DE BELASTINGPLANNEN VAN DE REGEERING. mg van 1 iw" abon- nog in nummers 2.60 per rgemeester Een Commissie uit het verbond van Prot. Chr. Werkgevers brengt rapport uit. Predikbeurten. Onderwijs. Rechtszaken Het optreden van Mr. Rost van Tonningen Laatste Berichten. MIDDELBURG. WALCHEREN. De Zomertijd. Marktberichten Finantiëele Berichten Advertentiën. k ontslag van reum. schrijft [rijheid": e k e beslis- Binnenland- Ide Roomseh- factie Mr van ïen, die een ;he handen was ingrij- Een bur- ^lamd tot een llen maken: is een broe- llistischen se- _Iet was ook dat, dank zij ididaat-mede- in den mini- |slagen burge- Dit alles geeft van de N. S. m, dat zij goe- L smalende ar- I dwaze verge- Oostenrijk en Duitschland In land, en de |e fantasieën verbintenis- het in waar- freedzame Ne- taal. ster Patijn in nting geslaakt, over den ver- Btterdam goed- fe verdachtma- Ische pers? De lien en radio- Id aan de pers Innoozele cata- pen eigen land weer te hoo- wahr". Maar arlijk niet over rk. Iterdam, H. P- idkerk. josch, D. Vis1- penveld, N. 't Irk. |W. F. Laman fisser te Bun ten. IP, Honkoop te tg te Lis se. t e s f. Te De in Zaterdag op l&Iij. en bestemd er gelaten. Set Op 14 September 1938 werd vanwege het Verbond van Protestantsch-Ghrist. Werkgevers een Belasting-commissie in gesteld, om een summier advies uit te brengen nopens de financieele voorstel len der Regeering, neergelegd in de Mil- lioenennota 1939. Deze commissie, bestaande uit de vol gende heeren: C. Visser te 's-Gravenhage, voorzitter; Th. J. L. v. d. Berg te Rot terdam; W. te 'Gussinkio te Aal ten; Mr A. Hoékema te 's-Gravenhage, secretaris; F. B. M'élis te Rotterdam, rapporteur; het Tweede Kamerlid W. Wagenaar, advisee- rend lid, heeft thans haar rapport uit gebracht, waarin zij op uitvoerige wijze de verschillende punten aan een beschou wing onderwerpt, die tot de volgende conclusies leiden I. Gelet op de belangrijke toeneming van de Staatsschuld in de laatstverloo- pen jaren, voor een groot deel als gevolg van gecumuleerde tekorten en in aan merking nemende de zware lasten, in den vorm van rente en aflossing, welke uit dien hoofde reeds op het Staatsbud get drukken, mag niet langer in onge dekte tekorten op de Rijksbegrooting wor den berust en verdient het zeker waar deering, dat deze gedachte ook in de millioenennota 1939 tot uiting komt. II. Waar dekking van het tekort slechts mogelijk is door opvoering der ontvang sten en/of vermindering der uitgaven, de staatsuitgaven óver een reeks van jaren genomen, behoudens een enkele onder breking, een voortdurende stijging ver- toonen, welke stijging de bevol kingstoename in verhouding zeer belang rijk overtreft de belastingen in ons land een redelijk peil reeds hebben over schreden en van een 'verdere belasting verzwaring de meest noodlottige gevolgen voor ons bedrijfsleven en mitsdien ook voor de algemeene volkswelvaart zijn te vreezen, zal een drastische bezuiniging op de overheidsuitgaven noodzakelijk zijn, om niet alleen het normale accres dier uitgaven op te vangen, doch, om zon der verzwaring van den algemeenen be lastingdruk, ten spoedigste tot een slui tende begrooting te geraken. III. De te nemen bezuinigingsmaat regelen, welke, in verband met den on- ✓;unstigen toestand van de rijksfinanciën, stellig geen uitstel kunnen lijden tot vol gende dienstjaren, zullen naar de meening der Commissie in hoofdzaak moeten gaan in de richting van beperking der over heidsbemoeiingen. IV. De door de Regeering voorgestelde belastingverminderingen, welke ten deele ook ten goede komen aan het bedrijfs leven, kunnen in principe zeker dankbaar worden aanvaard, waarbij de Commissie echter