Vraa Goedkol GEZONDHEID NIET WAAG UW Aansli maken Artikele bij ons i BEDIE Accuraa ugpijn Nieren Pillenj Uit de Provincie. Later studeerde bij aan de Universiteit MIDDELBURG. GOES. Hei gieizankeni s-cheepja ZUID-BEVELAND. WALCHEREN. 60S' KLEEDING MAGAZIJN THOLEN EN ST. PHILIPSLAND. Kerknieuws Onderwijs. Telegrammen. ingen en Marktberichten ^hantiëele Berichten beursberichten. Leerling-Ver KRUIDENIER vraagt een flink leeftijd niet ben^ Opgaaf van te werkkring. Sollii letter K. B. Bure Goes. worden uitgevoe SFECIAALHUIS-Ver L. VLIEGER, Vrijdag 2' nieuwe a HoutWc Voorloopige Ai in onze Dll ALS DE NIEREN niet behoorlijk werken, kun nen vereohljneelen optreden «Ie rugpijn, •pit, stijve en pijnlijke gewrlohten, verstoorde nsohtrust en verlies van kraoht. En wel, doordat het bloed dan niet gezuiverd wordt var de erin voorkomende onzuiverheden door deze bloedflltreerende organen. Laat het zoo ver niet komenvoorkomen Is beter dan genezen. Gebruik tijdig Foster's Rugpijn Nieren Pillen, einde Jaren bekend ais het dluretleoh middel bij uitnemendheid. Zorg, dat uw bloed steeds zuiver, krachtig en leven gevend blijft. digd en de plannen van ar restaties op groote schaal al lang in Berlijn waren voorbereid, maar ooi dat de data van 'de invasie al we ken tevoren waren bepaald. In documenten die verleden maand zijn opgesteld, zijn reeds de data ivan 15 en 16 Maart genoemd. Dat de in vasie twee dagen vroeger is begonnen, is blijkbaar het gevolg van het feit dat pre sident Hacha heeft ge tracht den slag in Slowa kije voor te zijn. De „Daily Telegraph" schrijft: „Hier is inderdaad de gepantserde vuist in actie". Deze „monsterlijke" misdaad, de zachtste uitdrukking, die men er voor kan gebruiken, heeft een siddering van af schuw en verontwaardiging door de be schaafde wereld doen gaan. Duitschland heeft zijn naam bezoedeld door een schanddaad, welke, zoolang 'het Nazi regiem duurt, niet zal worden uitge- wischt. De „Daily Herald" wijst met veront waardiging op den schijnheiligen zin uit Chamberlains verklaring: „Wat heeft plaats gevonden was met goedvinden van de Tsjecho-Slowaaksche regeering". De „Daily Herald" had al een maand geleden gewezen op de militaire toebe reidselen in Duitschland, welke er op wezen, dat een aanval van eenigerlei aard werd voorbereid. Tegen het ein de van Februari t zeiden Duitse'he officieren al on der elkaar: „Over eenmaand zitten wij inPraag." „En wat nu? Alleen een vastberaden politiek van samenwerking met Frankrijk, met Rusland en met de Ver. Staten kan het gemeenschappelijk ge vaar voor de beginselen van internationaal recht en iv re de, die wij alle aanhan gen bezwere n." Na de Duitsche gewelddaad, zoo schiijft het Fransche blad de „Temps", „zijn andere verrassingen niet uitgeslo ten. De eerste gedachte, die op komt, is die van den terug keer van Memel en Danzig naar Duitschland, en mis schien het onder een indi recte voogd ij plaatsen van deBaltische landen, hetgeen tot gevolg zou hebben een blokkeering van Polen in het Noordwesten, evenals in het Westen en het Zuiden. Men moet zich echter niet het werke lijke doel verhelen van de uitgebreide plannen van 'het Duitschland van Hitier, n.l. dat de „Drang nach Osten" iv i a den Donau b 1 ij f t. Aannemen de, dat Polen en Hongarije er in slagen zich een gemeenschappelijke grens te verzekeren, is het niet zeker, dat een al dus geïmproviseerd bolwerk volstaan zal om den druk van Duitschland te ver zachten en practisch een hinderpaal op te werpen tegen de hegemonie, die het onafhankelijke bestaan van alle landen in Midden- en Oost-Europa