Hoe de P.T.T. in 1938 werkte. I Laatste Berichten. MIDDELBURG. Politieberichten Finantiëele Berichten Onderwijs. Gemengd Nieuws. Rechtszaken Telegrammen. De onafhankelijkheid van Slowakije uitgeroepen. Richtingaanwijzers Burgerlijke Stand. Marktberichten wegens beleediging van J. F. Ferke-t. Ejsch en uitspr. f 10 b. of 5 d. h. D. J. S., 42 jaar., arbeider te Graauw en Langendam, wegens bedreiging met eenig misdrijf tegen het leven gericht, subsidiair bedreiging met zware mis handeling van G. A. van Dam en H. W. Dalmijn. E'iseh 10 d. gev. str. Uitspr. 1 mnd gov. str. voorw. proeftijd 3 j. en f 15 b. of 10 d. h. P. H.; 62 j., zonder beroep te Sas van Gent, wegens openbare schennis van de eerbaarheid. Eisch f 25 b. of 15 d. h. Uitspr. f 20 b. of 10 d. h. J. P. L. M. V., 27 jaar, landbouwer te Hontenisse, wegens mishandeling van P. F. Chrisitiaans te Terhole. Eisch en uitspr. f 10 b. of 5 d. h. J. M. M., 28 j., voerman te T'erne.uzen, wegens mishandeling van J. D'estombes te Sluiskil. Eisch en uitspr. f 10 b. of 5 d. h. F. G., 22 j., grondwerker te Meerdonck, wegens mishandeling van J. de Bruijcker, echtgenoote van G. Schwegeler te Nieuw- Namen. Eisch en uitspr. f 10 b. of 5 d. h. J. D., 22 j., fabrieksarbeider te Ter- neuzen, wegens mishandeling van J. M. Mobach te Sluiskil. Eisch en uitspr. f 10 b. of 5 d. h. Hooger beroep. Door E. M. N. echtgenoote van A. de M. 41 jaar, wonende te Vogelwaarde, is hoo ger beroep aangeteekend tegen het vonnis der Arrondissements-Rechtbank te Mid delburg van 13 Maart 1939, waarbij zij wegens „verduistering" is veroordeeld tot 5 maanden gevangenisstraf. CANDIDAATSTELL1NG PROV. STATEN Heden had alom in ons land de inle vering plaats van de lijsten van candida- ten voor de in Zeeland op 19 April te houden verkiezing van leden van de. Prov. Staten. In den kieskring Middelburg werden de volgende lijsten ingeleverd: Vrijz. Dem.j Liberale Staatspartij1; Staatk. Geref.: D. Kodde, Zoutelande; 0. Boender, Tholen; J. J. v. Klinken, Nieuwerkerk; A. S. Wisse, Waarde; J. A. Meertens, Hoek; M. C. van Oost, Poortvliet; M. van Fraassen, Waarde; Ghr. Krijger, Poortvliet; A. J. Schot, Middelburg; Iz. de Feijter, Axel; A. v. d. Wekken, Nbordgouwe; S. J. de Kok, Krabbendijke; C. v. d. Berge, Tholen; A. M. Goomans, Haamstede; H. Cysouw, We-stikapelle, G. Klaassen, Neuzen; K. Geluk, Bruinise, J. L. Geluk, Tholen en M. Mol, Ierseke. S .D. A. P.; Roomlsch-Kath.; Ghr.-Hist.; Anti-Rev.; Herv. Geref.; N. S. B. Behalve die van de Stk. Geref. partij zijn de namen, die op de lijsten voorko men, reeds eerder door ons vermeld. HONGAARSCHE TROEPEN CONCENTRATIE. PRAAG. Van welingelichte zijde wordt gemeid, dat Hongaarsche troepen meer dan 30 dorpen in de Sub-Karpatische Oekraïne hebben bezet. Ook worden Hongaarsche troepen ge concentreerd aan de grens van Hongarije en Slowakije. DE DUITSCHE TROEPEN RUKKEN SLOWAKIJE BINNEN. WEENEN. Gemeld wordt dat de Duit- sche troepen Slowakije binnenrukken. OOK DE SUB-KARPATISCHE ONAF HANKELIJKHEID UITGEROEPEN, GHUST. Volgens een betrouwbaar be richt uit Ghust heeft ook de Sub-Kar- ipatisöhe Oekraine jbaar onafhankelijk heid uitgeroepen. BOEDAPEST. Naar hier verluidt beeft de Minister-president van de Sub- Karpatische Oekraine aan Duitschland en Italië hulp gevraagd als garanten van de