-izréZ"-*-1" TEGEN DEN STROOM Aan het Zoeklicht. Kerknieuws Onderwijs Aspirin MIDDELBURG. ZUID-BEVELAND. FEUILLETON „Je had beter gedaan haar naar mij Doris lachte. WALCHEREN. „Metditweernogopdefiefs?" „Ja, dat houdt je fit; je moet toch iets voor je gezondheid doenl „Nee die is goed I Verkoud heid en rheumatiek haal je op je hals!" „Geen sprake van, als je maar bijtijds Aspirin neemt." is een »9ayc*«-product. Oranjebanden »9ayc»«-kruis I waarborgen de werkzaam- 1 beid en onschadelijkheid goed als ongedeerd af. Ze hadden alleen wat kleine schrammen opgeloopen. De derde kreeg een bloeduitstorting in de knie. De wagen was in korten tijd door het vuur vernield. Spoedig was hulp aanwezig en met vereende krachten werden de resten van de auto van de rails geworpen om de spoorbaan vrij te krijgen voor den e.v. trein. De politie heeft de zaak in onderzoek. Naar wij vernemen was de auto, die zonder chauffeur was verhuurd, niet ver zekerd. KNOEIERIJ MET ZEEUWSCHE BROUWGERST Den laatsten tijd kon melding worden gemaakt van de successen met Zeeuw- sohe brouwgerst, die thans tengevolge van de hoogste bekroningen op de Nederland- sche brouwgersttentoonstelling een halve gulden per 100 kg duurder verkocht wordt dan de brouwgerst buiten Zeeland. Thans blijken evenwel enkele knoeiers geprobeerd te hebben niet-Zeeuwsche gerst te presenteeren als eigen geteelde Zeeuwsohe gerst. Schippers zouden deze gerst van buiten Zeeland aangevoerd en enkele Zeeuwsch-Vlaamsohe boeren er toe overgehaald hebben om ze op de markt te brengen. 'Gelukkig is het bedrog tijdig ontdekt en werd de gerst geweigerd, terwijl het Kringblad van den N. G. B. gemeld heeft de namen der bedriegers te zullen publi- ceeren wanneer deze praotijken verdere toepassing vinden. Ons dunkt, dat wel krassere maatrege len tegen deze knoeiers gewensoht waren. BEHOUD VAN GARNIZOENEN IN ZEELAND. Het comité tot behoud van garnizoenen in Zeeland, gevestigd te Middelburg, beeft het initiatief genomen om te komen tot oprichting van een muziekcorps bij de 'School voor Onderofficieren der Ad ministratie (S.D.O.A.) aldaar. Om deze plannen te kunnen verwezenlijken, roept het comité de financieele hulp in van alle inwoners der provincie Zeeland. In het eere-comité tot isteun aan deze actie hebben o.a. zitting Jhr Mr L. W. Quarles van Ufford, commissaris der Koningin in de provincie Zeeland, en de burgemeester wan Middelburg, de heer M. Fernhout. De met behulp der ingezamelde gelden aangeschafte instrumenten zullen te zijner tijd op feestelijke wijze aan den comman dant der school worden overgedragen. EEN OPZIENBARENDE UITVINDING? De heer G. Wasstok, een Middelburg- sehe garagehouder, construeerde een ap paraat, naar aan het D. v. Z. wordt ge meld, dat een zeer belangrijke besparing op het brandstofverbruik van auto's geeft. Het maakt het mogelijk den motor op ruwe olie te doen draaien, zonder stank en rook achter te laten. Aan den carbu rator heeft de uitvinder een vergasser verbonden. Naast deze wordt nog een kleine tank gemonteerd voor de benzine, welke noodig blijft voor het starten en warm loopen. DE SCHEEPVAART IN HET KANAAL GENT-TERNEUZEN. De pompinstallaties van de verschillen de bergingsvaartuigen zijn er in geslaagd den waterspiegel in de verschillende dee- len van het te Sluiskil gezonken Engelsche s.s. Penns-Hurs.t, te doen dalen. Daar van de zijde van den Rijkswaterstaat de vrees werd geopperd, dat het schip zou kunnen kapseizen, daar een gedeelte van de res tantladingen pyTiet naar stuurboordzijde verschoven, is het verder pompen gestopt. Van den wal zullen nu draden met de masten van het schip verbonden worden. De scheepvaart naar de havens van Sluis kil tot Gent ondervindt momenteel groote stagnatie. Zoo