Woonwgentoestanden. Uit de Provincie Rechtszaken Radioprogramma. De zwerftochten van Kees. EEN MINISTERIEEL ONDERZOEK GEVRAAGD. Door een aantal woonwagenbewoners in ons land wordt bittere armoede gele den, welke o.m. leidt tot zeer slechte wo ningtoestanden. Het Tweede Kamerlid Van der Zaal brengt ter kennis van de ministers van Justitie en van Binnenlandsche Zaken, dat eenige dagen geleden is gebleken), dat in bet woonwagenkamp tusschen Osdorp en Halfweg een vader, een moeder en tien kinderen in één woonwagen huizen en daar ook, als het ware weggestuwd, den nacht doorbrengen. Een en ander geefl genoemd Kamerlid aanleiding den minister te vragen of zij bereid zijn te bevorderen, dat de wet op de woonwagens en woonschepen zoodanig wordt uitgevoerd, dat het onmogelijk wordt, dat zidh op dit gebied toestanden voordoen, die zoowel uit hygiënisch als uit moreel oogpunt zeer ongew'enscht moeten worden geacht. Hij verzoekt voorts, op korten termijn een onderzoek te doen instellen naar 'het aantal der woon wagenbewoners in ons land en naar 'hun leefwijze, van het resultaat van dat on derzoek aan de Kamer mededeeling te doen, en in afwachting van dat resultaat en van de maatregelen, welke wellicht van een zoodanig onderzoek het gev'olg zouden kunnen zijn, het initiatief te ne men tot de totstandkoming van een rege ling, welke (het mogelijk maakt, dat in de meest nijpende gevallen van honger en. kou onder deze mensc'hen, gelijk zich o.a. aan het eind van de vorige week in het geboomde kamp hebben voorgedaan, van overheidswege helpend wordt opgetreden. mogelijk bij Eek en Wiel den overkant te bereiken. Een gelukkige omstandigheid is, dat het water buitengewoon laag is. De ijsvelden, welke over enkele dagen zullen loskomem, zullen geen schade aan de dijken kunnen toebrengen. 'Gaat het kruien echter snel, dan kan een dijk er nog wel onder lijden. Te Wijk bij1 Duurstede is het auto verkeer over de Lek geheel gestremd. Voetgangers eni wielrijders kunnen over planken, welke op het pad over de rivier zijn geleigd, bog den overkant bereiken. Al het doorgaande verkeer gaat nu via de vaste brug hij Vianen. De onbewaakte overweg. Op een onbewaakten overweg onder de gemeente Moordrecht is 'gistermorgen! een voetganger door een uit Gouda komenden electrisc'hen trein gegrepen en op slag ge dood. De wagenvoerder van den trein zag op het laatste oogenblik iemand, die blijk baar geen erg in den trein had ten de spoorbaan overstak. Hij bracht den trein tot stilstand, waarna men het geheel verminkte lichaam van het slachtoffer Vond. In 'de nabijheid lag een kistje met galanterieën. Vermoedelijk heeft men te doen met een reizend koopman. Auto slipte. Twee ge wonden. Op den rijksweg onder Ede heeft gistermiddag een autobotsing plaats gehad. Een bus van de Geldersehe tram draai de plotseling naar links den ouden ver bindingsweg naar Ede in, terwijl een per sonenauto, bestuurd door den heer E. uit Amsterdam, achter de autobus reed. De personenauto kwam bij het remmen door de gladheid van den weg te slippen en geraakt:e daarbij op de linkerweghelft. Op a at oogenblik naderde een Amerikaansche auto van de tegenovergestelde zijde. Een botsing was niet meer te vermijden. Van de vier inzittenden van den Amerikaan- schen wagen werd de bestuurder, de heer S. uit St Louis, ernstig aan het hoofd ge wond; van de andere auto liep een naast den heer E. gezeten persoon eveneens ver wondingen aan het hoofd op. Beide ge wonden werden naar het diaconessenhuis Ie Arnhem overgebracht. De verbinding tusschen Ameland en de