N.V. Amsterdamsche Superfosfaatfabriek, Utrecht - Maliebaan 81 Het slagen van de Conversie. FRUITTELERS! Vraagt nu Uw handelaar of organisatie Voor volledige bemesting van Vruchtboomen 12 x 10 x 18 Zoeklicht. 3RD-BEVELAND. ieuws. jmborg1, E. J. Mulder leurten. Geconcentreerde volledige meststof in Korrelvorm. Analyse 12 Stikstof, 10 Fosforzuur, 18 Kali. Kali uit zwavelzure Kali. In water oplosbaar. De A.S.F. Korrels, bekend door de gunstige resultaten, die ermede in de praktijk bereikt worden, bevatten al het fosforzuur in den vorm van ammoniumfosfaten. Eischt daaromtrent steeds garantie van Uw korrelmest-leverancier I Bemesting voor boomgaarden en fruitaanplantingen: 1000 a 1200 Kg. per H.A. Zoo spoedig mogelijk uit te strooien. Rechtszaken laatste Berichten WALCHEREN. Finantiëele Berichten Burgerlijke Stand. Marktberichten :t." las ik een scherp steeds meer openba loomsche zoowel als ohe aanmatiging", ibeurd is? het, als ik het goed de G.B.T.B. en de den en voor volwaar den aangezien, onduldbaar, het in bedoeld ar- aat, de bezetting van ik niet in omdat ik os beschik. vijzen, is dit dat „de worden afgewezen een beroep op het isten-boeren en tuin- janisatie op Ghriste- jdig houden, i. ontrouw die hier worden aangewezen met de Christelijke inig gerekend wordt, t zij krachtens behooren te de aanmatiging van dissidenten wel op ischreven worden. OPMERKER. it den der R. Schrift: Van één dezer lezen niet stierf. Henoch God nam hem weg. en een wandelen met et sterven gewin, den overledene, dhr >es, dankte voor alle deleven. Verschillen- le baai-. 'ijdag vergaderde de :ennisgeving de leden ter. gaf bij den aanvang verzicht, waarin hij en toestand der ge- de. r Maas beantwoord- van den voorzitter, café- en restaurant- rzoek ingekomen tot apverbod en de ver- ïitingsuur gedurende agen. Dit adres werd .angenomen. De af- aangelegenheid werd overgelaten, voorschot op de ex- ie bijzondere scholen stemmen ingewilligd per leerling, oor om, nu de open- kerk e slechts 44 leer- verklaren dat de in- leze school door het Ier l.o.-wet wordt ge- emmen werd daartoe ddwachters was door dgekeurd. De voorzit ten zich aan de pro- ischen te houden. Hij oor betrokkenen dat 'hun traktement en i afstaan, maar hij Staten hun stand bij hernieuwde in ning. de hoeren van Halst in te berusten werd tegen 4 stemmen. langdurige bespre- tlng van den Achter- bochten en hoekjes, tot hij het erf van G. in verder de regeling en W. rv. Kerk. H. Wessel te Bu- ■ef te Kerk. "Wisse te Amster- Eindhoven. lemd tot notabel der plaats van den heer Besuyen. Jan. 1938. |rv. Kerk. s, av. ds Drost Burgeier (verbeterd Burgeier Ids Hansen, nm. dnr ling. De mareohaus- tan L. te Waalwijk trvan wordt verdacht igmeester gelden van litenpolder te hebben leer van L. is naar ergebracht. Minister De Wilde zeer tevreden. Hoofdoorzaak: Vertrouwen in het regeeringsbeleid. Het wel zeer groote succes der con versie-operatie van de staatsschuld heeft den minister van Financiën een groote voldoening geschonken. Het spreekt wel vanzelf, zoo zeide minister De Wilde aan een redacteur van de „Telegraaf", dat het kabinet en ik in het bijzonder zeer verheugd zijn over dit volkomen, en meer dan dat, slagen. Het wil nogal iets zeggen, dat de vrije in schrijvingen meer hebben beloopen dan het totaal van het bij' deze conversie ge vraagde bedrag. „Zonneklaar is gebleken, dat het be leggend publiek groot vertrouwen heeft in het financieel beleid van het kabinet. Haast de algemeene positie van de staats schuld en van het budget, komt het er vooral op aan, dat men blijkt te beseffen, dat de regeering