ligt sedert een tweetal da gen op de reede van Terneuzen ten anker het van Rotterdam komende Noorsche tankschip Gundine, dat wegens zijn diep gang nog niet kon opvaren. Verschillende schepen hebben een gedeelte van hun la ding op wagon moeten overslaan. Directe Belastingen. De heer D. P. Sanderse, surnumerair der Reg. en Dom., werkzaam ter inspec tie der Directe Belastingen te Goes, is met ingang van 1 November 1937 tijde lijk werkzaam gesteld aan het ontvang kantoor der Registratie en Domeinen te Den Helder. Poppententoonstelling. Het is zeker voor Middelburg jaren geleden, dat een flinke poppententoonstelling werd gehouden. Daarom is het goed ge zien van de Vereeniging ter behartiging van de belangen van slechthoorenden, dat zij ter versterking van haar kas en om daardoor meer personen aan een ge hoorapparaat te kunnen helpen, een poppententoonstelling organiseerde. Be stuur en tentoonstellingscommissie heb ben in St.-Joris veel bijeen gebracht. Wij noemen o.a. de zeven poppen door H.K.H. Pinses Juliana afgestaan, die voor de nis in de zaal zijn geëtaleerd, waar ook de keurige inzending van het Friesch Historisch genootschap en die van het Zeeuwsch Genootschap der wetenschap pen een plaatsje vonden. Honderden pop pen zijn verder, hetzij ten verkoop, het zij ter opluistering, ingezonden. Mooi is ook de inzending van antieke poppen- meubelen, die van poppenhuizen, som mige zelfs voorzien van licht, lift enz., een zwembassin, modellen van zieken huizen, draaimolens, een volledige boer derij enz. Ook is er de poppendokter met poppenkoppen, -armen, -beenen enz. Een keurige stand is die, welke pro paganda maakt voor de Vereeniging zelve. In de achterzaal van de dépen dance zijn de nieuwste gehoorapparaten enz. bijeen. Gaarne wekken wij tot druk bezoek op. B. en W. stellen den Raad voor aan de Middelburgsche Voetbal- en Athletiek- vereeniging „Middelburg" gedurende de maanden October tot en met Maart en Woensdagavond van 7 tot half tien tegen f 1,50 per keer het gymnastieklokaal van school A aan de Verwerijstraat in ge bruik af te staan voor het geven van gymnastische oefeningen. Tegen een tramwagen aan gevallen. Gisteren kwam bij een po* litie-agent op de Markt zekere S., die bloedend verwond was en die mede deelde, dat hij op den Pottenbakkerssin gel over den veter van een zijner schoe nen was gestruikeld en tegen een pas- seerende tram was aangevallen. De gewonde is voorloopig verbonden en daarna naar huis gegaan. Winkelierspasop. Men maakt er ons op attent, dat in de gemeente enkele woonwagenbewoners vertoeven van het zigeunerstype, die met groote boodschappentasschen inkoopen gaan doen, veelal in winkels, waar de met de bediening belaste personen niet steeds direct aanwezig zijn .Men lette goed op deze personen en wachte zich in het bij eonder ook voor het wisselen van geld, waarbij zij ontoelaatbare trucs uithalen. Borssele. Maandag trof den chauffeur van L. het ongeluk, terwijl hij bezig was het bietenloof te lossen, dat hij van zijn wagen viel en met zijn rug tegen een paal terecht kwam. De patiënt werd naar huis gebracht en moet het bed houden. Havenwerk ingestort. Dezen zomer is een gedeelte van het haven plateau vernieuwd. Het werk is opgeno men en goedgekeurd en zou voor een twintigtal jaren voldoende zijn. Bij den wind van Zaterdagnacht en wat meer water dan gewoonlijk, is echter een ge deelte van het werk in de haven gestort. De ankers waren verbogen. Voor de ge meente in dezen geldelijk benarden tijd, een leelijken tegenvaller. 