AKKERTJE Kerknieuws Onderwijs. Gemengd Nieuws. Rechtszaken Telegrammen. Negrin met een geheime missie vertrokken? Laatste Berichten. Burgerlijke Stand. Tholett. In de 'Geref. Kerk alhier is vorige week aangelegd een telefoon voor slechthorenden. Zondag is deze in ge bruik genémen. Neem dadelijk 'n II als Ge U grieperig voelt. MIDDELBURG. de Moor toegesproken door den gemeente veldwachter dhr H. Verschuure, namens de gemeente-ambtenaren en werd hem aangeboden een vloeirol en brievenweger. Nogmaals voerde de burgemeester het woord, nu als vertegenwoordiger van de vereeniging van burgemeesters en secre tarissen op Walcheren en dankte hij na mens haar den heer De Moor voor zijn arbeid ook op dit terrein verricht. Hierop bleef men nog eenigen tijd gezellig bijeen. Ocstkapelle. Het Varkensfonds „Helpt Elkander" hield Maandagavond, zijn jaar vergadering onder voorzitterschap van den heer A. Bimmel. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat het fonds thans 88 leden telt, en voor 5 gestorven dieren vergoeding werd uitgekeerd. De penningmeester sloot zijn boekjaar af met een batig saldo van f 483.66. De aftredende bestuursleden F. Boone Pz. en P. Wijkhuis werden herkozen. Als bode werd herbenoemd de heer J. J. Abrahamse. Arnemuiden. Zondagavond sprak al hier in de goedgevulde Geref. Kerk D's Lindeboom te Serooskerlke, in 't belang ivan Vrederust en wel naar aanleiding van Hebr. 133a. Spr. gaf een omschrij ving van de krankzinnigheid. Vervolgens schetste spr. de gruwelijke behandeling, waaraan deze menschen in vroeger eeuwen bloot stonden. Men stelde krank zinnigen publiek ten toon, om de lach en spotlust op te wekken, o.a. te Middel burg in het SixnpeOhuis. In 1825 greep de staat in en werden stichtingen opgericht,ter verzorging de zer elleridigen. In 1884 werd opgericht een vereeniging tot Chr. verzorging van Krankzinnigen in Nederland, waartoe nu wijlen 'Prof. Lindeboom den stoot gaf. Later volgde de oprichting der Stichting Vrederust voor Zeeland. Hen slotte werd opgewekt tot gehed voor allen, 'die onder deze menschen op de stichting arbeiden, maar oolk ivtoor de patiënten. SCHOUWEN-DUIVELAND Bruinisse. Maandagmiddag werd de jaarvergadering gehouden van de Lanid- Wouwvereeniging „Landbouwbelang" De voorzitter, P. L. Krepel, gaf een kort overzicht van het afgeloopen ver- eenigingsjaar. Er kon, wat de vereeni ging betrof, niet van vooruitgang wor den gesproken, daar al te veel leden hun benoodigde kunstmeststoffen elders be stellen. Hij deélde verder mede, dat een schrijven was ingekomen van dhr G. J. Hanse, waarin hij bedankte als bestuurs lid en lid der vereeniging, wegens hoo- gen leeftijd. De Voorzitter herdacht het vele, dat dhr Hanse in een periode van ongeveer 50 jaar, dat hij lid was geweest, voor de vereeniging gedaan had. Uit de rekening van den penningmees ter bleek, dat de ontvangsten hadden be dragen f 9288.20, de uitgaven f 9282.83, zoodat het batig saldo f 5.37 bedroog. De vereeniging 'heeft een spaarbank boekje bij de Boerenleenbank groot f268.35. De secretaris, dhr J. Goudzwaard, werd herkozen. In de vacature G. J. Hanse werd gekozen dhr L. A. Jonker. De ivereeniging telt mémenteel 60 leden. THOLEN EN ST. PHILIPSLAND. 