het goede inzicht heeft in hetgeen het algemeen en staatsbelang op het oogenblik vraagt. Terecht zegt men, dat de beurs fijn voelt, daar komen immers alle inzichten en opvattingen op financieel gebied 'bijeen en het 'blijkt telkens weer, dat de commu nis opinio op de geldmarkt het nogal eens bij het rechte eind heeft. Dat is ook nu weer overduidelijk ge bleken, een dergelijk succes bij een alge- meene conversie van zoodanigen omvang is bijna nog nooit vertoond." „Wanneer men dit verheugend en moedgevende resultaat op de juiste waar de wil schatten zoowel' de ruim 95 procent aan ter conversie aangeboden obligaties als het bedrag van f 1700 mil- lioen aan vrije inschrijvingen dan moet men zich er rekenschap van geven, dat er niets gedaan is om deze conversie op eenigerlei wijze aantrekkelijk te ma ken, zooals b.v. in 1919, toen men met te converteeren staatsobligaties tegen pari- koers, desgewenscht belasting kon beta len. Ook is het rendement ten slotte niet gunstiger dan van de Indische leening. Uiteraard was het feit, dat den laat- sten tijd veel geld is vrijgekomen en dat de tendens naar lagere rente nog door zet, mede een prikkel tot inschrijving, maar de hoofdoorzaak van het succes is toch het vertrouwen in het regeerings- beleid. „De menschen hebben gevoeld, dat het kabinet, evenals het vorige, het als een duren plicht voelt, krachtig door te gaan met den saneeringsarbeid, welke reeds zoo duidelijke resultaten heeft afgewor pen. Daarom vooral heeft men ons zoo groote bedragen willen toevertrouwen. „Dit groote bewijs van vertrouwen kan ons slechts een aansporing zijn, om on verzwakt voort te gaan op den weg, wel ken de regeering zich duidelijk heeft 'af gebakend en welke, zooals ik reeds eer der, in de Kamer, heb betoogd, onder geen beding verlaten mag worden in deze op menig gebied nog zoo zorgvolle tijden. „Aldus meent de regeering 'het gestelde doel te kunnen bereiken, doch ook alleen op deze wijze." Aan bloedver gif ti ging overleden. De 16-jarige W. uit Di- dam, werkzaam in een werkkamp te Arnhem, heeft tengevolge van het open krabben van een puisje een bloedvergifti ging opgeloopen. Gisteravond is de knaap aan de gevolgen overleden, 'ZwarebrandteHarderwijk. In den laten middag is gisteren 'het stadje Harderwijk in opschudding ge bracht door een grooten brand in de Ha venstraat. In deze dichtbevolkte buurt met vele nauwe straatjas bevindt zich een aantal boerderijtjes, welke tegen den ouden stds- muur zijn gebouwd. In een dezer percee- len, bewoond door het gezin Buschoten, ia door onbekende oorzaak brand ont staan. In korten tijd stond bet gebeele pand, waarin veel hooi en stroo aanwe zig was, in vlammen en weldra sloeg bet vuur, aangewakkerd door den sterken wind, over. naar de aangrenzende boer derij van het gezin Walters. Beide pan den zijn totaal uitgebrand. Het vee kon in veiligheid worden gebracht, doch de in boedels gingen verloren. Ook een derde boerderij, van bet gezin Jan Ark ,werd door bet vuur aangetast, doch hier konden de vlammen worden ge stuit. Vijftigduizend gulden in een oude kous. Een Haagsch trans porteur heeft dezer dagen, naar „De Tele graaf' verneemt, bij een verhuizing van een inboedel van een Noordhollandsch rp naar de residentie, een verrassende vondst gedaan. In een kast trof hij name- ujk een kous aan, waarin voor een bedrag van ruim f50.000 was geborgen aan bank- fiujetten van f 100,— en f 500,—. Daar de eigenares van den inboedel, een bejaarde vrouw, eenigen tijd geleden overleden was, eeft de vinder het bedrag aan den aagsehen notaris, die met de vereffe- "ig van den