Gemengd Nieuws. Radioprogramma. De zwerftochten van Kees. NOORD-BEVELAND. Stukken voor de Provinciale Staten van Zeeland. der de eerepoort toegesproken door den Voorzitter der Oranje-vereeniging, den beer Suurmond, welke toespraak door den Burgemeester werd beantwoord, waarna werd doorgereden naar de Bijz, school, alwaar de kinderen zich onder leiding van het hoofd dier school, de deer L. Oranje, hadden opgesteld! en den Burgemeester een drietal liederen toe zongen, om daarna een driewerf hoera op den Burgemeester uit te brengen. De Burgemeester zeide dank voor deze ova tie. Hierna werd in de richting Vere ge reden. Halverwege werd nog even, op verzoek van den Burgemeester, stilge houden voor de woning van het raadslid P. van den Bosse, alwaar de Burgemees ter den heer Van den Bosse, die door ongesteldheid verhinderd' was, de raads vergadering bij te wonen, even bezocht. Hierna ging het verder in de richting Vrouwenpolder. De eerewacht uit Vrou wenpolder had zich, onder commando van den heer H. Maljers, nabij de hoeve van J. Volkers opgesteld. De comman dant verzocht den burgemeester de eere wacht te inspecteeren. Na de toespraak van den commandant, welke rede door den burgemeester werd beantwoord, gaf de eerewacht van Gapinge het geleide over aan de eerewacht van Vrouwen polder, bestaande uit 68 ruiters, waar na naar het doxp Vrouwenpolder werd gereden, voorafgegaan door de, in auto's gezeten, eereleden en leden der feest commissie. Onder klokgelui en vooraf gegaan door trommelslagers, reed de stoet het aardig versierde dorp binnen. Voor het gemeentehuis stonden de schoolkin deren, onder leiding van het hoofd der Bijz. school, den heer W. van Hekken, op gesteld. Bij zijn aankomst werd de Bur gemeester toegesproken door den voor zitter van het eere-comité, Ds v. Duijne, die verzekerde dat het bericht van d'e benoeming van den heer W. Maas tot Burgemeester van Vrouwenpolder, met groote blijdschap is ontvangen. Nadat de schoolkinderen den Burge meester hadden toegezongen, werden hem door 2 schoolkinderen n.l. de meisjes Ludi'khuize en Van den Broeke bloemen aangeboden. Nadat de Burgemeester Ds van Duijne had bedankt voor zijn woor den en de schoolkinderen voor hun zang, richtte hij zich met een toespraak tot de in grooten getale voor het Gemeente huis verzamelde ingezetenen. Hij bracht dank voor de hem op zoo spontane wijze bereide ontvangst. Hierna betrad hij, on der een uitgebracht driewerf Hoeral der schoolkinderen en der aanwezigen, en onder het zingen van het Wilhelmus het' gemeentehuis. Inmiddels had in de raadszaal, onder voorzitterschap van den waarn. burge meester, weth. L. Maas, de voltallige Raad, met uitzondering van den heer Van den Bosse plaatsgenomen. O.m. wa ren hier tegenwoordig de heer en me vrouw van der Minne, de voorzitter en secretaris van de Vereen, van Burgern. en Secretarissen op Walcheren, verschei dene Burgemeesters uit de omliggende en andere gemeenten, de oud-raadsleden Mesu en Kesteloo, benevens een groot aantal genoodigden. Nadat de waarn. Burgemeester, de heer L. Maas, de ver gadering met gebed had geopend' volg den de reeds vermelde redevoeringen van den waarn. Burgemeester, weth. L. Maas en van den Burgemeester. Hierna werd de burgemeester toege sproken door weth. Langebeeke, die hem zijn vollen steun en medewerking toe zegde, en hoopte op een aangename sa menwerking. Vervolgens werd de Burge meester namens den Raad toegesproken door het raadslid Dingemanse. Spreker wenschte den Burgemeester geluk en uitte de hoop dat hij zich spoedig zou weten in te werken en de samenwerking steeds goed zou zijn. De secretaris sprak een persoonlijk woord tot den burgemeester en zegde hem bij de uitoefening van zijn