De grooten zijn gevallen. Leestafel GEEFT H10ERLANDSCHE ST.-NIC01AAS- EH KERSTGESCHENKEN. Het Vrouwenhoekje Radioprogramma. WALCHEREN. De zwerftochten van Kees. Er worden groote woorden gesproken in onze dagen. Daar zijn mannen opgestaan, die ge bruik makend van de algemeene ontred dering, omhoog zijn geklommen en zoo ongeveer de geheele wereld schijnen te beheerschen. Hun macht schijnt schier onbeperkt. Zij beschikken als vroegere alleenheer- schers naar willekeur over leven en dood van hun onderdanen, zij knechten niet alleen vrije burgers, maar ook geheele volken. Niets en niemand schijnt tegen hun geweld bestand. En in het besef van hun macht, spre ken zij verwaten taal, als eenmaal Nebu- cadnezar, alsof hun macht nooit een ein de zal nemen. Gods Woord zegt hen niets, anders zouden zij weten dat zij in de oogen des Heeren slechts ijdelheid zijn. Dat Hij1, die in den hemel woont, lacht over de dwaze taal der trotsche menschen. En de les des historie hebben zij ook niet begrepen. i^ij denken in deze dagen aan het her stel van Neêrlands onafhankelijkheid en den val van Napoleon. Ook een groot man, die meende de wereld te kunnen beheerschen. Maar hij is gevallen. En als een een zame balling is hij gestorven. Twintig jaar is 't geleden dat de Dui't- sche keizer als een vluchteling aan onze grens stond, even afhankelijk als thans de door de Nationaal-socialisten zoo gruwelijk vervolgde Joden. Hij ook had woorden gesproken die het een sterfelijk mensch niet betaamt te spreken. Zich bewust van zijn machts positie had hij de wereld getart. Maar zijn macht is vergaan en als een verge ten burger slijt hij thans zijn dagen. Wij denken in deze dagen aan de poli tieke November-stormen, die in 1918 ook ons land teisterden. In het Verkooplo kaal te Rotterdam stond Troelstra en in revolutionairen overmoed deed hij een greep naar de macht. Een daad, die te vens het einde van zijn politieken in vloed beteekende. Aan deze dingen denken wiji als wij de trotsche taal hooren en als wij getuigen zijn van de verschrikkelijke wreedheden waaraan machthebbers van tbans zich bezondigen. De grooten zijn gevallen. En zij die zich groot wanen zullen vallen. En zij zullen zich buigen en zich moe ten buigen, voor den Heere, den almach- tigen Godl Hij beveelt deze school in de belangstel ling en B. en W. en Raad aan. Met de woningbouw zijn we niet erg gelukkig. De voorstellen voor den bouw der arbeiderswoningen zijn uitgewerkt, maar van buitenaf hebben we tegenstand ondervonden. Ook moest op het antwoord van een brief 3 maanden gewacht wor den. Spr. constateert dat er homogeniteit in B. en W. is. Dit wil evenwel niet zeg gen, dat er geen critiek was. Spr. verwijst naar een ingezonden stuk van K. Dit was intens beleedigend. Critiek van bui ten is niet het ergste, maar crilielk van binnen is erger. Het is niet zoo, dat de voorzitter zijn wil oplegt aan de wethou ders. Hij komt !op tegen de verdachtma king van den voorzitter en van het col lege van B. en W. Spreker heeft om geen raadszetel gevraagd, noch gebedeld om. een wethouderszetel. Wanneer nu bewe zen wordt wat beweerd is, dan stelt hij zijn zetel ter beschikking. Maar dat wordt niet bewezen. Weth. de Kok onderstreept de inleiding van den burgemeester. Er staan posten in de begrooting, die tegen vallen, maar er zijn ook enkele lichtpunten. Hierop antwoordt de voorzitter, dat wij er van overtuigd zijn, dat we het onder wijs met de beste krachten trachten te dienen. Bij de woningbouw is een misver stand gerezen omtrent de erfpacht van een stukje grond, wat wel eenige stagna tie te weeg heeft gebracht. Wanneer dat in orde is zal de spoedige uitvoering vol gen, De verhouding in het college van B. en W. laat niets