bedreigt." De Paris Soir schrijft: Engeland moet begrijpen, dat Duitschland geslaagd is omdat het een talrijk leger heeft. Om eens „neen" te kunnen antwoorden aan Duitschland, moet Frankrijk voldoende materiaal en Engeland voldoende troe pen hebben. Ieder zijn plicht." GOEDKEURING VAN ITALIË. Zondag 26 Maart de eischen van Mussolini In niet officieele kringen te Rome ver klaart men, dat 't ingrijpen van Duitsch land) is geschied met goedkeuring van Mussolini. Naar verluidt zou de Duce Zondag 26 Maart, bij de 20ste herdenking van de vorming der eerste fascistische strijd troepen de Italiaansche eischen tegenover Frankrijk bekend maken. Mr J. Tazelaar. f Te Batavia is de onderdirecteur van Onderwijs en Eeredienst, mr J. Tazelaar, tengevolge van een maagbloeding over leden. Db heer Tazelaar werd 23 Februari 1892 te Groede in Zeeuwsch-Vlaande ren geboren en vertrok in 1913 als on derwijzer derde klasse naar Ned.-Indië. Na verschillende rangen te 'hebben doorloopen was hij o.a. wnd'.-directeur van de Opleidingsschool voor Inïandsche Ambtenaren te Fort de Codk. te Leiden, waarna hij in 1924 naar In- dië terugkeerde en in October 1924 aan het Departement van Onderwijs en Eere- dienst werd geplaatst. In Januari 1938 werd hij benoemd tot Onderdirecteur van bet Departement. Nederlaitdsch Bijbelgenootschap. De af deeling Middelburg van het Ned. Bijbelgenootschap had Donderdag een Bijbeldag georganiseerd in de Koorkerk, 's Middags hield Ds Boeke, secretaris van het N. B. G. een bespreking over de ver sterking der afdeeling, die in ledental ge daald is door de losmaking van eenige dorpen. Tevens was er een expositie ingericht van de uitgaven van het N. B. G. en eeni ge curiosia. Van de eigen uitgaven trokken de Bij bels in verschillend formaat de aandacht. Van het Indische werk waren kaarten en fotobladen aanwezig. 's Avonds sprak de voorzitter der af deeling, Ds G. F. Nolte, Luthersch pre dikant, voor een niet talrijk gehoor over Jes. 55 1>13 en Matth. 13. Het is eon schoon werk, aldus spr., voor Nederland en Indië de H. Schrift te vertalen en te verspreiden. Het N. B. G. vereenigt aile schakeeringen van Protestantsch Neder land, die hierin een punt van samenwer king vinden. Ds H. Scholing, Geref. predikant te Axnemuiden, wees op grond van Marcus 42629 op de roeping der Kerk, het zaad van Gods Woord uit te zaaien. Het N. B. G. wil namens de Kerk de hand van God zijn, die het zaad in den akker der wereld op zijn plaats brengt. Het doel en bet werk van het N. B. G. werd verklaard door Ds Boeke. Het N. B. G. heeft ten doel de versprei ding van den Bijbel of gedeelten er van zonder aanteekening of uitlegging in Ne- derlandsche en Overzeesche gewesten. El ke afdeeling heeft een bibliothecaris, waar Kerkeraden, Zondagsscholen e.d. zoo noo- dig tegen, verminderden prijs Bijbels kun nen aanvragen. Het Indische werk biedt groote moei lijkheden. Waar men enkel op Java b.v. drie talen spreekt, kan men niet volstaan met één Maleische vertaling. Deze was er reeds, hoewel gebrekkig, onder de 0. I. Compagnie: de vertaling van Leidekker, die nog op Ambon wordt gebruikt. Het N. B. G. gaf na zijn oprichting in 1814 een nieuwe Maleische vertaling, die nog niet voldeed. Nu pas is een Maleische een heidsvertaling mogelijk, zoodat het N. T. is verschenen. De studie der Indische talen in de kam pong is zeer moeilijk. Langzamerhand ko men gemaakte fouten aen het licht, waar van spr. frappante voorbeelden gaf. Er is een groote staf van taalgeleerden, die zich aan dit werk wijden, zooals Dr Onvlee op Soemba, D'r Van der Veen op