Friesche kust. De postboot van den dienst Nes (Ameland)Holwerd (Friesland) heeft twaalf dagen niet kunnen varen. Gister middag heeft men van Ameland uit ge tracht verbinding met de Friesche kust te verkrijgen. Om half 12 vertrok de boot van Nes. Het vaarwater was nog niet vrij van ijs, zoodat men over het traject vier maal zoo lang deed als gewoonlijk. Op 1300 m van den steiger te Holwerd stuit te de boot op een massieve ijsvlakte. De 10 passagiers, die zich aan boord bevon den, begaven zich over het ijs naar den vasten wal, waarheen ook de post werd vervoerd. Hedenochtend hoopte men met post en passagiers terug te keeren. Het eiland Schiermonnikoog is nog steeds geïsoleerd. Sedert vier dagen is men van elke verbinding verstoken ge weest, terwijl men gedurende dezen tijd ook geen post heeft kunnen ontvangen of verzenden. De veerboot „Brakzand", die de verbin ding Oostmahorn-Schiermonnikoog onder houdt, heeft den dienst nog niet hervat, aangezien er nog veel drijfijs in het Frie sche wad ligt. Er zal heden geen vliegtuig naar Urk kunnen komen, aangezien de gelegenheid voor een landing ongeschikt is. Daarom gaat er van Urk een ijsvlet met tien per sonen naar Kampen, teneinde den post dienst en het goederenverkeer te onder houden. Zij zullen te Kampen overnach ten en Vrijdagmorgen vroeg naar Urk te- rugkeeren. Om half twee gistermiddag zijn op Urk vier personen aangekomen met 600 pond vleesch uit Enkhuizen. Zij waren 's och tends half zeven vandaar vertrokken. Voorts is op Urk gister een sportvlieg- tuig met twee passagiers gedaald. Oude dame in brand ge raakt. In het diaconessenhuis te Arn hem is overleden de bejaarde mevrouw V., die Dinsdag met brandwonden over dekt in dit ziekenhuis was opgenomen. Zij was in haar woning te dicht bij de brandende kachel gekomen, tengevolge waarvan haar kleeren hadden vlam- gevat. Jongen door molenas gegrepen en gedood. Te Hoo- gezand is het 12-jarig zoontje van den _heer G. verongelukt. Het ventje zette ach ter de ouderlijke woning een windmolen tje in werking, dat overtollig water uit de kweekerij moet malen. Hij gleed daarbij evenwel uit met het gevolg dat hij met zijn overall bleef haken aan een schroef van de as en hij1 mee in de rondte werd geslingerd tot eindelijk het molentje bleef stilstaan. Toen men het ventje had be vrijd bleek dit zoo ernstig gewond, dat geneeskundige hulp niet meer mocht ba ten. Na weinige oogenblikken gaf de ongelukkige den geest. Auto tegen boom ver pletterd. Op den rijksstraatweg AmersfoortNijkerk is gistermiddag de handelsreiziger K. uit Amersfoort tenge volge van de gladheid van het wegdek met zijn auto in volle vaart tegen een boom gebotst. De beer K. werd in zorgwekkenden toestand naar het Ziekenhuis te Nijkerk overgebracht. De auto was vrijwel geheel vernield. - Dievenbende aangehou den. De politie van Ede heeft vijif perso nen, allen wonende te Ede, aangehouden, die verdacht worden van diefstal of me deplichtigheid daaraan, van kippen, ko nijnen en steenkolen in Ede en verren omtrek. Eenigen hunner zijn reeds ver scheiden malen, soms zelfs zeven keer, wegens diverse misdrijven met de justitie in aanraking geweest. Door deze arres tatie is, zoo meent men, voorshands aan de onveiligheid op het Neder-Veluwsche platteland een einde gemaakt. Rood achterlicht voor vee. De gemeenteraad van Wallaceburg (Ontario) heeft besloten, dat al het vee, dat door de straten van Wallaceburg ge dreven wordt, bij avond uitgerust moet worden met een rood achterlicht, dat aan de linkerzijde van het dier moet zijn be vestigd. Dammen. Stand 