overeenkomst van Weenen. Gevonden voorwerpen te Middelburg. Te bevragen aan het Bureau van Politie te Middelburg des Dinsdags, Donderdags en Zaterdags van 68 uur n.m.: paar gymnastiekschoenen, rijwielbelas- tingmerk in etui, ring met sleutels, huis sleutel, heerenrijwiel, damoshandsohoen. Biji vinders: strand ruig, A. Goosens, Park v. Nieuwenhove 6; groene ceintuur, A. Goossens, Park v. Nieuwenhove 6; rol munten, Nel Labruijère, Achtersingel 6, ring met sleutels, H. Verspoor, Noordweg 118; vulpotlood, J. v. d. Bos,se, Noordweg B 148, St Laurens; das, J. C. Pattenier, St Pieterstraat 9; paar heerenhandschoe nen, Gornelis Visser, Breestraat 16; hand beschermer, J. Theune, Bom'b. Schuitvlot 14; schoolrapport en een boekje, W. Pluij1- mers, K. Geere 37; motorkap, A. Goverse, Nieuwstraat 39; dameshandschoen, R. v. Doorn, K. Noordstraat 19; vulpen, P. Blok St Janstraat 16; 'zakje inh. portemonnaie en toilletartikelen; P. Poppe, Noordsingel 130; geldstuk, M. den Hollander, Segeers- singel 7; damesparapluie, Fa. Vroom en Dreesman, L. Delft 3; wollen muts, J. Vis ser, Breestraat; rieten mand, J. de Troye, Segeerssingel 20; gleufhoed, M. Francke, Noordweg B 106, St Laurens; padvinders- riem, A. de Vos, Oude Vliss. weg E 391; kinderportemonnaie met inhoud, M. van Sluijs, Wal 39; tabakspijp, Hans de Jonge Latijnsche Schoolstr. 11; rijwielslot met ketting, M. Heijliger, Oude Kerkstr. 21; reserveautoband, Stoomtram Walcheren, Koudekerke; rubber hondje, Adele Dek ker, Korendijk 54; fo-xterrier, A. W. v. d. Vijnen, Veersche weg 7; rijwielbelasting- merk, N. de Witte, Emmastraat 17. Indien bij' een der vinders voorwerpen worden afgehaald, geve men daarvan ter stond kennis aan het Bureau van Politie. Alle takken van dienst breidden zich weer uit. De heer J. G. Pater van de P. T. T. heeft onlangs in de Mercuur een over- zic'ht gegeven der werkzaamheden van den dienst in het afgeloopen jaar. Hieraan ia het volgende ontleend: Het vorige jaar draagt de herinnering met zich aan enkele feestelijkheden in het Koninklijk Huis. Vele felicitaties" werden verzonden. Ter gelegenheid van de ge boorte van Prinses Beatrix bezorgde de post 4255 speciaal hiertoe vervaardigde telegramformulieren, terwijl de Konink lijke Familie ruim 7000 telegrammen ont ving. De herdenkingspostzegels van het Regeoringsjubileum der Koningin werden ruimschoots verkocht. Bijna 20 millioen zegels van 1.5 cent, ruim 23 millioen van 5 cent en bijna 4.5 millioen van 12.5 cent werden aan de koopers geleverd. DO P. T. T. is verder het publiek ter wille geweest met het plaatsen van veel postzegelau tomaten, 'het ver lagen van expresserechten en het uitbrei den van bestellingen. Het was te verwachten, dat met de uit breiding van de luchtvaart het 1 u c h t - postvervoer zou toenemen. Met ruim 30 pet. steeg het aantal naar Indië verzonden brieven, terwijl uit Indië 35 pet. meer brieven aankwamen. Opmerke lijk is bij dit alles, dat sinds- een confe rentie te Brussel, in Juni van 'het vorige jaar gehouden, voor de luchtpost in Euro pa geen extra recht meer berekend wordt. Het laat zioh aanzien, dat de auto matiseering van de tele foon een gunstigen invloed zal blijven h-ebben op het aantal aansluitingen. In 1938 hoekte de P. T. T. niet minder dan 13.529 nieuwe abonné's, waarmee het