uitdrukkelijk wenscht «vast te stel len, dat hierdoor naar haar meening nog allerminst is bereikt, wat als noodzake lijke kostenverlaging ter stimu'leering van het bedrijfsleven noodig is te achten. V. Afgezien nog van het standpunt der Commissie inzake een verdere verzwaring van den belastingdruk in het algemeen, moeten tegen de door 'de Regeering voor gestelde nieuwe belastingen ernstige be zwaren worden aangevoerd, als: 1. het feit, dat deze belastingen, behou dens compenseerende factoren, moeten leiden tot a. verhooging van den kostprijs van producten en diensten, met alle daaraan 'verbonden gevolgen; b. belemmering van de uitbreiding van bestaande en de oprichting van nieuwe ondernemingen; c. vermeerdering der werkloosheid en stijging van de daaruit voor de publieke kaslsen voortvloeiende lasten; d. onvoldoende reserveering, meebren gende een geleidelijke verzwakking van de financieele positie der ondernemingen. 2. Voor een extra-winstbelasting, te heffen van rechtspersonen, naast de be staande Dividend- en Tantièmebelasting, heeft onze commissie geen enkele reöhts- nooh billijkheidsgrond kunnen vinden. 3. Het vorderen van rentebelasting over rentebedragen, welke reeds vallen onder de tegenwoordige couponbelasting, is als een ongemotiveerde dubbele heffing aan te merken. 4. Aan de huizenexploitanten, die wel in bijzondere mate door de economische omstandigheden zijn gedupeerd en tot heden tevergeefs op wettelijke maatrege len tot verlaging der vaste lasten wach ten, kan moeilijk een nieuwe druk, in den vorm van een huurbelasting worden opgelegd. 5. Het voornemen, om 'bij de bereke ning der netto-huur van vaste normen uit te gaan, geeft aanleiding tot groote onbillijkheden, welke nog van te ernsti ger aard worden, indien geen ïekening zou worden gehouden met de noodzake lijke afschrijvingen op 'het verhuurde on roerend goed. 6. Belasting, geheven bij een per saldo negatief inkomen, kan geen Inkomsten belasting worden genoemd, doch betee- kent in feite kapitaalsheffing en -ver nietiging. VI. Indien ter compensatie van de sub IV bedoelde belastingsverminderingen de invoering van nieuwe of de verhooging van bestaande belastingen onvermijdelijk mocht blijken, meent de Commissie, dat aan een proportioneele 'heffing van het belastbaar zuiver inkomen, berekend overeenkomstig de 'bepalingen van de Wet op de Inkomstenbelasting, behou dens enkele gewenschte correcties, de voorkeur moet worden gegeven boven de door de Regeering voorgestelde nieuwe belastingen. Het geheele rapport zal in een buiten gewone algemeene ledenvergadering van het Verbond, Woensdag 29 Maart a.s. te Utrecht worden besproken. Zondag plotseling overleden Ds J. L. de Vries, pred. bij' de Chr. Geref. Gemeente aldaar. Ds de Vries is 48 jaar oud geworden. Hij diende sinds 1918 de gemeenten te Rijnsburg, Bussum en Deventer. Hij was in den kring der Chr. Geref. Gemeenten een zeer geziene figuur en maakte meei^nalen deel uit van de Gene rale Synode. DrP. J. Kromsigt. Naar gemeld wordt, is de bekende Amsterdamsche eme ritus-predikant der Ned. Herv. Kerk en een van de voormannen van de Confes sioneel Vereeniging, dr P. J. Kromsigt zeer ernstig ongesteld. —'Tweede predikants plaats. De 2de predikantsplaats der Ned. Herv. Gemeente te. Zalt-Bommel, vóór eenige jaren opgeheven, zal weder worden ingesteld. Ned. Herv. Kerk. Woensdag 8 Maart (Biddag). Domburg, 9.30 u. ds Nicolai. Biezelinge, 9.30 u. ds v. Steenbergen, 2 u. ds de Bruijn Kloetinge 9.30 ds Boersma, 2 u. ds Drost. N.