's-Gravenpolder. Brand. Gisteravond te 10 uur klonk klokgelui over ons dorpje. Er bleek door het omvallen van een pe troleumlamp brand te zijn ontstaan in de woning van dhr G. v. d. Velde. Deze brand liet zich in het eerst ernstig aanzien. Doch de slangen op de waterleiding deden zóó hun dienst (er was extra druk aange vraagd), dat de brand, dank zij de acti viteit der brandweer, tot het perceel be perkt kon blijven. Dit is grootendeels uit gebrand. Ook aan den inboedel is veel waterschade toegebracht. Verzekering dekt de schade. Driewegen. Maandagavond hield Ds Visser uit Domburg een rede over het Ne der landsch Bijbelgenootschap in de Ned. Herv, Kerk alhier. Ds Fransen sprak een openingswoord. Ds Visser wees er op, dat de Bijbel vroe ger slechts schaarsch was. Men moest veel moeite doen om een Bijbel te lezen. Bij de rijken was soms een Bijbel aanwezig, doch de armen misten die. In 1814 werd het Ned. Bijbel Genootschap opgericht. Rijken en armen brachten hun offer om het ge nootschap te steunen en zóó den Bijbel te verspreiden. Het N.B.G. doet ook veel in het belang van de Zending in Indië. De inlanders verdienen te weinig om een Bij bel tegen kostprijs te kunnen koopen. Het vertalen in al die vele talen is moei lijk en kostbaar. Het is de taak van alle Christenen het Bijbelgenootschap te steunen, opdat Gods Woord verspreid en alom in de wereld bekend wordt. Ds Van Burgeier sprak het slotwoord onder het motto: „Deel mede aan anderen wat gij zelf hebt ontvangen". 's-Heer Arendskerke. Zwervers- leven. Toen de landbouwer D. Goense bij zijn uienren kwam, kwam hij tot de ontdekking, dat een onbekende zwerver deze tot nachtlogies had gekozen. Uit de mededeeling van den zwerver bleek, dat 'hij aan inwendige pijnen lijdende was, uit hoofde waarvan de hulp werd ingeroepen van Dt Gelderblom te Nieuwdorp, op wiens advies hij naar Goes werd overge bracht en in het ziekenhuis „St Joanna" opgenomen. Hoedekenskerka. Gemeente raad. In de Maandagnamiddag onder voorzitterschap van den burgemeester ge houden voltallige Raadsvergadering werd medegedeeld, dat namens de directie van den spoorweg op Zuid-Beveland afwijzend is beschikt op het verzoek tot het plaat sen van een lantaarn bij den tweeden overweg nabij het station. Vastgesteld werd een instructie voor den te benoemen havenmeester met 1 Ja nuari a.s. Eveneens een instructie voor den met 1 Nov. a.s. te benoemen controleur op de werkverschaffing en steunverleening De borgtocht voor den te benoemen ha venmeester wordt op voorstel van B. en W. vastgesteld op f 300. Na besloten zitting stelt de voorzitter aan de orde de benoeming van den har venmeester. Er waren zes sollicitanten, terwijl nog een drietal om verschillende redenen buiten aanmerking moesten blij ven. De door B. en W. opgemaakte aanbe veling luidde: 1. Jacs. Uitterhoeve Hz., 2. M. Paauwe. Benoemd wordt eerstgenoemde met vier stemmen tegen 3 op no. 2. Tot controleur van de steunverleening wordt eveneens benoemd J. Uitterhoeve met 4 st. tegen 2 op M. Paauwe en 1 blan co. Deze benoeming geschiedt behou dens goedkeuring van het Ministerie van Sociale Zaken. door E. R. G a r r a 11. Uit het Ehgelsch. 13) D'oris, die, terwijl Katharine het niet bemerkte, haar had gadegeslagen, zag een glimlaoh op haar gelaat spelen. Het scheen Doris toe, dat daarvoor toch geen plaats was; Katharine was niet met haar gedachten bij de zaak, die zij samen be spraken, oordeelde ze. Ze was juist van plein zich daarover te beklagen, toen de uitdrukking op 't gelaat van haar vrien- dien veranderde en Katharine zich met een zucht weer naar het vuur keerde. Het had haar toegeschenen of door het venster dezelfde oogen haar hadden aan gekeken, die zij meende te 'hebben gezien voor het venster van den klokketoren van „Beltwood", en haar prettige droom was in een oogwenk verdwenen. Een schok voer haar door de leden. „"Wat een onzin is het", zei ze luid, „wat een groote onzinl 