te wenschen over. Er was: altijd groote eenstemmigheid. Bij de artilkelsgewijze behandeling der begrooting vraagt dhr van Hout inlich tingen omtrent de waarschuwingsborden in de gemeente. De voorzitter antwoordt dat deze bor den niet meer voldoen aan de wet. Ver der zal het te ontwerpen parkeer-verbod aan één zijde van de dorpsstraat groote verbetering brengen. Dhr Vogelaar wijst Op de plaatsing van auto's aan weerszij den van de straat. De voorzitter ant woordt dat deze bij1 het parkeerverbod aan één kant van de straat komen te staan. D'hr Haverhoek geeft in over weging een nieuwe vuilniswagen aan te schaffen, b.v. één op luchtbanden. De voorzitter antwoordt dit jaar met den aanschaf nog te willen wachten. Dhr Vogelaar vraagt of er iets bekend is omtrent objecten voor werkverschaf fing. De voorzitter antwoordt dat een werkverschaffingsohject in de Valkenisse- geul in voorbereiding is. De begrooting wordt zonder hoofdelijke stemming vastgesteld voor zooveel betreft den gewonen dienst met een bedrag in ontvang en uitgaaf van f 79901.13 en met een post van onvoorzien van f 910.04. De irikomsten van den kapitaaldienst bedroe gen f 10190 en de uitgaven f 11330, aldus- met een nadeelig slot van f 1140. Tenslot te wordt z.b.st.. besloten het bedrag per leerling voo.r 1939 vast te stellen op f 10.32 voor de fcijz. scholen. Daarna sluit de voorzitter de vergade ring. Nisse. Vrijdagvoormiddag was de heer G. J. Mol uit Baarland werkzaam aan de radio-centrale aan den Ronde polder alhier. Hij stond op een ladder om een tak van een boom te verwijde ren waarhij de ladder brak, met het ge volg, da.t de man viel en hij inwendig gekneusd werd. Dr Kole uit Hoede- kenskerke verleende heelkundige hulp en vervoerde de patiënt naar zijn wo ning. Dit is de tweede keer dit jaar dat deze man een dergelijk 'ongeluk lover- komt. Gap inga. Omtrent de feestviering te Gapingo hij' de installatie van burge meester W, Miaas, kan, nog gemeld wor den, dat dos middags door do kinderen in ue ga.ta.go D'o Bue verschillende kin derspelen plaats hadden. Do verlichting met schijnwerpers van. kerk'en toren kwam door den swaren mist niet geheel tot zijn rocht. Te zes uur werd aangevangen met het avondfeest, in do garage. Deze druk be zochte bijéénkomst, werd geopend door den voorzitter der Oranjevereeniging. Door ds plaatselijke zang- en moisjesver- eenigingen, alsmede door verschillende personen werd hier een programma van zang, tableaus en voordrachten uitge voerd, dat veel succes oogstte. Tusschen de verschillende nummers deed zich het fanfarekorps E.M.M. van Serooskerke hooren. Gapinfle. Tot slot van het deze week ge houden hurgemeestersfeest werden Vrij meester voor de kinderen der Bijz. L. sch. alhier door den burgemeester getracteerd. Om plm. half 10 arriveerde de burgemees ter bij het schoolgebouw, alwaar hij. na mens de aanwezige leden van het school bestuur, bij monde van den voorzitter, dhr J. Louwerse "Wz. werd verwelkomd. De burgemeester werd door de schoolkinde ren toegezongen en vervolgens toegespro ken door het hoofd der school, dhr L. Oranje, waarna de kinderen door den burgemeester werden toegesproken. Vrouwenpolder1. Vrijdagmiddag werd' 't deze week gehouden hurgemeestersfeest besloten met tractatie door den burge meester van de kinderen der Bijz. L. sch. alhier. 