- en St. Joosland. Voor de bstrek- king van Hoofd der Openbare Lagere School in deze gemeente hebben zich 25 sollicitanten aangemeld. Politierechter te Middelburg. Zitting van Dinsdag 7 Maart 191 '9. De volgende personen werden gedag vaard: M., 19 jaar, loopjongen te oude- kerke, wegens: 1. diefstal van een lijwiel toebehoorende aan J. P. Verschure; ver duistering van een rijwielplaatje, toebe hoorende aan K. Wielemaker. Bisch 1 mnd. gev.straf voorw. proef- wd 2 jaar en f25 of 20 d.h.; uitspr. 1 hffld. gev.straf voorw. proeftijd 3 j., en f 25 of 15 d. h. A. V., 24 jaar, groentekoopman te Kou- dekerke, wegens heling van een rijwiel. Eisoh en uitspr. 1 maid. gev.straf. Mr A. M. Kuipers vraagt clementie. J. F. v. B., 37 jaar, caféhouder te Vlis- singen, wegens het als eigenaar van een hond, waarvoor belasting verschuldigd is, geen aangifte doen. Eisch en uitspr. f (10 of 5 d. h. J. P. K., 39 jaar, autoverhuurder te Vlissingen, wegens alsvoren. Eisch en uitspr. f (10 of 5 d. h. L. de R., 50 jaar, werkman te Vlissin gen, wegens alsvoren. Eisch f 15 of 10 d. h., uitspr. f 10 of 5 d. h. M. v. K., 23 jaar, reiziger te Souburg, wegens huisvredebreuk te Middelburg. E'isoh en uitspr. filO of 5 d. h. L. v. S., 20 jaar, zonder beroep te Sou burg, wegens verduistering van f2,50 ten nadeele van P. H. A. Flentrop te Vlis singen. Eisch en uitspr. filO of 5 d. h. M. W., 40 jaar, werkman te Souburg, wegens wederspannigheid tegen de poli tie. Eisch en uitspr. f 15 of 10 d. h. L. M., 40 jaar, koopman te Middelburg, wegens mishandeling van Jac. Gillissen. Eisch en uitspr. filO of 5 d. h. De parlementaire redacteur van „D e T ij d" (R. K.) tracht 'een zielkundige ver klaring te geven van het woeste optreden van Mr Rost van Tonningen (N. S. B.). „Wie is deze man en wat wil hij berei ken? Wat drijft hem in zijn spreken? Rost van Tonningen was secretaris van den Hoogen Volkenbondscommissaris Mr Zimmerman, die het toezicht uitoefende op de saneering der Oostenrijksche staats financiën. Toen die saneering .in een dus- danig stadium was gekomen, dat de ver dere ontwikkeling niet meer iemand van Zimmerman's formaat vergde, werden de zaken aan den heer Rost van T'onningen overgelaten, die als secretaris het best was ingewerkt. Intusschen kon iemand, die in Oosten rijk achter de schermen van de nationaal socialistische beweging wist'te kijken en tegelijk zich bevriend hield met de regee- ringspersonen, wel tot de conclusie komen dat een nationaal-socialistische overwin ning in de lucht 'hing. De heer Rost in ieder geval had de overtuiging, dat er zoo iets ging gebeuren, niet alleen in Oos tenrijk, maar ook in Nederland. Zijn em plooi liep af. Hij kwam naar Holland te rug met het voornemen zijn groote kans met het Nederlandsche nationaal-socialis- me te maken. Had hem, indien hij dit niet had gedaan, een carrière in de Ne derlandsche bankwereld opengestaan? Hij was geen Zimmerman, maar hij wist wel iets van het bankwezen. Neen, zijn toe komst lag hoogerl En nuDe verwachte resultaten zijn niet gekomen. Zijn verstand stelt heni zéér wel in staat te begrijpen, dat hij op het verkeerde paard heeft gewed, en dat een carrière elders thans wel definitief is verspeeld. Zelfs aan zijn financieel- technische gaven twijfelt men unaniem door zijn optreden in de Kamer hij de behandeling van daarmee verband hou dende vraagstukken. Dat besef maakt hem vinnig. Zijn gal spuwt hij uit, wanneer ■hij onvoorbereid in den loop der de batten stoot op degenen, aan wie hij het droevig perspectief van de nationaal-so cialistische beweging in ons land of beter, dat is belangrijker voor hem aan wie hij zijn persoonlijke mislukking toe schrijft: op de demo-liberalen of de R. K. Staatspartij. Hij wil irriteeren, omdat zijn persoon in het geding is. Eh hoe feller hij' op treedt, des