ambt gaarne alle medewerking en steun toe. Vervolgens werd de burgemeester toegesproken door den burgemeester van Westkapelle, in diens kwaliteit van voor zitter der Vereen, van Burgem. en Se cretarissen op Walcheren en door Ds van Duijne namens den Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente te Vrouwenpolder en te Gapinge. Nadat de burgemeester de sprekers had dankgezegd voor hun woorden werd de vergadering met dankzegging door hem gesloten, waarna de eerewijn werd rond gediend en de Raad en de genoodigden nog eenigen tijd gezellig bijeen bleven, in welk samenzijn de burgemeester nog werd toegesproken 'door den voorzitter der Oranje-vereeniging te Gapinge, den heer Suurmond. Na afloop der Raadsvergadering werd van 4 tot 5 uur door den burgemeester receptie gehouden, waarvan zoowél door vereenigingen als door particulieren zeer druk gebruik gemaakt werd. Tijdens de receptie werd den burgemeester namens het Bestuur van V.V.V. een prachtige bloemenhulde aangeboden. Van half 7 tot half 8 werd door den burgemeester receptie gehouden in de gemeentekamer te Gapinge, waarvan eveneens zeer druk gebruik werd gemaakt. Ook hier werden den burgemeester door de Oranje-veree niging, alsmede door de Vereenigd'e win keliers, bloemstukken aangeboden. Na de receptie begaf de burgemeester zich naar. de tent, waar de inwoners van Gapinge gezellig bijeen waren; bij zijn binnenkomen werd den burgemeester een ware ovatie gebracht, waarna het muziekkorps het Wilhelmus, dat door on staande werd meegezongen, speelde. e aanwezigen werden door den burge er toegesproken. Nadat de burge- i.;U' er vertrokken was, Id leef men tot in de kleine uurtjes gezellig bijeen. Inmiddels had de burgemeester zich MAANDELIJKSCHE VERKEERS ONGEVALLEN-C IJ FERS. De door het Centraal Bureau voor de Statistiek gepubliceerde cijfers omtrent het aantal verkeersongevallen toont sinds Mei van dit jaar een weinig gunstig beeld, schrijft de K.N.A.C. Voor de laatste 5 maanden zijn de cijfers als volgt (tusschen haakjes de cij fers van 1937): ernstig gedood gewond Mei 49 (61) 387 (446) Juni 66 (41) 384 (453) Juli 71 (47) 401 (390) Augustus 68 (64) 429 (471) September 68 (61) 452 (471) De drie geboden voor een veilig ver keer zijn: Weest voorzichtig weest beleefd volgt de verkeersregels op. Het laatste gebod eischt tevens een grondige kennis dier regels. Te dien einde zij er nog eens aan herinnerd, dat bij nadering van een voorrangsweg hetgeen wordt aangeduid door een drie hoekig bord op de punt (omgekeerde driehoek) onvoorwaardelijk doorgang dient te worden verleend aan alle ver keer op dien voorrangsweg, onverschillig of dat verkeer van rechts of van links komt. Een veel gemaakte fout welke strenge afkeuring verdient is het ge deeltelijk oprijden van den voorrangsweg van een der zijwegen in het vertrouwen, dat het verkeer op den voorrangsweg wel naar het midden van dien weg zal uitwijken, de onverwaohtsche koerszwen- kingen, die hierdoor moeten worden ge maakt, kunnen tot ernstige verkeerson gevallen aanleiding geven. ZET DE KAKEN AAN HET WERK. Tegenwoordig geven de mees te werkgevers zich er reken schap van, dat uitbreiding van fabrieken en het aan schaffen van steeds moderner machines, niet de eenige me thode is om de productie op te voeren. Gelijke resultaten kan men vaak verkrijgen door verbetering van de omstandig heden, waaronder de arbei ders werken. Hoe vaak hoort men niet van gevallen, waar luchtver- versching, beter licht en kor tere werkuren, dubbel en dwars zich zelf betaald maken. Om dezelfde reden raden thans vele kantoor- en fa- briekschefs hun personeel aan, Wrigley's te kauwen. Zij weten uit ervaring, dat het een volkomen natuurlijk in stinct is, de kaken aan het werk te zetten, wanneer men zich moet inspannen. De ze nuwen worden door het kau wen gekalmeerd en, doordat de speekselafscheiding wordt bevorderd, wordt de mond ge zuiverd en frischt men heele- maal op. Men neemt aan, dat zoowel zij, die met hun hoofd, als zij, die met hun handen hun kost moeten verdienen, hun werk beter zullen doen, indien men ze iets aange naams geeft, waarop zij kun nen kauwen. (National Tidende.) 