0lm plm. 2 uur arriveerde de bur gemeester bij het schoolgebouw, alwaar hij: werd vedwelkomd door de leden van het schoolbestuur en toegesproken door het hoofd der school, dhr W. van Hekken. In het voor deze gelegenheid aardig ver sierde schoolgebouw had de tractatie der schoolkinderen plaats. De burgemeester werd toegezongen, waarna hij de kinde ren toesprak en vervolgens een woord van dank richtte tot het hoofd der school en tot de aanwezige leden van het school bestuur voor de hartelijke ontvangst l|em bereid. Talen. De botvisscherij was deze week ver van loonend. De besomming per vaartuig beliep slechts van 80 tot 100 pond. Daar het seizoen bijna is afgeloo- pen, hebben eenige botvisschers hun netten opgeborgen. Ze zijn van plan de kuilvisscherij te gaan beproeven. Trap van een paard. Gisteren heeft de arbeider A. Rijpma te Oudkerk, die voor zijn patroon aan het mestrijden was, van één der paarden een trap tegen het 'hoofd gekregen. De man werd ernstig gewond, hij is in het Diaco- nessenhuis te Leeuwarden aan de gevol gen overleden. Ziekte van iWi e i 1. Te Beu- sichem is een geval van de ziekte van Wei.l geconstateerd bij' een man van ruim zestig jaren. De patiënt is ernstig ziek. De vermoedelijke oorzaak is een sloot, waarin ratten hun nesten gemaakt had den; de man had bloemen geplant in de nabijheid van de sloot en was in aanra king gekomen met de nesten. De oplichting bij een dame te Arnhem. Het onderzoek van de Arnhemsche politie naar de overi ge medeplichtigen in de oplichtingsaffaire waarbij een oude dame een bedrag van f2530.000 afhandig is gemaakt, heeft thans volledig succes gehad. Nadat te Arnhem reeds twee daders waren gepakt, slaagde de politie er spoe dig in, te Amsterdam nog een derden man te arresteeren, die bij deze affaire betrok ken was. Het stond echter vast, dat men daarmee de eigenlijke daders nog niet in handen had. Degenen, die zich in arrest bevinden, waren slechts de helers. De hoofddaders waren naar het buitenland gevlucht. Eén van hen werd te Brussel gesignaleerd. Toen de politie echter daar een onder zoek instelde, kwam zij juist te laat en bleek de vogel gevlogen te zijn. Deze heeft echter toen blijkbaar begrepen, dat hij tóch gearresteerd zou worden en heeft zich eigener beweging den volgenden dag bij de politie te Arnhem gemeld. Ook hij behoorde echter niet tot de hoofddaders. Het bleek, dat dézen, twee mannen en een vrouw, zich te Nice zouden bevinden. Door de Brusselsche politie werd ont dekt, dat deze drie personen hun corres pondentie poste restante lieten toezenden. De Arnhemsche inspecteur van politie Magendans is daarop Woensdagochtend met een rechercheui" naar Nice vertrok ken, waar zij bij het postkantoor hebben gesurveilleerd. Het toeval was hen gunstig, want reeds in dan namiddag kwamen de drie ver HUIZEN-BEZIT IN DUITSCHLAND. Een lezer van het „Hdbl." toont zich zeer verontwaar digd over het feit, dat men huizenbezitters in Duitschland bij de nieuwe transferover eenkomst eenvoudig 30 van hun inkomen ontnomen heeft. Vroeger kregen zij 80 van de netto huur contant en 20 in chèque op de Kon- versions Kasse, welk laatste bedrag men gebruiken kon voor het betalen van belas ting in Duitschland, repara ties, reizen enz. Het is hem volkomen onbegrijpelijk, dat onze regeering heeft toege staan, dat hen nu 30 wordt afgenomen. Ons land herbergt vele gefortuneerde Duitschers, die hier vaak groote onroe rende goederen bezitten en ongemoeid over het volle pro venu kunnen beschikken, zon der dat men er aan denkt de beroofde Nederlanders door tegenmaatregelen schadeloos te stellen. 