te duidelijker demonstreert hij voor iederen rustigen waarnemer óók onder zijn medestanders dat hij niet meer in zijn eigen beweging gelooft, maar ■hen, die haar kapot 'hebben gemaakt, wel eens krijgen zal! Ieder optreden stelt dat duidelijk in het licht. Het is den man tot een obsessie geworden; tal van Ka merleden maken telkens het goede voor nemen het hem niet meer toe te rekenen; maar een volgend oogenblik irriteert hij weer zóó venijnig, dat de kalmste leden moeite hebben zich te bedwingen laat staan een impulsief mensch als de heer Ruijter! Anderhalf jaar broeit nu die spanning i en zij is tot uitbarsting gekomen. Jammer voor de N. S. B. vlak voor de verkiezing van de Provinciale Staten! Rost in de Kamer bederft voor zijn bewe ging meer, dan hij goed maakt". Wij' gelooven dit ook. Maar toch is het jammer, dat de heer Ruijter zich bij het optreden van den N. S. B.er niet heter 'heeft weten te be- heerschen. Hij heeft daardoor zeker meer kwaad dan goed gedaan. Weg gestoten verklaard voor rijwielen. Gedep. Staten hebben het voor het al gemeene rijverkeer bestemde gedeelte van den weg GroedeNieuwvlietPotjes Sluis, voor zoover daarnevens een vrij- liggen'd rijwielpad aanwezig is, voor het zonder noodzaak berijden met rijwielen gesloten verklaard. Nieuwe rijwielpaden. Het mag zeker een goeden maatregel genoemd worden, dat de afdeeling bestra ting van gemeentewerken bezig is met op verschillende plaatsen in de stad rijwiel paden aan te leggen. Wij' denken aan het Seisplein, aan den Kousteenschen dijk en hedenmorgen is begonnen aan het rijwielpad achter de boomen aan de ka den, dat zal komen vanaf het Badhuis tot de 'Spijkerbrug toe. Als dit een ver plicht rijwielpad kan worden, dan zal het voor het verkeer op de kaden van bijzon der gro-ote beteekenis zijn. Een motordlef aangehouden? Gistermorgen 'heeft de politie uit Mid delburg aangehouden zékeren H., wonen de te Nieuw- en Sint Joosland, die ver dacht wordt meer te weten van de ver dwijning van een aantal motorrijwielen te Vlissingen en Middelburg tusschen Juli 1938 en Februari 1939. Reeds heeft de politie eenige motorrijwielen kunnen opsporen en in beslag nemen. De aan gehouden H. is in verzekering gesteld. In het belang van het onderzoek, dat nog voort duurt, konden wij geen nadere in lichtingen verkrijgen. Overtreding Drankwet. De politie maakte gisteren proces-ver baal op tegen een verlofhouder, die ster ken drank in zijn inrichting aanwezig had. Alg. Ned. Chr. Ambtenaarsèond. De afd. Middelburg van den Alg. Ned. Chr. Ambtenaarshond kwam Maandag in 16e jaarvergadering 'bijeen onder leiding van den heer D'. H. Loodewijk en in te genwoordigheid van den Bondssecretaris den 'heer L. Vermeulen. Uit het jaarverslag bleek, dat o.a. actie werd gevoerd voor 't gemeente- en P. Z. E. M.-personeel. Het aantal leden is op- geloopen tot 58. Het financieel overzicht liet een bevre digend batig saldo zien. De voorzitter en de 2e secretaris wer den herkozen. Hierna gaf de Bond'ssecretaris een overzicht van de Chr. Vakbeweging, waarbij hij opmerkte, dat er onder de Christen-arbeiders en ook onder de Chr. ambtenaren nog zijn, die het niet als hun plicht gevoelen Christelijk georganiseerd te zijn. Zij belijden Christus wel op be paalde levensterreinen, maar vergeten, dat het een eisch Gods is op e 1 k levens terrein, dus ook o'p sociaal gebied, hun beginsel uit te dragen. Spr. wékte de afdeeling op met steeds meer kracht de zen eisch te propageeren. Koudekerke. De heer S a n d e r is e verlaat den Raad. Naar het Volks dagblad meldt, stelt de heer D. Sander- se, die een 'lange reeks van jaren voor de S.D.A.P. zitting had in den Raad, zich