'Op de» groote Lustrum-tentoonstel ling- van Konijnen te Eist, behaalde de Thoolsche konijnenfokker de -heer J. A. van Zetten met een groot ChinciMa oude voedster een eerste en ee-reprijs, Onde ram tweede prijs en met jonge voedster tweede prijs. Er was voor deze bijeenkomst veel be langstelling. Jaarboek Geref. Kerken. Bij Oosterbaan Le Gointre N.V. te Goes versoheen de 23ste jaargang van het Jaarboek ten dienste van de Geref. Kerken in Nederland. De inrichting van dit jaarboek is ge heel als vorige jaren. Een belangrijk deel wordt in beslag genomen door de statis tiek, die een volledig beeld geeft van bet aantal en den omvang der plaatselijke kerken. Althans, voorzoover de door de kerken verstrekte opgaven betrouwbaar zijn. Bekend is, dat de administratie hier en daar nog altijd te wenschen overlaat. Uit het sttistische overzicht blijkt, dat het aantal kerken (in Nederland) bedroeg 759 met 784 dienstdoende predikanten en 87 vacatures. Het zielental bedroeg totaal 633.600, dat der belijdende leden 320727. Zeeland telt volgens deze statistiek 53 kerken, met 44 dienstdoende predikan ten. Er zijn 9 vacatures. Het zielental was 28310, dat der belijdende leden 14971. Verder bevat dit jaarboek gegevens om trent de zending der Geref. Kerken de Theologische School en de Vrije Universi teit, vereenigingen, stichtingen enz. Het kerkelijk overzicht 1938 werd ook ditmaal weer verzorgd door Prof. Dr K. Schilder. In „In Memo-nam" worden 18 in den loop van 1938 overleden predikanten her dacht. Dit jaarboek is bij velen bekend als een betrouwbare gids. Het is voor wie het kerkelijke leven van meer nabij meeleeft, onmisbaar. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen naar Babylo-nienbroek, T. J. de Heer, cand. te Dte Meern. Naar Ba tenburg, W. Oorthuijs, cand. te Hengelo. Bedankt voor Eemnes-Binnen, J. Rou ge te Hoog-Blokland. Chr. Geref. Kerk. Tweetal te Do-kkum, I. de Bruijne te Sasseniieim en W. Ramaker te Kampen. Geref. Gemeenten. Bedankt voor Paterson (U.S.A.), M.. Heikoop te Utrecht. Efvang. Luth. Kerk. Viertal te Edam, C. J. Munter, prop. te Bpe, G. Fafié, prop. te Vlissingen, G. F. Stegenga, prop. te Amsterdam, en J. A. Stellwag, prop. te Utrecht. J. Wissink t- Op 63-jari- gen leeftijd is te Hilversum overleden, Ds J. Wissink, em. pred. van de Geref. erk te Zwammerdam. De overledene lende de kerken te Opeinde-Nijega, Vor- en\.J seroord en Zwammerdam. Om ge zondheidsredenen werd hem in 1925 eer vol emeritaat verleend. van Gordt. Onder zeer groote belangstelling heeft j.l. Zaterdag o. L. van Oordt, pred. der Geref. Ge- hr»v e ook in Zeeland wel lijk Terdach^11 ^*s';ei1 "verjaardag kerke- Zijn Eerwaarde sprak daarbij over 26 22. Daarna werd bet woord gOToerd, door Ds M. Heikoop, Ds G. H. „„/f en. ee JFraanje. Door een groep i1 werden den jubilaris een eetai psalmen toegezongen. Wacht niet totdat die besmetting de overhand krijgt. Ga naar bed en neem nog 'n "Akkertje". Die griep zet dan niet door en morgen zijt ge weer „fit". Per koker van 13 stuks - 12 stuivers. Per doos van 2, stuks - 2 stuivers. Bruinisse. Geslaagd voor het diploma Ned. Handels-correspondentie vanwege de Federatie „Mercurius", mej. Nellie Koel- mans' te Bruinisse. Op onverlichte wagen gereden. Gisteravond is een vier wielige vrachtauto uit Warmenhuizen on der Zevenbergschen Hoek op een met een paard bespannen melkwagen, welke geen achterlicht voerde, gereden. De bestuur der van de vrachtauto- moest zijn lichten dempen voor een tegenligger en zag daar door bet onverlichte voertuig niet. Met onverminderde vaart van naar schatting 60 km vloog de auto o-p den wagen in. De voerman werd van den wagen geslin gerd en bleef met zware inwendige kneu zingen op den weg liggen. De melkwagen werd geheel vernield. D'e vrachtauto, wel ke aan de voorzijde werd beschadigd, beeft zijn