2de ki. Afd. B van den Zeeuwschen Dambond. Goes D.I.D. II; gespeeld 3, gewonnen 2, remise 1, verloren 0, punten 5, bord- punten: voor 33, tegen 27; Kapelle III: resp. 3, 1, 1, 1, 3, 3129'; Goes II: resp. 3, 0, 2, 1, 2, 2931; Kruiningen II: resp. 2, 1, 0, 1, 2, 2020; Ierseke II; resp. 3, 2, 0, 1, 4, 31—29. ZUID-BEVELAND Kloetinge. Gisteren werd door den bur gemeester dezer gemeente een aanzienlijk bedrag ontvangen van de ambachtsvrouwe van Kloetinge, voor verstrekking van brandstoffen aan de armsten der gemeente 's Heer Arendskerke. Morgen des v.m. 9.30 u. vergadert de Raad. In behande ling komen o.a.: Benoeming lid Groot Armbestuur 's H. H.kinderen. Aanbeveling luidt: 1. J. Ver- meule Mz. (aftr.), 2. H. Wondergem. Herzienin(g tegen brandschade van de gemeente-eigendommen. Voorstel van B. en W. tot invoering steunregeling voor kleine tuinders, met ingang van 1 Ja nuari 1939. Goedkeuring begrooting Groot Armbestuur dienstjaar 1939. Voor stel van B. en W. inzake begrooting van het Burg. Armbestuur dienstjaar 1939. KEURING VAN GEWASSEN. Versterking invloed kweekers en handelaars in bestuursorganen van de N. A. K. Onder leiding van den voorzitter, den heer d r J. G. O ortwijn Botjes heeft de Nederlandsche algemeene keurings dienst te Wageninlgen dezer dagen te Utrecht zijn gewone najaarsvergadering gehouden. Na de opening, waarbij: in het bijzon der werden welkom geheeten de advisee- rende leden L. Duvekot G z. en i r W. B. L. Verhoeven, werden uitvoe rige mededeelingen gedaan omtrent de door het dagelijksch bestuur en het be stuur sinds 1 Mei verrichte werkzaam heden. Met betrekking tot de moeilijkheden op keuringsgebied werden mededeelingen gedaan inzake de pogingen, welke zijn gedaan, tot overeenstemming te komen op keuringsgebied. De door het dagelijksch bestuur in de op 13 October gehouden bespreking met het B. K. Z. gedane voor stellen verkregen de instemming van de vergadering. Deze luiden: 1. het dagelijksch bestuur van de N. A. K. is bereid om te bevorde ren, dat de invloed van de kweekers en VELDSLAG TEGEN WOLVEN. Uit Boekarest wordt gemeld; Vier boeren en veertien wolven zijn gedood in een ge vecht, dat vele uren duurde. De partijen waren de geheele mannelijke bevolking van het Roemeensche dorpje Broes- toeri in de Karpathen, ge wapend met zeisen, bijlen en messen en een troep van vijf tig wolven, die uitgehongerd door sneeuw en koude de stallen aanvielen en de scha pen en koeien verscheurden. Geheel Roemenië heeft zeer van de felle koude te lijden. Op zijn minst tien menschen hebben tot dusver den dood gevonden ten gevolge van vorst en sneeuw; zes men schen zijn op de wegen dood gevroren, waar veel ongeluk ken geschieden. 85. Weldra waren ze op het politiebureau en daar vertelde Kees aan den commissaris zijn wedervaren. Deze stelde zich onmiddel lijk met de Engelsche politie in verbinding en vernam, dat Kees' verhaal juist was, De diefstal was reeds ontdekt, doch van de daders ontbrak ieder spoor. 86. De ontvoerder werd thans weggeleid en Kees' avontuur had een gelukkig einde gevonden. Kees schreef een brief naar zijn oom en neef, stuurde een telegram naar zijn ouders, en een Belgisch politieman nam hem mee naar de grens, waar Kees onder ge leide van een Hollandschen rechercheur de reis naar huis aanvaardde. handelaren ia de bestuursorganen van de N. A. K. wordt versterkt, a. door één kweeker en één handelaar in het dagel. bestuur op te nemen; b door mogelijk te maken, dat ook in het bestuur eenige kweekers en eenige handelaren worden opgenomen. Voorts zal de handel in de specifieke commissies, zooals de commissie voor den uitvoer, etc. een vertegenwoordiging vinden en de kweekers ia de commissie -oor de origineels gewassen. Over de wijze, waarop de vertegenwoordiging tot stand komt zal men zich moeten beraden. 