bij de a.s. periodieke verkiezing niet meer beschikbaar. Op de voorloopige candidatenlijst zijn geplaatst de heeren C. Geldof, G. A. Broekman en L. Bimmel. Veere. Maandagavond vergaderde de A.R. Kiesvereeniging. De voorzitter heette in zijn openingswoord in 't bijzonder welkom de heeren Van 't Hoff en Bosse- laar, leden van de Prov. Staten, die daarna het woord voerden over de betee kenis van de komende verkiezingen en de beginselen die daarbij in 't geding zijn. Het was voor de vereeniging een aange name en leerrijke avond. Bij Kou. Besluit is bepaald dat de Zo mertijd dit jaar zal beginnen op 14 Mei en zal eindigen 8 'October. DRAMA TE HOENSBROEK. Drie gewonden. HOENSBROEK. Alhier heeft zich een drama afgespeeld, dat drie gewonden heeft geëlscht in het gezin van den mijn werker Duisings. Bij1 dat gezin woont in een broer van de vrouw, Ruiters en de 40-jarige kostganger Bierman. Den laatsten tijd was de verstandhou ding tusschen D'. en B. niet goed. Gister avond, toen B onder invloed van sterken drank was, kwam het tot een woorden wisseling. D'eze liep zoo hoog, dat de hulp van de politie moest worden inge roepen. Vannacht ontstak B. weer in woede over het snorken van R. en schoot hij op den zoon van D., die een schampschot aan het 'hoofd kreeg. Niemand 'heeft deze schoten gehoord. Vanmorgen 'half zes toen men gereed was om naar de mijn te vertrekken, ver weet D. aan B. zijn 'gedrag 'van gister avond, waarop B. in woede ontstak en met zijn revolver eenige schoten op D. loste, die hem ernstig in de maagstreek troffen. De 27-jarige zoon, die zijn vader te hulp wilde snellen werd door drie scho ten op 7 plaatsen getroffen. De inmiddels gewaarschuwde politie kwam juist op tijd daar B. zijn revolver opnieuw wilde 'laden Hij werd overmees terd en naar het politiebureau overge bracht. De slachtoffers zijn naar het St. Jozefziekenhuis te Keulen vervoerd. De toestand van den vader is ernstig. Zijn zoon is er minder erg aan toe. Brandstichting. SCHILDWOLDE. Gisteravond brak brand uit ten huize van K. alhier. Het vuur werd spoedig gebluscht. De bewo ner van het perceel werd aangehouden. Hij' is naar 'Groningen overgebracht. 102-JARIGE OVERLEDEN. EDE. In den ouderdom van ruim 102 jaar is gisteren te Ede overleden mevr. M. Struink, wed. van J. v. Ankum. KIND DOOR AUTO GEDOOD. NOORD-B'ERGUM. Gisteravond is het 8-jarig zoontje van de familie Pieiersma te Noord-Berguimi, toen het plotseling den weg overstak, door een personenauto aangereden en onmiddellijk gedood. GHANDI HEEFT ZIJN VASTEN BEëINDIGD. Het conflict is bijgelegd. RAJKOT. Na 4 dagen vasten heeft Ghandi een onrustigen nacht gehad. De geneesheer deelde mee 'dat hij! aan een groote uitputting lijdt. De Bri'tsohe resident Gibson heeft van morgen een bezoek gebracht aan Ghandi. Het conflict is thans bijgelegd. De sta king is opgeheven en Ghandi heeft zijtn vasten beëindigd. Goes, 7 Maart 1938. Kookerwten 10, schokkers 11,5012, karwijzaad 26.3527 gld. Aanvoer klein. Aardappelen: blauwe f 2,80f 3, bonte f 2,60—f 2,65 p. H.L. Eieren p. 100 stuks f 2,95—3,42, mid- denpr. p. 25 st. 80 et., winkelpr. 4,20, kleine eieren 2,902,95, eendeieren 2,95 3, ganseieren 8 ct. p. stuk. Boter per kg. f 1|,55, middenpr, p. pond 77,5 ct., winkelpr. 