boedel belast is, ter hand gesteld, In het Noordhollandsche dorp, in de ®evin8 van Alkmaar, woonde sinds vr611 e?n schatrijke, alleenwonende stn^'v^6 a's ietwat zonderling bekend v.. Zi3 was niet gierig, maar was met r zeer groot vermogen toch zeer zui- n ea °P allerlei wijzen had zij haar !L kapitaal belegd en bewaard. Dezer gen overleed zij plotseling en de tal- J 6 erfgenamen vonden het beter, dat n g™ote inboedel van de overledene in meer ag Z0U worden geveild, omdat dit zou opbrengen, dan wanneer men A.S.F. KORRELS den boedel in het kleine plaatsje zou trachten te verkoopen. Krantenbezorger ge dood. Gistermiddag is te Hillegom een 26-jarige krantenbezorger, die op zijn fiets wilde oversteken, doch wiens uit zicht werd belemmerd door een stilstaan de auto, aangereden door een personen auto. Onmiddellijk na het ongeluk trad de dood in. Het slachtoffer was gehuwd en vader van drie kinderen. Kolendampvergiftiging. Vrouw overleden. Gistermiddag is te Aalsmeer ontdekt, dat de bewoners van een woonark door kolendamp zijn bedwelmd. Toen een dochter van deze bewoners bij de schuit kwam en op haar kloppen geen antwoord kreeg, sloeg zij een ruit in waardoor zij naar binnen kon kruipen. Daar vond zij haar vader be wusteloos op een stoel en haar moeder levenloos te bed. Een geneesheer, die ijlings was gewaar schuwd, constateerde, dat de vrouw was overleden. Daar door het kapot slaan van de ruit nog tijdig versche lucht was toe gestroomd, keerde bij den man, na eeni gen tijd het bewustzijn weer. Hij zal waar schijnlijk geen nadeelige gevolgen onder vinden. Bij onderzoek bleek, dat een in het woonvertrek staande kachel de kolendamp had verspreid. KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN VOOR DE ZEEUWSCHE EILANDEN. (Vervolg van het tweede blad.) De heer Mach geels beantwoordde als oudste lid in jaren den voorzitter. Afwezig bleken te zdjta de heeren Enzlin en Van Raalte. Er is één vacature. Verkiezingen. De kamer koos den heer Berdenis van Berlekom opnieuw tot voorzitter; de le den van de afdeeling grootbedrijf herko zen den heer J. G. E. Massee en die van de afd. kleinbedrijf den heer L. A. Stof- koper tot haar voorzitter. Nadat de commissies waren samenge steld, deelde de voorzitter mede, dat de Minister van Econ. Zaken goekeuring heeft verleend aan de begrooting der Ka mer voor 1938 en ook aan het verleenen van een bijdrage over 1937 aan het Borg stellingsfonds. Brandstoffenhandel. Ingekomen was een adres van den Bond van Handelaren in Brandstoffen inzake erkenning van coöperaties. Het Bureau wees er op, dat de kamer zich reeds herhaaldelijk in deze materie heeft uitgesproken. Daarom stelde het voor het adres in zijn handen te stellen. Het bu reau zou terzake diligent zijn en zoo dit noodig blijkt nogmaals stappen doen. De heer Jeronimus zeide dat de coöperaties een uitkeering aen de leden moeten doen. Als de kleinhandel dit ook zou doen, dan zou dit zijtn winst wegne- mlen. Spr. dringt er op aan, dat het bu reau de kwestie zal bestudeeren. De han delaren zijd vrijwel rechteloos geworden. De 'heer Stofkoper zeide, dat deze zienswijze volkomen juist is en dat het bureau de kwestie zeker goed moet on derzoeken. De v o o r z. zeide toe, dat dit in de eerstvolgende vergadering het geval zal zijn. Tegen de gioedkoope treinen. Het bureau stelde aanvankelijk voor om in bun handen om advies te stellen een verzoek van de Samenwerkende Mid- denstandsvereenigingen om steun te ver leenen aan een actie tegen het doen loo- pen van goedkoope treinen in de winter maanden. De v o o r z. zeide, dat Handelsbelang te