Celebes, Dr Held op N. Guinea, Dr Swellengrebel op Bali en Prof. Kraemer in Holland. Men is nu bezig met de 35e taal. On- noodig te zeggen, dat dit schatten ver slindt. Do sterk verlaagde prijs blijkt voor de inlanders nog te hoog. Ging men vroeger pas tot verspreiding over als er een Chr. gemeente was, tegen woordig legt men zich toe op colportage in gebieden, die nog voor de Zending ge sloten zijn, zooals Bali en Atjeh. Zoo tracht het N. B. G. te bereiken, dat alle volkeren de Schrift in handen krijgen in hun eigen taal. Spr. besloot met een krachtige opwek king het N. B. G. te steunen. Deze avond werd door Ds v. Voorst Vader, Ned. Herv. pred., gesloten met dankgebed. VLISSINGEN. Jaarvergadering Chr. Ambtenarenbond. De afdeeling Vlissingen van den Ned. Chr. Ambtenarenbond kwam gisteravond in jaarvergadering met genoodigden bij^ een. Voorzitter de beer H. Blaauw. Blijkens het jaarverslag van den secre taris, den heer P. Sinke, bedroeg het le dental 37. Verder memoreerde de secreta ris de vele pogingen, welke zijn gedaan om verbetering te brengen in de arbeids voorwaarden der leden, werkzaam bij het loodswezen, PZEM enz. De penningmeester, de heer G. C. Koo- man, boekte een batig saldo van f 48.91. Felicitaties werden uitgebracht na mens de afdeeling Middelburg, den Chr. Besturenbond, en de afd. van Chr. per soneel in publieken dienst. De heer G. Goote, lid van het hoofd bestuur, bracht de gelukwenschen van bet hoofdbestuur over en wees verder op de belangrijke taak der vakbeweging. Het in de nieuwe haven gezonken scheepje, Maria Aagje, isi weer drijvende gemaakt. B. en W. hadden toestemming gegeven tot verlaging van bet waterpeil, wat het werk zeer vergemakkelijkte. De schipper heeft nogal waterschade, doch hij is verzekerd. Kapelle. Men meldt ons, dat de Jaar beurstrein a.s. Maandag ook bier stopt zoowel 's morgens als 's avonds. Wemeldlnge. Woensdag vergaderde de vorige week opgerichte Ventersbond in hotel Smits alhier. Als bestuursleden wer den gekozen de heeren Janus Ruissen, Jac. Houtekamer, A. Luteijn, M. Kooman en J. Dagevos. Arnetnuiden. E'oor Zuster A. P. v. d. Klooster, wijkverpleegster alhier, werd eonigo jaren geleden het initiatief geno men het fondsje „Ziekenzorg" te stich ten met als doel aan t.b.c.-patiënten en andere zieken, die langdurig ziek en min vermogend zijn, versterkende middelen tot herstel te verstrekken. Dat dit fonds goed werkt blijkt wel hieruit, dat een bedrag werd ingezameld in 1938 van f 116.80. Verstrekt werden 1018 liter melk en 217 eieren, ten behoeve van 14 gezin nen. Veere. Onder voorzitterschap van den heer J. Lampert hield de afd. Veere van de Z.L.M. haar algemeene jaarvergade ring. In verband met het dertigjarig bestaan der afdeeling kon bet bestuur zich ver heugen over de belangstelling van vele genoodigden. Een gelukwenscb was ingekomen van den algemeenen voorzitter der Z.L.M., mr P. Dieleman te Middelburg. Uit bet verslag van den secr.-penning- meester bleek, dat het ledental iets voor uitging, dat de deelname aan onderlinge slachtvee- en slachtvarkensverzekering alsmede die aan de bestrijding van scha delijk gevogelte ongeveer gelijk was aan de cijfers van het voorgaande jaar. D'e aankoop bij de Coöp. Eiland Walcheren bedroeg aan veevoeder ruim f 2171, aan kunstmeststoffen ruim f3842, aan zaai en pootgoed bijna f 288 en aan diverse artikelen ruim f 41, aldus voor een totaal van ruim f 5687. Hierna herdacht de voorzitter den dag waarop de afdeeling werd opgericht (12 Maart 1909). Hij schetste de werkzaam heden en de besluiten welke bobben bij gedragen tot