aantal hoofdaansluitingen in den tijd van 10 jaar verdubbeld is. Met Indië werden 6274 gesprekken meer gevoerd dan in 1937. Ten slotte zij vermeld, dat de opbrengst van de P. T. T. is geweest bijna f 75 mil lioen, dit is ruim f 1.5 millioen meer dan in het jaar -daarvoor. - Vrije Universiteitsda gen. De Vrije Universiteitsdagen (we- tensch. bijeenkomst en jaarverg. H.O. op Geref. grondslag) zullen dit jaar te Arn hem worden gehouden en wel in de tweede week van Juli. De bidstond zal geleid worden door D's H. L. Both te Arnhem. Gas mask ersvoorba bies. Binnenkort zullen in Engeland 1.400.000 gasmaskers voor kleine kinderen wor den uitgereikt. In een verklaring in de pers heeft de minister voor openbare gezondheid, me degedeeld, dat de oproep van de regee ring voor de evacuatie van kinderen uit de gevaarlijke gebieden in geval van nood, goed wordt beantwoord. Men heeft a-fiomodatie verzocht voor 1.100.000 kin deren en mien heeft aanbiedingen gekre gen voor 1.500.000. Hst eerste kievitsei brak. Texel heeft, zooals wij reeds meldden, dit jaar de primleur van het „eerste" kievitsei. Het is Zondagmorgen vroeg door den zestienjarigen Gerard van Boven dicht bij! den Eierlandsohen vuurtoren gevonden. Als „tragische" bijzonderheid kan de Tele-gr. hier nog aan toevoegen, dat dit eerste ei niet aan H. M. -de Koningin zal worden toegezonden. Dat zit zoo: De jeugdige vin-der was de wereld te rijk, en ieder moest het licht groene eitje met de zwarte stipjes zien. Gerard stopte het daarna telkens zooals het een echten eierzoeker betaamt onder -de pet weg. Den laatsten keer zette hij! het hoofddeksel echter wat on voorzichtig -op en.„Ik-rak" zei het eerste eitjeDe struif doorweekte zijn krullebol. Politierechter te Middelburg. Zitting van Dinsdag 14 Maart 1939. I e volgende personen werden gedag vaard: G. J. H., 30 jaar, arbeider te Ellemeet, wegens mishandeling van een hond te Burgh. Eisch en uitspraak: f 10 b. of 10 d h. E- de B., huisvrouw P. M., 52 j., wo nende te Terneuzen, wegens valschheid in geschrift. Eisch: 3 w. gev. str. (waarvan 1 week Uitspr. 14 d. gev. straf. Th. de K., 44 jaar, landbouwer te Kloosterzande, wegens mishandeling van Yerschelden te Hontenisse. Eisch en uitspr. f 15 b. of 10 d. h. F- I., 69 j., kleinlandbouwer te West- dorpe, wegens diefstal van eenig wilgen hout ten nadeele van M. Mechelinck. Eisch en uitspr. f 25 b. of 10 d. h E. G. v. D., 52 jaar, werkman te Sluis, egens diefstal met behulp van een wa gen van een hoeveelheid zand ten nadeele van de provincie Zeeland. Eisch en uitspr. f 7,50 b. of 5 d. h. TL P. G., 28 jaar, chauffeur te Haam slede, wegens mishandeling van den ge meente-veldwachter J. P. Barendse te uenesse. Eisch en uitspr. f20 b. of 10 d. b. J- de M., 43 j., koo-pman te Glinge, Het Nederlandsch Bijbelgenootschap. Een viertal predikanten uit verschil lende kerken zal Donderdagavond in de Koorkerk vertellen -van den arbeid van het Nederlandsch Bijbelgenootschap hier te lande en in Indië. Waar telkens weer blijkt, dat deze gezegende en belangrijke arbeid onder ons- nog te weinig hekend is. wekken wij- gaarne tot een druk be zoek op. Men zie de advertentie in dit nummer. BELGISCH VLIEGTUIG VERONGELUKT Drie dooden. BRUSSEL. Vanochtend om kwart voor vijf is het vliegtuig, dat den dienst tus- sc-hen Londen en Brussel verzekert bij het vliegveld Haren verongelukt. 