Toenemende invloed van Home. Christelijk werkgeversverbond. QSon, eutdïqé Uur voxrVuuvq, Kerknieuws. Onderwijs. Telegrammen Finantiëele Berichten een. zoo rationeel mogelijke ontwikkeling van handel en industrie en een zoo recht vaardig mogelijke regeling van de maat schappelijke betrekkingen, voor de eerst komende jaren in het bijzonder het vol gende na te zullen streven. Ten einde het verbond aan zijn doel te doen beantwoorden, blijve in woord en geschrift 'het pleit gevoerd voor de e r- kenning, verbreiding en toepassing van de G'hris- telijke beginselen in het bedrijfsleven, 'hetgeen mede ge schiede door het voorstaan van een ge zande organisatie van het bedrijfsleven, welke deze beginselen tot haar recht doet komen, waarbij eeenerzijds worde stelling genomen tegen het liberale individualis me in zijn klassieke en moderne schakee ringen, anderzijds tegen alle stroomingen, welke langs den weg van steeds sterker overheidsingrijpen in wezen de zelfstan digheid van het bedrijfsleven en de vrij heid van het individu ondergraven. Daarbij worde gestreefd naar krach tige samenwerking met ande re sociaal-economische organisaties, die beoogen de Christelijke beginselen in onze maatschappij tot hun recht te laten komen opdat door onderling overleg de eenheid i van actie op maatschappelijk terrein be vorderd worde. Gestreefd worde naar een spoedige liquidatie van de bestaan de crisismaatregelen, in ver band met de stijging van de wereldmarkt prijzen en de depreciatie van den gulden. Op het terrein van handel en industrie worde gestreefd naar verruiming van het handelsverkeer, voor zoover de gewijzigde omstandighe den zulks toelaten. Ter bestrijding van de werkloosheid en ter activeering van het Nederlandsohe bedrijfsleven voere de overheid: een krach tige en doelbewuste econo mise he politiek, met wegne ming van alle onnoodige belemmeringen voor de inheeinsche industrie. Bij het voeren van handelspolitieke on derhandelingen houde de overheid voort durend voeling met de uit het bedrijfs leven opgekomen organen. Maatregelen worden genomen tot ver laging van de op het b e - drijfsleven drukkende over- he i d s 1 a s t e n. Verhinderd worde, dat de getroffen en alsnog te treffen maatregelen ter bevor dering van de z.g. verkeersooördinatie een eenzijdigeu last leggen op het vrije motor- veryowr ten faveure van de Nederlandsohe spoorwegen. Bij het streven naar meer ordening van het bedrijfsleven staan handhaving, 'bescherming en bevordering van het particulier initiatief voorop, ter wijl de zelfwerkzaamheid der maatschap pelijke organen zooveel mogelijk moet be vorderd worden. politie E. N. Dasoul, aldaar, wegens on geschiktheid ontslagen. Tegen dit besluit teekende de ontsla gene bij het ambtenarengerecht beroep aan. De behandeling van dit beroep heeft op 31 Mei j.l. plaats gehad. Het gerecht deelde het oordeel van den burgemeester van Schiedam. Het ontslag werd bevestigd op grond van ongeschikt heid. Gift voor een strand reddingboot. AMSTERDAM. Naar wij vernemen is aan den penningmeester van de Noord en Zuid-Hollandsche redding Mij. door een onbekenden schenker een bedrag van f 15.000 gezonden voor de aanschaffing van een motorstrandreddingboot. Onmiddellijk heeft het bestuur van de N. Z. H. M. opdracht gegeven aan de fa. Gebr. Taat te Katwijk aan Zee tot den bouw van een motorstrandreddingboot voor de Noordkust van Terschelling. Schip op een rif geloopen. LONDEN. Het stoomschip Bennekom van de K. N. S. M. is op de riffen geloo pen. De passagiers zijn aan land ge bracht, maar de gezagvoerder, J. Fooy en de bemanning (35 man) zijn aan boord gebleven. Het Nederlandsch stoomschip Ceres van