reis niet kunnen voortzetten. --Nog meer gaatjes in de ruiten. Naar aanleiding van de kogelgaatjes in ruiten in Amsterdam en Rott-erdain bleek bijl informatie - bijl de Haagscbe politie, dat dit euvel ook daar reeds langen tijld bekend is. Op één -dag, n.l. Zaterdag j.l., is aangifte gedaan van niet ntftnder dan vier gevallen, alle ver oorzaakt -door -een windbuks o-f catapult. D:e heer A. te B-ussum heeft aan de politie medegedeeld, -dat er in -de Ikamer o-p de bovenste verdieping, waar zijn zoon gewoonlijk zijn huiswerk zit te ma ken, een 'gat in een ruit is -geschoten, ter wijl de jongen -er niet zat. D'e vrouw -des huizes herinnert zich, dat 'smid-dage jongens van een jaar of twaalf in de weer zijn geweest met een soort pijl en boog. Brief met f60.000 ver dwenen. Een bedrag van f 60.000 -gul den, dat o® 10 No-venuber door een Am- sterdamsche bankinstelling naar een re latie te Parijs is verzonden, beeft zijtn bestemming nimflner bereikt. De som was per 'aaingeteeken-den brief overgemaakt. Deze brief verdween op mysterieuze wijze op bet postkantoor aan de Rue de la Boé- ti-e te Farijls. Na een langdurig onderzoek -he-eft de Pardjsohe politie -een 2'8Jjarige postbe ambte -gearresteerd, die, na aanvankelijk te hebben ontkend» wel toegaf groote be dragen aan buitenlan-dsche bankbiljetten en francs te hebben verduisterd. Zoo bekende hij briefzendingen met bedragen van resp, 30.000 francs, 1.650 dollar, 20.000 francs en nogmaals 30.000 francs te hebben weggenomen. Van de 1 Nederlandsohe zen-ding sprak hij echter niet. In de woning van zijln vriendin werden de dollarbiljetten teruggevonden. Beiden zijn gearresteerd. Het onderzoek wordt voortgezet. Conducteur in trein over leden. Gistermorgen is -de- 44-jarige conducteur Leinse, afkomstig uit H'oek 1 van Holland, in -den electriscben trein RotterdamHoek van Holland tusschen Vlaardin-gen en Maassluis onwel -gewor den. Bij aankomst van den trein te Maas sluis bleek -de man ten -gevolge van een hartverlamming te zijn overleden. Een mislukte aanslag. Te Hulshorst op de Veluwe is door den 17- jarigen van O. een aanslag -gepleegd 'op den 'bejaarden landbouwer de Kroes. De jongen haJd een straf in een tuchthuis ondergaan wegens mishandeling van De Kroes. Uit wrok hierover heeft hij den aanslag -gepleegd. Tot -tweemaal toe heeft -de jéngen een schot op -den ouden 'man gelost, doch zij troffen geen doel. Daarop is Van 0. -de bosschen in-gevlucht, waar hij zich thans nog schuil houdt. De politie is er nog niet in -geslaagd hem aan te houden. 400.000 bomvrije schuil plaatsen in Engeland in aanbouw. Het Engelsche ministerie van Binnenlandsche Zaken heeft thans de eerste order uitgegeven voor 120.000 ton stalen platen en andere benoodigdheden voor den bouw van 400.000 gelijkvormige schuilplaatsen tegen granaatscherven en vallend puin. Nieuwe orders zullen vol gen. Naar men weet heeft minister Ander- sou kortgeleden medegedeeld, dat de re geering bomvrije schuilplaatsen voor de burgerbevolking zou laten aanleggen. -De strijd tegen het ijs. U r k zonder telefoon. De post boot „V-on Geusau" en bet m.s. „Idonea" beide schepen van de Urker Stoomboot Maatschappij, zijn van Urk naar Kampen vertrokken met post en passagiers aan boord. Na een zwaren strijd tegen bet ijs heb ben zij Kampen bereikt. Urk wordt de laatste weken wel op de proef gesteld. Was -bet eiland tot voor enkele -dagen vrijwel geheel geïsoleerd -door de vorst en derzelver gevolgen, thans zit het eiland zonder telefonische verbin ding. Gisteren heeft