Sera" uit Burgos meldt zouden aldaar gistermiddag leden van den verdedigings- raad van Madrid zijn aangekomen om te onderhandelen over de overgave van Madrid aan Franco. De leden van den verdedigingsraad zouden de overgave van Madrid, de ont wapening van het Republikeinsche leger en de erkenning van Franco als staats hoofd van Spanje hebben aangeboden. AMERIKA EN TSJECHO SLOWAKIJE. WASHINGTON. President Roosevelt heeft in een proclamatie de douane-con cessies welke Tsjecho Slowakije in de Vereen. Staten genoot met ingang van 22 April afgeschaft. Hoewel het verdrag tus schen Tsjecho Slowakije en'de Vereen. Staten van kracht blijft wordt de toe passing opgeschort in verband met de be zetting van het land door Duitsche en Hongaarsche troepen. HET DUITSCH-ROEMEENSCHE HANDELSVERDRAG. BOEKAREST. Hoewel het groote pu bliek vooral de Joodsche zakenlieden on gerust is over het handelsverdrag met Duitschland wordt in officieele Roemeen- sche kringen verklaard, dat de economi sche onafhankelijkheid van het land niet aangetast is. HONGARIJE HAALT BAKZEIL BRATISLAWA. Medegedeeld wordt dat -onmiddellijk na het publiceeren van het Duitsoh-Slowaaksche verdrag, waar- bijl de grenzen van Siowaikije door D'uitschland gewaarborgd worden, aan de Hongaarsche troepen bevel is gegeven binnen 24 uur het S-lowaaksohe gebied te ontruimen. Middelburg. Notaris Blaupot ten Gate heeft Dender-dagaivond in het Notaris huis publiek verkocht: Huis en erf, -Segeersweig 58, groot 1 a. 55 c.a. Kooper A. J. 'Sanderse q.q. voor f 2150; huis en erf, Segeersweg 6, groot 73 c.a. Kooper A. de Visser voor f 900; huis en erf, Segeersweg 8, groot 81 O a. Kooper A. de Visser,, voor f 12:50'; huis en erf, Winterstraat 13, groot 93 o.a. Kooper A. de Visser, voor f 2105; huis en erf, Looierssingel 4, .groot 90 c.a. Kooper L. Dingo-mans e voor f 14-99; huis en erf, Schoorsteenvegerssingel 62, groak, '52 c.a. Kooper J. C. Meijhoom voor f 609. Notaris Blaupot ten Gate heeft Donderdagmiddag in het Notarishuis publiek verlkooht: 3.36.40 H.A. of 8 G. 172 R. bouw- en weiland bij -den Schroeweg. Kooper K. de Visser te Ritthem q.q. voor f 6080; 1.65.50 H.A. of 4 G. 65 R. weiland aan den Ouden Veerschenweg. Kooper J. C. Vinke .voor f3010; 1.90.35 H.A. of 4 G. 255 R. bouwland aan den Tintelweg te '.Vrouwenpolder. Kooper D'. Janse voor f3535; plm. 1.3'6.50 H.A. of 3 G. 143, R. weiland, aldaar. Kooper W. Duve- 'kot 'Sa. c.s.,. voor f 1390; plm. 1.53.90 H.A. of 3 'G. 27'6,5 R. weiland, aldaar. Kooper P. Simonse Iz. te Veere voor f2425; 1.54.20 H.A. of 3 G. 279 R. bouw en weiland, aldaar. Kooper dezelfde voor f 2001. Hoedekenskerke. Notaris E. G. van Dis sel te Goes heeft gisteren publiek ver kocht: 1. Een huis en erf onder Hoedekens kerke aan de Kaaistraat, groot 2 A. 89 c.A. Kooper de heer G. van Dalen Jz. al hier, voor f 1200. 2. Bouwland aldaar, aan den Zandweg naar Kwadendamme, groot 48 A. 70 c.A. Kooper de heer J. van Wingen te Ka- pelle q.q. voor de som van f 1520 per 39.24 A. of den hoop f 1886.46. Wolphaartsdijk. Donderdag werd alhier publiek verkocht een woonhuis met het erfpachtsrecht van den grond groot 4 A. 5 c.A. aan P. F. en F. Bebelaar voor f 880. GOES. Overleden: Dina Brand, 46 jaar, echtg. van Francois Dro-nkers te Borssele. Simon Dekker, 84 j., echtg. van Jaooba Wilhelmina B-rat. ST. MAARTENSDIJK, 23 Maart. Offi cieele