dezelfde maatschappij zal van avond bij de Bennekom aankomen. Er staat water in het ruim. Kabinetsvorming in Frankrijk. PARIJS. De President der Republiek heeft Ohautemps, den senator der Demo cratische linker zijde belast met de vor ming van een nieuwe regeering. Ohau temps heeft deze opdracht in beginsel aanvaard. Een Volksfrontregeering. PARIJS. Volgens Paris Midi zou Ohautemps er naar streven een combi natie van bet Volksfront te vormen on der leiding der radicalen. Woar"|~ij zoo'n bord staat te het einde van een voorrangsweg ia zicht, verderop moet u zich dus weer aan het normale voorschrift houdeat RECHTS GAAT VOORl" Dat is aldus R. A. d. O. in „Neder land en Oranje", het spook, dat van ze kere zijden den kiezers steeds weer voor gehouden wordt. Dat Rome in de Tweede Kamer is ge groeid, was ook ditmaal weer in laatster instantie te wijten aan de verdeeldheid der Protestantsohe belijders op staatkun dig terrein. Tezamen zitten nu in de Kamer 27 le den van de A. R. P., de G. H. U. en de S. G. P. Waren alle stemmen van de belijdende Protestantsc'he groepen samengevloeid, dan zou het resultaat zijn geweest: A. R. P C. 'H. U. S. G. P H. G. S C. N. A Daarvoor zouden 'dan terstond zes en twintig plaatsen zijn toegekend, terwijl dan met gemiddelden van ach tereenvolgens 40.44317/s7 en 38.9998/i* aan zulk een groep de 2e en de 7e van de acht restzetels waren toegevallen; totaal 28. De R. K. Staatspartij zou dein niet den laatsten, haar Sisten zetel hebben ont vangen. Waren de 20.486 stemmen van de lijst Visscher op die der A. R. P. uitgebracht dan zou deze met resp. gemiddelden van 40.352a/i7 en 38.1107/is stemmen voor den 3den en den 9den restzetel in aanmerking zijtn gekomen; zich in totaal 18 plaatsen hebben zien toegewezen, terwijl de R. K. S. evenzoo den laatsten zetel niet 'had ge kregen. De heer Visscher en de C. N. A. 'heb ben ook sterk met het Roomsche spook gewerkt. Hun kiezers mogen zich eens rékenschap geven van 'het resultaat". ter naar het Ziekenhuis te Hulst vervoe ren waar hij is overleden. Den chauffeur treft geen schuld. De heer Van Gampen was sinds 1924 burgemeester van Graauw. Veldoefeninger» van de Vereeniging voor Eerste Hulp bij Ongelukken. In een gecombineerde bestuursvergade ring van de afdeelingen Vlissingen en Westkapelle van de Vereeniging E. H. B. O. werd' besloten dezen zomer verschil lende veldoefeningen te houden in de dui nen bij VaJkenisse, onder leiding van de doceerende artsen 'der afdeelingen, resp. D'r B. ten Have en Dr Huygens. Na verkregen toestemming van de des betreffende autoriteiten zal de eerste veld- oefening gehouden worden op Zaterdag 26 Juni a.s. In deze vergadering deelde de voorzit ter der Vliss. afdeeling tevens mede, dat zijn vereeniging in samenwerking met de Vlissingisohe Reddingsbrigade op 17 Juli en 14 Aug. oefeningen zal houden op het strand te B'oxnburg en Oranjezon. Middelburg. Roode Kruisoefe- ning. Mede om te bewijzen wat het Roode Kruis in vredestijd kan prestee- ren, is Zaterdagmiddag een groote oefe- ning in het publiek gehouden. Veronder steld werd, dat in een fabriek, die geves tigd was in het padvindersgebouw aan den Zuidsingel een ontploffing had plaats gehad. Het Roode Kruis werd te hulp geroepen en trof een 13-tal „ernstige ge wonden" aan. Leden van de transportcolonne kwa men van verschillende zijden naar de plaats van den ramp en haalden de „ge wonden" buiten. Er waren er onder met arm of beenbreuk, een haiswervelfrac- tuur, met verwondingen aan hoofd of been of op andere plaatsen van het li chaam. Al deze personen werden op het open terrein van het Molenwater voor- loopig verbonden, terwijl de bedwelmde personen