verbetering van den land bouw. Ook herdacht hij allen, die boven genoemd tijdperk in het bestuur zitting hadden gehad. Daarna werden woorden van waardee ring gesproken door verschillende aanwe zigen, o.m. door den secretaris der Z. L. M., den voorzitter, vice-voorzitter en den secretaris van den kring Walche ren, door den burgemeester, den heer D. Huinink, door den directeur van de Coöp. Eiland Walcheren en den oud voorzitter, den heer Chr. Volkers. Serooskerke (W.). Woensdag hield de C.J.T.B. alhier haar laatste vergadering in dit seizoen onder leiding van dhr W. Melis. D'hr P. Abrahamse sprak over: „Doelmatige veevoedering" en wees er op, dat het voeder dat we zelf kunnen produ- ceeren in den regel het goedkoopst is. We dienen daarom te zorgen voor een goed grondrantsoen uit eigen 'bedrijf. Spr. gaf eenige voedernormen en ging voorts na de waarde der verschillende voederarti kelen met een vergelijkende prijsbereke ning met als uitgangspunt de tegenwoor dige krachtvoerprijzen, waaruit bleek, dat de waarde van voeraardappels en goed klaver- en weidehooi nog wel eens onder schat wordt, gezien de prijzen. Ook voor een Belljdenis- costume slaagt U in IAHGE VOB5T5TÜAAT 44. GOES I Domburg. Bij het graafwerk voor den aanleg va.ni de nieuwe rioleering kwam men Donderdagmiddag tot de ontdek king dat men groef in een vroegere be graafplaats. Een twintigtal doodshoof den werden gevonden. Hoewel het bekend was dat rond de kerk vroeger werd begraven, zoo had men daarbij gerekend dat dit zou zijn binnen het z.g. kerkmuurtje. Deze doods hoofden zijn echter gevonden ongeveer zeven meter buiten dat kerkmuurtje. In „Domburg" van H. M. Kesteloo vinden wiji vermeld, dat aan de Noord zijde der ikerk alleen lijken van zelfmoor denaars en vreemdelingen werden be graven. Zoo o.a. in 1809 onderscheidene Elngelsche militairen. Deze plaats zou dan ongeveer kunnen aangeduid worden als ten Noorden van de kerk. Na 1859 is niet meer rond den toren en de kerk begraven. D'e raad dezer gemeente is bijeenge roepen tegen Dinsdag a.s. des avonds om 8 uiUT. De agenda luidt: Voorstel tot opheffing der commissie tot wering van schoolverzuim. Aanvaar ding schenking grond door de Coöp. Verbruiksvereen. „On4 Belang". Wijzi ging verordening Parkeerverbod. Wijzi ging Politieverordening i.z. het houden en vervoeren van wilde dieren. Verzoek V.V.V. om verbetering van bet verlengde van de Duinstraat tot aan den Boule vard. O'verneming van grond. Biggekerke. Donderdagmiddag had al hier de begrafenis plaats van het stoffe lijk overschot van den beer A. Vlieger, om het leven gekomen bij bet noodlottig ongeval met een autobus van de stoom tram Walcheren. Een bloemstuk van ge noemde Maatschappij dekte de baar, ter wijl zij zich had doen vertegenwoordigen door dhr Maas. Ds M. Vreugdenhil van Meliskerke wees aan het graf op de broos- beid des levens. Tholen. Naar ons wordt medegedeeld, zal de heer W. Moelker alhier geen can- di datuur meer aanvaarden voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing. D'e heer Moel ker heeft ruim 30 jaar zitting gehad in deD raad dezer gemeente. De heer Moel ker had zitting voor den Vrijheidsbond. Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor Kampen, G. de Vries te H eerde. Geref. Kerken. Beroepen te 's Hertogenbosch, H. Velt- man te Doornspijk. Geref. Gemeenten. Tweetal te Kampen, R. Kok te Vee- nendaal en H. Ligtenberg te Lisse. Beroepen te Kampen, H. Ligtenberg te Lisse. Emeritaat. Ds A. H. Scholte, pred. der Ned. Herv. Gemeente te Zwolle, heeft met ingang vein 1 October a.s. eer vol emeritaat gevraagd. Ds H. J. E. Westerman Holstijn, pre dikant der Ned. Herv. Gem. te Apeldoorn en bet Looi, is voornemens tegen Sep tember emeritaat aan te vragen. Dis W. Hiendriksen, predikant bij' de Qhr. Geref. Gemeente te Hillegom, heeft tegen einde April eervol emeritaat ge vraagd. Schore. Te 's-Gravenhage slaagde voor het examen van e'lectr.