't Beste is zulk een lasterpraat absoluut te negeeren. De weet zeker, dat dit ook de weneeh van mijn heer Delaoot zou zijn, als hij het wist". „Je zult straks wel van gedachten ver anderen", zei Doris vol zorg. „Wel, we zullen dat dan maar afwach ten; laat ons nu over wat prettiger dingen praten", zei Katharine. Intusschen had Johanna de tafel ge reed en wachtte zij de meisjes. Alhoewel zij eigenlijk de dienstbode was, de hulp van Doris, werd zij beschouwd als behoo- rend tot het gezin en als zoodanig werd zij met onderscheiding behandeld. Dezen avond was Johanna, toen zij aan tafel zat, allerminst de oude. Heel haar voorkomen wees op onweer, dat bezig was over te trekken of in aantocht was. Doris had het al wel direct gezien, toen zij door de open deur 'het gezicht op haar kreeg. Ze hoopte nu maar, dat de bui bezig was over te trekken; en daarom zei ze eerst niets aan tafel. Toen ze echter merkte, dat de booze bui bleef, keek ze Johanna aan, terwijl ze haar de suiker en de room toereikte en zeide: „Wel, wat is er?" Toen kwam het. „Ik zou wel eens willen weten, juffrouw Doris, wie die rakker van een Emma de zen middag vrijaf heeft gegeven en baar toegestaan heeft pas tien minuten voor het eten weer binnen te komen". te zenden", zei Doris; „het is erg verkeerd uit te gaan, zonder mij daarvoor toestem ming te vragen". „En dan thuis te komen ook nog met zulk praatjes", voegde Johanna hieraan toe. „Ze is expres weggegaan met de be doeling om te weten te komen wat dat voor drukte was gisteravond; ondeugend nest. En ze is thuisgekomen, zóó opge wonden, dat ze haar werk heel slecht doet". „Wat bedoel je?" „Ze kwam geheel ontdaan terug, en zei dat we allen vermoord zouden worden in ons bed, nog vóór we zouden weten wat er met ons ging gebeuren". „Dwaas kind. Ik had gehoopt, dat jullie allen sliepen en het lawaai niet had ge hoord". Johanna keek haar aan. Ze hield er niet van in één adem genoemd te worden met de andere meisjes. „Ja, ze hadden ook moeten slapen", zei ze streng; „maar ik zou wel eens willen weten, juffrouw Doris, wie op zou wezen en de wacht zou houden, als ik er niet was. Ds legde de pook veilig naast mijn bed en heb daarop rustig den morgen af gewacht. Ik zou heusch u en mijnbeer niet hébben laten vermoorden in uw bed, zon der voor u gevochten te hebben". Een verzoek van M. Chamuleau om als nog uitbetaling van een door B. en W op hem toegepaste korting op enkele zij ner nota's als aannemer van het timmer werk over 1936, wordt na eenige discussie op voorstel van B. en W. voor kennisge ving aangenomen. Besloten wordt adhaesie te betuigen aan het adres van den Raad der gemeente Beusichem aan de Tweede Kamer over de toepassing van art. 22 der Motor- en Rijwielwet. Bij de rondvraag komt dhr Boone terug op zijn in een vorige verga dering gemaakte aanmerking op het on derhoud van een bepaald graf op de alge- meene begraafplaats. Er is nog niets aan gebeurd. B. en W. zullen er hun aandacht aan wijden, zegt de voorzitter. Dhr Beulens vraagt naar eventueels kolentoeslag in den winter voor de werk- loozen. De voorzitter zegt dat de bewuste circu laire pas dezer dagen ingekomen is. Vol gens die circulaire is de regeling dezelfde als in den vorigen winter. De Raad be sluit daarop die regeling ook in den aa. winter toe te passen, waarna sluiting. Hansweerh Dood el ijk on g ev al Maandagavond is de 16-jarige Belgische schippersknecht Garron bij het van boord gaan van het schip Pennland op de ree ling van een sleepboot gevallen en te wa ter geraakt. Aan bet sleepbootpersoneel gelukte het den drenkeling direct uit het water te halen, maar helaas bleek, dat bij reeds overleden was aan een opgeloopen schedelbreuk. Het lijk wordt hedenmiddag naar Gent vervoerd. 