met een zuurstofapparaat wer den bijgebracht. Intusschen was een der zalen van de Ambachtsschool ais noodziekenhuis in gericht en was daar een groep van de damesafdeeling present om de zieken, die nu naar dat lokaal werden vervoerd in ontvangst te nemen en verder te verzor gen. Het was een goed geslaagde oefe ning. Vlissingen. H'. Beneker f. Op 53-ja- rigen leeftijd is hedenmorgen na een ziek bed van eenige maanden overleden de heer H. Beneker, die op 1 Augustus van het vorig jaar benoemd werd tot comman dant bij de Stoomvaartmaatschappij Zee land, na eerst een lange reeks van jaren als eerste, daarvoor als tweede officier zijn diensten aan de maatschappij te heb ben bewezen. 1Die internationale Schelde- beker-Zwemwedstrijd zal dit jaar worden gehouden op Zaterdag 10 Juli. Evenals vorige jaren zal de start geschieden te Breskens en is de finish gelegen nabij het gemeentelijke zwembad alhier. Goes. De landdag van den B. V. L. A.s. Zaterdag wordt alhier een land dag gehouden door den Bijz. Vrijw. Land storm. Deze landdag wordt voorafgegaan door een défilé en een marsch door de stad, waarbij als route wordt genomen: Parallelweg, Stationsweg, Boudewijn de Wittestraat, Kreukelmarkt, Singelstraat, Korte Kerkstraat, Groote Markt (Zuid zijde), Groote Markt (Oostzijde), Groote Markt '(Noordzijde), Opril van de Groote Markt, Koningstraat, Groote Kade, Brug, J. A. van de Goeskade, Westhavendijk, Schengeweide. Waar de meeste straten te smal zijn om tevens het verkeer doorgang te doen vinden, is, naar de Folitie-Inspecteur ons meedeelt, besloten op bovengenoemden dag het verkeer vanaf half één uur na middag tot ongeveer half drie uur na middag in 'bovengenoemde straten stop te zetten. Men gelieve er rekening mede te hou den, dat het eveneens verboden is aldaar motorrijtuigen, wagens, handkarren e.d. te laten staan. Op de Groote Markt kan dien dag niet worden geparkeerd van des voormiddags 10 uur tot des namiddags drie uur ter wijl ijsco-wagens, patates-frites wagens e.d. evenmin worden toegelaten. Het is verboden met den stoet mede te loopen. Uitslag wedvlucht vanaf Orleans, door „De Roode Doffer" alhier, op Zater dag j.l. Afstand 425.037 km. Los 7 uur met N.O. wind. Aankomst le duif 2.00.04 uur. 1, 3, 6, 8, 9, Gebr. Bakker; 2, 4, Koppe- jan-Rooize; 5, A. Wal'hout, Wolf aartsdijk; 7, P. v. Leo, Wolfaartsdijk. Arnemuiden. Zaterdagmorgen te onge veer 11.30 uur ontlastte zich boven deze gemeente een kort onweder, waarbij het bovengrondsche lichtnet werd getroffen. Bij verschillende bewoners sloegen de ze keringen van 'het electrisoh licht door, terwijl in de Hervormde Kerk het porce- lein van de zekeringen in het rond ge slingerd werd. Ook een 2-tal zekeringen van de telefoon op het telefoonkantoor konden het voltage niet verwerken en zojn bezweken. Oudelande. Alhier worden pogingen gedaan om te komen tot het stichten van een vereenigingsgebouw. Van buiten da gemeente is reeds f 500 ontvangen voor dit doel. lerseke. Weinig mosselverzen ding. Men schrijft ons: Tot op heden is de verzending van mos selen naar België vanuit lerseke nog niets. Trok Brussel vorig jaar omstreeks dezen tijd reeds aardig mosselen, nu wil het niet. D'e Belgen willen nu eenmaal geen licenties voor invoer geven. Waar aan dit te wijten is, is duidelijk. Kunnen ze van particulieren de mosse len per 100 kg. a 55 cent franco wal ver voerd krijgen, de handelaren willen voor het vervoer per auto f 1.30 en per schip f1 rekenen. D'aardoor gaat geen mossel weg De com binatiegeest maakt alles onmogelijk. Wat nu te doen? Steeds duidelijker blijkt, dat slechts één parool kan worden gegeven: De handel vrij, weg met alle combinatiesl