Middelburg op een schrijven van 15 Jan. van de spoorwegen reeds bericht ontvangen heeft, dat die goedkoope trei nen in overleg met de overheid zijtn inge legd en dat er geen aanleiding is om deze treinen, die om de 14 dagen de mensohen tegen lager tarief in de gelegenheid stel len de groote plaatsen eens te bezoeken, in te trekken. De heer Lindenbergh pleitte voor het behoud van locaal treintjes als de nieuwe regeling bij de spoorwegen ingaat en behoud van de bestaande stopplaatsen. De voorzitter zeide, dat men te Utrecht nimmer succes heeft. De heer Massee ziet in de plannen van de spoorwegen een noodsprong en zeide, dat de directie zich dan ook niets van pleidooien voor streekbelangen kan aantrekken. De heer Lindenbergh wees er op, dat velen den trein en de wachtkamers prefereeren boven een bus en het in de koude er op staan wachten. De heer Menheere meende, dat het busverkeer is te verkiezen. De spoorweg stations liggen meestal ver van de kom men der gemeenten af. De heer Lindenbergh zeide nog, dat de abonnementen voor hen, die in de kleine plaatsen wonen, dan toch eigen lijk ook voor een bus moesten gelden. De heer Menheere is er tegen, dat de spoorwegen de bussen zouden exploi- teeren, waarop de heer Massee mede deelde, dat de spoorwegen terzake in overleg willen treden met de busrecht houders. Het voorstel om adhaesie te verleenen aan het adres van de KNAC tot den Raad van Ministers inzake vermindering van den steeds zwaarder wordenden belas tingdruk voor het bezit en gebruik van een automobiel, werd z.h.s. aangenomen. Heffing rechten. Het voorstel om f 10 te heffen voor inlichtingen betreffende de Vestigingswet Kleinbedrijf, werd door den voorzitter toegelicht. De heer Hamming meende, dat het kan voorkomen, dat f 10 nog te weinig is en wil daarom niet tot terugbetalen overgaan als blijkt, dat feitelijk te veel is betaald. Hij wil een fondsje vormen, vooral nu geklaagd wordt over achteruit gang der financiën. De voorzitter zeide, dat men juist bedoelde een sympathieke daad te ver richten door terugbetaling mogelijk te maken. De heer Stofkoper zeide, dat er geen sprake is van een fondsje. Het voor stel werd z.h.s. aangenomen. Het voorstel om het verzoek van het Borgstellingsfonds voor de Zeeuwsche Eilanden om over 1938 f 1000 te geven in plaats van f750 af te wijzen, gaf den voorzitter aanleiding er nog eens op te wijzen, dat dit financieel niet mogelijk is. Het werd aangenomen z.h.s. Het voorstel van het bestuur om af wijzend te beschikken op het verzoek van het Bestuur van den Middenstands- handelscursus te 's-Heerenhoek tot het verleenen van een bijdrage in de kosten, gaf aanleiding tot een zeer uitvoerige discussie. De voorzitter zeide, dat het bu reau de volle aandacht er aan heeft geschonken, doch de regeering stelde den eisch van f 30 schoolgeld en het bestuur van de Handelsschool te Middelburg wees er op, dat Avondscholen te Goes, Middel burg en Vlissingen voldoende zijn ook voor de leerlingen van elders. Men moet bovendien oppassen voor consequenties. De heer Menheere zeide, dat het voorstel hem zeer speet. Hij had hoop, dat men den cursus zoo in het centrum van den zak van Zuid-Beveland wel zou steunen. Elders zal men geen kans heb ben er op te richten o.a. door gebrek aan leerkrachten. Bij een schoolgeld van f25 vielen er reeds leerlingen af en men vergete niet, dat ook nog f 10 tot f 12 voor boeken moet worden besteed. Het gaat hier om den kleinen middenstand. Alleen de heer Hamming viel den heer Menheere bij en zeide, dat het hier voornamelijk ouderen betreft, die niet van het Avondonderwijs in de