-tec'hn. bij 'de P. T. T. de heer G. Franje, vroeger alhier, thans te Zierikzee. TREINBOTSING. GELDERMALSEN. Vanmorgen kwart over negen, is de D-trein uit Z.-Duitsch- land, die in de richting Utrecht reed, op het stationsemplacement Geldermalsen in botsing gekomen met een stilstaand treinstuk. Bij de botsing, welke met groote mate- riëele schade gepaard ging, deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. Door omlegging ondervindt het door gaande treinverkeer slechts een vertra ging van nog geen 5 minuten. ROEIBOOT DOOR MOTORBOOT OVERVAREN. Eén persoon verdronken. RIDDERKERK. Gisteravond zijn twee arbeiders, die met een roeiboot vanaf een baggermolen, liggende in de Nieuwe Maas, zich naar den wal te Slikkerveer wilden begeven, door een motorboot over varen. De 24-jarige L. K. te Sliedrecht is verdronken, terwijl de ander den wal zwemmende kon bereiken. BELANGRIJKE ORDER VOOR DE WILTON FEYENOORD. ROTTERDAM. Naar wij vernemen heeft de H.A.L. bij de N.V. Wilton Feijenoord een order geplaatst voor den bouw van een tweetal dubbelschroef-motorschepen voor den Noord-Pacific dienst. De sche pen zullen van het Voordam-type zijn en 12.000 ton meten. De oplevering zal in de tweede helft van 1940 moeten geschieden. ROEMEENSCHE TROEPEN BEZETTEN DORPEN IN SUB- KARPATISCH OEKRAÏNE. BOEKAREST. De autoriteiten hebben besloten de door Roemeniërs bewoonde dorpen van Sub Karpatisch Oekraine te bezetten. De Roemeensche troepen zullen zonder verwijl de grens overschrijden. Dit besluit van de Roemeensche regee ring schijnt genomen te zijn na ontvan gen inlichtingen uit Sub Karpatisch Oekraine, dat groote wanorde in het land heerscht. WAAR IS HITLER? PRAAG. Naar verluidt, heeft Hitier gisteravond een telefonisch onderhoud ge had met Mussolini. Het is niet bekend, waar Hitier den nacht heeft doorge bracht. Men weet niet, waarheen hij is vertrokken. Een later bericht meldt, dat hij te Brunn is aangekomen. DE TSJECHISCHE GEZANT IN AMERIKA WEIGERT HET LEGATIE GEBOUW TE VERLATEN. WASHINGTON. De gezant van Tsjecho- Slowakije Horban, heeft gister geweigerd de hakenkrulsvlag van het legatie-gebouw uit te steken. Afin de leden van het Duitsche gezant schap, die hem kwamen verzoeken zijn post te verlaten, antwoordde hij, dat hij in het legatiegebouw zou blijven, totdat zijn eigen regeering hem zou opdragen het te verlaten. DE FRANSCHE MINISTERRAAD BIJEEN. PARIJS. In de bijeenkomst van den Ministerraad van vanmorgen hebben Da- ladier en Bonnet hun collega's op de hoogte gebracht van den buitenlandschen toestand. Zij hebben een uiteenzetting gegeven van de verklaring, die de Regeering in de Kamer zal afleggen bij de behande ling der interpellatie over de buitenland sche politiek. Daladier legde vervolgens den tekst van een wetsontwerp voor, dat in het parlement zal worden ingediend, en dat ten doel heeft, de regeering de noodige bevoegdheden te verschaffen voor con solidatie en uitbreiding van de Fransche strijdkrachten. Het ontwerp werd eenstemmig door den Raad goedgekeurd. In dit wetsontwerp worden de regee ring volmachten toegestaan. De omvang en de duur daarvan zijn nog niet bekend. Middelburg. Door notaris R. Batten te Middelburg werd gisteren publiek ver kocht: 4.04.70 h.a. (10 g. 94 r.) weiland aan den Ouden ÜKleversikerkschen weg aan den heer J. A. Vader voor f 5210. 