'Schip omhoog gevaren. Het motortankschip Luctor, geladen met gasolie van Riemen naar Antwerpen, is hedenmorgen op de plaat van Ossenisse omhoog gevaren. De sleepboot En Avant heeft nog getracht het schip vlot te slee pen, doch is daarin niet geslaagd. Heden avond zal tegen hoog water nogmaals een poging worden ondernomen. lerseike. Zondagmiddag had de schip per Hartog van het schip „De Goede Ver wachting", van Eist, geladen met suiker bieten, door den hevigen storm het onge luk vast te raken op den Havendam. Het schip zou zeker groote schade bekomen hebben, indien schipper De Munck van „De Hoop" alhier het schip niet wegge sleept had naar Wemeldinge. Arnemuiden. De vlaggetjesverkoop voor den Ghr. arbeid in de Weermacht bracht f 12,25 op. Arnemuiden. De vischhal. Wij meldden reeds, dat de vischhal weer op nieuw aan den heer J. Marteijn is ver pacht. Met ingang van het nieuwe pachtjaar is echter het tarief verlaagd van 7 op 4 pet., wat door den vischhandel in deze gemeente dankbaar aanvaard zal worden. Westkapelle. Maandagavond vergader de alhier onder voorzitterschap van Ds Reus de afdeeling „Het Groene Kruis". Aanwezig waren met het bestuur 38 leden; het totaal aantal leden bedraagt 620. Na bespreking en toelichting werd de begrooting 1938 van het Groene Kruis vastgesteld op f 1744 aan inkomsten en uitgaven. De begrooting 1938 van de t.b.o.- bestrijding gaf aan inkomsten f439, aan uitgaven f 628, w.o. begrepen het tekort van f 189. Daar zich geen andere gegadigden had den opgegeven werd voor één jaar weer aangesteld als magazijnknecht dhr H. Lievense. Na twee stemmingen werd bij herstem ming als bode voor één jaar herbenoemd dhr A. Gabriëlse St.z. met 21 stemmen; dhr A. Gabriëlse Pz. verkreeg 17 stem men. Als leden van het bestuur werden her benoemd dhrn Jhr Mr de Casembroot en P. de Vos. Meliskerke. Gevonden te Krommenhoek een belastingmerk. Inlichtingen bij den gemeenteveldwachter. (Bel. bericht.) Ritthem. Op de vergadering van den Bijz. Vrijw. Landstorm werden na afdoe ning der huishoudelijke zaken de prijzen uitgereikt, behaald bij den gehouden schietwedstrijd. Van den heer P. Da- niëlse was met dank een prijs ontvan gen. De uitslag was: 1ste prijs A. Poel- „Je bent een heldin, beste oude Johan na", zei ze; „ik geloof dat ze pas over je lijk ons buis zouden kunnen binnen drin- gön „Maar, ik geloof niet, dat het noodig is, dat je de pook weer mee naar bed neemt," zei Doiis; „we zijn niet rijk en beteekenisvol genoeg, dat wij een inval zouden hebben te duchten." „Niet beteekenisvol genoeg!" riep Jo hanna uit, die voelde, dat de eer der familie door deze opmerking werd aan gerand. „Ik zou wel eens willen weten, wie hier in deze gemeente van meer be- teekenis is dan uw vader. Schaam u, juf frouw Doris, uw vader zoo omlaag te halen!" Katharina en Doris wierpen elkaar knipoogen toe, waarbij een glimlach zich op haar gelaat afteekende. „Ik denk niet, dat ze zich om ons zul len druk maken en je moet in geen geval vannacht opblijven. Ik beloof je, dat ik je zal roepen wanneer ik je noodig heb, en juffrouw Morrison slaapt vlak bij mij in de buurt." Juffrouw Morrison was in de oogen van Johanna echter niet in staat om in nood Doris te beschermen en daarom werd de pook naast haar in bed gelegd en bracht zij weer een slapeloozen nacht door. Dat er jarenlang bij een groot deel van ons volk zoo weinig belangstelling was voor het leger, moet m.i. mee worden toe geschreven aan de sterke bezuiniging vooral ook op de uiterlijke dingen. Een uniform moet toch eigenlijk zóó zijn, dat het als een eer gevoeld wordt die te dragen. En als een troep uitrukt, dan moeten niet alleen de soldaten zich „voelen", maar dan moet dat ook indruk maken op de