noteeringen Marktcommissie Z.L.M. Granen per 100 kg.: Schokker erwten 1111.50, Andere granen geen aanvoer. Aardappels per 70 kg.: Witte Eigen heimers 1.40—1.50,Zeeuwsche Bonten 2.302.50, id. Blauwen 2.602.70, Po ters 1—1.30. Uien per 60 kg. (ongesort.): Groote bruine Uien 0.600.75. Hooi 3040 per 1000 kg. ongeperst; stroo f9 per id, geperst. TE SEROOSKERKE kunnen alle boodschappen voor J. Hooftman Jr., Vlasmarkt, bij JAG. SLOT worden afgegeven. (Adv.) Uienveiling van 23 Maart. Groote bruine Uien 1.421.54, Bonken 1.54, Drielingen 0.62; Pickles 0.64, Breekpeeën 2de soort 0.84. Alles per 100 kg. gesor teerd. Totale aanvoer 9000 kg. ST. ANNALAND, 23 Maart. Uienvei ling. Groote Bruine Uien 1.45, Bonken 1.50, Drielingen 0.41, Pickles 0.41, Stek 0.70. Alles per 100 kg. gesorteerd. Totale aanvoer 16000 kg. Een kleine advertentie in de rubriek „Vraag en Aanbod" kost slechts 75 cent bij vooruitbetaling. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Co. N.V. te Goes. vorige koers heden H. V. A. 403% 408 Ned. Ind. Handelsbank 113Vs 115 Philips 194/5 201 Unilever 129 131 A K. U. 34% 36 Amsterd. Rubber 194/5 196% Kon. Olie 300 304% Kon. Boot 109 111% Scheepv. Unie 104 104% Dfeli Mij. 200 208% Nederland 1937 96% 96% Nederland 1938 99 99°/b U. S. Steel 42% 43% Anaconda 218/ib 21"/« Bethl. Steel 497/i« 5lVs Cities Serv. 17 178/s Int. Nickel 877a 37% Cont. Oil 20% 20% Shell 97a 9% Kennecott 273/s 27% Radio 57a 57/b Am. Enka 24 24% Gar Foundry 19 20Vs Tidewater lOVs 10°/i. Midpetco 107s 107/s Rep. Steel 14 1478 Waterworks 8 8% Gen. Motors 34% 35% De beurs was rustig er ging niet veel om maar bij zeer gering aanbod over- heerschte de vraag belangrijk, zoodat voor verscheidene fondsen tamelijk groote koersverbeteringen ontstonden en de ten- denz oploopende bleef. Kon. Petroleum en Philips waren on geveer 5 pet. hooger; ook de Tabaks- aandeelen waren vast evenals de Rubber- aandeelen, waar de betere prijs van het product een gunstigen invloed had. D'e Amerikaansche aandeelen die hier gisteren reeds boven pariteit waren wa ren wel iets hooger maar de verschillen waren uit den aard der zaak niet groot, doch middenbeurs konden ook hier de koersen wat oploopen. Ook de Beleggingsmarkt reageerde op do betere stemming en noteerde hooger voor onze Nederlandsche fondsen, alsook voor de Fransche, Duitsche en Brazi- liaansche leeningen. D'e Deensche obliga ties hadden nog van eenig aanbod te lijden. Wisselkoersen. Amsterdam, 24 Maart, 2.30 u. Berlijn 75.35—75,55. Londen 8.81728.83. Parijs 4.985.00. Brussel 31.67—31.72. New-York 1.88—1.89. Van Heel Co. N.V. te Goes. Naar wij vernemen zal over het boek jaar 1938 een onveranderd dividend van 8 pet. worden uitgekeerd. Na een smartelijk, doch 'ge duldig gedragen lijden, nam de Heer tot Zich, onze innig geliefde Vrouw, Moeder, Zus ter en Tante DINA DRONKERS— geb. Brand, in den ouderdom van 46 jaar. F. DRONKERS. Borssele, 24 Maart 1939. Heden overleed na een langdurig, geduldig gedragen lijden, onze geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd- en Groot moeder SUZANNA WILLEM SE, in den ouderdom van bijna 63 jaar. Uit aller naam: W. LOUWERSE. Souburg, 24 Maart 1939. Vlissingschestraat 16. Liever geen bezoek. EXPOSEERT eenige dagen een aantal zijner werken in Café „Flora", Groote Markt 22, Goes.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 3