53. Teleurgesteld bekeek hij nog eens het briefje tegen het licht, om te zien of er soms toch nog een aanwijzing opstond. Maar niets hoor. „Ik geef het maar op, dacht Kees. Meer en meer begon hij zich hier thuis te voelen. Hij maakte met Sir Ralph groote fietstochten in de prachtige omgeving, ze roeiden, wandelden, zeilden, kortom hij ge noot volop van zijn heerlijke vacantie. Allen waren even aardig voor hem. Sir Herbert zag hij echter weinig. Do oude edelman had zich na den dood van zijn vrouw wat terug getrokken, en verbleef veel in zijn biblio theek, waar hij wetenschappelijke boeken las. 54. Eén was er echter, die zich jegens Kees wat vreemd gedroeg, en dat was Henry de butler. Hij had zeker een stille wrok je gens Kees, doordat die hem op den dag van zijn aankomst in de vieze gracht had laten tuimelen, en hem zoodoende jegens de an dere bedienden zijn waardigheid had doen verliezen. Als hij Kees voorbij liep, negeerdo hij hem volkomen, en op een keer had hij Kees, die een wandeling wilde maken een verkeerden weg gewezen, terwijl hij hem op een keer een brief van zijn ouders „per ongeluk" twee dagen te laat bracht. Kees be sloot om hem eens een poets te bakken. Hij wist dat Henry nogal bang was uitgevallen, en op een avond, het was al bijna donker, stelde hij' zich verdekt op in de portretten galerij. Hij had een wit laken over zijn hoofd gedaan, en zoo wachtte hij Henry af, die naar hij wist, eenige ververschingen naar do kamer van Sir Ralph moest brengen. Toen Henry verscheen, rees Kees overeind, en be gon op jammerlijke wijze te kreunen. De arme butler schrok zoo van de verschijning, dat hij het dienblad met de flesch en glazen uit zijn handen liet vallen, en met een smak tegen een eiken wand aanbotste. Daar op vluchtte de ontstelde man ijlings weg. weder begeven naar de af deeling Vrou wenpolder, ten einde een bezoek te bren gen aan de tent, waarin de inwoners van Vrouwenpolder gezellig bijeen waren. Ook hier werd de burgemeester bij zijn bin nentreden een warme ovatie gebracht. Ook hier werd het woord door d'en bur gemeester tot de aanwezigen gericht en bleef men nog laat bijeen. Zoowel de inwoners van de afd. Ga pinge, als die van de afd. Vrouwen polder, hebben hun Burgemeester op waardige en recht hartelijke wijze inge haald. Voor de versierde paarden wonnen d'e gebroeders Langebeeke den len en 2en prijs; Jac. Moens den 3en en de gebr. A. en J. Maas resp. den 4en en Öen pr. Er waren in totaal 18 prijzen hiervoor beschikbaar gesteld. Bij den étalage-wedstrijd werd de le pr. gewonnen door M. v. d. Broeke 300 p.; 2e pr. J. Geerse Sr. 255 p.; 3e pr. i S. A. Melse 245 p.; 4e pr. S. Ludikhuize 225 p.; 5e pr. F. Sturm. In totaal werden hierbij 10 prijzen toegekend. Wissenkerke. Woensdag vergaderde de Gemeenteraad voltallig. Eénig punt der agenda was de subsidie voor de Noord- Bevelandsche brug. Weth. van der Maas zal tegenstemmen. Nu de haven te Kam perland in orde is gemaakt wat met aan koop en vernieuwing een bedrag van f 50.000 kost, en het werk bij' de totstand koming der brug zware concurrentie zal krijgen door vermindering der scheep vaart, terwijl de werkloosheid zal worden bevorderd met den aankleve van dien en niet het minst omdat alleen Noord-Be- veJand moet bijdragen is Spr. tegenstem mer. De voorzitter