2. Op deze basis zal de keuring van landbouwgewassen bij de N. A. K. (afd. landbouw) moeten blijven of daarbij on dergebracht. 3. Voor de tuinbouwzadenkeuringen wordt een dienst gevormd, waarin, zoowel de tuinbouworganisaties als de selectie- bedrijven in de verhouding 50:50 hun vertegenwoordiging vinden. Aan dit or gaan wordt de geheele regeling der tuin zaadkeuringen opgedragen. Bij1 de uit voering dezer keuringen zal de eigen controle der selectiebedrijven moeten worden ingeschakeld. 4. Tégen een federatieve samenwerking tusschen den keuringsdienst voor land bouwgewassen, die voor boomkeuringen en die voor tuinzaadkeuringen heeft de N. A. K. geen bezwaar, mits deze een be perkte wel omschreven taak heeft. Voorts werden nog mededeelingen ge daan over de gewijzigde richtlijaen voor de teelt van origineels gewassen, over de instelling van een commissie ter bestu deering van het kweekerseigendom. De uitvoerige mededeelingen omtrent de positie van de poterteelt en de steun regeling voor pootaardappelen werden na eenige gedachtenwisseling voor ken nisgeving aangenomen. In verband met de toenemende oppervlakte, die voor keu ring van pootaardappelen wordt aange geven, zal het niet mogelijk zijn de uit- keeringen uit het z.g. poterfonds op de zelfde basis te handhaven als tot nu toe het geval was. De Nederlandsche tuindersbond te 's Gravenhage word tot lid van de N.A.K. toegelaten. WEDEROM TULPEN-EXPORT NAAR AMERIKA. Slechts tien dagen onderweg. Naar de Telegr. vernam, heeft de proef welke in het begin van dit jaar genomen is om tulpen naar Amerika te verzenden, zoodanige resultaten gegeven, dat zeer waarschijnlijk in het komende seizoen ruimer export naar de V.S. zal plaats vinden. Met medewerking ook van de, re geering is in het 'begin van dit jaar per Holland-Amerika-lijn een proefzending tulpen naar Amerika gestuurd, in een speciaal daarvoor vervaardigden con tainer. De voorz. der Centrale Westlandsche Snijbloemenveiling heeft toen de reis naar Amerika meegemaakt en daarbij geconstateerd, dat de bloemen in v r ij goeden staat aankwamen. Er zijin thans opnieuw besprekingen gevoerd tus schen genoemd veilingbestuur en de di rectie der Holland-Amerika Lijin omtrent de exportmogelijkheden, waarbij thans de aandacht is gevestigd op' de mogelijk heden, die geboden worden, wanneer bij het nieuwe seizoen de snelvarende sche pen in de vaart worden gebracht, zoodat de reis naar Amerika in tien dagen kan worden volbracht. Er is toegezegd, dat de bloemen slechts twee uur voor het ver trek der boot aanwezig behoeven te zijn, terwijl zij bij aankomst in Amerika h e t eerst gelost zullen worden Onder deze omstandigheden wordt het goed mogelijk geacht, een ruimeren export te verkrij gen. Het seksen van kuikens. Naar „De Tijd" verneemt heeft de re geering naar aanleiding van de misbrui ken, welke vorig jaar in verband met het seksen van eendagskuikens bedreven zijn, maatregelen vastgesteld tegen oneerlijken handel met de aangewezen baantjes. Voor het laten seksen zal voorlaan een vergunning van de Nederlandsche cen trale voor eieren en pluimvee noodig zijn. Ook zal opgegeven moeten worden wie sekst. De daarbij als haantjes aangewe zen kuikens zullen voorzien moeten wor den van een vlekje op den kop van min stens één vierk. c.M. duurzame blauwe