n.l. de telefoonkabel o-p het IJsselmeer het nabij' Urk begeven, vermoedelijk ter oorzake van den zwaren ijsgang. Het zal nog enkele dagen duren alvorens het telefoonverkeer weer nor maal kan geschieden. Rechtbank te Middelburg. Beëedigd. Ter terechtzitting der Arrondissements- Recbtbank te Middelburg, Kamer voor Burgerlijke en Handelszaken, is beëedigd als makelaar in onroerende goederen de heer Joost Nieuwenhuijsen, timmerman en aannemer, wonende te Rilland-Bath. DE VO'RSTSCHADE AAN WINTER GEWASSEN IN ZEELAND. Nui men zic-b een oordeel kan -gaan vormen over de .schade welke do-or de vorst aam -de te velde staande winterge wassen isi aangericht, blijkt, dat deze •schade aam tarwe en koolzaad van dien aard is, dat op vele -plaatsen van een mislukking kan worden gesproken. Op meerdere plaatsen in Zee l-and is die wintertarwe voor 5080- pot. bevroren. Eien enkel, -weinig verbouwd ras, zooals Gars-ten's V, in/aakt daarop een uitzondering en komt iets gunstiger voor den -dag. Het koolzaad is nagenoeg voor 100 pet. verdwenen. Een vorstsdhade van dergelijken om vang is in -dez© provincie -sind-s men- söhenjh-euigenis nimimler voorgekomen. Wel gebeurde het een enkele maal, dat een perceel, dat in 't najaar bijzonder nat stond en to-en bevroor, zooveel had .geleden, dat het moest worden omge ploegd, doch -dot het omploegen vrijl al gemeen o-p -zulki een groote schaal zal moeten geschieden, is in Zeeland onbe kend/. Voor velen, dn het bijzonder voor de kleine grondgebruikers» -dreigt deze scha de den vorm vam -een ramp aam te netnlen. 'Momlenrteel houdt zee-r vel-en de vraag bezig: wat te zaaien op het vrijkomende tarwelamd. Deze vraag klemlt nog te meer nul er naar alle waarschijnlijkheid lang geen voldoende zom-ertiarwe-zaaizaad be schikbaar zal zijln om aan 'de opkomende vraag te voldoen. In -Zeeland wordt in gewone amistamdigheden ze-er weinig zo- mertarwe verbo-uwd en waar zulks -het vorig jaar no-g' bet geval geweest is, zal men zichzelf -eerst vam het bemoo-digde zaaizaad voorzien alvorens hiervan aan anderen af te geven. ZOET WORDEN DER AARDAPPELEN BIJ LAGE TEMPERATUREN. In den laatsten tijd kan men meerma len de 'klacht vernemen: Mijn aardappelen zijn bevroren, ze smaken zoet. Dat is nog geen reden waarom men concludeeren moet, dat ook inderdaad de aardappelen -bevroren zijn. In de aardap pelknollen wordt voortdurend, ook in den winter, zetmeel in suiker omgezet: maar bij niet te lage temperaturen wordt deze suiker, naarmate zij ontstaat, door de ademhaling van den aardappel weer ver bruikt. Bij de temperatuur van het vriespunt en zelfs enkele graden daar onder, duurt de suikervorming voort, terwijl daaren tegen reeds bij 4-5 gr. G. boven nul de ademhaling zeer gering wordt. Daardoor hoopt zich suiker in de'aardappelen op en krijgen deze een zoeten smaak. Daar om ook verliezen zulke zoet geworden aardappels ■hun wansmaak, wanneer men ze een tijd lang bewaart bij een temperatuur van 10 15 gr G.; want bij 'hooge temperatu ren wordt de ademhaling intensiever, en al de suiker wordt dus verbruikt. Landbouwhuishoudonderwijs, 'Op Woensdag 1 Februari zal de direc teur-generaal van het onderwijs te 's-Gra- venhage, prof. dr G. van Poelje, op het -gemeentehuis te Tholen aanwezig zijn, teneinde de of'ficieele opening van de nieuwe localiteiten voor het -landbouw- huishio-udonderwijs in die -gemeente, te verrichten. Het -initiatief tot stichting dezer land- bouwhuisShoudschool is uitgegaan van de Zeeuwsche Landbouw Maatschappij. Bin nen kort wordt te Ko-rtgene ook een -der gelijke onderwijsinrichting, eveneens uit gaande van de Z. L. M., geopend. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdainscüe Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes vorige koers heden H. V. A. 435 431 Ned, Ind. Handslbank 125 125 Philips 205 199Va Unilever 132% 129Vs A. K. U. 37% 35% Amsterd. Rubber 207 203% Kon. Olie 314 310Va Kon. Boot 115% 115 Scheepv. Unie 113 112 Deli Mij'. 241 235 Nederland 1937 985/s 98Va Nederland 1938 KXT/is IOüVio U. S. Steel 485/x6 47"/ie Anaconda 2316/io 23% Eethl. Steel 53% 53% Cities Serv. 5% 57/s Int. Nickel 39% 39s/s Gont. Oil 21% 21% Shell KW/ia 106/i8 Kenneco-tt 297/io 287/s Radio 6 5 Am. Ehka 26% 26 Car Foundry 23Va 22% Tidewater lOVs 10 Midpetco 10% 11 Rep. Steel 167/ia 165/s Waterworks 103/s 10 Gen. Motors 35Va 35% Het beursverloop was heden weer te leurstellend, en men was bier eenigszins onder den invloed van de onzekere stem ming te Londen en Parijs. Philipslampen waren flauw en kwamen onder de 200 pet.; Kon. Olie was ongeveer 5 pet. lager en H.V.A. 7 pet. De Rubberaandeelen waren gemiddeld 23 pet. lager, hoewel de rubberprijs onveranderd was, In Tabakken en Scheep- vaartaandee'len ging zoo goed als niets om. Voor Amerikanen was wederom weinig belangstelling; de nadeelige koersver schillen vergeleken bij gisteren waren slechts fractioneel. Op de Beleggingsmarkt was weinig ver andering. Franscbe obligaties waren iets lager. Aandeelen 'Heineken werden ge taxeerd op 160163 pet. Wisselkoersen. Amsterdam, 17 Jan., 2.30 u. Berlijn 73.80—74.40. Londen 8.618.63. Parijs 4.854.87. Brussel 31.14—31.20. New-York 1.83%l.f HEVIGE BRAND TE ZANDVOORT. ZANDVOORT. Vanaoht is door onbe kende oorzaak een zware brand uitgebro ken in villa Thallata, eigendom van den heer Van To-ombergen, aan de boulevard Favauge. Het vuur deelde zich al spoedig mede aan de belendende villa, eveneens eigen dom van den beer T. Eén gedeelte van het dak en een kamer werden verwoest. De brandweer trachtte van den rand van het dak van villa Thallata het vuur te bestrijden. Drie brandweerlieden stonden op het dak. Tengevolge van -de groote druk ontglipte hen -de slang, waarbij zij het evenwicht verloren. D'e 22-jarige J. v. d. B. viel van het dak. 'Dé man had een -zeer zware hersenschudding opgeloopen. De schade aan de villa's bedraagt -onge veer f 6000. Dé heer T. is verzekerd. MOTORSCHIP LOSGESLAGEN. Schipper verdronken. BfRESKENS. Tijdens den storm gister avond is- te Breskens het 89 ton groote motorschip Aart "Wilhelmina uit Per nis van schipper W. uit Giessendam van zijn takels losgeslagen en op drift gegaan. De boot was geladen met pakken stroo. De schipper begaf zich onmiddellijk naar het voorschip, terwijl zijn zoon zich naar de machinekamer begaf. Toen hij weer bo ven kwam bemerkte hij-, dat zijn vader in het water lag. -Hij haalde hem er direct uit, doch de man gaf geen teekenen van leven meer. Het ongeluk is gebeurd, doordat -de la ding van de boot begon te werken, waar door bet schip slagzij maakte. DOODELIJK VERKEERSONGEVAL. WAALWIJK. Vanmorgen is de 40-ja- rige heer Treffers uit Waalwijk per mo torfiets opgereden tegen een onverlichte boerenkar, op het moment dat hij voor een wielrijder moest uitwijken. Hij is aan de bekomen verwondingen overleden. BRAND. ENKHUIZEN. Vanmorgen is het ma- nufacturenmagazijn van de firma Kou- wenhoven-Goos in de Westerstraat geheel uitgebrand. De bewoners moesten zich langs een ladder in veiligheid stellen. De brand ontstond doordat kolen uit een