acht de nieuwe voor waarden aannemelijker dan de vorige. De gemeente moet te beginnen bij' de opening der brug jaarlijks f 1198 betalen. Het voorstel van B. en W. tot subsidie- verleening werd aangenomen met de stem van weth. van der Maas thans tegen. De voorzitter zegt, dat dokter Bruin zeel een cursus gaat geven in Eerste Hulp bij Ongelukken. Nu is gevraagd of indien er cursisten zijn die de kosten moeilijk kunnen betalen een subsidie kan worden gegeven bijv. voor iedere plaats f 5. Dhr v. Halst is er tegen. Spr. beeft zelf wel eens een cursus gevolgd. De kosten zijn zoo gering dat ieder geacht kan worden bij een beetje goede wil te kun nen betalen. D'e voorzitter meent, dat deze cursus in hoofdzaak ten goede zal komen aan de luchtbescherming. Spr. is verplicht oefeningen te houden en mensehen te be kwamen maar zit zonder geld. Dhr de Boer wil dan den post voor luchtbescherming verhoogen. D'e voorzitter vraagt of de gemeente dan leermiddelen wil aanschaffen voor niet-bemiddelde cursisten, welke leermid delen na beëindiging der cursus eigen dom der gemeente blijven. Dit laatste wordt goedgevonden. HET VERLOOP VAN DE KINDER VERLAMMING. De hoofdinspecteur van bet genees kundig staatstoezicht op de volksgezond heid, dr R. N. M. Eijlkel, geeft in den Geneeskundigen Gids een belangwekkend statistisch overzicht over het verloop van de kinderverlamming tot en met 15 October. Toen waren reeds 473 gevallen aangegeven, afkomstig uit 186 gemeenten met samen bij'na 5 millioen inwoners, de overige 870 gemeenten met bijna 4 mil lioen inwoners waren dus vrijgebleven. In 104 van de 186 gemeenten bad het aantal gevallen zich tot één beperkt en daar beeft de ziekte zich vrijwel nergens uitgebreid. Het hoogste aantal gevallen boekte Den Haag (39 gevallen op bijna 500.000 inwoners); dan volgt Rotterdam met 35 gevallen (op ruim 600.000 inwoo- ners), Gouda met 25 gevallen (32.000 in woners). Enschede met 23 gevallen (90.000 inwoners), Alphen a. d. Rijn met 13 gevallen (19000 inwoners). Zuid-Holland, Overijssel, Limburg en Gelderland hadden niet slechts absoluut, maar ook naar verhouding tot het aantal inwoners de meeste gevallen; in Drente werd daarentegen slechts 1 geval aange geven. Opmerkelijk is, dat naar verhouding de verspreiding in de grootere plaatsen kleiner was dan in de kleinere: in de gemeente met meer dan 100.000 zielen gemiddeld slechts 1 geval op bijna 25.000 inwoners, in de gemeenten met 50.000 tot 100.000 zielen 1 op ruim 15.000 inwo ners, in de gemeenten met 20.000 tot 50.000 inwoners, 1 op ruim 9000 inwo ners, in die met 500020.000 inwoners 1 op ruim 5000 inwoners en in de ge meenten beneden de 5000 inwoners 1 op ruim 2000 inwoners. De meening, dat de kinderverlamming meer een plattelandsziekte is, wordt door deze cijfers weer eens bevestigd. Bij an dere ziekten, b.v. bij roodvonk, zien we juist het omgekeerde, d.w.z. een toene mende relatieve frequentie bij stijging van de bevolkingsdichtheid. Ds leeftijdsgrens vertoont in de ver schillende groepen gemeenten geen opval lende verschillen. Gemiddeld was 40 pet. van de patientjes jonger dan 3 jaar, en bijna 70 pet. jonger dan 6 jaar, terwijl boven de 13 jaar ruim 9 pet. voorkwam (dus 70 pet. beneden den schoolplichtigen leeftijd en 10 pet. boven dien leeftijd). Het aantal lijders wordt met bet stijgen van den leeftijd steeds geringer. De schrijver wijst er echter op, dat men voorzichtig moet zijn met de con clusie, dat gevaar op jeugdigen leeftijd het grootst is, want men moet niet uit het oog verliezen, dat er meer jeugdige dan oudere kinderen zijn, ondanks de afneming van het geboortecijferdoor de normale sterfte wordt het aantal aan wezige kinderen in de opvolgende leef tijdsgroepen