steden ge profiteerd hebben. Hij zou dan ook maar voor enkele jaren willen steunen, de jongeren kunnen dan naar Goes of Mid delburg gaan. De heer D u v e k o t wilde een en ander in verband brengen met de gelden voor onderzoek inzake de Vestigingswet en uitsluitend 'sHeerenhoek helpen. De heer Menheere wilde zoo noo dig het kapitaal der Kamer aanspreken, waartegen de heer Bosman zich krach tig verzetté. Nadat alleen de heer Menheere wel 6 maal het woord had gevoerd, werd het voorstel van het bureau aangenomen met 17 tegen 2 stemmen, die der heeren Men heere en Hamming. Meliskerke. D'e heer J. de Korte, vo lontair der gemeente-secretarie te Grijps- kerke, is benoemd tot tijdelijk ambtenaar ter secretarie te Zelhem. Domburg. Vrijdagavond werd alhier opgericht een afd. van de Ned. Vereen, voor Luchtbescherming. Overste H. Bier man hield eerst een rede over dit onder werp, toegelicht door lantaarnplaatjes. De plaatselijke vereeniging werd daar na omgezet in een afdeeling van de Ned. Vereen, voor Luchtbescherming. Door den burgemeester werd nu een commissie benoemd, bestaande uit de heeren: Dr B. Vaandrager, J. W. Schuurman en W. Brand, die zoo spoedig mogelijk een ver gadering der afdeeling zullen uitschrij ven tot verkiezing van een definitief be stuur en vaststelling van reglement. Geen medewerking ver leend bij luchtbescher- mingsoefening. Op 26 October was er te Assen een oefening van den lucht beschermingsdienst gehouden. Bij de ver duistering heeft Dr G. J. V., leeraar aan het gymnasium te Assen, opzettelijk licht laten branden, dat naar buiten straalde. Tegen hem werd een maand gevangenis straf gevorderd. Het vonnis luidde f200 boete op 100 dagen hechtenis. DE 3 PCT. OBLIGATIE-LEENING NED-INDIë 1937 a. Het gieheele bedrag thans geplaatst. Van bevoegde zijde wordt gemeld, dat bet restant aan obligaties der 3 pet. Ne- derlandseh-Indische léening 1937a, thans geheel is geplaatst, zoodat de gelegenheid tot het verkrijgen dier stukken bij het agentschap van het Ministerie van Fi nanciën te Amsterdam niet zal worden heropend. (Ter herinnering kan worden vermeld, dat deze leening f912.050.000 groot was; de koers van uitgifte 96% pet. bedroeg en deze emissie diende ter conversie van de nog uitstaande 4 pet. leeningen. De leening werd niet geheel geplaatst daar er ca. f 200 millioen der 4 pet. obli gaties niet werd geconverteerd. Het resteerende deel werd daarop on dershands verkocht tegen koersen welke volgens besluit van de regeering niet la ger dan de koers van uitgifte mochten zijn. Die verkoopkoers van het restant der leening kon telkens iets worden verhoogd tengevolge van de wijzigingen welke op de kapitaalmarkt intraden. Het feit dat de uitgifte van de 3 pet. 3Va pet. conversieleening Nederland een groot succes is geweest, zal aan de ver dere plaatsing van het restant der 3 pet. leening Nederlandsch-Indië 1937a wel niet vreemd zijn.) MIDDELBURG. Bevallen: P. Z. King- mana geb. Jongepier, z.; M. Semeijn geb. de Nooijer, z.j A. Schout geb. Vertregt, z. Overleden: G. Bouwense, 84 j., wedn. J. M. Adams; L. Vreeke, 62 j., geh. met J. F. Kesteloo. (M. G.) Van 2229 Jan. IERSEKE. Ondertrouwd: Pieter Koe man, 37 j. jm. te Kloetinge en Dina Pe- kaar, 31 j. jd. (I. G.) Van 1926 Jan. KRUTNINGEN. Geboren: Theodora, 0. v. Cornelus Arie Marcus van de We tering en Alberdina van Maren; Jaco- mina Maria, d. v. Pieter Jansen en Anna van Doezelaar. (I. G.) Van 2027 Jan. WEMELDINGE. Geboren; Jannetje Elisabeth, d. v. A. Onderdijk en M. L. Jansen. Overleden: Leintje Maria Snoep, 5 w. (I. G.) WISSENKERKE. Geboren: 12, Geer- truida