Biervliet. Zaterdag werd alhier de al- gemeene vergadering gehouden van de vereen, voor Ooft- en Tuinbouw in Wes telijk Zeeuwsc'h-Vlaanderen, onder voor zitterschap van dhr D. van Zuyen, oud burgemeester van Breskens. Het jaarverslag gewaagde van een ge ringen achteruitgang in 't ledental; tevens meldde 'het 'den gunstigen afloop van een te Oostburg gehouden tuinbouwcursus. D'e rekening wees aan inkomsten aan een bedrag van f 1660 en aan uitgaven f 312, alzoo een batig saldo van f 1348. D'aai volgden de begrooting en de be spreking van de tentoonstelling, dit jaar te 'houden te Biervliet op 11, 12 en 13 September. IDhr L. van Dijk, hoofd 'der landbouw school te Schoondijke, 'hield daarna een korte bespreking over het kweeken van materiaal, in te zenden op de tentoon stelling. D'hrn Hoolhorst en Hollébrand spraken nog over het kweeken van dah lia's en groenten. (Wij moeten er ons diep leedwezen over uitspreken, dat men in West Zeeuwsch- Vlaanderen weer een tentoonstelling orga niseert, die ook op Zondag zal zijn geo pend. Daardoor is men er zelf oorzaak van, dat een deel der bevolking om prin- cipieele redenen aan deze tentoonstelling niet kan meewerken. Red.) Scherpenlsse. In de Zaterdag gehou den raadsvergadering is besloten het rentetype van enkele leeningen tot een totaal van f 13.800, met ingang van 1 Juli van 4Vz pet. te verlagen tot 314 pet. Besloten is tot overdracht in beheer en onderhoud aan de provincie van een ge deelte van den weg St. Maartensdijk Scherpenisse, met gelijktijdigen afkoop van de jaarlijksche bijdrage in het onder houd, voor f 150. De steunregeling is gewijzigd in dien zin, dat de termijn van ingezetenschap, voorwaarde voor opneming in steun, van een jaar is teruggebracht tot 6 mnd. Voor plaatsing van werkloozen in de centrale werkverschaffing van het water schap Rumoirt is tenslotte een crediet beschikbaar gesteld van f 500. Schoondijke. Meisje overreden. Vrijdag is een meisje op de Markt aan gereden door een auto van dr H. Het kind was aan het spelen en kwam onder de auto terecht. Met een gebroken bovenbeen werd bet opgenomen. Voeibal. Waarde. Zaterdag werd een competi tiewedstrijd gespeeld tusschen Waarde en Kruiningen, welke door Waarde werd gewonnen met 8—0. Ruststand 3—0. Chr. Ned. Voetbalbond. Afd. XIII. Uitslagen 19 Juni Olympia IIK. V. V. 43. D. S. C.Unitas III 23. Unitas IUnitas II niet doorgegaan. Programma 26 Juni Unitas IOlympia II. Olympia IUnitas EU. Niéuw-dorpD. S. C. DE BIJBEL IN DUIZEND VERTALINGEN. De arbeid van het Britsch en Buiten- landsch Bijbelgenootschap. Het Britsch en Buitenlandsch Bijbelge nootschap legt thans de 999ste en 1000ste vertaling van de Heilige Schrift ter perse. Déze laatste twee overzettingen, die het eerste duizendtal volmaken, zijn bestemd voor een paar vrijwel onbekende stam men in den Belgischen Congo. In zijn laatste rapporten wijst het Ge nootschap op vele moeilijkheden, die voor al in den jongs ten tijd, de verspreiding van den Bijbel voor de wereld belemme ren. In sommige landen is het invoeren van bijbels vei boden (o.a. in Rusland); in de groote wereldreligies in het Oosten ontwaakt een ongekende propagandisti sche ijver; over uitgestrekte gebieden van Azië wordt druk gecolporteerd met com munistische vlugschriften. Ook het snel ontwikkelend filmbedrijf, dat vele min derwaardige producten op de markt brengt, werkt in vele gevallen niet gun stig op de belangstelling voor geestelijke waarden. Niettemin gaat het Genootschap stil en onverdroten zijn arbeid voortzet ten een arbeid, die allereerst geestelijko doeleinden nastreeft, maar die ook mid dellijk door zijn verrijking van de taal wetenschap en de volkenkunde, van groote algemeene cultuurwaarde is. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Hindeloopen (toez.): J. Hoo'genikamp cand. te Utrecht. Bedankt voor Nes (c.s.), J. Hoogen- kamp, cand. te Utrecht. Geref. Kerken (H. V.). Beroepen te Nijemirdum, L. Ovexduin, cand. te Zeist. Geref. Gemeenten. Bedankt voor Aagtekerke-Oostkapelle, M. Heikoop te Utrecht. Ds P. A. E. Sillevis Smltt. t Op weg naar de kerk door een auto aangereden. Zondagmorgen om kwart voor tien zou Ds P. A. E. Sillevis Smitt, predikant hij de Geref. Kerk Hersteld Verband te Haarlem, zich met zijn echtgenoote en kind naar gebouw Het Blauwe Kruis begeven, om een godsdienstoefening te leiden. De predikant reed op zijn fiets, met zijn 6-jarig zoontje achterop en zijn echtgenoote naast hem. Zij fietsten ge heel rechts en werden achterop gereden door een auto, bestuurd door een 24- jarigen garagehouder uit IJmui den. D'e bestuurder moet te veel rechts hebben gereden en heeft de fiets van Ds Sillevis Smitt aangereden. De predikant week naar rechts nit en viel met zijn hoofd op den rand van het trottoir. Hij bleef in hewustloozen toe stand liggen en is naar het Diaconessen- huis gebracht, waar hij een uur later aan de gevolgen is overleden. Het zoontje had slechts eenige schram men opgeloopen. Ds Sillevis Smitt is op 16 November 1901 te Rotterdam geboren, jyaar zijn vader predikant bij de Gereformeerde Kerk was. Later werd deze hoogleeraar aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Toen de thans overledene in 1927 zijn candidaatsexamen had afgelegd, sloot hij zich bij de inmiddels gestichte Gerefor meerde Kerk H. V. aan en nam een be roep naar Haarlem aan, waar hij op 7 Nov. 1927 zijn intrede deed, na bevestigd te zijn door Dr J. G. Geelkerken. Colljnsplaai. Gisteren was het voor de Geref. Kerk alhier een gedenkdag. Het was n.l. 75 jaar geleden, dat de ambten werden ingesteld. Dit feit werd door Ds Veenstra in de prediking herdacht. Zaterdag slaagden nog voor hel eindexamen van het gymnasium te Mid delburg voor de afdeeling B de dames Addie G. de Feijter en Willy Snethlage en de heer A. J. H. van Lynden. Alle 11 candidaten zijn nu geslaagd. Geslaagd aan de Techn. Hoogeschool te Delft voor het prop. ex. voor scheikun dig ingenieur, de heer G. van Riet, gebo ren te Goes. Aan de universiteit te Amsterdam isi bevorderd tot doctor in de letteren en wijsbegeerte mej. R. Ei. L. Weijl te Mid delburg. i Aan de universiteit te Utrecht slaagde voor het candidaatsexamen rechten de heer M. A. Terwoert; voor het artsexamen slaagde de heer WL Reij- nierse. Examen gem. - administra tie. Geslaagd J. Visser te Vlissingen. Program van actie voor 1937. Het bestuur van het Verbond van Pro- testantsch-Ghristelijke werkgevers in Ne derland, gevestigd te 's-Gravenhage, deelt mede, dat de tekst van het nieuwe pro gram van actie 1937 thans definitief is vastgesteld. Het volgende is daaraan ont leend: Het verbond' verklaart, in aansluiting aan hetgeen omtrent de sociaal-economi- sOhe vraagstukken in 'het algemeen is en blijft vastgesteld in zijn beginselverklaring en toelichting van 1923 en rekening hou dende met de zich sterk wijzigende maat schappelijke structuur, ter bereiking van Diefstallen opgehelderd. GRONINGEN. De politie in de ge meente Haren heeft de hand weten te leggen op den dader van verschillende diefstallen in de jaren 19351937. Het vinden van een leeg spaarkistje, afkom stig van de Coöperatieve boerenleenbank te Haren, leidde tot een huiszoeking hij de familie N. te Noordlaren, aan wie dit busje was afgegeven. De 18-jarige in wonende zoon heeft het busje geopend en de inhoud ten eigen bate aangewend. Thans