'De drie leden van de bemanning wer den uit het toestel geslingerd en zijn om het leven gekomen. Men veronderstelt, dat het ongeluk te wijten is1 aan -de slechte weersomstandig heden, op het oo-genblik dat de piloot wil de dalen. Het toestel is- verbrand. BOMAANSLAGEN TE BRATISLAVA. PRAAG. Vannacht zijn te Bratislava veel bomaanslagen gepleegd. De machine kamer en de redactiebureaux van het Nat. Soc. orgaan Grenzb-ote zijn hierbij ernstig beschadigd. Er vielen zes dooden. Te Budweis aan de N.-Bo'heemsche grens is een sterke concentratie van Duit- sche gemotoriseerde troepen opgemerkt. BRATISLAWA. De Slowaaksche Land dag heeft hedenmorgen in geheime zit ting de onafhankelijkheid van den Slo- waakschen staat uitgeroepen. Tiso heeft een nieuwe regeering' gevormd. WEENEN. Men verwacht, dat binnen enkele uren Duitsche troepen Slowakije zullen binnenrukken. BRATISLAWA. Tiso heeft de onaf hankelijkheid van Slowakije geprocla meerd. Tevoren had de Landdag een desbetref - I fende wet aangenomen. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes. vorige koers heden H. V. A. 434 430 Ned. Ind. Handelsbank 125 123 Philips 207 2087a Unilever 1407a 139% A. K. U. 38% 37% Amsterd. Rubber 207 2057a Kon. Olie 322 320% Ken. Boot 122% 1207a Scheepv. Unie 113 111 Deli Mij'. 232 229% Nederland 1937 99% 99 Nederland 1938 1007s 1007s U. S. Steel 477s 477/i0 Anaconda 22s/s 22% Bethl. Steel 547s 547s Cities Serv. 6% 67s Int. Nickel 42 407s Cont. Oil 2l7s 21% Shell 10% 109/ie Kennecott 285/e 287a Radio 67s 6% Am. E'nka 28 Va 28 Gar Foundry 22% 217s Tidewater 107s 10"/l9 Midpetco 127s 12 Rep. Steel 167s 1511/ie Waterworks 107s 10 Gen. Motors 39 38% De beurs was ook heden weer' onder den 'druk der gebeurtenissen in Slowa kije; ook tkwam een bericht binnen, dat de Hongaren de Karpathen-Oekraine binnen gerukt zijn en 40 dorpen bezet hebben. D-e handel was zeer gering, men ver wacht geen groote complicaties. Er wa ren dan ook geen verkooporders van eenigen omvang, maar de koopers hiel den zich afzijdig. De koersverschillen, ook van de'zware fondsen waren gering en bepaalden zich tot 1. a 2 procenten. Philiip-slampen, waren op 2087a pet. nog 'iets boven gisteren. Enkele Rubbe-raan- 'deelen zooals Indische, Kalibakar en Kendeng 'Lemboe noteerden gevoelig la ger hetgeen toegeschreven moet worden aan aanbod van -enke-le stuks in een markt zonder vraag. De Amerikanen hielden zich betrekke lijk goed, wel iets lager, maar bleven 1 goed op peil. De Beleggingsafde-eling was loom en iets lager. Wisselkoersen, Amsterdam, 14 Maart, 2.30 u. Berlijn 75.40—75.60. Londen 8.828.84. Parijs 4.985.00. Brussel 31.66—31.70. New-York 1,87%—1,88%. ONREGELMATIGHEDEN BIJ DE NED. VOORSCHOTBANK. Dfaor verschillende omstndigtieden was bij commissarissen eenige twijfel ontstaan aluds het „Amsterd. Effectenblad" omtrent de juistheid van de gestie van den sedert ongeveer 20 jaar in functie zijnden directeur, niettegenstaande de steeds vol strekt geruststellende rapporren van rlen accountant, J. W. Fafié, die sedert jaren met de oontrole was belast. Het feit, rlat de gezondheidstoestand van den directeur steeds slechter werd, gaf aanleiding tot nadere besprekingen en intern onderzoek en had voorts tot gevolg, dat door com- missaris-sen aan een ander accountants kantoor, en wel het Accountantskantoor Th. van Hoorn te Amsterdam, een onder zoek werd opgedragen, waardoor al spoe dig aan het licht werd gebracht, dat door den directeur in den loop der jaren herhaalde ernstige onregelmatighe den waren gepleegd, welke na aanvankelijke ontken ning, "door hem werden toe gegeven. Door een en ander zijn zeer aanzienlijke verlie zen geleden, waarvan de groote nog nader moet wor den vastgesteld. 