Lena, d. v. Johannes Abraham Markusse en Jannetje Cornelia de Smit; 25, Rijnburgje, z. v. Marinus Jan Bus- traan en Pieternella Adriana Bouwense. Getrouwd: 26, Adriaan van de Zande, 26 j. jm. en Geertruida Adriana Luijk, 24 j. jd. (N. B.) MIDDELBURG. - Veiling van 28 Jan. Dunsel 33—38, Molsla 22—28, Veldsla 315, Andijvie 1527, Winterpostelein 811, Erwten 910, Witteboonen 16, Bruine Boonen 49, Rapen 0.5, Spruiten 311, Witlof 1018, Schorseneeren 8 11, Koolrapen 0.52, Wijnpeen 12, Breekpeen 13.5, Waschpeen 26.5, Uien 715.5, Kroten 1.53.5, Savoye- kool 26, Roodekool 1.54, Boerekool I.54, Gelekool 24, Prei 25.5, alles per kg.; Rapen 29, Kroten 1.5, Selderie 2.56, alles per bos; Bloemkool 418, Bloemkool (Stek) 1—4, Knolselderie 3, alles per stuk; Pieterselie 1328 per chip. Bloemen; Bakruit 14 per 20 stuks; Plu- moza 3, Cyclamen 12, beide per pot. GOES. Veilingsvereen. Zuid-Beveland. Veiling van Vrijdag 28 Januari 1938. Groenten: Spruiten 210, Veldsla 101 II, Witlof 917, Andijvie 1115, Uien 15, Prei 56, Breekpeen 2, Roodekool 25, Groene Savoyekool 14, Gele id. 2, Aardappels (bonte) 4.304.60, id. Be velanders 3.40, id. Blauwe Drielingen 2.50, alles per 100 kg.; Bloemkool 713 per 100 stuks; Selderij 2.304 per 100 bos. Stand van hedenmorgen 10 u.: Stand van gistermiddag 3 u.: 757. Licht op voor fietsen: Zondag 5 u. Maandag 5 u. 2 min. Het verbouwen en uitbreiden der kazerne te Middelburg aanbesteed. Gistermorgen is te Bergen op Zoom aanbesteed bet verbouwen en uitbreiden van de kazerne aan de Korte Noord- straat te Middelburg. Raming f 31950. Inschrijvers: J. Verheijke, EllewoucLs- dijk, f 39870; Fa. Gebr. v. d. Poel, Lams- waarde, f 39600; L. H. H. Wisse, Zaam- slag f 39200; L. P. Korstanije, Wemel- dinge f 39200; A. M. Kuijper, Middelburg f 39000; G. Joziasse en Zoon, Middelburg f 38940; F. J. Mielen, Terneuzen f 38880; F. H. Hollebrandse, Middelburg f38450; H. J. de Baan, Den Haag f 38300; L. Boone, Vlissingen f38160;; I. la Gasse, Koudekerks f 38100; Fa. Post Berting, Vlissingen f 38060; G. M. Breas, Goes f 38000P. F. Voet, Kloosterzande f 37840; W. J. Krijger Zoon, Middett- burg f 37560; L. F. Groosman, Middel burg f37500; A. de Bruijne en J. van Riet, Goes f 37200; Fa. W. J. v. d. Weert Zn., Goes f 36990; G. v. d. Klippe, Vlissingen f 36880; J. M. Goede- mondt, Vlissingen f 35980; M. Walrave, Middelburg f 35900; G. Hollema, Middel burg f 35300. Kamperland. Gisteren werd door de Coöp. Landb. vereeniging „Landbouwbe lang" alhier aanbesteed 14900 kg. chili, 3400 kg. kalksalpeter, 28000 kg. kal'kam- monsalpeter, 300 kg. kalkstikstof, 27600 kg. zwavel amm., 187100 kg. amm. super 7/9 en 59800 kg. super 17 pet, Levering 1419 Februari 1938. Inschrijvers waren Kunstmesth. v.h. Kooman en Co., Dirksland: Gh. f6.35*, K.S. f 5.87*, K.A. f6.17*, Zw. f5.47*, A. S. f3.18*, S. f2.21*. Fa. Kostense en Zn., Kruiningen: A.S. f 3.10, S. f 2.25. Joh. de Koster 's-GravenpolderCh. f6.45, K.A. f 6.02, Zw. f5.45, S. f2.27. P. J. Timmers, Poortugaal: Ch. f 6.43, K.A. f6.02, Zw. f 5.40, A.S. f3.20, S. f 2.27V2. H. J. Groeneweg, Oud-Beijerland: Gh. f 6.57, K.S. f 6.21, K.A. f 6.17, Zw. f 5.48, A.S. f3.47, S. f2.34. De Groot en Schouten, UtrechtGh. f 6.35, K.S. f 6.10, K.A. f 6.15, Kat. f 6.35, Zw. f 5.53, S. f2.30. C. Verburg, Kamperland: Ch. f 6.38, K. S. f6.07, K.A. f6.07, Zw. f5.33, A.S. f3.22, S. f2.27. Fa. Wed. A. Schippers, Kamperland Ch. f 6.39*, K.S. f5.98*, K.A. f5.93*, Kst. f6.37*, Zw. f5.37*, A.S. f3.121/:!, s. f 2.22V2*. Gegund zijn welker prijzen vet gedrukt zijn.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1938 | | pagina 3