aniline. Vorig jaar had in ons land de Japanner Seitaro Isa met seksen veel succes. Gewezen notaris voor het Gerechtshof. Voor het gerechtshof te Amsterdam heeft terechtgestaan de ex-notaris C. G. van H., vroeger werkzaam te Hoorn, ver dacht van verduistering. De notaris werd op 11 Juli j.l. door de justitie te Alkmaar gearresteerd, daar klachten waren binnengekomen van erf genamen van een vermogen, dat door dezen notaris werd beheerd. Hij was niet in staat geweest aan de erfgenamen een bedrag van ruim f 22.000 terug te geven. De boekhouding bleek een warboel te zijn. De rijksaccountant, die op last der justitie een onderzoek instelde, kwam tot de conclusie, dat groote bedragen door den notaris aan onvoorzichtige spe culaties waren besteed. De effecten, waar de erfgenamen recht op hadden, waren verdwenen. De 74-jarige notaris werd door de rechtbank te Alkmaar wegens verduis tering veroordeeld tot een gevangenisstraf van een jaar. Van dit vonnis kwam verdachte in hoog er beroep. Voor het gerechtshof gaf hij de feiten toe. De procureur-generaal vond de fei ten, door dezen ex-notaris, die het ver trouwen van zijn cliënten genoot, ge pleegd, ernstig, doch hij wilde rekening houden met verdachte's hoogen leeftijd. Verdachte is reeds oneervol ontslagen en overgeleverd aan steun van zijn fa milie. Spr. vorderde wegens verduistering een gevangenisstraf van zes maanden met aftrek van voorarrest (op 11 Januari, wanneer het arrest wordt uitgesproken, zal hij juist een half jaar in voorarrest hebben doorgebracht). De verdediger drong aan op de uiterste clementie, terwijl bij de onmiddellijke invrijheidstelling van zijn cliënt vroeg. Na raadkamer wees het gerechtshof dit verzoek af en bepaalde de uitspraak op 11 Januari a.s. Bevordering. Met ingang van 1 Januari 1939 is aan gewezen als Bureelchef ter Griffie van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, de heer A. H. Verbeek Jr, rijksklerk le kl. ter voormelde griffie. H oogier beroep. De Officier van Justitie bij de Arr.- Rechtbank te Middelburg is in hooger be roep gekomen: 1. tegen 't vonnis der Arrondissements- Recht'bank te Middelburg van 16 Dec. '38, waarbij A. A. F., 27 jaar, visscher; I. J. de K., 30 jaar, visschersknecht, en I. v. d. V., 41 jaar, visschersknecht, allen wonen de te Breskens, wegens verduistering zijn veroordeeld ieder tot 1 mnd. gev. straf; 2. tegen 't vonnis der voormelde Recht bank van 16 December 1938, waarbij J. J., 4-5 jaar, beurtschipper te Breskens, als verdacht van heling is vrijgesproken. Gevonden voorwerpen te Middelburg. Te bevragen aan het Bureau van Po litie te Middelburg des Dinsdags, Don derdags en Zaterdags van 6 tot 8 uur n.mhandschoen, melkstamper, Lips- sleutel, leesboek „De Boer van t Groot hof", huissleutel. Bij vinders: dameshorloge, v d Wiel, Noordweg 15, St. Laurens; benzinelamp, W. G. Simonse, Noordweg 24; zeepklop- per, K. Valk, Dampoortstr. 8; horloge, II. A. Enkelaar, Noordsingel 150; bood- schaptasch met inhoud, de Koning, Oost- kerkplein 4; das, J. de Muijnck, Heeren- str. 35; handschoen, C. Houmes, Seisweg 5; kinderhaudschoen, G. G. van Vlaande ren, Verwerijstr. 30; damespolshorloge, G. v. d. Zee, Goesche Korenmarkt 8; schooletui, J. A. van Puffelen, Londen- sche kaai 33; heerenhandschoen, J. Cor nells, Noordweg B 151 f, St. Laurens; polshorloge, G. Schuilwerve, Huidevet- tersgang 2; heerenhandsch., wed. de Graaf, Brakstr. 34, kinderhandsch., L. Hendrikse, Bagijnhof 21; bril, A. Frede- riks, Pluimstr. 3; saeeuwspoor, J. Geer vliet, Vlasm. 