'Commis sarissen hebbenden direc teur geschorst, waarop de* ze ontslag heeft genomen. Voorts 'hebben commissarissen per 24 Maart a.s. een buitengewone algemeene vergadering van aandeelhouders bijeen geroepen, teneinde aan aandeelhouders nadere me-dedeelingen te doen. Naar de m-e-ening van het bestuur is er voor schuldbriefhouders geen reden hun bezit tegen afbraakprijzen van de hand te doen, aangezien bij een voorzichtige be drijfsvoering een belangrijk percentage zou kunnen terecht komen. NIEUWE PARKEERPLAATSEN LANGS RIJKSWEGEN. Een belangrijke veiligheidsmaatregel. Oip 20 Maart a.s. zal door den Rijks waterstaat in Limburg, aldus meldt de .A.N.W.B., de aanleg van een groot aan tal parkeerplaatsen worden aanbesteed en wel van 96 langs den rijksweg Roer mondMaastricht en 42 langs den Rijks weg Maastricht-Vaals. Deze parkeerplaatsen, welke op af standen van circa 250 M. zullen worden aan gelegd, best aan uit een 20 cm dikke betonplaat, ongeveer 20 m. lang en 2,5 an. breed. Wanneer U veilig wilt rijden, dan is het van groot belang, dat U bij links- of rechtsafslaan, de nieuwe richting duidelijk aangeeft. Bosch richtingaanwijzers doen dit bij uitstek goed; hun verlichte pijl is zeer opvallend. In verschillende grootten lever baar, met hand- en automatische schakelaar of handschakelaar met Ingebouwd contrólelampje. Prijzen vanaf F. 10.40 per stel. Verkrijgbaar bil alle Bosch-Diensten, automobielhanaelaren en garage- TELEFOON 31308 (4 LUNEN) f 2,90, ganzeneieren f 9,60. Aanvoer 70.000 stuks. GOES. Veilingsvereen. Zuid-Beveland. Veiling van Maandag 13 Maart 1939. Groenten: Breekpeen 1.603.40, Gele Savoyekoo-1 7.90'8, Roodekool 4.10, Kool rapen 2, Kroten 4.40, Prei 12, Snijsla 21 —26, Spinazie 2124, Winterpostelein 14,Uien (stek) 0.601.10, Veldsla 3033, Witlof 1319, Bevelanders 2,402.60, Drielingen 2.40, alles- per 100 kg.; Rabar ber 7, Radijs 34 per 100 bos; Knol selderij 5, Slaplanten 0.100.12 per 100 stuks. Bloemen: Tulpen 1014 per 100 pot; Tulpen 7 per 100 bos. GOES. Geboren: A-driana Jacoba d.v. J-aco-b van Iwaarden en Neeltje Dek te Krniningen. O-verleden: Gornelis Antonie Cam pagne, 18 d. te Terneuzen. Van 913 Maart. VLISSINGEN. Ondertrouwd: P. G. Co- pier 28 j. eu A. Clarisse 18 j. Bevallen: L, de Wit geb. Francke, d.; I C. S. van Rosevelt geb. van Overbeeke z.; A. L. A. Hermans geb. Spoelstra z; J. M. van der Burght geb. Brouwer z.; P. G, G. van Overbeeke geb-. D'e Meulder z. Overleden: P. G. Lievense, 77 j., vrouw van A. Bostelaar; E. R. Hollebrandse 83 j. (VI. C.) Van 17 Maart. SOUBURG. Bevallen: J. J. van Raaij geb. Willemse d, (Nwsbld.) Van 29 Maart. blauu? De werkzaamheden vormen een onder deel van een bestek, waarvan de hoofd schotel bestaat uit het aanbrengen van een asfaltbeton-verharding met twee vrijliggende cementbetomnen rijwielpa den