burgerij. Daarom behoort bij een garnizoen toch ook eigenlijk een muziekcorps. En als de regeering, in verband met den fi- nancieelen toestand daarvoor geen gelden beschikbaar kan stellen, dan lijkt het me juist gezien dat van andere zijde ge tracht wordt in een dergelijke behoefte te voorzien. Het Comité tot behoud van Garnizoen in Zeeland heeft voor Middelburg de zaak aangepakt en een beroep gedaan op de ingezetenen om financieelen steun te verkenen. Hier wordt niet het onmogelijke gevraagd. Bovendien geldt het hier niet alleen een militair belang. Waarom naar ik vermoed velen een grooter of kleiner bedrag zullen storten op de postrekening van den heer J. P. P. de Blécourt, giron. 63.809. OPMERKER. man; 2e pr. A. Hoogesteger; 3de pr. B. van den Broeke; 4de pr. H. Allaart; 5de pr. C. Cornelisse; 6de pr. J. M. Cevaal; 7de pr. G. Roelse; 8ste pr. W. Cevaal; 9de pr. L. Koppejan; 10de pr. J. Riemens; 11de pr. K. Louwerse; 12de pr. P. de Groot; 13de pr. P. Jobse. Domburg. Donderdag a.s. om 7 uur komt de raad in vergadering bijeen ter behandeling van de navolgende agenda punten: Voorstel tot medewerking aan de uit- keering van steun aan kleine boeren. Mededeelingen inzake spaarregeling voor den z.g. B-steun. Vaststelling kosten Lager-Onderwijs. Begrooting 1938 Burger lijk Armbestuur. Begrooting 1938 Water leidingbedrijf. Gemeentebegrooting 1938. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen naar Haamstede, J. den Hollander cand. te Zwijndrecbt. Geref. Kerken. Beroepen te Steenwijk, L. Kuiper te Oud-Loosdrecht. Ghr. Geref. Kerk. Beroepen te Barendrecht, N. Brandsma te Wildervank. Geref, Gemeenten. Beroepen te Werkendam, M. Heikoop te Utrecht. Geref. Kerken (H. V.) Bedankt voor Zaandam, P. v. d. Vloed te Zandvoort. Ritthem. Uitslag stemming voor drie notabelen der Ned. Herv. Kerk. Dé heer W. Boogaard was tot kerkvoogd benoemd, terwijl de heeren H. Barentsen Pz. en L. Breel aan de beurt van aftreding waren. De laatste wenschte niet meer in aan merking te komen. De heer H. Barentsen werd herkozen, terwijl voor de twee an dere vacatures geen der candidaten de volstrekte meerderheid hebben behaald. Biggekerke. Tot onderwijzer aan de school voor Ghr. Volksonderwijs werd uit 95 sollicitanten benoemd Mej. M. G. Oort- gijzen, kweekelinge met akte te Ooster hout. i Geslaagd voor het machinistenexa men (voorloopig diploma): A. Maas te 't 'Zand, P. F. Ratelband te Souburg, G. L. Bosschaart te Oost-Souburg. Een kleine advertentie ln de rubriek „Vraag en Aanbod" kost slechts 75 cent bij vooruitbetaling. Er was overigens dien nacht rumoer te over, om de geheele familie uit den slaap te houden. Het marktplein was volge stroomd, en de massa hoofden, waarop Katharina vanuit het venster van haar slaapkamer neerzag, was zóó groot als zij te voren in haar leven niet had ge zien. Dadelijk toen het lawaai begon, kwam Doris uit haar slaapkamer die van Katharine binnen, en zij beiden zaten voor het raam, verborgen achter de gor dijnen, met bleek gelaat te kijken naar de massa woedende menschen beneden haar. De spreker zweepte de menschen op, staande op een der stoepen aan het plein, en zijn woorden werden onderbro ken door gejuich, vloeken en uitingen van haat. Eens dachten ze, dat zij den naam „Beltwood" hoorden noemen, en de verwenschingen, die volgden, deden haar elkaar vol ontzetting aankijken, maar zij konden verder maar heel weinig opvangen, van wat meer gezegd werd. „Wat zou ik graag willen, dat je vader hier was", fluisterde Katharine; „men heeft zooveel respect voor hem en hij is zoo geliefd in deze plaats, dat, wanneer hij tot hen sprak vanuit het venster, zij zeker rustig zouden worden." (Wordt vervolgd.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 2