steeds kleiner). Een bereke ning per 10.000 kinderen van eiken leef tijd is echter op heden niet mogelijk, omdat slech'ts bij' de 10-jarige volkstel ling het aantal aanwezige personen per leeftijdsgroep bekend wordt. Subsidie's vreemdelingenverkeer. De Algemeene Nederlandsche Vereen, voor Vreemdelingenverkeer te 's Graven- hage en de Prov. Zeeuwsche Vereen, voor Vreemdelingenverkeer te Middelburg ver zochten de Prov. Staten om ten behoeve van haar arbeid een subsidie uit de pro vinciale kas te mogen ontvangen. De provinciale organisatie, welke ge heel past in de landelijke organisatie, stelt uitsluitend het belang van de pro vincie Zeeland op den voorgrond en komt daarom naar Gedep. Staten meenen, nog eerder voor subsidie in aanmerking dan de A.N.V.V. Gedep. Staten zijn van oor deel, gelet ook op den toestand van de provinciale geldmiddelen, dat kan wor den volstaan met een bescheiden gelde lijke bijdrage aan de beide vereenigingen. Gedep. Staten stellen voor aan de A.N. V.V. f '150 per jaar toe te kennen en aan de Provinciale Zeeuwsche Vereen, een jaarlijksche subsidie tot een gelijk bedrag als door die vereeniging aan subsidies en donaties van derden ontvangen, met een maximum van f 500. Blijkens de be grooting voor 1938 van deze vereeniging bedroegen de subsidies enz. f 385. Subsidie autobusdienst Graauw-Wulst. De N.V. Gebr. Poppe te Graauw en Langendam. hebben verzocht bet inder tijd toegezegde subsidie uit de Prov. kas ten behoeve van den autobusdienst tus schen Graauw en Hulst weder voor den tijd van 5 jaren, te rékenen van 1 April 1938 af, te willen bestendigen. Er is volgens Gedep. Staten hier een buitengewoon geval aanwezig. Zij' stellen voor wederom steun toe te zeggen met f 1300 als maximum bedrag, waarnaar de steun kan worden berekend. Overneming weg in beheer en onderhoud. Gedep. Staten stellen voor in beheer en onderhoud van de gemeente Haamstede en den polder Westeren-van-Schouwen over te nemen het 3,254 km lange deel van den weg ZierikseeWestenschou- wen en wel tegen betaling van f 911 per jaar of in eens f 26.032. Een stadhuisambtenaar benadeelt een vriend voor b ij' n a f 20.000. De politie te Rotter dam heeft aangehouden en opgesloten den 58-jarigen A. K., gewezen markt meester, thans ambtenaar aan de afdee- ling wachtgelders ten stadbuize te Rot terdam, die ten nadeele van den oud- Indischman J. H. B. een bedrag van 17 18 duizend gulden heeft verduisterd. Eenige jpren geleden kwam B., thans procuratiehouder van een Eotterdamsche firma, terug uit Indië. Hij had een kapi taaltje van f 20.000 overgespaard en daarvoor zocht hij een belegging. K., een oude kennis van hem, deed hem het voorstel aan de hand, samen een voorschotbank op te richten. B. zou f 10.000 fourneeren, K. zou dan wel zor gen, dat alleen aan betrouwbare perso nen voorschotten zouden worden ver strekt. Uit hoofde van zijn functie, die hem met wachtgelders in aanraking bracht, die vaak geld noodig hadden en daarvoor een vriji hooge rente wilden betalen, zou hij voorschotnemers genoeg kunnen vinden, in staat het geleende geld terug te betalen. Risico's zouden aldus uitgesloten zijn. K. heeft echter van den aanvang af z;ich gelden toegeëigend door middel van valsche contracten. Na twee jaar ver trouwde B. de zaak niet meer en K. vond toen een nieuw middel om zich contan ten te verschaffen. Hij vroeg n.l. ambtenaren ten stad- huize geld voor hem te leenen bij zijn eigen voorschotbank. Verschillende amb tenaren hebben toen contracten getee- kend en het daarop geïnde geld afgedra gen aan K. Deze zette op de contrac ten valsche handtee'keningen van borgen. Allengs ging B. echter meer wantrouwen koesteren tegen K. Tenslotte gaf hij or der, dat alle personen, die