55. Kees lachte in zijn vuistje. Ziezoo, dat zou den verwaanden man wel leeren. Den volgenden morgen, toen Kees langs de portrettengalerij ging, keek hij onwille keurig naar de plaats, waar den vorigen avond Henry tegen een paneel was gebotst. Het was schijnbaar nog al goed aangeko men, want in het beschot gaapte een diepe spleet, en daarachter zag hij een diep gat. Nauwkeurig bekeek hij de plaats, en streek met zijn handen over het hout. Hierbij scheen hij een geheime veer te hebben aan geraakt, want opeens schoof het paneel op zij, en een vrij groote ruimte werd zicht baar. 56. Door een puur toeval had Kees de bergplaats van de familieschat ontdekt, want daar voor hem stonden eenige prach tig bewerkte kistjes, die erg zwaar aanvoel den, en toen Kees ze openmaakte werd hij bijna verblind door den glans van allerlei prachtige edelsteenen. Kees duizelde ervan. Dat had hij zeker niet verwacht. Een on noemelijke waarde leek hem hier bijeen te zijn. dachten samen aan het postkantoor om hun post af te balen en het spreekt van zelf, dat zij toen direct werden gearres teerd. Heeds is bun uitlevering gevraagd. Alle gearresteerden zijn bij de politie goede bekenden, terwijl de meesten van ben reeds verschillende veroordeelingen aohter den rug hebben. i De malversaties te Rot terdam. Dé geruchtmakende arresta tie van den 50-jarigen ambtenaar ten stadhuize te Rotterdam K., die een oud- Indischman door middel van een door hem opgerichte voorschotbank, heeft op gelicht voor ruim twintig duizend gul den, schijnt een grooter nasleep te krij^ gen, dan aanvankelijk wel werd ver wacht. De politie heeft thans reeds een derden gemeente-ambtenaar gearresteerd, die zich heeft schuldig gemaakt aan valsch- heid in geschrifte. Van enkele contracten moeten de val- sche onderteekenaars nog worden opge spoord en vermoedelijk zullen er dan ook nog nieuwe arrestaties volgen en dit hoogstwaarschijnlijk wel onder het ge meente-personeel. Herwig's-kalender Buitenleven 1939. Van den uitgever A. J. Herwig te Bus- sum, hij plantenliefhebbers een goede be kende, ontvingen wij de Buitenleven-ka lender 1939, een op kunstdrukpapier uit gevoerde weekkalender. Het keurig uitgevoerde schild geeft op een zacht-crême doorwerkte ondergrond een groene bladertak van de Oost-Indi sche kers met Oranjeroode bloemen. De wekelijksche bladen geven afbeel dingen van bloemen en planten. De ach terzijde is gebruikt voor het plaatsen van nuttige wenken over het verzorgen van bloemen en planten in huis en tuin, al les in overeenstemming met den tijd van het jaar. Plantenliefhebbers (sters) vinden hier dus het nuttige met het aangename ge combineerd. Dezelfde kalender verschijnt ook naar de uitgever ons meedeelt, als weekkalen der zonder schild en als 14-daagsche briefkaartenkalender. De Vereeniging „Nederlandsch Fabri kaat" schrijft ons: De tijd van 'de vele aankoopen staat weer voor de deur. Voor duizenden en duizenden guldens zal in de komende maand weer aan geschenken worden uit gegeven. Een groot gedeelte van deze uitgaven zal besteed worden aan Nederlandsche voortbrengselen. Een gedeelte aan artike len, welke hier in Nederland niet gefabri ceerd worden. Ook zal echter weer on- noodig veel worden uitgegeven aan pro ducten van buitenlandsche herkomst, welke hier in Nederland even goed wor den vervaardigd. Helaas zal dit geschieden, de ervaring wijst dat nit. Velen, heel velen in ons land zijn nog onachtzaam in dit opzicht Zij: koopen maar zonder het belang van ons land, dat toch ook hun eigen belang is, voor oogen te houden. Ten tweede ken merkt een groote groep in ons land zich door een maar te vaak ongegronde, dik wijls bijna ziekelijke voorkeur voor alles-, wat buitenlandsch is. Dit alles berokkent onze industrie onnoemelijk veel schade. Gaf men zich toch maar eens reken schap van de geweldige beteekenis, welke onze industrie heeft voor de werkgelegen heid en voor de welvaart van ons landl De afzet naar het buitenland wordt steeds moeilijker gemaakt. Het is daarom niet alleen een nationalen plicht, doch ook het welbegrepen eigen belang van elk onzer, thans onze bestellingen zooveel mogelijk aan onze eigen industrie te gunnen. Een krachtige en veelzijdige industrie is trouwens ook