87,5 ct., 2e soort 'boe- renboter 72,5 ct., afwijkende boter 50 ct. Fabrieksboter verkocht ad 90 ct. p. pond. Noteering van handelaren: boter 65 ct. p. pond, eieren f2,60 p. 100 stuks. Veilingsvereen. Zuid-B'eveland te Goes, af-d. Centrale Veiling. Veiling van Dins dag 7 Maart 1939. Kippeneieren groote 2,953,42, id. kleine 2,902,95, eenden eieren 2,95—3, ganzeneieren 8 gld. p. 100 stuks. Aanvoer 70.000 stuks. GOES'. Veilings vereen. Zaid-Beveland. Veiling van Maandag 6 Maart 1939. Groenten: Breekpeen 0.852.70, Kool rapen 0.452.50, Kroten 2.604, Prei 8 —11, Snijsla 37, Uien (stek) 1, Witlof 21 22, Bonte Aardappels 2,40, Bevelan ders 2,50, alles per 100 kg.; Rabarber 8 per 100 bos; Knolselderij' 4.50 per 100 stuks. gem. 17 r.) bouwland en shrink, in het Rooswegeling, bij den weg van Aagte- kerke maar Westkapelle; Perc. 2. Ongev. 35 A. 82 c.A. (274 r.) bouwland en sprink, naast perc. 1. Sa men in koop toegewezen aan dhr W. Minderhoud Kz., landbouwer alhier voor f 1850. Perc. 3. 33 A. 70 c.A. (257 r.) weiland, aan de Platte Duinen hij den Duinweg; Perc. 4. 34 A. 40 c.A. (263 r.) weiland, naast perc. 3. Samen in koop toegewezen aan dhr K. Minderhoud Lzn., landbou wer alhier voor f1160. Perc. 5. Ongev. 44 A. 30 c.A. (1 gem. 39 r.) bouwland, liggende in 't Hoekje, nabij den Boudewijinskerksohe Weg. Koo- per dhr W. de Pagter Wzmi., landbouwer alhier voor f 970. Een kleine advertentie in de rubriek „Vraag en Aanbod" kost slechts 75 cent bij vooruitbetaling. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Co. N.V. te Goes. vorige koers heden H. V. A. 438 438 Ned. Ind. Handelsbank 1247/a 125 Philips 218Vï 218% Unilever 144 144 A. K. U. 40% 40 Amsterd. Rubber 212 212 Kon. Olie 324 326Va Kon. Boot 122% 122 Scheepv. Unie 114% 114% D'eli Mij. 232 233 Nederland 1937 997/i» 99Vs Nederland 1938 1007/s 1007/a U. S. Steel 48% 483/i» Anaconda 246/s 24'/s Bethl. Steel 56Vs 558/a Cities Serv. 67/i« 68/s Int. Nickel 4lVs 41% Cont. Oil 20a/i8 20% Shell 10s/a 108/e Kennecott 30Vi8 29% Radio 6°/ia 6°/ia Am. Enka 298/s 29 Car Foundry 23% 231/a Tidewater 103/i« IOV2 Midjetco 1 l7/ia 1 ls/s Rep. Steel lö11/™ 163/ie Waterworks IOV2 103/s Gen. Motors 386/s 38V2 De beurs was vooral voor de lokale fondsen tamelijk vast. Op de Londensche beursi waren petroleumaandeelen vast, in verband waarmede ook hier aandeelen Kon. Petroleum gevraagd waren. Verder bestond er eenige belangstelling voor de Suikeraandeelen op het bericht, dat de Nivas ruim <50.000 voor export verkocht heeft. Overigens was er in de lokale hoeken niet veel te doen en de koersen waren bijna onveranderd maar prijshoudend. De Amerikaansohe aandeelen waren in aansluiting met de New Yorksöhe slot koersen iets luier, behalve Anaconda's die op de betere koperprijzen goed op prijs bleven. Op de Obligatieafdeeling was wat meer vraag; vooral voor de Indische leeningen. Wisselkoersen Amsterdam, 7 Maart, 2.30 u. Berlijn 75.50—75.70. Londen 8.838.84%. Parijs 4.98%—5.00%. Brussel 31.67—31.72. New-York 1.87%—1.88%. Tot onze groote droefheid nam de Heere heden van ons weg, onzen zeer geliefden Man en Vader, den WelEerwaar- den Heer Ds IZAK KRIJN WESSELS, Predikant der Gereformeerde Kerk te Harlingen, in den ouderdom van 43 jaar. Diende hij op aarde zijn Heiland met de volle liefde van zijn hart, hij mag dit nu in volmaaktheid doen. C. J. WESSELS— VAN DER VEEN. FLIP, BETTIE, REIN. Harlingen, Voorstraat 16, 5 Maart 1939. De begrafenis zal plaats hebben D.V. Woensdag 8 Maart, 's namiddags 2 uur te Harlingen. Eenigste Kennisgeving. Westkapelle. Notaris J. L. van der Harst heeft Zaterdag verkocht: Perceel 1. Ongeveer 41 A. 44 c.A. (1 Tot onze groote droefheid nam de Heere heden van ons weg, onzen geliefden Zoon, Broeder, Schoonzoon, Zwager en Oom, den WelEerwaarden Heer Ds IZAK KRIJN WESSELS, Predikant der Gereformeerde Kerk te Harlingen, in den ouderdom van 43 jaar. Zijn getuigenis in leven en sterven des Heeren te zijn, is ons tot grooten troost. Fam. WESSELS, Goes. Fam. Ds VAN DER VEEN, Bussum. 5 Maart 1939.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 3