53; p. manchetknoopen, W. Faase, Seis weg 66; rijwielbelastingmerk, J. C. Kerkhove, Oud Arnemuid. pad 54; padviudersriem, M. de Bruijn, p.a. Kra mer, Nw. Oostersche str. 16; dameshand schoen, J. v. d. Berge, Bleek 18; petro- leumbus, M. Hiebels, Bellinkstr. 14; ro zenkrans in etui, J. den Hollander, Se- geersweg 8; rijwielbelastingmerk, J, So- hier, Seisweg 121; kinderhandschoen, J. v. d. Bergen, Kl. Vlaanderen 18; porte- monnaie met inhoud, P. Bliek, Abeelsche weig 3, 'Souburg; handbeschermer van rijwiel, Francois, Volderijlaagte 20; za- deltasch met inhoud, P. Schuilwerve, Slepersgang 7; vulpen, mej. J. Buijs, Kuyperspoort 2; armbandje, J. L. Julia nus, L. Viele 42; armbandhorloge, J. Ja cobse, Arnemuidschepad 1; pet, Bertus Smaardijk, Seisweg 18; das, J. H. Visser Seisweg B 66, Grijpskerke. Indien bij een der vinders voorwerpen worden afgehaald, geve men daarvan terstond kennis aan het Bureau van Po litie. Vrijdag 30 Dec. 1938. HILVERSUM I. 1875 en 415.5 m. NCRV- uitz. 6.307.00 Onderwijsf. v. d. Scheept 8.00 Schriftl., medit. 8.15 Ber., gram (9.309.45 Gelukw.). 10.30 Morgend. ll.K, Het Holl. trio. 11.15 Sopraan en üiar 12.00 Ber. 12.15 Gram. 1.00 De Gooilanders en gram. (tot 2.55). 3.00 Het Haagschc trio, en gram. 4.15 Gram. 5.00 Orgel. 6.(1 Land- en tuinb.-uitz. (ca. 6.30 Ber.). 6.30 Causerie over het Mellema-fonds, spraak en sluiting van den radiocursu 1938. 7.00 Ber. 7.15 Causerie „Staat op Uv. wacht". 7.45 Causerie over leerbew. 8. Ber. ANP, herh. SOS-ber. 8.15 Het NCRV orkest en gem. koor. 8.45 Jaaroverz. 8.00 Verv. conc. 9.15 Verv. Jaaroverz. 9.35 Ver volg conc. 10.00 Ber. ANP, act. halfuur 10.30 Gram. 10.45 Gymnastiekles. 11.00 H Apollo-kwintet. 11.25 Gram. 11.50—12.00 Schriftl. HILVERSUM II. 301.5 M. 8.00 VARV. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 12.00 AVRO. 4.00 VARA. 6.30 VPRO. 7.30 AVRO. 9.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.30 VARA. 10.40 VPRO. 11.00—12.00 VARA. 8.00 Gram. (ca. 8.16 Ber.). 10.00 Mo genw. 10.20 Gram. 11.00 Deel. 11.20 Orgel 12.00 De Palladians (om. ca. 12.15 ber 12.45 Het AVRO-Amusements-orkest. 1.30 Oudejaarsavondrede. 1.45 Philharmonic- Trio. 2.30 Causerie „Overpeinzingen het oude jaar". 2.50 Orgel. 3.00 Cabarot- progr. 4.00 Gram. 4.30 De Ramblers. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 VARA-orkest. In de pauze: Deel. 6.30 Toespraak over wel dadigheidspostzegels. 6.35 Ber. 6.40 Ki niek „Vrijzinnige Protest, in 1938". 7.30 Extra Bonte... Vrijdagavondtrein. 9.00 „I meralda" en solisten. 10.00 Causerie „Wa een jaar eigenlijk is". 10.30 Ber. ANK 10.40 Avondw. 11.00 Zang en orgel. 11.30 en 12.00 Gram. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Dé weerstoestand van hedenmorgen 7.20 uur was; weer: te Vlissingen zwaar bewolkt; wind: N.-Z., Z.-W., zwak; tem peratuur te Den Helder O, te Vlissingen 2, te De Bilt min 2, te Groningen min 1, te Maastricht min 1; minimum hedennaci" te Den Helder 0, te Vlissingen 1, te De Bilt min 3, te Groningen min 1, te Maa tricht min 2; neerslag afgeloopen etmaal te Vlissingen 2. Verwachting geldig van hedenavond tot morgenavond ongeveer 19 uur: Voor de kuststrook: natte sneeuw of regen, meest krachtige Z. tot W. of N.VK wind, aanvankelijk stijging van tempera tuur, later weer kouder. Voor het binnenland: natte sneeuw of regen, matige tot krachtige Z. tot W. of N.-W. wind, aanvankelijk stijging van temperatuur, later weer kouder. Stand van hedenmiddag 3 u.: Stand van gistermiddag 3 u.: 765. Licht op voor fietsers: Vrijdag 4 u. 20 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1938 | | pagina 6