leeningen wil den sluiten, moesten verwezen worden naar hem zelfl Van dat moment af heeft K., die blijkbaar altijd in geldnood zat, geld gekregen door ambtenaren, die zich tot B. wendden en toch het geld, dat ze in handen kregen nog afdroegen aan K. Deze ambtenaren zijn thans natuurlijk gedupeerd, daar B. hen kan aanspreken voor de bedragen, waarvoor zij hebben geteekend. Op de voorschotbank is kortgeleden d& débacle gekomen; er was veel geld uitge leend, maar renten, noch aflossingen kwamen binnen. K. is gearresteerd, maar blijlft ont kennen. Hoe groot het totale bedrag is, dat K heeft verduisterd, kon nog niet precies worden vastgeseld. Vast staat echter, dat B. ongeveer 1748 duizend gulden kwijlt is. Ook de ambtenaar W. van bet raad huis is voorloopig opgesloten, omdat hij er van verdacht wordt K. bij zijn mani pulaties te hebben geholpen. Inbreker gearresteerd. De politie te Leeuwarden beeft gisteravond een 30-jarigen verzekeringsagent inge rekend, die tal van diefstallen door in sluiping heeft gepleegd, zoowel daar ter stede als in de provincie, zooals Maan dagavond nog te Leeuwarden, toen hij een geldkistje met voor duizenden aan effec ten had gestolen. Toen hij in het duister in een weiland werd betrapt bij het openma ken van deze kist, werd hij aangehouden Zoowel de agent als de dief hadden een fiets bij zich. Toen zij langs donkere we gen, de agent met de geldkist onder den arm naar het politiebureau peddelden, zag de aangehoudene kans om in een donker stratencomplex er van door te gaan. De aangehoudene was in het bijzonder op de hoogte welke personen op sommige dagen 's avonds naar de kerk gingen. Vrijdag 18 November 1938. HILVERSUM I, 1875 en 415.5 m. Alg. Progr. verzorgd door de NCRV. 8.00 Schriftlezing, medit. 8.15 Ber., gram. (9.309.45 Gelukw.) 10.30 Mor- gend. 11.00 Gram. 11.15 Cello met piano en gram. 12.00 Ber. 12.15 Orgel. 1.15 Gratn. 1.30 Zang met piano en gram. 2.252.55 Ohr. Lectuur. 3.00 Gram. 4.00 „Quintolia", gram. en declam. 6.30 Voor tuinliefhebbers. 7.00 Ber. 7.15 Liter, cau serie. 7.45 Gram. 8.00 Ber. A.N.P., herb. SOS-ber. 7.15 Arnh. Orkestvereen. m.m. v. solist 9..00 Causerie over de catacom ben van P.ome. 9.30 Verv. conc. 10.00 Ber. ANP., actueel progr. 10.30 Het Apollo-kwintet. 10.45 Sportpr. 11.00 Ver volg concert. 11.25 Gram, 11.5012.00 Schriftl. HILVERSUM II. 301,5 M. 8.00 VARA, 10.00 VPRO, 10.20 VARA, 12.00 AVRO, 4.00 VARA, 7.30 VPRO, 9.00 VARA, 10.40 VPRO, 11.00—12.00 VARA, 8.00 VARA-Kaleu'der. 8.05 Gram. (Om ca. 8.16 Ber.) 10.00 Morgenw. 10.20 De clam. 10.40 Gram. 11.00 Verv. deelara. 11.15 Viool en piano. 11.45 Gram. Om circa 12.15 Ber. 12.30 AVRO-amusem. or kest en het duo „Ja". 1.30 Variété prog. Gram. pl. 2.00 Causerie „De tuin in November". 2.30 Orgel en viool. 3.00 variété-progr., hierna ber. 4.00 Gram. 4.30 De Ramblers. 5.00 Voor de kinde ren. 5.30—6.25 VARA-orkest. 6.30 Lit. causerie. 6.50 orgel. 7.00 causerie „Op voeding tot democratie". 7.20 Ber. ANP. 7.30 Ber. *7.35 Causerie „Wat en hoe gelooven wij? (IV). 8.00 Cello en piano. 8.30 Causerie „Het dier in zijn wereld." (I). 9.00 Haarlemsche orkestvereen. Haar lems Gem. koor en solisten. 10.00 Pop. concert. 10.30 Ber. ANP 10.40 Avondw, 11.00 Alt, viola da gamba en cembalo. 11.30 Jazz-muziek. gr. pl. 11.55—12.00 Gram of. muz. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 18 Nov.: Zwakke tot matige wind uit Z. richtin gen, plaatselijk mistig, in den nacht en den ochtend overigens nevelig tot be trokken of zwaar bewolkt, weinig of geen neerslag, iets zachter. Stand van hedenmiddag 3 u.: Stand van gistermiddag 3 u.: 772. Licht op voor fietsers: D'onderdag 4 u. 44 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1938 | | pagina 6