op- een deel van den rijksweg Maas tricht-Vaals tusschen Meer en Margra ten. In verband met den aanleg van deze parkeerplaatsen vestigt -de A.N.W.B. -de aandacht van de weggebruikers nog maals op het groote gevaar, dat stil staande auto's op den weg vormen. Tal rijk zijn de, juist in deze categorie meestal ernstige, ongevallen, welke hier door veroorzaakt worden. De A.N.W.B. -doet daarom een -drin gend beroep op de 'automobilisten, toch vooral gebruik te malk-en van de steeds talrijker wordende parkeerplaatsen, wel ke duidelijk zijn aangegeven met een bord volgens het bijtgaande model. Goes, 14 Maart '39. Haver 6,25, kookerwten 9,50ilO, schokkers 1111.75, bruine boonen 32— 34 gld. Aanvoer klein. Eieren q?-. 100 stuks f 3f 3,50, mid- denpr. p. 25 80 ct., winkelprijs f 4,25, kleine eieren f 2,90f 2,95, eendeieren f 2,90, ganseieren f 9,60 p. 100. Boter p. kilo f 1,55, middenpr p. pond 77,5 ct., winkelpr. 87,5 ct, 2e soort boe- renboter 72,5 ct., afwijkende boter 50 ct., fabrieksb-oter 90 ct. Aardappelen: blauwe f 2,70f 2,80, bon te f2„50. Nio-teering van boter- en eierbande-la- ren: boter 63 ct. p. pond, eieren f2,60 p. 100, iganseieren 7 ct. p. -stuk. Veilingsvereen. „Zuid-Beveland", afd. Centrale Eierveiling. Veiling van 14 Maart 1939. kippeneieren groote f 3 f 3,50, -kleine f 2,90f 2,95, eendeieren KRUININGEN. Overleden: Hendrika Barbier, 71 j., echtgenoot van Gerardus du Bois; te Goes: Aarnout Stroosnijder, 31 j. Gehuwd: Johan van Boven, 20 j., te Wemeldinge, en Johanna Jaeoba Adriana den Toonder, 19 j. Ondertrouwd: Gerard Jacobus Wabeke 25 j. en Maria de Vrieze 22 j. te 0.- en W.-Souburg; Jacobus Minnaard 29 j. en Elizabeth Jacomijne Quaak 28 j. (I. G.) WEMELDINGE. Geboren: Maria Jo hanna d. v. Joh. Ruissen en M. Donker sloot. Levenloos aangegeven:' een kind van Joh. Ruissen en M. Donkersloot. Ondertrouwd: Gerard Eversdijk 21 j. jm. en Tannetje Felius 22 j. jd. (I. G.) WIS'SE'NKERKE. Geboren: 2 Maart, Cornelia, dochter van Cornells Leendert Zwemer en Lena Jacoba Koole; 6. Maart Maria H-endrika Wilhelmina d.v. Jacob Jacobus van de Velde en Adriana Hoo- gerheide; 7, Abraham Marinus z. v. Adri- aan Jacobus Filius en Pieternelia Adri ana Geelhoed. Ondertrouwd: 3 Mrt, Jo-hannis Klep- pe 22 j. jm. en Elisabeth Rooze 19 j. jd. te Kolijnsplaat. (N. B.) KOiRTGlEiNM Ge-boren: 1 Mrt, Wilhel- undna Maria d.v. Aart de Smit en Cor nelia Platschorre; 3, J-o-hanna Cornelia d.v. Pieter Go-rnelis v. Schaik en van Cornelia Aartje Hollestelle. (N. B.) Over de maand Febr. 's HEER ARENDSKERKE. Geboren: 2, Tannetje d. v. Leendert Goedegebuure en Pieternelia Helena van Driel; 12, Willem Jan z. v. Giljaam Voet en Barbara van den Dries; 13, Jannetje Cornelia d. v. Abraham Priester en Dina van D-alen; 14, Geertruida Maatje d. v. Pieter Moerdijk en Lena Veerhoek; 17, Marinus z. v. Pie ter Goedegebure en Leuntje Murre; 18, Magdalena d. v. Jan Timmerman en Jo- sina Maria van den Dries; 19, Cornelia d. v. Jan Koole en Maria de Jonge; 26, Cornelia d. v. Willem Remijn en Maatje Vermue. Gehuwd: 2, Jacob Cornelia van Stave ren 28 j. en Maria van Antwerpen 27 j. Overleden: 4, Catharina Vermerris, 64 j., echtgen. van Leendert Niewenhuijse; 10, Cornelia Verburg, 75 j., ongeh. (over leden te Goes).

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 3