békende hij een electrische gramo- foon het vorig jaar te Midlaren te heb ben ontvreemd. Nader bleek hij de dader te zijn van een heele reeks diefstallen. De politie heeft met deze aanhouding dus een goeden slag geslagen. De moord te Merkelbeek. DEN BOSCH. Het Gerechtshof alhier behandelde in hooger beroep de strafzaak tegen de 64-jarige huishoudster M. G. v. Helden, die door de rechtbank te Maas tricht conform den eisch van den Offi cier van Justitie wegens doodslag 2 maal gepleegd, tot 15 jaar gevangenisstraf is veroordeeld. De vrouw en 'het 0. M. zijn in hooger beroep gekomen. Op 22 November van het vorig jaar doodde de vrouw den 73-jarigen M. A. F. Bugser en diens schoonzuster. Op een vraag van den President waar om zij in hooger beroep is gekomen, ant woordde zij onschuldig te zijn. Wel had zij eerst een bekentenis afgelegd, maar dit gedaan om haar schoonzoon te red den, die van den moord verdacht werd. De advocaat-generaal eischte tegen de verdachte 15 jaar gevangenisstraf. Prinses Armgard logeert op het paleis Soestdijk. BAARN. Op het paleis Soestdijk logeert thans prinses Armgard, de moeder van Prins Bern-hard. Zij arriveerde gistermid dag per auto en werd ontvangen door Prinses Juliana. Prins Bernhard was op dat oogenblik niet thuis. Prinses Arm gard zal tot na den verjaardag van Prins Bernhard op het paleis Soestdijk blijven logeeren. In een regenput verdronken. OORSCHOT. Zondagmorgen is Mej. P. G. v. Guijck van de Ven, moeder van 2 kinderen, achter haar woonhuis in een regenput gevallen en met haar hoofd op den bodem tereebt gekomen. In de put stond ongeveer 70 c.m. water. Toen men de vrouw vond, was zij reeds verdron ken. Ontslag bevestigd. ROTTERDAM. Bij beschikking van den burgemeester van Schiedam is in Decem ber j.l. de toenmalige hoofdinspecteur van BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes. voiige koers heden H. V A. 507 508 Ned. Ind. Hdbk. 168 164 ex Philips 8151/» 31414 Unilever 15814 15714 A. K. U. 64 6214 Amsterd. Rubber 278Vs 27714 Koninkl. Petroleum 417 41614 Déli Mij. 312Vt 316 Ned. Scheepv. Unie 12514 L2lVü ex 4 pet. Nederland 10114 101 4 pet. Ned. Indië 10016/i» 1007/s 3 pet. Nederland lOOVe lOOVs 3 pet. Ned. Indië 9618/n 9615/iu U. S. Steel 7014 6814 Anaconda 37Vs seVio U. S. Leather 6 614 Bethlehem Steel 5914 58s/s Adj. Chic. Milwaukee 53/s 5s/s Cities Service 2*V is 214 Intern. Nickel 417/s 4lVs Shell Union 20a/« 19 Vs Kennecott Copper 40 3914 Radio Corp. 6Vs 6l/e Car Foundry 36 V« 3714 Tidewater 126/n 12V» Midcont. Petrol 183/s 19 Gen. Motors 3714 3714 American Ehka 4114 4114 Republic Steel 3014 3014 Het aftreden van het Fransche Kabinet en de duikbootaanval op het Duitsche oor logsschip beïnvloedden sterk de belang stelling ter beurze. Hoewel de omzetten uiterst gering wa ren, bleken de koersen iets beter dan van morgen te zijn. Men had verwacht, dat Parijs gesloten zou blijven, doch dit bleek niet het geval, waardoor de stemming verbeterde. Hoe stil het was blijkt wel uit het feit, dat om 2 uur geen enkele Rubberkoers was tot stand gekomen. Wegens het aan bod van maar enkele stukken moesten Deli Batavia Tabak 11 pet. prijsgeven, Se- nembah 2V», terwijl Dteli Mij. 3 pet. boter was. Amerikanen waren iets lager dan Vrij dag en verwaarloosd hoewel U. S1. Steel en Bethlehem Steel wegens geringe vraag resp. 6/s en 14 punt opliepen. Dé beleggingsmarkt was prijshoudend. Wisselkoersen. Amsterdam, 21 Juni, 2.30 u. Berlijn 72.87—72.92. Londen 8.988.98Va. Parijs 8.09148.10Vt. Brussel 30.69—30.73. New-York 1.81M/»—1.81«/u. 665.101 stemmen. 302.829 78.619 24.543 20.486 1.091.978 stemmen

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 3