juist aangemaakte kachel in de woonkamer vielen. KINDJE DOOR VADER DOODGESLAGEN. D'EN HELDER. Gisteravond kreeg de politie van den gemeente-arts- de mede- deeling, dat zich in het gezin van de fa milie Z. in de le Wilhelmina Dwarsstraat een huwelijksdrama had afgespeeld. Dit gezin, bestaande uit vader, moeder een kindje van bijna 2 jaar en een kindje van 3 maanden, bad zich ter ruste bege ven, toen de baby begon te schreeuwen. Z. heeft het zoodanig geslagen, dat het stil werd. De vader waarschuwde -den ge meentearts, die den dood constateerde. De ouders dischten echter een zoodanig fantastisch verhaal op, dat de dokter 'het noo-dig oordeelde direct de politie te waar schuwen. De vader is gearresteerd. Na eenige uren békende hij- zijn daad. Hij is in verzekerde bewaring gesteld. Z. staat als zeer driftig bekend. LONDEN. De „Daily Herald" meldt, dat de Spaansohe premier Negrin naar verluidt met een geheime missie uit Bar celona is vertrokken. Gemeld wordt, dat hij de Spaansche grens gepasseerd is o-p weg naar Perpignan. Men -gelooft, dat hij op weg is naar Parijs, -om daar een laat ste beroep te doen op de Franscbe regee ring om de grenzen te openen voor de levering van wapenen aan het republi- keinsche Spanje. TOCH EEN AANRIJDING? Zooals gemeld, is Vrijdagavond de 38- jarige commissio-nnair M. G. v. Heklke te 's-H. Arendskerke, na een ival met zij-n rijwiel -dood aangetroffen op den z.g. ouden rijksweg tusschen Lewedorp en Nieuwdorp. Thans vernemen wij, dat Maandag op last der justitie d-oor Dr 'Hulst uit Lei den sectie is verricht op het lijk en -dat deze -deskundige hierbij tot de c'onelusie is 'gekomen, -dat hier -geien sprake is van een noodl-ottigen val -zonder meer, doch dat naar alle waarschijnlijkheid van H., dien avond in botsing is -gekomen met een auto met het bekende ge-vo'lg. Met het oog hierop -doet de justitie een beroep hp de medewerking van het publiek. Ieder, wien iets bekend is om trent -auto's, die Vrijdag 13 Januari des avonds tusschen 6 en kwart over zeven .gered-en hebben tusschen Lewedorp en Nieuwldorp, wordt verzocht Ihierivan mede- deeling te doen aan de politie te 's-Heer Arendskerke of te Nieuwdorp. Geen schuld. Naar we vernemen treft den bestuurder van de auto B. te -Groede geen schuld aan het ongeval in den loop der vorige week laats gevonden onder de gemeente Oost burg met een auto- en een wielrijder. Mooi succes. Dhr A. A. -Clement, li-d van Nut en Sport alhier, heeft op de grootste ten toonstelling van -den Ned. Konijnenhond gehouden te Haarlem, waar ruim 1300 konijnen waren ingezonden, met zijn wit Ween er voedster, oud eigen fok, -een eer sten prijs- behaald en bovendien 5 eere- prij'-zen, waaronder de zoozeer begeerde van Piggelenme-daille voor bet mooiste konijn der tentoonstelling. GOES. Overleden: Dina Zweedijk, 73 j., wed. van Pieter de Keizer, te 's Heer Arendskerke; Abraham Mol, 79 j., wedn. van Johanna Catharine Eligonda Dron- kers. MIDDELBURG. Bevallen: C. Alleman geb. Sinke z.; P. de Lo-off geb. Sinke i.\ N. J. van Gorse'l geb. Van G'orsel z.; J. D. Corthals -geb. Wielemaker d. Overleden: P. van Iwaarden 16 j. jm.; G. J. van der Roost 85 <j. wed. J. -Geer vliet; E. P. Meeuse, 89 j. wed. J. den Hollander; L. G. Cornu, 82 j. man van M. D-irkse; J. Verij-zer, 75 j. vrouw van J. Jongepier. Getrouwd: J. P. Grondman, 32 -j. jm. en D. J. de Koning, 23 j. jd. '(M. G.) Van 8-14 Januari. VROUWENPOLDER. OverledenJ. Geerse, 74 j. jan. (M. G.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1939 | | pagina 3