van het allergrootste be lang voor de economische onafhankelijk heid en weerbaarheid van ons land. De beteekenis van déze zijde van het vraag stuk behoeft, na al hetgeen de laatste maanden om ons heen is voorgevallen, wel niet toegelicht te worden. Gaarne doet de vereeniging „Neder landsch Fabrikaat" dan ook een dringend beroep op ieder, die voor de komende feestdagen inkoopen gaat doen, om een gezonde voorkeur te geven aan bet Neder landsch product. „Koopt toch uit den vreemde niet, "Wat het eigen land U biedt." Stevige, smakelijke winterkost. Dat de kou hongerig maakt, weten we allemaal. Bij de samenstelling van het dagelijksch menu valt in de eerste plaats de keus op de voedingsmiddelen, waar van hekend is, dat ze „verzadigend" werken, dat ze populair uitgedrukt „vullen". De peulvruchten behooren daartoe; bruine en witte boonen, capu- cjjners, groene erwten, linzen. Ten tweede dient ervoor gezorgd te worden, dat vooral het vet in den maal tijd niet te schraal gerantsoeneerd wordt: een stukje spek, een extraklontje vet of boter doen het gevoel van verzadigd-zijn wat eerder intreden en ook wat langer voortduren: Daarom zullen peulvruchten met jus in de kou een pracht combinatie vormen. Heeft men geen vleesch en dus ook geen vleesch-jus, dan neme men een Maggi's Justablet. We kunnen echter met de Maggi's Jus- tabletten nog anders te werk gaan en er een bruine saus van maken, die wat dikker is dan een gewone jus: we doen dat eenvoudig door bij' de bereiding 1 dL vloeistof minder te gebruiken dan op het jus-recept is aangegeven. En willen we onze saus varieeren ook dat is mogelijk. Ten eerste kunnen we in plaats van boter een ongeveer even groote hoeveel heid vet rookspek gebruiken (voor 4 per sonen b.v. 100 G. of 1 ons). We bakken dat uit in een diep pannetje, scheppen de kaantjes voorloopig even in een kom metje, gieten het met 3 dL water aange mengde justablet in de pan bij het heete vet en laten onze saus met een deksel er op een paar minuten zachtjes doorprut- telen, om ze daarna met de toegevoegde kaantjes in de sauskom te doen. Ten tweede ikunnen we in het spekvet of in een daarmee ongeveer gelijk staande hoeveelheid boter een paar fijngesnipperde uien bakken (lichtbruin) en er dan het aangemengde justabletje bijvoegen: het resultaat is dan een sma kelijk bruin uiensausje. Ten derde smaakt de saus uitstekend (vooral bij! linzen en bij witte boonen), als we er tot slot een paar lepels dikke tomatenpurée door mengen of als we ze eenvoudig op smaak afmaken met een paar theelepeltjes mosterd, naar verkie zing nog aangevuld met eenige fijnge sneden augurken. Als bij zoo'n peulvruchtenmaaltijd ook nog een schaaltje aardappelen (of rijst) op tafel staat wat minder dan men bij andere groentesoorten gewend is dan is het spel volmaakt: de verschillende voedingsstoffen (eiwit, vet, koolhydraten, zouten, vitaminen) zullen in voldoende mate in het maal vertegenwoordigd zijn, terwijl voor de smakelijkheid gezorgd wordt door het lekkere bruine sausje, dat èn hij! de peulvruchten èn bij de aardappelen uitstekend past en dat door zijn betrekkelijk groot vetgehalte het ver- zadigingsgevoel behoorlijk lang laat voortduren. Garnalencroquetten. 