0.76.70 b a. (1 g. 286 r.) bouw- en weiland aan de dreef naar Midden Brooyen aldaar aan J. J. Geerse voor f 1330. 0.44.00 h.a. (1 ig. 37 r.) weiland aan den Golsteinscheir weg te St. Laurens aan K. Htu ijlsman Az. aldaar voor f 690. il.30.10 b.a. (3 g. 94,5 r.) bouw- en weiland aan den Oosthoekweg te But- tinge aan W. Krijlger Jz. te Grijpskerke voor f 2722. ST. ANNALAND, 16 Maart. Uienvei- ling: Groote Bruine Uien 2,15, Bonken 2 30, Drielingen 0.60, Pickles 0.51, S A 0.74. Alles per 100 kg. gesorteerd. Totale i aanvoer 15.000 kg. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Co. N.V. te Goes. H. V. A. Ned. Ind. Handslsba: Philips Unilever A. K. U. Amsterd. Rubber Kon. Olie Kon. Boot Scheepv. Unie Deli Mij. Nederland 1937 Nederland 1938 U. S. Steel Anoconda Bethl. Steel Porth. American Go. Int. Nickel Gont, Oil Shell Kennecott Radio Am. Enka Car Foudry Tidewater Midpetco Rep. Steel Waterworks Gen. Motors Z'ooals te verwachten was, was ds beurs over de geheele linie weer lager Ziji vertoonde hetzelfde beeld van giste ren: eerst liepen -de koersen iets op doch daarna kwam weer een 'kleine inzin king tot -de openingskoersen. Ook heden bestond er geen overwegend aanbod, maar de vraag was zeer gering en dan nog op lagere limdtes. Kon. Olie en H V.A. waren 5-6 pet. lager,, eerstgenoemd fonds trok onder het slot nog iets aan. Philipslampen hielden zich betrekkelijk goed en waren slechts enkele ,pct. lager De Amerikanen waren natuurlijk la ger, maar de koers-variaties waren niet groot, zelfs voor de hoofdfondsen a'13 Steel en U.'S. Steel bedroeg het verlies nog geen dollar. Ook de obligatiemarkt was weer lager. Onze staatsfondsen ver loren niet veel maar de Fransche obli gaties waren aangeboden en sommige 1 2 pet. lager. Wisselkoersen. Amsterdam, 17 Maart, 2.30 n- Berlijn 75.50-75.60. Londen 8.82—8.82%. Parijs 4.984.99. Brussel 31.6631.71. New-York 1.88%—1.88%. Bank voor Zeeland. Naar wij vernemen, werd -door de al gemeene vergadering van aandeelboa' ■ders der Biank voor Zeeland N-W Goes 'het dividend bepaald op 5 Pc"j terwijl als commissaris werd herk'jf, de heer J. A. P. Hoogeweegen te fe Haag. re koers heden 417l/a 410% 121 118 202 200 136% 13 2/ 36Ve 36 198-9 195 310 307'/i 118 114 108 107 221 210 98Va 98 100% lOO'/s 45Vs 44'/i 2lVs 21% 52 51% 185/e 18 38 Va 38« 21% 21 lOVe 9 27 21/ 6 5/ 26'/a 26/ 20% 20/ lOVe lOVi 11 Va 11 14 "/ie W/u 9% 9/ 36% 36'/i Getrouwd: C. DE VLI en ANNIE BROI die mede namens h' telijk dank zeggen vele blijken van belt en bij hun huwelijk Goes, Maart 1939. „Zonnestraal", Bes De Heer en NIENES—VAN de zeggen, mede namen familie, hartelijk dai blijken van belangs huwelijk ondervond Goes, Zonnebloemsti Onzen hartelijken bewijzen van deelt overlijden van onz huwdzuster en Tant LEINTJE Hl Wed. van As. F eerder Wed. vai ontvangen. Inzonderheid onze van der Harst, Zust Johanna Kaljouw vi volle behandeling ei en verpleging. Nam J. Grijpskerke, 17 Mad SCHOOL MET VEER Aangifte van nle die 1 April 6 ja: vóór 1 April bij School. Op de Christelijke Krankzinnigen „Vre gen op Zoom, kunn worden geplaatst. Rijksdiploma B. Lee Sollicitaties te richt NEESHEER-DIREC' inlichtingen schrifte krijgen. om 10i/2 uur, verko van als Ramen, Deurenl op het terrein var) school te Middelbu Te zien 's morger VERKOOPING VAI voor den heer ADrI aan den Poldersche| VRIJDAG 28 Notaris BLAUpJ Plaatsing van adva dere bladen, zonder! hooging. Adm. Daglf te Goes. i

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 2