2 ons garnalen, iVi dl melk, V> dl room, 30 gr. bloem, 30 gr. boter, 1 eier dooier, 4 'gr. gelatine (2 blaadjes), peper, zout, noot. Voor het paneeren: eiwit, paneermeel. Voor het bakken: frituurvet. Bereiding: De boter verwarmen tot ze gesmolten is, hieraan de bloem toevoegen en het geheel tot een gladde massa roeren. De melk bij kleine hoe veelheden toevoegen en telkens al roe rende door laten koken, tot de saus ge bonden is en de klontjes glad zijn ge roerd. De in koud water geweekte gela tine in de warme saus oplossen en daar na de gewasschen en goed uitgelekte gar nalen, den room en de kruiden toevoe gen. De ragout, op een bord uitgespreid, koud en stijf laten worden en er daarna met 2 eetlepels rolletjes van vormen. De croquetten door fijn paneermeel wente len; met de hand navonmen; ze daarna door even losgeklopt eiwit halen en een tweede maal door paneermeel rollen, Het frituurvet in een diepe pan blauwdam- pend Laten worden en hierin de croquet ten bakken tot ze goudbruin en knappend zijn. De gebakken croquetten uit het heete vet halen, op grauw papier laten uitlekken en ze daarna opdienen. (Hbld.) Het koken van melk. Zoodra het weer kouder wordt, komen ook de klachten over het aanbranden van melk. Dus lijkt het ons verstandig de volgende aanwijzingen over te nemen uit het „Ned. Weekblad voor Zuivelbe reiding en Handel": Hoe voorkomt men het aanbranden van de melk? Door een gaven melkkoker te gebrui ken, die zorgvuldig is schoongemaakt; vla'k vóór het vullen moet men den melk koker omspoelen met zuiver water. Ver der zet men den melkkoker eerst op een kleine vlam, indien men gebruik maakt van gascomfoor of gasfornuis en men roert de melk in het begin zoolang door tot ze flink warm is. Ondanks deze voorzorgen brandt de melk soms tóch nog aan. Oudere gasfor nuizen en oomforen geven n.l. een te wei nig spreidende vlam, dus een soort steekvlam, die veel te 'dicht hij den bo dem van den melkkoker is, wat het aan branden bevordert. Voorts hebben vele melkkokers een te kleinen of een te dunnen bodem, die door een sterke, te weinig spreidende gasvlam natuurlijk een veel te hooge temperatuur verkrijgt. Tevens kan men de volgende voorzor gen nemen: Tusschen melkkoker en gasvlam een 'dun asbestplaatje leggen of een ijzeren ring met drie pootjes boven den gas brander plaatsen. Ook kan men den melkkoker in een grootere pan, waarin een weinig water, op het vuur zetten. Tusschen melkkoker en bodem van de pan moet dan eenige ruimte zijn, b.v. tot stand gebracht door een gaasje of een ander metalen voorwerp. Bij het toe passen van deze methode zal de melk niet aanbranden en ook niet overkoken. Maandag 21 Nov. 1938. HILVERSUM I. 1875 en 415.5 m. NC RV-uitzending. 8.00 Schriftlezing, med. 8.15 Ber., gram. 9.309.45 gelukw. 10.30 Morgend. 11.00 Chr. Lectuur. 11.30 Gram. 12.0012.15 Ber. 12.30 Amsterd. salon- orkest en gram. 2.00 Voor de scholen. 2.352.55 Gram. 3.00 Causerie over ka merplanten. 3.40 Gram. 3.45 Bijbellezing. 4.45 Gram. 5.15 kinderuur. 6.15 Gram. 6.30 Vragenuurtje. 7.007.15 Ber. 7.45 Gram. 8.00 Ber. ANP, herh. SOS-ber. 8.15 Z.M. Leopold III, Koning der Bel gen, bezoekt Nederland. 10.00 Ber ANP, actueel© uitz. 10.30 Hist, klanken (opn.) 10.45 gymnastiekles. 11.00 Freiburger Kammertrio für Alte Musik en gram. 11.45 Gram. 11.50—12.00 Schriftl. HILVERSUM. II. 301.5 m. Algem. pro gramma, verz. door de VARA. 10.00 u. vm. VPRO. 8.00 VARA-Kalender. 8.05 Gram. 8.16 Ber. 10.00 Morgenw. 10.20 Piano en gram. 11.00 Declamatie. 11.20 orgel. 12.00 Gram. Om 12.15 Ber. 12.30 Het VARA-orkest. 1.30—1.45 Gram. 2.00 Declamatie. 2.30 Gram. 2.45 Reportage aankomst Z.M. koning Leopold III te Amsterdam. 3.15 Zang, piano en gram. 3.45 Fantasia. 4.00 Viool en piano. 4.30 Voor de kinderen. 5.00 Gram. 5.30 The Four Blue Stars. 6.006.25 „Mignon". 6.30 Muzikale causerie, en gram. 7.00 Debat over de voorgenomen coördinatie van het verkeer. 7.30 Trioconcert. 8.00 herhal. SOS-berichten. 8.03 Ber. ANP. 8.10 Concert m. m. v. solisten, de Stem des Volks en het Rotterd. Philh. orkest. 9.30 Declamatie. 10.00 Ber. ANP. 10.05 VARA-orkest m.m.v. solist. 11.00 De Ram blers m.m.v. soliste. 11.3012.00 gram.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1938 | | pagina 6